verenigde spaarbank >4 Dat ziet u meteen al aan onze kantoren. Geen onpersoonlijke bankgebouwen maar kleine open kantoren waar je makkelijk binnenstapt. En dat merkt u aan onze mensen, die klaar staan om u vriendelijk, snel en aandachtig van dienst te zijn. Deskundig, maarzondertranje. De Verenigde Spaarbank is een bundeling van de Centrumbank,de Spaarbank Rotterdam, de Bondsspaarbank Breda en de Zeeuwse Bondsspaarbank. Op dit moment hebben we 1.2 miljoen spaarders als klant. Er is een kapitaal van bijna 8 miljard aan ons toevertrouwd en we vergeten nooit dat het uw geld is. Grote bedrijven verwachten op maat ge sneden adviezen van hun bank. Wij, als bank voor particulieren, vinden dat u daar ook recht op heeft. Oft nu gaat om 'n Privérekening, sparen, hypotheken, verzekeringen, vakanties of lenen. Kom eens langs in één van onze gezellige kanto ren om kennis te maken. Dan merkt u vanzelf hoe vlot onze ma nier van werken is. Wij zijn tenslotte de makkelijke bank in de buurt. Niets is vervelender dan in de rij te staan wachten, op je eigen geld notabene! Als uw Privérekening bij de Verenigde Spaarbank loopt, zal u dat niet gauw overkomen. Dat komt door ons computersysteem waardoor op ieder kantoor de allerlaatste stand van uw Privérekening onmiddellijk bekend is. Als u op een ander kantoor van de Verenigde Spaarbank geld wilt opnemen, hoeft u dus niette wachten op een telefonische goed keuring ('Heeft u een paar minuutjes geduld, ze zijn even in gesprek') van uw eigen kantoor. Wij beseffen drommels goed dat de bank er voor u is en niet andersom. Per slot van rekening zijn wij groot geworden door dienstverlening aan particulieren. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 3 NOVEMBER 1 De makkelijke bank laatje niel wachten op je eigen geld. verenigde spaarbank

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24