SCHIETINGEN Wissel Zeeuws-Vlaanderen mbRBdN-vin Sasse schillenboer wiluitbreiden9 familie berichten GEMEENTE HULST x Uitlaatservice! 2 i DINSDAG 1 NOVEMBER 1983 SAS VAN GENT Nu ruim drie jaar haalt Kees Stal 121) uit Westdorpe schillen en oud brood op in Sas van Gent. Driemaal per week gaat hij langs de deuren. De op brengst: gemiddeld zeshonderd kilo per dag. De schillen en het brood worden gevoerd aan de zes paarden en vier koeien op de boerderij van zijn vader. Het milieu vriendelijk initiatief van de Westdorpenaar wordt ge steund door de onlangs opgerichte werkgroep 'Huishou den en milieu'. De werkgroep is van mening dat het schillen-project vatbaar is voor uitbreiding. Binnenkort wordt in de gemeente Sas van Gent huis-aan- huis een stencil verspreid, waarin de bevolking nader wordt geïnformeerd over Kees Stals activiteiten. Men hoopt op die manier te bereiken dat nog meer Sassenaars hun schillen en ander bruikbaar afval met weggooien, maar bewaren voor de schillenboer. Verder gaat men praten in het bejaardentehuis, waai' op dit moment de schillen en het oud brood nog in de vuilnisbak verdwijnen. Maunce Vereecken. lid van de werkgroep „Dat is dood zonde". De komende weken wordt ook de Sasse midden stand benaderd. Vereecken: Waarom zou ie afval weg gooien. als je er een betere bestemming voor hebt Kees Stal gaat binnenkort zijn werkterrein uitbreiden naar de kernen Westdorpe en Philippine ..Ik ben ervan overtuigd dat er meer in zit dan de 1800 kilo die ik nu ophaal", meent de schillenboer De werkgroep Huishou den en milieu', opgericht op initiatief van de Sasse welzijnsraad naar aanleiding van de tentoonstelling 'Af val, hoop van de toekomst', wil voorts nagaan of het schillenproject jn aanmerking kan komen voor subsidié- ring. Vereecken: „Kees Stal zorgt er met zijn ophaaldienst voor dat er toch minder afval op de vuilnisbelt ten komt. Daar mag best wat tegenover staan, vinden we als werkgroep". GEVESTIGD IN KOEWACHT H. MULDER, TANDARTS heeft zitting op dinsdag van 13.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 12.00 uur, adres: 'De Vlaschaard', kamer 4, Nieuw- straat 98, tel. 01146-2060: vanaf; 11 nov u kunt nu reeds afspraken maken op tel.nr. 01155-4389 (Oranjestraat 10. Axel) Voorbereidingsbesluiten omgeving Hulsterloo- straat. omgeving Hoofdstraat, gebied omsloten door de Steensedijk, de van der Maelstedeweg. de Zoetevaart. de Grote Kreekweg en de Bene- luxweg, gebied omsloten door Rijksweg 60. de Oude Galgenstraat, de Hemelstraat en de Tragel en Zandbergsestraat De burgemeester van Hulst maakt ter voldoe ning aan het bepaalde in art. 21 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat vanaf 2 novem ber 1983 ter gemeentesecretarie, afdeling algeme ne zaken, voor eenieder ter inzage liggen, de besluiten van de gemeenteraad van 27 oktober 1983, waarbij deze heeft besloten te verklaren dat wijzigingen worden voorbereid. I a. van het bestemmingsplan St.-Jansteen, voor de aanleg van een voetpad tussen de Inghelosenberghe en de Hoofdstraat, b. van het bestemmingsplan Buitengebied, voor het verbouwen en samenvoegen van de woningen Zandbergsestraat 6 en 8 en voor het plaatsen van een honderen hier bij; II van het bestemmingsplan Nieuw-Namen, voor het beboste tuingedeelte, behorende bij de voormalige pastorie; De gemeente raad heeft bovendien verklaard, dat het verboden is binnen een gedeelte Van het onder II bedoelde gebied, zoals dat op tekening nummer V218 is aangegeven, zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethou ders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen bouwwerken zijnde, of werk zaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzon dering van normale onderhoudswerk zaamheden; a. het aanleggen of verharden van wegen, paden, banen of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakte verhardingen;. b. werkzaamheden, die wijziging van de wa terhuishouding of de waterstand beogen of tot gevolg hebben. c. het verrichten van afgravmgs-, ophogings-, graf-, bagger- en ontginningswerkzaamhe den; d het vellen, rooien of beschadigen van de aanwezige vegetatie, alsmede het aanbren gen van nieuwe vegetatie, e. het aanbrengen van bovengrondse of on dergrondse transport-, energie- of telecom- municatieleïdingen en daarmee verband houdende constructies, installaties of ap paratuur. Ill a. van het bestemmingsplan 'Uitbreidings plan in hoofdzaak St.-Jansteen'. voor een gebied omsloten door de Steensedijk, de van der Maelstedeweg, de Zoetevaart. de Grote Kreekweg en de Beneluxweg. b. van het bestemmingsplan St -Jansteen, voor een gebied omsloten door Rijksweg 60. de Oude Galgenstraat, de Hemelstraat en de Tragel; De gemeenteraad heeft bovendien ver klaard. dat het verboden is binnen de onder lila en b bedoelde gebieden, zonder of in afwijking van een schriftelijke vergun ning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken, geen bouwwerken zijnde, of werk zaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzon dering van normale onderhoudswerk zaamheden a. de bodem verlagen of afgraven, opho gen of egaliseren; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakte- verhardingen; c. het opslaan, deponeren, lozen of storen van al dan niet afgedankte of aan hun. oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten, als mede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen, tenzij v het gebeurt voor de uitoefening van een bestaand landbouwbedrijf, d. het inplanten van boomgaarden. Hulst, 1 november 1983. Diepbedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat geheel onverwacht van ons is heenge gaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader JACOB DE KOENE echtgenoot van Maria Catharina Dusebout op de leeftijd van 82 jaar. Breskens: M C. de Koene-Dusebout Temeuzen: M. D. de Koene A. P. Nonnekens Breskens D. M. Verspnlle-de Koene J. A. Versprille Klein- en achterkleinkinderen 4511 BB Breskens. 31 oktober 1983 Scheepvaartstraat 26. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 3 november om 14.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Breskens. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Goedertijt. Voor ons nog onverwacht nam de Here uit ons midden weg mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma EB RIN A ANNA VAN DRIEL echtgenote van Johannes Haak in de ouderdom van 86 jaar. Zuiddorpe J Haak Delhi (Can.): E A Tollenaar-Haak Alvinston (Can.): J. Vinke-Haak J Vinke Axel J Haak M. J. C. Haak-de Jonge klein- en achterkleinkinderen Zuiddorpe, 31 oktober 1983 Bejaardencentrum 'Lindenhof, Kamer 43 De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrij dag 4 november a s. om 14.45 uur op de Algeme ne Begraafplaats aan de Westsingel te Axel Vooral wordt een korte dienst gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk, die aanvangt om 14,00 uur. Zij die de dienst en de teraardebestelling wensen bij te wonen, worden verzocht om 14.00 uur aanwezig te zijn in bovengenoemde kerk Gelegenheid tot condoleren in het Torenlokaal na de teraardebestelling. Op 29 okt 1983 overleed ons bestuurslid, de heer GEORGE LOCKEFEER penningmeester jeugdafdeling drager 'Zilveren Speld' KNVB, aid. Zeeland trainer/leider Dl en Cl 27 jaar lang heeft hij zich ingezet voor de voetballende jeugd van Hulst. Zij zijn hem dankbaar' HVV 24. Jeugdafdeling Op 29 okt. 1983 overleed ons zeer gewaardeerd lid. de heer GEORGE LOCKEFEER lid van verdienste We verliezen in hem een aktieve verenigingsman en groot sportvriend! HVV 24. Seniorenafdeling Op 29 oktober 1983 overleed ons gewaardeerd redactielid, de heer GEORGE LOCKEFEER Redaktie 'de HVV-er Op 29 okt 1983 overleed ons commissielid, de heer GEORGE LOCKEFEER Wij verliezen in hem een goed mens. die voor onze club en commissie zeer waardevol was! Op 29 okt. 1983 overleed ons geliefd lid. de heer GEORGE LOCKEFEER Wij zullen hem blijven herinneren als een voor beeldig sportman Op 29 okt. 1983 overleed onze gewaardeerde medespeler en leider, de heer GEORGE LOCKEFEER Zijn inzet en leiding waren voor ons een voor- eld! HVV, het zevende elftal ry Grandioos assortiment uitlaten y" uitsluitend originele uitlaten y" snelle en vakkundige montage voordelig 1 jaar garantie ^t Getroffen door de vele blij ken van medeleven, bij het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Fam Tellier. Oude-Rijks- weg 28. Breskens. 4 .-1' 16 TERNEUZEN De theatergroep van Amnesty International in Terncuzen staat vrijdag op de planken met een toneelstuk dat helemaal draait om 'journalisten en mensenrechten'. Daarmee sluit de groep aan op het thema van de bijeenkomst, 'journa listen en mensenrechten'. Een paar jaar geleden begon Amnesty in Ter- neuzen met die gecombineerde to neel-informatie-avond. Vrijdag avond wordt niet enkel toneel ge speeld. maar treden ook sprekers voor het voetlicht. Ditmaal zijn dat Werklozenproject over uittreden Aardenburg OOSTBURG De stuurgroep van het Werklozenproject West Zeeuwsch- Vlaanderen beraadt zien dinsdag avond 8 november op de gevolgen van het uittreden van de gemeente Aar denburg. Deze vergadering begint om 20 uur in het gemeentehuis van Oostburg Moeilijkheden bij feestavond in Blaauwe Hoeve Hulst HULST Het optreden van Benny Neyman vrijdagavond in liet restau rant van 'De Blaauwe Hoeve' in Hulst heeft bij de ingang van de zaal wat herrie teweeg gebracht, toen niet-pcrsoncclsleden de toegang ge weigerd werd. Volgens een uitgege ven jubileumgids was het optreden alleen toegankelijk voor personeels leden. Die hadden twee toegangskaarten ontvangen, waarbij nadrukkelijk was gesteld dat het om een personeels feest ging. Het was wel toegestaan een introducé mee te nemen. Een aantal personeelselden dat het optreden bij woonde, had deze kaarten aan vrien den en kennissen gegeven Bij de ingang van de zaal werden deze echter geweigerd, waardoor het tot lelie woordenwisselingen kwam waarbij meer dan twintig personen waren betrokken. Dat er toch niet-personeelsleden naar binnen waren geglipt, maakten de 'buitengeslotenen' des te woedender. Peter Zaman van het feestcomité werd er tevens van beschuldigd dat hij toegangskaarten geronseld zou hebben en die had verkocht voor bedragen van tien en vijftien gulden Directeur W. van Vegchel van De Blaauwe Hoeve, die maandag ook verschillende boze telefoontjes kreeg van mensen die met binnen mochten, is niet zo gelukkig met de gang van zaken. ..Het was inderdaad een perso neelsfeest. waarbij elk lid een introdu cé mocht meebrengen. Dat er met- personeelsleden zijn binnengekomen staat vast. Hoe die zijn binnengeko men is ook voor mij een vraag' Peter Zaman zelf noemde het gerucht van de kaartenverkoop helemaal uit de lucht gegrepen. columnist Nico Scheepmaker en hoofdredacteur Arië Kuiper van weekblad De Tijd. Het raamwerk voor het toneelstuk 'journalisten en mensenrechten' werd geschreven door regisseur Henk Toet. Alle dialogen worden door de spelers geïmproviseerd De groep omschrijft zichzelf dan ook als 'typische werk theater'. Vorig jaar was het thema 'vrouwen en mensenrechten'. Toén bleef het bij die ene voorstelling, nu mikt de groep op een reeks van voor stellingen, bijvoorbeeld voor andere Amnesty-groepen. voor vrouwenver enigingen etcetera. Er is de laatste maanden intensief gerepeteerd. Twee avonden per week kwam de groep onder leiding van regisseur Henk Toet bijeen De toneel-mformatie-avond vindt plaats in scholengemeenschap 'De Leeuwtjes" in Terneuzen en begint 's avonds om half acht I 'nformatiemiddag voor suikerzieken in Terneuzen TERNEUZEN De afdeling Zeeuwsch-Vlaauderen van de Diabe tesvereniging Nederland, een organi satie van mensen met suikerziekte, houdt zaterdag 5 november een infor matiemiddag in de vergaderruimte van het Julianaziekenhuis in Terneu zen. De firma Nordisk zal er inzicht geven in de nieuwste ontwikkelingen bij het bereiden van insuline, de werking van dit geneesmiddel toelichten en een speciaal insuhnepompje demonstre- De heer en mevrouw Hoebink uit Breda, lid van de reiscommissie van de Diabetesvereniging, vertellen iets over speciale reizen voor suikerzie ken Na afioop is er uitgebreid gele genheid tot het stellen van vragen en discussie. De mformatiemiddijg duurt van 14.30 tot 17.15 uur Demonstratie in reddend zwemmen in zwembad Huist HULST De EHBO-afdeling Hulst hield zaterdagmiddag in samenwer king met de Koninklijke Nederlandse Bond tot het redden van drenkelin gen, afdeling Kloosterzande. een de monstratie in hef overdekt zwembad De Driehoek' in Hulst De belangstel ling ervoor was matig De demonstra tie bestond uit het redden van drenke lingen m al zijn facetten. Instructeur Van de Capello van de reddingsbriga de Kloosterzande gaf vooraf een uit gebreide uiteenzetting van de ver schillende technieken en grepen die moeten worden toegepast Daarna volgde de praktische kant Ook daar bij gaf de instructeur een uiteenzet ting. H u is kam erbijeenkomsten homofielen Terneuzen TERNEUZEN De Werkgroep Ho mofilie Zeeuwsch-Vlaanderen begint deze maand met een reeks huiska- merbijeenkomslen, waar homo's en lesbiennes kunnen praten over eigen ervaringen. Het gaat om een experi ment. dat vijf tot acht keer zal wor den herhaald. De eerste avond is donderdag 17 november om 19.30 uur. Volgens de werkgroep heeft ervaring uitgewezen dat vooral mensen, die nog maar kort geleden hebben ont dekt dat ze homoseksueel zijn. be hoefte hebben om daarover van ge dachten te wisselen met anderen, die in dezelfde situatie zitten. Om een dergelijke ontmoeting mogelijk te maken wordt geprobeerd om in de groep een sfeer van vertrouwen te kweken, Daarom zijn de bijeenkom sten in de huiselijke sfeer en niet in een (onpersoonlijk) vergaderzaaltje. Ook zorgt de werkgroep voor iemand die de leiding neemt.. Wie wil deelnemen aan de eerste bijeenkomst - dus op 17 november - moet dat vóór 11 november schrifte lijk laten weten aan de Werkgroep Homofilie Zeeuwsch-Vlaanderen. Schoolweg 5 in Terneuzen Hij of zij krijgt dan vóór de betreffende avond bericht. De daaropvolgende bijeen komsten worden geregeld in overleg met de deelnemers. Schoolraad Axel vergadert 14 november AXEL De vergadering van de schoolraad voor het openbaar onder wijs in Axel is verschoven van 10 november naar maandag 14 novem ber om 20 uur. Plaats van samen komst: het stadhuis. Buurteomité in Sint-Jansteen verwelkomt baby SINT-JANSTEEN Sinds dinsdag morgen weten alle inwoners in Sint- Janstcen dat er bij het echtpaar E. van Hoey-van de Branden in de Ros- kamslraat in Sint-Jansteen een baby is geboren. Daarvoor zorgde het ac tieve buurteomité 'De Roskam' dat in de nacht van maandag op dinsdag een 'levensgroot' bord van zo'n vier bij twee meter in de vorm van een geboortekaartje in de voortuin had neergezet. Dat alles om de geboorte van Ricky de nodige luister bij te zetten. Het buurteomité had daarbij voor een passend opschrift gezorgd met als tekst: Was het niet prachtig, de hele buurt drachtig (het vijfde kind op een rij red „Nu de laatste in de rij, om te feesten zijn we erbij". Als extraatje werd onderaan ook het gironummer van de gelukkige vader vermeld. Die wacht vanaf vandaag met spanning op de postbode, want. wie weet De uitgaven zijn inmiddels al gedaan, want de buurtbewoners hebben enke le uren na de geboorte al getoost op de nieuwe buurtbewoner. Vermeld werd verder ook het gewicht en de lengte van de baby. Voor familie, vrienden en kennissen een duidelijke tip Die moe ten nu niet meer gissen naar de maat van de kleding van de nieuwe wereld bewoner. ZEEUWSCH-VLAANDEREN DANKDAG 2 NOVEMBER N. II. Kerk: Axel 19.30 ds. v. d. Berg. Groede 19 ds. Hooymeijer Ger. Kerk: Temeuzen lOpstandings- kerk' 19.30 dhr. De Best Ger. Kerk Vrijgemaakt: Hoek 19.30 ds v. d. Berg. Terneuzen 19 30 ds Meeuwe. Zaamslag 19.30 ds. Verkade Bijzonder concert op 125-jarig orgel in Terneuzen TERNEUZEN In de Goede Herd kerk in Terneuzen wordt donderd het 125-jarig bestaan van hel Aden orgel gevierd met een bijzonder ci eert door organist Arie Karrem; Het is tevens liet eerste in de wint serie van de plaatselijke orgelco missie. Karreman speelt werken van Ned landse en Vlaamse componisten als van de Kerckhoven, Sweelinck, B: tiaeris en Rüppe en voorts van Bai Kellner en Heron. Met zijn leerll Rolf Wolfensberger vertolkt hij e vierhandig orgelwerk van de 19e ei wer Franz Lachner. De Terneuzense organist en orgeldi kundige Daan van Es, die het Aden orgel indertijd ontdekte in het hi vormde kerkje van Oost-Knollend; (Waar het zich in uiterst kommervo omstandigheden bevond) en het nt de Goede Herderkerk haalde, vert iets over de geschiedenis van I instrument Na afioop van het concert hebbj belangstellenden de gelegenheid c het van nabij te bewonderen en evd tueel te bespelen Het jubileumd eert begint om 20 uur. Bowlingtoe mooi in Cadzand CADZAND Alice Fierens, Peter Wilma Vasseur zijn de winnaars worden van het zesde Scheldeboj lingtoernooi te Cadzand. Dit dn daagse evenement is goed verlopj Het meespelen van damesbonj coach Chris Mijnsbergen was mind succesvol, omdat derc Goesenaar een twaalf uur durende vliegreis va uit Caracas, waar de wereldkaj pioenschappen gehouden werden.i vermoeid w as om eer. hoge score' behalen. Uitslag dubbelfinalc 1 Peter en Vj ma Vasseur Biggekerke 1555 pins.' Duo Van de Have Ligtendag Midd burg 1528 pins, 3 Piet en Suus van d Hooft Eeklo 1523 pins. De prijs vü de hoogste game ging naai Hans V« van Cadzand met '227 pins. Handi( finale. 1 Alice Fierens Cadzand 1' pins; 2 Bertus Verhagen Cadzand pms, 3 Karei van der Have Midi burg 1368 pins: 4 Suus van Oostj Goes 1281 pms; 5 Jan Wagenaar M) delburg 1280 pins; 6 Charley Flen) Cadzand 1269 pins 7 Van Sabbj Goes 1234 pins: 8 Riet de Joij Breskens 1224 pins. Scratchfinalej Wilma Vasseur Biggekerke 1343 pi& 2 Frank Lauwers Cadzand 1269 pin$ Suus van der Hooit Eeklo 1240 pint Hans Valk Cadzand 1235 pins. 5 Wi Coene Sas van Gent 1205 pins; 6> Gardin Knokke 1194 pins; 7 Pej Vasseur Biggekerke 1174 pins. 8 Pr van der Hooft Eeklo 1162 pins. 3 Hulster niajoretten succesvol tijdens j concours Roosendaal HULST/ROOSENDAAl, De jeugi groep van liet marojettenkorps Vossen' uit Hulst is zaterdagmiddj op de eerste plaats geëindigd tijde een drum-concours in Roosendaalt De Hulster jeugdgroep kwam voorj eerste keer uit In de derde divift sectie A. De jury honoreerde het treden met een totaal van 147.5 pw ten, Het gemiddelde op de versca lende onderdelen bedroeg 8,5 De jeugdgroep stond tijdens de shl onder leiding van Sonja Heijens. De deze eerste plaats en het gescooic aantal punten is het vrijwel zeker g de Hulster jeugdgroep mag deelx men aan de Bredase kampioenscha pen De Hulster jeugdgroep staat* in de derde afdeling van de Zeeun: bond op de eerste plaats. Kaarting Hulst HULST - De Hulster kaartcub 'Hart* Aas' hield m het kader van de comfli titie een wedstrijd in zaal R. de Vilei in Hufst waaraan door 25 person* werd deelgenomen a De uitslag 1 P v Kerckhoven. 2 md' Haulex. 3 mevr Peeters. 4 Th Vink. 5>l Roelands j HEIKANT In cafe T. de Block in Heikant werd een kermisschieting ge houden, waaraan 60 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel J Bracke Axel eersle zyvogel G Hcrwegh Hulst, tweede zij vogel A de Saeger Heikant grootste aantal klei ne vogels "4A de Saeger Heikant en J Brik lus Terneuzen HEIKANT In café Het Helleken in Heikant werd een bejaardenschieting gehouden, waaraan 52 schutters deel namen. •uitslag hoge vogel G Deyaert- Sint-Gilles, eei'ste en Uveedc zij vogel J van Kerkhoven Sint-Jansteen, grootste aantal kleine vo gels (5) J van Mcelen, Kloosterzande HEIKANT - In café de Block in Heikant werd de maandagkermis- schieting gehouden, waaraan 70 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel C de Hooge Hulst, eerste zy vogel P van Hoo.ve Heikant, twee de zyvogel W Nachtegaal Heikant, grootste aantal kleine vogels (5) mevr. De Letter Koew eht LAMSWAARDE - In café de Sport in Lamswaarde werd een bejaarden- schieling gehouden, waaraan 29 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel A Roels Graauw, eerste zij vogel J Maas Hulst, tweede zij vogel F Rfjk Kloosterzande, grootste aantal kleine vogels (ai U Bculaert Hillsl vliegende vogel W Kuijper Terneuzen. ZUIDDORPE - De sehutterssocie- teit Sint Sebastiaan in Zuiddorpe hield een schieting op de staande .wippen, waaraan 113 schutters deel namen. Uitslag wip 1 eeiste hoge en vierde zljvo- gel G SulJ Zuiddorpe. tweede hoge vogel G Heers Zuiddorpe. eerste zij vogel H de Waai Koewacht, tweede- zyvogel .1 Hiel Klooster zande. derde zijvogel R Wisse Terneuzen. Uitslag wip 2 eersle hoge vogel H Bauze- man Elversele tv. eede hoge vogel J Vereec ken Kloosterzande eerste zijvogel J Onge- nae Elversele. tweede zyvogel A Hoogstra ten Temouzen derde zij vogel -E Ingcls Koewacht, vierde zijvogel M Suy Zuiddor pe. BOSCH-^APELLE - In café J. van Sc'naick in Boschkapelle werd een schieting gehouden, waaraan 19 •schutters deelnamen •Uitslag eerste hoge vogel A. Verdunnen Giaauw. tweede hoge vogel R de Waal Moerbckc. eerste zyvogel J Mei Vogelwaar de, tweede zijvogel W Strobbe, Klooster zande. KLOOSTERZANDE - In café de reizende Man in Kloosterzande werd eén bejaardenschieting gehouden waaraan 27 schutters deelnamen. Uitslag, eerste hoge vogel F Reunis Sint- Jansteen. tweede hoge vogel F Jansen Kloosterzande eerste zyvogel P. Schelf hout Kloosterzande, tweede zyvogel J Schellemans Hulsl, grootste aantal kleine vogels (5) J Pardon Kloosterzande NIEUW-NAMEN - - In café Picavet in Nieuw Namen werd een bejaarden schieting gehouden, waaraan 21 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J v Kerkhoven Sint- Jansteen. eerst. en tweede zij vogel en het grootste aantal kleine vogels (4i A Roels PHILIPPINE In rare Marine In Philippine werd een sciiieting gehou den waaraan 20 schutters deelnamen. Uitslag oge vogel en eerste zyvogel R. Sterks /•-!.• it tv. cd- znvogel J. Haneveld 'Hoe-, grootste aantal kleine vogels (13) W Taalman Philippine. KLOOSTERZANDE In café de Kastanje in Kloosterzande werd eens .schieting gehouden, waaraan 33 schutters deelnamen Uitslag hogf.ogelE Pica vet Kloosterzan de eerste zir.ngél A Verhoeven Klooster zande. tweede zyvogel F tan Knnjssen Kloosterzande grootste aantal kleine vo gels i9> H van Ryt Kloosterzande LAMSWAARDE In cafe de Vier Jaargetijden in Lamswaarde werd een schieting gehouden op twee liggende wippen, waaraan 38 schutters deelna men. Uitslag wip 1 hoge en eerste zijvogel A. Verdurmen Graauw. tweede zyvogel T ,Baert Boschkapelle uitslag wip 2 hoge vogel T Asselman Groenendijk, eerste zy vogel A Verdurmen Graauw. tweede zij vo gel A Rottier Groenendijk. HEIKANT In café T. de Block werd een kermisschieting gehouden waar aan 64 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. de Waal Koewacht: eerste zijvogel en tweede zyvogel niet afge schoten Grootste aantal kleine vogels (5) mw de Letter Koewacht. HULST In café W. Blommaert werd een schieting gehouden waaraan 25 schutters deelnamen. Uilslag hoge vogel R. Verschueren Hulst eersté zyvogel R van Swaal Hulsl, tweede zijvogel E. de Bakker Sint-Jansteen: groot ste aantal kleine vogels (5) P Boenne Hulst. ZUIDDORPE - In café de Herberg werd een schieting gehouden waaraan 36 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel J Dobbelaer Boschka pelle: eerste zijvogel E. Janssen Moerbckc tweede 2ïjvogel .J van Damme Moerbekc grootste aantal kleine vogels i4) C. Slendler Rotterdam KLOOSTERZANDE - In café de Kastanje werd een schieting gehou den waaraan 35 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel R Verschoten Klooster zande, eerste zyvogel A Verhoeven Kloos ter/ande. tweede zyvogel R Verschoten, vliegende vogel A Verhoeven Kloosterzan de grootste aantal kleine vogels (5i J Leijs Kloosterzande. WESTDORPE In gebouw Concor dia in Westdorpe werd een bejaarden schieting gehouden waaraan 62 schutters deelnamen Uitslag- hoge vogel E v Hoecke Westdorpe. eerste zyvogel P Goossens Heikant, ti de zyvogel R. de Smet Koewacht, groot aantal kleine vogels <4i J Suij Koewar SINT-JANSTEEN De afdeling Sil Jansteen van de rooms-katholie bond van ouderen hield een beja denschieting in het. gemeenscha centrum 'De Warande' in Sint-jj steen waaraan 41 schutters deelj men. De uitslag hoge vogel J de Caluwé wacht, eersle zyvogel Fi Reunis Si Janstcen: tweede zyvogel P Stevens Jansteen: gróótste aanlyl vogels, D Verstraetcn Hulst Hij won ook beker. KLOOSTERZANDE In café Kastapje' in Kloosterzande werd sciiieting gehouden, waaraan schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel R Verschot Kloosterzande. tweede hoge vogel A. Gucht, Kloosterzande, eerste zijvogel vierde zijvogel: R. Verschoten, Kloos znndc; tweede zijvogel A. Verhoev Kloosterzande. derde zyvogel' J de Wi' Koewacht: vliegende vogel en grootste a tal kleine vogels: R. v Gas, Koewacht ZUIDDORPE - In café 'De Herbe in Zuiddorpe werd een schieting houden, waaraan 30 schutters deeli men. Uitslag: hoge vogel A. Bolleman. A) eerste zyvogel 1-: Goossens. Koewac tweede zy vezel M (Ie Ridder. Zuiddor grootste jam cl kleine vogels i4> M. 1 mers. Westdorpe HEIKANT In cafe T. de Block: Heikant werd een kermisschieting houden, waaraan 64 schutters deeln men Uitslag hoce vogel 1, Beeldens. Heikaj eerste zijvogel F v. Swaal. Hulst, twea zijvogel F Trappemc-rs, Moerbeke. grol ste aantal kleine vogels (4 mw v Kerk! ven. Heikant Terneuzen, Mr. F.J. Haarmanweg 2,01150-13928

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 30