Voorbereiding renovatie Vissershaven kost 3 ton Lewedorp heeft eigen showband: 'Beatrix' HERENMÖD STEUTEL WISSEL SCHOUWEN PZC/streek B EN W VLISSINGEN VRAGEN RAAD KREDIET kerkdiensten Tafeltje-dekje-in Goes presenteerde een nieuwe maaltijd-box Zaalvoetbal in Vlissingen weekenddiensten ZATERDAG 12 NOVEMBER 1983 ww»» w*# ww fc»w VLISSINGEN - Het Vlissingse college van b en w vraagt de gemeenteraad een krediet van drie ton voor voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie van de Vissershaven. De voorbereidende werkzaamheden zullen, als de opdracht in december wordt verleend, in september 1984 zijn afgerond, waarna de daadwerkelijke renovatie kan beginnen. De werken kunnen dan. als alles volgens schema verloopt, eind 1985 worden afgerond. B en w schrijven dit in de toelichting in het stadhuis, begint om 17.00 uur. miljoen gulden. B en w yenvachten bij het voorstel tot verlening van het Het plan voor renovatie waarvoor het krediet, dat de komende week in drie college heeft gekozen vergt, zoals ge- nog deze maand positieve beschikkin gen op de subsidie-aanvragen die zijn komt. Het voorstel wordt maandag commissievergaderingen aan de orde meld, een bedrag van in totaal 5,2 ingediend bij het ministerie van - VROM en de Rijksdienst voor de monumentenzorg. Het college van ge deputeerde staten van Zeeland heeft inmiddels positief gerageerd op de (aanvang 19.30 uur) en op woensdag T j r-, M subsidieaanvraag en zal provinciale 16 november in de commissie finan- WOLPHAARTSDIJK - De afdeling staten een voorstel doen tot toeken den. Deze vergadering, die evenals de Wolphaartsdyk van de NCVB hield ning van die subsidie. Het overleg met hiervoor genoemde wordt gehouden £aar maandelijkse bijeenkomst in 'De het ministeriey Brug" in Wolphaartsdyk. De leiding ------ ----- was in handen van presidente Schip- per-Van Boven. Tijdens deze bijeen- besproken in de commissie welzijn HijpP„knm<ct NCVR (aanvang 17.00 uur) en de commissie olJtCHKOmsi )VL r D openbare werken en volkshuisvesting jn Wolph(iartsdHk (aanvang 19.30 uur) en op woensdag *nninnTT„ J ontwerp met begroting, het maken van het bestek met de daarbij beho rende tekeningen en begroting en het houden van een aanbestedingen het uitbrengen van een gunningsadvies Gezien het verwachte verloop van de werkzaamheden vinden b en w het niet langer noodzakelijk om het tref fen van tijdelijke voorzieningen waardoor de Vissershaven gebruikt kan worden als jachthaven na te streven. Schieting Werkbezoek en kennismaken met b en w Borsele HOEDEKENSKERKE Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele komt dinsdag 22 november voor een werkbezoek naar het dorp Hoedekenskerke. Alle inwo ners van dat dorp kunnen dan met leden van dat college zaken aankaar ten die hen dwars zitten, of waar zc complimenten over willen maken. Ook kunnen vragen gesteld worden over allerlei gemeentelijke zaken. Het werkbezoek van het Borselse college wordt gehouden in het verenigingsge bouw 'De Griend' en begint om 19.30 uur. Verder wordt er woensdag 30 november een bijeenkomst gehouden voor de nieuwe inwoners van de ge meente Borsele. Die mensen kunnen dan kennismaken met een vertegen woordiging van het gemeentebestuur. Die nieuwe bewoners kunnen dan ook vragen stellen of opmerkingen maken over hun nieuwe woonomgeving. Deze bijeenkomst wordt gehouden in 'De Stenge' te Heinkenszand en begint om 19.30 uur. Tentoonstelling Vogelvrienden in Oud-Vossemeer OUD-VOSSEMEER - De OudrVosse- meerse vogelkwekersvereniging De Vogelvrienden houdt haar jaarlijkse vogeltentoonstelling in het dorps huis De Vossekuil. De tentoonstelling werd vrijdagavond officieel geopend door het gemeenteraadslid J. van Gorsel. Dc tentoonstelling omvat 275 inzendingen en is ook vandaag (zater dag) nog geopend. Vanaf 14.00 uur is het gebeuren nog toegankelijk voor het publiek. De volgende kampioen waren op de tentoonstelling te bezichtigen: alge meen kampioen Izaak Potappel met een goudisabel 90plus punten; kam pioen pigment ZR I. Potappel met goudisabel 90plus; kampioen mozaïek J. Neele met mozaïek oranje-rood 88plus; kampioen vetstof ZR L. Ber- key met dominant wit 90; kampioen vetstof MR L. Vroegop met zalm 88plus; kampioen postuur I M. Meeus met Yorkshire 88plus; kampioen pos tuur II M. Meeus met lorlieg 88; kampioen bastaard kanaries J. Meeus 89plus; kampioen zebravmken P. Po tappel met wit 89plus; kampioen haasparkieten J. van de Hoven cinna mon hemelsblauw 89 plus; kampioen tropische vogels L. Berkey met rijst- vogel 90; kampioen tropische vogels II J. van de Hoven met zebraduif 90; kampioen kwartels J. Boogaart met Chinese dwergkwartel 90; derbykam pioen J. Boogaart met kwartel 90. kampioen stammen I. Potappel met goudisabel 362; jeugdkampioen P. Po tappel met zebra vinken wit 89plus; wisselbeker kanaries I Potappel met goudisabel 90plus; wisselbeker tropi sche vogels en bastaard parkieten en overige vogels J. van de Hoven met zebraduifje 90: derbywisselbeker J. Boogaart met Chinese dwergkwartel 90, eerste prijs overige vogels R. Nijs- sen met bastaard troop 90; eerste prijs OK kanaries C. J de Korte met goudisabel 90; eerste prijs OK kanarie vetstof M. Jeroense met goudgeel 90; eerste prijs OK Europese vogels J. van de Hoven met huisspreeuw 91; eerste prijs OK postuur N. Klippel met gloster consort met 89 Sportcentrum Burgh geopend BURGH - Burgemeester mevrouw J. L. Niemantsverdriet-Leenheer van Westerschouwen heeft vrijdagavond in samenwerking met de Feyenoord- voetballer Peter Houtman het nieu we sportcentrum 'Krayestein' in Burgh geopend. Dat gebeurde door het verrichten van de aftrap voor een zaalvoetbalwedstrijd. De festivitei ten die deze officiële openingshande- iling omlijstten, waren toen al enige tijd aan de gang. Nadat de familie Bom, die het sport centrum in eigendom heeft, de burge meester bloemen had overhandigd, zei mevrouw Niemantsverdriet dat dit nieuwe centrum van groot belang is voor heel Schouwen-Duiveland en voor Westerschouwen als recreatiege meente in het bijzonder. Zij zag het sportcentrum dan ook als een aan trekkelijke slecht-weer-voorziening. De burgemeester prees de familie Bom voor haar initiatief, want van gemeentewege zou een dergelijk sportcentrum in deze tijd van bezuini gingen nooit van de grond zyn geko men, Er bestond grote belangstelling voor de opening, waaraan vele sportlieden en een popgroep medewerking ver leenden. Er werd aan aerobic gedaan, er waren korfbal- en zaalvoetbalwed- strfjden en er werden demonstraties turnen gegeven. economische zaken verloopt volgens het college zodanig dat ook hier een gunstige beschikking is te verwachten. komst vertoonde de heer Bruheim een voorbereidende werkzaamheden, diaserie over Brabant De volgende ciie b en w willen opdragen aan ïnge- bijeenkomst van de afdeling is de nieursbureau Witteveen en Bos. om- kerstviering op 22 december. vatten het maken van een definitiei GOES Het menu paste uitste kend bij het waterkoude weer van vrijdag: groentesoep, hutspot met klapstuk en een chipolatapud- dinkje toe. Deze maaltijd kregen de deelnemers aan de warme- maaltijdvoorziening tafeltje-dek- je in Goes en een aantal genodig den vrijdag in de ontmoetings ruimte van verpleeghuis Ter Valc- ke voortgezet. Een etentje met een aanleiding, want de unie van vrij willigers (UW) in Goes, die de maaltijdvoorziening in samenwer king met de voedingsdienst van Ter Valcke organiseert, presen teert de zogenaamde thermobo- xen, waarin het eten voortaan zal worden afgeleverd bij de deelne mers. Tafeltje-dek-je in Goes heeft mo menteel veertig klanten. Zij krijgen drie keer per week (op maandag, woensdag en vrijdag) een complete warme maaltijd: soep. vlees, groen ten en aardappelen of rijst en een toetje. Deze maaltijden worden be reid in de keuken van Ter Valcke. Bij het klaarmaken van de verschil lende porties wordt rekening ge houden met eventuele dieten en de vraag of een bepaalde persoon een flinke dan wel een bescheidenere hoeveelheid eten nodig heeft. Deze maaltijden gaan vanaf vrijdag dus in de thermobox, de soep in een roestvrij stalen kom en het hoofd gerecht in een drie-vak schaaltje, eveneens van roestvrij staal In de thermobox blijft het eten drie uur warm. Het nagerecht gaat apart. Ter gelegenheid van de introductie waren alle deelnemers aan tafeltje- dek-je uitgenodigd naar Ter Valcke te komen om voor het eerst een maaltijd uit de thermobox te nutti gen. Op de fraai gedekte tafels kregen alle gasten, onder wie wet houder J. de Graag van welzijn, een box voor hun neus. Iedereen liet het zich goed smaken. De warme-maaltijdvoorziening van de UW en Ter Valcke bestaat uit twee onderdelen, tafeltje-dek-je en de zogenaamde open tafel. De deel nemers aan de open tafel (dat zijn er thans tien) kunnen iedere dag het middagmaal in het verpleeg huis aan de Bergweg komen ge bruiken. Ook de vaste open-ta- felklanten waren vrijdag van de partij. KWADENDAMME In café 's Lands Welvaren in Kwadendamme hield de handboogvereniging ADLM een schieting op twee liggende wippen, er waren 30 schutters. Uitslag eerste wip: eerste hoofdvogel: J. Rentmeester, Willem Teil, Ovezande; twee de hoofdvogel; R de Meester. St -Andries, Wemeldinge; eerste zijvogel: P Oostdijk, Edele Handboog, Oudelande; tweede zij vo gel: R. de Meester, St.-Andries; derde zijvo gel' J. A Rijk, ADLM. Kwadendamme. vierde zijvogel O Steenaert, Vooruitgang, kwadendamme; meeste kleine vogels: J. A Rijk, ADLM. negen stuks, de vliegende- vogelprijs was voor O Steenaert. Vooruit gang. Uitslag tweede wip- hier werden slechts twee zijvogels geschoten eerste zij vogel H. Goetheer, Juliana, Oudelande. tweede zij vogel: F. J Ossewaarde. Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk. meeste kleine vogels: Ver schoor, Doel naar Hoger, acht stuks: de vliegende-vogelpnjs was voor H. Goetheer. Juliana. Lezing voor ouderen in Kamperland over alternatie ve genees wijzen KAMPERLAND Op maandagmid dag 14 november om half drie wordt in de kleine zaal van het dorpshuis een voorlichtingsbijeenkomst gehouden voor ouderen van Kamperland. Het onderwerp dit keer is 'alternatieve geneeswijzen'. Spreker is de heer van der Berge uit Goes. Voor de organisa tie tekent de Stichting Welzijn voor Ouderen in samenwerking met de ouderenbond. Sociaal Centrum Goes benoemt nieuw leidster voor gezinszorg GOES Het bestuur van het Sociaal Centrum, instelling voor maatschap pelijke dienstverlening op Zuid- en Noord-Beveland, heeft mevrouw A. van Wisselingh benoemd tot hoofd leidster gezins- en bejaardenverzor ging. Ze nam die functie al enige tijd waar. Met de beoordeling van aanvra gen gezins- en bejaardenverzorging (centrale intake genaamd) is belast mevrouw I. Poll. Welzijn ouderen Borsele bijeen HEINKENSZAND De vergadering van de stichting welzijn voor ouderen Borsele vergadert dinsdag 15 novem ber en niet, zoals abusievelijk in de krant stond, op 25 november De vergadering wordt gehouden m 'De Stenge' te Heinkenszand en begint om 16.00 uur Nederlands Hervormde Kerk, SCHOUWEN-DUIVELAND Door PTT-acties geen opgave ontvangen THOLEN: Oud-Vossemeer: 10. 18.30 ds. v. d Heijden; Poortvliet 10. 18 ds. De Jong; Scherpenisse 9.30. 14 30 ds. v. Bergen-Bravenboer; Sint-Annaland 10. 18 ds. Geuze. Stavenisse 10 ds. Plomp. 18 ds. Den Butter. Sint-Maar- tensdijk 9.30, 14.30 ds. v. Loon; Reho- both 10 ds De Blank, 19 ds. Schipper; Sint-Philipsland 9 30, 14.30 ds Cij- souw; Tholen 9 ds. Verheul, 16 ds. Jansen; Immanuel 10 ds. Meyberg. Gereformeerde Kerk, SCHOUWEN- DUIVELAND: Brouwershaven 10 ds. Stutvoet, 18.30 ds. Kamermans, Brui- nisse 10, 17 ds. Ten Hove; Haamstede 10, 19 kand. Petter; Nieuwerkerk en Oosterland 10 ds Rotte, 17 ds. Ten Hove; Scharendijke 10 ds Kamer mans. 19 ds. v. d. Waal; Zierikzee 10, 18.30 ds. v. d. Stoel. THOLEN: Oud-Vossemeer 10, 15 ds. Walhout; Poortvliet 10 dhr, Timmers, 14.30 dhr. Baas; Tholen 10 ds. Vrijhof, 17 dhr. Van Westen. Gereformeerde Gemeente, SCHOU WEN-DUIVELAND: Haamstede 10 leesdienst, Nieuwerkerk 9.30.15.30 ds. v. Gelder; Oosterland 10, 14.30 lees dienst. 18.30 ds. v. Gelder. Ds H. D. Bakker, VRIJDAG 25 NOVEMBER 'VUURDOOP' LEWEDORP Het is maar nik-,, als je steeds voor een muzikale noot een beroep moet doen op een naburig dorp. Daar weten ze in Lewedorp over mee te praten en momenteel wordt er dan ook hard gewerkt aan het formeren van een eigen show band. Deze showband Beatrix be staat inmiddels uit 12 trompetisten en 24 tamboers. De band treedt vrij dagavond 25 november voor het eerst voor het voetlicht. Dat gebeurt tij dens een feestavond in het vereni gingsgebouw te Lewedorp, die om 19.00 uur begint. Om alles op tijd gereed te krijgen voor die. feestavond zijn verschillende Le- wedorpse moeders momenteel bezig met het vervaardigen van de uniform jasjes. Dat tekent trouwens de hele sfeer waarin de showband Beatrix is opgezet: iedereen helpt mee. Voorzit ter Adri Murk heeft twee vrienden bereid gevonden kosteloos als in structeur te fungeren. Verder zijn er al verschillende acties geweest, zoals een rommelmarkt, een oliebollenactie en een donateursactje die erg goed is aangeslagen. Er hebben zich al 2000 personen aangemeld, hoewel Lewe dorp slechts 1600 inwoners heeft. Ver schillende bedrijven hebben zich fi nancieel niet onbetuigd gelaten en de gemeente Borselse verstrekte een startsubsidie. Initiatiefnemer en voorzitter Murk vertelt dat de opzet van de showband vlot verloopt. De muzikanten, die in de leeftijd van 9 tot ongeveer 14 jaar zitten, doen het goed. Toch is het nog niet zo ver dat ze met een volledig repertoire de straat op kunnen, ook al zijn er al verzoeken in die richting bij Murk binnengekomen. Hij legt uit dat in de toekomst die verzoeken waar schijnlijk wel gehonoreerd zullen wor den Zo is er op wat langere termijn al een optreden voorzien bij de opening van een bedrijf. Volgend jaar kunnen zich weer nieu we leden voor de showband aanmel den om de doorstroming en groei van de vereniging te stimuleren. Er be staan ook plannen volgend jaar met een majorettengroep te beginnen, maar het is nog niet zeker of dat wel haalbaar is. aldus Murk. Dat geldt ook voor een groep vendelzwaaiers. waarmee Beatrix haar naam als show band wel volledig waar zou maken. Aanvankelijk is nog wel geprobeerd met de Dansmariekes van Lewedorp een samenwerking aan te gaan. maar dat lukte niet. De muziek van Beatrix bleek daar niet geschikt voor. Volgens Murk zal in de toekomst de. hele dorpsgemeenschap van Lewe dorp voordeel hebben van de show band Beatrix ,,Nu komt bijvoorbeeld een oranjevereniging of een carna valsvereniging geld tekort voor muzi kale begeleiding. Dat zal in de toe komst minder problemen geven als je een beroep kunt doen op een muziek gezelschap uit je eigen dorp". Dat geldt ook voor de voetbalvereniging of bijvoorbeeld bedrijven die iets te vieren hebben. De vuurdoop voor de showband Bea trix is vrijdag 25 november. Na bet optreden en dc verloting komt de toneelvereniging Groede op de plan ken, die eerst het stuk 'An de Marolle- put' en vervolgens dc eenacter 'Trine ei keure had' brengt. Deze vereniging spreekt het Zeeuws dialect. oud-predikant Tholen, overleden TILBURG - Ds H. D. Bakker, gerefor meerd emeritus predikant, is donder dag op 55-jarige leeftijd in zijn woon plaats Tilburg overleden. Ds Bakker was van 1954 tot 1958 predikant van de gereformeerde kerk in Tholen en Poortvliet. In januari dit jaar werd ds Bakker in zijn laatste standplaats Delft emeri taat verleend wegens zijn gezond heidstoestand. De teraardebestelling vindt dinsdag 15 november plaats na de dienst in de Opstandingskerk in Tilburg, die om 14.00 begint. Ds Bakker wordt begra ven op de Centrale Begraafplaats aan de Hoflaan in Tilburg. VLISSINGEN De ploeg van Pro vincie Zeeland I in de Vlissingse zaalvoetbalcompetitic kwam door een 2-2 gelijk spel tegen PGV 1 weer aan een kostbaar winstpunt om de onderste plaats te ontlopen. Vlissin gen 1 schoof enkele plaatsen op de ranglijst omhoog door een zeer ruime 10-3 overwinning op het hoger ge plaatste BW 1. De wedstrijd tussen de nummer drie en vier in de vierde klas A, respectievelijk BW 3 en VAW 2 eindigde in 4-1 overwinning voor VAW 2. In de strijd om dc laatste plaats verloor RCS van De Pauw met 3-1. Roovers Sport 2 verloor van Voko Offset 1 met 6-1. FC Total versloeg SC Torna 2 met de cijfers 6-1. SC Holland versloeg in de vierde klasse B ZV Bani 2 met 5-0 en behield daardoor zijn tweede plaats. Het nog steeds ongeslagen ZV Westkapelle 1 versloeg PZEM 3 met 10-1. Ondanks een verdienstelijk 1-1 gelijk spel tegen Haven van Vlissingen 2 lukte het FC Hertel 3 met om de laatste plaats te ontlopen. Warme Bakker Grent speel de in de bekerwedstrijden tegen de derde klasser Pechiney 1 een 1-1 gelijk spel. door het beter nemen van straf schoppen plaatste Warme Bakker Grent zich voor de volgende ronde. De wedstrijd VW Audi Poppe. hoofdklas ser tegen TCV 1 koploper van de derde klasse, werd door TCV gewon nen met 5-2 Wedstnjdprogramma woensdag in Sport hal Baskensfaurg Walcheren 1 - Uiterton 1. ZV Bani 1 - PZEM 2. Astorria ZOF 1 - Brammetje Dump; Roovers Sport 1 - Blauw Wit 1. PZEM 1 - Schinkel Assurantie 1. Schinkel Assur 2 - Markt Boys 1 Sporthal Zeevaartschool" Voko Offset 1 - FC Total 1. De Pauw 1 - Roovers Sport 2: BW 3 - RCS 2. Miro 1 - VAW 2. Wedstnjdprogramma donderdag 17 novem ber 1983. sporthal Souburg. SSVW 1 - Uiterton 2. RCS 1 - De Stoof 1; Hoechst Boys 1 - Haven van Vlissngen 1: Douane Vlissingen 1 - PVS 2: BW 2 - FC Hertel 2. Bekerwedstrijd FC Hertel 1 - Voko Offset 1 THOLEN: Poortvliet 10. 14.30. 18.30 leesdienst; Scherpenisse 9.30.14.18.30 leesdienst: Sint-Annaland 9.30. 14. 18 leesdienst; Sint-Philipsland 9.30, 18 leesdienst. TYholen (N.-H.-kerk) 11. 18.30 ds Tams. Oud-Gereformeerde Gemeente. SCHOUWEN-DUIVELAND: Bruinis- se 10. 17 leesdienst; Oosterland 9.30, 14. 18 leesdienst. THOLEN: Sint-Maartensdijk 9.30. 14. 18 leesdienst; Sint-Philipsland 9.30, 14.30. 18 dienst; Stavenisse 9.30, 14,18 leesdienst. Christelijk Gereformeerde Kerk, SCHOUWEN-DUIVELAND' Haam stede 10, 17 ds. 't Spijker, Kerkwerve 10. 18 ds. v. d. Sluys; Zierikzee 10, 18 ds. De Graaf. THOLEN: Oud-Vossemeer 10, 14.30. 18.30 leesdienst; Tholen 10.18.30 lees dienst. Gereformeerde Gemeente in Neder land. SCHOUWEN-DUIVELAND: Bruinisse 10, 17 leesdienst; Nieuwer kerk 9.45, 15.30 leesdienst; Zierikzee 11.45. 16.30 leesdienst. THOLEN: Oud-Vossemeer 10, 14.30, 18.30 leesdienst; Sint-Annaland 9.45, 14.15, 18.15 leesdienst; Sint-Maartens dijk 9.30, 14. 18 leesdienst. Leger des Heils: Zierikzee 10. 19 sa menkomst. Rooms-Kalholieke Kerk: Haamstede 11.30: Oud-Vossemeer zat. 19, zon. 9; Tholen zat. 17.30. zon. 10.30; Zierikzee zat. 19, zon. 9.30. Pinkstergemeente, SCHOUWEN- DUIVELAND Zierikzee (Meelstraat) 10 samenkomst, woensdag 20 samen komst Kinderdagverblijf Goes in actie tegen bezuiniging GOES - Het bestuur en de leidioj de stichting kinderdagverblijf) en omgeving hebben vrijdag dt dacht van het Goese gemtm stuur gevestigd op de probfc waarin kinderdagverblijven ie dreigen te komen door de bezuit gen die minster L.Brinkmaniw^ volksgezondheid en cultuur) v( sector kinderopvang wil doom Wethouder J. de Graag, de verantwoordelijke binnen het i lijks bestuur van de gemeente! voor welzijn, kreeg in zijn ks het stadskantoor een brief het belang van het kinderdagvti werd onderstreept. De brief werd overhandigd in kader van een landelijke acfe kindercentra tegen de bezuinig plannen. Deze actie moet uitm« in de aanbieding van een grooty handtekeningen aan ministers; man en de tweede kamer late»: maand tegen de tijd dat de begjj van het ministerie van welzijn,» gezondheid en cultuur in de h behandeld wordt. De bestuursleden en de leidin? het Goese kinderdagverblijf» met een tiental kinderen nas kamer van de wethouder gek# Directrice H. Nuiten verzekerd! de voorziening die ze vertegen» digde de afgelopen vijf jaar i» bestaat het kinderdagverblijf!])! haar bestaansrecht heeft beweze Graag werd verzocht ervoor tea dat het kinderdagverblijf ook! toekomst zijn werk zal kunnen li uitvoeren. De wethouder beloofd de gemeente het kinderdag»» waar mogelijk zal steunen. 12-13 november Alarmnummer Sch.-Duiveland 01100-14444 Alarmnummer Tholen en St.-Philipsland 0011 Zierikzee: vanaf vr. 19.00 uur tot ma. 8.00 uur: W. Bontkes, Zierikzee, tel. 01110-2280, spreekuur voor spoedge vallen 11.00-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: vanaf vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur: J. Ph. P. Stenger. Burghseweg 54, Haamstede, tel. 01115-1861, spreekuur voor spoed gevallen 11,30-12.00 uur en 16.30-17.00 Bruinisse, Oosterland en Nieuwer kerk: vanaf vr. 18.00 uur tot ma. 7.30 uur: A Dorresteijn, Bruinisse, tel. 01113-1280. Stavenisse, Sint-Maartensdijk, Sint- Annaland, Scherpenisse: (patiënten Intocht Sint in Yerseke YERSEKE De toeristische com missie en het comité 'feest in eigen dorp' te Yerseke zijn erin geslaagd op zaterdag 19 november Sint Nicolaas naar het dorp te halen. De muziekver eniging Mozart en majorettenkorp- sen verlenen hun medewerking om van de intocht een feestelijk gebeu ren te maken. De sint en zijn pieten worden om ongeveer 14.00 uur in de Willem Ale- xanderhaven verwacht, aan boord van de schepen Jan Verwey en Dui zend Vrezen. Op liet havenplateau zorgt Carolien Padmos voor de ver welkoming en vervolgens gaat het in optocht de sint in een koets door het dorp. De route: Burenpolderweg. Randwijckstraat, Ten Houtenstraat. Van Rooyenstraat. Van Zoelenstraat. Havendijk. Kaaistraat. Damstraat. Daarna brengt de goedheiligman een kort bezoek in het bejaardenoord Vre- delust en om 15.00 uur gaat de op tocht verder via. Molenlaan. Breeweg. Oude Torenstraat. Dreef. Kerkplein, voormalig gemeentehuis. Daar zal burgemeester H. Boer van Reimers- waal om 15.30 uur de sint ontvangen en dat is tegelijk het einde van het officiële programma dokter v.d. Belt: A. C. J. NowJ Sint-Annaland. tel. 01665-2400. Sint-Philipsland en Nieuw! meer: tel. 01676-2545. Poortvliet. Oud-Vossemeer, 1 en Scherpenisse: (patiënten Padt): A. W. A. de Looze. Rati straat 26, Oud-Vossemeer, tel. t 2400. Dierenartsen: Zierikzee: S. Bergsma, tel, 01116 vanaf za. 9.00 uur. Sint-Maartensdijk: A. Rinse, 01666-2596, spreekuur vrijdag 19.00 uur en zat. 9.00-9.30 uur Tandartsdiensten: Sch. veland: F. v. d. Vliet, Karnemelksva Zierikzee, tel. 01110-6190, spre voor spoedgevallen za. en zo I 17.30 uur. Apotheek: Apotheek 'Zierikzee', Dam 11 01110-2906. geopend za. 9.00-125 en 16.30-17.30 uur, zondag 121 uur en 18.00-18.30 uur, Wijkverpleging: Tholen en Sint-Philipsland' Schot. tel. 01660-2620. Bruinisse en Duiveland: zr C Kapelleweg 17, Loperskapelk 01117-1943. Schouwen: zr. A. v. d. Scheldt loop 14, Brouwershaven, tel. I 1682. Zierikzee: zr. W. Verkaart, Zev: straat 43. Zierikzee. tel. 01110: 'Vergeet mij niet in Tholen bijeen THOLEN - De Thoolse wri 'Vergeet mij niet' houdt maar.: j koffieochtend in het REC-grt: B Tholen. Deze bijeenkomst be? 9.30 uur en zal rond 11.30 uuri pen zijn. Er is kinderopvang! zig. Tijdens de koffieochtend voorlichting gegeven over t speelgoed. Er zal ook speelgos monstreerd worden. Zangavond in Sionkerk Goes GOES Vrijdag 18 november wordt in de Sionkerk van de gereformeerde gemeente in Goies een zangavond gehouden waarvan de opbrengst be stemd is voor de gehandicaptenzorg. De aanvang is 19.45 uur. Aan deze zangavond verlenen mede werking: het mannenkoor 'De Lof zang' uit Goes, het gemengd koor 'Vox Hamana' uit Rilland, het ge mengd koor 'De Lofstem' uit Wol phaartsdijk en gemengd koor 'Zang- lust' uit Nieuwdorp. Organist is Jacco Goud uit Yerseke. Uit Wolphaartsdijk. Voor u!ü 01198-1527 Café.'rest./bar/discotheek T-centrum Gezelligheid in onze bar en lekker eten in ons bovenrest.. Hoofdstraat 49. Café/rest. Bellamy aan het eind van het grote parkeerterrein bij de jachthavens. Zondag gezelligheid met ons huisorkest en fijne gerechten. Tel.: 01198-1990, vrijdag, zaterdag en zondag normaal geopend. Tot ziens bij Fien en Geleyn Moerdijk. Nu óók wildspecialiteiten. Onze wintercollectie hangt voor u Maar kostuums regenjasso El holberts loden en pantalons winterjas» j grote sorte ring ALGEMENE AANKONDIGING Aan de leden van het Nederlandse Rode Kruis afdeling Zuid-Beveland-West. Hierbij nodigen wij u uit tot het bijwonen van de Algemene ledenvergadering welke gehouden zal worden op woensdag 23 november 1983 in de 'Prins van Oranje' Nieuwstraat 14 te Goes aanvang 20.00 uur U bent van harte welkom. Klokstraat 8, Goes, tel. 01100-16415.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 34