eyenoord tegen Spurs met 'Kerkrade-variant' We hebben geproefd, 't smaakte lekker en nu willen we meer. Lokhoff: Nottingham internationale test Geen verrassingen districtsvolleybal Alle zeilen bijzetten BORGEN BIJ TOTTENHAM DOOR UITSCHAKELING BROOKS Eerste zege hockeyers KAREL HIDDINK OVER GRONINGS EUROPA CUP AVONTUUR Geen winnaar in lotto 43 —WOENSDAG 2 NOVEMBER 1983 PZC/sport 19 (Door Frits Bakken "BOSSCHENHOOFD Thijs Libregts heeft de knoop doorgehakt; Feyenoord gaat tegen Tottenham Hotspur toch van start met de 'variant van Kerkrade'. De trainer heeft voor het "systeem met twee vleugelspelers en Cruijff als hangende centrumspits gekozen, omdat Wim van Til fit genoeg is om te spelen. Hij fungeert in het systeem dat de Rotterdammers nu n precies twee weken hanteren, als laatste man. Tejjen Excelsior was Michel van de Korput dat nog, maar de 'Italiaanse huurling', is voor het Europa Cup-duel geschorst. Verder treedt Feyenoord vanavond ■^an in dezelfde samenstelling als afge- lopen zondag. Henk Duut is reserve ilARATSJI (ANP) Nederland heeft an toch zijn eerste overwinning te lakken in het vijfde hockeytoernooi jra de Champions Trophy. Nieuw- Zceland werd dinsdag in Karatsji het I jlachtoffer van de vaste wil van de ^iederlandse spelers om er na de drie teleurstellende nederlagen tegen Au- itralië, West-Duitsland en India toch nog iets van te maken. Door de zege pan 4-2 raakte Oranje in ieder geval le laatste plaats kwijt. De kans bestaat dat Nederland, dat met Van Heumen als coach in een belangrijk toernooi nog niet lager i'indigde dan de vierde plaats, nu toch bij de laatste vier eindigt. Dan moet prijdag ter afsluiting van het toernooi wel van Pakistan worden gewonnen. Je Pakistani verspeelden de moge lijkheid om zich naast West-Duitsland te werken door met 0-2 van Australië verliezen. De gezichten in het Ne- lerlandse kamp stonden heel wat rolijker dan in de eerste dagen van iet toernooi. Van Heumen: „iedereen iad na die drie verliespartijen goed de iest in. Vooral ook omdat er tevoren iigenlijk geen rekening mee was ge louden dat we van West-Duitsland en idia zouden verliezen, Iet scoreverloop was. Nederland - Nieuw- ;eland 4-2 (1-1) 9. McLeod (strafcornen 14. Bouwman 1-1, 42. Jenniskens (straf- ial) 2-1, 53. Patel (strafbali 2-2, 85 Doyer *trafbal) 3-2, 67. Dlepeveen 4-2. Schelds- ■echters: Bajwa (Pak) en Pltt (Aus). Toe- Ejchouwers: 6000. Opstelling Nederland 3feos, Kruize, P. van Asbeck, E. van Asbeck, (Steens, Den Hartog, Jenniskens (57. Doyer), Dlepeveen, Van Grimbergen, Bouwman en tan 't Hek, De stand is: ftest-Dultsland Australië Pakistan India Nederland Nleuw-Zeeland 3 3 0 0 6 7- 3 2 10 5 4 0 13 1 Cyclocrosser De Muynck tïtiog ongeslagen ;va 0. ZEMST (BELGIË) Freddy u. nnMuynck, het grote crosstalent uit t eUzendijke, heeft andermaal een wed- -eiitrijd op zijn naam geschreven. Sinds pje aanvang van het iiuidige seizoen is er$e Muynck nog ongeslagen. In alle t wedstrijden, waar hij aan de start issferscheen tot nu toe, kwam de ixfZeeuws-Vlaming ook als eerste over aankomstlijn. loN'u schreef Freddy de Muynck een r iross in Zemst op zijn naam: voor de r eiuim zeventien kilometer had hij 48 dJiinuten nodig. Amateur Bennie Tie- ib«enian uit Kloosterzande verscheen ieWk aan de start in Zemst. maar dan n n de formule B. De veertiende plaats ?v#as het resultaat voor Tieleman in af leze door de Belg Rudy Thielemans 3e*ewonnen cross, ile I iJsm der Meent 5iet Mommertz gb op de bank d BARCELONA (ANP) Uit vrees Jtoor NEC heeft FC Barcelona dins- ïnlag een geheime training gehouden. ziHiemand mocht zien wat trainer Me- Drtotti met de spelers deed. Is Barcelo- t4a, zelfs met een voorsprong van 3-2 log bang voor NEC? Met zijn vaste •ogopslag als een geslagen hond emompelde de Argentijn dat het Ne- ïetlerlandse clubje als een volwassen it tegenstander wordt aangepakt. ..Als is He ons niet professioneel opstellen, tthmnen we onaangenaam verrast Rïorden. Daar waak ik voor. Ik sluit >e ilk risico uit." :h£l Flaco' (de dunnei verklaarde ver- e tolgens met zijn grafstem, dat hij een e lag voor de wedstrijd de opstelling i miet prijs wilde geven ilshm van*de Meent, die per jaar minder /erterdient dan Menotti per maand, was rvdeel wat duidelijker, hij gaf gewoon de isripstelling. Van de Meent had daar een veJerrassing in gedaan. Michel Mom- waertz. die thuis een van de opvallend- te spelers was. Werd naar de reserve- rank verbannen. De matchwinner in lergen en ook de maker van het weede doelpunt tegen Barcelona 10jreeg dit promptverloren meege- aar® opstellingen zijn: \ajarcelona i vermoedelijke opstelling i: jeifTTtfi. Sanchez, Moratalla, Alexanco idfa Manoio, Victor, Alonso en Urbano, mj.arrasco, Quini en Klos. ,c VEC. Klein Goldewijk. Willemse, Mul- s fenj. Selbach en Visser, Aalbers. De e groot, Frans Janssen en Vievermans, jj.fan Geenen en Grim. Scheidsrechter is de Hongaar Palo- bij het treffen in de Kuip, waarvoor de staanplaatsen gisteren al uitverkocht waren. Alleen zitplaatsen waren voor radig. De eerste confrontatie met Totten- ham Hotspur heeft het al aangetoond: de Britten waren twee weken geleden tegen Feyenoord met een 4-0-voor- sprong zelfs bereid om massaal op de aanval te spelen. En dat gevreesde wapen dient zich vanavond ongetwij feld ook in de Kuip aan. Het zal een eerste vereiste zijn voor Feyenoord om Glenn Hoddle af te stoppen en vervolgens om Steve Archibald het scoren te beletten. De inbreng van Hoddle is sinds de uitwedstrijd in Londen meer dan bekend. Maar voor al ook Steve Archibald is de laatste weken naar een blakende vorm ge groeid. Zorg De enige zorg die de Spurs in de dagen voor de wedstrijd bezighield, was de uitschakeling van Gary Brooke. De middenvelder had al ge ruime tijd last van een enkelblessure. „Dat werd afgelopen zaterdag zo erg, dat hij voorlopig niet kan spelen", verzekerde manager Keith Burkins- haw na de aankomst van de Spurs in Rotterdam. Tottenham heeft op aandringen van de medische staf Brooke thuis gelaten VLISSINGEN In de promotieklassen van het Zeeuwse volleybaldistrict vielen zaterdag geen verassingen te noteren. Bij de dames was het alleen opvallend hoe gemakkelijk Athanatos van (Even Kijken won (3-0), terwijl Kikkers met 1-3 Sc Morres klopte. Bij de heren ziet het er voor Mytilus 1 somber uit. Door de krappe 3-2 overwinning op Dynamo liggen de Goesena- ren nu zeven punten achter op koploper EVVC 1. Kikkers verloor de streekderby van Verdegem met 2-3. n met 15-2,15-5 en Mytilus 1 - Dynamo was de stnjd van te ve de kwaliteit tegen de routine. Hoe 15-6. belangrijk die routine kan zijn, bewe- Bij de dames wonnen de EVVC-resèr- zen de Middelburgers door de eerste ves de stadsderby van Marathon 2 en vierde set te winnen, waardoor met 1-3. Daarvoor waren echter meer Mytilus weer een punt verder achter- dan twee uren speeltijd en in totaal op raakte in de strijd om de bovenste 114 setpunten nodig. Beide tegenstan- NpClTlCl om de kwetsuur te laten behandelen. Hij wordt vervangen door Danny Tho mas. die sinds begin september niet meer in de basis heeft gestaan De ex-intemational werd vorig jaar weg gekocht bij Coventry om de verdedi ging te versterken. Burkinshaw: „Thomas speelde voor het laatst te gen West Ham. maar hij is nu weer fit. Hij was de aangewezen man om Brooke te vervangen" Die keuze is volgens Burkinshaw niet gemaakt om een permanente bewa king voor Johan Cruijff te scheppen. ..Hoddle, Mabbutt en Gal vin zijn van nature aanvallend ingesteld". maakte de manager duidelijk. „Het is logisch dat ik voor Brooke een invaller met verdedigende kwaliteiten laat spelen. En daarbij ga ik ervan uit dat Feye noord zich van een andere tactiek zal bedienen dan in Londen" De opstelling van Feyenoord: Hiele. Troost. Van Til. Stafieu. Wijnstekers. Nielsen. Hoekstra, Gullit. Cruijff, Ver meulen en Jelfifczkov. De opstelling van Tottenham Hot spur. Clemence. Hughton. Stevens. Roberts. Perryman. Mabbutt, Tho mas. Hoddle. Galvin. Falco en Archi bald. Ontslag trainer De trainer van Carl Zeiss Jena, Hans Meyer, is vorige week uit zijn functie ontheven. Meyer, die ook voor Jena heeft gespeeld, is opgevolgd door zijn assistent Pfeiffer. Deze zal het elftal samenstellen, dat vandaag, woens dag, in Jena voor de return in de tweede ronde van het UEFA-be- kertoernooi tegen Sparta uitkomt. Meyer is ontslagen wegens de slechte prestaties van zijn team in de Oost- duitse competitie. Carl Zeiss Jena neemt het drie punten uit acht wed strijden de voorlaatste plaats op de ranglijst in. Meyer is twaalf jaar lang trainer van Carl Zeiss geweest. Als wisselspeler voetbalde hij in 1970 in het europese toernooi voor landskam pioenen tegen Ajax SCHARENDIJKE Alle zeilen moesten gistermiddag op het Grevelingenmeer bij de Brouwersdam worden bijgezet om een Nederlands windsurfrecord te vesti gen. Tijdens de speedtrials om de Pall Mali cup zorgde een negenmaster (zeiloppervlak van bijna 28 meter) voor een nieuw record in de open klasse. Het team, onder leiding van Joop Nederpelt, zeilde de 500 meter lange baan in een tijd van 1 minuut 20,6 seconde, wat neerkomt op een gemiddelde van 22,5 kilometer per uur. Het was bijna twee keer zo snel dan het oude record: 11,8 km. Nederpelt was met zijn splinternieuwe creatie naar het Grevelingenmeer gekomen met één doel voor ogen: een meuw record vestigen. „Dat het nu is gelukt wil niet zeggen dat ik tevreden ben. Het kan nog veel sneller En dat zullen we bewijzen in de loop van de week zei hij. Het internationale veld, onder wie wereldrecord-hou der Fred Haywood kon vandaag vertrouwd raken met de nieuwe vlak-waterbaan. Een pittige bries (wind kracht 5 tot 6) zorgde ervoor dat reeds op deze eerste dag in de A-klasse itot 10 vierkante meter) snelheden boven de 40 kilometer per uur werden bereikt. De indruk bestaat dan ook dat deze vlak-waterbaan een goede keuze is. Computervoorspellingen beloven met name in de tweede helft van deze week sterke toene mende wind, wat zou betekenen dat een serieuze aanval het wereldrecord (57,1 kilometer per uur) van de Hawaiaan Fred Haywood mogelijk is. plaats. IJVC verraste vorige week met een verdiende overwinning op EWC 2, maar zaterdag zat er tegen het bezoe- ders waren dan ook volledig kaar gewaagd. Steeds bleek EWC echter in de slotfase van elke set iets meer in huis te hebben en daardoor kende Scheldesport toch geen nieuw sloeg de balans dan ook drie keer naar succes in. „We speelden minder gedis ciplineerd en vooral minder slim dan EWC door. De setstanden: 18-16, 13-15, 18-20 en 9-15. Scheldesport", aldus IJVC-aanvaller De beide debutanten in de damestop, Theo Tazelaar. Het bomvolle gym- Kikkers en Dynamo/70, doen het goed zaaltje van Aardenburg kon er niet al kregen de Middelburgse dames voor zorgen dat thuisclub Kikkers de zaterdag klop van koploper EWC. tweede overwinning binnenhaalde. Twee Ook Kikkers bleef tot nu toe alleen lang tegen EWC 1 met lege handen ach- schreeuwden de Kikkers-supporters ter Zaterdag werd de tweede volle hun ploeg naar een klinkende over- winst gepakt. Nu moest Sc Morres winning, maar toen Verdegem vanai erkennen dat ook kersverse promo de derde set sneller ging aanvallen, tieklassers klappen kunnen uitdelen, haakte de thuisclub af. In de vierde 5-15. 11-15, 15-7 en 2-15 was het resul- set leek die Aardenburgse zege er toch taat van de ontmoeting in Hulst, nog te komen, maar de 12-10 voor- Hoewel de ontmoetingen tussen sprong werd tenslotte toch omgebo- Athanatos en Even Kijken in het gen in een 13-15 overwinning voor verleden vaak spannende vijfsetters Verdegem. waren, kwam het zaterdag tussen beide teams niet tot vuurwerk. Even IS Kijken bleek niet bij machte zich de ExlLip thuisclub van het lijf te houden en EVVC 2 kreeg van en bij Mytilus 2 kon zelfs niet één set winnen. De alle gelegenheid de klap van vorige setstanden waren: 15-3,15-11 en 15-11. week - 3-1 verlies bij IJVC - helemaal Morres 2 won met 3-0 van Mytilus 2. Sparta treedt vanavond met hetzelf de elftal aan als afgelopen zaterdag tegen Fortuna Sittard. John de Wolf vervangt de in Rotterdam achterge bleven Robert Verbeek, die kampt met een kuitbccnblessure, en Ron Stevens neemt de plaats in van Van Oosten. Met de groep is maandag ook meege reisd Leen van der Weel, nadat Sparta tevergeefs bij de militaire autoriteiten had verzocht UEFA-speler Robin Schmidt met verlof te sturen. Carl Zeiss Jena is in vergelijking met het duel in Rotterdam op twee plaat sen gewijzigd. Rechtsback Gerd Brauer maakt zijn rentree ten koste van Hoppe, terwijl de van Chemie Halle afkomstige Bernd Pesche op het middenveld Meixner uit de basiself heeft verdrongen. Vermoedelijke opstellingen: Sparta: Van Nooitwijk, Blind, Stevens, An- driessen en De Wolf Olde Rieke- rink, Lengkeek, Van Gaal en Eijer Holveda en Van den Berg. CZ Jena. Grapethin Brauer. Weise, Schnu- phase en Schilling Krause, Pesche en Ludwig Bielau. Raab en Trocha. POORTVLIET WIL ONMIDDELLIJK VERTREKKEN NOTTINGHAM (GPD) Na Bertus Quaars en Tom Smits is Ton Lokhoff de derde ex-NAC-speler die door het Eindhovense PSV als aanvallende middenvelder is ingehuurd. In tegen stelling tol Quaars en Smits, die beide overigens op oudere leeftijd werden gecontracteerd, lijkt bokhoff bij PSV na een eerste min of meer verloren seizoen eindelijk zijn draai te hebben gevonden en aan het begin te staan van een veelbelovende car rière. Onder de hoede van Jan Reker en Arie Haan heeft de geblokte Bredanaar zich de laatste maanden zodanig ontwikkeld dat hij de bedui dend meer geroutineerde Jan Poort vliet resoluut uit de basis heeft ge speeld. Dit dan zeer tot verdriet van de Zeeuw, die er vast op had gerekend zaterdag tegen FC Groningen weer in de basis te staan Die nieuwe afknap per heeft Poortvliet, voor wie eens in Eindhoven de 'Klokken van Arnemui- den' massaal werden bezongen, eens te meer doen uitroepen bij PSV te willen vertrekken. En wel stante pede. Hij wil niet langer als vijfde wiel aan de Eindhovense voetbalwagen funge- PSV-oefenmeester Jan Reker heeft begin dit seizoen voor een concept met vier middenvelders en twee aan vallers gekozen, een concept waarin Poortvliet niet langer past. Temeer niet daar Lokhoff zich al langer hoe meer als een erg bruikbare aanvallen de middenvelder ging manifesteren. Lokhoff: „Vorig seizoen draaide het bij PSV allemaal erg stroef. Ook ik zelf. In het begin van deze competitie liep het opnieuw niet naar wens. PSV had duidelijk problemen met de over schakeling van het jaar lang gehan teerde vier-drie-drie-systeem naar het vier-vier-twee". Dirigent van de eersten binnen de PSV-selectie begreep Lokhoff wat er BARI (GPD) Een 'droomuitslag' noemde FC Groningens trainer Han Berger bijna twee weken geleden de 2-0-overwinning van zijn ploeg in de thuiswedstrijd voor de tweede ron de van het toernooi om de UEFA Cup tegen Inter Milaan. Vlak voor de return, die woensdagavond in het Zuiditaliaanse Bari staat gepland omdat Inter voor straf niet in het eigen stadion mag spelen, realiseert de noordelijke aanvoerder Karei Hiddink zich maar al te goed de betrekkelijkheid van de 'tussen stand'. Vooruitkijkend zegt Hid dink: „Ik denk dat het verschrikke lijk moeilijk voor ons wordt om er door te komen. Er wordt wel geroe pen dat Inter niet kan aanvallen, die ploeg zal het echter wel moeten. We hebben een goede uitgangspositie, maar stel dat je door een of ander ongelukkig moment binnen vijf mi nuten een doelpunt tegen krijgt. Dan kun je al je theorieën over tactiek wel vergeten". FC Groningen blijkt als debutant tot De selectie van FC Groningen doet zich te goed aan de spaghetti. In het midden Karei Hiddmk nu toe echter in staat op Europees niveau de stoutste verwachtingen te overtreffen, terwijl in de nationale competitie een veel bescheidener rol wordt gespeeld. Gevraagd naar een verklaring komt Karei Hiddmk met: „Ik denk dat het te maken heeft met het feit dat de Europa Cup voor ons iets heel nieuws is. Toen we ons er aan het eind van het vorige seizoen voor kwalificeerden dachten we dat het mooi was om eens mee te maken Maar dan kreeg je die eerste wed strijd tegen Atletico Madrid en dan word je meegesleept door de ambian ce. We hebben ervan geproefd, het smaakte lekker en nu verlangen we naar meer Dan kom je in een sfeer terecht dat alles bijna vanzelf goed Voorzichtig In Bari zal FC Groningen in eerste instantie ongetwijfeld voorzichtig opereren, al zal het noordelijke team vrijwel zeker de volgende ron de bereiken, wanneer het zelf een treffer weet te produceren. Hiddink beseft echter ten volle wat er voor Inter op het spel slaat. „Voor de Italianen zou het een debacle zijn wanneer ze door ons worden uitge schakeld. Daarom zullen ze alles op alles te zetten om dat te voorkomen. Je kunt er van overtuigd zijn dat ze geen middel ongebruikt laten om hun doel te bereiken. Ik denk niet dat het net zo'n rustige wedstrijd wordt als in Groningen". Hiddink voorziet daarom een zware laak voor de Franse scheidsrechter Delmer Van zijn kant zal hij in elk geval trachten de arbiter op zijn gemak te stellen „Frans is niet de taal, die ik het beste beheers, maar ik zal proberen met die scheidsrechter te converseren. Zo'n man staat ook onder spanning en wil graag dat alles goed gaat. Daar kun je aan meewer ken door hem in zijn eigen taal aan te spreken. Nee. geen slijmerij. maar ik hoop natuurlijk wel dat de scheids rechter een beetje gunstig ten op zichte van ons gestemd wordt. Als Nederlanders hebben we natuurlijk het voordeel dat we over het alge meen meerdere talen spreken. In de thuiswedstrijd tegen Inter kon ik goed praten met die Schotse scheids rechter. maar mijn Italiaanse collega Altobelli kon zich niet in het Engels verstaanbaar maken" Afgelopen zaterdag had Karei Hid dmk aan onvervalst Nederlands ge noeg om in het duel met PSV scheidsrechter Keizer aan te spre ken. Hij deed dat echter op een manier waar de Volendammer niet van gediend was en dat betekende een gele kaart voor de Groninger captain die daarmee zijn totaal op drie bracht Dat wordt dus een schor sing Karei Hiddink rekent op twee wedstrijden Want: „Het is al weer twee jaar geleden dat ik voor het laatst gestraft ben Fandi niet FC Groningen zal tegen Inter met vrijwel hetzelfde elftal spelen als in de thuiswedstrijd. Alleen Fandi zal niet in de basisopstelling staan. Over het meespelen van Van Tigge- len (met een virusinfectie uit Ier land teruggekomen) en McDonald (kraakbeen in linkerknie) zijn nog enige twijfels. De vermoedelijke opstelling van de Groningers luidt Schellekens, Hid dmk. Van tiggelen. Waalderbos. Van Dijk. Koeman. Roossien. Keukens: Broeken, McDonald, Jans Inter speelt met Zenga. Bergomi, Ferri. Collovati, Baresi: Bagni. Mul ler. Sabato. Beccalossi. Altobelli. Se van hem in het nieuwe PSV-concept werd verwacht: beurtelings met Val- ke buitenom naar de achterlijn om Thoresen en Koolhof in het centrum van de aanval van bespeelbare bal len te voorzien. Lokhoff verbergt echter niet dat hij zich dankzij Arie Haan voorlopig van een vaste plaats in het PSV-elftal heeft kunnen verze keren. Haan heeft zonder meer een positieve invloed op zijn spel gehad, zo erkent hij. „Haan dirigeert, stuurt op de juiste momenten weg. Het valt misschien niet op. maar hij corri geert daarenboven in een wedstrijd ontzettend veel", aldus bewondert Lokhoff de „lijnenuitzetter" van PSV. Na acht jaar NAC („Jo Jansen heeft me daar van jochie met interesse voor voetbal tot een eredivisievoetballer gevormd") kwam Ton Lokhoff een klein anderhalf jaar geleden naar PSV. „Juist daarom", zegt Lokhoff, „heb ik eigenlijk nog geen recht van spreken, maar toch is het zo dat in vergelijking met vorig seizoen het voetbal bij PSV nu anders wordt benaderd. Omdat ik Libregts slechts één jaar heb meegemaakt wil ik geen enkel waardeoordeel over hem vellen, alleen maar constateren dat vooral de bereidheid om voor elkaar te werken veel groter is geworden Ook vorig seizoen werd er bij PSV veel gepraat Toen gebeurde het echter op het veld Nu na de wedstriiri Maar hoe staat PSV er inmiddels internationaal voor na enkele seizoe nen op rij al in de eerste of tweede ronde van het UEFA-Cup-toernooi te zijn geëlimineerd? Lokhoff: „Ferenc- varos is achteraf geen goede graad meter gebleken. Thuis schopten we er vier in. Toch was het geen al te beste wedstrijd. Uit in Boedapest liep het ineens een heel stuk beter, wonnen we ook. met 2-0. Tegen Not tingham thuis ging het ineens alle maal weer mis. Toch plotseling weer een onnodige gespannenheid, waar door we onszelf uit de wedstrijd liepen te spelen. We zijn nu weer twee weken verder, welen wat er in Eindhoven tegen Nottingham fout is gegaan. Nottingham uit wordt dan ook een werkelijke internationale test voor PSV. Wanneer we de 1-2 van Eindhoven alsnog zodanig recht kun nen zetten dat we de derde ronde bereiken, dan kun je stellen dat PSV ook wat dat betreft op de goede weg is. En voorlopig is het wel zo dat we tot nu toe onze betere w edstrijden uit hebben gespeeld". DEN HAAG (ANP) De hoogste prijzen van lotto 43 kenden dit week einde geen winnaar. Voor de ruim 74.000 winnaars van deze lotto was een prijzenbedrag beschikbaar van 1.571.055.98. Derde prijs 51 winnaars, die elk bruto 10.756.50 ontvangen Vierde prijs 4180 winnaars, die elk 131,20 ontvan gen Vijfde prijs: 70 312 winnaars, die elk 5,- ontvangen. De jackpot voor lotto 44 is 122 330.82. Eerste pnjs: tien winnaars, die elk bruto ƒ4401.- ontvangen Tweede prijs: 300 winnaars die elk 97.80 ontvangen Derde prijs: 3201 win naars. die elk 22.90 ontvangen. Eerste prijs geen winnaar Tweede pnjs: 1 winnaar, die bruto 1917.10 ontvangt Derde prijs: 68 winnaars, die elk 69.10 ontvangen Vierde prijs: 1513 winnaars, die elk 4.40 ontvan gen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 43