VlfcJQN Voorbereiding renovatie Vissershaven kost 3 ton ii Lewedorp heeft eigen showband: Beatrix HERENMODf STEUTEL WISSEL BEVELANDEN B EN W VLISSINGEN VRAGEN RAAD KREDIET kerkdiensten Tafeltje-dekje-in Goes presenteerde een nieuwe maaltijd-box weekenddiensten ZATERDAG 12 NOVEMBER 1983 OHO'i U '-[PZC/s streek VLISSINGEN - Het Vlissingse college van b en w vraagt de gemeenteraad een krediet van drie ton voor voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie van de Vissershaven. De voorbereidende werkzaamheden zullen, als de opdracht in december wordt verleend, in september 1984 zijn afgerond, waarna de daadwerkelijke renovatie kan beginnen. De werken kunnen dan, als alles volgens schema verloopt, eind 1985 worden afgerond. B en w schrijven dit in de toelichting in het stadhuis, begint om 17.00 uur. miljoen gulden. B en w vernachten bij het voorstel tot verlening van het Het plan voor renovatie waarvoor het nog deze maand positieve beschikkin- krediet, dat de komende week in drie college heeft gekozen vergt, zoals ge- gen op de subsidie-aanvragen die zijn commissievergaderingen aan de orde meld, een bedrag van in totaal 5,2 ingediend bij het ministerie van komt Het voorstel wordt maandag VROM en de Rijksdienst voor de besproken in de commissie welzijn RUponlrnmet NCVB monumentenzorg. Het college van ge- (aanvane 17.00 uur) en de commissie *- r deputeerde staten van Zeeland heeft inmiddels positief gerageerd op de (aanvang 19,30 uur) en op woensdag "1,w'subsidieaanvraag en zal provinciale ontwerp met begroting, het maken van het bestek met de daarbij beho rende tekeningen en begroting en het houden van een aanbestedingen het uitbrengen van een gunningsadvies, Gezien het verwachte verloop van de werkzaamheden vinden b en w het niet langer noodzakelijk om het tref fen van tijdelijke voorzieningen waardoor de Vissershaven gebruikt kan worden als jachthaven na te streven. (aanvang 17.00 uur) en de commissie openbare werken en volkshuisvesting Wnlnhaartsdiik (aanvang 19,30 uur) en op woensdag T suosiaieaanvraag en zaï provinciale 16 november in de commissie finan- WOLPHAARTSDIJK®fd? ,!?f staten een voorstel doen tot toeken- öCllieiing ciën. Deze vergadering, die evenals de Wolphaartsdijk van de NCVB hield ning van die subsidie. Het overleg met hiervoor genoemde wordt gehouden haar maandelijkse bijeenkomst in'De het ministerie van economische zaken Brug' in Wolphaartsdijk. De leiding verloopt volgens het college zodanig was in handen van presidente Schip- dat ook hier een gunstige beschikking per-Van Boven. Tijdens deze bijeen- js te verwachten, komst vertoonde de heer Brüheim een De voorbereidende werkzaamheden, diaserie over Brabant, De volgende die b en w willen opdragen aan ïnge- bijeenkomst van de afdeling is de nieursbureau Witteveen en Bos, om- kerstviering op 22 december. vatten het maken van een deünitiel Werkbezoek en kennismaken met b en w Borsele HOEDEKENSKERKE Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele komt dinsdag 22 november voor een werkbezoek naar het dorp Hoedekenskerke. Alle inwo ners van dat dorp kunnen dan met leden van dat college zaken aankaar ten die hen dwars zitten, of waar ze complimenten over willen maken. Ook kunnen vragen gesteld worden over allerlei gemeentelijke zaken Het werkbezoek van het Borselse college wordt gehouden in het verenigingsge bouw 'De Griend' en begint om 19.30 uur. Verder wordt er woensdag 30 november een bijeenkomst gehouden voor de nieuwe inwoners van de ge meente Borsele. Die mensen kunnen dan kennismaken met een vertegen woordiging van het gemeentebestuur Die nieuwe bewoners kunnen dan ook vragen stellen of opmerkingen maken over hun nieuwe woonomgeving. Deze bijeenkomst wordt gehouden in 'De Stenge' te Heinkenszand en begint om 19.30 uur Tentoonstelling Vogelvrienden in Oud-Vossemeer OUD-VOSSEMEER - De Oud-Vosse- meerse vogelkwekersvereniging De Vogelvrienden houdt haar jaarlijkse vogcltentoonstelling in het dorps huis De Vossckuil. De tentoonstelling werd vrijdagavond officieel geopend door het gemeenteraadslid J. van Gorsel. De tentoonstelling omvat 275 inzendingen en is ook vandaag (zater dag) nog geopend. Vanaf 14.00 uur is het gebeuren nog toegankelijk voor het publiek. De volgende kampioen waren op de tentoonstelling te bezichtigen: alge meen kampioen Izaak Potappel met een goudisabel 90plus punten; kam pioen pigment ZR I. Potappel met goudisabel 90plus; kampioen "mozaïek J. Neele met mozaïek oranje-rood 88plus; kampioen vetstof ZR L. Ber- key met dominant wit 90; kampioen vetstof MR L. Vroegop met zalm 88plus; kampioen postuur I M. Meeus met Yorkshire 88plus; kampioen pos tuur II M Meeus met lorlieg 88; kampioen bastaard kanaries J. Meeus 89plus; kampioen zebravinken P. Po tappel met wit 89plus; kampioen haasparkieten J. van de Hoven cinna mon hemelsblauw 89 plus; kampioen tropische vogels L. Berkey met rijst- vogel 90; kampioen tropische vogels II J. van de Hoven met zebraduif 90; kampioen kwartels J. Boogaart met Chinese dwergkwartel 90; derbykam pioen J. Boogaart met kwartel 90; kampioen stammen I. Potappel met goudisabel 362; jeugdkampioen P Po tappel met zebravinken wit 89plus; wisselbeker kanaries I. Potappel met goudisabel 90plus; wisselbeker tropi sche vogels en bastaard parkieten en overige vogels J. van de Hoven met zebraduilje 90; derbywisselbeker J. Boogaart met Chinese dwergkwartel 90; eerste prijs overige vogels R Nes sen met bastaard troop 90. eerste prijs OK kanaries C. J. de Korte met goudisabel 90; eerste prijs OK kanarie vetstof M Jeroense met goudgeel 90: eerste prijs OK Europese vogels J. van de Hoven met huisspreeuw 91; eerste prijs OK postuur N. Klippel met gloster consort met 89 Sportcentrum Burgh geopend BURGH - Burgemeester mevrouw J. L. Niemantsverdriet-Leenhecr van Westerschouwen heeft vrijdagavond in samenwerking met de Feyenoord- voetballer Peter Houtman het nieu we sportcentrum 'Krayestein' in Burgh geopend. Dat gebeurde door het verrichten van de aftrap voor een zaalvoetbalwedstrijd. De festivitei ten die deze officiële openingshande- lling omlijstten, waren toen al enige tijd aan de gang. Nadat de familie Bom, die het sport centrum in eigendom heeft, de burge meester bloemen had overhandigd, zei mevrouw Niemantsverdriet dat dit nieuwe centrum van groot belang is voor heel Schouwen-Duiveland en voor Westerschouwen als recreatiege meente in het bijzonder. Zij zag het sportcentrum dan ook als een aan trekkelijke slecht-weer-voorziening. De burgemeester prees de familie Bom voor haar initiatief, want van gemeentewege zou een dergelijk sportcentrum in deze tijd van bezuini gingen nooit van de grond zijn geko men. Er bestond grote belangstelling voor de opening, waaraan vele sportlieden en een popgroep medewerking ver leenden. Er werd aan aerobic gedaan, er waren korfbal- en zaalvoetbalwed strijden en er werden demonstraties turnen gegeven. GOES Het menu paste uitste kend bij het waterkoude weer van vrijdag; groentesoep, hutspot met klapstuk en een cliipolatapud- dinkje toe. Deze maaltijd kregen de deelnemers aan de warme- maaltijdvoorziening tafeltje-dek- je in Goes en een aantal genodig den vrijdag in de ontmoetings ruimte van verpleeghuis Ter Valc- ke voortgezet. Een etentje met een aanleiding, want de unie van vrij willigers (UW) in Goes, die de maaltijdvoorziening i king met de voedingsdienst van Ter V'alcke organiseert, presen teert de zogenaamde thermobo- xen. waarin het eten voortaan zal worden afgeleverd bij de deelne mers. Tafeltje-dek-je in Goes heeft mo menteel veertig klanten. Zij krijgen drie keer per week (op maandag, woensdag en vrijdag) een complete warme maaltijd: soep, vlees, groen ten en aardappelen of rijst en een toetje. Deze maaltijden worden be reid in de keuken van Ter Valcke. Bij het klaarmaken van de verschil lende porties wordt rekening ge houden met eventuele diéten en de vraag of een bepaalde persoon een flinke dan wel een bescheidenere hoeveelheid eten nodig heeft. Deze maaltijden gaan vanaf vrijdag dus in de thermobox. de soep in een roestvrij stalen kom en het hoofd gerecht in een drie-vak schaaltje, eveneens van roestvrij staal. In de thermobox blijft het eten drie uur warm, Het nagerecht gaat apart. Ter gelegenheid van de introductie waren alle deelnemers aan tafeltje- dek-je uitgenodigd naar Ter Valcke te komen om voor het eerst een maaltijd uit de thermobox te nutti gen. Op de fraai gedekte tafels kregen alle gasten, onder wie wet houder J. de Graag van welzijn, een box voor hun neus. Iedereen liet het zich goed smaken. De warme-maaltijdvoorzienmg van de UW en Ter Valcke bestaat uit twee onderdelen: tafeltje-dek-je en de zogenaamde open tafel. De deel nemers aan de open tafel (dat zijn er thans tien) kunnen iedere dag het middagmaal in het verpleeg huis aan de Bergweg komen ge bruiken Ook de vaste open-ta- felklanten waren vrijdag van de partij. KWADENDAMME In café 's Lands Welvaren in Kwadendamme hield de handboogvereniging ADLM een schieting op twee liggende wippen, er waren 30 schutters Uitslag eerste wip: eerste hoofdvogel: J. Rentmeester. Willem Teil. Ovezande; twee de hoofdvogel. R. de Meester, St.-Andnes, Wemeldinge; eerste zijvogel: P Oostdijk, Edele Handboog, Oudelande; tweede zijvo gel R. de Meester, St.-Andries, derde zijvo- gel J A. Rijk, ADLM, Kwadendamme, vierde zijvogel: O Steenaert, Vooruitgang, kwadendamme; meeste kleine vogels- J. A. Rijk. ADLM, negen stuks, de vliegende- vogelpnjs was voor O. Steenaert, Vooruit gang. Uitslag tweede wip: hier werden slechts twee zijvogels geschoten eerste zij vogel H Goetheer. Juliana, Oudelande. tweede zij vogel F. J Ossewaarde, Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk. meeste kleine vogels: Ver schoor. Doel naar Hoger, acht stuks: de vliegende-vogelprijs was voor H Goetheer, Juliana Lezing voor ouderen in Kamperland over alternatieve geneeswijzen KAMPERLAND Op maandagmid dag 14 november om half drie wordt in de kleine zaal van het dorpshuis een voorlichtingsbijeenkomst gehouden voor ouderen van Kamperland. Het onderwerp dit keer is 'alternatieve geneeswijzen' Spreker is de heer van der Berge uit Goes. Voor de organisa tie tekent de Stichting Welzijn voor Ouderen in samenwerking met de ouderenbond. Sociaal Centrum Goes benoemt nieuw leidster voor gezinszorg GOES Het bestuur van het Sociaal Centrum, instelling voor maatschap pelijke dienstverlening op Zuid- en Noord-Beveland, heeft mevrouw A. van Wisselingh benoemd tot hoofd leidster gezins- en bejaardenverzor ging. Ze nam die functie al enige tijd waar. Met de beoordeling van aanvra gen gezins- en bejaardenverzorging (centrale intake genaamd) is belast mevrouw I Poll. Welzijn ouderen Borsele bijeen HEINKENSZAND De vergadering van de stichting welzijn voor ouderen Borsele vergadert dinsdag 15 novem ber en niet. zoals abusievelijk in de krant stond, op 25 november. De vergadering wordt gehouden in 'De Stenge' te Heinkenszand en begint om 16.00 uur. VRIJDAG 25 NOVEMBER 'VUURDOOP' LEWEDORP Het is maar niks. als je steeds voor een muzikale nooi een beroep moet doen op een naburig dorp. Daar weten ze in Lewedorp over mee te praten en momenteel wordt er dan ook hard gewerkt aan het formeren van een eigen show band. Deze showband Beatrix be staat inmiddels uit 12 trompetisten en 24 tamboers. De band treedt vrij dagavond 25 november voor het eerst voor het voetlicht. Dat gebeurt tij dens een feestavond in het vereni gingsgebouw te Lewedorp. die om 19.00 uur begint. Om alles op tijd gereed te krijgen voor die feestavond zijn verschillende Le- wedorpse moeders momenteel bezig met het vervaardigen van de uniform jasjes. Dat tekent trouwens de hele sfeer waarin de showband Beatrix is opgezet: iedereen helpt mee. Voorzit^ ter Adri Murk heeft twee vrienden bereid gevonden kosteloos als in structeur te fungeren. Verder zijn er al verschillende acties geweest, zoals een rommelmarkt, een oliebollenactie en een donateursactie die erg goed is aangeslagen. Er hebben zich al 2000 personen aangemeld, hoewel Lewe dorp slechts 1600 inwoners heeft. Ver schillende bedrijven hebben zich fi nancieel niet onbetuigd gelaten en de gemeente Borselse verstrekte een startsubsidie. Initiatiefnemer en voorzitter Murk vertelt dat de opzet van de showband vlot verloopt. De muzikanten, die in de leeftijd van 9 tot ongeveer 14 jaar zitten, doen het goed. Toch is het nog niet zo ver dat ze met een volledig repertoire de straat op kunnen, ook al zijn er al verzoeken in die richting bij Murk binnengekomen. Hij legt uit dat in de toekomst die verzoeken waar schijnlijk wel gehonoreerd zullen wor den. Zo is er op wat langere termijn al een optreden voorzien bij de opening van een bedrijf. Volgend jaar kunnen zich weer nieu we leden voor de showband aanmel den om de doorstroming en groei van de vereniging te stimuleren. Er be staan ook plannen volgend jaar met een majorettengroep te beginnen, maar het is nog niet zeker of dat wel haalbaar is, aldus Murk. Dat geldt ook voor een groep vendelzwaaiers, waarmee Beatrix haar naam als show band wel volledig waar zou maken. Aanvankelijk is nog wel geprobeerd met de Dansmariekes van Lewedorp een samenwerking aan te gaan. maar dat lukte niet. De muziek van Beatrix bleek daar niet geschikt voor. Volgens Murk zal in de toekomst dé hele dorpsgemeenschap van Lewe dorp voordeel hebben van de show band Beatrix. „Nu komt bijvoorbeeld een oranjevereniging of een carna valsvereniging geld tekort voor muzi kale begeleiding. Dat zal in de toe komst minder problemen geven als je een beroep kunt doen op een muziek gezelschap uit je eigen dorp". Dat geldt ook voor de voetbalvereniging of bijvoorbeeld bedrijven die iets te vieren hebben. De vuurdoop voor de showband Bea trix is vrijdag 25 november. Na het optreden en de verloting komt de toneelvereniging Groede op de plan ken, die eerst het stuk 'An de Marolle- put' en vervolgens de cenacter 'Trine ei keure had' brengt. Deze vereniging spreekt het Zeeuws dialect. Ned. Hervormde Kerk, ZUID-BEVE LAND: Baarland 10 30 ds. Blok; Bors- sele 10.30 ds. Roest: Driewegen (in Ger Kerk) 9 ds. Roest; Ellewoutsdijk 10 30 dhr. Geuse. Goes" Grote Kerk 10 ds. Bruunk. 17 dhr. Cornet. De Spinne 10 ds. Van Diggelen; De Hoogte 9.30 ds. Van Ooijen; Ter Valcke 9.30 ds. Waststrate; Ziekenhuis (St.-Joanna) 9.45 ds. Leestemaker; 's-Gravenpolder 10.30 ds. Schreuder (HD): 's-Heer- Abtskerke 9 ds. Van Zanten; 's-Heer- Arendskerke 10 ds. Oomens; 's-Heer- Hendrikskinderen 10 ds. Kamstra; Heinkenszand 10 ds. Radstake; Hoe dekenskerke 10 ds. Strating; Kloetin- ge 10 dhr. Allewijn; Lewedorp 9 ds. Zoodsma; Nieuwdorp 10.30 ds. Zoods- ma; Nisse 10.30 ds. Van Zanten; Oude lande 9 dhr Geuse; Ovezande 10 dhr Mesu; Wilhelminadorp 9.30 ds. Jeb- bmk, Wolfaartsdijk 10 (Jongens- dienst) ds. Kroes. NOORD-BEVELAND: Cohjnsplaat 10 ds. Hilhorst, 14.30 ds. Teekens; Geersdijk 10 ds. Hietkanip; Kamper land 9.30 dhr. Jumelet, 17 ds. Coppool- se, Kats 9 ds. Attema; Kortgene 10.30 ds. Attema; Wissenkerke 10 ds. Vreug- denhil, 14.30 ds. Leestemaker. Herv. Ger. Kerkgenootschap: Wemel dinge 10 ds. Niessen. Gereformeerde Kerk, ZUID-BEVE LAND: Baarland 10.30 ds. Blok. 16 ds. Noordhof (in 's-Gravenpolder Borsse- le 10 dhr. Van Westen, 14.30 dhr Van Leerdam: Driewegen 9 ds. Roest. 14.30 ds. Joosse; Goes: Westerkerk 10 ds. Stol te, 17 ds. Kakes; Oostkerk 9.30 ds. Kakers. 17 ds. Stolte; 's-Gravenpolder 9 ds Blok. 16 ds. Noordhof; Heinkens zand 10.14.30 dhr. Schraal, Kapelle 10 ds. Stel, 17 ds. Niessen; Krabbendijke 9.30 ds. Speelman, 14.30 dhr. Trimpe; Kruimngen 9.30, 14.30 kand. mevr. Moerman. Lewedorp 9 ds. Zoodsma. 14.30 ds. Radstake; Nieuwdorp 10. 14.30 ds. Noordhof; Rilland-Bath 9.45, 14.30 dhr. Stam. Yerseke 9.30, 14 30 ds. Den Boer. 17 ds. Bastiaans. NOORD-BEVELAND: Colijnsplaat 10 ds Hilhorst (jeugddienst), 14.30 ds. Stolte. Geersdijk 10 ds. Leestemaker. 14 30 ds. v. d. Ham; Kamperland 9 30 ds. Schüssler, 17 ds. Coppoolse; Wis senkerke 10 dienst. 14.30 ds. Leeste maker. Gereformeerde Bond: Goes (Ooster- kerk) 11 ds. Gonssen, 18.30 ds. Cazan- der; Waarde 14.30. 18.30 ds. Van Koo- ten. Yerseke 14.30 ds. De Jong, 18.30 ds. Van Wingerden. Gereformeerde Gemeente, ZUID-BE VELAND: Borssele 9.30, 14, 18 lees- dienst, 17 11 19.30 ds Kosten; Goes 9.30, 14, 18 leesdienst: 's-Gravenpol- der 9.30 leesdienst. 14,18 ds. Weststra- te; Hoedekenskerke 10, 14.30 lees dienst: Kapelle-Biezelinge 9.30, 14, 18 leesdienst, Krabbendijke 9.30, 14, 18 leesdienst; Kruiningen 9.30, 14 (HD) 18 ds. Hage; Nieuwdorp 9.30, 14, 18 leesdienst; Nisse 9.30 (HA) 18 ds. Schreuder, 14 leesdienst; Rilland- Bath 9.30, 14, 18 leesdienst, 17/1119.30 Intocht Sint in Yerseke YERSEKE De toeristische com missie en het comité 'feest in eigen dorp' te Yerseke zijn erin geslaagd op zaterdag 19 november Sint Nicolaas naar het dorp te halen. De muziekver eniging Mozart en majorettenkorp- sen verlenen hun medewerking om van de intocht een feestelijk gebeu ren te maken. De sint en zijn pieten worden om ongeveer 14 00 uur in de Willem Ale- xanderhaven verwacht, aan boord van de schepen Jan Verwey en Dui zend Vrezen. Op het havenplateau zorgt Carolien Padmos voor de ver welkoming en vervolgens gaat het in optocht de sint in een koets door het dorp. De route: Burenpolderweg, Randwijckstraat, Ten Houtenstraat, Van Rooyenstraat. Van Zoelenstraat. Havendijk. Kaaistraat, Damstraat. Daarna brengt de goedheiligman een kort bezoek in het bejaardenoord Vre- delust en om 15.00 uur gaat de op tocht verder via: Molenlaan, Breeweg, Oude Torenstraat. Dreef, Kerkplein, voormalig gemeentehuis. Daar zal burgemeester H. Boer van Reimers- waal om 15.30 uur de sint ontvangen en dat is tegelijk het einde van het officiële programma. ds. Hage. Waarde 9.30, 14. 18 lees dienst; Wemeldinge 10, 16.30 lees dienst; Wolphaartsdijk 9.30. 18 ds Zijderveld, 14 leesdienst; Yerseke 9.30, 14. 18 ds. v. d. Poel. NOORD-BEVELAND: Colijnsplaat 10. 16 leesdienst; Kamperland 10, 17 leesdienst, 17/11 19.30 ds. Rietdijk; Kortgene 10,14.30 leesdienst, 18.30 ds. C. Harinck. Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt): Kamperland: 9.30 (HA) 14.30 ds. Kui per (te Vrouwenpolder). Oud-Gereformeerde Gemeente: 's- Gravenpolder 9.30, 14, 18 dienst. Christelijk-Gereformeerde Kerk: Biezelinge 10.17 ds. v. d. Heuvel; Goes 10. 17 ds. Broersma. Vrije Evangelische Gemeente: Goes 10 (HA) 18.30 ds. Van Veen; Rilland- Bath 10, 14.30 dhr. Kloostra; Wemel dinge 10, 17 br. De Leeuwerk. Leger des Heils: Goes 10,19.30 samen komst. Unie van Baptistengemeenten: Goes (Westwal 41) 16.30 dienst. Gereformeerde Gemeente in Neder land: Goes (Koningskerk) 9.15, 14.30, 18.30 leesdienst; Yerseke 10, 14.30 leesdienst. Volle Evangelischg, Gemeente: Goes (Turfkade 1)11 dhr v. d. Meer. Rooms-Katholicke Kerk: Goes Paro chiekerk 8.30, 10. zaterdag 17; De Hoogte 11 30; Ziekenhuis Bergzicht 9.45 past. Wouters; Hansweert 11. za terdag 17. 's-Heerenhoek 9, 10.30, za terdag 19; Heinkenszand 9, 10.30, za terdag 19; Kwadendamme 10.30, za terdag 19; Lewedorp 10.30. zaterdag 19, Ovezande 9.30, zaterdag 19. Kinderdagverblijf Goes in actie tegen bezuiniging! GOES - Het bestuur en de leidiq de stichting kinderdagverblijf! en omgeving hebben vrijdag dt dacht van het Goese gemea stuur gevestigd op de probl waarin kinderdagverblijvet dreigen te komen door de bezuis gen die minster L.Brinkman volksgezondheid en cultuur) t« sector kinderopvang wil doont Wethouder J. de Graag, verantwoordelijke binnen heti lijks bestuur van de gemeentel voor welzijn, kreeg in zijn kan» het stadskantoor een brief het belang van het kinderdagvti werd onderstreept. De brief werd overhandigd li kader van een landelijke a._, kindercentra tegen de bezuinig plannen. Deze actie moet uiin® in de aanbieding van een groota handtekeningen aan minister B man en de tweede kamer laten maand tegen de tijd dat de begn van het ministerie van welzijn,w gezondheid en cultuur i behandeld wordt. De bestuursleden en de leiding het Goese kinderdagverblijf j met een tiental kinderen nat kamer van de wethouder geka Directrice H. Nuiten verzekerd! de voorziening die ze vertegen) digde de afgelopen vijf jaar ia bestaat het kinderdagverbljjfinC haar bestaansrecht heeft beweeg Graag werd verzocht ervoor tea dat het kinderdagverblijf ook i toekomst zijn werk zal kunnen uitvoeren. De wethouder belooft de gemeente het kinderdag-,- waar mogelijk zal steunen. MEDISCHE DIENSTEN DE BEVE LANDEN Alarmnummer 01100-1444 Artsen: Goes: v.a. vrijdag 19 00 uur tot zondag 23.00 uur: R. Posthumus. M. Smalle- gangebuurt 38a, tel 30318: spreekuur voor spoedgevallen 10,00-10.30 u. en 17.00-17.30 u. Heinkenszand. 's-H. Arcndskerke, Nieuwdorp, Wolphaartsdijk: de prak tijk van J. J. Harten, D. P. van Driel en A. P. v. d. Vlugt wordt waargenomen door G. A. C. Aarnoutse, Haven 16, Nieuwdorp, tel. 01196-12327. Bood schappen zo mogelijk tussen 9.00- 10.00 uur. Heinkenszand e.o.: v.a. vrijdag 18.00 u tot ma, 8.30 uur: J. A. Fortrie, Clara's Pad 31, Heinkenszand, tel. 01106-3074. Hansweert, Kruiningen, Yerseke: v.a. vrijdag 19.00 u. tot zo 22.00 u.: P. Polderman, Yerseke, tel. 01131-1300. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.15 u, en 17,00-17.15 u. Boodschap pen zo mogelijk voor 10.00 uur. Krabbendijke, Waarde, Rilland- Bath: v.a vrijdag 19.00 u. tot zo. 22.00 uur. J. D. Barendregt, Krabbendijke. tel. 01134-1544. Spreekuur voor spoed gevallen 11.00-11.15 u. en 17.00-17.15 u. Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekensker ke, 's-Gravenpolder, Ovezande, 's- Heerenhoek: de praktijk van J Geld of, E. Th. Klapwijk. J. M A. Kole, A. Korstanje en S. E. J. Wostmann wordt waargenomen door H H. M. Zwartelé, Werrilaan 43. 's-Heerenhoek, tel. 01105-1280. Kloetinge, Kapelle. Wemeldinge: v.a. zat. 8.00 uur wordt de praktijk van H. J Entink. J. K, J. Eckhardt, M. B. Riemeijer waargenomen door D Vreeswijk. Kapelle tel 01102-1290. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.15 u. en 17.00-17.15 u. Noord-Beveland: De praktijk van J. A. van Arkel wordt waargenomen door B. J. H Hasken, Kamperland, tel 01107-1338. Spreekuur voor spoed gevallen 11.00-11.30 uur. De praktijk van J. A. Kersseboom wordt waarge nomen door W J Klein Wassink, Colijnsplaat. tel. 01199-304. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.30 uur. Chirurgendienst dr. H. Bruins Slot, tel. 0110Q-2S Tandartsdiensten: Spreekuren zat - en zondags 10.00-11.00 uur. S. M. Tammingi te Kerk 28, Goes. Tel. 01100-1? Apotheek: De Goesche Apotheek, Klotö tel. 27104. Geopend voor s zat. 8.30-17.30 u. en zond. 10.00-U en 16.00-18.00 uur. Ziekenauto's. Dierenartsen: Goes, Ovezande, Kruiningen: Ji Huige, Rav. de Groene Jager 2a,t tel. 01100-28866, Visites zo mec aanvragen voor 9.00 uur Goes, Heinkenszand, Noord-f land: de praktijk van dr. M.I Karelse wordt waargenomen d« van Dijk, Simonswei 2, Heuikens tel. 01106-1290 b.g.g. 01100-2063 Yerseke en omg. (kleine liuisdic mevr. L. Huiskes-Comelisse, !i straat 24. Yerseke, tel. 01131-2": Walcheren: dierenartsen]» Oostkapelle. tel 01188-1443, a uur 13.00 en 19.00 uur Oude dor seweg 33a. Consult na telef. als? visites aanvragen 8-9 uur Wijkverpleging: Goes, Wilhelminadorp, Klw Kattendijke: zr. A. Kemetmük 01100-27059. Borssele, Nieuwdorp, Lewedo: Heerenhoek, Heinkenszand, Ellewoutsdijk, Driewegen, Bas Oudelande, Kwadendamme. kenskerke, Ovezande, 's-H. A' kerke,. 's-H. H.kinderen, 's-Gr polder en 's-H. Arendskerkcr Zuidweg Heinkenszand. tel 2324 Zuid-Beveland Oost: zr. M. D;: nolialaan 36, Yerseke, tel. 01131 Noord-Beveland en Wolphi:: 12 nov.. zr. Van de Kreeke X straat 26, Kamperland, te! 1920. 13 nov.: zr. Slabbekoorc Borsselestraat 12. 's-HHl: tel. 01100-16249. Zangavond in Sionkerk Goes GOES Vrijdag 18 november wordt in de Sionkerk van de gereformeerde gemeente in Goies een zangavond gehouden waarvan de opbrengst be stemd is voor de gehandicaptenzorg. De aanvang is 19.45 uur. Aan deze zangavond verlenen mede werking: het mannenkoor 'De Lof zang' uit Goes, het gemengd koor 'Vox Hamana' uit Rilland, het ge mengd koor 'De Lofstem' uit Wol phaartsdijk en gemengd koor 'Zang- lust' uit Nieuwdorp. Organist is Jacco Goud uit Yerseke Uit Wolphaartsdijk. Voor uü! 01198-1527 Café/rest. bar'discotheek T-centrum Gezelligheid in, onze bar en lekker eten in ons bovenrest.. Hoofdstraat 49. Café/rest. Bellamy aan het eind van het grote parkeerterrein bij de jachthavens. Zondag gezelliqheid met ons huisorkest en fijne gerechten. Tel.: 01198-1990, vrijdag, zaterdag en zondag normaal geopend. Tot ziens bij Fien en Geleyn Moerdijk. Nu óók wildspecialiteiten. HOFLEVERANCIER Keltum edelstaal- cassettes vanaf 199,- FABERY ÜE JONGE Lange Kerkstraat 30 - Goes DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT Johnson SERVICE Bel snel voor een afspraak of breng hem even langs' Watersportbedrijf JAAP VERMARE Oostweg2/ Krabbendijke tel 01134-1391 fjohnson ALGEMENE AANKONDIGING Aan de leden van het Nederlandse Rode Kruis afdeling Zuid-Beveland-West. Hierbij nodigen wij u uit tot het bijwonen van de Algemene ledenvergadering welke gehouden zal worden op woensdag 23 november 1983 in de 'Prins van Oranje' Nieuwstraat 14 te Goes aanvang 20.00 uur U bent van harte welkom. Onze wintercollectie hangt voor u klaar kostuums holberts pantalons regenjassa loden en winterjasii jo: grote sortering Klokstraat 8, Goes, tel. 01100-16415.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 32