Belastingen in Kortgene gaan nagenoeg niet omhoog lïiSliilw Wilhelminahuis krijgt een grondige opknapbeur Borsele breidt maaltijdvoorziening voor ouderen uit Jeugdclub in Scherpenisse heeft nieuw onderkomen PZC/streek VOOR '84 POST 'ONVOORZIEN' VAN 2 TON iHiaKüBHAn Weinig animo in Goes bij NCVO-vrouwenraad Raad Borsele bespreekt begroting '84 VRACHTAUTORIJBEWIJS SCHIPPER-PAARDEKOOPER DONDERDAG 6 OKTOBER 1983 WISSEL BEVELANDEN 2! KORTGENE Burgemeester en wethouder van Kortgene verwachten voor 1984 nagenoeg geen verhoging van de gemeentelijke belastingen. Dit vanwege de gezonde financiële toestand van de gemeentekas. Zo rekent het dagelijks bestuur op verbeteringen, die leiden tot verhoging van de post onvoorziene uitgaven met 200.000 gulden. Met het bezuinigingspot lood behoeft in de nabije toekomst nog niet gewerkt te worden, aldus het college. Eén en ander blijkt uit de aanbiedingsbrief bij de begroting 1984 van de gemeente Kortgene. Overigens maken b en w wel gewag van het doorberekenen van stijgende lasten van investeringen en diensten in bepaalde belastingen en rechten. Het gaat om procentuele verhogin gen. In ieder geval blijven de volgende belastingen gelijk aan 1983: honden belasting, onroerend goedbelasting. toeristenbelasting en woonforensen- belasting. De komst van de nieuwe burgemees ter van Kortgene meldt de brief zal geen gevolgen hebben voor de tot dusver uitgezette beleidslijnen. Toch zal de aanpak van mevrouw E. J. Hoogendijk-Van Duijn van belang zijn voor veel zaken op bestuurlijk gebied, menen de samenstellers. Een aantal samenwerkingsvormen zullen het volgend jaar worden aangepast en gewijzigd, stelt het college verder. Dit is het gevolg van de nieuwe wet op de gemeenschappelijke regelingen. Hier onder vallen voor Kortgene onder meer het proefproject specifiek wel zijn regio de Bevelanden, het project Mensen zonder Baan en de stuur groep Oosterschelde. Het college wil voorts verbetering van het regionaal te voeren beleid. „Nog steeds blijkt dat in een aantal gevallen moeilijk binnen die samenwerkingsgedachten op één lijn gekomen kan worden", schrijven b en w. Het dagelijks bestuur heeft verder het plan selectiever om te springen met Commissie publieke werken Zierikzee bespreekt looproute ZIERIKZEE De commissie voor publieke werken van de gemeente Zierikzee vergadert maandag 10 ok tober over onder meer het doortrek ken van de looproute Weststraat na bij de Varreput. Het lag in de bedoe ling van de commissie om die route zo aan te leggen dat de Varreput bij een toekomstige restauratie zo zou worden ingekrompen dat de bestaan de looproute rechtdoor kon worden doorgetrokken. De rijksdienst voor de monumenten zorg gaat echter niet akkoord met het inkrimpen van de Varreput, omdat juist de oorspronkelijke afmetingen van belang zijn. Er wordt door die dienst gesproken van een niet aan vaardbare aantasting van een histo risch monument. Daarom moet de Zierikzeese commissie zich nogmaals buiten over de wijze waarop de loop route Weestburg-Weststraat naar de Poststraat moet worden doorgetrok ken. Andere zaken die in de commissie aan de orde komen zijn het aanbrengen van enkele openbare werken ten be hoeve van de bouw van 34 woningen van de woningbouwvereniging Beter Wonen op verschillende plaatsen in de binnenstad, Ook praten de leden van de commissie over de slotfase van het plan tot restauratie van de kade muren aan de Nieuwe Haven. Voor de gemeente gaat dat werk nog zo'n 363.000.- kosten. Aan subsidie wordt daarbij een bedrag van ƒ1.191.000,- verwacht. De commissievergadering wordt gehouden in het stadhuis en begint om 17.00 uur. Verkoping Scherpenisse SCHERPENISSE - De vrouwenver eniging 'Waakt en Bidt' van de gere formeerde gemeente in Scherpenisse, houdt donderdag 13 oktober de jaar lijkse verkoping. Deze wordt gehou den in het verenigingsgebouw aan de Kerkstraat en begint om 14.30 uur. Ouderling N. L, Rijstenbil verricht de opening. De verkoping is 's middags van 15.00 uur tot 17.00 uur en 's avonds van 19.00 uur tot 20.30 uur toegankelijk voor belangstellenden. Collecte HEINKENSZAND De collecte ten bate van de Nierstichting heeft in Heinkenszand 1.554.05 opgebracht. Collecte RILLAND-BATH De collecte ten bate van het Prinses Beatnxfonds heeft in Rilland-Bath 1.073,35 opge bracht. Ontspanningsmiddag ouderen Borsele HEINKENSZAND Het overlegor gaan van Borselse ouderenorganisa- ties houdt zaterdag 15 oktober een ontspanningsmiddag voor ouderen uit die gemeente, Deze middag komt voort uit de ouderen ontmoetingsda gen die de afgelopen drie jaar gehou den zijn. Omdat echter die ontmoetingsdagen vaak te inspannend waren voor de ouderen is de nadruk wat meer gelegd op de ontspanning. Het programma begint om 14.00 uur in 'De Stenge' te Heinkenszand met een optreden van een boerenkapel uit Heinkenszand. Vervolgens komen Saskia en Serge aan de beurt en daarna is er een kopje koffie. Na de pauze treedt Suze Veen op. De stichting welzijn voor ouderen Borsele ondersteunt de organisatie. Het overlegorgaan buigt zich in een vergadering op 24 oktober over de vraag hoe het programma voor 1984 samengesteld moet worden. In dat overlegorgaan zitten vertegenwoordi gers van ouderen uit alle Borsele dorpen. Wat de ontspanningsmiddag in 'De Stenge' betreft is iedereen van ongeveer zestig jaar en ouder welkom. hoorzittingen en inspraakbijeenkom sten. Uit de praktijk in Kortgene is gebleken dat de belangstelling voor dergelijke bijeenkomsten vaak gering of zelfs nihil is. Dat is zonde van de tijd en het geld. meent het college, en dient te worden voorkomen. Brandweer Colijnsplaat Bazaar Nieuwdorp NIEUWDORP De sportvereniging Nieuwdorp houdt zaterdag 8 oktober de jaarlijkse bazaar. Zoals gebruike lijk zijn er weer veel attracties, waar onder het rad van avontuur en een verloting. De bazaar in het vereni gingsgebouw aan de Hertenweg is van 13 tot 17.30 uur en van 19 tot 24 uur geopend. Vergadering raad maatschappelijke dienstverlening Goes GOES De raad voor maatschappe lijke dienstverlening en volksgezond heid van de gemeente Goes vergadert maandag 10 oktober. Aan de orde komen onder meer de benoeming van leden in enkele secties van de raad, het geven van een advies over het on twerp-j aarprogramma specifiek welzijn 1984 voor de sector zorg en een voorstel de stichting Begeleid Wonen Goes een subsidie van 540 gulden te verstrekken. De vergadering wordt gehouden in het stadhuis en begint om 19.30 uur. Bijzondere aandacht gaat wanneer de ideeën van het college doorgang vinden in 1984 uit naar een onder komen voor de brandweer in Colijns plaat. Het college denkt aan een com binatie met een loods voor gemeente werken. De taak van de brandweer wordt bovendien uitgebreid door het wegvallen van de dienst bescherming bevolking het volgend jaar. Verder richt de zorg van het dagelijks be stuur zich op de fietspaden in de gemeente. Het is de bedoeling dat het fietspad langs het Veerse Meer, rich ting Zandkreekdam, in de loop 1984 is aangelegd. Daarnaast hebben b en w de wens, maar dat blijft wellicht in 1984 een wens, om een fietspad tussen Kortgene en Colijnsplaat aan te leg gen. Ook de dorpsvernieuwing vindt ln 1984 doorgang. Het volgend jaar zul len in Kats vijf woningen opgeleverd worden. Daarnaast krijgen zeven wo ningen in de Wilhelminastraat in Kortgene een opknapbeurt. Voorts bestaat het plan een aantal particulie re woningen en bejaardenwoningen te verbeteren, om de kernen zelf te ver nieuwen en uitbreidingen aan de rand van de kernen tegen te gaan. Tenslot te blijft het college streven naar bevordering van permanente bewo ning in de dorpen. in Kats Lot stand brengen. Ook be staan plannen een windsurfcentrum nabij Kortgene te vormen. Om prak tische redenen dient deze aan cam ping de Paardekreek te grenzen. Voorts zal wellicht iets gedaan wor den aan de overmatige aanzanding in de haven van Colijnsplaat. Dit hangt voornamelijk af van de resultaten van een onderzoek, dat momenteel aan de technische hogeschool in Delft wordt uitgevoerd. Wat betreft de openbare werken is er een uitgebreid verlanglijstje. De na druk komt onder meer te liggen op bestratingswerkzaamheden. Verder zal het komend jaar waarschijnlijk een voorstel worden gedaan voor uit breiding van de begraafplaats in Kats. Daarnaast dient er rond de bedrijfsverplaatsing van het electro- technisch bureau Verburg Holland bv uit de kern van Colijnsplaat een en ander te gebeuren. Ook zou begonnen kunnen worden met de reconstructie van de riolering in Colijnsplaat in 1984. Het dagelijks bestuur verwacht bovendien dat het nieuwe vereni gingsgebouw in Kats begin volgend jaar gereed komt. Recreatie De recreatiecapaciteit binnen de ge meente kan groter, menen b en w, met name in de omgeving van Co lijnsplaat en Kats. Het bestuur wil bijvoorbeeld een kleine jachthaven HEINKENSZAND Het bestuur van de stichting welzijn voor ouderen heeft besloten de maaltijden-voorzie ning aan ouderen uit te breiden naar de gehele gemeente Borsele. Aan dit besluit is een proefperiode voorafge gaan met de bedoeling om de moge lijke 'kinderziektes' die zouden kun nen ontstaan, er uit te halen. De resultaten van deze proefperiode en de aanmeldingen voor de voorzie ning uit de gehele regio hebben het bestuur doen besluiten om over te gaan tot een gefaseerde uitbreiding. Deze is sinds maandag 3 oktober begonnen in de woonkernen Hein kenszand en Nieuwdorp. De uitbreiding kon mede tot stand komen door de positievè opstelling van het gemeentebestuur ten opzich te van dit project door goedkeuring te geven aan een begrotingswijziging van de SWOB. Een zaak die hier ook een rol heeft gespeeld is het 'flanke rend beleid' dat minister Brinkman voorstelt. In het kort houdt dat in dat er een korting komt op de middelen voor de bejaardenoorden en dat de zorg die de bejaardenoorden hierdoor niet meer kunnen geven opgevangen moeten worden door de extramurale voorzie ningen zoals bejaardenhulp, wijkver pleging, gecoördineerd bejaarden- werk en vrijwilligers. De gefaseerde uitbreiding is: oktober Heinkenszand en Nieuw dorp, november, december 's-Heeren- hoek en Borssele; januari, februari en maart Nisse, Ovezande, Driewegen, Oudelande, El- lewoutsdijk, Baarland en 's-Heer Abtskerke. Met enige vertraging moet in mei de gehele gemeente Borsele voorzien zijn. De maaltijden die ook volgens de kliènten van uitstekende kwaliteit zijn, komen uit de 'Schakel' te Goes en 'De Kraaijert' te Lewedorp. Solidariteitskoor op de Bevelanden GOES Op de Bevelanden is het Solidariteitskoor De Bevelanden op gericht. Het zangkoor ziet het als één van haar belangrijkste taken om door het zingen van liederen over onder meer vrede en ontwapening, werkgelegenheid, ontwikkelingssa menwerking, woningnood en racis me een bijdrage te leveren aan een maatschappelijke bewustwording. Hel zangkoor heeft daardoor een dui delijk linkse signatuur. Het idee voor de oprichting van het zangkoor is ontstaan op de laatste 1 mei-viering in Goes, die georgani seerd werd door de PvdA, VARA en FNV. Vervolgens is er naar alle linkse organisaties op de Bevelanden, zoals politieke partijen, vakbonden, actie groepen, een oproep gestuurd om le den te werven. Dit heeft er in geresul teerd dat thans zo'n vijftien mensen zich hebben opgegeven. Deze mensen komen uit bijna alle gemeenten op de Bevelanden. Het ligt in de bedoeling om, te beginnen op 2 november en verder iedere woensdagavond van 21.30 tot 22.30 uur in het gebouw van de Jongerenbeweging-FNV, Zuster straat 13, Goes. De maand oktober zal benut worden om nog meer leden te werven via advertenties en affiches. Daarnaast wordt er een inzamelingsactie gehou den om één en ander te bekostigen. Thans is er nog één probleem: het koor heeft nog geen dirigent. De ver wachting is echter dat ook dat pro bleem voor 1 november opgelost zal zijn. Het secretariaat van het Solidari teitskoor De Bevelanden wordt thans waargenomen door F. A. Kaart uit Goes. Mevrouw Maris-Koster over Recreatie en ruimtelijke ordening RILLAND-BATH - De gedeputeerde mevrouw E. Maris-Kos-tcr spreekt vandaag, donderdag in het Dorpshuis in Rilland. OP uitnodiging van de afdeling Reimerswaal van de VVD belicht mevrouw Maris het thema 'Recreatie in hei kader van de ruim telijke ordening'. De bijeenkomst in het Dorpshuis be gint om 20.15 uur. Na een kort huis houdelijk gedeelte begint de toe spraak van de Zeeuwse gedeputeerde. Een beeld van de renovatïewerkzaamheden in liet Wilhelminahuis in Wilhelminadorp. KOSTEN ZESTIGDUIZEND GULDEN WILHELMINADORP Het Wilhel minahuis in Wilhelminadorp krijgt momenteel een grondige opknap beurt. De gemeente Goes heeft hier voor een bedrag uitgetrokken van zestigduizend gulden. Voor dit geld komt er een nieuw plafond in dc grote zaal, warmte-isolatie om de energiekosten te drukken, het dak krijgt een onderhoudsbeurt, de riole ring wordt aangepast en het gebouw' wordt aan de buitenkant opgeschil derd. De eigenaresse van het dorps- R&iW Het nieuwe gebouw van de jeugdclub 'Scarpenesse'. SCHERPENISSE De jeugdclub 'Scarpenesse' uit Scherpenisse kan haar intrek nemen in een nieuw onderkomen. Het is een flinke houten barak die is geplaatst op het Pluimpot-terrein aan de rand van het Thoolse dorp. De jeugdclub moest verhuizen omdat het gebouw waarin de jongelui eerst zaten, de oude school, wordt afgebroken. Dat gaat waarschijnlijk volgende week gebeuren. Ongeveer vijfenveertig kinderen nemen deel aan de activiteiten van de club en bezoeken de vaste vrijdag avond. Verder is het onderkomen tussendoor nog in gebruik, om Oijvuui ueeiu een blad te stenuiueii oi voor vergaderingen van het bestuur. De verhuizing van het oude naar het nieuwe onderkomen zal het komend weekeinde gebeuren. Het bestuur overweegt nog over enkele weken het nieuwe gebouwtje feestelijk te ope nen. Uit de woorden van een van de bestuursleden blijkt overigens wel dat de jeugdclub het gebouw als een vooruitgang beschouwt. Ongeveer vijfjaar lang zat de club in de oude school, daarvoor werd een ruimte gebruikt van het gemeenschapscentrum. De gemeente heeft voor de barak gezorgd. De club moet zelf de electrieiteitsvoorziening en de waterleiding regelen. Collecte SINT-PHILIPSLAND - De collecte ten bate van de Nierstichting heeft in Sint-Philipsland 830,27 opgebracht en in Anna Jacobapolder 290,-. Tenniskampioenschap jeugd Tholen THOLEN - In het sportpark 'Eegedi- ma' in Tholen werden de tenniskam pioenschappen voor de Thoolse jeugd gehouden, waaraan 44 jongeren deel namen. Na afloop reikte de voorzitter van 'Eegedima', de heer C van den Berge, de prijzen uit. Bij de jongens tot en met 17 jaar ging de eerste prijs naar de 11-jarige Vincent de Kerf van 'Jacoba van Beieren' uit Sint-Maar tensdijk, met op de tweede plaats de 15-jarige Tonny Verjaal van dezelfde vereniging. Bij de meisjes tot en met 17 jaar won Miranda Hommel van TOV uit Oud-Vossemeer, gevolgd door Lian van Poortvliet, ook van TOV. Bij de jongens tot en met 10 jaar zegevierde Lars Krieg van Eegedima uit Tholen, met in zijn kielzog Boude- w.ijn Zuurdeeg van dezelfde vereni ging. Bij de meisjes tot en met 10 jaar verwees Mireille Drenth van Eegedi ma Heidi van Tilburg van 'Jacoba van Beieren' naar de tweede plaats. De troostronden leverden nog prijsjes op voor Marcel Verspuy en Hilde Moer land. Tentoonstelling werken van Henk Doornekamp HAAMSTEDE Vrijdagmiddag (morgen) opent Frans Jansen, voor zitter van de Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duivcland, in 'De Bewaer- schole' te Haamstede een tentoon stelling van aquarellen, tekeningen en illustraties van Henk Doorne kamp. De van origine grafisch vorm gever Dobrnekamp illustreert al ja ren 'Sterna': het tijdschrift van de Schouwse en Goeree-Overflakkeese natuur- en landschapsbeschermings- organisaties. Op de tentoonstelling toont hij vele voorbeelden van zijn minitieus uitge werkte tekeningen van op de eilanden voorkomende vogelsoorten, planten, bloemen en landschappen. Het werk geeft aan, dat Doornekamp een groot natuur- en vogelliefhebber is. En zijn woorden getuigen eveneens van die voorliefde: „De Zeeuwen hebben al te veel opgeofferd aan hun belangen op het gebied van toerisme en recreatie". De in Utrecht wonende kunstenaar voormalig free -lance grafisch ontwer per en oud-directeur van een grafisch bedrijf is onder meer ook gespecia liseerd in het tekenen van letters. „Letters vormen mogelijkheden om alles te zeggen over alles. Over ge boorte en dood, liefde en leed, oorlog en vrede", aldus Doornekamp. In Utrecht is Doornekamp bestuurs lid van de Academie voor Beeldende Kunsten. Verder is hij penningmees ter van het Gerrit Jan Thieme-fonds, ter bevordering van schoonheid en kunst in de grafische vakken. Destijds ontwierp hij onder meer de aankondi ging van de geboorte van prinses Marijke, en een beeldwerk voor de Staatsdrukkerij Voorzitter Jansen van de Natuur- en Vogelwacht opent de tentoonstelling om 15.00 uur. De tentoonstelling staat onder auspiciën van de stichting'Wes- terschouwen Cultureel en is behalve op zondag alle dagen open van 14.00 tot 17.00 uur, tot en met 21 oktober huis, de Stichting Het Wilhelmina huis, neemt het binnen-schilderwerk voor haar rekening. Omstreeks de 18e oktober hoopt de stichting klaar te zijn met het werk. Het Wilhelminahuis, in 1959 gebouwd door de Koninklijke Maatschappij in Wilhelminapolder, biedt regelmatig plaats aan zo'n twaalf verenigingen Verder wordt het gebouw gebruikt door bejaardengroepen en voor het houden van feestavonden en uitvoe ringen. De gelijknamige stichting (in '59 opgericht met afgevaardigden uit het verenigingsleven) doet al jaren moeite het beheer over te dragen aan de gemeente Goes. Voor een complete overname voelden (en voelen) de ge meentebestuurders echter niet; wel wordt jaarlijks een subsidie verstrekt die voorziet in de energiekosten, de beheerskosten en het onderhoud. De belangstelling voor de accommo datie is in de loop der jaren afgeno men. constateert de stichtingsvoorzit ter W, de Waard. Wat de verhuur betreft bevindt de stichting zich mo menteel op een dieptepunt; één van de oorzaken hiervan is, volgens De Waard, het wegtrekken van de men sen naar dorpshuizen in andere kern en. Ook komt het steeds vaker voor dat het gebouw rechtstreeks huurd wordt aan derden; dus zor 1 de diensten van de vaste beheerdf Snoep. Gedurende de renovatiebeurt is gebouw voor gebruik gesloten,! informatie-avond van de geme« Goes kwam hierdoor te vervall Deze is verschoven naar dinsè avond 18 oktober. Ter ere van heropening van het gemeenschi huis komt dezelfde avond naarijK1 waarschijnlijkheid het muziekkt J De Echo een serenade brengen. 'I Taptoe 'De Stenge' in Heinkenszand HEINKENSZAND - In het ontn$!' tingscentrum 'De Stenge' in Hr kenszand wordt zaterdagavond i taptoe gehouden. Dit muziekfess begint om 20.00 uur. Aan deze tap verlenen medewerking de plaatset p. fanfare 'Euterpe' onder leiding van den Toonder, de drumband 'Eute onder leiding van Tobi Smits en R majorettenpeloton 'The Shows uit 's Heerenhoek, onder leiding: Corry de Jonge. Na afloop wordt bal gehouden. GOES „Erg teleurstellend". Zo noemde N. Schouten, de organisatie secretaris van het Nederlands Christelijk Ondernemers Verbond (NCVO) opkomst woensdagavond bij Ruilebeurs Wemeldinge WEMELDINGE - In het dorpshuis in Wemeldinge wordt maandagavond een ruilbeurs gehouden. Deze beurs begint om 19.00 uur. Belangstellenden kunnen er dan terecht voor het ruilen van postzegels, munten prentbrief kaarten en dergelijke. Er kunnen te vens goederen gekocht of verkocht worden. Verkoping Wemeldinge WEMELDINGE - Het vrouwenzen- dingsthuisfront van de gereformeerd- hervormde kerkgemeenschap houdt zaterdagmiddag een verkoping in het kerkelijk centrum in Wemeldinge. Be langstellenden kunnen dan handwer ken, gebak en dergelijke kopen. Er zijn tevens een paar attracties als sjoelen en een rommeltafel. Tegen het eind van de middag wordt een verlo ting gehouden. De opbrengst is be stemd voor projecten voor vrouwen in de derde wereld. HEINKENSZAND De gemeente raad van Borsele vergadert dinsdag 25 oktober over de begrotingen voor 1984. In een openbare raadsvergade ring zullen kort na 13.30 uur eerst de algemene beschouwingen voorgele zen worden. Het gaat daarbij overigens niet om de volledige beschouwingen van de frac ties, maar om een verkorte versie, die per fractie niet langer mag duren van vijftien minuten. Dat is gedaan in een poging de vergadering wat vlotter te laten verlopen Daarna komen de ant woorden van de burgemeester en de wethouders en vervolgens de tweede ronde van de raadsfracties waar dan tot slot nog weer een antwoord van het college op komt. Hierna wordt de rest van de vergade ring afgewerkt die zal bestaan uit eerst de ingekomen stukken en ver volgens enkele voorstellen om ge meentelijke belastingen te verhogen De raadsvergadering wordt gehouden in het gemeentehuis te Heinkenszand. een oriëntatiebijeenkomst nog op te richten NCOV-Vrou raad. De belangstelling was ii daad zeer gering: in de foyer vt Prins van Oranje in Goes i slechts een handjevol onderncn vrouwen. De vergadering werd -s ook vroegtijdig beéindigd. De verwachtingen waren vooraf!e gespannen. Temeer omdat hetNC Vrouwenraad-initiatief landelijks aanslaat. De organisatie, die alse in Nederland voor de belangen va vrouwen uit het klein- en midde drijf op gaat komen, kent mome: r al ongeveer 250 kandidaatleden definitieve oprichting is 10 oktob Dronten. Wat nu de verdere plai zijn om in Zeeland tot de opriefcf, van een afdeling te komen, Schouten woensdagavond nog zeggen. Hij verwacht meer reactie de ondernemersvrouwen uit Zee na de landelijke oprichting var organisatie. J. J. Ruissen, de onlangs aanges! regionale contactfunctionaris vat NCVO, vond het jammer dat e weinig animo voor de bijeen!» was, maar sprak de hoop uit dal en ander in een later stadium' van de grond zal komen. Plattelandsvrouwen naar Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland GOES Dc afdeling Goes Nederlandse bond van plattelï v-rouwen brengt op 11 oktober bezoek aan het Psychiatrisch Ziel huis Zeeland in Kloetinge. Het be begint om 14.00 uur. Allereerst zal uiteenzetting worden gegeven het werk van het PZZ. Daarna'® een rondleiding. Toerclub 'De Hoop besloot seizoen SINT-ANNALAND - De wielen ie' club 'De Hoop' uit Sint-Annayl besloot het wegseizoen met eenp 3. sietijdrit, waaraan vijf leden der bi men. Daarna kon het eindklassen worden opgemaakt. W. DeurlookRt de meeste kilometers af (23061. volgd door W, de Haan (2252) efo Rijnberg (2118). Het eindklasseapt van de tijdritten luidde: 1. C. 1 a berg, 2, W. Deurloo, 3. J. van Leeu^I 'De Hoop' houdt vrijdag 11 noves de algemene ledenvergaderingin£e 'De Hoop' aan het Havenplein, vang 20,00 uur. ANWB-erkend halen met een Mercedes 1213 Westsingel 18-20, Goes. Tel. 01100-16808. Ba

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 30