Verrassende nederlaag voor leider in Bevobo Volleybaljeugd Hulst verliest eindronden Terneuzens koppel wint zesdaagse Vlassenrood scoort 2 keer in topduel Hulst Luctor is van slag Wissel Zeeuws-Vlaanderen Schietingen MAANDAG 24 OKTOBER 1983 HULSTERSE VOLLEYBALCOMPETITIE HULST In de eerste klas dames van de Hulsterse bedrijfsvolleybalcompe- litie is Lybeert Verstraeten voorlopig een halt toegeroepen. De koploper-van- het-eerste-uur trof Morres 2 (vorig seizoen eerste en nu dus ook weer kanshebber) een uiterst gemotiveerd opponenent. die er veel aan gelegen was te winnen. Lybeert kreeg in feite (op wellicht de laatste set na) geen voet aan de grond en verloor met 3-0. Biesbroeek Datsun 4-6. Proprijs Stop 3-5. Hako Daf 3-5. Rt)k B V. 4-5, Ortho Mok 4-5. WC de Vilder 2 4-5 W Haulez 4 0 Derde klas heren: Kapsalon Wilfried 2-5, Ortho Mok 2-4: Luctor Banden 1-3: Rijk B V 2-3, R. van Wesemael 4-2. WC de Vilder 1-0 Derde klas dames: W Hulst 2 2-4 Morres 3 2-4. Van de Klundert 3-4, VV Hulst 3 1-2: Dat stelde niet alleen Morres 2 In Re standen: eerste klas heren: Necker staat dichterbij te kruipen maar itai mam: 1 3-9; wemolm 3-4: i'v Hulst 1 3-2, Solinar sv Aloy 1-2; Hubo voorwaarts 1-1 ook Morres 1 de gelegenheid de koplo- °la saloon 2-0. cvc Alberto 3-0 E Complet 2-1 per tot op een punt te naderen. Morres inr i-> Morres l 4-7, Morres 2 2-5, Hubo Voor- l versloeg Foto van Damme vrij ge- waarts 3.5. cvc van de Walle 3A- Polo van makkelijk met het ruimst mogelijke Damme 4-3. Neckermann 1 2-1. Tweede verschil (3-0) en krikte zodoende het klas heren: Neckermann 2 3-8; CVC Tiptop puntentotaal op tot zeven. 3-6: Morres 3-5, WC de Vilder 1 2-4, Ambulo In de eerste klas dames werd ook CVC 3"3- Smash 2000 3-2. w Hulst 2 2-1Brand- van de Walle-Neckermann gespeeld. ax 21: Sol|nar sv Aloy 1-0 Tweede klas De 3-0 overwinning, die CVC van de dames: w Hulst 1 3"9-wc de vüder 1 3*8' Walle in die wedstrijd boekte, houdt de weg naar een toppositie ook voor dit team nog open In de eerste klas heren werd slechts een wedstrijd gespeeld, tnverband met de bekerduels die ook op het programma stonden. In het ene duel kwam titelverdediger Old Tuffys Sa loon tot zijn eerste seizoenzege, het slachtoffer heette CVC Alberdo (3-0). Burgemeester opent energiecentrum in Vogelwaarde Beker 'Sint-Jan' houdt muziekiniddag in Sint-Jansteen SENT-JANSTEEN De muziekver eniging 'Sint-Jan' uit Sint-Jansteen houdt zaterdag 5 november een mu- ziekmiddag in de gemeenschapsruim te van de lagere school 'Sint-Aloysius' in Smt-Jansteen. Doel van de muziek- middag is om de muziekvereniging dichter bij de jeugd te brengen. Tij dens de bijeenkomst kan er niet al leen naar muziek geluisterd worden, maar er kunnen ook vragen gesteld worden over het leren bespelen van een instrument, het muzikant worden en de samenstelling van een muziek vereniging Ook de ouders van de schoolgaande kinderen zijn op deze De winnaars van de rollenzesdaagse (links 1 Ruud de Bakker en Willy van der Kant in duel met Pieter Harms en Piet van Bendegem. VOGELWARDE Burgemeester mr. M. Somers van Hontenisse opent dinsdag 1 november het energiecen- Voor de bekercompetitie vermeldde trum van de Coördinatiegroep Ener- het programma in totaal zeven wed- giebesparing Zeeland in de brand- strijden Daarvan vonden er maar zes weertoerne van.Voselwabijeenkomst welkom. De muzlektmd- doorgang, omdat Brandax verstek Tot en met donderdag 3 november hpcrint nm I4nnnnr liet gaan voor zijn duel met Smash kunnen belangstellenden er alle mo- 2000 Een jammerlijke zaak dus. te- gelijke informatie over energiebespa- meer omdat Brandax niet de eerste is: ring vinden Volgens de Coördinatie- eerder moesten in competitiever- groep wordt dat onderwerp extra ac- band al dne wedstrijden uitgesteld tueel door de gestegen woonlasten, worden om dezelfde reden. Overigens Volgens secretaris-coördinator C. J deden zich geen verrassingen voor: bij Rozemond zijn de meeste investerin- de heren plaatsten Solmar SV Aloy, gen. die worden gedaan in energiebe- dag begint om 14.00 uur. Zestig majoretten bij instructiedag HULST De West-Brabantse- en Zeeuwse muziekbond hield zaterdag samenwerking met het majoret- Morres, Ambulo en Luctor Banden sparende maatregelen, binnen 3 tot 5 tenpeloton 'De Vossen' uit Hulst een zich voor de volgende ronde en bij de Jaar terugverdiend. Het energiecen- dames kweamen VV Hulst 2 en Hubo trum is geopend van 15 tot 17. Voorwaarts 2 de eerste ronde zonder ^°t 21 uur. kleerscheuren door, BIERVLIET - Voor de tweede achter eenvolgende maai is het Terneuzensc duo Ruud de Bakker en Willy van der Kant winnaar geworden van de rol lenzesdaagse in Biervliet, die was georganiseerd door de trimelub Wil lem Beukelsz in samenwerking met het plaatselijke wielerconiité. De Bakker en Van der Kant waren een Snelheidscontroles in Nummer Een en Oostburg: veertien bekeuringen De uitslagen eerste hlas heren Old TufTy's Saloon-CVC Alberdo 3-0 (15-11, 15-10 en 15-12); derde klas heren. R. van Wesemael- Ortho Mok 0-3 (9-15. 9-15 en 10-15), eerste klas dames Neckermann-CWC van de Walle 0-3 17-15. 8-15 en 5-15); Foto van Damme-Morres 1 0-3 (5-15. 9-15 en 13-15) en Morres 2-Lybeert Verstraeten 3-0 (15-12. 15-6, en 16-14); tweede klas dames WC de Vilder 2-Biesbroeck Datsun 2-1 (9-15, 16-14 en 15-9i, WC de VUder 1-W. Haule2 3-0 115-5, 15-8 en 15-6); Rijk BV-Ortho Mok 2-1 (13-15,15-7 en 15-6) en VV Hulst 1-Hako Daf rnS; Van KhmlwTÏ nn^sTfs OOSTBURG - Bij snelheidscontró- 2-15); herenbeker VV Hulst 2-Solmar SV las zaterdag™ddag in Oostburg en bij Aiov 1-2 (10-15.15-12 en 12-15); Morres-cvc Nummer Een zijn veertien bestuur- Tiptop 2-1 (8-15, 15-12 en 15-4), rijk BV- ders bekeurd In Oostburg werd ge- Ambulo 0-3, (7-15, 3-15 en 13-15) en Luctor controleerd aan de Zuidzandsestraat. Banden-Kapsalon wilfried 3-0, (15-9 15-10 waar tussen twee en drie uur 202 en 15-O1, Brandax -Smash 2000 vond overi- auto's werden gecontroleerd Negen trens geen doorgang omdat Brandax ver- reden te snel. De hoogst gemeten stek liet gaan Damesbeker. Morres 2-W snellleid bedroet? 75 kilnmpfpr ner Hulst 2 1-2(15-12. 4-15 en 12-15) en Solmar Kilometer per SV Aloy-Hubo Voorwaarts 2 1-2 <6-15. 13-15 dur Van vier tot vijf uur werd geme en 15-5). ten aan Nummer Een. Hier werden 48 auto's gecontroleerd, waarvan er vijf de maximum snelheid van vijftig kilo meter per uur overtraden. De hoogst gemeten snelheid bedroeg hier 84 ki lometer per uur instructiedag voor majoretten in het en 19 gemeenschapscentrm 'Den Dullacrt' in Hulst. Aan de mstructiedag namen zestig majoretten deel. Die waren afkomstig van de majorettenpelotons van de muziekverenigingen uit Clmge, Koe wacht. Smt-Jansteen, Vltssmgen. De mstructiedag stond onder leiding van de instructeur F. Nelen en de ïnstruc- tnees A Blom. J Mangelaars en c. Dekkers. Mevrouw Van Hooye van 'De Vossen' uit Hulst reikte na afloop aan de majoretten een certificaat uit. Bridge Kadercursus voor jonge boeren en boerinnen CADZAND - De commissie top-kader- vorming Zuidwesten houdt vanaf 2 januari volgend jaar voor de dertiende keer de top-kadercursus voor -jonge boeren en boerinnen. De opleiding, gegeven in Cadzand. is bedoeld voor mensen, die al enige jaren praktisch in de landbouw hebben gewerkt en die later een leidinggevende functie willen vervullen. De cursus wordt ge houden in oecumenisch vormingscen trum Hedenesse van 2 januari tot 3 februari Belangstellenden kunnen zich wensen tot het landbouwhuis aan °_e,"V de Grote Markt in Goes. Automobilist in auto bekneld na botsing tegen boom TERNEUZEN De Terneuzensc brandweer heeft zondagmorgen vroeg de Tcrneuzense automobilist R. G. van E. uit zijn auto moeten bevrijden na een ongeluk op de krui sing Zweden weg - Nóorwegcnweg. De man is opgenomen in het Juliana- ziekenhuis in zijn woonplaats. Van E. raakte met beide benen beklemd, toen hij met zijn auto een boom ramde. Hof van Eede moet zelf geluids installatie kopen ZAAL VOETBALCOMPETITIE HULST Klaus Napoloen heeft in de eerste klas van de Hulster zaal voetbal competitie in een rechtstreeks duel mede-koploper Spitters/Bleijko met 4-1 teruggewezen, waardoor Klaus nu alleen aan de leiding gaat. Voor de rust al speelde Klaus zich haalde uit het duel tegen 't Witte Huis naar een comfortabele 2-0 voorsprong, drie wedstrijdpunten, omdat met 6-3 die tot stand kwam via doelpunten werd gewonnen, De stand is nu Cap- van Bram de Zwart en Frans Vlasse- brood. Vrij snel na het wisselen van EEDE - Het multi-functioneel c pendijk 8-20; Biesbroeek 8-14; Necker mann 7-11; Van Putte en Raats 8-10, speelhelft bracht Wies Gelderland de Meerpaal 8-9: Schelde 8-8; Solaar Aloy achterstand voor Spitters Bleijko te-: rug tot 2-1, maar opnieuw Frans Vlas- trum De Hof van Ëede in Eede zal zélf senrood en Carlo van de Veeken leg- een geluidsinstallatie moeten aan- den de 4-1 eindcijfers vast. Vervaet en Stadsherberg opnieuw winst. Repro- schaffen. nu het r.-k. schoolbestuur Goossens volgen op een gedeelde der- druk bleek daarbij het meest produk- met langer bereid is de zijne uit te de plaats. Vervaet ^haalde flink uit tief. Tegenstander De Vliegers werd lenen. Het kmderclubwerk Eede tegen Disco Love (7-1) en Goossens met een 5-0 nederlaag naar huis ge maakte het probleem kenbaar bij de kwam met de hakken over de sloot stuurd. Stadsherberg bleef met 2-0 beheerscommissie voor het centrum, tegen the Movies, dat met een 4-3 die woensdag vergadert. De leden nederlaag genoegen moest nemen, buigen zich bij die gelegenheid ook Bar Sjalet werkte zich iets omhoog over een nieuwe beheersvorm. De door met 4-3 van BLZ'Bilderbeek te haalde men een nipte 2-1 zege. De vergadering begint om 19.30 uur. winnen. De stand in de eerste klas is Smickel en Napoleon Klaus kwamen nu als volgt: Klaus Napoleon 7-13: Spitters'Bleijko 7-11; Goossens 7-9; Vervaet 7-9. De Reizende Man 7-8; Hollandse Zaadhandel 5-7, Bar Sjalet Stadsherberg 4-0; Reprodruic 8-6; Tempeliers 7-5. The Movies 7-4; AZWZ 3-7, De Smickel 3-4; KOEWACHT - In cafe J de Kind in Disc° L°ve BLZ Bilderbeek 7-2. 7-7: Klaus Napoleon 2 8-6. 't Witte Huis 8-2. Bij de dames boekten Reprodruk en aan de positieve kant van de score tegen Disco Love. Ook AZWZ volgt goed. Tegen Van Jole/Anthonis be- 2-2 overeen en Bosland Mode boekte de eerste winst tegen Neckermann: 3-0. De stand ziet er als volgt uit: Koewacht werd een schieting gehou den waaraan 26 schutters deelnamen. Uitslag hogevogel E. van Overloop. Moer- AARDENBURG - Schutterssocieteit St.-Sebastiaan hield haar tweede pun- tenschieting. Uitslag: hoge vogel R. de Wisepelacre. eerste zijvogel R de Clerk, tweede zijvogel F. v. Ecke. grootste aantal kleine vogels (6) D. van Hermon en H de Rijke Stand 1 T. Lampaert 14 pnt 2 J Cattoor en H de Rijke 10. 4 D van Hermon en F v Ecke 9. tweede klepschietmg 1 T Lam paert, 2 H. Geernaerl, 3 H de Rijke, F. v Ecke: E Mlnnaert, J de Clerk en H Lmneberg. Stand 1 T Lampaert 2 L v Haneghem. J Heyboer. J Cattoor. E Mln naert; J de Clerk en H, Ginnenberg leder 3 kleppen KLOOSTERZANDE In café Hoog aars werd een schieting gehouden waaraan 25 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel R Verschoten, Walsoor den: eerste zijvogel. R Verschoten, Kloos- terzande, tweede zijvogel P Hermans, Os- senlsse. grootste aantal kleine vogels (5i J Weesepoel, Kloosterzande en P Vonk Boschkapelle. LAMSWAARDE In café de Sport in Lamswaarde werd een gaaibolling ge houden, waaraan 19 personen deelna men. Uitslag hoge vogel R de Cock, Lamswaar de. linker zijvogel E Tieleman. Lamswaar-, de. rechter zijvogel W v. Waterschoot. Lamswaarde Grootste aantal kleine vogels (8) J. Schelleman, Lamswaarde. In de tweede klas werd slechts Vliegers 4-4. Napoleon Klaus 4-3; Bos land Mode 4-3. Van Jola Anthonis 4-3. wedstrijd gespeeld. Neckermann Disco Love 4-2: Neckermann 4-2. HULST De bridgeclub Hulst speel de in het kader van het eerste gedeel te van een wintercompetitie de zeven de wedstrijd in het gemeenschapscen trum 'Den Dullaerf in Hulst In de A-lijn werd gespeeld met een howell tien met tien paren. De uitslag 1 mevrouw Goossen-mevrouw Biesbroeek met 58,80 procent. 2 de heer de Booy-de heer van Aart met 54.83. 3. me vrouw Den Boer-mevrouw Smulders met 54,63 In de B-lijn werd gespeeld met een howell tien met tien paren. De uitslag: 1 de heer en mevrouw Pouwels met 58.33 procent. 2 de heer Reunis-de heer Wendels en mevrouw van de Boogaert-de heer Melchers met. 57,69 In de C-lijn werd gespeeld met een howell tien met tien paren. De uitslag 1 mevrouw Wendels-mevrouw de Booy en de heer en mevrouw van de Walle met 56 02 procent. 3 mevrouw Neve- mevrouw van Damme. mevrouw van Hoot- eghem-mevrouw Voet en mevrouw Hilllge- mevrouw van de Velde met 53 70 LAMSWAARDE De bridgeclub Lamswaarde speelde in het kader van het Interpolis-bridgetoernooi de voor ronden in zaal 'De Vier Jaargetijdea'. in Lamswaarde. In de A-groep werd gespeeld met een howell tien met tien paren De uitslag: 1 mevrouw Biesbroeck-de heer Van Dijk met 5833 procent, 2 de heer Joossens-de heer de Waal met 57 81, 3 de heer Meeuwse-de heer Risseeuw met 55.73 In de B-groep werd gespeeld met een howell acht met acht paren. De uitslag 1 mevrouw Joossens-de heer De Booy met 69.64 procent. 2 mevrouw Staal- mevrouw Pouwels, mevrouw van Water schoot-de heer de Schnjver en mevrouw van de Dries-mevrouw Sandnnl. allen met 50.63. AXEL De bridgeclub Axel speelde in het cultureel centrum De Hallc de derde wedstrijd van de najaarscom petitie. Tien paren in groep A en elf paren in groep B namen er aan deel. De uitslag A' 1 Pel-Moeliker, 2i Den Doel- der-Koek. 4 echtpaar Haagsma, 5/6 Schee- Ie-Van Bambosl, Kock-Pel. De uitslag B: 1 Keeman-Schink. Himschoot-Van de Hev- den, 3 Geilleit-Geilleit. 4 echtpaar Kraayen- brink. 5 Caessens-Hamelinek TTV 'Steen' hield handicaptoernooi SINT-JANSTEEN De tafeltennis- vereniging 'Steen' hield zijn jaarlijks 'handicaptoernooi' in het gemeen schapscentrum 'De Warande' in Smt- Jansteen. Aan het toernooi namen 28 leden, zowel recreatie- als competitie- spelers. deel. Het toernooi was zo opgezet dat zowel de competitie als de recreatiespelers een gelijke kans had den om te winnen. Na een langdurige strijd maakte voorzitter P. Rottier de eindstand bekend. De uitslag 1 J. van Driessche. 2 P Warrens. 3 D. van Eek. 4 F. van den Branden. 5 J de Potter. 6 G. de Potter. 7 B van Goethem klasse apart in deze zesdaagse; met een verschil van 23 punten lieten zij het duo Hcssel Hamelink en Mark Dielenian op de tweede plaats achter, terwijl Carlos Boerman en Johan de Jonge ook nog een plaats op hel erepodium konden bemachtigen. Zowel in sportief opzicht als in organi satorisch Is deze rollenzesdaagse een succes geworden. Vooral de publieke belangstelling voor dit evenement was enorm Zaterdag, tijdens de laat ste dag bijvoorbeeld, bleek de zaal van café Willem Beukelsz te klein om alle toeschouwers plaats te bieden. De eindstand' 1 Van den Hemel Ruud de Bakker Willy van der Kant) 1S3 pnt.. 2 Gebroeders Du Puy 'Hcssel Hamelmk Mark Dielemam 160. 3 Capi La Porte d'Or /Carlos BoermaniJohan de Jonge) 157; 4 Philips Temeuzen iPieter van Bendegemi Pieter Harms) 156. 5 Textielshop Mirjam tChris burkytAdrie de Meijer) 143. 6 Pro voost BV Watervliet iTonnie van EgkiWilly Tanghei 129; S Cafe Het Oude Raedlhuijs (Ronald de Bakker/Frank de. Bakker) 129, 9 Hoekerl Verzekeringen Richard Burkyl mark de Paauw) 105; 10 De Rüysscher IGerrit PladdeVPcter de Paauw) 94; 11 Centra Markt Biervliet tMark Inghelsl Frans Dobbelaar) 91. 12 Verwarming Vlug- genm Jacco Huisman Kees Huisman/ 89. 13 VV Biervliet 'Peter VercruysseJohan de Rem 71. 14 Wilfried Friture iJaap By Peter Puyenbroek) 68. 15 café WOIeu, kels: i Peter Neve/Johnny Doensi 65, Willem Beukelsz (Gerard van Johnny Groosmani 60 Volleybaltoernooi j jeugdsozen gewonnei door 'Rainbow' AFDELINGSKORFBAL TERNEUZEN In de tweede klas van liet af delingskorfbal gaat Luctor weliswaar nog steeds aan de leiding, maar de 5-9 nederlaag bij ONDO 2 brengt de ploeg toch dicht in de buurt van de leider. BKC Breskens stoomt met volle kracht naar die tweede klas op: de 5-4 winst bij Luctor 2 opent alle perspectief daartoe. Vooral de eerste helft van Luctor was aan de matige kant. Nou is dat niks nieuws, de Terneu- zenaren hebben zich al eerder als 'slowstarter' op doen merken. Maar waar voorheen die zwak ke start altijd wel her steld kon worden lukte dat tegen ONDO 2 niet. Na de 3-1 voorsprong zag het er maar even naar uit dat Luctor aan zou sluiten. De ploeg draaide echter niet en een volgend offensief van ONDO was goed voor een kloof van drie doelpunten. Toen was Luctor uitgeteld. De Terneuzenaren drongen alleen in de slotfase nog een keer sterk aan; te laat echter om ONDO te verontrusten. Luctor 2 - BKC gaf in de eerste helft twee gelijk waardige ploegen te zien. Dat werd ook in de 2-2 ruststand goed uit gedrukt. Kort na rust viel de beslissing toen de Luctor-dames in hun verdediging voorbij ge lopen werden door hun tegenstanders. Die kon den slechts met on geoorloofde middelen worden afgestopt. Ralf Otte liet de twee straf- worpen niet onbenut: 2- 4. Daarna speelde Jacco van de Sande de Luctor - verdediging nog een keer doeltreffend uit en de 2-5 achterstand was voor een op sommige plaatsen rammelend Luctor een te groot gat om te dichten. Pas in de slotseconden werd het 4-5. Een zege voor BKC waar niets op af viel te dingen. Met Luctor deel de overigens ook de ar bitrage in de malaise OOSTBURG Het eerste Ha Zeeuws-Vlaamse jeugdsozen vo| haltoernooi. dat afgelopen zater in de Oostburgse sporthal DeVe hoek werd gehouden, is gewoa door Rainbow uit Schoondïjbe. A de wedstrijden werd deelgenoa door de jeugdverenigingen v tranchement. Eede, Aardenbo Breskens, Hoofdplaat, Oostburg Schoondijke. Het toernooi werd georganiseerdd de stichting Centrale voor Jeugd- Jongerenwerk Volgens bestuurslid Koen ligt het in de bedoeling omi ïf jeugdsozen-sporttoernooi toteenjai u. lijks terugkerend evenement te m ken. Afhankelijk van de jeugdvers li gingen zelf kan er iedere keere .j andere tak van sport genomen s den De SCJ-vertegenwoordiger ir.eea dat het eerste toernooi in ieder gs succesvol is verlopen. Ondanks s R soms nog grote leeftijdsverschil wa er in een goede sfeer om de eers plaats gestreden. 0 Bijeenkomst over wijm J AARDENBURG De Nederlani bond van plattelandsvrouwen ling Aardenburg houdt morgen, dag. een wijnavond. Spreker is de_ J van Kaam uit Middelburg, die aanwezigen tevens in de gelegenbe zal stellen enkele wijnen te proeve De bijeenkomst begint om 20.001 A in het dorpshuis van Aardenbura. -i o;:l deüi - AXEL Zaterdag werd in Axel voorronden gehouden in het kader van de strijd om het Nederlands kampioen schap adspirantenvolleybal. Zowel bij de jongens A als bij de meisjes B wist een team van Morres Hulst tot de finale door te dringen. Daarin redde met het beide keren niet. De meisjes verloren met 2-0 van DOS Schoonhoven en de jongens moesten met eveneens 2-0 de meerdere erkennen in Zevenhuizen. In een zeer goed verlopen toernooi, dat door de aangewe zen scheidsrechters vlekkeloos werd gefloten, deden de Zeeuwse deelnemers het vrijwel allemaal boven verwach ting. Bij de meisjes B (tot 16 jaari won IJVC met 2-0 van Verbunt WC, met 2-0 van Brevok'ABC en mei dezelfde cijfers van Eksapalvo. De laatste wedstrijd n de poule tegen het tot op dat moment eveneens nog ongeslagen DÓS uit Schoonhoven moest dan ook uitwijzen welke ploeg er door zou dringen tot de finale Een erg goed op elkaar ingespeeld DOS bleek met 2-0 te sterk voor de IJzendijkse adspiranten. In poule B begonnen de Zeeuwse deelnemers De nmn, Morres Hulst tegen elkaar, het leverde een 2-0 winst op voor de Hulster meisjes, die vervolgens ook voor Zeven huizen en spivo te sterk bleken. Alleen tegen Sliedrecht Sport werden de punten door een 1-1 gelijkspel gedeeld. Zeer verrassend greep Morres door die resultaten de poulewinst. Overigens deed het jonge team van De Sterre het ook niet onverdienstelijk in deze poule. Nadat tegen Morres was verloren, herstelde De Sterre zich door tegen Sliedrecht Sport met 1-1 gelijk te spelen en met 2-0 van Spivo te winnen. Zevenhuizen bleek echter met 2-0 te sterk De finale tussen DOS en Morres leverde een gemakkelij ke zege op voor een superieur DOS, dat met 15-6 en 15-0 won. Bij de jongens adspiranten a drong Morres even eens lot de finale door. nadat men in de poule tegen Gemini Kangeroes met l-l had gelijkgespeeld en van WVC en Atak met 2-0 had gewonnen. De finale tegen Zevenhuizen ging echter kansloos door een niet optimaal draaiend Morres met 2-0 verloren (15-10 en 15-9). Met droefheid geven wij kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader op de leeftijd van bijna 76 jaar. Breskens: M. Boekhout-Fenijn C Boekhout Breskens: J. Smidt-Fenijn G. Smidt Breskens: W Fenijn F. Fenijn-Stokkerman Breskens: H. Fenijn S. Fenijn-Goethals Klein- en achterkleinkinderen Breskens, 23 oktober 1983 Rmglaan 4 Correspondentieadres Papaverstraat 5, 4511 HC Breskens. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 26 okt. om 14.00 uur op de Alg. begraafplaats te Breskens, Samenkomst om 13.30 uur in 'Ter Schelde' Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Ter Schelde' T Heden is tot onze diepe droefheid, na voorzien van het Sacrament der Zieken, zacht en kalm van ons heengegaan, mijn geliefde man en onze zorgzame vader en lieve opa FRITS MARTIN GRUISEN echtgenoot vail Eliza Johanna Neve op de leeftijd van 76 jaar. Temeuzen: E. J. Gruisen-Neve Amersfoort: Frits en Martine Kamiel Temeuzen; Theo en Ina Annette en André Eddy en Marijke Daicka Familie Gruisen Familie Neve 22 oktober 1983 Simon Stevinhof 35. 4532 KZ Temeuzen De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op dinsdag 25 oktober a.s. om 14.00 uur in de Triniteitskerk te Temeuzen, waarna de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De overledene ligt opgebaard ïri het mortuarium van 'Ter Schorre' Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag avond van 7.00-7.30 uur. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, gel leven deze advertentie als zodanig te be schouwen. T Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij vc;r ons heeft gedaan, geven wij u kennis van hf overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, behuwdmoeder, oma, zuster en schooi il| zuster ANNA MARIA VERSTRAETE echtgenote van Camiel August de Caluwé op de leeftijd van 67 jaar. Groede: C. A. de Caluwé Schoondijke: L. M. den Hollander-de Caluwé A, P. den Hollander Annie en Cor Ronald St.-Kruis. E S. de Caluwé M, M. de Caluwé-van Steenberg!» Gonny Wenny Familie Verstraete Familie De Caluwé 4503 GE Groede, 22 oktober 1983, Provincialeweg 34 De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door cf teraardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op woensdag 26 oktober ai 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Bavoï Groede Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis!: Hotel 'De Wulpenhoek' Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, geile ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Liever geen bezoek aan huis. Na een langdurig geduldig gedragen lijden is een liefdevolle verzorging in verpleegtehuis 'R Stelle' van ons heengegaan mijn lieve vroiff onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoe der CORNELIA ELIZABETH DOBBELAAR echtgenote van I. Provo in de ouderdom van 79 jaar Cadzand I Provo Rotterdam: C. Provo Sluis: J P. Provo M. L. Provo-Verhoosel Cadzand: J C. van Houte-Provo J. C. van Hou te Klein- en achterkleinkinderen 4506 AL Cadzand, 23 oktober 1983, Vijverstraat 12 De teraardebestelling zal plaatshebben wi dag 26 oktober a.s. om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Cadzand Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in gebouw 't Zwin'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 18