Koploper in de hoofdklas verliest belangrijk punt I I Leider zaalvoetbal in Axel loopt uit Wissel Zeeuws-Vlaanderen ZAALVOETBAL ZEEUWSCH-VLAANDEREN Echtpaar J. Luteijn-Janse Koudekerke 60 jaar getrouwd SPECIAAL GEPRIJSDE NAJAARS-SPECIAL VAN VOLKSWAGEN. osVoet DONDERDAG 10 NOVEMBER 1983 TERNEUZEN - In de Zeeuws-Vlaamse hoofdklas zaalvoetbal liet het Axelse Verpoorte een kostbaar punt liggen tegen De Kreeft. 3-3, waardoor de concurrentie uit Hulst (De Ster en De Smickel) een voorsprong van één punt nam. De Ster ging gemakkelijk voorbij Racing White (5-0) en De Smickel versloeg Fabricom met 2-1. De overige uitslagen: Tem Boys - De men door een doelpunt van Bram Oude Raedhuis zelfs voorbij de oppo- Tol 1-4; NMBVermeire - Oude Raed- Hubregtsen halverwege de eerste nent. In de slotminuten bracht Bram huis 2-2 en Pierrot - De Pooter 1-1. helft Acht minuten oor tijd was Jos Hubregtsen beide ploegen toch weer Tem Boys - De Tol Dumoleijn echter succesvol en twee op gelijke hoogte. 2-2. De Tol bleek veruit de meerdere van minuten later kopte Robert Boenan het Hoofdplaatse Tem Boys. dat nog Verpoorte - De Kreeft altijd op zijn eerste overwinning Ri-iHap Een echte topper, niet alleen qua wacht. Al voor de rust nam De Tol een llufec voetbal maar qua scoreverloop. Hoe- beslissende voorsprong door twee LAMSWAARDE De bridgeclub wel De Kreeft zich ontpopte als de treffers van Ronald Hinneman. Het Lamswaarde speelde in het kader van ploeg die het meest verzorgd speelde was ook Hinneman die na de hervat- een najaarscompetitie de achtste nam Verpoorte al in een vroeg sta ting 3-0 scoorde, vooraleer Eric Ver- wedstrijd in zaal 'De Vier Jaargetij- dium een 1-0 voorsprong door Piet meire voor Tem Boys doel trof. Ko den' in Lamswaarde Er werd ge- Gans. Maar De Kreeft bleek er niet Mookhoek tenslotte, bepaalde de speeld met een howell tien met tien door aangeslagen en kwam nog in de eindstand op 4-1. paren met een gemiddelde van 108 eerste helft op 1-2 door doelpunten NMB Vermeire - Oude Raedhuis punten. van Rudy Pauwels en Paul Taelman Een gelijkopgaande wedstrijd, waarin De uitslag 1 Smulders Van Puyvelde. 2 En na de rust werd het zelfs nog 1-3 NMB Vermeire lange tijd ee 1-0 voor- Staal/Pouwels, 3 Van Waterschoot De door Danny Cocqhuit Het was aan sprong kende Die was tot stand geko- Waal. 4 echtpaar De Kort, 5 Biesbroeck/ doelman Piet Verpoorte daarna te Rademakers, 6 PouwelsVan Kruyssen. i Xt Van de BogaertVan Esbroeck, 8 Joosserv dan^en' dat De Kreeft met verder K aartin er De Booy. 9 JoossenVan Damme. 10 Van wegliep en dat Verpoorte zich kon ivaai HooteghemKint herstellen. Binnen een minuut kon de SLUISKIL - Het 'Kaartkomitee At- l thuisclub vervolgens _weer op gelijke hield toch stand: 3-3. lanta' uit Sluiskil hield een grote TERNEUZEN - De bridgeclub Luc- hoogte met De Kreeft komen. Eerst palingkaarting in café Atlanta. De tor Jemeuzen speelde een gezel- scoorde Heinz van Katwijk en daarna uitslag: 1 mevr. Vermast. 2 dhr. Ver- Jigheidsdrive in hotel De Post in wim van Qink. De Hulsterse ploeg mast, 3 mevr. Piraer, 4 mevr. De «ut gespeeld in een wankelde daarna op zijn beurt, maar Maayer. 5 dhr. Sober. De volgende kaarting wordt gehou den vrijdag 2 december Kaartingen Clinge CLINGE In café 'De Snelle Duif in Clinge werd een prijskaarting gehou den, waaraan door 28 kaarters werd heer Koopman, 8 mevrouw Bruyns - de heer grotendeels en liep ook zonder man deelgenomen. De uitslag ls als volgt: 1 Th. Rottier. 2 F Dobbelaar; 3 M. Wullaert, 4 E. Willaert, 5 R. Vonck. In café 'De Landbouw' in Clinge werd een prijskaarting gehouden. Het aan tal deelnemers bedroeg hier 31. De uitslag ls als volgt 1 P Vermeulen, 2 F Plessens; 3 A Vonck: 4 O Conslere. 5 J Weemaes In café C Weemaes in Clinge werd een seriekaarting gehouden De belangstelling voor deze kaarting was groot, er waren 96 kaarters Bingo Clinge CLINGE De Stichting Rollendrie- daagse Clinge houdt vrijdagavond een bingo in zaal 'De Troubadour' in Clinge De opbrengst van deze bingo komt ten goede aan de verenigingen, die zullen deelnemen aan de rollen- driedaagse, in 1984. Na afloop kan gedanst worden op muziek van het orkest Johnny Contra. De bingo be gint om 2(K00 uur. groep met 26 paren. De uitslag-1 mevrouw Sandrini - de heer De Jong, 2 mevrouw Mattens - de heer Remijn, 3 mevrouw Vanden Dries - mevrouw Van Fabricom - De Smickel Fraassen, 4 mevrouw Biesbroeck - me- Anders dan de eindstand doet ver vrouw Schiltman, 5 mevrouw Reedijk - de moeden had De Smickel weinig moei- heer Olieslager. 6 mevrouw Van Hecke - de te met de Sasse tegenstander. De heer Sandrini. 7 mevrouw De Jonge - de titelkandidaten domineerde het duel heer Koopman. 8 mevrouw Bruyns - de heer grotendeels en liep ook zonder man- Arnold), 9 mevrouw Vis - deheer Voorhands. kere„ na„ M doQr doelpunten van mevrouw Hamelinek - mevrouw v.n de He]d£ Maas n> de rust) Pas toen Frans Lensen kort voor tijd tegenscoorde, werd het nog even spannend. Niettemin bleef het 1-2. De Ster - Racing White Met de gebroeders Picavet weer in de gelederen (in een onderling gesprek waren zaterdag alle problemen, die ontstaan waren na de wedstrijd tus sen het Zeeuwse team en de Huzavo- selectie. bijgelegdi bleek De Ster veel te sterk voor Racing White, dat het niet alleen qua voetbal, maar ook qua felheid moest afleggen. Bij de rust was het al 3-0 door goals van Arnold Seghers. Hans en Lucas van de Voor de. En in de tweede helft schoten Peter Picavet en Arnold Seghers de eindstand naar 5-0. Een matige wedstrijd, die meer spannend dan fraai was. Ko Koekkoek schoot m de eerste helft het over het algemeen, iets betere Pierrot naar 1-0, maar hal verwege de tweede helft bracht Tonnie Hendrikse de stand weer in evenwicht. Bij de 1-1 de 1-1 bleef het. Door deze resultaten is de stand nu: DeSter 8 7 0 1 14 25-12 De Smickel 8 Verpoorte 8 De Kreeft 8 Pierrot 8 De Tol 8 Fabricom 8 Oude Raedhuis 8 3 14 NMB/Vermeire 8 2 15 De Pooter 8 12 5 Tem Boys 8 0 2 6 Racing White 8 0 17 Het programma maandag 21 november Tem Boys - De Ster (20 00 uur. Oostburgi. NMB/Vermeire - Pierrot 120.45 uur, Oost burg). De Kreeft - De Tol (Hulst. 20.30 uuri De Smickel - Oude Roedhuis, (Hulst. 21.15 uuri. Fabricom - De Pooter (Sas v Gent. 2000 uurt en Verpoorte - Racing White (Axel. 20.00 uur) Het echtpaar Luteijn Janse in zijn woning in Koudekerke. 14 28-12 13 31-16 11 32-21 10 26-16 8 22-31 16-16 14-23 12-20 11-25 13-30 KOUDEKERKE J. Luteijn en M. F. Janse vierden woensdag hun 60-jari- ge huwelijk. Dat gebeurde in hun woonplaats Koudekerke waar de bruidegom is geboren, en de bruid op zeer jeugdige leeftijd ook kwam wo nen. Het feest wordt vrijdag gevierd met een receptie voor belangstellen den en een gezellige bijeenkomst voor familieleden in de Warwijck- straat 12-14 in Veere. Het echtpaar woont echter in Koudekerke, al zes tig jaar lang. In een eigen ren, „maar dat laatste kwam omdat mijn grond werd onteigend", excu seert de 80-jarige Koudekerkenaar zich. Verder houdt hij zich bezig met knutselen en met name het maken van verenwagens compleet met paar den ervoor, behoort tot zijn favoriete tijdverdrijf. Aan de plaatselijke be- jaardensoos heeft hij nog nooit een bezoek gebracht. „Daar voel ik me nog niet oud genoeg voor", grapt hij. Mevrouw Luteijn heeft vroeger veel van handwerken gedaan: waarvan breien van sokken voor de hele faa de hoofdmoot vormde. Het echt) kreeg zes kinderen, van wii overleden en heeft verder 13 kleit) deren en vijf achterkleinkindera Het diamanten echtpaar woensdag gelukstelegrammen koningin Beatrix en haar comrai ris in Zeeland, dr. C. Boertienen het gemeentebestuur van Valka was er een grote fruitmand. Topbiljart SINT-JANSTEEN De Steense der by Zondagsvermaak - De Steense Toepers die in café de Kroon werd gespeeld, is geëndigd met een 13-7 overwinning voor de Steense Toepers. In café Marionette in Hulst behaalde topbiljartclub Marionette een over winning van 13-7 op topbiljartclub Het oude Raedthuijs uit Westdorpe Schietingen ZUIDDORPE In café De Herberg in Zuiddorpe werd een schieting gehou den, waaraan 36 schutters deelna men. Eerste hoge vogel J Dobbelaer Boschka- pelle; tweede hoge vogel J v Dam Moerbe- ke: derde hoge vogel L. v Kerkhoven Heikant: eerste en tweede zijvogel S. Sterkx Zelzate. Grootste aantal kleine vo gels 15) L. v Kerkhoven Heikant KLOOSTERZANDE In ca fé De Karstanje in Kloosterzande werd een bejaardenschieting gehouden, waaraan 43 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel P d'Hondt Kloosterzan de: eerste zijvogel J Picavet Hulst, tweede zfjvogel J. de Block Heikant, grootste aan tal kleine vogels (5) J Schlllemans Hulst. SINT-JANSTEEN De rooms-katho- lieke bond van bejaarden afdeling Sint-Jansteen hield een schieting in het gemeenschapscentrum De Wa rande, waaraan 41 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel A de Caluwé Koe wacht. eerste zijvogel F Reunis Sint-Jan- steen; tweede zijvogel P. Stevens Slnt- Jansteen. Grootste aantal kleine vogels (6) D Westraeten HUlst AARDENBURG - De schutterssociètelt Sint-Sebastiaan hield een schieting voor haar leden. Uitslag hoge vogel R. de Wlspelaere; twee de hoge vogel H. v. Iwaarden; zUvogels: J Cattoor, T. Lampaert, H. van Iwaarden en L. van Haneghem. Grootste aantal kleine vogels (4) F Lampaert PrDsvogels: T Lam paert, J. Cattoor, H. Geernaert, L v Haneg hem en W. Veldkamn AXEL In de tweede klas van de Axelse zaalvoetbalcompetitie ver liep deze speelweek alles naar wens voor koploper HKC. Zelf wonnen de Terneuzenaren met 2-1 van de Inter nationale Sneldienst en zagen zij nummer twee van de ranglijst, het team van Doelder Groen, met 5-3 ten onder gaan tegen Groosman/Smul- ders. De overwinning die HKC behaalde kwam bijzonder moeilijk tot stand Het duurde tot vlak voor de rust eer de score kon worden geopend door H.K.C. 1-0. Een stand die tot ver in de tweede helft gehandhaafd bleef. Toen pas scoorden de lijstaanvoerders hun tweede, en, naar men hoopte, beslis sende doelpunt, 2-0. Toen echter Stockman en zijn mannen al direct hierna op 2-1 kwamen, braken er een paar spannende minuten aan Met veel kunst en vliegwerk wist HKC toch erger te voorkomen en blijven zij nog steeds zonder enig verliespunt. Doelder Groen-Groosman/Smulders "erd een zeer aantrekkelijke en doel puntrijke wedstrijd, die uiteindelijk door de Westdorpenaren werd gewon nen, 5-3. Foto Dieleman/Schepper kwam door een ruime 5-1 overwinning op Markt Boys/Dolf Schoot op de tweede plaats terecht. Wilton speelde gelijk (2-2) tegen La Bourse. Ook Opel Kerckhaert gaat zich steeds uitdruk kelijker bemoeien met de strijd om de bovenste plaatsen. Door een 2-0 over winning op Broomchemie voegde zij zich bij de groep die wachten op de eerste misstap van de leiders De stand in de tweede klasse HKC 7-14, Foto Dieleman/Schepper 8-12, Doelder Groen 8-11, Groosman/Smulders 8-11, Le Feber 7-10, Opel Kerckhaert 7-9. La Bourse 7-7, Internationale Sneldienst 7-6, Wapen van Axel/Kesbeke 7-6, Kota Radja G-5, Broomchemie 7-5, Axel 8-5, Wilton 8-3, Markt Boys/Dolf Schoot 7-2, Haak Keukens 7-2. Programma voor maandag 14 november. De Pooter - Wim de Waal. Wapen van Axel/Kesbeke - Internationale Sneldienst, Wilton - Kota Radja, La Bourse Haak Keukens. Le Feber - Doelder Groen. AZVV - Dax Pallets Lezing over Saul voor genootschap N ederland-lsraël AXEL Mevrouw J. Gompen-Si mons uit Vught spreekt dinsdag 22 november over 'Saul, een visie op mensen en gebeurtenissen' voor het Genootschap Nederland-Israel in De Halle te Axel. Mevrouw Gompen stu deerde aan de rijksuniversiteit van Utrecht Semitische talen en zat tot voor kort in het hoofdbestuur van WIZO Nederland, de nationale zionis tische vrouwenorganisatie De avond begint om 20 uur Vogelshow in Terneuzen TERNEUZEN - De Terneuzense vo gelvereniging 'De Vogelvrienden' houdt vrijdag 11 en zaterdag 12 no vember de jaarlijkse vogeltentoon stelling in de bovenzaal van café 'Du Commerce' op dc Markt in Terneuzen Er zullen naar schatting 400 vogels te bezichtigen zijn, waaronder kanaries, tropische vogels en parkieten. De show is vrijdag geopend van 19.00 tot 22,00 uur en zaterdag van 11.00 tot 20.00 uur. Aansluitend volgt de officië le prijsuitreiking. de Schuttestraat 16, waar de heer Luteijn al vanaf zijn tiende jaar woont. Hij is nu tachtig en zijn vrouw drie jaar jonger. Beiden genie ten nog een redelijk goede gezond heid. De heer Luteijn heeft zo'n vijftig jaar een bodedienst onderhouden tussen, Koudekerke, Middelburg en Vlissin- gen. Op 10-jangc leeftijd hielp hij zijn, vader al in het bedrijf dat hij later zou| overnemen. ..Toen ik 10 jaar moest ik tweemaal per week met een handkar naar Middelburg lopen. Ik heb in die tijd wat klompen versle ten". weet de heer Luteijn zich te herinneren. Later ging de 'lijndienst' over op de 'wilde vracht'. Inmiddels heeft een zoon van de heer Luteijn het bedrijf voortgezet Ritje Regelmatig maakt de heer Luteijn per fiets nog een ritje door de polder en ook rijdt hij vaak naar Middelburg of Vlissingen. Met autorijden is hij vorig jaar gestopt, evenals met het tuinie- j Dankbaar voor wat hij voor ons heeft mogen betekenen, tijdens een arbeidzaam leven voor zijn gezin, geven wij u kennis van het plotseling overlijden, voorzien van het H Oliesel van mijn dierbare man. onze onvergetelijke vader, opa, broer, schoonbroer en oom ANDREAS JOZEF ANTONIUS DE SAER echtgenoot van Magdalena Maria Verheije op de leeftijd van 72 jaar. Oostburg: M. M. de Saer-Verheije Stekene G de Saer kinderen en kleinkinderen Zelzate W de Saer D. de Saer-Sijnesael en kinderen IJzendijke R. de Saer A. de Saer-van Opdorp Familie De Saer Familie Verheije 4501 BL Oostburg. 8 november 1983-. Oprit 7 De plechtige Uitvaartdienst gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op zaterdag 12 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Eucharistieviering vrijdag om 19.00 uur in de parochiekerk Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou- Heden heeft de Heere voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd. uit ons midden weggenomen Zijn kind, onze lieve pleegvader, opa en oom. de heer WILLEM PI ETER ELVE weduwnaar van Jacobje Hakvoort in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Psalm 68:10 H de Meestel-Hakvoort Martin Wim Leen Jeltje Terneuzen, 9 november 1983. Bejaardencentrum 'De Blide'. Alb. Thijmstraat 1. Correspondentieadres: mevr. H. de Meester-Hakvoort. Bernhardstraat 12. 4532 AT Terneuzen. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 14 november a.s., om 14.30 uur. op de Zuiderbe graafplaats te Terneuzen. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in be jaardencentrum 'De Blide', welke aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in 'De Blide', na de begrafenis Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een liefdevolle verzorging in het rusthuis 'De Molenhof heeft de Here uit ons midden wegge nomen onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom KAREL DE KOEIJER weduwnaar van Janna de Feijter in de ouderdom 81 jaar. De familie De Koeijer De familie De Feijter Zaamslag. 8 november 1983 Rusthuis 'De Molenhof Correspondentieadres F de Koeijer. Eendragtweg 10. 4543 PL Zaamslag. De begrafenis zal D V. plaatsvinden op zaterdag 12 november a.s. om 10.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Zaamslag. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in 'de Molenhof die aanvangt om 10.00 uur Gelegenheid tot condoleren in 'de Molenhof na de begrafenis. Zondag a.s. PRIJSKAARTEN café Neutraal aanvang 15.00 uur. Ook gelegenheid voor jokeren DE VERBLUFFEND VOORDELIGE PASSAT RIMINI. Dc toch al voordelige Passat rui voorzien van een /.ee van extra's Die hem nog completer en luxueuzer makeit I xtia's rechter buitenspiegel geheel ol'gedeeltelijk uegklapbaie rugleuning aehtei 5', J Stalen velgen en 165 SR 13 banden in hoogte verstel bare bestuurdersstoel «opbergvakken in de voorportieren sierlijsten op de bumpers en laillelijn fronlspoilcr 4- spaaks stuurw iel middenconsole beklede bagageruimte Voor een Special snel naar uw V.A.G dealer voor Volkswagen en Audi: PLAATS UW FAMILIE BERICHTEN IN DE PZC SHOWROOM TERNEUZEN Dagelijks geopend: ma. t/m do, van 9.00-18.00 u. vrijdag 9.00-21.00 u. zat. 10.00-17.00 u. Verkopers: P. Frankevijle. Tel. 01156-383. B. de Bouvré. Jel. 01158-2694 TEL.: 01150-13456 13. T. 14. gf Leusden. Vrijblijvend. Wljzr,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 28