oetbalbond vuil spel sponsor verweten Toppers vooraf Breskens op zoek naar de grote vorm tegen Caesar Hans Kraay jr tot 1 juli geschorst Ronald Breepoel is voor lange tijd uitgeschakeld "Arnemuiden-Serooskerke is een aparte wedstrijd Middelburg-Zuid kan zaterdag titel pakken Heikant Sport al 14 jaar organisator van Heidecross PZC/sport BLEKTRONICAREUZEN SLAAGSLN GEDING nterland landbal in einkenszand Wiersma wint 14e partij CAESAR SPEELT MET STERKSTE FORMA TIE TAFELTENNIS»* ATLETIEK ÖJDAG 11 NOVEMBER 1983 21 ;ECHT (ANP) De KNVB heeft volgens Philips een vuil spelletje gespeeld bij het lijkheid onbenut elkaar verbaal on ttrekken van Sony als sponsor voor het Nederlandse elftal. Vriendjespolitiek van de Terwiji de Philipsraadsman zich ver- j\VB-bestuurders Harmsen en Hoogwoning ten opzichte van Sony-importeur Brandsteder oorioofde op te merken, dat het toch ju er toe hebben geleid dat de Eindhovense multinational buitenstel is gezet. eSo^ïonjneï"van*2 ™bu£S Ie voetbalbond besloot afgelopen Brandsteder. en zij hebben Sony via lieel't het Eindhovense bedrijl geeisi. lands, nota bene Japans bedrijf, zou ondag ciat de Japanse concurrent de achterdeur binnengeloodst, zo Het was opmerkelijk de keiharde con- moeten drijven, gaf Sony-raadsman an Philips de komende vier jaar luidde de beschuldiging die Philips- currentieslag tussen Philips en Sony mr. Engels duidelijk te verstaan dat igen betaling van vier miljoen gul- raadsman mr Hoying donderdag in om Oranje zich voorde ogen van de zijn bedrijf er niet over peinst om de (en reclame mag maken met de va- utrecht uitte tijdens de behandeling Utrechtse rechtbankpresident te zien commercieel zeer aantrekkelijke pre- leriandse voetbaltrots. Harmsen en van het kort geding dat het bedrijf afspelen. De raadslieden van de beide sentatie vlak voor de interland Neder- «gewoning zijn goed bevriend met tegen de KNVB en Sony had aange- elektronica-reuzen lieten geen moge- land - Spanje te laten schieten. Sony/Brandsteder en Philips houden ,g tussen beide teams zaterdag ;n Jong Oranje en Groot-Brittan- j elkaar in Barendrecht. De beide spannen. Schapers werd uitgeschakeld natuurlijk rekening met het feit dat de 'sponsorpret' na die wedstrijd snel voorbij kan zijn, als het Nederlandse elftal verliest. Zowel Philips als Sony rekent er ken nelijk op dat Spanje zal worden over meesterd. gezien de heftigheid van het juridisch steekspel. De president Dit gebeurde terwijl Philips allang in onderhandeling was met het sponsor bureau PSP. Dit bureau had het 'ex clusieve' recht van de KNVB gekre gen om sponsors te zoeken, maar omdat het samenspel tussen KNVB LONDEN (ANP) Het service-ge en PSP al snel ver te zoeken was, weld van Steve Denton heeft voorko- l<miiii JPR. - tcir> hebben de sponsorplannen van Phi- men, dat Michiel Schapers na zijn van de UtrechtsVrecThtbankrmr. C. L .ENSZAND Vandaag (vrij- iips het niet gehaald. Het bednjf wil— verrassende overwinning op Johan Baron van Harinxma Thoe Slooten. iwordt in sportzaal de Stengc te evena]s de Japanse tegenvoeters Kriek (7-6, 1-6, 7-5) aan de haal zou zal hierover vandaag (vri)dagi beslis- jkenszand een handbal interland vjer miljoen gulden uittrekken voor gaan met een van de hoofdprijzen sen espeeld tussen de teams van Jong Oranje. van het internationale tennistoer- de A-selectie van Groot- nooi in Londen. De Amerikaan rittannië. 17on milinon sloeg de Nederlandse kampioen in de wedstrijd, die om 20.30 uur be- L-j c/I IflllJUtïFl tweede ronde van het hoofdtoernooi is het eerste duel van een ont- Philips wil met het kort geding voor- met 6-3 en 6-0. komen dat het contract met Sony Schapers verloor bij 3-4 in de eerste aanstaande maandag aan de voor- set zijn opslag en won daarna geen avond van de voor het Nederlandse punt meer, hoewel het er in sommige HEERENVEEN (ANP) In de dam- Scilands dienen als voorbereiding elftal vitale wedstrijd tegen Spanje, games om spande. Schapers: ..Denton tweekamp om de w ereldkampioen- laetvierlandentoemooi. dat tussen die op 16 november wordt gespeeld— serveerde zo hard en zuiver, dat hjj schap tussen titelhouder Jannes van en27 november in Frankrijk wordt officieel wordt ondertekend. Er moe- steeds in één minuut klaar was. Mijn der Wal en uitdager Harm Wiersma is aden voor jeugdteams Neder- ten alsnog serieuze onderhandelin- service-games duurden minstens vijf eindelijk enige tekening gekomen, krijgt daar als tegenstanders gen komen met Philips, op straffe minuten. De tweede set had wat beter Na dertien remises won Wiersma Belgie en de Fransen. van een dwangsom van 1 miljoen gekund, maar ik moest zeggen, dat ik donderdag de veertiende partij. Hij gulden voor de KNVB en 100.000 over het geheel genomen geen kansen maakte handig gebruik van zijn gro- gulden voor Sony Brandsteder. zo heb gehad' tere ervaring in dit soort tweekam- pen, al had hij in de slotfase toch nog m'n °f meer de 'medewerking' van zijn tegenstander nodig om de remi- se-barriere te doorbreken. Na veer tien partijen is de stand 15-13 in het voordeel van de uitdager. Er kwam een opening op het bord. (Jie al eerder in deze tweekamp (m de tweede en zesde partij) is gespeeld Zij het dat Wiersma op de derde zet niet met 37-32 voortzette, maar voor 34-29 koos. De wereldkampioen besteedde nog al wat tijd aan die fase, waarvoor hij later de rekening gepresenteerd zou krijgen. Toch ontwikkelde zich een flankpartijwaarin zwart zich be slist niet ongelukkig voelde. In de analyse-ruimte werd lange tijd de positie van de wereldkampioen als gunstig beoordeeld, hetgeen ook na afloop door Wiersma werd erkend. Eannie de Kok - (opt met handbal HAAG (ANP) Met onmiddel- ingang is recordinternational unie de Kok met handbal gestopt. 2!-jarige speelster van Hellas en Nederlandse zaalhandbalploeg aft deze beslissing genomen omdat j de trainingsinzet niet meer kan ibrcngen en om gezondheidsrede- Naar eigen zeggen heeft zij dit oen nog geen wedstrijd met ple- gespeeld. ïnnie de Kok speelde 111 wedstrij- nvoor de nationale ploeg. Met haar ubHellas veroverde de linkshandige ibouwspeelster vijf keer de nationa- titel Dne keer nam Hannie de Kok el aan het toernooi om het wereld- mpioenschap. ZEIST (GPD) Voor NAC-voetballer Kiaay Kreeg op 17 oktober in de Hans Kraay is het seizoen 1983-'84 al wedstrijd tegen Wageningen een gele voorbij. Hij werd woensdag door de kaart van scheidsrechter De Vneze, tuchtcommissie van de KNVB ge- waarop hij zo kwaad werd dat hij de schorst tot 1 juli 1984. arbiter omver liep. Op basis daarvan Het is de eerste keer dat een betaald en gezien de met geringe straflijst van voetballer een dergelijk lange schor- Kraay. besloot de KNVB hem uit te sing krijgt. sluiten voor de rest van het seizoen. ZEIST (ANP) Joop Hide (Feyenoord) is door bonds coach Kees Rijvers aan de selectie van het Nederlands elftal toegevoegd als plaatsvervanger van Hans van Breukelen. Donderdagmorgen had Rijvers een telefo nisch onderhoud met de doelman van Nottingham Fo rest, die door Rijvers in eerste instantie bij de zestien was gekozen voor de landenwedstrijd tegen Spanje. In dat gesprek werd het de bondscoach duidelijk dat Van Breukelen zeker .piet fit in Zeist aanwezig kan zijn, omdat hij nog steeds veel last heeft van zijn nog niet volledig herstelde kuitbeenbreuk. „Hans vertelde me dat hij woensdagavond niet had gespeeld en dat er ook opnieuw foto's gemaakt moeten worden. Zelf durft hij het ook niet aan" zei Rijvers. Joop Hiele (25) speelde op 10 september 1980 zijn eerste en enige interland voor het A-elftal tegen Ierland. Nederland verloor deze kwalificatiewedstrijd voor het wereldkam pioenschap met 2-1. Een maand later was hij reserve in een oefenduel met West-Duitsland. Daarna kwam hij nimmer meer voor selectie in aanmerking. Rijvers over zijn keuze van de Feyenoord-doelman „Aan gezien ik over Edward Metgod voorlopig met kan beschik ken en hoe dan ook Jan'Willem van Ede (Utrecht) in de belangrijke kwalificatiewedstrijd van Jong Oranje tegen Jong Spanje wil zien spelen, heb ik voor Hiele gekozen. Daar komt bij, dat hij bij Feyenoord dit seizoen duidelijk veel beter presteert dan het vorige seizoen". 80B GRUBEN: S WE ZIJN ZEKER NIET KANSLOOS IESKENS Het is zo goed als 'er dat Rob Gruben in de komende «n zijn voetballoopbaan bij Bres- as zal afsluiten. De ambities zijn er ejiswaar nog altijd, maar de 29- ri$e doelman rekent niet meer op e lucratieve transfer naar een be ulde club. „Daarom verwacht ik Breskens wel mijn laatste rluh zijn", realiseert hij zich aan de ravond van een belangrijke con- ïtatie. Want Breskens staat zon- middag op eigen veld tegenover Limburgse Caesar in de tweede ie van de landelijke bekerstrijd. 'Gruben heeft zich als geen ander •eid op die ontmoeting met Hij reisde twee weken geleden trainer Piet de Winde en een paar "JUrsleden naar Beek om de toe- -ige tegenstander aan het werk Wn „Ik moet zeggen dat Caesar "een beetje tegenviel", verzekerde foen na de wedstrijd voor de eerste t ntie Caesar won dat duel met 1-0 Desk il'j, Gruben; „Het verschil dat on- 'öellljk opviel, was de snelheid van naelen. Twee klassen hoger spelen 'tekent vooral; een veel hoger tempo "jeer fysieke kracht. Dat. vond ik Caesar ovengpns wel meevallen, is een elftal dat op techniek is u tseerd en volgens mij is Breskens S!o ieiJ dit soort tegenstanders niet Club Brugge, omdat hij daar in feite maar derde keus was. „Ik vond dat ik vooral van Han Grijzenhout geen kans had gekregen", stelde Gruben vast. „Het was zaak om daar zo snel mogelijk weg te komen en ik had er geen moeite mee om terug naar het amateurvoetbal te gaan". Het was geen toeval dat Breskens uiteindelijk de voorkeur kreeg bij zijn terugkeer. De Zeeuws-Vlaamse club was aan een opmars bezig waarvan het einde nog met in zicht was. En Rob Gruben was de aangewezen man om met zijn schat aan ervaring leiding te geven aan het jeugdige elftal. Hij was bij Breskens aan zijn zesde club toe: Rob Gruben begon zijn carrière bij Biervliet en vertrok van daar naar MVV. Hij mislukte enigs zins in Maastricht en keerde vervol gens terug naar Temeuzen Maar daar maakte Gruben weer zo veel indruk dat het Belgische FC Boom hem wegkocht. ..Ik ben zeven jaar vaste keus geweest bij Boom", vertelt hij „Toen kwam Brugge en dat was vanzelfsprekend een sportieve verbetering. Maar achteraf heb ik dikwijls spijt van gehad. De sfeer heeft me daar nooit aangesproken". Waardevol i'. 5 enige Zeeuwse vertegenwoordiger 'etnationale toernooi is de laatste 1van slag. Breskens was in de 'titie gestart met een opzienba- 4-0 zege tegen Vlissingen, maar daarna weg uit de top van de ""riikking. Dat is ongetwijfeld het van de tegenslagen die de at in de tweede klas dit seizoen verwerken. -if Wer 'a^enlvolle Breskens is vo- "s&ar plotseling doorgesloten naar "op in Zeeland. De komst van Rob Boen ging daar aan vooraf en Kende een onverwachte verster- doelman was uitgekeken op Rob Gruben: trainen met de jongste lichting van Breskens. BEEK Het Limburgse Caesar heeft zich in de afgelopen weken min of meer gespaard voor de wedstrijd tegen Breskens. Het was de opzet van trainer Harrie van Wijlick om voor dit bekerduel met de sterkste opstelling in het veld te komen. Daarom kreeg Joop Titaleij. de beste man bij de hoofdklasser, in de laatste competitiewedstrijd vrijaf om te herstellen van een blessure. „Ik hecht veel waarde aan die wedstrijd m Breskens". aldus de Limburgse oefenmeester. „Het is voor Caesar ook een belevenis en zo vaak krijgen we met de gelegenheid om landelijk in de picture te komen". Voorafgaand aan het duel met Breskens hebben de Limburgers overigens twee zeer merkwaardige wedstrijden gespeeld. Twee weken terug verloor Caesar maar liefst inet 5-0 uit bij Geldrop. En afgelopen zondag speelde het. volgens Harrie van Wijlick, juist weer een van de beste wedstrijden van de laatste tijd. Caesar deelt de leidersplaats in de hoofdklas C met Voerendaal en Wilhelmina. maar Geldrop staat er relatief beter voor. Vandaar dat hij in zijn eerste jaar bij Breskens opeens weer opbloeide. Rob Gruben onderscheidde zich on middellijk als een waardevolle orga nisator van de verdediging. Het was vooral ook zijn verdienste dat Bres kens met glans kampioen werd in de derde klas en daarna schitterde in de bekercompetitie. „Het is een van mijn mooiste voetbaljaren geweest", blikt Gruben terug op het vorige seizoen. Tot nu toe is Breskens er in deze competitie met in geslaagd om die vorm te benaderen. De start tegen Vlissingen was veelbelovend: daarna kwam er een onverbiddelijke terug val. Jimmy Pietersz. de architect op het middenveld, werd bijvoorbeeld steeds meer gemist. En later viel ook Willy de Jaeger nog weg door een hardnekkige knieblessure. Vanaf volgende week moet Breskens bovendien verder zonder zijn topsco rer Bram van de Broecke De aanvals- spits neemt waarschijnlijk tegen Cae sar afscheid van het elftal waarin hij enkele jaren schitterde. Breskens hoopt ongetwijfeld op een passend afscheid: op een doorbraak naar de volgende ronde. SLUISKIL BEKERT TEGEN OOSTKAPELLE Ronald Breepoel moet met een ern stige rugblessure het bed houden. SLUISKIL De Sluiskilse trainer Han van der Hooft kwam zondag na afloop van de wedstrijd tegen Boeimeer tot een opmerkelijke uitspraak. „Ik heb het nog nooit meegemaakt dat we zo door een tegenstander werden weggespeeld", zei hij somber. Maar ondanks de vele kansen voor het doel van Sluiskil eindigde het duel in 0-0 en leek er zo op hel eerste gezicht geen reden om te wanhopen. Han van der Hooft was zelfs al volop met zijn gedachten bij de volgende ontmoeting: het bekerduel van Sluiskil (zaterdag op eigen veld) tegen Oostkapelle. De realiteit is echter dat Sluiskil de Breepoel. die na het kopduel zeer een paar sombere weken tegemoet ongelukkig ten val kwam. „En vol- gaat. Zondag kreeg Peter Zwart zijn Sens de dokter is mijn nier ook derde boeking en dat heeft onge- beschadigd, maar dat moet nog twijfeld een lange schorsing tot ge- blijken uit de foto's die worden volg. Eén dag later kreeg Han van gemaakt". nald^Breepoel h^h^dTrïs^ ^rS^e^d0*1 ïS wedstrijd legen Boeimeen bezeerd ,c na een ko^ne! De voorstopper ergeenspïke^nC"i werd vervangen en achteraf bleek u i i dat hij een vrij ernstige blessure aan kan lopen. „Het zal a.yast zijn rug heeft opgelopen een paar weken duren voordat lk zijn rug neen opgelopen. weer e(?n beet]e ml de voeten kan verwacht hij zelf. „Ik denk dat ik Mandag was de pijn zo hevig dat met voetballen minstens een paar de Sluiskilse verdediger ajn huis- maande„ moete„ wachte„- arts moest raadplegen „De eerste indruk is dat er een zijschotje onder de twaalfde rib is gebroken", vertel- VOETBAL Dat betekent dat Sluiskil opnieuw een van zijn beste spelers kwijt is tot aan de winterstop. Voor de thuiswedstrijd in Oostkapelle kon Han van der Hooft ook al geen beroep doen op Karei Wullems, die er van een schorsing van vier wed strijden inmiddels twee heeft op zitten. Peter Zwart is deze week door de vereniging geschorst om alvast één wedstrijd in mindering te krijgen. Sluiskil Oostkapelle kan door die schorsingen en blessures niet meer als prestige-duel worden aange merkt Jan Meulmeester van Oost kapelle bekent trouwens ook: „Voor ons is de wedstrijd tegen Rozen burg, de week daarop, natuurlijk veel belangrijker Die bekerwed strijd is wel nuttig: ik mis Piet Goeree een paar weken door een blessure en we moeten het elftal nu een beetje aanpassen. Sluiskil is een uitstekende tegenstander omdat uit te testen". DENNIS LINTVELT: REDELIJK AANGEPAST 55 ARNEMUIDEN Als geen ander heeft Dennis Lintvelt tijdens de voorbereiding op de voetbalcompetitie met zijn tong op zijn schoenen gelopen. De conditietraining kostte hem. na zijn overgang van GPC naar Amcmuiden, veel energie. „Ik heb op mijn tandvlees gelopen en veel ook", zegt de 23-jarige aanvaller. „Ik ben toch al geen loopwonder en daarom lag ik op strand altijd wel een paar paalhoofdjes achter. En voor mezelf had ik nota bene al wat looptraining gedaan, lk kon merken dat de overgang toch wel groot was". Van de eerste klas afdeling (GPC) rolde Lintvelt in een keer de tweede klas van het landelijk zaterdagvoet bal in Voor zijn GPC-tijd speelde hij bij Vlissingen („we hadden daar een beetje moeilijkheden en toen ben ik met een paar jongens opge stapt"). Bij GPC. waar hij vier jaar speelde ging het scoren ging hem vaak moeiteloos af. „Het is toch wel een heel verschil met Arnemuiden", oordeelt Lintvelt. die overigens ook in Arnemuiden woonachtig is. „Het was ook wel een verrassing voor me. dat ik in de eerste selectie kwam. Je speelt ineens een paar klassen ho ger Het tempo ligt ook hoger en de aanpak Is in vergelijking met GPC ook anders Het is iets professione ler en vooral conditioneel worden er meer eisen aan je gesteld" Toch is er wat Lintvelt betreft al sprake van een redelijke aanpas sing. Tot op heden miste hij twee duels („ik heb nog geen vaste plaats in het eerste"i. maar in de wedstrijden die hij wel speelde kwam hij vrij sterk naar voren. „Het scoren is op dit niveau wel moeilijker. Ik mis nog wel eens de kracht op de beslissende momen ten". Problemen met de mentaliteit in Arnemuiden heeft hij al even min gehad. „Ik had het geluk dat ik veel van die jongens vroeger als eens ontmoet had. Ik kende er al een hoop". Morgen zaterdag i speelt Arnemui den op eigen veld de bekerwedstrijd tegen streekgenoot Serooskerke. „In zulke wedstrijden is de motiva tie er wel bij Arnemuiden. Een wedstrijd tegen een ploeg als Se rooskerke is toch iets aparts. Er is deze week in Arnemuiden al wel gesproken over dat duel. Ik weet trouwens nog niet of ik wel speeL Ja, het is voor mij een enorme teleurstelling als ik niet zou spelen, maar tot op heden heb ik nog mets te klagen gehad" Bij Arnemuiden is Jos van Belzen zaterdag niet van de partij wegens een blessure. Serooskerke is ver moedelijk compleet. Het meespe len van Jaap Allaart was in eerste instantie nog onzeker, maar het staat vrijwel vast dat hij zaterdag van de partij is. Vorig jaar werd Serooskerke overigens door een an dere tweede klasser uit de regio uit het bekergebeuren gekegeld. „Nu weer een tweede klasser", aldus trainer Dick van Westen. „Zo'n wedstrijd trekt altijd. Jammer al leen. dat we uit spelen. Qua sfeer is het natuurlijk altijd leuker om thuis te spelen". B ekerprogramma Er zitten momenteel nog elf ploegen in de strijd om de districtsbeker. Kloeting en Hoek liggen nog een ronde achter. Zij spelen mogen het restant van de wedstrijd die een paar weken geleden gestaakt werd bij een 0-1-stand in het voordeel van Hoek. Zaterdag worden voorts Ar nemuiden-Serooskerke en Sluiskil- Oostkapelle gespeeld Het beker programma voor zondag: Axel-Vlis- singen: Clinge-Middelburg en Ter- neuzen-Divo. Deze wedstrijden be ginnen om 14.00 uur. De ontmoeting Breskens-Caesar (om de KNVB-be- ker) begint om 14.30 uur. MIDDELBURG Uitgerekend te gen de ploeg die vorig seizoen, na een kortstondig verblijf, uit de ere divisie van het nationale tafelten nis duikelde kan het herenteam van Middelburg-Zuid morgen (za terdag) die felbegeerde hoogste klas halen. In de Slaghvaerl staat vanaf 17.00 uur in de ontmoeting met Shot Wageningen de titel in de eerste divisie op het spel en omdat de Middelburgers tot nu toe nog ongeslagen zijn in de competitie is de champagne al koel gelegd en zijn de bloemen al besteld. Maar Jan Henk Bomhof de anders zo zelfverzekerde kracht van MZ denkt dat het een moeilijke wed strijd zal worden Op de tribune bij de tafeltennisinterland Nederland- Belgiè („Ik ben gekomen om mijn tegenstanders van volgend seizoen te bekijken", grapte hij daar.i liet hij woensdagavond weten dat Shot een uitermate moeilijk te bespelen te genstander is. „De uitwedstrijd heb ben we ook maar met 6-4 gewon- Vooral Edwin Angenent en Edi Wig- gers zijn moeilijk te bespelen tegen- standers. zodat het er naar uit zaet dat het Middelburgse publiek ein delijk weer eens een dubbelspel te zien zal krijgen. Want het trio Fred van der Zeeuw. Koen de Vries en Jan Henk Bomhof speelde dit sei zoen zo sterk dat die dubbels meest al met meer nodig waren HEIKANT Geheel ten onrechte staat op de atletiekkalender achter de Heidecross, die zondag wordt gehouden de naam van RKHAV als organisator vermeld. De Hulsterse atletiekclub is er eigenlijk alleen maar aan de haren bijgesleept om de wedstrijd voor de KNAU- reglementen te „legaliseren", want al veertien jaar tekent de vereniging Heikant Sport voor de organisatie. „We zijn er destijds mee begonnen omdat er in Heikant nogal talentvolle atleten waren, zoals Jo Schout", vertelt Leon van Waes de voorzitter van de tien ledende tellende club. „En de vereniging had slechts één doel: jaarlijks de Heidecross houden". Dat is inmiddels een routineklus Inmiddels is Heikant Sport ook bij geworden, omdat er wat opzet be- andere atletiekactiviteiten inge- treft in die veertien jaar nauwelijks -schakeld Riep de club eerst iets gewijzigd is. „Maar het kost wel RKHAV voor de wedstrijdtechni- ieder jaar veel geld. Wij zijn in sche zaken— te hulp, omgekeerd Zeeland de enige meteen hele grote heeft de atletiekvereniging een be- prijzentafel en daarvoor moeten we roep gedaan op de Heikantse ver- natuurlijk altijd bij de middenstand eniging om in te springen bij som- aankloppen. Tot nu toe heeft die mige wedstrijden. Maar in al die trouwens altijd meegewerkt", aldus Van Waes Coöperatief zijn ook de landbou wers. die jaarlijks een stuk van hun gevallen berusten de pure weci- land afstaan om het. parkoers uit te Itrijdzaken bij RKHAV Daaronder zetten „Elk jaar vragen we hun valt ook het noteren van de inschrij- toestemming en die is nog nooit vingen Daaraan had men dit jaar geweigerd Ook niet als er bijvoor- aanzienlijk minder werk dan nor beeld nog wintertarwe op stond maal. Dat is een gevolg van het feit „Trap die paar meter dan maar dac ae THOR-cross in Roosendaal plat", zeiden ze gewoon tegen ons", net als de Heidecross aanstaande aldus Van Waes zondag wordt gehouden. Heel wat Zeeuwse atleten ontbreken daar door op de deelnemerslijst. Groot ste kanshebber voor de winst is nu Piet Vonck van RKHAV. die moge- lijk alleen van Jan de Bart (AV'56) felle tegenstand kan hoeft te ver wachten Maar altijd is er nog dc mogelijkheid dat er onaangekon digd een aantal Belgen aan de start verschijnt, om het Vonck las tig te maken. Voor en na de KNAU- wedstrijden worden prestatielopen gehouden. Om 13.30 uur start de loop voor de jeugd tot en met. 14 jaar 1250 meter.i en na het laatste onder deel start om 16 15 uur de grote prestatieloop (5000 meter) Het tijd schema ziet er als volgt uit: 13.40 uur: jongens pupillen B 600 m; 13 45 jongens pup B le jaars 600 m; 13.50 Jongens pup A 2e jaars 600 m: 13.55. meisjes pup B 600 m. 14.00: meisjes pup A 600 m. 14.05: jongens D 1250 m: 14.15: meisjes D 1250 m; 14 25 meisjes C 1250 m. 14.35: jon gens C 1850 m. 14 45; meisjes B 1850 m; 14.55 jongens B 2500 m; 15.10: jongens A 5000 m. 35 30: meisjes a en dames 2500 m; 15.45: heren en veteranen 7500 m

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 21