Duel kwartier gestaakt na massale vechtpartij Vlissingen loopt stuk op DOSKO-defensie: 0-0 Grootste Autogebeurert in Zeeland, waar... voor loon naar werk tegen Zierikzee Sluiskil verliest in laatste minuut: 2-1 Steen terug in de race na winst op Schutters PZC/sportkrant VEEL TUMULT BIJ DUEL LEWEDORPSE BOYS AXEL IN DE VEILINGHAL TE GOES 200 INRUILAUTO'S met BOVAG GARANTIE Overwinning voor RCS De Craene opgestapt Eerste zege voor Berkdijk MAANDAG 17 OKTOBER 1983 - ADVERTENTIE) LEVVEDORP De wedstrijd Lewedorpse Boys - Axel heeft zondag een kwartier stilgelegen. Scheidsrechter Jan Maranus liep 17 minuten voor tijd van het veld. Hij staakte de wedstrijd, omdat er op dat moment een massale vechtpartij uitbrak. „Ik vond het op dat moment niet meer verantwoord om verder te gaan", was zijn commentaar na afloop. Marios van der Goes van Axel vormde moest na drie minuten doelman Ton- here. Hij moest naar het ziekenhuis en indirect de aanleiding van het tumult, nie Gommers met een hoofdwond toen de thuisclub daarna later op 1-2 Hij werd bij de zijlijn verzorgd. De uitvallen na een botsing met Ad Men- kwam door Ad Menliere werd tweede Lebo-spelers vonden de blessure niet ernstig genoeg en wilde de verzorging bulten de lijnen laten plaatsvinden en toen de scheidsrechter uit Aagtekerke daar niet op inging begonnen enkele Lewedorpse spelers zelf maar aan de Axelspeler te sjorren. Dat was het sein voor de spelers van beide kampen en supporters voor een knokpartij. Er werd geschopt en geslagen en in dat tumult verliet Maranus het veld. Overleg met bestuurders en later ook met de aanvoerders leverde na een kwartier de spelhervatting op en in de resterende zeventien minuten gebeur de niets buitensporigs meer. Wel na afloop. Nadat de Axelaars waren ver trokken trof men in de kleedkamer de nodige vernielingen aan, Axel-trainer Rudi Steel na afloop: „Dat moet ge beurd zijn net na het staken. Het viel wel mee. maar onze elftalleider is direct wezen aanbieden de schade te vergoeden". Het was een irritante wedstrijd. Er werden veel overtredingen gemaakt, er werd veel gepraat, er werd slecht gespeeld en een 0-2 achterstand was toch al dramatisch voor de thuisclub. .Axel had na vijf minuten het wind- voordeel uitgebuit en via een kopbal van Fonny Verstraeten de leiding genomen Vlak voor rust werd het 0-2 door Marlon van der Goes. De tweede helft was nog vervelender. Eerst keeper Ron Ingels in de maag ge raakt. Even later werd hij opnieuw geraakt op de.mond (Rudie Steel stond achter het doel zijn jeugdige doelman te coachen) en een diepe snee in zijn tong maakte een tweede vervanging noodzakelijk. Speler Fon ny Verstraeten ging toen tussen de palen. Allemaal zaken, die de rust in het veld niet ten goede kwamen, met als dieptepunt een vechtpartij. Overi gens. in de stand kwam geen wijziging meer in het resterende deel. Na afloop was men in beide kampen teleurgesteld. Steel: „Ik hoop zoiets nooit meer mee te maken" en zijn collega Renê Brasz van Lewedorpse Boys: „Erg jammer, de druk is ook erg groot voor onze spelers". En tot slot scheidsrechter Maranus: „Ik ben ook niet tevreden over mezelf'. Donderdag 20-Vrijdag 21 en Zaterdag 22 Okt. Ria profiteert van verlies Terneuzen MIDDELBL'RG Terneuzen heeft een flinke tik gekregen in de vierde klas H. De eerste plaats moest cadeau gedaan worden, omdat thuis met 2-1 werd verloren van Hoofdplaat. Ria maakte geen fout en kwam met een 4-2-winst terug uit Hulst, bij HW. Philippine blijft het goed doen en won nu met 2-0 in Aardenburg. Lewe dorpse Boys blijft in een emotierijke wedstrijd weer met een kater achter: het werd 2-1 voor Axel. Ria W 5 4 1 0 9 14- 6 Philippine Terneuzen Axel IJzendljke HW'24 Vogelwaarde Hontenisse Aardenburg Biervliet Hoofdplaat Lewed Boys 5 5 3 2 0 8- 3 OPENINGSTIJDEN e'dag '0 00 i8COuu' Corn Boys en Oostburg gelijk MIDDELBURG Corn Boys heeft een verdienstelijke 3-3 bereikt in Oostburg. Het betrof hier een inhaal wedstrijd in de eerste klas van het zodnagafdelingsvoetbal. Oostburg blijft ongeslagen. Oostburg Com Boys Domburg Robur Zeeland Sport Graauw Patrijzen Sluis 5 1 0 11 6 3 3 0 9 6 15 0 7 Een beeld uit het duel Lewedorpse Boys-Axel toen alles nog koek en ei was 19- 3 TILBURG Zelden heeft Sluiskil zo'n merkwaardige wedstrijd gespeeld als 7- 3 gisteren tegen RKTVV in Tilburg. Volkomen terecht sprak Han van der 5- 4 Hooft, de trainer van Sluiskil, na afloop van een raadsel. De mysterieuze in in krachten in de sP°rt '«eten zich weer aardig gelden. De krachtmeting kreeg 15 13 een vo,komen onverwachte ontknoping met Sluiskil toch nog als slachtoffer. g; 9 Gezien de tweede helft was het volkomen onverdiend dat RKTVV tenslotte 5 6 met 2-1 won dankzij een doelpunt in de allerlaatste minuut. Volharding 934 q i3 Wat maakte deze wedstrijd zo raad- 3 3 3 6-14 selachtiS- Hoewel Sluiskil een fikse l 4 3 7-15 storm als bondgenoot had voor de rust, werd de Zeeuws-Vlaamse forma- OOSTBURG - CORN BOYS Welis- in de eerste helft toch volkomen saar moest Oostburg eerst een snel weggespeeld. Sluiskil kwam wel even opgelopen 0-1 achterstand wegwer- stormachtig als de wind uit de start ken (doelpunt Erwin Faes), met de blokken en viel onmiddellijk fel aan. wind in de rug werd dat binnen het Maar al na twee minuten sloeg half uur omgebogen in ppn 3-1 voor- RKTVV keihard toe: na een snelle sprong door Eric de Rijcke, Ko Mook- aanval over rechts kwam de bal bij hoek en Ronald Hinneman. Vlak voor uitblinker linksbuiten Corné Verhoe- nist werd bij een uitval een strafschop ven. die ineens raak knalde (1-0). Wat gelikt door die Brabanders. Ik dacht: hoe moet dat na de rust dan als RKTVV die storm mee krijgt". Maar al snel in die tweede helft openbaar de zich een rahdsel. Sluiskil werd steeds beter, overvleugelde de Til- burgse ploeg volkomen en was tegen de wind in voortdurend in de aanval. Bij herhaling waren er scrimages te beleven voor het doei van RKTVV. Maar echte uitgespeelde kansen kwa men er aanvankelijk toch niet. Het overwicht van Sluiskil was echter veroorzaakt, die Frank de Meijer b<T- later knalde mee naar voren gekomen zo groot, dat de gelijkmaker wel nmte: 3-2. voorstopper Staps nog tegen de on- moest komen Dat gebeurde in de 40e CLINGE Clinge en Zierikzee zullen dit seizoen vermoedelijk weinig wed strijden spelen waarin niet gescoord wordt. Beide ploegen houden er een gezonde opvatting op na wat het voetbal betreft. 'Aanvallen', luidt het credo en gisteren liet zowel Clinge als Zierikzee zien daarvan niet af te 'willen wijken. Daarom werd het on derlinge treffen tussen de twee teams een wedstrijd vol spektakel en doel punten. Het 3-3-gclijkspel bracht bij Clinge meer vreugde dan bij Zierik zee, dat nauwelijks twee minuten voor het einde van de wedstrijd nog met 2-3 aan de leiding ging. Clinge verdiende het gelijke spel ech ter. Daar konden de beide trainers Rob Haak en Jack Schipper het na afloop wel over eens zijn. „We hebben dat gelijke spel aan ons zelf te wijten", zei de wat beteuterd kijkende Jack Schipper na afloop Zierikzee was al vroeg in de wedstrijd op een 0-2- voorsprong gekomen, maar het mag een wonder heten dat Clinge voor de rust niet tegenscoorde ..We kregen toch vier of vijf scoringskansen, maar we konden ze niet benutten", consta teerde Rob Haak. Jack Schipper ..Er lag bij ons een soort tamheid over de ploeg, die niet te verklaren is". Zierikzee startte zoals gezegd voortvarend. Met het trio Theo Wit tenberg, Rini en Kees Stoutjesdijk m de spits heeft de Schouwse ploeg in fysiek opzicht vermoedelijk de klein ste. maar qua voetbal wel Zeelands meest technische aanvalslijn. Jach Schipper kon daarom dit keer Jan Leen Boot buiten de basiself laten Dat bleek een goede zet Twee doel punten van Theo Wittenberg (juist hij kreeg de voorkeur boven Boot) bete kenden na achttien minuten al 0-2. Eerst scoorde Wittenberg fraai na een dieptepass van de toch wat tegenval lende Kees Verkaart en vervolgens bood Kees Stoutjesdijk, na een fabel achtig goede actie, een niet te missen kans. Clinge was rijp voor de slacht, maar Zierikzee viel plotseling terug. Er vielen gaten op het middenveld, waar naast Kees Verkaart ook Mar tin Quist en Wim Overwecl niet tot grootse daden kwamen. Via Jack Everaert. Fred van Cautercn en Bou- dewijn van Craenenbroeck kreeg Clinge een rits kansen. Onnauwkeu righeid en het sterke optreden van Zïerikzee-doelman Ronald Lievense voorkwamen echter doelpunten. Op slag van rust kreeg de ploeg van Rob Haak nog een ideale mogelijkheid om de psychologisch zo belangrijke te gentreffer te scoren. Rob Wijnstekers ging in de fout tegen Van Craenen broeck, maar uit de daarop volgende penalty schoot Fons Cornelis de bal naast het doel. Na rust kwam Clinge alsnog terug in de wedstrijd Binnen een kwartier scoorden zowel Fred van Cauteren top aangeven van de snelle Danny van Puyvelde) als Boudewijn van Crae nenbroeck na fouten op het Zierikzee- mïddenveld Op basis van veel inzet probeerde de Zeeuws-Vlaamse ploeg Zierikzee te overtreffen. Aanvallend kwam de Schouwse ploeg aan het einde van de eerste en in het begin van de tweede helft nauwelijks uit de verf. Vijf minuten na rust was Rini Stoutjesdijk geblesseerd vervangen door Jan Leen Boot Het duurde tot halverwege de tweede helft voordat er weer wat gevaar voor het Clinge-doel gesticht werd Maar toen was het ook gehjk raak Kees Verkaart speelde, zwaar gehinderd door Fons Cornelis, Jan Leen Boot aan. die voor 3-2 zorgde. Clinge *jleef echter aandringen en nauwelijks twee minuten voor tijd maakte Boudewijn Craenenbroeck al koppend ma een pass van Fred Dek ker) zijn achtste competitietreffer: 3-3. „Het publiek is vandaag win naar", meenden Schipper en Haak na afloop terecht. Oostburg koos na rust voor een ge- derkant van de lat. Sluiskil had het wijzigd concept. De ploeg bleef tegen voornamelijk aan doelman Patrick de wind opgedrongen spelen en Corn Wauters te danken dat de schade tot Boys wist geen raad met dat systeem. T"0 beperkt bleeft Er kwamen weinig kansen, waarbij ut! worden aangetekend, dat Oost- Ha" van der Hoof> moc5t lal™ '°™*- Uittelt ook ongevaarlijk bleef. Een ve": 'h' rust we h« Uirtier voor tijd kwam toch de maal met Terwijl we verdiende gelijkmaker van Hans ™ta hene t™' ™'n sl°™ ln Roegiers: 3-3. speelden, werden we volkomen weg- C0ES VERLIEST OP EIGEN VELD VAN ROOSENDAAL SCHUTTERS MIDDELBURG Steen is weer te rug in de race in de derde klas D. met M werd bij Schutters gewonnen. Voor Goes gaat het er weer somber ,3 lLlLIX uitzien na de 3-1 thuisnederlaag te- ten Roosendaal. Clinge - Zierikzee J-3. Schutters - Steen 2-6, Goes - Roosendaal 1-3, Zundert - Divo 0-2, BSC - Gastel 2-1, Jong Ambon - Steenbergen afg. MIDDELBURG De eerste overwin ning van RCS in de vierde klas G is eindelijk een feit. In Bergen op Zoom werd verdiend met 2-1 van MOC Scwonnen. Overige uitslagen: Cluzona - DIOZ 2-0, Nieuw Borgvliet - Hoeven 6-1, SVW'67 - RSV 1-3. Oudemolen - Kruis end 1-2, VES'35 - Noordhoek 1-2. 5 4 l 0 9 9-3 5 3 2 0 8 9-5 5 3 117 10-11 5 2 2 1 6 9-7 5 2 1 2 5 13-10 5 13 15 9-7 5 1 2 2 4 5-7 5 2 0 3 4 6-9 5 1 1 3 3 8-13 Ciuzona Soordhoek Hoeven RSV R* Borgvliet «OC'17 VES'35 RCS DIOZ Kruisland Oudemolen SVW'67 MOC'17 - RCS Een beter spelend "CS heeft eindelijk een positief resul taat geboekt. De Souburgers kwamen inde eerste helft al met 0-1 voor door John van Eenennaam en dezelfde Speler kopte een kwartier na rust die voorsprong op 0-2. Toen kwamen de Brabanders pas ?oed los. RCS kwam wel in de ver wikking, maar met uitvallen deden ach nog enkele goede kansen voor. °as drie minuten voor tijd kon Bos- '■ers de achterstand op 1-2 brengen. ®aar de resterende tijd was toen te «Ut. RCS bleef verdiend overeind. De Zeeuws-Vlamingen hebben een verdiende overwinning geboekt, hoe wel het veldspel dat aanvankelijk niet deed vermoeden. Schutters speelde een pnma wedstrijd in het begin, maar Steen loerde bekeken op de counter en dat lukte wonderwel in de eerste helft. Eerst Peter van Dorsse- laer, toen Mark Triest en even later Paul Dobbelaere brachten de voor sprong op 0-3. Toen pas kon Van Duijvenbode tegenscoren: 1-3. Vijf mi nuten na rust kwam Schutters zelfs op 2-3. Aan spanning geen gebrek, maar toen Mark Triest de stand op 2-4 bracht was Schutters verslagen. Steen overspeelde de thuisclub, die nog twee strafschoppen moest toe staan. Beide malen scoorden Peter van Dorsselaer: 2-6. Goes - Roosendaal De Goesenaren zijn kansloos geweest m de thuiswedstrijd tegen Roosen daal. De Brabanders speelden veel beter en Goes zakte naar een beden kelijk niveau Binnen een kwartier stond Roosendaal met 0-2 voor door doelpunten van Stols en Peter van Zinnen. Een kwartier voor rust kon Frank Bergman de achterstand wel tot 1-2 verkleinen, maar ook na de rust leverde dat geen impulsen op Roosendaal beheerste de strijd en dikverdiend maakte Swinkels er hal verwege de tweede helft 1-3 van. minuut: Peter Zwart zette voor en Paul van der Hooft scoorde (1-1Kort daarna kreèg Sluiskil een enorme kans op de winnende treffer. Paul van der Hooft werd net buiten het straf schopgebied gevloerd en uit de vrije trap van Peter Zwart het de Brabant se doelman de bal los. Karei van Hijfte had maar voor het inschieten, aarzelde iets te lang en schoot toen tegen de doelman op. In de slotfase trok Sluiskil zich enigs zins in de verdediging terug. En in de laatste minuut sloeg het noodlot toe. Op het middenveld mocht RKTVV een vrije trap nemen, de bal kwam terecht bij Corné Verhoeven. Ieder een verwachtte een keiharde knal op doel. maar Verhoeven mikte het leer precies voor de voeten van voorstop per Staps die raak tikte (2-1). Een teleurgestelde Han van der Hooft: „Er stonden tien man van "Sluiskil voor het doel. maar de bal kwam toevallig bij die ene man van RKTVV terecht. Daar kan niemand van ons wat aan doen" Han van der Hooft: „We hebben wel pech. Evenals in de wedstrijd tegen Middelburg moesten we nu weer een doelpunt m Lex Drumont (midden de iaatste minuut Incasserenworden. 2 Fred Dekker van Clinge trachten te voorkomen dat Kees Stoutjesdijk gevaarlijk kan VLISSINGEN Het mag een wonder heten, dat Dosko uil Bergen op Zoom zondagmiddag in Vlissingen toch nog met een gelijkspel kon ontsnappen: 0-0. Bijna voortdurend werd het doel van de Brabanders belegerd en tien minuten voor het einde kon Vlissingen de buit gemakkelijk binnen halen, toen Ron van Dam een penalty mocht nemen nadat Frans Schaap ten val was gebracht. Het werd de zoveelste anti-climax: de Vlissingse voorstopper knalde tegen de paal. Dal paste eigenlijk precies in het beeld van de wedstrijd. Tot in de buurt van de panaltystip zagen de Zeeuwse aanvallen er soms levensgevaarlijk uit. maar in het scheppen en vooral in het benutten van kansen blonk niemand uit. Zierikzee Steenbergen Steen SC Gastel Roosendaal BSC Clinge DIVO Schutters Zundert Goes Jong Ambon 5 4 1 4 4 0 I 9 187- 9 0 8 11-5 1 8 16- 9 16 7-6 2 5 10- 9 7- 8 12-12 5 12 2 4 5 113 3 4 0 2 2 2 Behalve die penalty kreeg Vlissingen nog twee nauwelijks te missen kan sen: vijf minuten voor het einde knal de Frans Schaap in vrije positie ook tegen de paal en eerder in de wed strijd kopte Gerrie Eikenhout, hele maal alleen voor de keeper, de bal uit een zuivere voorzet van Schaap over Illustratief voor het eenzijdige duel was ook. dat doelman Hans de Roover van Vlissingen pas in de 38e minuut bal uil een Brabants schot ontving. Invaller-trainer Ronnie Schrier van Dosko had dan ook gelijk toen hij na afloop zei „We hebben geluk gehad, maar anderzijds verdient. Vlissingen de overwinning niet". Dosko was geen schim van de slagvaardige ploeg, die enkele weken geleden Breskens op eigen veld een nederlaag toebracht. De snelle spits Rini Broere, die in feite Breskens de das omdeed met een onverwacht doelpunt, was door een achillespeesblessure aan de kant ge bleven En ook voorstopper Chris Mous. die in Breskens goalgetter Bram van de Broecke grotendeels aan banden legde, was door een kniebles sure met in staat te spelen Daardoor moesten Henk van de Langenberg en John Schuurbiers i normaal midden velders) zich voornamelijk met de verdediging bezig houden Ronnie Schner: „We zijn naar Vlissin gen gekomen met de gedachte: laat ze maar komen en laten we dan maar zien of we met een paar uitvallen wat kunnen doen Tot aan de rand van het strafschopgebied hebben we ze rustig laten dribbelen, maar ze liepen toch bijna steeds vast. Veel echte kansen hebben ze niet gehad. Door de harde wind werden trouwens onze uitvallen ook niet echt gevaarlijk" En daarmee was de wedstrijd in feite in een note- dop geschetst Van een zeer defensief spelend Dosko mocht Vlissingen bijna voortdurend aanvallen Hele series corners moch ten de Zeeuwen af en toe nemen Vlak voor de rust bijvoorbeeld vier op een rij. Een enkele maal leverde zo'n cor ner een adembenemende scrimmage op voor het Brabantse doel. In de slotfase van de eerste helft sprong daarbij de bal plotseling voor de voe ten van de volkomen vrijstaande Ei kenhout. die keihard inschoot. Maar hij had zo'n scherm van spelers (vriend en vijand) voor zich dat de bal afketste. Dosko was ook niet zuinig met het veroorzaken van vrije trap pen en uit een daarvan was Huib Meerman met een snel en keihard afstandsschot dichtbij een onver wacht doelpunt Maar de uitstekende doelman Jan de Best redde spektaku- lair. Voor Vlissingen was het wel bemoe digend dat de ploeg van trainer Bert Pentury zo sterk domineerde. Als de Zeeuwen zo overheersend blijven spelen is het succes onafwendbaar. Ook voor eigen publiek. 5 3 117 5 2 3 0 7 5 3 0 2 6 4-5 5 2 0 3 4 9-9 5 1 2 2 4 2-3 5 1 2 2 4 4-6 5 1 2 2 4 2-6 5 0 3 2 3 2-4 5 1 1 3 3 4-3 4 1 5-10 HW-RLA De Westdorpenaren had den de wedstrijd al voor rust beslist. Met de wind in de rug kogelde Egbert Audenaerd eerst raak uit een vrije trap (0-1). toen een bekeken lob over Jos van de Kinderen van Jos Hen driks (0-21 en met een knal van af stand van Hemelsoet kwam de rust stand op 0-3. Dat bleef het ook. omdat Van de Walle een strafschop tegen de paal schoot. HVV koos natuurlijk voor het offensief na rust. Na tien minuten maakte Huub Bun er 1-3 van en tien minuten later was de spanning helemaal terug dank zij Luc Leijman. Ria had het moeilijk. Twee minuten voor tijd dacht Steijaert, dat hij de gelijkmaker scoorde, maar de bal zou de lijn volgens de scheidsrechter niet hebben gepasseerd en uit de daarna volgende uitval ontstond een straf schop wegens hands, die Frank Lam mens benutte om de zaak te beslissen: 2-4 TERNEUZEN-HOOFDPLAAT Het heeft Terneuzen niet meegezeten in de weedstrijd tegen Hoofdplaat. Een regen van kansen werd om zeep ge holpen. De bal ging steeds net over of naast en Hoofdplaat had voor rust aan een uitval voldoende. Walter Thomas bracht de ruststand op 0-1 en tijdens het ook na rust voortdurende Terneuzense offensief had Jacky Ja cobs wel geluk bij een uitval en scoorde 0-2. Terneuzen werd er moe deloos van en de treffer van Jan Huisman (1-2) kon het dram niet meer afwenden. HONTENISSE-BIERVLIET In de eerste helft had Biervliet de wind mee en dat leverde ook een 0-1-voorsprong op. Na 22 minuten knalde Adrie de Meijer een vrije trap van ruim veertig meter in het doel: 0-1. Vijf minuten na rust stond het gelijk. Een hoekschop van Jan van Joole werd door Gerrie Sponselee ingeschoten en via een Biervliet-been was het raak: 1-1. Hon tenisse kreeg daarna nog wel meer kansen, maar ondanks dat overwicht bleef Biervliet met uitvallen alle aan dacht vragen. Alleen in de slotfase kwam Biervliet nog in moeilijkheden, maar de stand bleef verdiend 1-1. IJZENDIJKE-'VOGELWAARDE De thuisclub heeft de 1-O-winst in de eerste helft verdiend. Binnen vijf mi nuten hadden William Aarsens en Eric van Poucke al paal en lat getrof fen en eindelijk werd het. na twintig minuten terecht 1-0 door Rudi Meijer. Vogelwaarde kwam pas na rust aan bod. De bezoekers werden toen m het veld wel sterker, maar veel uitgespeel de kansen kwamen er niet. IJzendijke kon zich gemakkelijk overeind hou den en haalde verdiend met een krap pe 1-0-voorsprong de finish. AARDENBURG-PHILIPPINE Twee kansen waren genoeg voor Phi lippine. De bezoekers verdienen de overwinning nauwelijks. Aardenburg heeft een hele wedstrijd aangevallen. Al in de eerste helft beslisten twee uitvallen de wedstrijd. Eerst scoorde Kurt van de Acker via de onderkant van de lat en dezelfde speler had even later weer succes: 0-2. Wat Aarden- burg ook probeerde, zowel voor als na rust. aanvallend wilde het niet luk ken. Philippine kwam goed weg met de 0-2-overwinning. WESTDORPE De scheidsrechters- commissie van de KNVB afdeling Zeeland is zijn aansteller van de zondagscheidsrechters kwijt. Hugo de Craene uit Westdorpe heeft beslo ten met onmiddellijke ingang zijn functie neer te leggen. Het vele en dikwijls ondankbare werk werd hem te veel en toen hij kortgele den ten onrechte een brief ontving, waarin hem werd verzocht wekelijks ook nog eens zelf te gaan fluiten, was voor hem de maat vol. Wie zijn taak in de commissie gaat overnemen is nog niet bekend. Daartoe moet ook over leg gepleegd worden met de vier Zeeuwse COVS-groepen, maar eerst komt dit probleem morgenavond (dinsdag) in de Zeeuwse scheidsrech- terscommissie aan de orde. MIDDELBURG Het herstel van Berkdijk lijkt ingetreden in de twee de klas B. Met 3-2 werd de vierpun tenwedstrijd bij NOAD gewonnen. Drie Zeeuwse clubs weten zich mede daardoor (en de eigen nederlagen en de 0-0 van Vlissingen) ook weer in de gevarenzone. Uitslagen: Boeimeer - WVO 0-1. Bres kens - Virtus 2-1, Internos - Middel burg 2-0. RKTVV - Sluiskil 2-1, NOAD - Berkdijk 2-3. Vlissingen - Dosko 0-0 WVO Internos RKTVV Boeimeer Breskens Virtus DOSKO Vlissingen Middelburg Sluiskil Berkdijk NOAD 5 4 10 5 3 11 9 7-3 7 8-2 7 9-6 7 9-6 5 8-6 5 2 1 2 5 9-11 5 1 2 2 4 3-5 4 1 1 2 3 6-7 4 0 3 1 3 6- 5 1 1 3 3 9-16 3 1 0 2 2 5-7 5 0 1 4 1 5-13

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 11