Hieuw verbindingsnet roor brandweerkring Jeugdteam Sint Jansteen wint EHBO-wedstrijden 'De Nachtegaal' Nieuw-Namen hield vogeltentoonstelling Jongen (16) bedreigt chauffeur en sleurt agent met auto mee Wissel Zeeuws-Vlaanderen IUIDIG SYSTEEM VOLDOET NIET MEER agenda BANDAG 24 OKTOBER 1983 PZC/streek jSEUZEN De Regionale Brandweerkring Zecuwsch-Vlaanderen krijgt nieuw verbindings- en alarmeringsnet. Volgens het dagelijks bestuur jdekring voldoet het huidige systeem niet meer aan de eisen: alarmering ilechts mogelijk vanuit één-bedieningsplaats, als er een voorziening iralt functioneert hel net maar gedeeltelijk en het aantal voorprogram- grbare codes is te beperkt. „Er kan niet meer aan de wensen van iten tot uitbreiding daarvan worden voldaan", aldus het dagelijks „Ook de praktijk heeft aangetoond dat de beperkingen onaanvaard- ïdweerkring en de Centrale in 1979 operationeel werd. Toen al Ambulancevervoer (CPA) ma- moest genoegen worden genomen vla de Alarmcentrale in Ter- met een aantal tijdelijke voorzienm- jn gebruik van een systeem dat gen omdat het net in korte tijd moest worden opgezet. Het dagelijks be stuur van de kring wil daar nu veran dering in brengen. „Het behoeft geen betoog dat betrouwbare en doeltref fende voorzieningen essentieel zijn voor een goede hulpverlening. De mo gelijkheid tot alarmering en mobilo- foonverbinden moet permanent aan wezig zijn". Bij de Brandweerkring liggen inmid dels offertes van de PTT en van Radio Holland in Amsterdam. Het dagelijks IS VAN GENT B en w van Sas bestuur kiest voor het laatste bedrijf o Gent willen 150.000 gulden uit- zuiver uit financiële overwegingen •Aken voor de aankoop van vier niet alleen vallen de jaarlijkse exploi- jaingen aan de Westdam. Het colle- tatiekosten van het net bij Radio wil de panden kopen om de ont- Holland ongeveer 10.000 gulden goed- uting van het Vlaanderencomplex koper uit. maar zal de kring bij de verbeteren. „Dat is noodzakelijk", PTT-apparatuur 70.000 gulden zelf las b en w in het raadsvoorstel, moeten betalen aidat de huidige toegangsweg zon- jt< p erkcersonveilig kan Gi /I «den bestempeld als gevolg van de Hét rijk heeft inmiddels overeen- loverzichtelijkheid". komstig de offerte van Radio Hol- aad wordt voorts gewezen op het land voorlopige bedragen toegekend dat bij manifestaties en grote tot bijna 3,5 ton voor de aanschaf van snementen in de Vlaanderenhal het verbindingsnetwerk en de inrich- iblematische verkeerssituaties ont- B en w willen met de afbraak asse college wil legangsweg tot flaandereneomplex erbeteren ting van de alarmcentrale in Terneu- zen. Anders ligt dat evenwel met de apparatuur voor de post ambulance vervoer, waarvoor geen subsidie wordt toegekend. De CPA moet der halve 70.000 gulden uit eigen zak betalen. Overigens houdt de overgang naar Radio Holland ook in. dat de gemeen te Oostburg voor 18,000 gulden een mobilofooncontract met de PTT zal moeten afkopen. Het dagelijks be stuur wil dat de kring dat bedrag EHRd-VnnY7iltPY betaalt. Er is al een potje voor nu er een verzoek ligt van Dow Chemical gebruik te mogen maken van het alarmeringssysteem van de Alarm centrale Het dagelijks bestuur wil dat verzoek i inwilligen waarmee voor Dow een bedrag van 26 000 gulden aan kosten is gemoeid. Het algemeen bestuur van de regio nale brandweerkring vergadert op maandag 31 oktober in het stadhuis in Terneuzen. De vergadering begint om 10.00 uur. Bromfietser gewond na botsing met auto in Terneuzen TERNEUZEN De bromfietser A. W. uit Terneuzen heeft zaterdagmorgen een inhaalmanoeuvre moeten beko pen met opname in het Julianazie- kenhuis in Terneuzen. W kwam zaterdag rond 11.00 uur met hoge snelheid in botsing met de auto van mevrouw D L. uit Terneuzen. Zij stond op de Bellamystraat voorgesor teerd om linksaf het parkeerterrein bij het zwembad 'De Honte' in te rijden. De bromfietser passeerde haar on danks dat er achter haar al auto's stonden te wachten, totdat zij was afgeslagen. W. liep snijwonden aan zijn voet op. de huizen ook een 'aantrekkelijke idsverfraaiing' realiseren. De Sasse ad beslist over de aankoop in de jgadering van donderdag. Die be at om 19 30 uur in het stadhuis. besluit moet dan ook worden nomen over de herhuisvesting van rooms-katholieke lagere school St. ichael in Sas van Gent. Als gevolg ide terugloop in het leerlingenaan- wordt die school ondergebracht in rooms-katholieke kleuterschool irie-José. Daarvoor zal dat gebouw moeten worden uitgebreid met sklaslokaal. een docentenkamer en berging. Voorts moet de speel- ats worden aangepast, pndapunten voorts zijn de toetre- tot de districtsgezondheids- ast Zeeland, een subsidieverzoek a de Beroepenmanifestatie Zee- iden de aanpassing van de vent- en adplaatsverordening. Tenslotte oet de raad ook het voorbereidings- sluit voor het toekomstige indus- iegebied 'Axelse Vlakte' verlengen. Veroorzaker van ernstig ongeluk krijgt boete van duizend gulden MIDDELBURG De Middelburgse rechtbank veroordeelde vrijdag de heer F. van D. uit Lokeren (Belgiè) tot een geldboete van duizend gulden, twee maanden gevangenisstraf (voorwaardelijk) en negen maanden rijontzegging op Nederlands grond gebied. Wat de boete betreft week de rechtbank af van de officier want deze had twee weken geleden 2500 gulden geéist. Van D. werd veroor deeld voor het veroorzaken van een ernstig ongeluk februari dit jaar. Dat gebeurde op de weg vanaf het veerplein bij Breskens in de richting Schoondijke. Van D. was op een on overzichtelijk weggedeelte gaan inha len en botste op een tegenligger. De vrouwelijke inzittende van deze auto liep zwaar lichamelijk letsel op. Tij dens de zitting kwam twee weken geleden vast. te staan dat de Vlaming sinds het ongeluk met meer de moeite had genomen om naar de gezond heidstoestand van het slachtoffer te informeren Excuses heeft hij even min aangeboden in de penode februa ri tot oktober. Van D. werd overigens met alleen veroordeeld vanwege het veroorzaken van het ongeval maar ook wegens njden onder onvloed. De bloedproef wees na het ongeluk name lijk een alcoholpromillage van 0.85 uit. Het resultaat, van het nuttigen van acht flesjes bier. verspreid over een hele dag. De rechtbank sprak vrijdag J F. uit Clinge vrij. Tegen hem eiste de officier eerder een geldboete van 1500 gulden en zes maanden rijontzegging (waar van twee voorwaardelijk! wegens het veroorzaken van een ongeval, mei dit jaar in Hulst De rechtbank achtte echter het ten- lastegelegde niet wettig en overtui gend bewezen en sprak de Clingenaar vrij. in Vogelwaarde werd onderscheiden VOGELWAARDE De heer L. Daal- man, hoofdbestuurslid van de natio nale bond voor eerste hulp bij onge lukken (EHBO), heeft voorzitter P. van den Bosch van de EHBO-afdeling Vogelwaarde de gouden bondsinin- signe opgespeld. De heer Van de Bosch kreeg die onderscheiding voor zijn vele verdiensten op het gebied van de EHBO. Dat gebeurde tijdens een feestelijke bijeenkomst in het dorpscentrum in Vogelwaarde waar bij behalve districtsvoorzitter Pollet ook een groot aantal leden van de afdeling Vogelwaarde aanwezig wa ren. „Een EHBO-er in hart en nieren'. Zo omschreef hoofdbestuurder L. Daal- man de heer Van de Bosch. „Naast een groot promotor voor de afdeling Vogelwaarde was u ook vele jaren een stuwende kracht in het districtsbe- sftiur. In al die jaren heeft men nooit tevergeefs een beroep op u kunnen doen", aldus de heer Daalman Ook districtsvoorzitter Pollet uit IJzendij- ke had alle lof voor de vele verdien sten van de heer van de Bosch De bijeenkomst werd belsoten met een gezellig samenzijn. Bejaarde wouw van tasje beroofd in Terneuzen TERNEUZEN Een naar schatting zeventienjarige jongen heeft vrijdag middag op het voetpad van de Chur- chilllaan in Terneuzen een bejaarde vrouw overvallen. Ter hoogte van de huishoudschool 'De Leeuwtjes' viel hij de vrouw van achteren aan en griste haar handtas weg. Daarin zat onder meer een be drag van ƒ320,-. dat de vrouw kort daarvoor in het winkelcentrum Ser- lippens had opgenomen De gemeentepolitie van Terneuzen kon gisteren in het kader van het onderzoek de identiteit van de over vallen vrouw niet bekendmaken. - Ziekenhuis De Bevelanden, 130-16.30 uur: uitzending Nomen glo. IDDELBURG Gasthuis. 20-21.30 r.uitzending Rawa. USSINGEN Bethesda-St.-Jo- jtokenhuis, 20-21.30 uur uitzen- hg Rawa. ÜMVOORSTELLINGEN B8GEN OP ZOOM Roxy 1,20 uur: of the Jedi. a.l. By II, 20 uur Breathless. 16 jaar. 'Actueel I. 20 uur: De kanonnen nNavarone. a.l. i'Actueel II. 20 uur: Gejaagd or de wind, a.l. 'Actueel III, 20.30 uur: ïBeth. i Filmliga i. S Grand. 20 uur: Brandende 12 jr. ÜLST De koning van Engeland. Schule der Lust, 18 jr; 20 u: Brandende liefde, 16 jr, 20 uur: fum of the Jedi. a.l.; 20 uur: Nena. 120 uur: Psycho (II), 16 jr. KNEUZEN Luxor, 20 uur: Bad i; 20 uur. Merry Christmas. USSINGEN Alhambra I, 20 uur of the Jedi, a.l. iiambra II, 20 uur: De illusionist, a.l. Piek, 21 uur; Otto e mezzo. ENTOON STELLINGEN Kinderi-Galerie Belleman, ■18uur: tekeningen van EdwiiïKen- Mtm 31 10). ll'INISSE Hal Gemeentehuis, Den 14-17 uur "Stille getuigen uit a koud verleden' 'MBIRG Biologisch Museum. uur: 'De natuur in Zeeland' - bemdijken in Zeeland. EILLE Landbouwmuseum. 10-12 H3-17 uur: Oude landbouwwerktui- ÏINKENSZAND De Stenge, 10-12 14-17 uur- 'Kijken naar landschap' 51.2(11) IDDELBURG Zeeuws Museum, fiifir: foto's van Paul Citroen (tm 'CDemerary, 9-17 uur: diverse am- chten en exposities: Abdijcomplex, -Huur:: Vier skulpturen (t'm 20 111. KNEUZEN Bibliotheek, 13.30-20 fotoprojekt 'Kwaliteit' (t'm '28/ I; Hal Stadhuis. 8.30-12 en 13-16.30 t werken van Odllon Redon (tm 10). jÜSSlNGEN Reptielenzoo 'Igua- "'.14-17.30 uur: exposities levende >tielen, amfibieën en insekten. 1ENDIJKE Museum, 10-12 en 0-17 uur 'Radio in de oude en suwe stijl' ERIKZEE Het Gravensteen. 10- gen 14-17 uur: werken van Willem hijn (tm 5 11) HULPCENTRA Midden-Zeeland Goes, tel 5-14444 :ook voor milteuklachtem (Wsch-VIaandcreii Alarmnummer 150-12200 (brandweer en ambulance! •^fonische hulpdienst Zeeland, tel AsO-15551dag en nacht bereikbaar k hulpdienst Zeeland voor mensen in •5. tel 01180-36251, van 10.00-24.00 uur— Öends van 20.00-24 00 uur «hling 'Blijf van m'n lijr Zeeland, tel. •14-14645. dag en nacht bereikbaar «trlandse Hartstichting, tel 070-614614 «reiken op kantoordagen van 9-17 uur. VALCKE-TROFEE UITGEREIKT SINT JANSTEEN Het tweede jeugdteam uit de A-groep van de EHBO- afdeling Sint-Jansteen, bestaande uit Saskia van Looy. Robbert Rottier en Helmuth Celie, is zaterdagmiddag winnaar geworden van de voor de eerste keer gehouden districtswedstrijden voor jeugd EHBO-teams. De jury. hestaande uit kaderleden van de EHBO-afdeling Hulst, honoreerde hun optreden en kennis met een totaal van 145 punten, en dat was net voldoende om het eerste jeugdteam uit de B-groep van de afdeling Sint-Jansteen met 144 punten naar de tweede plaats te verwijzen. Plaats van handeling zaterdagmid dag was het gemeenschapscentrum 'De Warande' in Sint-Jansteen waar 27 jeugdteams uit geheel Zeeuwsch- Vlaanderen in actie kwamen. Inzet was een blijvende trofee, beschikbaar gesteld door de afdeling Sint-Jan steen ter nagedachtenis aan mevrouw A Valcke-van Zwietering. Saskia van Looy mocht die na afloop uit handen van'de heer C. Valcke in ontvangst nemen. De algemene leiding van de wedstrijden was in handen van voor zitter Leon van Campenhout van de EHBO-afdeling Sint-Jansteen en die toonde zich na afioop bijzonder tevre den over het verloop. Naast de teams werden de comman danten gejureerd. De overwinning daarbij ging naar M. de Potter van het eerste team van de B-groep van de afdeling Sint-Jansteen en R du Pont van het tweede team uit de A-groep van de afdeling IJzendijke. De jury honoreerde hun optreden met 48 pun ten. Dat werd beloond met een beker van De Warande die werd uitgereikt door voorzitter G. Ingels van de stich ting De Waranda'. Tot slot was er na Goochelaar Jan Dieleman amuseert de bejaarden tijdens de viepng van het eerste lustrum van Radio De Vurssche. AXEL De Axelse bejaardenomroep Radio de Vurs sche heeft zaterdagmiddag duidelijk gemaakt dat het motto 'vijf jaar een informatief en muzikaal gebaar' bij de-viering van het eerste lustrum geen loze kreet Het vijfjarig bestaan werd zaterdagmiddag gevierd met een rechtstreekse uitzending vanuit de recreatie zaal van het bejaardencentrum De Vurssche. Een afwisselende middag, gepresenteerd door Pieter van Bendegem en Monique Dieleman; veel muziek, maar ook veel informatie voor de luisteraars. Enkele tiental len bejaarden maakten de nit.7,pruim? fjive' me De open dag 1983 begon met de voorstelling van alle medewerkers aan Radio De Vurssche. Daarvoor had den de kijkers in de recreatiezaal de geschiedenis van de omroep een videoband op een levensgroot scherm kunnen volgen. Het accordeonduo Johan en René de Brouwer openden het muzikale gedeelte, waarin voorts optraden het duo Tremelo en de goochelaar Jan Dieleman. De Terneu- zense meesterverteller Johan de Vries ontbrak niet in het programma met één van zijn spookverhalen. Aandacht werd voorts besteed aan het vijftigjarig bestaan van de Axelse Boerenkamer, via interviews met de bestuurders. BONDSKRUIS VOOR LEON DE VOS NIEUW-NAMEN Onder grote belangstelling hield de vogelvereniging 'De Nachtegaal' uit Nieuw-Namen zaterdag en zondag haar jaarlijkse clubten- loonstellïng in het gemeenschapscentrum 'De Kauter' in Nieuw-Namen. In totaal werden 321 vogels, verdeeld over 22 inzendingen, ingeschreven. Het aantal ingeschreven vogels was Kauter' in Nieuw-Namen. reikte zon- dit jaar veel groter dan voorgande dagavond districtsvoorzitter J van de jaren Vorigjaar waren dat 230 vogels. Walle de prijzen uit Ook de kwaliteit van de ingezonden uitslagen kleurkanaries. pigment zonder vogels was van een hoog gehalte, rood, klasse blauw boindsmedaille: L Voorzitter Leon de Vos van de orgam- Boonman met 89 punten: klasse goud- serende vogelvereniging toonde zich groen: kampioen EK w Goossens met, 90 daar zaterdagavond bijzonder ver- punten, klasse zilvensabelpastel eerste heued over prijs stam EK H Sene met 357 Punten: Een onafhankelijk korps van vier SSÏÏSS, rt°fVeK«tar, óoYïS keurmeesters, bestaande uit de neren |ecessief wit. kampioen stam EK G. Chris- F. van de Berghe (grote- en kleine tiaens met 360 punten, kampioen EK G parkieten en agaporniden). G. van der christiaens met 90 punten; klasse 2 stro- Meyden (alle soorten tropische vogels en bastaarden) en C. van Nunnen en M van Broekhoven (vorm-, kleur- en postuurkanaries), had de handen vol om tot een puntenbeoordeling te ko men. vooral omdat in de top van het kwaliteitsverschil bijzonder klein was. Schapen gestolen geel bondsmedaille- G. Christiaens met 89 punten, klasse geelivoor bondsmedaille T. Zaman met 89 punten, klasse oranjeroodl- voorschimmei EK Kampioen J Marin met 89 - punten Kleurkananes. phaeo en satinet, algemeen kampioen OK W Goos ens'met 91 punten; klasse zilverphaeo. kampioen EK E. van de Branden met 89 punten Kuifvorm- en postuurkanaries, klasse gloster consort, kampioen EK W Goosens met 89- punten; kampioen OK: H. Serie met 89 punten. Bastaarden met kananebloed, kampioen EK. W. Goosens met 90 punten. Zebravlnken, klasse blee- krug, kampioen: A. Herrewegh met 89 punten Klasse uitheemse sijsjes- alge meen- en derby kampioen' H Tbielens mpt. 91 punten. Grasparkieten EK. klasse violet, bondskruis L de Vos met 89 punten, klasse cinnamon grijs, kampioen OK: J. de Roeck met 88 - punten. Agaporniden. klasse fishe- ne kampioen L. de Vos met 89 punten, kampioen OK F Reunis met 90 punten Niet Australische parkietensoorten kam pioen OK A. Weemaes met 89 punten. afloop voor alle jeugdige EHBO-ers een herinneringsvaantje De uitslag 1 Smt-Jansteen 2-A met 145 punten, commandant 47 punten. 2 Smt- Jansteen 1-B.met 144 48 punten. 3 IJzendy- ke 2-A int! 131 48 punten, 4 Sint-Jansteen 4-B met 125, 45 punten. 5 Graauw 5-B met 123. 40 punten. 6 Graauw 2-B met 123: 37 punten; 7 Sint-Jansteen l-A 118. 37 punten. 8 Graauw 5-A met 116; 23 punten. 9 Sint- Jansteen 4-A'met lil 34 punten: 10 Sint- Jansteen 5-A met 110, 26 punten, 11 Smt- Jansteen 2-B met 106. 29 punten. 12 Sint- Jansteen 5-B met 105: 30 punten, 13 Sint- Jansteen 3-A met 105. 32 punten. 14 Graauw 3-A met 104, 25 punten. 15 Sint- Jansteen 6-A met 104. 27 punten, 16 IJzen dijke l-A met 104: 25 punten, 17 Graauw 6-A met 102, 25 punten, 18 Graauw 2-A met. 101: 20 punten. 19 Graauw l-A met 98, 22 punten: 21 Graauw 4-B met 98. 29 punten. 22 Graauw 3-B met 98, 28 punten. 23 Smt-Jansteen 3-B met 97: 23 punten, 24 Graauw 1-B met 95: 25 punten. 24 Sint- Jansteen 4-A met 92. 22 punten 25 Graauw 4-A met 89 29 punten. 26 Kuist l-A met 89. 25 punten. 27 Hulst 1-B met 64 16 punten RETRANCHEMEN'T In de nacht van donderdag op vrijdag zijn zes schapen gestolen uit een weiland aan de Duinweg te Retranchement. De gebruikelijke bondsonderschei- De schapea die een waanle van vier- duig. her bondskruis van de Neder- honderd pcr stuk vertcBe„. landse Bond van Vege liefhebbers. w(KJrdlgene 2,Jn el,rendomvanL Lsult ging naar Leon de vos uit Hulst Zijn uieuwvliet De daderis) verwijder- Tpinpilïpn ingezonden violel-grasparkiet m de de,n, een stuk van de afrasrenng (IHWn lemeUZen klasse 373 eigen kweek (EK) kreeg •an de keurmeesters 89 puntemn. Dat Fransman gewond bij lossen papier in Ernstig gewonde bij ongeluk met De heer C. Valcke derde van linksi overhandigt Saskia van Looy de EHBO-trofee. Rechts op de foto de andere jeugdige winnaars Robert Rottier en Helmuth Celie imet trofee/. was ruim voldoende voor het bonds kruis. Succesvol was bovendien ook H Thielens uit Hulst. Zijn ingezonden uitheemse sijsjes kregen respectieve lijk 91 en 86 punten. Met het hoogste j aantal punten werd hij algemeen tmnSpOrtDnnQ kampioen in de klasse EK terwijl hij daarnaast ook derby-kampioen werd. BRESKENS F. R. Z. uit Nijmegen Algemeen kampioen in de open klasse is zaterdagmiddag omstreeks kwart (OKi werd W. Goosens uit Nieuw- voor vijf ernstig gewond geraakt, Namen Daarvoor zorgde zijn 'zilver- toen hij met zijn arm tussen een phaeo-kleurkanarie die 91 punten draaiende aardappeltransportband kreeg toegekend Kampioen stam kwam. werd G. Christiaens in de categorie Het ongeluk gebeurde, toen Z. onder EK. Vier recessief witte-kanaries kre- de transportband zat. om deze schoon gen een totaal van 360 punten. De. temaken. Een ander had Z. niet onder speciale parkietenpnjs ging naai-L. de de machine zien zitten en schakelde Vos uit Hulst Bondsmedailles waren de transportband in Zo kwam 7. met. er verder voor L. Boonman. F. Reunis. zijn arm en hand tussen de band Hij L. de Vos. J. Marin, G Christiaens en. werd mei een verbrijzelde hand. en T Zaman In het algemeen klasse- een een gebroken boven-en onderarm ment eindigde J Marin met een totaal per ambulance overgebracht naar het van 449 - punter, op de eerste plaats Sint Antoniusziekenhuis in Oostburg De jurering gebeurde daarbij aan de en later naar een ziekenhuis in Oost hand van drie ingezonden vogels EK burg Het ongeluk gebeurde bij \V B en twee vogels in de categorie OK. In aan de Platteweg in Breskens. De een tot de laatste plaats bezette zaal arbeidsinspectie stelt een onderzoek van het gemeenschapscentrum 'De in. een stuk prikkeldraad aan de bumper van de auto blijven hangen. De naderende agent bleef hier met zijn broekspijp aan hangen en werd en kele meters meege sleurd Zijn collega in de patrouilleauto zette daarop de achtervolging in en kon de taxi klem- rijden. De Goese politie leverde S na verhoor uit aan de Vlissingse ge meentepolitie. die hem na het opmaken van een proces-verbaal en een nacht in de cel heen zond. Y l.i <uE.N - De zes tienjarige L. M. P. S. zonder vaste woon- o! verblijfplaats heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in Vlissingen een taxi-chauffeur be dreigd en in Goes een politieman met de auto gevloerd. S dreigde rond mldder nacht bij het woonwa- gencentrum in Vlissin gen de chauffeur G V uit Vlissingen met een ijzeren staaf te lijf te gaan als hij zijn taxi niet 'inleverde V gaf zijn auto uit handen en S. verdYveen ermee, waar op de chauffeur de poli tie belde. Die stelde de korpsen van het gebeur de in kennis en de Goese gemeentepolitie signa leerde een kwartier later de gestolen taxi op de Klaphekkeweg in Goes S stopte de auto op een teken van de politie maar toen een uitge stapte politieman de au to naderde, reed hij in voile vaart weg. Doordat S een wat ongewone route had gekozen, door greppels en bermen was TERNEUZEN Een Franse opva rende van het ro-ro-schip 'Sibelius' is zondagavond met verwondingen aan beide benen in het Julianaziekenhuis in Terneuzen opgenomen. De man, J. M. S. A. raakte bij het lossen van papierrollen bij Aug de Meijer aan de Zwedenweg beklemd. Automobilist gewond bij botsing met laadsdiop TERNEUZEN De Terneuzense au tomobilist M. T. is vrijdagnacht met verwondingen in het Elisabethzie- kenhuis in Sluiskil opgenomen na een ongeluk op de Koegorsstraal in zijn woonplaats. Zijn auto is zwaar beschadigd T. reed even na twaalf uur op de Koegors- straat richting Axelse Sassmg Op de polderweg kwam hij ter hoogte van de NSM in botsing met een laadschop die daar stond geparkeerd in verband met werkzaamheden aan de weg Coalitieberaad Aardenburg AARDENBURG Vanavond (maan dag) vergaderen de fracties van PvdA. D'66, VVD en Lijst Standaert over de agenda van de raadsvergadering voor dinsdag 25 oktober. Het coalitiebe raad begint om 19.30 uur in hotel 'De Rode Leeuw' in Aardenburg. Zware schade aan twee auto's bij botsing TERNEUZEN Bij een aanrijding op dc kruising Zwedenweg - Rijks weg brug Sluiskil - Zaamslag is za terdagmiddag één auto onherstel baar en één auto zwaar beschadigd geraakt. Bij het ongeluk waren geen gewonden. De botsing deed zich voor toen de automobilist E P van \V uit Hoek niet merkte dat de autobestuurder D van de B uit Terneuzen aan een inhaalmanoeuvre bezig was toen hij linksaf de Zwedenweg wilde inslag. De auto van Van de B. werd onherstel baar beschadigd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 21