HVV wacht met smart op herstel na een zwakke start GEORG KESSLER: HET HELE ELFTAL HEEFT WEER GEFAALD Bedrijfsvolleybal Terneuzei stond bol van verrassingen Huldiging kampioenen van sportschool Delta AXEL VERRAST: NOG ALTIJD ONGESLAGEN AZVV verrast in zaalvoetbal Axel Hengelclub GOA staat bol van activiteiten it 4 Club Brugge en Lokeren in benarde positie VRIJDAG 28 OKTOBER 1983 PZC/streek Jos van der Kinderen (midden, TERNEUZEN In de vierde klas van het zondagvoetbal is vooralsnog geen hoofdrol weggelegd voor HVV'24. De ploeg van George Pauwels w-as vorig seizoen lange tijd een serieuze kandidaat voor de titel (pas in de slotfase moest Clinge voorrang worden gegeven en startte op grond daarvan als de belangrijkste kanshebber voor de eerste plaats. Maar HVV verloor onmiddellijk al op de eerste competitiedag van IJzendijke (2-0), om daarna ook het onderspit te delven tegen Terneuzen (2-0) en Ria (2-4). En na de overwinningen tegen Hontenisse en Hoofdplaat leed HVV zondag zijn zevende verliespunt in de uitwedstrijd tegen Biervliet (3-3). ,,Ik denk dat de terugslag lijk. ondervinden van verleden jaar", ver onderstelde trainer George Pauwels begin deze week. ,,We hebben toen misschien te veel op onze tenen moe ten lopen." Maar belangrijk achtte de Steense trainer ook 'de veelheid aan blessures, waarmee we te maken heb ben gehad'. Pauwels. ..We zijn amper zes wedstrijden onderweg, maar ik heb Lucas van de Voorde, Paul Seg- hers, Paul van Hoof en Peter van Eekelen al moeten missen, en boven dien hebben we een paar wedstrijden gespeeld, fnet drie. vier spelers, die maar fit waren voor vijfenveertig mi nuten." Opvallend vooral is het aantal doel punten. dat HVV al moest incasseren: waar Jos van der Kinderen vorig seizoen nog in 22 wedstrijden amper zestien keer de gang naar het net moest maken, daar was hij tot nu toe in zes duels als twaalf keer kansloos. Alleen al tegen Ria werd de klasse doelman viermaal gepasseerd en het anders toch niet zo schotvaardige Biervliet onderstreepte HVV's defen sieve zwakte van dit moment met drie treffers. Pauwels: „Twaalf doelpunten is ongetwijfeld teveel. Maar ik moet zeggen, dat er toch heel wat ongeluk kige doelpunten bij zaten, schoten die van richting werden veranderd bij voorbeeld Niettegenstaande de teleurstellende gang van zaken, blijft George Pauwels optimistisch. „Ik zie nog wel degelijk mogelijkheden", sprak hij zichzelf moed in. „De competitie is nog maar amper begonnen en we staan nog maar op vier punten van de koplo pers. En waarom zouden we al uitge schakeld zijn? Er kan toch nog zoveel gebeuren.Tenslotte blijkt dat ieder een steken laat vallen Terneuzen vorige week, Ria en Philippine deze week. Maar ik geef toe: als we mee willen blijven doen. dan zullen we toch zo langzamerhand moeten door stoten." In het voordeel van HVV spreekt in elk geval, dat de ploeg bijna weer op volle sterkte is. Paul van Hoof ont breekt weliswaar nog, maar de overi gen zijn weer beschikbaar. Dat bete kent dus dat George Pauwels in het duel met Vogelwaarde, dat HW zon dag in Hulst wacht, kan terugvallen op het succesvolle team van verleden jaar, hoewel Bennie van de Brande daaruit reeds eerder definitief is weg gevallen. Pauwels „We gaan nu weer de goeie kant op. Het wordt zaak weer in ons ritme te geraken. En we zullen zondag natuurlijk van Vogelwaarde moeten winnen." Waar HVV tot nu alle prognoses negeert, daar blijkt Axel opmerkelijk sterk voor de dag te komen. De Axelse ploeg begon weinig opvallend met drie gelijke spelen op rij, maar vond daarna aansluiting met de top door drie achtereenvolgende over winningen: Hoofdplaat (1-0), Lewe- dorpse Boys (2-1) en - zondag nog - Aardenburg (2-1). Als enige is Axel nu ongeslagen in de vierde klas. „Het is eigenlijk vorig jaar halverwege de competitie al beter gegaan", herin nert trainer Rudy Steel zich nog altijd opperbest. „We hadden toen een ingespeeld elftal en we verloren ook weinig punten. Het is jammer dat Boudevvijn Corijn daarna wegge vallen is." Het vertrek van de spitsspeler naar Terneuzen noopte Rudy Steel tot een ander spelpatroon. 5 het niet zo dat we niet nóg Vooralsnog wacht Steel de conlïonta- beter zouden kunnen De Axelse trainer had verwacht, dat tie af met de toppers van dit moment, Ria, Terneuzen en toch ook HVV. zichzelf komende Hoofdplaat en Ter- plaats. Met Willy Nicuwelink wei- neuzen treedt in het Zuidersportpark licht weer onder de lat (de doelman aan tegen Biervliet. Het verdere pro- werd na zijn vingerbreuk weer gramma. Hontenisse - Philippine en speelklaar verklaard) treedt Zaam- Aardenburg - Lewedorpse Boys. slag morgen uit tegen Wemeldinge In dn tweede klas van het sondas- vierpuntenwedstrijd dus, voetbal speelden Sluiskil en Bres- ?i Za™slaS nog dieper m de pro- blemen kan drukken, kens zondag jongstleden allebei ge lijk. Sluiskil kwam tegen Internos Terneuzense Boys. dat zaterdag knap niet verder dan een bloedeloze 0-0 en met 1-1 gelijkspeelde tegen Zwaluwe. Breskens hield Middelburg in eigen heeft zich intussen met zeven punten huis op 2-2. Zondag treffen Breskens uit zes wedstrijden in de sub-top van en Sluiskil elkaar in de Zeeuws- een plaats verzekerd. De Terneuzena- Vlaamse topper bij uitstek. ren tellen twee punten achterstand op op de ranglijst zou kunnen voegen, maar had geen kampioensaspiraties. Steel: „Ik heb vooraf gegokt op Ter- het eind van de compeliti nog bovenaan slaan, hebben we een kans. En 'vergeet niet, dat Axel mo menteel een jong elftal heeft. Deze jongens kunnen alleen nog maar be ter worden." zijn ploeg zich bij de eerste drie. vier Steel „We hebben tot nu toe nog In de derde klas van het zondagvoet- het trio Serooskerke, Yerseke en slechts tegenstanders gehad, die op bal kwamen Steen en Clinge in hun Kloetinge. die al tot negen punten papier als de zwakste ploegen werden onderlinge confrontatie ook niet ver- kwamen Uitgerekend êen van die aangemerkt. Maar wat is zwak. zeg ik der dan een 0-0 gelijkspel, hetgeen drie teams, Kloetinge, is morgen in neuzen en HVV, maar ik heb óók Zondag spelen we tegen IJzendijke - vooral voor het massaal opgekomen Terneuzen tegenstander van Terneu- gezegd: je weet hel maar nooit. Als uit. ik schat die ploeg toch ook hoog publiek een teleurstelling betekende, zense Boys. Ook daar is dus sprake m Zó gek veel spektakel bood de in ere van een vierpuntenwedstrijd, die mo- herstelde derby met. Het gelijke spel gelijk beslissend is voor het verdere Axel speelt zondag dus een uitewed- hie'd overigens in. dat Steen nu competitieverloop. Het zou in elk ge- strijd. maar beide mede-koplopers, Steenbergen en Zierikzee nog moet val een prestatie van formaat zijn als Ria en Terneuzen. spelen thuis Ria lalen voorgaan. De achterstand op de verjongde Terneuzense ploeg dit ontvangt het langzamerhand weer tot beide teams bedraagt één punt. al seizoen tot de toppers zou behoren. heeft Steenbergen nog een wedstrijd Het programma in de eerste klas tegoed. Zondag speelt de formatie van afdeling: Sluis - Zeeland Sport. Koe- Walter van Duysse uit tegen Jong wacht - Domburg. Hulsterloo - Ambon, dat in Middelburg per defini- Graauw, Patrijzen - Corn Boys en tie een moeilijk te bestrijden tegen- Volharding - Oostburg. stander is En Clinge. dat vooralsnog terug mag blikken op een redelijke start, krijgt middenmoter Roosendaal op bezoek Zaterdagvoetbal In de tweede klas v,an het zaterdag voetbal was het vorige week zaterdüg een voortreffelijke dag voor zowel Hoek als AZVV. Hoek versloeg in een van zijn betere wedstrijden van de laatste maanden SHO met 4-2 (het verschil van twee doelpunten was eigenlijk nog te gering) en AZVV troefde in Dordrecht tegen iedere logi; AXEL In de eerste klas van de Axelse zaalvoetbalcompctitie zorgde AZVV deze week voor een verrassing door tegen Deto Jeans een gelijk spel (2-2) af te dwingen. Door deze uitslag is Deto een punt achterop geraakt op het team van Wim de Waal, dat nu alleen de tweede plaats bezet. Met de terugkeer van Jos Lambert blijkt de Donkere Wolk sterker te zijn geworden. Als eerste ondervond dit Electra de Maayer, dat met 4-0 werd afgetroefd. De mannen van de Maayer kregen door het verlies van deze vierpuntenwedstrijd de rode lantaarn erg stevig in de handen gedrukt. Gevreesd moet worden dat het voor de Koewachtenaren weer een strijd tegen de degradatie zal worden. Ook voor de Supercup werd weer een aantal wedstrijden gespeeld Ook hier kan het regioteam van De Pooter nog steeds niet tot een overwinning komen. Nu werd met 1-0 verloren van de koploper in de Axelse eerste klasse, het Wapen van Axel. Het ontbreekt de man nen van Willy van Cremberghe dui delijk aan stootkracht. Ook tegen het team van Wapen van Axel kon men een vroeg opgelopen achter stand een schitterend doelpunt van Leon Leclou na prachtig samenspel met Co Ruytenburg. met wegwer ken. Men kon wel geleidelijk aan een overwicht opbouwen doch de afmaker ontbrak duidelijk. Wim de Waal won voor deze beker van eht Zaamslagse Supermarkt den Hamer: 4-2. Verpoorte had wei nig moeite met Groovy Bar. Tot de rust konden de mannen van Ad Broom het nog vrij aardig bijbenen, maar na de pauze stelden Henk van der Meyden en zijn mannen snel orde op zaken. Toen na een paar minuten de stand dan ook naar 4-0 werd geschoten was de weerstand van Groovy gebroken, uiteindelijk werd een eindstand van 8-0 bereikt. Dax Pallets speelde gelijk tegen Moy Fa, 3-3, terwijl het met de rust nog een 3-0 voorsprong had. Wim Sinke en zijn mannen maakten de fout te denken dat het karwei toen al was geklaard, maar Moy Fa dacht daar kennelijk anders over en terecht naar later bleek. Primus'Pluim en de Supermarkt den Hamer deelden eveneens de punten. Zij sloten hun aantrekke lijk en sportief duel met een 4-4 stand af. De mannen van Krijn den Hamer bemachtigden hiermee deze week toch nog een puntje. De stand: Het Wapen van Axel 5-10; Wim de Waal 6-10; Deto Jeans 6-9; AZVV 6-7: De Donkere Wolk 5-3, Groovy Bar 5-2; Elektra de Maayer 5-0; Programma voor maandag 31 oktober, Doelder Groen-Kota Radja; HCG-Markt Boys Dof Schoot; Regio de Pooter-Regio Tem Boys, De Donkere Wolk-Deto Jeans Primus-Electra de Maayer. Supermarkt, den Hamer-Moy Fa AXEL Geduld Overwint Alles (G.O.A.). Dat is de naam van de Axel hengelsport vereniging. Wie hieruit opmaakt dat de zevenhonderd lcdt onder wie honderdvijftig jeugdleden rustig aan de waterkai zitten om een visje te proberen te verschalken heeft het mis. Dit blijft vlug als men in gesprek komt met Penningmeester Jo Dey t jeugdvoorzitter Ferry Lippens. Ook deze vereniging moet door vei zelfwerkzaamheid van de leden de eindjes aan elkaar zien te knopen ti door het organiseren van allerlei activiteiten de zaken levendig houdci 8*' Dat gebeurt dan ook met de regelmaat van de klok. Vooral jeugdafdeling van deze vereniging is erg actief. De vereniging riep reeds een jaar of tien geleden een aparte jeugdafde ling in het leven, maai- toen meh zes jaar geleden besloot om deze afde- vissen dan zo maar alleen aan waterkant te gaan zitten bij des vissers in de dop, Dit alles zou echter onmogerllji ID1 ling onder een zelfstandig bestuur zijn voor de GOA-jeugdcommissi te laten werken werd er daadwerke- als men hierbij geen steun zo L lijk een actief jeugdbeleid oppoten krijgen van het algemeen bestuü "jj gezet. Dit jeugdbestuur bestaan- dat ook voor de ïnstandhouditf:'.;: de uit Ferry Lippens. Frans de van het viswater van de verenigic Beer. Stanly de Poorter, Piet Ru- zorgt, ben en Piet Witte doet vooral veel aan de opleiding en de begelei- Jo Dey- zelf een verwoed vissei 'ding van de jeugd Zo organiseert zeSt hierover; „Dit is onze grootst men een hengelsportcursus waarbij Z0I'S en zonder zelfwerkzaamhëli fde jeugd in zeven lessen de grond- van de leden konden we dit rust) beginselen van deze sport wordt vergeten. Zo hebben we nog bijgebracht. Het betreft hier niet een. zestig meter damwand ii alleen theorie maar ook praktijk kleike Kreek moeten aanbrengen a zoals tuigjes maken en haakjes Daar krijg je dan wél subsidie va aanzetten. Ook worden zij voorzien de gemeente voor, maar zonder (1 van informatiemateriaal, wat de vrijwillige medewerking vereniging betrekt van de Neder- den kun je zoiets wel landse Vereniging van Sportvissers Maar gelukkig hebben we daa en de Organisatie Verbetering Bin- noer over te klagen" nenvisserij. Na zo'n cursus kan men volgens Ferry Lippens de resulta ten al duidelijk zien. De jeugd heeft er dan duidelijk meer plezier in volgens hem. tu lil: 1 Ook voor de jongsten afdeling wordt een eigen clubkam- Uitbaggeren Iets waar Dey wel over klaagt dat men nergens gehoor krijgt als het gaat over het uitbaggeren vrn deze de zandput in de Derde Verkoi ting. Dit is een uniek gelegen vij pioenschap georganiseerd. In de water dat totaal dichtgroeit en d, categorie acht- tot en met elfjari gen ging Marco Peters met de hoogste eer strijken en bij de 12- tot en met 14-jarigen wilden Marco de Bakker niet onder doen zijn oudere br kan dan ook worden afgeschrevei van de vijftig hectare die de vei eniging onder zijn beheer heeft Dit wil men voorkomen door di PaWek.Hi'jbleef 'H'baggeren. De verenigin, wil dat best zelf doen, maar mei kan nergens met het uitgebaggei de zand terecht! „Waar je ooi aanklopt het wordt steeds weer oj de lange baan geschoven en di heer Van der wege die dit karwei voor ons wil doen kan er na drit jaar praten nog steeds niet aai beginnen. Onbegrijpelijk jammer, want op dit water zou dai ook de kanoclub terecht kunnea dus zouden er twee vereniginget ,En dat is lêük ™ee. ^b?a! zi''n- °?k denk ik dat we met geduld zullen moeten zien te overwinnen", aldus Dey. in deze groep de concurrentie voor. Men organiseert overigens niet alleen voor de eigen leden. Zo verleent men medewerking aan de speelweek door een wedstrijd op touw te zetten en behoort ook de organisatie van het Axelse scho lenkampioenschap tot de activi teiten. Een leuk gebeuren noemt Lippens dit en het gebeurt meerdere malen dat je er nog nieuwe leden aan overhoudt ook. meegenomen", aldus Lippens. Wat ook erg aanslaat bij de jeugdleden van GOA is de jaarlijkse uitwisse ling met de hengelsportvereniging ook organiseert men, net als bij de Clinge. „Met deze vereniging heb- jeugdafdeling, diverse wedstrijden ben we al jaren goede contacten en en heeft men als bestuur van be hieruit is deze uitwisseling tot langstelling niet te klagen. Uit allt stand gekomen", zegt Lippens. Vol- windstreken komen de liefhebbers n gens hem is dit belangrijk voor de hierop af, want ook de 1 i ontwikkeling van de jonge vissers, zij krijgen hierdoor wedstrijderva ring en het stimuleert nu eenmaal bestuur ligt zal dit nog lang meer om een wedstrijdje te gaan blijven. ten dat het goed vissen is op degel GOA-wateren. En als het aan hel oi WINST ZELDENRUST OP PSV ca lili Oranje Wit met 1-4 af. „We TERNEUZEN De afgelopen speel- In de derde divisie liep Wiekslag tegen kon brengen, maar zich desondan speelden formidabel vond AZVV- (iaj, ;n het Terneuzense bedrijfsvol- zijn eerste nederlaag op. Belasting niet liet intimideren door de kop! trainer Ben Pauwels bijvoorbeeld, ieybal stond bol van de verrassingen, won het topduel met 2-1. Philips pers. Die schrokken zich wild to „het is bij ons kennelijk alles of niets, De meest opvallende uitslagen waren schoot in de vierde klas uit zijn slof: Kalle en zijn mensen in de eerste want zo slecht we eerder hebben in de hoofdklas de moeizaam bevoch- 3-0 op Gemeente 3 wijst op een aarze- doorstoomden naar 11-3 voorsproita" gespeeld, zo goed speelden we zater- ten 2-1 zege van Zeldenrust College lend herstel na maandenlange malai- Bij Zeldenrust duurde het daar v,e dag. Indirect was Pauwels verant- op PSV het 1-2 verlies van Promena- se. even voordat er orde op zaken w( woordelijk voor de ruime zege van zijn de tegen Dow. In de tweede afdeling gesteld. Toen het team eenn» ploeg. Pauwels was t tenslotte ge- sneuvelde Leiders Sterbanden bij In dat geweld stal Zeldenrust-PSV de draaide, bovendien bij PSV naar mi Meyer (1-2) en B S tegen Juliana show. Vooral de Politie-brigade die de wedstrijd vorderde ook de (1-2). slechts vijf spelers binnen de lijnen moeidheid binnensloop, kon Zeldi rust de zaken nog rechttrekken. weest. die Johnny Spaans op het mid denveld posteerde en Nico Bouwman als laatste man liet opereren, Het bleek een voortreffelijke ingreep, om dat Johnny Spaans zich doelrichter toonde dan zijn aanvoerder. AZW speelt morgen (zaterdag) trouwens thuis tegen Good Luck, dat met vijf punten uit vijf wedstrijden midden moter is. Hoek gaat - na het optreden van zaterdag ongetwijfeld met veel zelf vertrouwen - op bezoek bij de onge slagen koploper Rozenburg, dat i Promenade-Dow werd een bikkeUuj gevecht, waarin de beide ploegen kaar weinig toegaven. Met de Fi lii weer in de gelederen had Dow tensli te het meeste vernuft in huis. Het v, i verdiend met 2-1. Dees klimt in de kopgroep naar de! zege op VNV, haalde volle inzet ten de concurrentie punten verspeelde, de onderste regionen haalde Pron n de leeftijdsgroep 12 t/m 15 jarigen nade 2 tegenstander Gemeente na' 2-1 winst bij. de Axelse sporthal door de stand boven in: Dees 4-10; PSV 51 AXEL Tijdens de zaterdag gehouden Zeeuwse judokampioenschappen voor jeugdteams heeft sportschool Delta zes wedstrijden achtereen won. In de beslag weten leggen op de titel, derdeklas van het zaterdagvoetbal Voor dit resultaat zullen zij zondagmorgen blijft de situatie voor Zaamslag nog leiding van de school worden gehuldigd. Zeldenrust 4-9, Promenade 4-9 kritiek. De formatie van Gerrit Tevens zullen dan de verdere plannen van het team worden bekendgemaakt Na het verlies tegen Juliana sclitl Emans verloor zaterdag kansloos Na eerst de Olympische dag en nu het Zeeuwse kampioenschap te hebben Sterbanden de schuld naar de arbic met 4-0 op eigen veld van concurrent veroverd staan er nog een aantal belangrijke wedstrijden op het programma, ge. Een wat goedkoop excuus. Mei !J Kapelle en zakte - ook door de pun- Ook hierin zou men graag de opwaartse lijn voort willen zetten. Hoe Staf de fluit altijd een moeilijk "te bevechl tenwinst die Krabbendijke en We- Moor dit wil bereiken zal hij zondag tijdens de huldiging aan zijn pupillen tegenstander, onderschatting kos! meldinge boekten - naar de laatste bekendmaken aanvankelijk allerminst van een leien dakje. Steel: „In de oefenperiode heb ben we het moeilijk gehad en eigenlijk heeft zich dat voortgezet in de eerste competitiewedstrijden. Ik moet zeg gen. dat we toch éénmaal het geluk gehad hebben dat we gelijkspeelden." Winst en verlies liggen in deze vierde klas sowieso dicht bij elkaar, meent Steel, zó klein zijn de onderlinge ver schillen. Steel. „We hebben eigenlijk zondag pas onze eerste échte overwin ning geboekt. We waren duidelijk be ter dan Aardenburg en we zijn ook niet in gevaar geweest. Die tegentref fer van Aardenburg viel tenslotte pas ZAAMSLAG Georg Kessler, de trainer van Club Brugge, viel zondag na de wedstrijd tegen leider Beveren uit zijn rol. Bij de rust leidden de Bruggelingen nog comfortabel met maar dat ging 2-0, maar het werd tenslotte een 3-3 geschonken, waardoor het steeds ini- niet meer in om ook maar één puntje competniepiogramma afgewerkt. Za- tlatief kon nemen en dat in die fase te bemachtigen Door deze ontstel- terdag en zondag staan de zestiende lend zwakke serie is Lokeren inmid dels naar een tiende plaats op de ook wist uit te buiten. Ik was er voor mezelf ook al volledig van overtuigd, dat we zouden verliezen", meende ranglijst gezakt. Tegen Waterschei bijvoorbeeld speler Paul Theunis. werd het. afgelopen weekend met r finale van de strijd om de Beker van België op het programma. In het oog gelijkspel. „Dit is niet meer de fout Na de hervatting klapte de formatie me en alleszeggende 3-0 cijfers verlo- Standard Luik, Cercle Brugge tegen FC Luik enkele speler. Nee, tegen van Kessler echter volledig in elkaar; ren. Club Brugge 11 i 5 3 11 16-18 Beerschot 11 5 3 11 16-22 Lokeren 11 1 2 5 10 11-13 Lierse 11 t 1 1 6 9 15-17 AA Gent 11 3 5 9 15-17 Kortrijk 11 J 4 5 8 10-15 Beringen 11 t 2 7 6 11-26 FC Luik 11 1 2 7 6 9-21 RWDM 11 1 4 6 6 10-18 Sterbanden de partij. Daarna liep bij Meyer voortreffelijk en kwam' voorbereiding naai- de aanval er hé maal uit. VNS verlikte zich in Julia: ook al zo'n taaie ploeg die bereid voor elke set te knokken. Roeloü schoot naar de middenmoot via 3-1' op het teleurstellende PSV 3, Hoop had het niet gemakkelijk te? t Dees-reserves, die slechts twee s( c toestonden. Stand: VNS 4-10; Sterbanden Roelofs 2 4-7: De Hoop 4-7. Wiekslag kon de nderlaag in de dei klas tegen Belasting nog dragel: houden door de derde set te pakki De opening leek rampzalig te word (15-12 en 15-4). Met 15-12 voor W)( slag in de afsluitende set kwam Beveren heeft de totale ploeg ge faald. Ik had wel vijl' man kunnen Beveren kon uitlopen naar 2-3. waar- „We zitten in e Beveren. dat zonder meer als een kwum u i iu-iö VNV 2 met 2-l. Dow 2 won n uiteimate donkeie topduel mag worden geklasseerd, Lo- Het volledige bekerprogramma voor dezelfde cijfers van Gemeente 2. de slotfase toch nog op gelukki- tunnel en het einde is nog niet in keren speelt daarin thuis tegen KV komende weekeinde: Zaterdag (aan- Stand VNV 3 4-11' Wiekslag 4- 7.e PP11 epliik^iipl u/r»rH nfnoHmnri. »7ir»hi-- rlrnkfp rif Dppnsp inf.pmtit.in. Mpphplpn tpruml Afl Opni iriorHaL-lni. r.- wisselen. Drie maal achtereen mag ge wijze een gelijkspel werd afgedwon- zicht" drukte de Deense internatio- Mechelen, terwijl AA Gent vierdeklas- yang 20.00 Seraing-Standard Belasting 4-9. Beveren op simpele wijze scoren", gen door de thuisploeg. „De mentali- nal Preben Larsen de huidige situatie ser Vorsselaar op bezoek krijgt. Twee- Luik; Hasselt-Waterschei; Cercle In de vierde klas allemaal 3-0 uit< brieste Kessler na die confrontatie, telt ontbreekt volledig bij Club Brug- bij zijn club uit. o;„f mh.i1 waarin de Waaslanders, ondanks het ge. Het is geen kwestie van tactiek of De top van de ranglijst kreeg dit Overpelt gelijke spel toch aan de leiding ble- het verrassende Seraing (4-1 deklasser Sint Niklaas talent meer We zijn in een miserabele weekeinde weinig veranderingen; al-. De stand i situatie terecht gekomen. Een situa- leen Seraing slaagde erin om een punt Beveren lie zoals ik in mijn hele carrière als in te lopen op leider Beveren. maar Seraing n 7 voetbaltrainer nog nooit ben tegenge- alle andere daaropvolgende ploegen Cercle Brugge 11 6 winst tegen Beringen) nu tot op twee tie zoals ik in mijn hele carrière als in te lopen op leider Beveren, maar Seraing punten genaderd. Bij de rust zag het er dus duidelijk komen' naar uit. dat Beveren de eerste neder- afloop. reageerde Georg Kessler na dienden eveneens genoegen te nemen met een gelijk spel. Vooral het optre- laag van het seizoen zou incasseren Intussen is het opvallend hoe diep den van Cercle Brugge blijft daarbij tegen Club Brugge. „Voor de rust Lokeren is weggezakt. Uit de laatste verbazen. in de slotseconden. Maar let wel ik hadden we Brugge te veel ruimte vier wedstrijden slaagde deze ploeg er Dit weekeinde wordt er in België geen Antwerp ben niet ontvreden. Het draait rede- Anderlecht KV Mechelen Waregem Standard Luik Waterschei ontvangt Brugge-Beveren; Beerschot-Zwarte gen. Elopak-MTS 2 0-3; Eagles-Dec Leeuw. Anderlecht-Club Brugge; Ant- 3-0. Gemeente 3-Philips 0-3; Gemei de hoogste klasse werp-Charleroi. te 4-Promenade 3 0-3 11 7 4 0 18 19-12 Zondag (15 00) Winterslag-Harelbeke; 2 16 22-10 pc Luik-Diest; AA Gent-Vorsselaar. Volgende week worden Wedstrijd! 2 14 95 13 RWDM-TongerenOostende-Ware- om de Bevobo-beker gespeeld. W 1 13 16 13 gem: Sint-Niklaar-Overpelt; Kortrijk- wordt, waarschijnlijk de enige bekl 4 12 12 8 Lierse; Sint-Truiden-Eeklo, Lokeren- het Hulsterse bedrijfsvolleybal. na 3 12 15-10 KV Mechelen. rig seizoen een intergemeentelijke t 3 12 18-14 Dinsdag (16.00 uur) Racing Jet Brus- ker-competitie met Terneuzen te hé 4 11 16-13 sel-Racing Mechelen. ben afgewerkt, inmiddels heeft af? zegd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 48