Internos legt Breskens geheel aan banden: 0-3 KOPLOPERS LATEN PUNTEN LIGGEN ZIERIKZEE VERSPEELT PUNT TEGEN GASTEL Axel vindt aansluiting na ruime winst op HVV Winst Middelburg LAATSTE WEDSTRIJD BRAM VAN DE BROECKE Opnieuw zege voor WVO: 4-1 Magere zege Hoofdplaat Leider Noormannen nog steeds onbedreigd ondanks 0-0 TERNEUZEN Driekwart van de wedstrijd in handen hebben, een aantal fraaie kansen krijgen en toch niet winnen. Dat kunststuk haalde Terneuzen 1 gisteren in de wedstrijd tegen Philippine uit. Een aanvallend totaal onmachtig Terneuzen droop na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Ludo Baart dan ook verslagen af. Zelfs na een 'verlenging' van ruim vijf minuten bleef het 0-0. Met dat doelpuntloze gelijke spel kregen de bezoekers uiteraard te veel. Alleen i in het eerste kwartier van de wedstrijd liet Philippine zich nog vrij aardig zien, I [iepen de combinaties daar zelfs beter dan bij Terneuzen. Bovendien speelde doelman Pladdet bij Philippine voortreffelijk. De tweede helft was een identieke uitgave van het laatste half uur van de eerste helft. Terneuzen drukte toen zijn bezoekers helemaal terug, miste echter fantasie en bleef maar door het midden komen. Corijn liet bij herhaling zien geen afmaker te zijn. Van Bambost liet ook een unieke kans liggen en verder haalden invaller Bert Visser en Pladdet alles weg wat in de trechter neerviel. De fraaiste kans was voor Jan Huisman. Vier minuten ver in de blessuretijd kwam hij alleen voor Pladdet Alle kans om de reputatie waar te maken. Maar Huisman het ook die kans liggen. Eindstand- 0-0. BRESKENS Als de dag van gisteren herinnerde Internos uit Etten-Leur zich nog de 4-0-nederlaag in Breskens voor de districtsbeker, begin van dit jaar.. „Daar hebben we wel een les uit getrokken", zei gistermiddag trainer Rini van Zundert van deze Brabantse ploeg. „We hebben toen de fout gemaakt om spelers als Bram van de Broecke en vooral Robbie de Muijnck veel te veel vrijheid te geven", wist Rini van Zundert nog. Die fout maakte Internos gisteren in de competitiewedstrijd tegen Breskens op Zeeuws-Vlaamse bodem niet. De .belangrijkste spelers van deze Zeeuwse tweede klasser werden grotendeels aan banden gelegd. Bovendien bleek Internos in de aanval zeer slagvaardig te zijn, want aan een handvol kansen hadden de Brabanders genoeg om met een volkomen verdiende overwinning (0-3) met de boot weer af te reizen naar Etten-Leur. Internos slaagde er inderdaad uitste- agressie. Niemand durfde risico's te Voor Bram van de Broecke, die nu kend in de angel bij Breskens uit het nemen. Het bleef allemaal onder de echt zijn laatste wedstrijd speelde Raymond Vlieks uit een corner be landde de bal op het hoofd van verde diger Mario Gielen. die raak kopte: 0-1. In de 24e minuut na rust viel de beslissing, toen weer Mario Gielen uit een scrimmage scoorde: 0-2. In de slotfase ging Theo de Rijck (die tegen Dosko voor Internos driemaal scoor de) alleen door en bepaalde de eind stand op 0-3, Echte uitgespeelde kan-" sen kreeg Breskens niet Het bleef bij die ene kopbal van Bram van de Broecke en enkele afstandsschoten met name van Robbie de Muijnck. Bram van de Broecke (9) kijkt somber terug op de laatste wedstrijd die hij voor Breskens speelde Een knieblessure dwong hem twintig minuten voor het einde uit te vallen en bovendien verloor Breskens met 0-3 Dinsdag vaart Van de Broecke het zeegat uit. spel te halen. Robbie de Muijnck, maat" 3ram van de Broecke en Milco van Inmiddels blijft Internos de grote der Hooft kregen een zeer consequen- verrassing van deze competitie. De ie mandekking. Al eerder (onder meer ploeg beleefde voor dit seizoen een inde thuiswedstrijd tegen Dosko) had ware uittocht (Eddy Ideler, Paul van Breskens laten blijken geen goed ant- Wanrooij, Henk van de Langenberg soord te hebben op dit 'korte' dek- en Paul Fransen waren de belangrijk- ken. Een zeer actieve Rudy Snou- ste vertrekkers). Met zes nieuwe spe- -.aert probeerde op het middenveld Iers is Internos niettemin snel een weliswaar veel vaart in het spel te hechte eenheid geworden, waarin ie- brengen, maar de andere Bressiaan- dereen bereid is voor de ander te ders slaagden er te weinig in vrij te knokken. Rini Broere: „Die jongens open en zodoende een aanspeelpunt willen iedere week weer bewijzen le vormen. Trainer Piet de Winde: dat ze net zo goed kunnen presteren .Bovendien speelden we bijna zonder als die 'sterren' van vorig s dat lukt aardig". MIDDELBURG WVO gaat vrolijk door in de tweede klas B. Ook Berk dijk was kansloos in Oosterhout: 4-1. Breskens valt terug na een 3-0 neder laag thuis tegen Internos, waardoor Internos de leiders op twee punten volgt, evenals Boeimeer, dat met 2-1 van RKTVV won. Dosko - Virtus 1-1, S0AD - Middelburg 1-2, Vlissingen - Sluiskil 6-4. (VVO 9 6 3 0 15 15- 7 Internos 9 5 3 1 13 15- 3 Boelkmeer 9 5 3 1 13 15-10 RKTW 9 5 1 3 11 17-13 VlrtUS 9 3 4 2 10 14-15 DOSKO 9 2 5 2 9 7-7 ViissIngen 8 3 1 4 7 14-17 Sluiskil 9 2 3 4 7 14-17 Middelburg 3 1 4 3 8 13-16 Breskens 9 2 2 5 6 11-16 (SOAD 9 0 4 5 4 8-17 Berkdijk 7 1 1 5 3 2-16 (dinsdag gaat hij het zeegat uit), was het geen plezierig afscheid. Voor de wedstrijd mocht hij weliswaar atten ties ontvangen van sponsor en mede spelers. maar tijdens de wedstrijd kreeg hij geen attenties in de vorm van goed aangespeelde ballen Met uitzondering van één harde kopbal voor rust (goed gestopt door ex-ama- teurinterlandkeeper Kees .van Cam- pen) was hij nauwelijks gevaarlijk. Bovendien viel hij twintig minuten voor tijd geblesseerd uit. Al na 8 minuten keek Breskens tegen een achterstand aan. Na een korte combinatie tussen Rob Willers en Vosmeer blijft nog ongeslagen BREDA - Vosmeer heeft in de tiende competitiewedstrijd zijn zevende ge lijkspel behaald in de uitwedstrijd tegen SAB in Breda. Het bleef daar door ongeslagen en handhaafde zich als derde op de ranglijst. Vosmeer liep in de wedstrijd al m de derde minuut een achterstand op doordat de thuisclub een misverstand in de verdediging afstrafte. Vijf minu ten voor rust schoot Rien Vaders Vosmeer op gelijke hoogte. MIDDELBURG Met een 2-2 tegen sportclub Gastel (en dat na een 2-0 voorsprong met de rust) behoudt Zie- rikzee zijn ongeslagen leiderspositie in de derde klas D. Steen verspeelde weer een punt bij Steenbergen (0-0) en Roosendal en Divo kwamen iets dichterbij. Roosendaal won met 3-2 bij buurman BSC en Divo in de laatste minuten onverdiend van Jong Ambon: 0-1. Clïnge verrichte goed werk in het vierpuntenduel tegen Zundert 3-2, want met Goes was het helemaal niets zondagmiddag: een 6-0 nederlaag bij Schutters! r BIERVLIET Slechts de laatste tien minuten van het streekduel tegen Hoofdplaat toonde Biervliet enige gressiviteit; laatste man Adrie de Meijer werd door trainer Piet de Koeijer naar voren gedirigeerd en - pas toen werd de thuisclub nog een paar maal gevaarlijk. Daarvoor speelde Biervliet véél te afwachtend Ij «was het dan ook volkomen terecht ly lat Hoofdplaat de 0-1 voorsprong, die n het In de veertiende minuut van de tweede helft had genomen, zij het ®et enige moeite, kon vasthouden. Stinny Soulimans werd andermaal le matchwinnaar. tor de rust was Hoofdplaat in feite maar éénmaal echt gevaarlijk toen p Henk Ottens een voorzet van Walter itomaes doorkopte tot bij Stanny Sl Soulimans, maar zijn schot ging nipt aast, Biervliet kon daar niet veel tegenover stellen. Alleen een paar Winters via Romain Devenijns, maar 5s zonder echt gevaar, ll ^eerste mogelijkheid na de herfvat- was meteen raak ook. Herbert sa teluijs mocht vanaf rechts voorzet- tot bij Stanny Soulimans, die door woud van spelers doelman Ben tomaes kon verschalken. Pas in de ,j -ötste tien minuten werd Biervliet jc jp? even gevaarlijk. Zelfs doelman to Thomaes was toen in het straf teopgebied van Hoofdplaat te vin- to Het hielp allemaal niets: 0-1. MIDDELBURG Axel is met een 4-0 overwinning bij HW weer in de running in de vierde klas H, want Terneuzen verspeelde een punt aan Philippine (0-0) en ook IJzendijke speelde gelijk: 1-1 tegen Aarden burg. Aan doelpunten geen gebrek in 4H. Vogelwaarde .verpletterde Ria in eigen huis met 8-2 en Honte- nisse hield Lewedorpse Boys met moeite van zich af in een doelpunt rijk duel: 4-3. Hoofdplaat behoudt zijn kansen door een 1-0 winst in Biervliet. Terneuzen IJzendijke Axel Hoofdplaat Ria W Philippine Vogelwaarde Hontenlsse HW'24 Aardenburg Biervliet. Lewed. Boys HVV - AXEL 9 5 3 1 13 10- 4 9 5 2 2 12 11- 6 9 4 4 1 12 13- 8 9 5 1 3 11 11-10 9 4 2 3 10 16-16 9 3 4 2 10 10-13 9 3 3 3 9 13- 7 9 2 5 2 9 12-13 9 3 1 5 7 17-19 6-11 9 2 3 9 0 6 3 6 0 2 7 2 10-19 Een veel beter en vooral feller Axel had geen kind aan de tam spelende thuisclub. De Hul stenaren verloren overigens sportie ve duel dikverdiend. HW kreeg nauwelijks kansen. Alleen een klein kansje voor Peter van Eekelen in de eerste helft, maar toen had Fonny Verstraete de Axelaars al op 0-1 gezet. Een minuut na rust maakte Dick de Pooter er 0-2 van en toen was het la bekeken. Verstraete en Amrosini (de laatste uit een straf schop) zorgden nog voor de ruime 0-4 score. RIA - VOGELWAARDE Ge scoord werd er ook in Westdorpe. Een slecht spelende Ria verdedi ging met een negatief uitblinkende doelman De Guchtenaere stelden Vogelwaarde in staat al voor rust tot 0-4 uit te lopen. Na een kwartier door Jos Lambert, even later Sjef lam bert (0-2). toen de eerste blunder van De Guchtenaere. waaraan Freddy van de Veeken profiteerde en tot slot een afstandsschot van Mark van Bunderen. 0-4. Ria begon na rust watr fanatieker, maar bij een uitval scoorde Jos Lambert met een lob over De Guchtenaere 0-5. Eindelijk schoot toe Egbert Aude- naerd een vrije trap in: 1-5. De Rooij, Sjef Lambert en Dophemont profiteerden daarna van de Ria-zeef (1-8) en tot slot bracht Audenaerd en eindstand op 2-8. HONTENISSE - LEWEDORPSE BOYS Een gelijkspel had dit spektakelduel beter weergegeven. Beide ploegen maakten veel fouten. wardoor er veel kansen waren, vol op spanning dus aantrekkelijk tot de laatste minuut. Vooral ook, om dat Hontenisse-doelman George van Damme in de slotfase gebles seerd moest worden vervangen door 4e keeper Ronald Kindt. Eus Vogel bracht Lewedorpse op 0-1, maar Johnny Maas en Jos de Waal her stelden dat nog voor rust: 2-1. Vogel maakte na rust weer gelijk (2-2). maar toen nam Hontemsse via Jos van Meele en Harry Kindt beslis send afstand. 4-2. Ondanks de span ning en volop kansen bleef het voor de hardwerkende bezoekers be perkt tot 4-3 door Antoine Uitter- hoeve. IJZENDIJKE - AARDENBURG Een goed startend IJzendijke stond al na drie minuten met 1-0 voor, toen Frank van Poucke een vrije trap inschoot. IJzendijke bleef ook daarna iets beter, maar de bezoe kers kwamen voor rust door Jack Paridaen op 1-1 IJzendijke drong wel iets meer aan in de tweede helft, maar leek drie minuten voor tijd toch nog het schip in te gaan. Bij een uitval werd een strafschop ver oorzaakt. maar Rieteco schoot die tegen de lat. Het bleef daardoor wel terecht 1-1. Zierikzee Steen Roosendaal DIVO Steenbergen SC Gastel Schutters Clinge BSC Goes Jong Ambon Zundert 9 6 3 0 9 5 3 3 15 26-14 13 22-13 12 22-14 12 12- 9 11 14-10 10 12-11 7 17-18 7 16-18 6 12-17 6 13-22 5 6-17 4 13-22 Zierikzee - Gastel De Zeeuwen hebben een riante 2-0 voorsprong na de rust volledig uit handen gegeven en mogen acheraf best tevreden zijn met de 2-2 tegen Gastel. In de eerste helft maakte Gastel een povere indruk en domi neerde Zierikzee, vooral op het mid denveld. In de 27e minuut werd score opengebroken. Kees Stoutjesdijk maakte de weg vrij voor Wim Ovcr- weel, die over de uitlopende doelman Rijsbergen scoorde: 1-0. In de 34e minuut werd Wim Overweel ge vloerd en Kees Verkaart benutte de strafschop: 2-0. Er leek mets aan de hand, maar na de rut stond er plotseling een heel ander Gastel In de derde minuut verslikte Rob Wijnstekers zich onnodig en ver oorzaakte een strafschop. Sjak Taks zorgde toen van elf meter voor 2-1 en enkele minuten later een ogenschijn lijk ongevaarlijke voorzet, maar Sjaak Vermeere sprong het "hoogst en kopte de stand gelijk 2-2. Zierikzee hertstel- de zich nadien wel, vooral verdedi gend. maar kon toch niet meer het overwicht van de eerste helft berei ken. De beste kans was nog voor Zierikzee. maar de voorzet van Wim Overweel rolder voor het verlaten doel langs. Spanning tot de laatste minuut, maar het bleef bij de terechte 2-2. Steenbergen - Steen Het verhaal is snel verteld. Steen was in de eerste helft het meest aan de bai. Steenbergen verwierf zich na de rust een voldoverwicht. maar geen van beide ploegen kon voor spektakel zorgen. Vandoelkansen was zelden sprake, daarvoor waren beiden verde digingen veel te sterk. De 0-0 is hier mede verklaard en ook zeer terecht Clinge - Zundert De Zeeuws-Vlamingen mogen niet mopperen met de 3-2 tegen Zundert. Zeker in de tweede helft waren de Brabanders beter, kregen meer kan sen en hadden beslist een gelijkspel verdiend. Clinge kwam al snel op 1-0. omdat Alex Drumont een strafschop wegens hands verzilverde. Een vrije schop van Jack Openbrouwer bracht de stand in evenwicht, omdat Clinge- doelman Frits Haak, die zelf achter de doellijn sloeg (1-1), maar de basis voor de winst werd ook nog in de eerste helft gelegd Jack Everaers zorgde voor 2-1 en nadat Van Craenenbroeck was gevloerd maakte Drumont er uit de strafschop voor rust nog 3-1 van, Zundert eiste de tweede helft voor zich op De aansluiting kwam er ook door Thijs de.Jong (3-2), maar wat de Brabanders daarna ook nog probeer de. en hoeveel kansen er ook voor het Clinge-doel ontstonden, de kansen werden of verprutst of Frits Haak maakte steeds zijn fout van de eerste helft goed. Schutters - Goes Omdat de Goesenaren voleldig faal den op het middenveld heeft Schut ters een makje gehad. De Zeeuwsen leden herhaaldelijk balverlies in het midden en steeds konden de Braban ders profiteren en met snelle combi naties doeltreffend uithalen. Voor rust was hel Gocse debacle al duide lijk. Het stond toen al 3-0 door Wim van Duijvenbode <2x) en Tonnie Traats. Ook na rust had Schutters niets te duchten. Goes werd wegge speeld via Frans van Hoek, Jaap en Wim van Duijvenbode: 6-0. Jong Ambon - DIVO De gelukkigste ploeg heeft gewonnen. Vier minuten voor het einde, juist-in een periode, dat Jong Ambon beter ing spelen en alsnog op weg leek naar winst, misten de Middelburgers een uitbreek van Joos Hulshof en Tonnie Vriens had toen een makje en schoof de bal in het doel 0-1. Een trieste ontknoping voor Jong Ambon, dat zich volledig gelijkwaardig had ge toond aan Divo. Er waren weinig kansen geweest. Alles wees op een typische 0-0 wedstrijd, ook al drukten de Ambonezen in de slotfase dan iets meer door. Een gelijkspel zou ver diend geweest zijn maar werd dus vier minuten voor tijd alsnog verspeeld. TILBURG Met veel inzet heeft Middelburg in Tilburg een 2-1 over winning behaald op NOAD. Een zege die er zeker de eerste 45 minu ten niet in zat, want toen dicteerden de Bra banders het spel hoewel Middelburg technisch de iets sterkere forma tie was. Alleen kwam dat in stootkracht niet tot uiting, waardoor de formatie bij het ingaan van de rust tegen een 1-0 achterstand aan keek. Dat Tilburgse doelpunt was al vnj snel tot stand gekomen door een mis ser in de defensie Gijs Baan verkeek zich op een voorzet, waardoor ook doelman Peter In- gelse te laat reageerde en Gagliardi in de vijfde minuut de openingstref fer aan kon tekenen. Het betere veldspel van Mid delburg dat daar op volgde resulteerde slechts in een schot van Wim Dekker op de paal. Na de hervatting drong Middelburg (in tegen stelling tot vorige week zonder Johan le Conté) duidelijker aan en ..lan ge Jan de Rijke bewees opnieuw zijn grote waar de als spits door voor de zevende maal in deze competitie te scoren. Hij kopte na een kwartier een voorzet van Egbert Kamermans feilloos in Met de 1-1 stand leek het einde te worden ge haald. toen drie minu ten voor het eind Leon Kuys op rechts door brak. alleen op het doel afging en via de keeper en de paal de bal in de kortste hoek carambo leerde' eindstand 2-1. A-junioren Met een 6-1 overwinning op Hoe tinge Al heeft Goes Al de hiding weer gepakt in de Zeeuw- te A-juniorenhoofdklas. Dat kon gemakkelijk. want RCS Al was vrtJ en Arnemuiden Al kreeg geen bezoek uit Hulst (HW Al i Serooskerke Al was om dezelfde toen vnj (Terneuzen Al kon niet over). Aan doelpunten overigens geen gebrek. Yerseke Al verloor thuis ®et 3-4 van Zierikzee Al. De eerste Schouwse overwinning. Middelburg Al en Vlissingen Al welden de treffers broederlijk: 4-4. Goes Al 8 RCS Al 9 toemulden Al 8 Middelburg Al 8 Kloetlnge Al 9 toooskerke Al 8 RW Al 6 Jllsslngen Al 8 wlkzee Al 9 «fsekeAl 8 '«neuzen Al 7 5 2 1 12 29-11 2 12 15-12 1 2 11 15-11 2 2 10 21-12 2 3 10 22-17 1 3 9 10-11 2 18 22-10 5 2 7 18-19 2 6 4 12-25 1 6 3 11-27 2 5 2 5-25 MIDDELBURG Ondanks de 0-0 tegen Zeeland Sport is Noormannen er in de eerste klas van het zondagaf- delingsvoetbal het beste af gekomen. Alle concurrenten verspeelden al evenveel punten en Corn Boys ver loor zelfs met 1-0 bij Robur. Koe wacht kwam niet verder dan 1-1 tegen Hulsterloo en Oostburg ging met liefst 3-0 de boot in bij Patrijzen. Onderaan dus ook puntenwinst. Sluis speelde 2-2 tegen Graauw en Volharding kwam tot 1-1 tegen Dom burg. Aan spanning dus geen gebrek, zeker niet als we bedenken, dat bij degradatie van RCS uit de KNYB- Brabantse vierde klas G er drie ploe gen uit de eerste klas moeten degra deren. Noormannen Koewacht Com Boys Hulsterloo Robur Zeeland Sport Oostburg Graauw Domburg Patrijzen Sluis Volharding 10 6 3 11 5 4 15 21- 8 14 12- 8 2 13 16-14 3 12 10- 9 3 32 15-13 11 2 7 2 11 10 1 5 11 1 4 2 10 15-17 5 10 17-19 4 9 19-19 5 9 18-18 4 7 11-19 6 6 12-22 Een beeld uit het duel tussen Koewacht' en Hulsterloo. NOORMANNEN-ZEELAND SPURT Het had veel weg van een echte topper in Westkapelle. Noormannen was de favoriet, was beter, kreeg ook meer kansen, maar tegen de stugge Zeeland-Sport-verdediging waren die kansen toch vrij zeldzaam. Doelman Ron Le Roij groeide uit tot de beste man van het veld en dan te bedenken, dat er voor hem een centraal iex- Vlissings duo) opereert, bestaande uit Wim de Waal en Ab Kats. Toch werd er soms nogal vrij hard ingegrepen Noormannen speelde wel het betere voetbal. Adrie de Nooijer. Aarnout Huibregtse. Henk Wielemaker. Piet van de Weele. kregen kansen, maar steeds was doelman Le Roij een te groot obstakel. Na rust was de beste kans voor Evert Wisse, maar via de lat en doelman Le Roij ging ook die kans verloren en kort voor tijd kreen dan Zeeland Sport bij een uitval nog een beste kans. maar invaller Herbert Sepers schoot voorlangs. KOEWACHT-HULSTERLOO De thuisclub speelde een sterke eerste helft Weliswaar moest de paal by een uitval een keer redding brengen, maar verdiend werd het toch voor rust 1-0 door Carlos van Regenmortel Hul sterloo was na rust iets sterker. Kan sen overigens aan beide kanten en nadat paal en lat succes in de weg hadden gestaan werd In de spannende slotfase nog verdiend l-l door De Witte. PATRIJZEN-OOSTBURG Al na tgwee minuten was het raak .Via de Oostburg-doelman kwam de bal bij Rinus Moison, die de bal in het lege doel schoof: 1-0. Oostburg kreeg daar na de betere kansen Patrijzen kwam goed weg. want de afwerking bij de Zeeuws-Vlamingen faalde volledig Patrijzen kreeg enkele minuten voor rust zijn tweede kans en Rinus Moi son kopte maar gelijk raak 2-0. Oost burg probeerde wel na rust, maar geloofde er niet meer in Patrijzen kreeg nu pas echt kansen. Een kwar tier voor tijd werd de strijd beslist. Ronnie Bek werd gevloerd en Peter Verbart benutte de strafschop: 3-0. SLUIS-GRAAUW De eerste helft bood alles wat voetbal leuk maakt Goed voetbal, snelle combinaties, kansen en vrijwel gelijkwaardige ploe gen.. In de 33e minuut schoot Theo Schram van twintig meter raak G-0i en enkele minuten later stond het met een fortuinlijk schot van Lucien.de Klerck al 2-0 Drie minuten voor rust maakte Paul Taelman er in een melee van spelers 2-1 van. Sluis viel na rust terug en Graauw behield het beste van het spel. Veel kansen kwamen er ook William van Passel zorgde voor de dikverdiende gelijkmaker 2-2. ROBUR-CORN BOYS De Zeeuws- Vlamingen speelden in Goes een ster ke eerste helft. Corn Boys was sneller, maar kreeg toch weinig kansen. Twee minuten na de rust een prima obUr- aanval, Jacco Oostdijk zette die op. Girones zette voor en Harakd de Kok scoorde 1-0 Corn Boys gooide toen alles op de aanval. Robur kroop soms door het oog van de naald, een kopbal op de lat. kortom de gelijkmaker hing in de lucht, maar die kwam er niet. VOLHARDING-DOMBURG Een wedstrijd met erg weinig kansen. De 1-1 stand geeft de verhouding goed weer. In de eerste helft was er hele maal niets te beleven en die werd dan ook terecht met 0-0 afgesloten Vijf minuten na de harvatting opende Tonnie Huibregtse de score (0-1) .en een iets meer aandringend volharding kwam tien minuten voor het einde door Jan Bek op de verdiende 1-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 11