Rudi Carrell drie maanden terug op vaderlandse scherm PUZZELEN PZC/ weekendkrant NU HEBBEN WE DE CLOWNS WEER HARD NODIG' EM1 R radio TERDAG 5 NOVEMBER 1983 25 «t)9 30 Nieuws voor slechthorenden TELEAC 030 Latijn, taal en cultuur van de Romeinen. Les 3: Mors et medicina (herh.) FEDUCO-ROF 7; 1 OOTelebord 7. Buter, Brea en griene tsiis. Afl. 6: Siik weze (herh) NOS 3,00 Nieuws voor slechthorenden RVU 530 Programma van bange mensen. Afl; 6 (slot); Macht en onmacht van de publieke opinie KRO 6.00 Studio Vrij. Doe-het-zelf en vrijetijdsbesteding. Vandaag o.a.: bloemen, wijn, boeken, handvaar digheid, etc. Presentatie: Tineke de Groot FEDUCO-TELEAC 7.50 Nederlands. Taal, tekens en regels. Afl. 2: Hoe zit taal in elkaar? TELEAC |805Waar blijft je geld? Afl. 2: Bank en giro (herh.) •^8 25 Onderwijskunde, Les 4 (herh) TROS Rosco. TV-prentenboek van Ton Hasebos Van- ia avond: ledereen in het bos is aan het opruimen moi The A-team. Amerikaanse serie. Afl. 7: Het Beest jjj in de Boeing. Het A-team wordt te hulp geroepen r.j bij de kaping van een Boeing 747 (9.47 Het weer de komende week door Jan Pelleboer -j NOS 20.00 Journaal I TROS {0.28 André's Comedy Parade. Herhaling van de leukste sketches van de shows met André van Duin uit het seizoen '82-'83. Mmv. Corrie van Gorp en Frans van Dusschoten 11.20 Het onzichtbare commando. Australische avontu- renserie. Deel 2: Steve Sinclair (Robert Vaughn) L (foto) arriveert in Mount Isa met Antonia (Helen Morse), daar wacht hun een groot feest 22.10 TROS Aktua TV-TROS Sport 2. Amerikaanse serie. Afl.: Operatie "f Moord. NOS 3,45 Journaal TROS 150 Report to the Commissioner. Amerikaanse speel film uit 1975 van Milton Katselas. Politieman Beauregard Bo Lockey (Michael Moriarty) raakt per ongeluk verzeild bij de moord op een collega, vanaf dat moment kent zijn leven geen rust meer ■NEDERLAND-2 i- NOS 0 Nieuws voor slechthorenden 5 Nieuws voor slechthorenden OPaspoort voor Marokkanen 0 Sesamstraat 5 Toeristische tips 0 Journaal AVRO 2 Diana Ross in Central Park. Eerste deel van het openluchtconcert van Diana Ross in New York 5 How the West was Won. Amerikaanse tv-serie. 'Afl.: Vijand. Luitenant Ayeless heeft de opdracht een indiaans opperhoofd voor het gerecht te slepen ODe LifterHerman van Veen in Carré. Fragmen ten uit de theatershow van Herman van Veen NOS 0 Journaal 5 Studio Sport 5 Nieuws voor doven en slechthorenden BELGIE-NED-1 i.CO-15 30 Take it easy. Engels voor beginners. i00-17.30 Vader van de bruid. „Father of the Bride" I Amerikaanse komische film (z-w 1950) van Vin- m cente Minelli met Spencer Tracy, Joan Bennett, Elisabeth Taylor, Don Taylor en Billie Burke. Tik Tak. Kleuterserie [05ABC 26 Lettertjes. Spelprogramma voor de I jeugd. Met kruiswoordraadsels, rebussen en let- I terspelletjes. 18.35 Het verhalenboek (12). Volksverhalen in beeld gebracht en naverteld voor kinderen. Vandaag een verhaal uit Oostenrijk ,,De keizer en de abt". 19,00 Dit leuke land. Regionale actualiteiten. 19.33 11/11.11.-actie 19 35 Lotto, Tiercé, mededelingen en programma-over zicht. 19.45 Journaal 20 10 Kunst-Zaken 20 15 Roger Whittaker in Kenia. Brits amusementspro gramma van Tom Ingle over een trip van zanger Roger Whittaker door zijn geboorteland Kenia 21.10 TV-Touché. Satirisch nieuwsmagazine. Presenta tie Herman Van Molle 21.35 Farrel, openbaar aanklaagster. (Farrel for the People). TV-film van Paul Wendkos met Valerie Harper, Gregory Sierra en Calvin Jung. 23.05 Sport op zaterdag 23.20 Tiercé en Journaal Aansluitend: Coda' „Pavane pour une infante défunte" door Jean-Claude Vanden Eynden 11.30 Interwallonie. Informatie voor Arabieren. 12.00 Fitness dance 12.30 Capital nature. Natuurrubriek. 13.00 Interwallonie. Informatie voor Italianen. 14 00 Presence protestante. Protestantse uitzending. 14.30 Un autre regard. Katholiek-godsdienstige uitzen ding. 15.00 Un regard s'arrete. Internationale documentaire serie voor de jeugd 15.30 Rockline. Pop- en rockmuziek. 16.00 Oorlog en vrede. Britse historische serie 17 30 Tekenfilm. Heckle en Jeckle. 17.35 Holmes et Yoyo. Amerikaanse politieserie 18.00 Generation 80. Muziekmagazine. 18.55 Pitilipop. Kinderprogramma met tekenfilm. 19.00 Teletourisme. Toeristisch magazine. 19.23 Lotto 19.30 Journaal 20.00 Le jardin extraordinaire. Natuurdocumentaire. 20.35 Diabolo Menthe. Franse speelfilm (1977) 22.15 Cinescope. Filmmagzine. Vanavond: Michel Pic- coli. 23 15 Journaal, sport en lotto. 10.00 Journaal 10.23 Sport vom Freitag 11.25 Tegtmeier klart auf. TV-serie 12.10 Auslandsjournal 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal 13.15-13.30 Teletekst 13.40 Programma-overzicht 14.10 Journaal 14.25 Sesamstraat 14.45 ARD-Raadgever: recht. Met o.a: Met de auto door de DDR; verkeerswetgeving. 15.40 Weekend eines champions. „Weekend of a cham pion". Semi-documentaire film (1971) van Frank Simon 17.00 Vesperdienst WDR 17.30 Hier und Heute unterwegs. Regionale reportages 18.00 Journaal 18.05 Die Sportschau 19.00 Markt. Consumentenmagazine 19.25 Burp, Buro. Komische reeks met Edith Volkmann. NDR 17.30 Fahrerflucht. Serie. 18.00 Journaal 18.05 Die Sportschau 19.00 Berichte vom Tage 19.15 Die aktuelle Schaubude 20.00 Journaal 20 15Einer wird gewinnen. Internationaal quiz-show programma met Hans Joachim Kulenkampf. 22.00 Lotto en nieuws. Aansluitend' Das Wort zum Sonntag. 22.20 Dusenjager. „Jet Pilot". Amerikaanse film (1949- 57) van Josef von Sternberg met John Wayne, Janet Leigh en Jay C. Flippen. 30.10 Journaal 11.50 Programma-overzicht 12.15 Nachbarn in Europa. Informatie voor Turken, Portugezen en Italianen. 14.30 Journaal 14.32 Pinocchio. Tekenfilmserie 14 55 Ein Lied ist wie ein Vogelhaus. Een muzikale vertelling van de Franse componist Michel Le grand. 15.40 Schau zu - mach mit. Tips voor hobby en vrijetijd. 15,45 Die Flop-Show. Show met sketches en muziek. Gast de rockgroep Rodgau Monotones. 16.20 So ein Tierleben. Dierenmagazine 16.45 Enorm in Form. Aerobic dansen. 17.05 Journaal 1/.10 Landerspiegel. Informatie en meningen uit de Bondsrepubliek, 18.00 De Waltons. Amerikaanse serie. 18.44 Ratschlag fur Kinoganger. Een voorstelling van de film „La Traviata" van Franco Zeffirelli. 18.58 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Ich heirate eine Familie... Duitse serie met Peter Weck en Thekla Carola Wied. 20.15 Das Mordersyndikat. „The Borgia Stick". Ameri kaanse thriller (1967) van David Lowell Rich met Don Murray, Inger Stevens en Barry Nelson. 21.50 Journaal 21.55 Aktuelles Sport-Studio. Reportages, interviews, lottotrekking. 23.10 Journaal 23.15-02.10 Ciao, ciao, Bella Musica. Een Italiaanse nacht Door Dick Versteeg) Rudie Carrell keert volgende week vrijdag (11 november) terug op de vaderlandse televisie. Zoals steeds sinds hij in 1964 zijn heil bij de oosterburen zocht, is het slechts van tijdelijke aard. Carrell blijft in Duitsland wonen en werken. Toch is hij nooit eerder voor een zo lange periode neergestreken op z'n geboortegrond. Drie maanden lang zal de meest succesvolle tv-showmaster die Europa tot nu toe kende z'n stempel wekelijks drukken op het Nederlandse tv-amusement. Dat gebeurt in een groots opgezette produktie die de KRO- televisie koppelt aan de actie 1, 2, 3. Een actie die de stichting De Zonnebloem aan een nieuw schip voor zieken en andere hulpbehoevenden moet helpen. Bijna 20 jaar geleden vertrok je naar die waarmee ik toen in Montreux de zo te redeneren ga je een heleboel dm- Duitsland. In een interview in 1975 zei Zilveren Roos won. Toen merkten ze gen weglaten die juist moeten in amu- je: „Heimwee? Ach nee. ik voel mij dat Carrell shows kon maken van sement Ik heb het echt zelf aan den overal thuis". Toch ben je daarna 50.000 piek. terwijl ze in Duitsland op lijve ondervonden dat ze hier zeiden: regelmatig in Nederland terugge- dat moment shows van een miljoen Surinamers in de show'' Oh nee. dat keerd voor het maken van televisie- produceerden". scoort niet. Maar zoiets kun je toch shows. Valt daaruit af te leiden dat je - Waaraan moei behoorlijk televi- niet maken? Zeker met in Nederland ons land toch wel een beetje bent steamusement in jouw optiek momen- waar zoveel Surinamers wonen Dat is blijven missen? teel voldoen? toch echt een schande". Carrell „Dat niet. Maar ik zie nu wel „Ik zeg altijd maar: goed amusement „Juist in het amusement moetje pro- in dal ik het al die tijd fout heb ge- is wat mij zelf aan het lachen maakt, beren met dingen te komen waarmee daan in Nederland. Ik heb altijd maar Ik moet het zelf leuk vinden. Ik moet je de agressiviteit tegenover bepaalde een kringetje gezien. Als ik hier was het spannend vinden, ik moet er een groeperingen of zaken kunt afbouwen zat ik alleen maar op Schiphol, bij kick van krijgen. Dan is het goed. Ik Dat scoren vind ik voor mijn vak een mijn moeder en in hotel Amerieam. kan niet voor het publiek zeggen wat vreselijk begrip En het geldt niet al- En dat 18 jaar lang. Dat is niet goed. goed tv-amusement is. Ik vind wel dat leen voor die buitenlanders, maar Je leert Nederland dan veel te eenzij- het goeie amusement veel meer ge- voor de hele politiek. Je mag nooit dig kennen. Deze keer kijk ik verder richt zou moeten zijn op groeperin- zeggen; die groep nemen we niet om en heb al gemerkt dat er toch wel het gen. Als er een ding is veranderd in dat dan weer een andere groep boos een en ander gebeurd is. Ik geloof dat het tv-amusement is het wel dat je ei- zou kunnen worden. Als ze er in Duits- het voor mijn hele carrière belangrijk genlijk niet meer de gehele familie in land achter zouden komen dat je dit is dat ik hier weer eens terug ben Je een programma tevreden kunt stel- soort dingen in een vergadering roept, bent steeds maai- in die showbusiness len. Tom Manders werd vroeger leuk dan word je het land uitgezet. Ik be- bezig en je werkt alleen. Je merkt het gevonden door de kinderen maar ook zweer het je. Juist een optreden van echt". door opa en oma. Dat lukt nu niet Turken in een amusementsprogram- „Tlen jaar geleden was ik in Duitsland meer" ma kan die Turken weer een kick ge- bijna de enige. Maar inmiddels zijn er „We kunnen wel proberen een show te ven. Het werkt echt. want veel men- een paar fantastische nieuwe krach- maken waarmee we zoveel mogelijk sen zeggen na zo'n uitzending: goh, ten bijgekomen. En je merkt datzelf- mensen een plezier doen. Neem de ou- wat zijn dat eigenlijk fijne mensen", de, dacht ik. ook in Nederland. Er ge- dejaarsshow die ik nu voor de Duitse beurt weer iets. Ik ben dus niet zo pes- tv voorbereid. Daarin heb ik twintig UtOyCKCKl simistisch meer. Het is een oeroude kandidaten boven de zestig jaar en Mljn Werkwijze verschilt trouwens wet dat dit soort dingen gebeuren in twintig onder de veertigjaar Die ga ik dok andere punten duidelijk met tijden waarin het de mensen minder met elkaar confronteren in de hoop die van sommjge collega's Het is erg goed gaat. Denk maar aan de uit- dat die jongere zegt: Goh. wat een ora Je kandidaten te tutoyeren Als spraak van de beroemde circusdirec- leuk mens dat oudje. En de oudere 0 miJn kanmöatenU,stle staat te Ie- teur Roncalli: „In de hemel zijn geen He. zo'n punker kan ook wel een aar- zen Wim en Nou daar gaat dus clowns, want m de hemel zijn alle dig persoon zijn Ik zeg het nu mis- meleen een st doQr Ik ken dle mensen gelukkig En hij heeft gelijk, schien wat te idealistisch. Ik laat het mensen niet dus voorlopig zijn dat ge- Een tijd lang waren er geen clowns, in de show zelf ook niet zo duidelijk W00n meneer en mevrouw voor mij Er maar nu hebben we ze weer hard no- merken. Maar er zit wel een duidelijk zll zoveel psychologie in mijn vak Op idee achter. Mensen moeten het in- het moment dat je^gaat jij'en en jou- stinctief merken w.en tegen kandidaten zijn ze colle- F/prcfhii gas. zoals ik met Johnny Kraaykamp of Rijk de Gooyer praat. Maar het zijn „Er zijn op het gebied van het tv- geen collega's, het zijn kandidaten. amusement toch nog wel enkele flin- Vaak wordt het argument gehan- ke verschillen tussen Duitsland en teerd: ja maar als je tutoyeert dan stel Nederland. Ik heb de laatste tien jaar je de kandidaten beter op hun gemak, als ik hier tijdelijk werkte bij de tv Weet je hoe je ze kunt geruststellen0 dingen gehoord die mij toch een Je moet zorgen dat ze kunnen zitten beetje bang maken. In Duitsland zijn of ergens op kunnen leunen. Laten we heel bewust bezig iets te doen aan staan is het ergste watje kandidaten het verminderen van die haat tegen kunt aandoen Die mensen moeten er- buitenlanders. Dus wat doen we? We gens heen kunnen met hun voeten en halen een Turkse vader en z'n zoon handen". als kandidaten in de show. Of een ne- - Voorzover je dat kunt overzien, hoe t z'n dochter. Dat waren echt staat het Nederlandse tv-amusement oor er op dit moment voor? „Er gebeuren veel goeie dingen. Neem dig' Creativiteit - In 1979 maakte je een behoorlijk dieptepunt door. Je tobde met gebrek aan nieuwe ideeën. Liep dat parallel met de totale sfeer die toen in het tele visieamusement heerste? „Het tv-amusement zat toen inder daad in het slop, maar dat had toch niets met mij zelf te maken. Ik was echt volkomen leeg. Ik wilde echt nooit meer televisie maken. Tot op dat moment moest ik werkelijk alles zelf verzinnen. Dat was op het laatst om compleet gek van te worden". - Er wordt veel geklaagd over geld- gebrek, over ontoereikende facilitei- fantastische momenten. Stuk ten. Is het vaak niet gewoon een kwes- stuk heerlijke mensen". tie van gebrek aan creativiteit? „Bij alle besprekingen die ik in Neder- Willem Ruis. Die man heeft een enor- „Ja, precies. Daarom hebben ze mij land de laatste jaren heb meegemaakt me evolutie doorgemaakt Dat is echt destijds ook naar Duitsland gehaald werd echter steeds geroepen: niet ne- opmerkelijk. Tien jaar geleden was Radio Bremen was een kleine zender men dat soort kandidaten Dat scoort Willem Ruis een anti-quizmaster, die geen geld had Daar hadden ze Ne- niet. Ik vind dat levensgevaarlijke Maar nu zingt-ie. hij gaat in smoking, derlandse shows van mij gezien zoals kreten Dat zou betekenen dat je op doet duetten En plotseling is de anti- -het laatst alleen puur arische shows quizmaster zelf weer de showmaster krijgt. Binnenkort ga je dan ook roe- geworden. Alleen. Willem tutoyeert pen dat je geen joodse paren kunt ne- zijn kandidaten Weet je dat hij mede men omdat dat niet zou scoren. Door daardoor destijds in Duitsland op zijn Bange mensen HILVERSUM In de laatste uitzen ding van de RVU-serie ..Programma van bange mensen" zal uitgebreid worden ingegaan op de vraag of demonstreren nog zin heeft en of de grote vredesdemonstratie van vorige week zaterdag invloed heeft gehad op politiek Den Haag. In de studio praat presentator Hans Emans met ex-mi nister van defensie Stemerdink IPvdAi; CDA-defensiespecialist Flun kingMienl-Jan Faber van hel IKV en Lucas van der Land, hoogleraar poli ticologie aan de universiteit van Am sterdam. (Ned. 1. 15.30 uur). De lifter Onder de titel ..De Lifter" brengt de Avro vanavond fragmenten van de theatershow van Herman van Veen op het scherm. In deze show. opgeno men in theater Carré, zingt Herman van Veen over zijn moeder, bejaar den. weggelopen kinderen, mensen die in inrichtingen zittenverneder den en verdrukten. Van Veen brengt o.a. de liedjes „Dan doe ik zo". „Voor bij". „Een lichte vrouw", „Later" en „Liefde van later". (Ned. 2. 21.30 uur) IZONTAAL: 1 vleesgerecht; 6 gerecht; 11 deel v e. fuik; 12 13 gesel; 15 graad. 17 profijt; 19 ;21 huidziekte. 22 muziekterm; j oudste. 24 aarde (Lat,). 25 etsel. 26 steenafval; 28 Moh. deksel; 30 boekenrek: 31 kle- tukken; 33 niet glad; 34 be trek. 35 groet met buiging; 38 oom v. e wagen: 41 sluiskolk; baat brugbelasting. 44 klein 46 oude Griekse pasmunt, 48 m Friesland: 49 vallende ster. re 53 stekelig dier: 54 riv in nd; 56 wier; 57 ivoor. 59 wagen: Oratorium (afk.); 61 verzoek- t, 82 afwezig. 'ICAAL: 1 kalm gestemd: 2 3 bevreesd. 4 kosten koper; 5 s, 7 slede; 8 halssnoer; 9 niet 10 ingang; 12 deel v. e. ei, 13 Ms-gebakken vloertegel. 16 hou- 17 vragend vnw.; 18 open li i.e. bos; 20 sportterm; 26 te- «klaring; 27 vissersmandje. 28 jge bijeenkomst; 29 stoel; 30 '"Wel; 32 riv. in Egypte; 36 antilope; 37 gemis; 38 deel v. e, ei; 39 vertroosting-verlichting, 40 ge moedsgesteldheid, 43 niet zichtbaar: 45 wig; 46 wilde haver: 47 water doorlatend; 48 griezelig; 50 mijt 52 wit miskleed (Lat 55 mann. dier. 58 naschrift: 60 loco burgemeester (afk Oplossing vorige puzzel: c'EHAK TMUl RAN I N U' I T S L A G_ S RBTBT E TjfB I K||E R EGAAL n U W| ■n ugin g HlSA5iE_ U KHzifO B 0 ME T E 0 0 R|I ERLAND ECE LITER E K|A L G E UBE L PlKA RJBLA B|K R E K E 5TUMT B 5 E N.T bek is gevallen? De Duitsers vonden Willem zelf wel leuk. maar zijn shows werden niet goed gevonden. En dat kwam onder meer door dat jfj'en en jouw'en. Dat vinden Duitsers niet leuk. Willem kwam helaas te laat bij mij. Ik had hem dat kunnen vertellen. Toen hij bij mij kwam was het al te laat. Toen had-ie de meeste shows al opgenomen. Erg jammer want voor hetzelfde geld was het hem in Duits land wel gelukt. Die man heeft genoeg in huis". - De pers heeft in jouw gehele carriè re een nogal belangrijke rol gespeeld. In ons land wordt over het algemeen nogal vrij laatdunkend geschreven over televisie-amusement. Stoort je dat? „Watje achttien jaar geleden in Duits land had. heb je inderdaad nu in Ne derland. Het stoort mij niet. Je mag je nooit laten storen door de pers. Je weet net zo goed als ik dat er in Neder land veel te weinig terzake doende kritieken zijn. Dus je mag je al hele maal nooit door dat soort journalisten laten storen Ik heb tot nu toe alleen maar shows gemaakt die bij de bazen een succes waren, maar ook bij het publiek en de pers Maar je moet er natuurlijk niet vanuit gaan dat ik dat mijn hele leven volhoud. Ach, je kent sommige van de jongens toch. Als die zak van Derksen in de Telegraaf schrijft: en toen kwam er ook nog een of andere komiek wiens naam ik ver geten ben. Domme minachting voor je werk is dat. Meer niet". „Ik houd van mijn vak, ik knok voor mijn vak en als sommige critici mij kapot denken te kunnen maken. Oké, laat ze hun gang maar gaan. Overi gens heb ik momenteel absoluut niets te klagen. Naar aanleiding van de ko mende shows krijg ik tot nu toe alleen maar positieve dingen te horen. Dat is echt boven alle verwachting Vroeger keken ze mij echt met de nek aan, maar sinds ze gelezen hebben dat Car rell weer een tijdje terug is hoor ik op straat roepen: hè Rudi succes met je come-back". - In een interview met Bibeb in 1964 zei je letterlijk: „Ik denk over een pa rodie op de demonstratie voor de vre de. Die hopeloze strijders van de anti atoombom. Ik zelfben een privé paci fist... Ze doen maar". Op dit moment, bijna 20 jaar later is dat onderwerp weer akelig actueel. Hoe kijkje nu te gen zo'n uitspraak aan? „Wat schitterend zeg! Laat eens kij ken. Niet te geloven! Nou. ik ben nog steeds van mening dat ik in mijn shows meer voor de vrede kan doen dan dat ik ooit bij een demonstratie zou kunnen Ik doe het ook liever in mijn shows. Niemand merkt het dan zo direct, terwijl de intensie toch dui delijk aanwezig is". Wim Kan - In datzelfde interview zeg je over Wim Kan: „Hij is bang voor televisie, heeft geen idee wat het is. Het zou een nieuwe Wim Kan ivorden. nu is-ie al tijd hetzelfde. Steeds eendere wietsen, alleen de namen worden veranderd Zonde. Ik ken niemand die zo goed kan typeren. Dat zou toch op tv zalig zijn?" Die voorspelling is heel aardig uitgekomen. „Datzelfde gevoel heb ik nu over Toon Hermans. Toon is aan het einde met zijn theater, maar deze man zou nog een gigantische tv-carrière kunnen maken, zowel in Duitsland als hier in Nederland. Echt. dat zou hij fantas tisch goed kunnen Ik begrijp ook niet waarom hij het niet doet". - De dood van Kan moet jou flink hebben aangegrepen. Vooral in het begin van je carrière heeft hij veel voor je betekent. ,,Ik vond het vreselijk. Ik heb zo ver schrikkelijk veel geleerd van die man. Ik zong de laatste tijd in Duitsland met oudjaar ook hetzelfde liedje wat Kan altijd deed: 'Waar gaan we in het nieuwe jaar naar toe?' In het Duits en met 28 man orkest Ik heb hem elk jaar weer opgebeld en gevraagd of ik het lied mocht zingen. Het was steeds prima, maar ik vond het leuk om het elk jaar weer aan hem te vragen. Ja, dat was een geweldige man". - Je hebt nu de top van het Europese televisie-amusement bereikt. Heeft ie mand als jij nog ambities over? „Ja, een film maken. Daar loop ik nu al vier jaar mee rond. Het is een har- tewens. die ik graag nog in vervul ling zou willen zien gaan. Het idee voor de film is goed maar zelf een draaiboek maken van negentig minu ten ligt mij niet. Dimitri Frenkel Frank heeft het nu in handen. En ik zweer het je. het begint iets te wor den. Dat wordt dus de volgende stap". HILVERSUM-1 12.03 Tussen Barend en van Dorp 13.06 In de Rooie Haan. 15.06 Muziek uit Studio I. 16.02 Heuvellaan 33. (NOS. 17.55 Med SOS- en politiebe richten i. VARA: 18.30 De Vereniging. NOS 20 30 Langs de lijn. sport en muz. 22.02 Metro's Special. 23.02 Met het oog op morgen. VPRO 0.02 Onzin 2.02 Muziek terwijl u slaapt. 6.02 De VPRO Top 15 tuinbouw. 12.30 Nws. TROS 12.36 Aktua. (12.50 Agraria13.00 Nws. 13.10 Aktua Kamerbreed. 13.30 Nws 14.00 Voorzichtig breekbaar. 14.30 Nws, 14.33 Documentaire. RVU 15.10 Bange Mensen. AVRO: 15.30 Nws. 15.32 AVROdite. (16.30 Nws.). 17.00 Toppers van toen. 17.30 Nws. 17.36 AVRO's Radiojournaal. (18.00 Nws.). 18 10 AVRO's Radiojourn P P 18.20 Uitzendine van de PSP. OVER HEIDSVOORLICHTING 18 30 Vast en Zeker. AVRO:I18.40 Richting 18.50 Jazz Spectrum. EO' 19.45 Zater dagavondmagazine. 20.00 Nws. 20.03 EO-Metterdaad. 20.15 Dankstond voor gewas en arbeid 21.26 EO-Met terdaad. TELEAC' 21.30 Latijn, herh. les 3. 22.00 Programmeren met Pascal. EO: 22.30 Nws. 22.40 Reflector. 23.00 Deze week. 23.20 Orgelbespeling. 23.50 Tenslotte. 23.55 Nws. Zaterdag-Sport NOS: 18.04 De Avond- spits. NCRV: 19.02 Koploper, (ca 19.30 De Kopkrant). 20.03 Elpee-pop. 22.02 Country Style 23.03 Late Date: HILVERSUM-4 12 30 Rauwkost. NOS 13 00 Nws 13.05 Diskotabel 15.00 Akkoord KRO; 15.30 Zin in muziek (a Rubr voor muziekhobbyisten. b. Podium voor jonge beroepsmisici c. Cameret- ten 1983.1 20.00 HoUand Festial OUde Muziek. 21.15 Complement (5) 22.00 Laudate 22.50 Ter overweging. HILVERSUM-2 12.11 Taal. tekens en regels, afi. 2. NOS: 12.26 Mededel. voof land en HILVERSUM-3 HILVERSUM-5 1007 KHz 12.03 Los Vast Live. 14.03 Tussen- uur.1503 Disco-express. 16.03 NCRV- VIA AM-ZENDER HILVERSUM 1) NOS 19.02 Nieuw voor buitenlanders 19.02 Bulletin in het Marokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Ber bers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 25