Kattendijkse brandweer blijft beneden de maat 11131 Platogo in Kontakt met Kootje9 Raad Goes kan over kabel-tv een principe-uitspraak doen Uitlaatservice! Werkweg voor nieuwbouw Goese Sas WISSEL BEVELANDEN PZC/streek Bifocaal glas Trifocaal glas Multifocaal glas Geopend Y Grandioos assortiment uitlaten k uitsluitend originele uitlaten k snelle en vakkundige montage k voordelig ~k 1 jaar garantie Middelburg, Grenadierweg 7a, 01180-28355 GELD de krant helpt u op weg GOES Toneelgroep Platogo uit Goes komt binnenkort met een nieuw blijspel. Het stuk, Kontakt met Kootje', gaat zaterdag 12 no vember in de Prins van Oranje in premiere. Ruim een week eerder, vrijdag 4 november, is er een in- speclvoorstelling in het dorpshuis van Kruiningen. Na de premiere volgen de gebruikelijke voorstel lingen voor personeelsverenigin gen en bejaardengroepen. De twee eerste voorstellingen beginnen om 20.00 uur. Platogo. dit jaar 23 jaar op de planken, heet voluit Plattelands Toneel Goes en is één van de twee amateurtoneelgroepen in de Ganze- stad Het gezelschap bestaat uit tien mensen, die elk winterseizoen tussen de vijftien en twintig voor stellingen verzorgen door heel Zee- land Zo spelen ze al achttien jaar voor de personeelsvereniging van De Schelde, de toneelstukken zijn daar elk jaar goed voor zo'n 750 bezoekers Vier jaar geleden werd besloten het toneelseizoen in te luiden met een première in de grote zaal van de Prins van Oranje Dit bracht echter wel een risico met zich mee voor de verenigingskas, maar de gemeente was bereid voor elke première een garantiesubsidie te verlenen van 750 gulden. Vorig jaar draaide Pla togo er net uit Ook nu met 'Kon- tak* met Kootje', verwacht het ge zelschap een kleine vierhonderd be zoekers bij de première 'Kontakt met Kootje' is het verhaal van Willem de Vnes i Huib Moldie door middel van een huwelijksad vertentie aan de vrouw probeert te komen Een zekere Kootje (Hen- drien Mol) reageert en neemt gelijk haar hele familie mee naar het huis van Willem Om dan een goede kennismaking te waarborgen, be sluit het hele stel om maar een paar dagen te blijven logeren, waarna de verwikkelingen beginnen. De huis houdster Dien (Dmy Verhulst) is immers in het geheim verliefd op haar baas en dus niet blij met de komst van Kootje en aanhang Andere karakters zijn Jolanda (Anita Polderman). Yvonne (Anni- ta van de Visset. Krclis de boer (Arie Hagei, Lena (Addy Flipse) en Hannes, gespeeld door Drc de Ko ning. De souffleuse is Anneke Hage en de regie is in handen van het oudste Platogolid, Addy Flipse. Na de premiere wordt er gedanst met begeleiding van de Fièsta Band. WERVINGSACTIE LEVERT TE WEINIG OP GOES Het blijkt nogal wat moeite te kosten om in Katlcndijkc een brandweerkorps op te bouwen dat aan de normen voldoet. Een wervingsac tie door de leden van het eerder dit jaar met opheffing bedreigde korps heeft tot nu toe drie nieuwe brandweermannen opgeleverd, waarmee de sterkte op 14 man komt. Een korps moet volgens de normen 18 man tellen. Daarbij komt dan nog dat 5 van de 14 spuitgasten in Wilhelminadorp wonen en dat in totaal slechts 2 brandweermannen in Kattendijke werken. Reden voor gemeentelijk brandweercommandant I). de Kok om het college van burge meester en wethouders voor le stellen om bij een brandmelding in het verzorgingsgebied van de Kattendijkse brandweer veiligheidshalve in ieder geval ook Goese korps te laten uitdrukken. dit geval zou 't zinvolst zijn om de in Wilhelminadorp wonende brandweer lieden te laten gaan naar de Goese brandweer, waardoor de Kattendijkse brandweer nog slechts 9 man zou tellen Overigens deelde hij mee dat twee inwoners van Kattendijke moge lijk bereid zijn zich begin volgend jaar bij de brandweer aan te sluiten Discutabel De Kok vertelde een en ander maan dagavond tijdens een vergadering van de Goese raadscommissie algemene zaken, In maart verwierp de raad een voorstel van b. en w. om het korps m Kattendijke om financiële en organi satorische redenen op te heffen. Na derhand is besloten om 15 oktober als peildatum te beschouwen om na te gaan wat er sindsdien is gebeurd De gemeentelijk commandant stelde vast dat het momenteel niet mogelijk is bij brand overdag meer dan 2 a 3 Kattendijkse brandweermannen bin nen de daarvoor geldende opkomst- tijd beschikbaar te hebben Ook bij de andere korpsen in de gemeente Goes ('s-Heer Arendskerke. Wolphaartsdijk en de stad Goes) werken verscheidene Feest in Waarde om 30 jaar Louwiesse WAARDE - Het fanfarekorps 'Vooruit met de drumband bracht afgelopen zaterdag een serenade aan de plaatse lijke bakker M. K Louwiesse. Deze vierde het dertigjarig be staan van zijn huwelijk en zijn bakken) annex super markt. Er werd een receptie gehouden in de sportzaal in Waarde, waar ook een feest werd aangericht Voorzitter J P Jansen sprak namens het mu ziekkorps een gelukwens uit. De bij eenkomst werd druk bezocht. Schietingen OUDELANDE In café Centrum in Oudelande hield de handboogvereni ging 'Edele Handboog' een schieting op de liggende wippen. Er waren 41 schutters. Uitslag eerste wip eerste hoofdvogel A Rentmeester Willem Teil Ovezande twee de hoofdvogel J. de Rijke Edele Handboog Oudelande, eerste zijvogel A. Voet Soranus Heinkenszand, tweede zij vogel P Oostdijk Edele Handboog; derde zijvogel Jos. Rent meester. vierde zijvogel A. Rentmeester, beiden Willem Teil, eerste kal C v d. Weele Juliana Oudelande; tweede kal W. Remljn- se Edele Handboog, derde kal J. Kosten Doel naar Hoger Wolphaartsdijk. vierde kal A Rentmeester Willem Teil, meeste kleine Vogels J v Steenbergen Willem Teil, negen stuks Uitslag tweede wip' eerste hoofdvo gel J Vermeule Zeelandia Ovezande. twee de hoofdvogel Jos. Rentmeester Willem Teil, eerste zijvogel C Baas Juliana; tweede zijvogel C. Stouthamer Edele Handboog, derde zijvogel C. v. Weele Juliana, vierde zijvogel C. Jeremiasse Zorgvlied Ellewouts- dïjk; eerste kal M. Slabber Doel naar Hoger, tweede kal W. Remijnse Edele Handboog, derde kal J. de Rijke Edele Handboog, vierde kal N. Schipper St. Andries Wemel- dlnge, meeste kleine vogels, A. den Engels man Juliana, vijf stuks. De vliegende vogel- prijzen waren voor A. den Engelsman en C Baas, belden Juliana. Open dag van Goese bejaarden GOES Onder het motto 'Wij stellen ons voor houdt de afdeling Goes van de ANBO (Algemene Nederlandse Bond voor Oudereru zaterdag 5 no vember een open dag in sociëteit De Legerdiek in Goes. De open dag loopt van 10 30 tot 16 00 uur en staat in het kader van een propaganda en leden werfactie Het evenement wordt opge luisterd met muziek en zang en de beczoekers krijgen een gratis* kopje koffie brandweerlieden niet in de onmiddel lijke nabijheid van de brandweerka zerne. maar daar lukt het meestal toch om snel genoeg de minimale ultrukeenheid (6 man) bij elkaar te krijgen Sinds de beslissing van de raad dit voorjaar is de brandweer van Katten dijke één keer voor een brand uitge rukt. Dat was op een zaterdagmorgen, volgens commandant Dc Kok een redeluk gunstig tijdstip als het erom gaat voldoende brandweermannen te verzamelen Niettemin kon de brand weer maar met vier man uitrukken en arriveerde één minuut later dan de normen aangeven op de plaats van de brand. Een lid van het Kattendijkse korps plaatste vanaf de publieke tri bune kanttekeningen bij dit voor beeld en ook verscheidene commissie leden vonden één brand met maatge vend. De gemeentelijk commandant vestig de er ook de aandacht op dat de brandweer in het Oosterscheldedorp niet beschikt over een groepscom mandant en een plaatsvervangend groepscommandant met de voor deze kaderfunctie voorgeschreven oplei ding. Bovendien moet een voorzie ning getroffen worden voor een in structieruimte in het dorp De Kok hield ook vol i zoals staat in het rap port waarin de brandweer in de ge meente Goes wordt doorgelichti dat Wilhelminadorp eigenlijk gevoegd zou moeten worden bij het verzor gingsgebied van het korps Goes. In Goesenaren kunnen fiets laten merken GOES Eind dit jaar of begin vol gend jaar krijgen de inwoners van de gemeente Goes de gelegenheid hun fiets te laten merken. In het buizen stelsel van de rijwielen zal dan de postcode en het huisnummer van dc eigenaar worden gegraveerd. Doel hiervan is diefstal van fietsen minder aantrekkelijk en de opsporing van vermiste rijwielen gemakkelijker te maken. Korpschef L. Diepenhorst van de Goese gemeentepolitie vertelde maandagavond tijdens een vergade ring van de raadscommissie algemene zaken dat in 1982' in Zeeland voor 830.000 gulden aan fietsen is gestolen. Maatregelen om te trachten daar iets aan te doen, achtte hij dan ook zeker zinvol De ervaring heeft geleerd dat 60 procent van de inwoners in een gemeente zijn fiets laat graveren In Goes worden 13.500 fietsen verwacht Het merken van de fietsen is een activiteit van het regionaal bureau voorkoming misdrijven in samenwer king met de plaatselijke politie Het graveren zal worden uitgevoerd door werklozen die dat'met behoud van hun uitkering kunnen doen Het is een tamelijk tijdrovend karwei in een uur kunnen vijf fietsen worden behandeld Het is de bedoeling dal het merken van de fietsen in alle wijken en dorpen van de gemeente Goes gebeurt Het aanbrengen van de postcode en het huisnummer is gratis Burgemeester W. Blanken maakte duidelijk dat b. en w. niet van plan zijn opnieuw met voorstellen over de brandweer naar de gemeenteraad te gaan. Hij verheelde evenwel niet dat het dagelijks bestuur van de gemeen te Goes onverkort op hel standpunt blijft staan dat een zinvol voortbe staan van de Kattendijkse brand weer 'hoogst discutabel' is en dat het beter het dorp bij het verzorgingsge bied van Goes te voegen. De burge meester meende dat initiatieven van uit de raad moeten komen wanneer het noodzakelijk wordt gevonden om het besluit van maart opnieuw te bezien. Afgesproken werd dat de brandweercommandant de verschil lende raadsleden van allerlei infor matie zal voorzien, zodat de kwestie in de fractievergaderingen aan de orde kan worden gesteld. NVSH houdt in Goes soosavond GOES De afdeling Midden-Zeeland van de NVSH houdt vrijdag 4 novem ber in het pand aan de Wijngaard straat te Goes een soosavond met als onderwerp 'Hoe ga ie om met je relatie' Aanvang 20.30 uur Internationaal judotoernooi meisjes 'Riolen THOLEN In de gymzaal aan de Zoekweg hield de Eerste Judo Club Tholen zaterdag een toernooi voor meisjes uit Engeland, België en Ne derland Er was een redelijke publieke belangstelling. Er namen in totaal 44 meisjes deel. De Engelse gasten wer den ondergebracht bij gastgezinnen in Tholen Na afloop van het toernooi was er een gezellige disco-avond in 'De Tol' voorafgegaan door een team- ontmoeting. Deze werd door de Engel sen gewonnen met 4-1. Uitslag individueler! Meisjes tni 17 jaar tot 45 kg l Esther Rietkerken R. daal. 2 José Blom Hecrlc, 3 Machteld Knuit Halsteren 4 Angeliqaue Duvaloois Rotterdam, lm 17 jaar tot 50 kg 1 Jolanda Zeevcn R dam. 2 Sacha Mitchell Deal/Engeland. 3 Wendy Barlow Deal/Engeland Meisjes tra 17 jaar boven 50 kg. 1 Karin Vissenberg Heorle, 2 Brigitte Jacobs Bergen op Zoom. 3 Jolanda van Wezen Tholen. Dames vanaf 18 jaar tot 55 kg 1 ann Mullina Londen, 2 Caroline Balfour Londen. 3 Josc Anserns O'dreeht Dames vanaf 18 iaar tot 60 kg 1 Jacky Healy Londen. 2 Tngrid Verhaerd Huijber- gen. 3 Fiona Allen Henley on Thames Engeland. Dames vanaf 18jnar boven 60 kg 1 Janet, Sussex Reading Engeland. 2 Dmy Hordijk Rotterdam. 3 Dawn Rose Londen Bloedplasma-avond in Heinkenszand HEINKENSZAND Het Rode Kruis houdt woensdag 2 november een bloedplasma-avond in 'De Stenge' te Heinkenszand Tot nu toe hebben zich al 485 donoren voor die avond opgegeven Ook op de avond zelf kunnen zich nog vrijwilligers aanmel den voor het geven van bloed Dat kan gebeuren vanaf 18 30 uur en vanaf 2100 uur GOES Langs de Kattendijksedijk in Goes wordt momenteel een nieuwe weg aangelegd. Het gaat om een tijdelijke voorziening, die er speciaal komt in verband met de aanleg van een nieuwe schutsluis bij het Goese Sas. Bedoeling is dat het werkverkeer er gebruik van gaat maken, zodat de gewone wegen zoveel mogelijk u orden ontzien en het normale verkeer er zo min mogelijk last van heeft. Via de weg zullen voornamelijk hulpmaterialen, bekistingen en beton voor de sluis worden aangevoerd. Volgens mg A Swenne. directeur gemeentewerken Goes, is de huidige Kattendijksedijk te zwak en te smal om veel zwaar transport te kunnen verwerken Ook kan de combinatie vrachtauto's/ letsers voor proble men zorgen De aanleg van de hulpweg is goedkoper dan allerlei maatregelen op de dijk te nemen en is bovendien veiligeraldus Swenne Hij voegt eraan toe dat wel enkele andere wegen tussen het Goese haven gebied en het Goese Sas van een extra verzwaren zijn voorzien met het oog op de komende transporten Krukweg. Kattendijkseweg en Kooiweg Ook is aan de oostkant van het kanaal een begin gemaakt met de aanleg van de nieuwe ontsluitingsweg langs de toe komstige sluis. Het werk aan het slmsproject vordert overigens goed. zo laat ing Swenne weten De bronbemaling zal deze week proefdraaien en dezer dagen begint ook het graven van de bouwput, die begin volgend jaar klaar moet zijn. Dan zal ook de nieuwe werkweg volop benut gaan worden. Swenne zegt dat in het sluisbestek is opgenomen dat de weg te zijner tijd weer moet verdwijnen. Mede daarom wordt het een eenvoudige uitvoering, zonder verharding. Wel wordt een laag van slakken aangelegd. Overigens vindt Swenne het niet zonder meer vanzelfsprekend dat de weg weer ver dwijnt. „Misschien kun je hem laten liggen ten behoeve van een fietspad Dat zou een goede en goedkope oplossing zijn" De weg ligt op het (alweer jarenlang tijdelijke) crossterrein waarop dc Autorally-crossclub Zuid- Beveland regelmatig wedstrijden houdt. Naar direc teur Swenne heeft begrepen, kunnen die wedstrijden, ook als de werkweg er ligt, gewoon doorgaan. Herdenkingsdienst -> in Goese kerk GOES - Maandag 7 november denkt de christelijke gereformeerd^ kerk in Goes het feit dat ze 25 jaa" geleden werd opgericht Ter gelegen heid daarvan wordt zondag 6 noveni bcr een speciale kerkdienst gehoudef" in de Maranatha-kerk aan de Berg weg Voorganger is ds J Verhage Hë christelijk gereformeerd koor verleen! medewerking aan deze dienst, die oia 17 00 uur begint. Vrijdag 11 novemb! wordt er een feestelijke herdenking! avond gehouden. Deze begint oiP 19.00 uur. Voorlichtingsmiddag c ouderen in Goes GOES - De ouderenbonden ANB(^ PCOB en Katholieke Unie houdeif woensdagmiddag 16 november eei voorlichlingsmiddag voor ouderen ii sociëteit 'De Legerdiek' in Goes. MeÉ vrouw Bakker, medewerkster bij hé Kruiswerk, houdt dan een inleiding over liet onderwerp 'Dieet en vofe ding', De bijeenkomst begint om tweji' uur p Vogeltentoonstelling in 'z 's-Heer Hendrikskinderen 'S-IIEER HENDRIKSKINDEREN' -! I 'De Vogelvrienden' uit Goes houdeF' vrijdag 5 en zaterdag 6 november ifl< het Heer Hendrikhuis de jaarlijks#1 onderlinge tentoonstelling. 'e Er worden door de leden 250 vogel#1 ingezonden, waaronder kleurkana"1 ries. postuurkanaries, tropische voh gels en parkieten De openingstijden zijn vrijdag van 19.00 tot. 22.00 uur ef zaterdag van 10.00 tot 17 00 uur Vooi^ zitter W Schrijver reikt omstreek.'^ 16.00 uur de prijzen uit. ni COMMISSIE ALGEMENE ZAKEN: GOES Met een nuchter 'wie zijn wij dat we zoiets onvermijdelijks zouden willen tegenhouden' heeft de commissie algemene zaken van de gemeente Goes maandagavond ken nis genomen van de nota over de aanleg van kaheltevisie in de ge meente. Wat de commissie betreft kan de gemeenteraad hierover een principe-uitspraak doen. De belang rijkste vraag was nog in hoeverre het zinvol is de behoefte aan kabeltelevi sie onder de Goese bevolking te pei len. Zo'n enguéte vindt kabelexploitant Casema niet nodig. Op basis van de landelijke ervaringen blijkt dat na enige tijd voldoende televisiekijkers een aansluiting willen hebben De andere gegadigde voor een eventueel Goes' kabelnet, de PZEM-dochter Ze- katel. wil wel een enquête uitvoeren. Op basis van de aansluitpercentages (65, 75 en 85 procenti bepaalt dit bedrijf de hoogte van het abonne mentsgeld Beneden een te verwach ten aansluitingspercedntage van 60 ziet Zekatel van de aanleg af -Ook de woningbouwcorporaties willen een behoeftepeiling, ai wak het alleen maar, omdat ze op die manier hun huurders kunnen informeren over de komst van kabeltelevisie, De corpora ties. zo bleek tijdens de commissiever gadering, stellen zich op het stand punt dat niemand mag worden ge dwongen een aansluiting te nemen Ook mag het bestaande programma aanbod via de gemeenschappelijke antenne inrichtingen (Nederland 1 en 2 en Belgie 1 en 2) voor huurders die geen behoefte hebben aan uitbreiding van dit pakket, niet duurder worden. De werkgroep die de nota over kabel televisie heeft voorbereid, heeft een lichte voorkeur uitgesproken voor het aangaan an een overeenkomst met Zekatel. Inmiddels heeft Casema haar voorlopige offerte gewijzigd. De Verkoopdag SINT-MAARTENSDIJK - De Her vormde Zendingskrans in Sint-Maar- tensdijk houdt vandaag idmsdagi een verkoopdag in gebouw Calvijn' De deuren zijn open van 14 30 tot 20 30 twee Franse zenders zijn verdwenen en dit bedrijf heeft nu, net als Zeka tel, de Britse televisieprogramma's in het pakket. Het verschil is dat Zekatel ervan uitgaat dat de ont vangst van deze stations niet onder alle omstandigheden optimaal zijn. Casema is van plan via België onge stoorde Engelse signalen aan te voe ren. Bovendien zal Casefna het televi sieprogramma van Radio Luxemburg in het pakket stoppen. B. en w. van Goes zullen de gemeente raad een oordeel vragen over de ka belnota. Daarbij meet de raad dan een principe-uitspraak doen over de vraag of het kabelnet in alle kernen van Goes moet worden aangelegd danwel alleen in Goes en Kloetinge (dat is in abonnementskosten uitge drukt een gulden per maand goedko per) en of de aanleg en de explopitatie van het kabelnet door de gemeente dan wel door een extern bedrijf moet worden uitgevoerd De SGP-vertegen- woordiger in de commissie liet bij voorbaat al weten om principiële re denen tegen de komst van kabeltele visie te zullen stemmen Radio Pinocchio in ie Tholen tien jaar b THOLEN - De uit 1500 leden bestaarPc de fanclub van Radio Pinocchio ii- Tholen vierde het tienjarig bestaay van de zender met een bmgo-dansaiu/ in 'Meulvliet' in Tholen. Ruim 22fll fans waren deze zaterdagavond aaq» wezig om onder meer te luisteren naaj de Belgische zanger Bobby Prins e^r het orkest 'De Sound Express' Enk^r le leden van de fanclub werden gehulei digd. oi Plattelandsvrouwen |e Scherpenisse bijeen cl SCHERPENISSE - De afdeling Seiie^ penisse van de Nederlandse Bond vajj Plattelandsvrouwen komt woensdai 9 november bijeen in het 'Hollanji Huis', om te luisteren naar een cause ne door de heer Vink uit Goes ovak 'Bijen en honing' De bijeenkomi* begint om 20.00 uur Vanmiddag (dinsdag) bezoeken de d/, mes vanaf 14 00 uur de Rabobank u Sint-Maartensdijk. Vanavond en dM avond van 15 november kan ondf* leiding van de heer Burghout van d'Jj Slagersvakschool in Goes een cursif" volgen in het bereiden van koud* schotels. In het 'Holland Huis' woroe! beldë avonden om 19.30 uur begoiCc nen. De handwerkcursus is 7 en 2a' november vanaf 13 30 uur. ook in h^1 'Holland Huis'. f' )e Bijeenkomst voor toi ouderen Scherpenisse is SCHERPENISSE - Uitgaande van #c hervormde kerk wordt donderdag 01 november een bijeenkomst voor oudl® ren gehouden in 'De Hoeksteen' aaf! de Molenweg in Scherpenisse. Hde' gezellig samenzijn begint om 14 3je' uur tf< De vrouwenvereniging 'Wees een Zd*' gen' van de hervormde kerk houd!3 dinsdag 8 november de jaarlijkse ver61 koopdag in 'De Hoeksteen' van 15 0Pe lot 20 00 uur. De netto-opbrengs!n' komt ten goede aan de kerkvoogdij— Collecte WAARDE - De collecte voor de gehad--' dicapten bracht in Waarde een bedraf; van 756.05 op DINSDAG 1 NOVEMBER 1983 Scene uit het blijspel 'Kontakt met Kootje' van de Goese toneelvereniging Platogo Biljarters boos over absentie Hans Bruynzeel MIDDELBURG Als de biljartsport rode kaarten zou hanteren, had Frans Bruynzeel van O ND A Krabbcndijke er op dit moment zeker éen op zak. De favoriet voor de eindstrijd hoofd klasse bandstoten (van 29/10 tot en met 6/11 in Middelburg) van het dis trict Walcheren/De Bevelanden ging afgelopen zaterdag namelijk zwaar in de fout. Begin vorige week had hij de organisatie laten weten zich niet helemaal fit te voelen en mogelijk van deelname af te zien. „We spraken af dat hij ons tijdig in zou seinen zodat we zonodig de eerste reserve op konden roepen" aldus wedstrijdlei der René Seits van de organiserende vereniging 't Raedthuys. Maar Seits kreeg de afmelding zater dag pas twintig minuten voor aan vang van het toernooi. Toen arriveer de Tonnie van Iwaarden die ons laco mek meedeelde dat Bruynzeel niet zou verschijnen". De Middelburgse wedstrijdleider kwalificeerde de hou ding van Bruynzeel als 'hoogst onfat soenlijk'. Hij slaagde er overigens wel in het deelnemersveld compleet te krijgen via een telefoontje naar Jo Allewijn die spoorslags - maar wel totaal onvoorbereid - naar Middel burg afreisde Na de opening zijn Rinus Hoondert en Bertus Vermeule nog ongeslagen, Henk Quakkelaar en Ton van Iwaar- den volgen op achterstand Maar kun nen die goedmaken in de vijfde ronde (zaterdag vanaf 13.00 uur) als gewon nen wordt van Lou Rijk en Rinus Hoondert. Die vijfde ronde wordt waarschijnlijk beslissend voor het verdere verloop. Leiders Hoondert en Vermeulen wacht nog een zwaar pro gramma, als ze ook maar een keer struikelen sluiten Quakkelaar en Van Iwaarden meteen aan. De tussenstand in het Middelburgse centrum; 1 Rinus Hoondert DOS Ov 8-2.58-J8.2. Bertus Vermeulen LBV 8 2.42-15.3. Henk Quakkelaar Avontuur 6-1.99-13,4. Ton van Iwaarden ONDA 4-2.61-18.5. Piet Raas LBV 2-2.38-13.6 Jo Alleijn VEGABV 2-2,05-27.7 Lou Rijk ALM 2-2.00-13.8 Marien Vermuë sr. LBV 0-1,85-10. barometers hygrometers thermometers FABERY DE JONGE JUWELIERS SINDS 1834 langi Kerkstraat 30 Goes Glazen voor twee kijkafstanden in één glas; voor drie kijkafstanden in één glas en voor alle kijkafstanden in één glas. Opticiens en wij zéker, tonen U de verschillen en de voordelen ervan. OPTIEK°eJONGE Optometrist OV Contactlensspecialist A N V C Lange Vorststraat 40. Goes. Telefoon 01100-11272 -DE OPTICIEN DIE MEER DOET DAN MOET-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 26