Dit klokje kost u bij de makkelijke ban! niet meer dan een stevige handdruk verenigde spaarbank Wie gaat sparen bij de Verenigde Spaarbank krijgt tot eind van de maand dit stijl volle digitale quartzklokje cadeau. 't Kost u alleen een stevige handdruk ter kennismaking. We kennen u namelijk graag van naam. Want al zijn we dan een grote bank (in ons gebied is er nauwelijks een bank met meer kantoren), in de benadering van onze klanten doen we graag zo gewoon mogelijk. Dat ziet u meteen al aan onze kantoren. Geen onpersoonlijke bankgebouwen maar kleine open kantoren waar je makkelijk binnen stapt. En dat merkt u aan onze mensen, die klaarstaan om u vriendelijk, snel en aandachtig van dienst te zijn. Deskundigen attent, maar zonder poeha. Wij zijn al sinds jaar en dag een bank speciaal voor particulieren. We heb ben nu 1.2 miljoen grote en kleine spaarders als klant Logisch dus dat we graag uw spaarzin stimuleren. We kennen liefst 16 verschillende spaarvormen. Met onze Giro spaarrekening bijvoor beeld, kunt u uw geld elke dag opnemen,zonder kosten tot f 5.000,- per maand. Geld dat u best een tijdje kunt missen, is daarentegen beter at op een termijnspaarre kening Die geeft een nog hogere rente. En ook uw kinderen zijn welkom. Voor hen hebben we speciale jeugdspaarrekeningen. Daarmee moedigen we hun spaarzin aan en leren ze alvast een beetje met geld omgaan. Kom eens langsals u oversparen denkt. Samen met u zoeken we dan de spaarvorm die voor u het allergunstigst is. Om het extra aantrekkelijk te maken, krijgt u (zolang de voorraad strekt) dit klokje cadeau als u een spaarrekening opent met minimaal f50,- inleg, of als u via een privéreke- ning automatisch minimaal f25,- per maand gaat sparen. Het cadeau is overigens ook be stemd voor bestaande klanten die nu bij ons gaan sparen. Van hen verwachten we niet persé een handdruk. Een glimlach is al vol doende. Wij zijn tenslotte de makkelijke bank in de buurt. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 14 OKTOBER -

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24