PERSONEEL gediplomeerde ziekenverzorgende (m/v) verpleegkundige (m/v) waarnemend afdelingshoofd (m/v) direktie-sekretaresse w werk? YW\ ervaren vertegenwoordiger (m,„ m voorman elektrotechnische dienst m/vr Sr ARTOIS horecavertegenwoordiger KUNSTHARSFABRIEK SYNTHESE BERGENOPZOOM Studeren met een salaris ^_ollege DOCENT(E) NEDERLANDS DOCENT(E) MUZIEK kapper m/v behanger m/v lts-ers mts-er W Rabobank Q medewerker (m/v) na-incasso m MEDEWERKISDER CONCIËRGE HERENGRACHT Verpleeghuis te Middelburg, waar 35 somatisch zieke en psycho-geriatrische bewoners verpleegd worden, heeft plaats voor: (voor 32 uur per week) Werktijden: 4 dagen per week 8 uur per dag. Bij toerbeurt weekenddienst (in principe voor 32 uur per week) Werktijden: 4 dagen'per week a 8 uur per dag Bij toerbeurt weekenddienst Salariëring en verdere arbeidsvoorwaarden konform de C A.O voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer P.M.M. van den Beemt, Hoofd "Herengracht", bereikbaar onder telefoonnummer (01180) 1 25 01. DER BOEDE een verpleeghuis te Koudekerke. waar somatisch zieke en psychogeriatrische bewoners verpleegd worden, heeft plaats voor een ten behoeve van een psycho-geriatrische afdeling van 42 bedden, waar verzorgings- en verplegingsbehoeftige bewoners verblijven. Funktie-eisen: diploma ziekenverpleging A en/of B; diploma ziekenverzorging, plus een aanvullende opleiding. Informatie wordt gaarne verstrekt door dhr. R.P Belt, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, bereikbaar onder telefoonnummer (01185) 12 16. HERHAALDE OPROEP Der Boede heeft tevens plaats voor een Tot het takenpakket behoort o.a.: notuleren van vergaderingen, bijhouden van de agenda, verzorgen van de korrespondentie; archiefbeheer Bij het uitvoeren van deze taken wordt een grote mate van zelfstandigheid verwacht. Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste kandidaat met een representatief voorkomen en goede kontaktuele eigen schappen Tevens dient de aan te stellen kracht in het bezit te zijn van het Schoevers-diploma direktie-sekretaresse en over de nodige ervaring te beschikken Salariëring konform de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen omtrent deze vakature worden gaarne verstrekt door de heer C.J Smolders, adjunkt-direkteur Algemene en Civiele Zaken, of bij de heer H de Koning, Personeelsconsulent, telefoon (01185) 12 16. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van de letters HG, resp. DB binnen 7 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland", Postbus 100, 4330 AC Middelburg PROVINCIALE ZEEUWS^ COURANT ZATERDAG 15 OKTOBER j de krant hélpt u op weg GEVRAAGD: verkoop- medewerkers(sters) voor de verkoop van hoogwaardig huishoudtextiel via huisparty's. Voor de rayons Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland en Walcheren. Voor dit uitstekend beloonde werk, vragen wij mensen die in een gezellige sfeer enige avonden per week onze mooie kollektie vrijblijvend kunnen sho wen, Wij werken d.m.v. het z.g. tupperware-systeem Bezit van telefoon en auto is uiteraard noodzakelijk. Geen eigen investering. Schrijft u binnen 1 week aan: PARTY-TEX Schoolstraat 10, 4693 BG Poortvliet. A VERY is een dochteronderneming van het V.R.G.-concem in Diemen m en produceert zelfklevende etiketten in velerlei vorm en uitvoering, het merendeel voor industriële toepassing. Tevens is Avery leverancier van etiketteerapparatuur. -—r De hoofdzetel, waar ca. 300 mensen werken, is qevestiqd in vrg-grou) Utrecht s M In verband met uitbreiding van onze Verkoop Buitendienst vragen wij op korte termijn een voor het Rayon Zeeland De funktie U zult zich gaan bezighouden met de verkoop van zelfklevende etiketten en etiketteer-systemen. U richt zich daarbij met alleen op onze bestaande relaties, het pros pecteren is voor u een belangrijke taak. Uw werkterrein omvat naast de industrie evenzeer bedrijven en instellingen in de handel en dienstensector. U werkt nauw samen met onze verkoop binnendienst en onze technische specialisten. Wat vragen wij Van de kandidaten vragen wij dat zij opleiding op middelbaar nivo (HAVO, Heao) hebben afgerond industriële verkoopervaring kunnen aantonen, rond de 30 jaar zijn. grafische kennis is een pré. Wij bieden Een prima basissalaris, naast een interessante provisieregeling, een premievrij pensioen, onkosten vergoeding, een zakenauto, maar vooral een uitdagende funktie in een afwisselende markt. Indien u belangstelling hebt voor deze funktie kunt u uw sollicitatie brief sturen naar AVERY ETIKETTEN BV, St. Laurensdreef 40, 3565 AK Utrecht. t.a.v. de heer F.E.M. ten Brink. Voor meer informatie kunt u ook bellen 030-632233 en vragen naar de heer R. Guise, marketing manager. TERNEUZEN - HOLLAND Wij zijn een groeiend chemisch bedrijf, gespecialiseerd in de fabricage van broomverbindingen onder andere bestemd voor de farmaceutische, kosmetische, fotografische, plastic- en voe dingsmiddelenindustrie over de gehele wereld. Personeelsbe stand omvat ca. 80 medewerkers. Voor onze fabriek in Terneuzen zoeken wij een Hij/zij zal verantwoordelijk zijn voor het funktione- ren van de elektrotechnische dienst. Zijn/haar taken zullen ondermeer zijn: a. voorbereiding van nieuwe projekten b. plannen en organisatie van zijn/haar afdeling c. het opstellen van onderhoudsschema's Hierdoor komen wij graag in kontakt met kandida ten met een ruime praktijkervaring in een soortgelij ke funktie. Tevens moet hij/zij goede ervaring hebben in meet- en regelapparatuur en belangstel ling hebben voor elektronica. Hij/zij moet in het bezit zijn van het diploma Installateur VEV-, MIT- of MTS-elektrotechniek. Leeftijd 30-35 jaar. Belangstelling Schrijft u dan een brjef met terzake doende gege vens aan afdeling personeelszaken van Broomche- mie B.V., Postbus 318, 4530 AH Terneuzen. ARTOIS NEDERLAND N. V. te Dommelen (Valkenswaard) is onder meer producente van de bekende bieren van de brouwerijgroep Artois Nederland. Daarnaast verhandelt zij deze bieren en een aanver want assortiment dranken, waartoe zij beschikt over een landelijk verkoop- en distributie-apparaat, organisatorisch ingedeeld en gericht op de verschillende marktsegmenten. Tengevolge van ons groeiend marktaandeel in de horecasektor is de noodzaak ontstaan tot rayon herindeling over te gaan. Hierdoor is on der meer een vakature ontstaan voor een in het gebied: ZEELAND EN WEST-BRABANT De hoofdtaken van deze funktie zijn gericht op het verkrijgen van nieuwe verkooppunten voor onze bieren. Dit geschiedt veelal middels het verstrekken van leningen, hypotheken of andere financieringsmo gelijkheden. De horecavertegenwoordiger zorgt er verder voor dat de kontakten met de bestaande relaties soepel blijven funktioneren. Zijn werk brengt met zichdat hij veelvuldig kontakten onderhoudt met onze drankengroothandels of zelfstandige drankenhandels die als agent onzeprodukten verkopen. Takt, inzicht, inventiviteit en doorzet tingsvermogen zijn belangrijke eigenschappen. Hel bovenstaande houdt ons inziens in dat de aan te stellen funktionaris tenminste een middelbare vooropleiding moet hebben genoten, aange vuld met praktische en/of theoretische kennis waar financieringspro- blematieken en/of marketingtechnieken onderdeel van uitmaken. Als leeftijdsgroep denken wij aan 25 jaar tot 35 jaar. Een psychotech nisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de procedure. Wanneer u denkt voor deze funktie de juiste kandidaat te zijn kunt u de sollicitatiebrief zenden aan: ARTOIS NEDERLAND N.V. Brouwerijplein 84, 5551 AE Valkenswaard t.a.v. de heer A, Bosklopper, afdeling Personeelszaken. In verband met promotie van de huidige funktionaris komt binnenkort vakant de funktie groepsleider krediteurenadministratie (tevens plv. chef boekhouding) Avery etiketteersystemen Premievrije deelname in het Akzo- ensioenfonds, diverse gunstige personeelsregelingen Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u sturen naar Kunstharsfabriek Synthese BV., Postbus 79. 4600 AB Bergen op Zoom, t.a.v. de heer T. Roosenschoon, chef Personeelzaken.tel (01640)36960. Funktie-typering: De groepsleider krediteuren administratie is belast met de leiding van de aktiviteiten betreffende krediteuren-, salaris- en pensioen administratie alsmede met het beheer van kasgelden Hij is tevens belast met de administratie van de duurzame produktiemiddelen. Hij vervangt de chef boekhouding bij diens afwezigheid Funktie-eisen: opleiding op het niveau van SPD-1, enige jaren ervaring in boven genoemde taakgebieden, leeftijd 25 - 35 jaar. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring volgens de CAO voor Akzo-Coatings Nederland B V deel uitmakend van de Coatings divisie van Akzo. is producent van kunstharsen hoogwaardige grondstoffen met de funktie van bindmiddel, die over de gehele wereld hun weg vinden naar de verf-, drukinkt-, lijm- en kunststofverwerkende industrie. Synthese heeft ongeveer 375 mensen in dienst. voor een functie bij de rijksbelastingdienst De rijksbelastingdienst biedt de mogelijkheid om te worden opgeleid tot controleur (m/v) van 's Rijks belastingen Tewerkstelling zal plaats hebben in het westen van het land De taak van de controleur bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld (de aanslagregeling) en uit het controleren van administraties van ondernemers Gedurende de opleiding, die omstreeks 1 september 1984 aanvangt en 3 jaar in beslag neemt wordt als salaris het minimum (leugd)loon toegekend Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot controleur A Het salaris bedraagt dan f 2995.- per maand voor 21-jarigen en ouderen, voor jongeren geldt een aftrek van f 225,- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn Het normale carrierepatroon leidt tot de rang van referendaris (salaris tussen f 4409,- en f 5705,-). Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn van tenminste het diploma VWO. MEAO. HAVO of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding (handelswetenschappen cq bedrijfsadmini stratie in het pakket is vereist en een of meer van de vakken wiskunde, economie en recht zeer gewenst) Indien u in 1984 in het bezit hoopt te komen van één van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aan melden Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u op 1 september 1984 met ouder te zijn dan 30 jaar Over de opleiding voor een functie van controleur Is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure aan vragen bij het Ministerie van Financiën, directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201. 2500 EE 's-Gravenhage, onder vermelding van vacature nummer 3-1130/0111. Telefonische aanvragen (070) 766640, 76 6641 of 766709. Het zich in de brochure bevindende aanmeldings formulier dient uiterlijk op 14 november 1983 door hel Ministerie van Financiën te zijn ontvangen in verband met het in december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. rijksoverheid Christelijke Scholengemeenschap voor: Lager- en Middelbaar Detailhandelsonderwijs Lager- en Middelbaar Economisch en Administratief Onderwijs Merwedestraat 1, 4335 XR Middelburg. Telefoon (01180) 23951 Direkteur: G. J Swiers Het bestuur van bovengenoemde scholen gemeenschap vraagt per 1 november a.s. een voor 16 uren per week aan de Middelbare Afdelingen (1e leerjaar). Het betreft een tijdelijke betrekking tot 1 augustus '84. Een 2e graads bevoegdheid is gewenst. Tevens wordt ter vervanging wegens ziek te gevraagd een voor 3 uren per week aan de brugklassen van het L.B.O. (op maandagmorgen). Minimaal 3e graads bevoegdheid vereist. Van de sollicitanten wordt verwacht, dat ze zich uit persoonlijke overtuiging willen inzetten bij het mede vorm geven aan het Christelijk Onderwijs. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de direkteur, de heer G. J. Swiers, Meulpad 12, 4371 MZ Koudekerke, tel. 01185-2683 (huis) 'vóór 24 oktober 1983. I.v.m. werkzaamh. voor een langere perio de op Schouwen-Duiveland gevraagd zelfst. werkend, ruime erv. enkele jaren erv. Voor een spec, project van enkele mnd. enkele hout/metaal/elektro enkele jaren erv. bij voorkeur in een prod, bedrijf ruime ervaring in frezen en constructie. Bel voor nadere informatie Zierikzee 01110-5855. De Rabobank 'Zoutelande-Meliskerke' medewerker (m/v) die opgeleid wil worden voor de buitendienst. Een groot deel van deze functie omval het uitbreiden van onze assurantieportefeuille. Van kandidaten verwachten wij minimaal HA- VO/MEAO-opleiding. Leeftijd tot 25 jaar. Tevens een medewerk(st)er Gevraagd wordt: HAVO'Meao-opleiding, leef tijd tot 20 jaar. Sollicitaties worden gaarne ontvangen binnen 10 dagen door de directeur: Postbus 1, 4374 ZG Zoutelande. Voor de afdeling Debiteurenadministratie op ons hoofdkantoor te Middelburg zoeken wij een De werkzaamheden bestaan uit: opstarten van de incasso-procedure bij niet tijdige betaling van vorderingen; controleren en verzenden van afsluit- opdrachten voor kleinverbruikers; bijwerken van incassostaten als gevolg van ontvangen betalingen door kleinverbruikers op vervaardigde afsluitopdrachten; aanbrengen van mutaties in de geauto matiseerde debiteurenadministratie; behandelen en beantwoorden van correspondentie; voeren van gesprekken met verbruikers als gevolg van de maatregelen m.b.t. de incassoprocedure en afsluitingeh wegens wanbetaling. Gevraagd wordt: het diploma MBA; contactuele vaardigheden; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Belangstellenden wordt verzocht ffbn schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N.V. PZEM, afdeling P en O, antwoordnummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd), 4330 VB Middelburg. n.v. provinciale zeeuwse n^cu energie-maatschappij fcCIVI Wegens het vertrek van één der medewerk- (st)ers is er bij het bureau sociale dienstverle ning van de gemeentelijke sociale dienst per 1 januari 1984 plaats voor een Functie-informatie: het doen van onderzoek, rapportage en advisering in het kader van de W.W.V., de R.W.W en de W.S.W. Functie-eisen: bezit van het diploma BA, MBO-SD o( sociale verzekeringswetten; ervaring in bovengenoemde werkzaamhe den strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal de aanstelling geschieden in de rang van: gemeente-ambtenaar VI ƒ2256,-, 3066,- aanlooprang); gemeente-ambtenaar VII ƒ2554,-, 3375,- (functierang). De bij de gemeenten gebruikelijke rechtsposi tieregelingen zijn van toepassing. Nadere informatie kan worden verkregen bij de directeur van de gemeentelijke sociale dienst de heer D. Bongenaar, telefoon 01100-21212. toestel 217. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Goes, postbus 2118, 4460 MC Goes, onder vermelding van vacaturenum mer 1212. GEMEENTE GOES <3! s Aan de Gemeentelijke Scholengemeenschap Beroepsonderwijs 'Swanenburgh' Zaaihoekweg 1 te Vlissingen wordt gevraagd er Tot de werkzaamheden behoren toezicht op gebouwen en terrei nen; toezicht op schoonmaakwerkzaaiii- heden; toezicht op leerlingen buiten de lessen; eenvoudig administratief werk. Salaris volgens rijksregeling lig gend tussen 1870,- en 2554. bruto per maand. Indien men n« over 2 jaar ervaring beschikt, vin? aanstelling in de aanvangsrang plaats. Inlichtingen kunnen van 24 oktober af bij directeur van de scholengemeenschap de heer k A. Coone worden ingewonnen. Telefoon: 0118*- 68051. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijntt van dit blad te richten aan burgemeester f wethouders van Vlissingen, p,a afdeling peno neelszaken en organisatie, Stadhuisplein 2, 4$ LG Vlissingen, onder vermelding van vacaturenum- mer 83.14, linkerbovenhoek van de enveloppe

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 4