pot een conciërge/schoolschoonmaker VWO-ers en HEAO-ers (mnl./vrl.) adjunct-accountant 1e klasse R.-K. Bejaardentehuis 'De Kraayert' HOOFD VERPLEGING/VERZORGING. Studeren met een salaris PRODUCT FLOW COORDINATOR BESTUURSSCHOOL ZEELAND KOJO-ELECTRO H.T.S.-er elektrotechniek een administrateur (m/v) 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT kunnen zich nu opgeven voor de opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris Hel Ministerie van Financien biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst Deze dienst vormt een onderdeel van de ri|ksbelastingdienst De ri|ksaccountant heeft de taak zelfstandig of in teamverband boekenonderzoeken in te stellen bij middelgrote en grote ondernemingen om te komen tot een oordeel over de kwaliteit van de boekhouding en over de aanvaardbaarheid van de belastingaan giften die de ondernemer aan de hand van die boek houding heeft gedaan Gedurende hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen de studenten het minimum (jeugd)loon. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar) maar voor HEAO-ers-accountancy eerder) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd Het normale carrière-verloop leidt vervolgens via de rang van adjunct-accountant tot adjunct-accountant 1e klasse met een salaris tussen f 3919,- en f 5705,- per maand Na voltooiing van de gehele NIvRA-studie (naast het werk als rijksaccountant) kan benoeming tot accoun tant volgen, met een salaris tussen f 5379,- en f 7174- per maand, verdere promotie is mogelijk Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u In het bezit te zijn - of in 1984 hopen te komen - van het einddiploma VWO. HEAO of HBS (met enkele eisen voor het vakkenpakket) Voorts bent u bij voorkeur op 1 september 1984 met ouder dan 24 jaar (in geval van reeds vervulde mili taire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld) Over de opleiding en de functie van adjunct accountant is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmel ding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, bureau Uitvoering Vorming en Opleiding van de directie Personeel van de Belastingdienst. Postbus 20201. 2500 EE 's-Gravenhage: telefoon (070) 76 66 40. 76 6641 of 76 67 09. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacature nummer 3-1129/0111 te vermelden (in linkerboven hoek van brief en enveloppe). Het zich in de brochure bevindende aanmeldingsformulier moet uiterlijk op 14 november 1983 door het Ministerie van Financien zijn ontvangen in verband met het op 7 of 19 december te houden schrif telijke gedeelte van het toelatings- rtjksoverheid onderzoek I Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland Het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Kloetinge bij Goes is een algemeen psychia trisch ziekenhuis, waarin ruimte is om te werken volgens eigentijdse inzichten in de psychiatrische hulpverlening Het ziekenhuis beschikt over 200 klinische behandelplaatsen. een polikliniek en 24 plaatsen voor dagbehandeling Het aantal klinische plaatsen zal in de nabije toekomst worden uitgebreid tot 260, terwijl tevens de oprichting van éen of meerdere hostels in Zeeland wordt voorbereid. In het ziekenhuis zijn ongeveer 220 personeelsleden werkzaam Per 1 januari 1984 ontstaat de vakature van DIREKTIESEKRETARESSE (vak.nr: 8.811.83.19) (20 uur per week in een wisselend schema) De funktie zal in eerste instantie van tijde lijke aard zijn wegens zwangerschaps verlof van één van de twee sekretares- sen. Het accent van de taak zal komen te lig gen in het voorbereiden, notuleren en uit werken van diverse vergaderingen. Daarnaast zal het werk van de kollega moeten worden waargenomen tijdens vakanties e d. Van kandidaten verwachten wij - het diploma HAVO/VWO aangevuld met een Schoevers-opleiding of gelijk waardig; - bij voorkeur ervaring op voornoemd gebied hebben opgedaan; - een leeftijd tussen de 20 en 30 jaar. Inlichtingen over deze funktie kunt u in winnen bij het direktiesekretariaat, tel 01100-30000 Het salaris bedraagt, afhankelijk van leef tijd en ervaring, minimum f 2.313.71 bruto per maand en maximum 3 031.56 bruto per maand op full-time basis De overige arbeidsvoorwaarden zijn over eenkomstig de C A O voor het Zieken huiswezen Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, kunt U binnen 14 dagen richten aan het hoofd van de dienst personeelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes. vacature! a) Bij de dienst gemeentewerken, bureau plantsoenen kunnen worden geplaatst twee 2e tuinlieden (m v) voor 32 uur per week die belast zullen worden met het onderhoud van groenvoorzieningen Benoem ingseisen: lager agrarisch onderwijs dan wel enige ervaring met genoemde werkzaamheden. Salaris bij een 32-urige werkweek: min. 1563.20 en max. 1924,80 per maand met diensttljduitloopmogelijkheden tot ƒ2103,20 Tevens kan bij het bureau plantsoenen worden geplaatst een 2e tuinman im v) voor 32 uur per week die belast zal worden met het mede aanleg gen en onderhouden van groenvoorzienin gen. Benocmingseisen: lagere tuinbouwschool. diploma aankomend hovenier. Salaris bij een 32-urige werkweek: min. 1563,20 en max. 2043,20 per maand, met diensttijdultlóopmogelijkheden tot ƒ2219,20. Eventuele nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer ing. J. M Bleijenbergh. tel. 01180-27751, tst 52. Bij de gemeentelijke sociale dienst, afd administratie kan worden geplaatst een kassier/medewerker uit keringsadministrateur m/v voor 32 uur per week die belast zal worden met de volgende werkzaamheden het zorgdragen voor uitbetalingen per cheque, contant of per bank; cessie-administratie ABW extern-ver zorgden; verstrekken van administratieve inlich tingen aan cliënten. assisteren bij de diverse u itkeringsadmi- nistraties Benoemingseisen: MAVO HAVO. praktijkdiploma boekhouden; goede contactuele eigenschappen: min leeftijd 20 jaar. ervaring met genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris bij een 32-urige werkweek: min 1597,60 en max. 2219.20 per maand, met diensttijduitloopmogeiijkheden tot 2337.60. Eventuele nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling, de heer P. J. D van der Zwan. tel. 01180-26251, st. 242. Tevens kan bij de gemeentelijke sociale dienst, afd. maatschappelijk werk en bij standsverlening worden geplaatst een bijstandsmaatschappelijk werker(ster) voor 32 uur per week die zal worden belast met materiële en immateriële hulpverlening Benoemingseisen: HAVO; MBO in teamverband kunnen werken; goede contactuele eigenschappen; min leeftijd 25 jaar; praktijkervaring opgedaan bij een socia le dienst strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure Salaris bij een 32-urige werkweek: min 1804,80 en max 2700,-.per maand Voor alle bovengenoemde functies is een vertegenwoordiging van het personeel be trokken bij de selectieprocedure. De gebruikelijke gemeentelijke rechtsposi tieregelingen zijn van toepassing Sollicitaties binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie inzenden aan het college van burgemeester en ivethouders van Middelburg. I a.v het hoofd van hel bureau personeelszakenpostbus 6000, 4330 LA Middelburg. I n de sollicitatiebrief dient duidelijk te wor den vermeld naar welke functie gesollici teerd wordt. fe Lewedorp De Kraayert is een verzorgingstehuis voor 77 ouderen met daarbij 16 woningen voor zelfstandige bejaarden. Er zijn ongeveer 25 mensen werkzaam ten behoeve van de bewoners In deze verzorgmgsdienst ontstaat begin 1984 op full-time basis de groep van de verzorging en voor de bewoners Taakinhoud: het leiding geven aan de medewerkers het zorgdragen voor de werkzaamheden verpleging het leveren van een daadwerkelijke bijdrage gewenste hulpverlening het leveren van een bijdrage tot het juist functioneren van de medewerkers in hun relatie tot de bewoners en tot de collega's het waarnemen van de directie bij aafwezigheid Functie-eisen: m het bezit zijn van diploma verpleegkundige A en/of B goede contactuele eigenschappen leidinggevende capaciteiten Ieefti|d vanaf 30 tot 45 jaar de bereidheid tot het verrichten van onregelmatige en bereikbaarheidsdiensten een R -K levensovertuiging De salariëring en rechtspositie volgens Deelname in pensioenfonds P.G.G.M. Datum indiensttreding nader overeen t cao bejaardentehuizen, komen Telefonische inlichtingen kunnen verstrekt worden door de heer A. Th. van Waarden, directeur, 01196-12557. Uw schriftelijke sollicitatie, met gegevens over uw leeftijd, opleiding en ervaring, kunt u zenden aan het bestuur van de Stichting R.K Bejaardentehuis, p a Andriessensiraat 29, 4441 AN Ovezande. voor een functie bij de rijksbelastingdienst De rijksbelastingdienst biedt de mogelijkheid om te worden opgeleid tot controleur (rn/v) van 's Rijks belastingen Tewerkstelling zal plaats hebben in het westen van het land De laak van de controleur beslaat uit het vaststellen van de belastingschuld (de aanslagregeling) en uit het controleren van administraties van ondernemers Gedurende de opleiding, die omstreeks 1 september 1984 aanvangt en 3 jaar in beslag neemt, wordt als salaris het minimum (jeugdjloon toegekend Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot controleur A Hei salaris bedraagt dan f 2995.- per maand voor 21-jarigen en ouderen, voor jongeren geldt een aftrek van f 225 - per maand voor ieder iaar dat zij jonger zijn Het normale carrièrepatroon leidt tot de rang van referendaris (salaris tussen f 4409- en f 5705,-) Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn van tenminste het diploma VWO. MEAO. HAVO of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding (handelswetenschappen c.q bedrijfsadmini stratie in het pakket is vereist en een of meer van de vakken wiskunde, economie en recht zeer gewenst) Indien u in 1984 m het bezit hoopt te komen van een van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aan melden Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u op 1 september 1984 niet ouder te zijn dan 30 |aar Over de opleiding voor een functie van controleur is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dal bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure aan vragen bij het Ministerie van Financiën, directie Personeel van de Belastingdienst. Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage, onder vermelding van vacature nummer 3-1130/0111. Telefonische aanvragen (070) 766640, 76 66 41 of 766709. Het zich in de brochure bevindende aanmeldings formulier dient uiterlijk op 14 november 1983 door het Ministerie van Financien te zijn ontvangen in verband met het in december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. rijksoverheid (rri/f) We are looking for a based in Terneuzen. Hisher function will be to coordinate all logistic activities related to Em Chemical's N.W. European shipping terminal from which we serve our markets in the Benelux, N.-France, W.-Germany and Scandinavia. He/she will report directly to the Product Flow Manager of Eni Chemical's Marketing and Sales head offices in Zurich, Switzerland. Our products involve plastics, fibres, rubbers and fine chemicals. The ideal candidate will be experienced in order processing, warehousing and transportation. He she will be 30-35 years of age, have a good knowledge of Dutch, English and French or Italian. In return, we offer you an attractive salary and fringe benefits. Applications should be addressed to Mr. E. P. J. Alexander, Kelvin Terminals Koelveem B.V., Beneluxweg 5, 4538 AL Terneuzen A confidential review of your candidature is guaranteed, ■h' onmiskenbaar een tijdloze klassieker' leverbaar in prachtig rundleder, fluweelzachte velours, cretonnes of gobelinstoffen. prijzen die enorm meevallen, pot in axel heeft honderden verschillende fauteuils, goedkoop, prijzig en zeer duur. groot in klassiek pot in axel heeft ruim 20 \erschillende 2-zitsbank;, modern, klassiek, rustiek en in rotan, zondags gesloten, tel. 01155-2010 Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. De Bestuursschool Zeeland is gevestigd te Goes Ze wordt in stand gehouden doo' de Zeeuwse gemeenten en de provincie Zeeland. Het doel van de school u opleiding en vorming voor de openbare bestuursdienst. In verband met de nieuw; huisvesting van de school zal per 1 mei 1984 worden aangetrokken- Functie-inhoud Het verrichten van bode-, portiers- en telefoondiensten, het verrichten var onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan gebouwen, centrale verwarming er inventaris; het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden en enige administra Salaris: Min. f 1870,-, max. 2629.- (norm 1 juli 1982) Overige informatie: De bij - de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing Nadere inlichtingen over de functie worden desgewenst verstrekt door de heer mr Ch. L. Verhoeven, adjunct-directeur van de Bestuursschool, telefoon 01100-16378 Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten het dagelijks bestuur van de Bestuursschool Zeeland, Beatrixlaan 9a, 4461 PM Goes. (m/v). Technisch advies- en tekenburo. i Tel. 01184-62985 Ter versterking van ons bestaande team zijn wij op zoek naar een: Met enkele jaren engineerings-ervaring in de meet- en regeltech- niek. (M.T.S.-ers met langdurige ervaring in bovengenoemd werk, die 0 menen voor deze funktie in aanmerking te kunnen komen mogen ook op deze advertentie solliciteren). De persoon waaraan wij denken moet in staat zijn geheel zelfstandig projekten op het gebied van meet- en regeltechniek er 0 procesautomatisering te kunnen uitwerken. Uitgebreide kennis van toegepaste apparatuur in deze installaties is uiteraard een vereiste. Voor spoedige indiensttreding verzoeken wij uw met de hand geschreven sollicitaties te richten aan: Kojo-Electro, Postbus 0 1063, 4388 ZH Oost-Souburg, t.a.v. dhr. J. C. v. d. Hengel. HERHAALDE OPROEP In verband met de VUT-regeling van onze huidige1 administrateur vragen wij; Korte functieomschrijving: het vastleggen, verwer ken, muteren en beheren met behulp van een moderne computer. Functie-eisen: M.B.A.-diploma leeftijd 27-45 jaar enige jaren ervaring in een soortgelijke functie het vermogen om zelfstandig te werken ervaring met computerverwerking strekt tot aan beveling goede contactuele eigenschappen Sollicitaties schriftelijk voorzien van Curriculum Vitae en pasfoto t.a.v. M. de Dreu RENAULT - CENTRUM GOES B.V., MARCONISTRAAT 3 4461 MM GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 14