Als Bruin het even niet kan trekker heb je een makkelijke bank nodig verenigde spaarbank Lang niet iedereen kan het geld vooreen nieuwe caravan, boot of auto in één keer op tafel leggen. Nu zijn er tegenwoordig allerlei in stellingen die je graag'n handje willen helpen. Maar bedenk wel, dat ervan al die moge lijkheden voor u maar één de beste kan zijn. Zo is kopen op afbetaling meestal veel en veel duurder dan een lening bij onze bank. Dat kan u honderden guldens schelen. Ook al omdat onze leningen tot de goedkoop ste behoren. Natuurlijk gaan we er wel van uit dat u het maandbedrag kunt opbrengen. Als Bruin het écht absoluut niet kan trekken, adviseren we u om (nog) niette lenen. Daar zijn we eerlijk in. De Verenigde Spaarbank is een bunde lingvan de Centrum bank, de Spaarbank Rotter dam, de Bondsspaarbank Breda en de Zeeuwse Bondsspaarbank. Op dit moment hebben we 1,2 miljoen klanten. Er is ons een kapitaal van bijna 8 mil jard gulden toevertrouwd. Maar al zijn we dan een grote bank, we vergeten nooit dat we juist groot geworden zijn door onze dienstverlening aan particulieren. Dat merkt u aan onze mensen, die klaar staan om u vriendelijk, snel en aandachtigvan dienst te zijn.Deskundigmaarzonder dikdoenerij. Grote bedrijven verwachten op maat gesneden adviezen van hun bank. Wij, als bank voor particulieren, vinden dat u daar even veel recht op heeft Niet alleen als u bij ons leent voor een caravan bijvoorbeeld, maar ook als u even tueel een hypotheek nodig heeft of een spaar- Privérekening bij ons opent Ook voor vakanties, buitenlands geld, reischeques en-verzekeringen bent u welkom. Als u er de volgende keer met uw eigen caravan op uit wilt trekken of om andere re denen extra geld nodig heeft, kom dan gerust eens praten. Want daar zijn we voor. Wij zijn tenslotte de makkelijke bank in de buurt. of 26 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 24 NOVEMBER g verenigde spaarbank In ons werkgebied is er nauweli|ks een bank die evenveel kantoren heeft als wi| Er is dus vast wel een makkelijke bank bij u in de buurt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 28