Vlorele zege maar een 0-0 van Clinge eindstand PATRIJZEN WINT BEWOGEN DUEL TEGEN NOORMANNEN Goes stelt teleur Terneuzen wint bij Ria: 0-1 \TREEKTREFFEN TEGEN STEEN iVinnend Axel bij top van derde klas Vlissingen was al na tien minuten geslagen Zierikzee kwetsbaar tegen Jong Ambon RCS verliest op eigen veld Twee spelers uit het veld gestuurd [4ANDAG 24 OKTOBER 1983 i kreeg toch ook nog enkele Rob haak. I,\'T-JAN STEEN - Moreel was Clinge ongetwijfeld de winnaar van de streekontmoeting Na een half uur was er pas een eerste tjen Steen, die na een vrij vlakke vertoning in een bloedeloze 0-0 eindigde. Steen kon, als er Triest g^d^schoot maar Frits Haak en winnaar zou zijn geweest in dit duel, de minste aanspraak op de volle buit maken, uitstekend pareerde.'Na de hervatting laarvoor speelde de formatie van trainer Walter van Duijsse veel te angstig; de vrees voor de bleef clinee h^1 r?e*st\ aan d,® b£Ü 1 maar verwaterde het duel volledig, genstander (die vorige week nog een uitstekend resultaat behaalde tegen Zierikzee) was pas na een klem half uur konden de an ook groot. Clinge daarentegen had een veel betere spelopvatting. Met name het rulm 1200 bezoekers even opveren liddenveld met Fons Cornelis, Alex Drumont, Nelis de Visser en Danny van Puijvelde wist et initiatief regelmatig naar zich te halen. langst omte falen was duidelijk te wijten aan een gebrek aan slagvaar- kansen op een treffer, maar dan wel in .'ken bij een paar ingrepen van digheid. Steen kon echter op de been veel mindere mate dan de équipe van voo ®,e Yan *cun"e'1 beslissen «taan Theo de Bot, waardoor er al blfjven4 jp p g vroeg in de wedstrijd een paar jnsen waren voor Boudewijn van senebroeck. De anders zo trefzeke- spits van Clinge had het vizier itngens in deze ontmoeting bepaald «t op scherp staan. De sterke indruk «Steen maakte in de competitie- Klstrijden tegen onder meer Goes :De Schutters en in het bekertreffen «t Amemuiden, werd zondag niet iorgezet- Vanaf het begin speelde de Uisclub voorzichtig tegen Clinge. 1: intussen toch wel een verrassende talk maakt in de derde klasse. ;oral de twee gevaarlijke aanvallers M van Cauteren en Boudewijn van iaenenbroeck maken grote indruk, it ze in de wedstrijd tegen Steen et tot scoren kwamen was vooral te JDDELBURG - De eerste nederlaag 1 Philippine is een feit in de vierde is H. De debutanten gingen op ,'tn veld duidelijk onderuit tegen iiendijke: 0-4. Axel profiteerde door in 2-1 winst op Aardenburg en na- rarlijk werd Terneuzen weer favo- ït na de 1-0 winst uit, bij het geslagen Ria. welwaarde - Hontenis.se 1-1. Bier- HW 3-3. Hoofdplaat - Lewe- Boys 3-2. ÖÓSTERHOUT De sympathie van een scheidsrechter winnen kan voor een voetbalteam vaak belangrijk zijn. Vlissingen slaagde daar beslist niet in tijdens de belangrijke uitwedstrijd tegen koploper WVO in Oosterhout. Inte gendeel: de Zeeuwen joegen arbi ter Van Balsfoort uit Den Bosch door veel praten tegen zich in het harnas. Dat werd Vlissingen min of meer noodlottig. Mede door de slechte verstandhouding met de scheidsrechter stond de Zeeuwse tweede klasser al binnen tien mi nuten met 2-0 achter. Die klap kwam Vlissingen niet meer te bo ven al kwamen de Zeeuwen nog voor rust tot 1-2 terug, een stand die ook de einduitslag zou worden. Met een schitterende, snel uitge voerde aanval over rechts nam WVO al snel de leiding Peter Goudzwagers bekroonde de actie door via de binnenkant van de paal raak te schieten 1-0. Enkele minu ten later was het al 2-0. Aanvanke lijk was er niets aan de hand, want Vlissingen sloeg een aanval af. Daarbij werd echter een overtre ding gemaakt tegen Ron van Dam. die tekeer ging tegen de scheids rechter. Het gevolg was dat de scheidsrechter een vrije trap gal tegen Vlissingen WVO nam die vrije trap zo snel dat de Zeeuwen de verdediging niet snel genoeg kon den organiseren en Mario Koreman raak schoot: 2-0. Vlissingen werd daarna welsiwaar sterker, maar uitgespeelde kansen kwamen er toch niet. Tien minuten voor de rust kwam de spanning weer volledig in de wedstrijd. Ger- rie Eikenhout ondernam een solo, passeerde vier man en werd in het strafschopgebied gevloerd door vrije verdediger Teun Broeders. Huib Meerman schoot van elf me ter raak: 2-1. Vijf minuten na rust werd er duidelijk hands gemaakt in het strafschopgebied van -WVO. maar arbiter Van Balsfoort. die op luttele meters afstand stond, wilde kennelijk niet zo snel weer een penalty geven Vlissingen had wel wat overwicht, maar schiep zich weer geen kansen. toen Alex Drumont ee afstandsschot los liet. dat uitstekend door Theo de Bot werd gestopt. Eric Nagelkerke tenslotte had het duel toch nog in het toen hij drie Clinge-verdedigers fraai uitspeelde, maar in de afwerking deed hij, waar de totale Steenploeg aan leed: falen. sneuzen si (sndijke ialppine (f-24 Iptwaarde Eienisse 6 4 1 1 9 14- 7 6 4 1 1 9 8-3 6 3 3 0 9 6 4 0 2 8 6 3 2 1 8 6 2 1 3 5 12-12 6 1 3 2 5 3-4 13 2 5 Kv liet cdenburg rad Boys 6 2 13 5 ■10 6 0 4 2 4 5-7 6 1 2 3 4 3-8 1 5 1 7-13 MIDDELBURG Het was attractief wat RCS liet zien in de vierde klas G tegen Nieuw Borgvliet, maar de Sou burgers verloren wel met 2-1. RSV - MOC'17 1-2, Hoeven - Cluzona 1-3. DIOZ - VES'35, Noordhoek - Ou demolen 1-2. Kruisland - SVW 0-1. Cluzona Noordhoek Nw Borgvliet MOC'17 Hoeven RSV DIOZ Oudemolen VES'35 RCS Kruisland 6 2 0 4 4 6-10 SVW'67 6 1 1 4 3 5-12 RCS - NIEUW BORGVLIET De Zeeuwen lieten opnieuw zien. dat er goede, jeugdige en technisch begaaf de voetballer in de ploeg van Jaap van Maris rondlopen, maar aanvallend wil het nog steeds niet lukken. Bovendien brachten de Brabanders meer fysieke kracht binnen de lijnen en dat leverde al na een minuut spelen een 0-1 voorsprong op. toen Fred Zwanen hoogopsprmgend inkopte. RCS gaf daarna de toon aan, maar met veel inzet (en ook wel wat overtre dingen) bleef Borgvlieg overeind. Ver diend werd het halverwege de tweede helft gelijk. De pressie van RCS leek de doorslag te geven en hard en laag knalde Ronald Muntjewerf de stand naar 1-1. Het leek een juiste uitslag maar negen minuten voor tijd kopte Sjaak Matthijsse de stand alsnog naai een gelukkige 1-2. De aanvalsspits van Clinge probeert te scoren, maar stuit op een muur van verdedigers bij Steen SLUISKIL Het gehavende Sluiskil laatste kwartier van de wedstrijd is er zondag eindelijk weer eens in tegen Internos het initiatief aan de geslaagd om in de slotfase van een Brabanders laten, maar achterin duel overeind te blijven. Weliswaar werd de ..nul" vastgehouden. Dat moest de thuisclub gedurende het Sluiskil zélf in aanvallend opzicht MIDDELBURG Goes is na een 2-0 nederlaag bij Divo op de laatste plaats terecht gekomen in de derde klas D. Zierikzee speelde 2-2 tegen Jong Am- bon. waardoor Steenbergen (een 1-0 overwinning op BSC) in feite alleen aan de leiding kan komen Roosen daal - Schutters 3-3, Steen - Clingé 0-0. Gastel - Zundert 1-1. Steenbergen 5 5 0 0 10 12- 5 Zierikzee 6 4 2 0 10 20-11 Steen 6 4 1 1 9 16- 9 BLIPPINE - IJZENDIJKE eerste nederlaag tekende zich al tien minuten af. Muson bracht izendijke toen op 0-1. In het veld sg hetnog wel gelijk op, maar de esüssing viel rond een omstreden srafschop. De gemoederen raakten verhit en in het tumult pakte tilippine-doelman Kees Pladdet de rblter vast. Hij kon de kleedkamer ptoeken (Kurt vna de Akker ging .sen de palen). Bennie de Smit hield hoofd koel en benutte de straf- ciop: 0-2. Met tien man was Philippi- i rust sterker. De ploeg bleef de ;kers in de verdediging drukken, toen een kwartier voor tijd Eric a Poucke bij een uitval 0-3 scoorde as de strijd beslist. William Aarssens lakte er zelfs nog 0-4 van HEL - AARDENBURG 'e Aardenburgers speelden goed in eerste helft. Het werd na tien inuten wel 1-0 voo4 Axel. Fonny rerstraete kopte door en de volley in Marlon van der Goes verdween óoudbaar in het doel, maar Aarden hrg kreeg voor rust zeker evenveel asen. Tien minuten na de rust werd 8ek de Pooter gevloerd en kon Am- ïosmi uit de strafschop 2-0 scoren, hidenburg zocht toen wanhopig de .val en Axel kreeg daardoor meer Bnle. Veel kansen ook. Pas 'in de Btste minuut maakte Martin Qua- lert er 2-1 van, maar gezien het ital kansen won Axel verdiend. VOGELWAARDE - HONTENISSE a snelle en levendige derby, met <sr veel publiek. De eerste helft was tor Hontenisse Er werd niet ge- soord. Eddy Lambert opende de sco- f twintig minuten na rust met een Étandsschot (1-0) en dat wasop dat himent een verdiende voorsprong, och werd het tien minuten voor het ffide gezien de eerlijk verdeelde snsen verdiend 1-1 door Guino ZIERIKZEE Jong Ambon heeft de kwetsbaarheid van kampioenskandi- Kfirfh/llvPrlip^ daat Zierikzee gistermiddag duidelijk aangetoond. Aanvankelijk scheen de IX.UI lUilI tCI IlCo Schouwse ploeg op eigen veld moeiteloos revanche te kunnen nemen voor de twee nederlagen, die in de vorige competitie tegen het Molukse team geïncasseerd werden (0-1 in Zierikzee en 2-0 in Middelburg). Want met veel fortuin stond Zierikzee gistermiddag na 40 minuten comfortabel met 2-0 voor. Op slag van rust deelde Jong Ambon echter ook een voltreffer uit (1-2). En toen al in de achtste minuut na rust de gelijkmaker gerealiseerd was (2-2), mocht Zierikzee tenslotte'nog bijzonder tevreden zijn, dat die gelijke stand tot hel eind gehandhaafd kon worden. DOETINCHEM (ANPi Voor de der de achtereenvolgende keer heeft de Nederlandse korfbalploeg in de derby tegen Belgie een nederlaag geleden. In Doetinchem werd het zondag op het veld van Olympus voor 1.500 toeschouwers 7-9. SC Gastel Roosendaal DIVO Clinge BSC Schutters Jong Ambon Zundert Goes 6 2 3 6 2 2 2 6 13-12 6 2 2 2 6 8-8 6 1 3 2 5 12-12 6 2 1 3 5 7-9 6 12 3 4 10-16 5 0 3 2 3 4-9 6 114 3 10-14 6 1 0 5 2 8-16 Divo-Goes De Brabanders hebben de overwin ning wel verdiend, gezien de kansen in de tweede helft, maar het was spannend tot acht minuten voor tijd. Toen pas kwam Divo op 2-0. De eerste helft had Goes de zaken al moeten afmaken. De Zeeuwen gingen veel feller van start, hadden een over wicht in de hele eerste helft, maar zegen zelden kans tot gevaarlijke mo menten voor het doel te komen. Dat zou de ploeg na rust opbrengen. Divo verprutste aanvankelijk ook wel de nodige kansen, maar na een half uur spelen In de twede helft scoorde Kees Gelten 1-0. Zeven minuten later zorg de Tonnie Vnens voor een 2-0 voor sprong en was Goes opnieuw de gesla gen ploeg. Met name in de tweede helft toonde Jong Ambon de kwetsbaarheid van Zierikzee aan. De Middelburgse trai ner Ron Telussa had het goed gezien: „Als je dit Zierikzee laat spelen, word je van het kastje naar de muur ge stuurd- Je moet dus proberen om ze niet in hun spel te laten komen. Daarin zijn we na rust geslaagd. We zijn naar Zierikzee gekomen voor één punt en dat is gelukt". Jong Ambon liet de Schouwse ploeg na rust inder daad geen moment in het spel komen. Door kort te dekken, razendsnel op iedere Schouwenaar, die in balbezit was te jagen, en de tegenstander dus geen tijd te geven de bal makkelijk aan te nemen en af te spelen, verstoor de een hard werkend Jong Ambon de combinaties van Zierikzee voortdu rend. En omdat de Molukse ploeg meer inzet, meer felheid en meer snelheid in huis had. werd Jong Am- bon met het gelijke spel zelfs iets tekort gedaan. Zierikzee kon na rust ook al geen vuist maken omdat routi niers als Kees Verkaart en Wim Over- weel niet in vorm waren en hun stempel niet op het spel konden druk ken. Zierikzee had het aan het doorzet tingsvermogen van spits Jan Leen Boot te danken dat het in de 17e minuut de leiding kon nemen. Jong Ambon sloeg een aardige aanval van de Schouwse ploeg af. maar de bal sprong voor de voeten van Boot. die van een meter of vijftien raak knal de: 1-0. Voor rust waren de beste kansen voor Zierikzee. Zo huppelde de bal miraculeus voor het doel van Jong Ambon langs na een inzet van Kees Stoutjesdijk en Han van de Sande raakte met een schot van zeker 35 meter de lat. Toch kwam Zierikzee alleen met enig geluk aan de tweede treffer. Theo Wittenberg zette van links voor en voorstopper Jan Felius kopte in eigen doel: 2-0. Vlak voor rust werd de doorgebroken Frank Tuankotta neergelegd door voorstopper Patrick de Broekert en scheidsrechter Sol uit Vlissingen gal Jong Ambon volkomen terecht een strafschop, die benut werd door Dick Manuhuwa: 1-2. Acht minuten na rust ging Wim Overweel in de fout door veel te zacht op doelman Ronald Lievense terug te spelen. Uitblinker Peter Hityahubessy was paraat en scoorde schitterend: 2-2. Jong Ambon kreeg daarna de beste kansen. Zo was invaller John Tuankotta zeer dicht bij de winnende treffer, maar Overweel maakte zijn fout enigszins goed door het schot net op tijd te blokkeren. TONNIE DE KORT SCOORT WINNENDE TREFFER WESTDORPE Onmiddellijk na het laatste fluitsignaal van de goed leidende Wim Broekhoven toonde Ria-trainer Jaap Lensen zich een ware realist: „Terneuzen heeft een uur lang het spel gedicteerd en haalde daar ook een doelpunt uit. Als je verder de eigen kansen niet benut, dan verlies je. Zo simpel ligt dat". Het oordeel van de trainer typeerde Ria - Terneuzen helemaal. De be zoekers stuurden meteen de ploeg massaal in de aanval en zetten daarmee Ria onder druk. Maar de geslaagde greep naar bezit van het middenveld en de uitstekende op bouw sorteerden geen effect. In de Temeuzense spits werd te weinig bewogen en kreeg de aanval geen ruimte van een sterk ingrijpende Ria-verdedigmg. waarin de boom lange Deholster en Mechelink in de lucht duidelijk de baas waren Die statisch acterende aanval kreeg ook op andere manieren de Ria-achter- hoede niet plat. Meer dan een dui delijk overwicht wist Terneuzen zich niet te scheppen en het moest zelfs attent blijven bij tegenaanval len van de tegenstander. Maar in dat pressievoetbal moest Terneuzen wel kansen krijgen. Na ruim een kwartier kwam de fraaiste. Een schot van Rini Adnaansen sprong van de lat naai' het hoofd van Jan Huisman, die voor een leeg doel die unieke mogelijkheid miste door eveneens de lat te raken Huisman miste dus Evenals Jan Kolijn die een voorzet van Frank Bogaart in een halve draai maar net naast trok. Ria bleef overeind. Ook toen Terneuzen na rust nog meer het accent op de aanval legde en Ria nog meer in de verdedigende stellingen drong. De Terneuzense goal kwam in feite nog gelukkig tot stand Op snelheid was Boudewijn Corijn langs een goed spelende Die- leman gegleden, zijn voorzet werd door Jan Kolijn gemist, maar ach ter Kolijn was Tonnie de Kort goed gevolgd en tegen diens schot was doelman De Guchtenaire kansloos: 0-1. Ria zag een falende Jos Hendriks tot twee maal toe in kansrijke posi tie schutteren en m de te gehaaste jacht op de gelijkmaker stak te weinig precisie om nog langszij te komen Terneuzen wankelde wel. maar bleef overeind. evenmin tot scoren kwam, kon trai ner van der Hooft na afloop niet verontrusten. „Er zat gewoon niet meer in dan een puntje", vond hij na afloop. Beide ploegen kregen met die 0-0 eindstand dan ook waar ze recht op hadden Grote verliezer werd echter het toch al met talrijk opgekomen publiek, omdat Sluiskil niet in staat was en Internos met bereid bleek om er een aantrekkelijk duel van te ma ken. Vrijdag nog werd Sluiskil gecon fronteerd met een blessure van laatste man Johnny Schelfhout, die op zijn werk bijna een vinger verspeelde en derhalve zondag niet van de partij kon zijn. Sluiskil op verschillende plaatsen te weimg klasse in de gelede ren te hebben om Internos af te troeven Illustratief voor de matige vertoning was het aantal doelrijpe kansen die beide ploegen zich wisten te scheppen Internos kwam daarbij uit op vier mogelijkheden en Sluiskil moest zich tevreden stellen met twee kansen. In de 20e minuut stond de pal Sluiskil-doelman Wauters terzijde en net voor rust reageerde Wauters at tent op een te zachte kopstoot van dichtbij. Heel even veerde de Sluiskil aanhang op. toen Peter van Kouteren na goed dorzetten van Leo Koch in het zijnet schoot en tien minuten voor tijd zag invaller Roy Scheels zijn schot tot hoekschop verwerkt. Daarna was het initiatief weer volledig aan Internos. Dosko en NOAD gelijk: 0-0 MIDDELBURG NOAD pakte in de tweede klas B toch weer een punt (0-01 bij Dosko. Vlissingen leed een 2-1 nederlaag bij leider WVO. Middelburg en Sluiskil (met Berkdijk) hebben maar één punt meer. Uitsla gen: Sluiskil - Internos 0-0, Middel burg - Breskens 2-2, Virtus - Boeimeer 2-2, WVO - Vlissingen 2-1, Dosko - NOAD 0-0. Berkdijk - RKTVV 1-2 WVO RKTVV Internos Boeimeer Breskens DOSKO Middelburg Sluiskil Berkdijk Vlissingen NOAD 6 5 6 4 8 8-2 8 11- 8 6 10- 8 6 11-13 3- 5 8-10 6 1 2 3 4 9-11 6 1 2 3' 4 6- 9 5 1 1 3 3 7-9 uervliet - hw Hfide ploegen speelden een goede ^tnjd. Voordat Biervliet de bal geraakt stond HW door Peter Eekelen met 0-1 voor. Biervliet «eg meer kansen. Romain Deve- ajns maakte gelijk en hij zorgde ook tor een 2-1 ruststand. Toen de Hul- toaren kort na de rust door Peter ?2n op 2-2 kwamen, zakte Biervliet fcg en maakte Carlo Cleijman er 2-3 pas in het laatste kwartier kwam strvliet weer los. HW moest terug a toen Koos Krul alleen door kon Ban, vijf man passeren, was ook helman Jos van de Kinderen kans- wsen werd het verdiend 3-3. HOOFDPLAAT - LEWEDORPSE hoys fe) hardwerkend Hoofdplaat kwam met 0-1 achter door Verdonk, taar zeer terecht wered die achter- tod weggewerkt. Eerst knalde Her- *•7 Versluijs van afstand raak (1-1) een beter spelend en ook meer Ifiisen scheppend Hoofdplaat kwam tor rust nog op 2-1. toen Henk Ottens een strafschop wegens hands toutte. De bezoekers waren nar rust &er. Hoofdplaat koos ook bewust tor meer verdedigen. Dat kon zeker. Wn Herbert Versluijs er na een solo 1 van maakte. Tien minuten voor 4d kwam de spanning toch nog te- rj8- Uitterhoeve kopte de stand toen Een scrimmage voor het doel van Jong Ambon. Doelman Rene Jaar 3-2, maar die stand bleef gehand- en voorstopper Jan Felius bezweren het gevaar Keersemeckers MIDDELBURG Van sensatie ge sproken. Tot zondagmiddag waren er nog drie ploegen ongeslagen in de eerste klas van het zondagafdelings- voctbal. Maar inmiddels hebben Koe wacht. Oostburg en zelfs Noorman nen de eerste nederlaag te pakken. De staartclubs haalden bovendien alle maal punten, zodat het weer een open competitie is geworden. Vooral Patrijzen verbaasde met een dikke 4-0 winst op Noormannen. Koe wacht verloor verrassend met 1-0 bij Zeeland Sport en Sluis won voor het eerst en nog wel in Oostburg: 1-2, Domburg-Hulsterloo 1-3. Robur-Vol- harding 2-2. Com Boys-Graauw 2-1. Noormannen 7 5 1 1 11 19- 7 Hulsterloo 7 3 3 1 9 8-5 Koewacht 7 3 3 1 9 7-4 Corn Boys 7 3 3 1 9 12-11 Oostburg 7 15 17 12-12 Zeeland Sport 7 2 3 2 7 6-6 Domburg 7 2 2 3 6 16-16 Patrijzen 7 2 2 3 6 13-13 Robur 7 2 2 3 6 10-11 Graauw 7 2 1 4 5 11-14 Sluis 7 1 3 3 5 8-15 Volharding 7 1 2 4 4 9-17 PATRIJZEN - NOORMANNEN Vooral na de rust liep het als een trein bij Patrijzen en werd Noormannen verdiend naar een nederlaag ge- speeld. In de eerste hela gmg uc »iuK gelijk op. Noormannen heeft het altijd al moeilijk gehad in 's-Heerenhoek Beide ploegen moesten ook met tien man verder Eerst werd De Jong we gens vasthouden uit het veld ge stuurd en even later Noormannen- spits Henk Wielemaker. Patrijzen pro fiteerde na rust van die ruimte. Noor mannen nam geen initiatief en een vrije trap van Hubert Oosthoek na tien minuten betekende 1-0 en in de 20e minuut werd Ronnie Dek ge vloerd en benutte Peter Verbart de strafschop 2-0. Noormannen bleef on der druk. Jurgen Spelier maakte er 3-0 van en tot slot knalde Peter Verbart uit een vrije trap de eindstand naar de dikverdiende 4-0 ZEELAND SPORT - KOEWACHT Een nauwelijks verdiende overwin ning. In de tweede helft moesten de Vlissmgers alle zeilen bijzetten. In een gelijkopgaande eerste helft, met een licht overwicht voor Zeeland Sport, was het na een half uur 1-0 geworden. Een weggekopte hoek schop knalde Rmus Riemens van zestien meter ineensin: 1-0. Koewacht pakte toen na rust de zaken energie ker aan. maark ondanks een groot overwicht en een voortdurend verde digend Zeeland Sport bleef de 1-0 stand op het scorebord. OOSTBl'RG - SLUIS De bezoekers dicteerden vreemd genoeg de hele eerste helft Oostburg schrok pas wakker, toen het al 0-2 stond. Al na vijf minuten maakte Buyze er 0-1 van en in de 25e minuut stond het 0-2 dankzij Raoul D'Hoore In de tweede helft wilde Oostburg de onderschat ting wegwerken. Het duurde tot een kwartier voor tijd voordat Eric de Rijke de achterstand verkleinde tot 1-2 en dat leverde natuurlijk een span nend slot op. Sluis moest met man en acht in de verdediging, maar bleef met kunst en vliegwerk overeind. DOMBURG-HULSTERLOO De eerste helft gmg gelijk op en m die periode nam Domburg de leiding door Tonnie Huibregtse tzijn eerste volledi ge optreden zijn zijn blessure) 1-0 Hulsterloo speelde het spel slim na rust. Snelle combinaties en in ieder geval een pnma afwerking. Van Puij velde en Van Akker hadden binnen het kwartier de achterstand omgebo gen in 1-2 en tien minuten voor tijd werd het zelfs nog 1-3 door Verplanke Domburg kon daar niets tegenover stellen en verloor verdiend. ROBUR-VOLHARDING Een te rechte 2-2 eindstand, maar wel een wedstrijd met de nodige irritatie, ook al door een chaotische leiding Vlak voor tijd moest Jakko Oostdijk we gens slaan het veld verlaten. Robur moest toen in de slotfase nog een 2-2 toestaan. Willy Verbeek had Volhar ding na vijf minuten op 0-1 gezet. Robur werd sterker en kwam vijf minuten voor rust door Jakko Oost- dijk op l-l Robur bleef ook na rust ietsje in de meerderheid en nam de leiding, toen in de 22e minuut Volhar ding bleef staan voor vermeend bui tenspel en Harald de Kok alleen kon doorgaaif 2-1 Een rommelige slotfase. Eerst stopte Robur-doelman Toon Weijers een strafschop van Rob Coppoolsc. toen werd Oostdijk uit het veld gestuurd en twee minuten voor tijd kwam dan de 2-2 van Kees Lous. CORN BOYS - GRAAUW Een ge lijkspel had een hardwerkende Graauw wel verdiend. Na een kwar tier nam de thuisclub door Hans Roegiers de leiding U-0). maar daarna had Graauw de beste kansen. Het werd vyf minuten na rust 1-1 door Paul Taelman en dat had een goede uitslag geweest in dit sportlef dueL Een attente Eric Klaassen strafte ech ter een fout af in de Graauw-verdedl- ging en zo kwam Com Boys aan een gelukkige 2-1 zege

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 11