Maasvlaktecentrale mag worden omgebouwd Kankerpatiënte Emmy de Klerk maakte boekje over ervaringen Sluis gaf Herman Emmink een warm radio-onthaal Alarmsysteem thuiswonende bejaarden begint eind november PZC/ provincie RAAD VAN STATE WIJST BEZWAREN AF Model Japans eilandje in miniatuur Walcheren Opnieuw grote opkomst bij kinderboekenweek 'IK WIL WANHOOP OMZETTEN IN HOOP' niNSDAG 11 OKTOBER 1983 11 iVan onze Haagse redacteurj gebruiK van steenkool niet tot uit DEN HAAG De ombouw van de Maasvlaktecentrale in Rotterdam, met als doel de twee {^tjgS0^p1"5Sen0naanVaardbare ketels geschikt te maken voor het gebruik van kolen als brandstof, kan doorgaan. De Raad De voorgeschreven rookgasontzwave- van State heeft het verzoek tot schorsing van de voor de ombouw afgegeven hinderwetver- line lijkt hem acceptabel, terwijl de X7 geplande electrostatische stoffilters gunning, een verzoek afkomstig van onder meer de Stichting Natuur en Milieu, in essentie waarschijnlijk iets beter werken dan afgewezen. De ombouw van de Maasvlakte-centrale is van groot belang voor de afdeling de doekfilters die Natuur en Milieu ketelbouw van de Koninklijke Maatschappij' De Schelde' in Vlissingen en evenzeer voor brengt Van der Lee tot de concurrent de MESK uit Hengelo, die een deel van het werk van de KMS zal overnemen, conclusie dat de hinderwetvergun- ning voorlopig in stand kan blijven, De Raad van State, af beter gezega wilde echter een extra capaciteit van Meer essentiele bezwaren van Natuur totdat de Kroon een definitieve beslis- tnr. J J van der Lee, waarnemend 100M000 ton vliegas dat, om verstui- en Milieu hebben het echter niet zaj hebben genomen voorzitter van de afdeling voor de ving te voorkomen, vochtig gemaakt gehaald. Van der Lee acht de angst geschillen van bestuur, heeft de mees- zou worden. Dat laatste is nu niet voor extra luchtverontreiniging welis- te bezwaren van de milieu-organisa- mogelijk. waar begrijpelijk, maar stelt dat het ues tegen de door het openbaar li chaam Rijnmond afgegeven hinder wetvergunning terzijde geschoven. Hij heeft slechts een verbod uit gevaardigd tegen het in de open lucht opslaan van vliegas, dat bij het ver branden van kolen vrijkomt. Van der Lee heeft het gemeentelijk energiebe drijf Rotterdam, exploitant van de Maasvlaktecentrale, opgedragen om l vliegas in overdekte silo's op te slaan. Dat laatste zal weinig invloed hebben op de gang van zaken: er is al een overdekte opslagcapaciteit van 24.000 ton gepland, die voldoende moet zijn bil normale bedrijfsvoering. Het GEB Junioren Vlissingse Stavermansbrigade tweede bij nationale wedstrijd VLISSINGEN - De junioren van de dr A. Stavermans reddingbrigade in Vlissingen hebben tijdens de Neder landse kampioenschappen reddend memmen voor junioren (tot 15 jaar) in Leiden een tweede plaats behaald. De Vlissingse redders eindigden na Roermond. Het resultaat is voor de dr A. Stavermansbrigade des te be vredigender omdat in Vlissingen slechts twee maal per week een half uur kan worden getraind. De win naar Roermond traint in totaal zeven uur per week. Tijdens de kampioen schappen was er een grote publieke belangstelling. Ruiten vernield in Breskens BRESKENS Onbekenden hebben drie ruiten van de roomskatholieke school aan de Europastraat te Bres kens ingegooid. Tevens werden er drie glas-ln-lood ramen vernield van de nabijgelegen roomskatholieke kerk. De ruiten zijn vermoedelijk met ste nen ingegooid. De totale schade be draagt circa duizend gulden. Een buurtonderzoek leverde niets op. Emeritus predikante dr A. H. A. Bakker Middelburg overleden MIDDELBURG - Dr A. H. A. Bakker, emeritus predikante van de doopsge- rinde gemeenten Middelburg, Goes en Vlissingen is zaterdag na een langdurig ziekbed overleden. Don derdag wordt om 13.30 uur een rouw dienst gehouden in de doopsgezinde kerk aan de Noordstraat in Middel burg. De begrafenis vindt plaats om 15.00 uur op de begraafplaats aan de Nïeuwlandseweg in Middelburg. Dr Bakker werd 27 juli 1907 in Hoorn geboren Zij doctoreerde in 1937 op een in het Engels gesteld proefschrift inde Godsgeleerdheid. In 1940 kwam 7 zij vanuit Amsterdam naar Middel burg en werd predikante voor de doopsgezinde gemeente in Middel burg. In 1968 werd zij tevens predi kante voor de doopsgezinde gemeen ten Goes en Vlissingen. In augustus 1972 ging zij met emeritaat. Zij werd toen tevens benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. Naast haar werk als predikante was zij actief als bestuurslid van de Stichting Ver- pleeg- en Rusthuizen. Zij was twintig Jaar voorzitter van het bestuur van deze stichting. Wedstrijd van Kynologenclub Zeeland in manege Kapelle KAPELLE De Kynologenclub 'Zee- iand' hield zaterdag in manege Braan- jehoek in Kapelle een onderlinge wed strijd in gedrag en gehoorzaamheid voor honden. Er werd in vier catego rieën gekeurd: beginners, e.g.-club ?g en landelijk. Het morgengedeelte bestond uit appel-oefeningen, terwijl {r 's middags aan het niveau aange paste behendigheids-oefeningen wer den gehouden. Er namen 47 combina ties aan deze wedstrijd deel. De uit slag: kenners-klas: 1 W. de Klerk uit Hulst, net landseer 'Nicky', 2 R. Traas uit Goes, wt labrador retriever 'Mardas'. 3 M de Korte uit Renesse. met groenendaeler 'ban diet'. 4 A Francke uit Aagtekerke. met cocker spaniêl 'Roetje'. Elementaire- 1L Kelm uit Serooskerke, met Duitse Herdershond 'Conny', 2 hr. Jacobs uit Vlis- ™?en. met Duitse herdershond 'Duvel', 3 ö- Roskam uit Meliskerke, met bouvier »m', 4 j t. Joziasse uit O.-Souburg, met widen retriever 'Gwendo' Club-g. en g. j. Was. 1 j de Boer uit Vlissingen. met w Bouvier 'Shiva', 2 J. L Mieras uit Koe wacht, met border collie 'Menang', 3 Conny v. Uere uit O.-Souburg, met entlebucher sennenhond 'Cita', 4 F. Renzen uit Vlissin- Wn, met Ooiden Retriever 'Igor' Landelij ke klas: 1 E. H. Mesu uit Middelburg, met «ütae herdershond 'Aschja', 2 R. Durinck ""Axel, met Brlard 'Rusty', 3 J. v. Over bite uit Noord Welle, met Appenzeller «nnenhond, 4 J, v. d. Velde uit Krabbendij- «.met Ooiden retriever 'Alex 'o Brlen'. De Pnjs voor de beste Duitse herdershond ging N}1 KelIn uit Serooskerke, de prijs voor öeste kruising ging naar: M. E. Hooge- ?wn uit Vlissingen. met 'Funda'. De Maasvlakte-centrale luchtfoto Bart Hofmeesteri. MIDDELBURG - Miniatuur Wal cheren krijgt volgend jaar een mo del van het Japanse eilandje Deci- ma. Op dit eilandje, dat nu een onderdeel van de stad Nagasaki is, heeft vroeger de factorij van de Verenigde Oostindische Compag nie (VOC) gestaan. De burgemees ter van Nagasaki, de heer Motoshi- ma, heeft het model vrijdagavond symbolisch aangeboden aan zijn Middelburgse collega drs P. A. Wolters. Dat gebeurde tijdens een speciale zitting van de gemeente raad van Nagasaki, waarin de Mid delburgse delegatie, die zoals ge meld momenteel Japan bezoekt, officieel werd ontvangen. Het gebaar van de heer Motoshima volgde op de overhandiging door de heer Wolters van een grote kleu renfoto van het VOC-schip. 'Prins Willem', dat in 1649 in Middelburg werd gebouwd. Deze foto krijgt een plaats in het 'Holland Village', dat veertig kilometer ten noorden van Nagasaki ligt. Het model van het eilandje moet overigens nog wor den vervaardigd. De klus wordt uitgevoerd door leerlingen van een technische school in Nagasaki. De Middelburgse delegatie, die uit vertegenwoordigers van het ge meentebestuur, uit mensen uit het bedrijfsleven en enkele particulie ren bestaat, heeft zaterdag het 'Holland Village' bezocht. In dit park staat onder meer een Neder landse boerderij en enkele windmo lens. In het park worden Neder landse produkten verkocht. De Middelburgers boden hier enkele in Zeeland gemaakte handgeweven kleden aan. Ook is het de bedoeling dat het VOC-schip. dat een Japan se vereniging wil bouwen, in de toekomst een plaatsje krijgt in het Holland Village. Deze Japanse ver eniging wil. zoals gemeld nauw samenwerken met de Walcherse vereniging van de heer P, Roskam, die ook de mogelijkheden tot de bouw van een VOC-schip onder zoekt. Zaterdagmiddag trad een folkloris tische drumband op ter gelegen heid van het Middelburgse bezoek aan het nationale park in Unzem. Deze muziekgroep maakt gebruikt van oude drums. Volgens jaar be zoekt dit gezelschap Europa. Beke ken wordt, of deze groep ook in Middelburg kan optreden. Zondagmorgen waren de Middel burgers de eregasten bij het jaar lijkse Okunshi-festival. dat door ongeveer honderdduizend mensen werd bijgewoond, 's Middags werd een bezoek gebracht aan het Ne derlandse Museum op Decima. Dit museum is ondergebracht in een van de pakhuizen uit de VOC-tijd, die nog op het eilandje intact geble ven zijn. Onder leiding van een lerares in de 'theeceremonie' werd zondagmiddag voor de Middelbur gers een authentieke theeceremo nie opgevoerd Dat gebeurde in de tuin van het Glover House- Met een receptie nam Nagasaki zondagavond afscheid van de gas ten uit de Nederlandse zusterstad. Maandagmorgen vertrok de dele gatie per trein van Nagasaki naar Kyoto, waar de groep in de loop van de avond aankwam. Zoals gemeld brengen de Middelburgers in de loop van de week ook nog een bezoek aan Bangkok. Dinsdag 18 oktober worden de Nederlanders weer thuis verwacht. Inbraken Biervliet en Terneuzen BIERVLIET Uit zijn woning van J. H. R. aan de Braakmanlaan onder Biervliet zijn afgelopen weekeinde geld en sieraden ontvreemd. De da- der(s) kwam(en) binnen via de slaap kamer. Bij een inbraak in de electronica- groothandel Bliek aan de Temeuzen- se mr F. J. Haarmanweg werden in hetzelfde weekeinde geld en video banden gestolen. 'Veilig Zaamslag' draagt enkele oplossingen aan ZAAMSLAG Een 'knik' in de weg. verkeerslichten bij de oversteek plaats en radarcontrole op snelheids- overtreders: dat zijn de oplossingen die de werkgroep 'Veilig Zaamslag' in petto heeft voor het oplossen van de verkeersproblemen in de kom van het Zeeuws-Vlaamse dorp. De maatregelen worden morgen avond (woensdag) gepresenteerd op een openbare hoorzitting in vereni gingsgebouw 'De Poort'. Voor de bij eenkomst zijn ruim 100 verenigingen en instellingen, scholen en particulie ren uitgenodigd- De gemeente Ter- neuzen zal worden gevraagd om haar oplossingen toe te lichten, gesteund door een ambtelijke werkgroep met vertegenwoordigers van provinciale waterstaat en de Terneuzense dienst openbare werken. De hoorzitting waarvan een kleine tentoonstelling is verbonden van pu blicaties over de verkeersmisère in Zaamslag wordt geleid door Ton Veraart, lid van Veilig Zaamslag. Ook zal het woord worden gevoerd door Leen Bal van Veilig Verkeer Neder land en voorzitter Dries Klaassen van 'Veilig Zaamslag'. Het publiek krijgt aan de hand van een op schaal gete kende kaart een beeld van de maatre- heeft. De avond begint om 19.30 uur Mortiergranaat in Heille gevonden Herman Emmink in gesprek met Cees Blaeke. stadsomroeper. SLUIS „Ik zit liever hier dan in Limburg", stelde een uiterst tevre den Wout Verweij - producent - maandagmiddag vast na de live uitzending van het radioprogram ma 'Sluis te gast bij Herman Em mink'. De ruim 250 aanwezigen die met de musici, technici en gast sprekers het gemeenschapscen trum 't Zoute Vestje' tot de nok toe vulden, zullen het volmondig met hem eens zijn geweest. Ieder een had er duidelijk zin in en ook het radioprogramma liep op rol letjes. Herman Emmink. de grijze eminen tie van het vaderlandse omroepwe- zen. maakte nog een paniekerig momentje door. één minuut voor de uitzending. „We hebben hier voor twee miljoen aan apparatuur, maar géén geluid", zei hij zenuwachtig. Maar het kwam nog net op tijd voor elkaar. Emmink gaf een rake om schrijving van Sluis als de plaats waar Belgen in het Duits tot zes kunnen tellen'. Burgemeester J. As- selbergs benutte de gelegenheid die Emmink hem gaf om dat beeld enigszins te corrigeren, al stelde hij wel droogjes vast dat de Sluisse bevolking 'ruimhartig is, en graag aan ontwikkelingshulp doet', een visie op het sextoerisme die bij het van het programma in. en mocht ook weer de afsluiting doen. De IJzendijkse koster J van Vooren- berghe mocht iets vertellen over zijn al twintig jaar durende 'bril- lenactie' voor de Derde Wereld. Em mink was voorbereid en gaf hem na het gesprekje meteen een handvo' brillen cadeau. Grappige momen ten ontstonden toen de presentator aanwezige, al wat oudere publiek, met zijn microfoon de zaal instapte duidelijk op de lachspieren werkte De 'Michael Mill Compagny' zorgde met 17 r en een komische spraakverwarring op touw zette tussen een oude me ien vrouw i sterk voor vrouw en de Sluisse burgemeester. een feestelijk, stevig geluid. Piet Brakman, de zingende Zeeuws-Vla ming. had veel succes met zijn 'de mensen, ze zeggen' Hoogblonde Corrie Konings, duidelijk met ge schikt voor de televisie gekleed in een groenig, doorschijnend jurkje met gouden muiltjes, droeg haar Nederlandstalige steentje ook bij. De Sluisse stadsomroeper Cees Blaeke luidde - letterlijk - het begin Lekker publiek hoor. gaat prima" stelde een technicus al tijdens de uitzending vast. Producent Wout Verweij beaamde het. Een vlekke loze uitzending, die dankzij de moeilijke, technische voorberei dingen en de aanwezigheid van ruim 25 medewerkers en musici de TROS per keer zo'n 20.000 gulden kost. In Sluis was dat bedrag maandagmiddag welbesteed. ONDANKS GERING AANTAL AANMELDINGEN DOMBURG - De Stichting Bejaarde- van de Stichting Bejaardenbelangen strookje met naam, adres en telefoon celen" eedacht^n "alarm Zeeland in oprichting heeft Oostkapelle verzamelde zo'n ƒ5000,- nummer van degene die het alarm geien, uie ae wtrKgroep in geaacnien D „„-„o. mpt Hp vprkmn van hanriwprlim maandagmiddag tijdens een verga dering in Domburg besloten met een alarmeringssysteem voor thuiswo nende bejaarden te beginnen, voorlo pig alleen op Walcheren. Er zijn tot nu weliswaar slechts zes aanmeldin- met de verkoop van handwerken heeft ingeschakeld. Vervolgens wordt De apparatuur, een computer die een buurtgenoot of familielid irige wordt geïnstalleerd in het bejaar- schakeld die bij de bewuste bejaarde dentehuis Ter Mantelinge, kost ook een kijkje gaat nemen. ƒ20.000.-. De thuiswonende bejaarde Het systeem zal voorlopig werken krijgt onder het telefoontoestel een tussen acht uur 's avonds en acht uur gen voor aansluiting op het systeem meidkastje met daarin geprogram- 's morgens. De heer Rehorst „Langer HEILLE Aan de Heilleweg te Heille bij de Stichting binnengekomen, meerd het telefoonnummer van Ter kan nog niet, omdat we nog een mortiergranaat gevonden. Het maar dat houdt de doorgang van het Mantelinge. De bejaarde zelf krijgt gebrek aan vrijwilligers hebben die de - - een klein soort zendertje dat op het tijd hebben om bij de bejaarde een lichaam kan worden bevestigd. Valt kijkje te gaan nemen. We streven de bejaarde bijvoorbeeld, dan drukt ernaar het systeem eind november in hij of zij op een knop op het zendertje werking te stellen" De aansluiting op waardoor automatisch de telefoon op het alarmsysteem kost eenmalig veer- Ter Mantelinge overgaat. Bovendien tig gulden Daarbij komt een abonne- verschijnt daar uit de computer een mentsprijs van 3,75 per week projectiel heeft een lengte van 24 nieuwe systeem niet tegen, centimeter en een diameter van 8 volgens de heer P M. Rehorst. voor- centimeter. De Explosieven Oprui- Z1tter van de Stichting Bejaardenbe- mingsdienst is m kennis gesteld en zal langen Oostkapelle die ook het initia- de granaat een dezer dagen onschade- ^ief nam. kan beter eerst het alarm- lijk maken. systeem voorhanden zijn „We kregen T-) a 4- j. i wel aanmeldingen maar we moesten Kacenets gestolen steeds zeggen, het komt misschien wel, maar het is er nog niet. Nu na de Uit 1)01*21112 flat positieve beslissing, gaan we zo snel mogelijk over tot aanschaf van de VLISSINGEN - Onbekenden hebben benodigde apparatuur. Komt er dan in de nacht van zondag op maandag een aanmelding, dan kunnen we ten- ingebroken in een schuur van een fiat minste zeggen dat men aangesloten aan de Troelstraweg in Vlissingen. Zij kan worden" drongen de kelderverdieping van de Geld voor de aanschaf is geen pro flat binnen door een raam en braken, bleem. Dat is er al. Zoals eerder eenmaal binnen, de deur van een gemeld heeft de Domburgse gemeen- berging open. Zij verdwenen met de teraad 15.000.beschikbaar gesteld MIDDELBURG daar gestalde racefiets. voor dit doel en de handwerkgroep activiteiten rond VEEL VOORLEESMIDDAGEN SAS VAN GENT „Wie zou mij nu eens duidelijk kunnen maken, wat de betekenis is van deze alles doordrin gende, niet te dragen pijn. Het lukt mij niet altijd mijn pijn op een afstand te houden. Dan wil ik mijn ogen sluiten en hopen dat ik niet meer wakker word", schrijft Emmv dachten over thema's als. pjju. werken, alleen-zijn. doktoren en spe cialisten, afhankelijk worden, zieken huiskamers, vrienden, de situatie zon der Jan en God. Ze zette ze op papier na een verblijf in de Daniél den Hoedkliniek in Rotterdam, een zie kenhuis voor kankerpatiënten. Een van Dik irom op het opdrachten komen ze zo programma. achter de dingen, die de Ook in de bibliotheek bibliotheek zoal voor Zeeland trekken erg van Sint-Maartensdijk kinderen in huis heeft veel belangstelling, blijkt veel belangstel- Wordt het spel goed ge- deze ling te bestaan voor en- speeld. dan krijgen -de in kele voorleesmiddagen spelers een aantal ver- Ook hier kari de biblio- rassingen mee naar theek rekenen op de me- huis. dewerking van enkele vrijwilligers. Waren 7ipriL7pp maandag kinderen van dwi zeven jaar en ouder wel- Morgen (woensdag) or- kom, vanmiddag wordt ganiseren de bibliothe- voorgelezen voor kinde- ken weer een aantal ren tot zeven jaar. nieuwe activiteiten. Zo De bibliotheek van geeft in de bibliotheek •oorgele- Heinkenszand trok gis- van Zierikzee vanaf illustratie teren weer veel belang- 16.15 uur door poppen- stelling van kinderen, theater 'Alteklein' kinderboekenweek Maandag werd boekenweek weer een aantal bibliotheken feestelijk gevierd. Het voorlezen uit bekende jeugdboeken stond in enkele plaatsen op het programma. Zo werd in Kapelle om voor een grote groep vier- tot zevenjarigen door vrijwilligers in de bibliotheek zen. Ter daarbij konden de kin deren ook naar enkele die een 'steen' voor de Ellis Sayers een voor- diaseries kijken. Van daag en morgen wordt er om twee en vier uur opnieuw voorgelezen. Vandaag (dinsdag) zijn kinderen vanaf zeven want ze lijdt al jaren aan kanker. „Uiteindelijk zal ik wel verliezen. Maar voorlopig vecht ik door", zei ze Geyt in Hulst. 10 juli vorig jaar in de PZC, die een zaterdagpagina wijdde aan haar leven en haar eerste boekje 'Dagboek van rouw', dat over haar ziekte maar vooral het overlijden van haar 'woordmuur' wilden in- stelling. Zij heeft spe- leveren. Het is namelijk ciaal voor de kinder- mogelijk een steen van boekenweek een stuk papier in de bibliotheek geschreven, dat onge- op te halen, waarna er veer één uur zal duren, een woord op geschre- Hel is bestemd voor ven mag worden. Deze kinderen van drie tot stenen worden aan de acht jaar. ter en Jos Wiegmans zorgden voor de ters weer aan de beurt wang bevestigd, zodat De bibliotheek van - - m 1Hulst heeft nogal wat klassen i vooral vcan kleuterscholen i voor rondleidingen op be- kenszand kinderen van zoek. Vanavond geeft alle leeftijden welkom deze instelling een le- om een blokletterspel te zing ln de kleuterschool spelen. Door middel van te Graauw de Klerk-Hontelez uit Sas van Gent goede vriend hielp bij het uitwerken jaar welkom, terwijl in haar nieuwe boekje 'Weerloos en van de onderwerpen. Annique Knot- morgenmiddag de kleu- sterk'. een verzameling collages en ter en Jos Wiegmans zorgden voor de ters v teksten die ze in haar eigen beheer lay-out en drukwerk. De oplaag van zijn. uitgaf. Het verscheen 7 september, op 'Weerloos en sterk' is 300 exemplaren. In het dorpshuis vpi de dag dat ze 57 werd. Ze noemt die Het boekje kost 9.50 en is verkrijg- Schore houdt de biblio- den ontstaat, erjaardag 'een medisch wonder' baar bij drie Zeeuwse boekhandels: theek vanmiddag vanaf Daarnaast zijn in Hein Fanoy in Middelburg. Promenade boekhandel in Sas van Gent en Van 15.15 uur een film- en knutselmiddag voor kinderen tot zeven jaar Tot slot Emmy de Klerk: „Door mijn Verder staat een film ziek-zijn en door het plotseling over- lijden van mijn Jan, heeft mijn toe komst een andere betekenis gekre gen. Ik heb de beste herinneringen Jan ging, die haar tot zijn laatste dag aan mijn leven met hem; maar t had verzorgd. Nadat het stuk was verschenen kreeg Emmy de Klerk tientallen schriftelijke en telefonische dring zich de stilte van de dood aan mc op. Ik sta er nu alleen voor; voor anderen is het nauwelijks in te den reacties. Mensen hadden zich in haar ken wat dat betekent. Allerlei vragen situatie herkend, putten troost uit en problemen komen op me af. Ver haar 'Dagboek van rouw' driet en alleen-zijn maakt i KORTGENE De beheerscommissie neelspel 'Gevecht met drie vrouwen van het dorpshuis 'De Pompweie', te Ook de muziekvereniging EMM uit Kortgene, heeft voor de viering van Kortgene werkt op 21 oktober mee het vijfjarig bestaan van het dorps- De dag wordt besloten met een optre- heel huis, op vrijdag 21 en zaterdag 22 den van de popgroep Jam, Jam. Voor Haar nieuwe bundeltje, dat ze op- kwetsbaar, weerloos. Hoe ervaar ik oktober, het volgende programma de kinderen as er zondagmiddag een draagt 'aan mijn lotgenoten en mijn kinderen Henk en Iemke'. bevat ge- Een tekening uit Weerloos en sterk', het nieuwe boekje van Emmy de Klerk-Hontelez uit Sas van Gent. mijn ziek-zijn? Mijn gezondheid is opgesteld. optreden van het kindercircuis uil geknakt. Maar ik wil geen geknakte Na de opening op vrijdag 21 oktober. Goes 'Hoger op', 's Avonds verzorgt bloem zijn. Ik wil leven, zin ontdek- door de heer J. de LoofT is er om half de groep 'Springtime' uit Hoogerhei ken en vinden in mijn bestaan nu. negen een modeshow door het mode- de een discoshow Op belde dagen is Ik wil dus proberen mijn wanhoop huis Slabbekoom met daarna een er een grote verloting. Het program om te zetten in hoop.... met alle toneeluitvoering door de toneelgroep ma zal van commentaar worden voor kracht en sterkte die in mij is.". Heer Hendrik uit 's-Heer Hendriks- zien door de heer G. Boot. De toegang kinderen. Opgevoerd wordt het to- is op beide dagen gratis

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 13