Nieuw vormingscentrum voor Pinkstergemeente AFSLAG KARBONADE Spannende slotfase in finale van driebanden Maris-Kosterstraat in Nieuwdorp na goedkeuring plan WISSE! BEVELANDEN OVER TWEE MAANDEN IN WEMELDINGE BEKENDMAKING WOENSDAG 5 OKTOBER 1983 PZC/streek 200 WEMELDINGE De pinkstergemeente, regio Zeeland, opent over ongeveer twee maanden haar nieuwe vormingscentrum in Wemeldinge. Het gaat om het eerste onderkomen voor vormingswerk van dit kerkgenootschap in Zeeland. Voorheen werden de opleidingen gegeven in het hoofdgebouw van de Zeeuwse pinkstergemeente in Vlïssingen. Het centrum wordt onderge bracht in het ongeveer tien jaar oude gebouw aan de Irenestraat, dat vroeger dienst deed als dependance van het schïppersinternaat de Schutsluis in Wemeldinge. De Schutsluis heeft de dependance zo'n vier jaar geleden gesloten, voor namelijk vanwege de terugloop van de pupillen. Sindsdien zijn er veel geruchten in omloop geweest over een nieuwe bestemming (volgens predi kant en voorzitter W. J. Lentink van de pinkstergemeente 'wilde verha'' len'). Het leegstaande gebouw leek de pinkstergemeente ideaal als huisves ting voor een vormingscentrum. Het kerkgenootschap (met in Zeeland en kele duizenden leden) kocht het pand vier maanden gelegen op. Het hoofd gebouw in Vlissingen bleek voor dit doel toch ontoereikend wegens ruim tegebrek. De pinkstergmeente wil het onderko men in Wemeldinge gaan benutten voor het geven van verscheidene cur sussen: onder meer opleidingen voor jeugdwerk, kinderwerk en het diako- nale werk van de gemeente. De oplei dingen dragen uitsluitend een educa tief karakter. Maatschappelijk werk Zanglust vergadert in Rilland-Bath RILLAND De vogelvereniging Zanglust uit Rilland-Bath vergadert 7 oktober in het dorpshuis in Rilland. De bijeenkomst staat in het teken van de naderende onderlinge tentoonstel ling, Het is de bedoeling dat belang stellenden zich inschrijven tijdens de vergadering, Aanvang 20.00 uur. Mijnsbergen tweede in rangschikking GOES Op de eerste speeldag van de open Goes bowlingkampioen schappen kwamen Erwin Groen en Chris Mijnsbergen sterk naar voren. Toen de balans aan het eind van de dag, met 40 spelers, werd opgemaakt, stonden Groen met 1237 en Mijnsber gen met 1201 op de respectievelijk eerste en tweede plaats. De spelers van de nationale selectie en ook de vele niet-Goese bowlers hadden wat problemen met de snelle baancondities en kwamen niet tot echte topscores. Toch werden er vele hoge games gebowld. In de derde serie scoorde toemooi- organisator Chris Mijnsbergen een se rie van 1201 pins met een hoogste game van 247 pins. Pas in de vierde serie was het WK- ganger Ed Oudewaal die deze score kon benaderen met een totaal van 1189 pms. De serie daarna kwam Erwin Groen sterk voor de dag. Met games van 255, 166, 214, 178, 208 en 216 kwam hij tot een totaal van 1237 pins en zette zich aan de kop van het klassement. De stand van de eerste tien: 1 E. Groen 1237 plns, 2 C. Mijnsbergen 1201; 3 F. Israël 1198; 4 T. Plummen 1192; 5 E Oudewaal 1189, 6 K. Schellekens 1175; 7 J. Döge 1160; 8 C. Voets 1143; 9 W Jansen 1142. 10 J. van de Looverbosch 1139. Op 8 en 9 oktober worden er nog vijftien series gespeeld, waarna op 9 oktober aansluitend de finales om ongeveer 16.30 uur zijn. Borselse commissie behandelt begroting HEINKENSZAND De commissie voor financiële zaken van de gemeen te Borsele vergadert donderdag 13 oktober over onder meer de begrotin gen voor het dienstjaar 1984 In deze vergadering gaan de verschillende woordvoerders in detail in op die begrotingen. Daardoor hoeven ze in de vergadering waarin de gemeente raad zich over de begrotingen buigt niet te detaillistisch op de zaak in te gaan. Een andere zaak waar de commissie financiën zich over buigt is de aan koop van het voormalige schoolge bouw en de hoofdonderwijzerswonin gen te Nieuwdorp. In die panden zullen in de toekomst kleine wooneen heden gebouwd worden, De commis sievergadering wordt gehouden in het gemeentehuis te Heinkenszand en be gint om 14.00 uur, Schieting 's-Heerenhoek 'S-HEERENHOEK - De handboog vereniging 'Vrije Schutters' in 's-Hee renhoek hield een schieting op de staande wippen. Er waren 59 schut ters. Uitslag eerste wip: eerste hoofd vogel N. v. d. Dries Eensgezindheid 's-Heerenhoek; tweede hoofdvogel E, Rentmeester Willem Teil Ovezande; eerste zij vogel H. v. d. Dries Vrije Schutters 's-Heerenhoek; tweede zij vogel W, Voet Soranus Heinkenszand, derde zijvogel P. Vette Concordia 's- Heerenhoek; vierde zij vogel M. Nij- sten Vrije Schutters; eerste kal P. Vette Concordia, tweede kal en derde C. v. 't Westeinde Soranus; vierde kal Jac. Doene Victoria Kwadendamme; meeste kleine vogels J. Smallegange Zorgvlied Ellewoutsdijk, zes stuks. Uitslag tweede wip: eerste hoofdvogel E. Rentmeester Willem Teil; tweede hoofdvogel J. Korstapje Spes Nostra Ovezande; eerste zij vogel J. Polfliet Doel naar Hoger Wolphaartsdijk; tweede zijvogel A, Boonman Vrije Schutters; derde zijvogel P. Timmer man Vrije Schutters; vierde zijvogel R. de Meester St. Andries Wemeldin ge eerste kal L. de Jonge ADLM Kwadendamme; tweede kal C. West dorp Eensgezindheid; derde kal Sj. v. Eykeren; vierde kal A, Boonman, bei den Vrije Schutters; meeste kleine vogels P. Timmerman zes stuks. van het kerkgenootschap vindt in andere centra plaats. Het gebouw aan de Irenestraat omvat inclusief de om- Trimklassement afgesloten in Kamperland KAMPERLAND Bij de trimkoers ïn Kamperland beslist won de Neder landse kampioene Jopie Withagen uit Bergen op Zoom in een massasprint voor Ina van Otzel, Jacqueline van Stee en voor Joke Goeree, die de beste Zeeuwse werd. Bij de C-trim- mers gingen veertig man de sprint aan: daar won André Tramper uit Goes. Bij de Veteranen werd Gerrit Lagers uit Oost-Souburg eerste, bij de B-trimmers won Leo Buys uit Achthuizen voor Piet Legïerse en Leo Bogers uit Goes. Het sluitstuk van de middag was de strijd bij de A-trimmers. Jannus de Visser uit Goes was de snelste voor Jan van 't Westeinde uit 's-Heeren hoek en de Nederlandse kampioen André Geers uit Ossendrecht, Eindstanden van het Trimwielerklasse- rnent- Midden-Zeeland: Dames Zebraklas sement 1 Ine van Otzel Oude Tonge; 2 Jopie Withagen Bergen op Zoom. 3 Marian ne Wagemakers Oostkapelle, 4 Joke Goe ree Driewegen. 5 Jacqueline van Stee Her- kingen A-Tnmmers 1 Wim Hoondert Hein kenszand. 2 Jan van 't Westeinde 's-Heeren hoek, 3 Frans van de Berghe Krabbendijke, 4 Jannus de Visser Goes; 5 Piet Hoondert Heinkenszand B-Trimmers, 1 Johan Gijzel Yerseke; 2 Leo Bogers Goes; 3 Cees de Jonge Goes. Nico de Leeuw Rilland; 5 Henk Boonman Goes. Henk Peeters Biervliet Veteranen: 1 Cees Geys Goes; 2 Gerrit Lagers Oost-Souburg, 3 Frans Wassink Middelburg; 4 Ad Florrese Oost-Souburg: 5 Piet Jobse Kruiningen. Goese competitie tafeltennis GOES De Goese competitie tafel tennis is in de laatste week van sep tember begonnen. Uitslagen. A-klasse NS 3 GP 1 2-8, PZZ 1 TVK1 uitgesteld, 't Batje 1 - 't Zwake 1 10-0, 't Batje 2 'l Batje 3 6-4, NS 1 GP 2 7-3. CJV1 Kortgene 14-6. B-klasse PZZ 2 GP 3 7-3. TTVG 1 CJV 2 10-0. 't Batje 4 't Batje 5 10-0, 't Batje 5 't Batje 6 8-2, GP 4 PZZ 4 5-5. Oud-papieractie SINT-ANNALAND - In Sint-Anna- land wordt maandag 10 oktober oud papier opgehaald De opbrengst komt ten goede aan het instrumentenfonds van de koninklijke fanfare 'Acceleran do'. De rondgang begint om 18.30 uur. Uitstapje ouderen uit Hoedekenskerke HOEDEKENSKERKE - De bejaar densociëteit in Hoedekenskerke maakte een uitstapje met leden. Om streeks 13.00 uur vertreok het gezel schap met een bus vanaf het vereni gingsgebouw 'De Griend'. Vandaaruit ging de reis naar Burgh-Haamstede waar het Aquadome werd bezocht. Na een kopje koffie werd de rit voortgezet richting Willemstad, via de Brouwers- dam. Onderweg werd een bezoek ge bracht aan de maquette van het Vol kerak. Het diner werd gebruikt in de Zevenbergsehoeve. waarna de terug reis werd aanvaard Schieting Ovezande OVEZANDE De handboogvereni ging 'Willem Teil' in Ovezande hield een schietmg op de staande wippen. Er waren 51 schutters. Uitslag eerste wip. eerste hoofdvogel C v d. Guchte. Spes-Noslra Ovezande. tweede hoofdvogel, bij loting M J Verdonk, Doel naar Hoger Wolphaartsdijk, eerste zijvogel H Boonman, Willem Teil. tweede zijvogel C Westdorp, Eengezindheid; vierde zijvo gel, na loting, M Steenbakker, Victoria Kwadendamme, eerste kal P. Rentmees ter. Willem Teil. tweede kal: J. Platschorre, Zorgvliet Ellewoutsdijk, derde kal: H Koens, Spes Nostra, vierde kal I. Helm- strijd. Juliana Oudelande Uitslag tweede wip eerste hoofdvogel: P. Boonman, Willem Teil, tweede hoofdvogel mevr. D. Verdonk, Doel naar Hoger Wol phaartsdijk, derde hoofdvogel. A. Geense, Zorgvliet, eerste zijvogel: C v d Guchte, Spes Nostra, tweede zijvogel M. Verdonk, Doel naar Hoger, derde zij vogel P Boon man. Willem Teil. vierde zijvogel na loting. C. v. 't Westeinde. Soranus Heinkenszand, eerste kal H Koens, Spes Nostra; tweede kal R v. Beers. Spes Nostra, derde kal: C v. d. Guchte. Spes Nostra, vierde kal- L, Rentmeester. Willem Teil, meeste kleine vogels. J de Jonge, Willem Teil, acht stuks liggende grond een kleine tweedui zend vierkante meter. Het vormings centrum biedt plaats aan vijftig per sonen. De ruimten in het gebouw blijven onveranderd. Behalve een tiental slaapkamers, zijn er twee ge meenschapsruimten, een ziekenka mer. een keuken, verschillende werk kamers, bergingen en de nodige toilet ruimten en wasgelegenheden. Al enkele maanden zijn vrijwilligers van de gemeente bezig met het reno veren van het nieuwe onderkomen. Dat gebeurt geheel in eigen beheer. Zowel de binnen- als de buitenkant worden opgeknapt. Er is inmiddels een nieuw dak op het gebouw gezet, het nodige schilder- en stukadoor werk verricht en er zijn meubelen aangeschaft. Bovendien is het glas werk vervangen, dat de Wemeldingse jeugd de afgelopen jaren heeft ver- De Bidon' besloot het wielerseizoen SINT-MAARTENSDIJK - Voorzitter Piet Weyers is kampioen geworden van de wielertoerclub 'De Bidon' in Sint-Maartensdijk. In de laatste preci- sietijdrit verwees hij Jacob Francke. naar de tweede plaats. Beiden hebben het afgelopen seizoen 2389 km gere den De eindstand luidt verder: 3. A. de Viet, 4. M. Stoutjesdijk, 5. K. Bazen. Tijdens een feestavond zullen de prijzen worden uitgereikt, nield. Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan het afwerken van het interieur en het schilderen van de buitenkant De totale kosten (voor het gebouw en de renovatie) belopen 200.000 gulden. Predikant Lentink prijst zich erg ge lukkig met de reacties van de Wemel dingse bevolking op de komst van het centrum. De mensen bleken de afgelo pen maanden tijdens de werkzaamhe den erg behulpzaam. Zo werden bij warm weer bijvoorbeeld verfrissingen aangeboden. Clubtitel 'Tandje nu bekend Hei oude gebouw van schippersintemaal De Schutsluis in Wemeldinge wordt door vrijwilligers van de pinkstergemeente opgeknapt en omgevormd tot een vormingscentrum. Bij SINT-MAARTENSDIJK - De wieler toerclub 'Tandje Bij' in Sint-Maar tensdijk besloot het seizoen met een precisietijdrit over 22 km op de pol derwegen rond Sint-Maartensdijk en Sint-Annaland. Er namen twaalf fiet sers aan deel. Deze wedstrijd besliste tevens de eindstand om het kam pioenschap. Clubkampioen werd Giel van de Est met 3320 km en op de tweede plaats eindigde Henk Kwaak met eveneens 3320 km. Verdere uit slag kampioenschap: 3. Ron van de Graaf, 4. Witte Andriesse, 5. Arjaan den Braber. De tijdrit werd een over winning voor Ron van de Graaf, 2. Bram den Braber, 3. André Verburgh, 4. Arjaan den Braber, 5. Witte An driesse. HEINKENSZAND De Borselse burgemeester drs G. C. G. van den Heuvel heeft gedeputeerde mevrouw E. Maris-Koster een naar haar ge noemde straat in het vooruitzicht gesteld. De Maris-Kosterstraat kan komen te liggen in het ontwerp- bestemmingsplan Coudorp te Nieuw dorp. Maar voorwaarde daartoe is wel dat het college van gedeputeerde staten dat bestemmingsplan goed keurt. Daarover wordt vandaag (woensdag) een gesprek gehouden tussen vertegenwoordigers van het provinciaal bestuur en van de ge meente Borsele. De gemeente wil graag dat gs het bestemmingsplan goedkeuren, maar heeft ondertussen twijfels gekregen over de vraag of gs dat ook inderdaad zullen doen. Deze zaak kwam aan de orde in een vergadering van de ge meenteraad van Borsele toen het ging om het geven van namen aan enkele nieuwe straten in de gemeente. Daar bij bleek dat verschillende fracties moeite hadden met de naam van een nieuwe straat in Coudorp. Het voor stel van het college van b en w om die straat Prinsessestraat te noemen viel niet zo in de smaak, omdat er al enkele straten in Nieuwdorp zijn die Zaalvoetbaltoernooi 'Onderdak' Zierikzee ZIERIKZEE Bar De Steeg uit Zierikzee verzorgt zondag 9 oktober een zaalvoetbaltoemooi in Zierikzee. In sporthal Onderdak zullen verschei dene teams uit Schouwen-Duiveland eikaars krachten meten. Het toernooi duurt van 15.00 tot 20.00 uur. Er wordt een halve competitie afgewerkt, dat wil zeggen dat de zeven deelnemende teams elkaar elk één keer ontmoeten, telkens tijdens een wedstrijd van één kwartier De KNVB-scheidsrechters Gieskes en Willemse leiden de wed strijden, Na afloop van het toernooi worden in bar De Steeg herinningen uitgereikt. Contactmiddag ouderen POORTVLIET - De hervormde kerk in Poortvliet houdt donderdag een contactmiddag voor ouderen in het verenigingsgebouw 'Eben Haezer', De bijeenkomst begint om 14.30 uur. Contactmiddag Goes borstkankerpatiënten GOES Voor borstkankerpatienten is er woensdag 19 oktober een con tactmiddag. De bijeenkomst in het PMD-gebouw aan de Zonnebloem straat in Goes is bedoeld voor vrou wen, die een borstamputatie of -ope ratie hebben ondergaan. De contact middag begint om 14.00 uur. naar prinsessen genoemd worden en dat zou verwarring op kunnen leve ren, Overigens was burgemeester Van den Heuvel dinsdagavond toch vrijgevig jegens VVD'ers. Zo beloofde hij het raadslid H F. Tijdens een taart. Maar ook die zou daar dan wel een prestatie voor moeten verrichten, namelijk en kele artikelen uit de 'lozmgsverorde- ning riolering Borsele' samenvatten. Tijdens beweerde namelijk in een discussie over het vaststellen van die verordening dat enkele artikelen overbodig waren en best samengevat konden worden. Van den Heuvel be twijfelde dat, maar daagde de WD'er uit. Die samenvatting zou dan ook de toets der kritiek van het ministerie van VROM en van de Vereniging van Nederlangse Gemeenten moeten kun nen doorstaan. Na een concrete vraag van wethouder G. W. Eijssens (ook al WD) of Tijdens op de uitdaging in ging, hulde deze laatste zich in stil zwijgen, BazaarI rommelmarkt school Wemeldinge WEMELDINGE - In de lokalen van de openbare lagere school in Wemeldin ge werd een bazaar en rommelmarkt gehouden. De kleuters hadden een waardebon gekregen om te grabbelen. Verder waren veel familieleden en andere belangstellenden aanwezig. De opbrengst is bestemd voor het aanschaffen van spelmateriaal. Collecte WAARDE - De collecte van het Prin ses Beatrixfonds heeft in Waarde 904.30 gulden opgebracht. Burgemeester opent tentoonstelling in Heinkenszand HEINKENSZAND Burgemeester drs G. C. G. van den Heuvel opent 6 oktober de tentoonstelling 'Kijken naar landschap' in de Stenge te Hein kenszand. Dat gebeurt om 19.00 uur. Vrou wen vereniging in s-Gravenpolder houdt verkoping 's-GRAVENPOLDER - De vrouwen vereniging 'Niet in Eigen Kracht' in 's-Gravenpolder houdt morgen (don derdag) de jaarlijkse verkoping ten bate van zending en kerk. De verko ping wordt gehouden in de grote zaal van de gereformeerde Elimkerk, waar handwerken, gebak, boeken en bloe men te verkrijgen zullen zijn. De ope ningstijden zijn van 14.30 tot 17.00 uur en van 19,00 tot 20.30 uur. Federatie van muziekgezelschappen bijeen in Tholen OUD-VOSSEMEER - De federatie van muziekgezelschappen Tholen en Sint-Philipsland hield een vergade ring onder leiding van voorzitter M. van Damme. De bijeenkomst werd gehouden na de opening van de oe fenruimte Odeon van de Oud-Vosse- meerse muziekvereniging zaterdag middag. Voornaamste punt van be spreking vormde het subsidiebeleid van de gemeente. Tot een definitieve uitspraak kon de vergadering hieromtrent niet komen omdat alleen 'Concordia' nog maar op de hoogte was van de nieuwe beleids voornemens van de gemeente Tholen voor wat betreft de subsidiëring. Be sloten werd dat de heer Van Dnel van 'Accelarando' nog deze maand een vergadering gaat beleggen voor de dagelijkse besturen van alle vereni gingen. De muziekopleiding van de jeugd kwam eveneens ter sprake. Men was van mening dat op dit gebied nog heel wat te verbeteren valt. Over de wijze waarop dat moet worden aange pakt zal men zich nader beraden. Uitstapje Rode Kruis W esterschou wen WESTERSCHOUWEN - Het Rode Kruis afdeling Schouwen, hield een busreis voor licht gehandicapten en alleenstaanden, Zo'n honderd be langstellenden maakten het uitstapje mee. Het gezelschap werd verdeeld over twee bussen. Allereerst werd een bezoek gebracht aan het werkei- land Neeltje Jans. De reizigers werden daar rondgeleid. Vervolgens werd koffie gedronken in het restaurant van sportcentrum Krayestein. Daarna werd via de Brou- wersdam de terugreis aanvaard. In het dorpshuis van Ellemeet sprak de afdelingspresidente mevrouw A C. Houtman het gezelschap toe. De aan wezigen kregen broodjes en koffie en werden daarna weer thuis afgeleverd. Dropping SINT-ANNALAND - De sportvereni ging 'L'Esparance' in Sint-Annaland hield een dropping, waaraan 46 jonge ren deelnamen, die een route van 15 km vanaf Strijenham moesten afleg gen. Het team onder leiding van Dick de Wit werd winnaar. Donderdag 20 oktober houdt de vereniging een film avond in 'De Wellevaete', waar vanaf 20.00 uur 'Flying High' wordt ver toond. Verkoopdag 'Tryfena' POORTVLIET - De verkoopdag van de vrouwenvereniging 'Tryfena' in Poortvliet heeft ƒ6.290,- opgebracht, De handwerken gingen het best van de hand. Het geld is bestemd voor algemeen kerkelijk werk. Huisvrouwentoernooi TC Westerschouwen BURGH - De tennisclub Wester schouwen in Burgh-Haamstede hield voor de vijfde maal een huisvrouwen toernooi, waar 24 dames aan deelna men. Winnaressen werden Peggy Raap en Liesbeth de Lange, met op de tweede plaats José Walter en Willy den Engelsman en als derden Lieset Boom en Ricky van de Graaf. Wed strijdleidster José Walter sprak na afloop een dankwoord en bood alle dames een herinneringslepeltje aan. Namens de deelneemsters werd het woord gevoerd door Marilène Goos- In het kader van het toernooi voor leerlingen van de gezamenlijke ten- nisleraren en -leraressen op Schou wen-Duiveland werd in het sportpark Krayestein in Burgh een tweede serie wedstrijden gespeeld. Bij de jeugd won Tamara Boekholt met 25 punten, met op de tweede plaats Patrick Troost, Alex Hagestein en Inge Scha- leven, allen met 21 punten. In groep A was Kees van Burg de sterkste met 35 punten, gevolgd door Joop Verboom met 28 punten. Arie Bos won in groep B met 33 punten, met op de tweede plaats Betsie van Dijke (32 punten). De leiding was in handen van Robert Jan Pothaar. RECREATIE VOLLEYBAL ZIERIKZEE ZIERIKZEE In poule A vai rccreatievolleybalcompetitie in rikzee zijn slechts twee wedstrijj gespeeld. Casanova won van hel sluiter PJZ niet 3-0 en het tot dusi| wisselvallig spelende Big S verf met 2-1 van het lager geklassef van Oevcren Reizen. In poule B verstevigde Ondei haar positie in de middenmoot een 2-1 winst op Fiscus 1 (nr 3 van| ranglijst). Renesse 1 schoof op naai sub-top door ZWN 1 met 3-0 naar! te sturen. Kwiek 1 plaatste zich n; Fiscus 1 door met 2-1 te winnen Wik 3. Mevo 4, spelenmd in poulel heeft kennelijk kampioenaspirat Dit team won nu met 3-0 vanm Pj^jg: en staat met elf punten uit vier strijden drie punten voor op het. tweede geklasseerde Opel Team, team wist eveneens met 3-0 te wii Renesse 2 werd hiervan het slacht) fer. Het tweede ziekenhuisteam \L sloeg DTS met 2-1. De resultatenpd poule E hebben nauwelijks de n lijst beïnvloed. Brogum verloor 2-1 van PTT en Rabobank ging dezelfde cijfers ten onder tegen Z! 2. Ook de derde wedstrijd in poule tussen Zeelandia 2 en Bra weer Z.-zee eindigde met 2-1 Overige uitslagen: poule Dl Zw R.flf Z.huis 4 - Mevo Dl 1-2, Zw. r. Kr.Z.huilt Renesse 3 3-0, Poule D2. Cluzona 2 - DFr 0-3, Kwiek 2 - Wik D3 1-2, mevo DW Zeelandia l -2 (eerste overwining van ïiatl landia). Junioren Kwiek Jl - Kwiek Reneese - Chr. Sch. Gem. 0-3, Wik Jl -I 2-1. CF» b Programma 7 oktober: 18.30 i Willibrordus, VCS - Brandw. Z.zi Zeelandia, Kwiek Jl - Mevo Jl. 19.30 it B.B.Wansink - RSG, Zw. R.Kr.Z.hulsL Renesse 2, DFS 1 - Zw. R, Kr. Z.huis 3,Cl, - Kwiek J3. 20.10 uur Wik 1 - Zw R.I; Z.huis 1Renesse - Cluzona. kwiek3 - DZf Kwiek J2 - Brouw 21.00 uur: Mevo 2 -1 1, Rabobank - DFS. Cluzona 1 - Zw R pl Z.huis 4, Opel Team - DTS 21.50 uur( Da» - Schouwenoord, Renesse 3 - Wik Dl, Wifflei Wik 3. Reisvereniging in Hoedekenskerke bijeen HOEDEKENSKERKE - De reisf eniging 'Steeds Verder' uit HoM kenskerke houdt vrijdag een verga 7 ring in het verenigingsgebouw Griend' in Hoedekenskerke. Dezel» eenkomst begint om 20.00 uur verband met een steeds toenemei dailing van het ledenaantal zal sproken worden over de manier m ){j op de vereniging moet voortbestai ho Visconcours Oud-Vossemeer OUD VOSSEMEER - De Oud-Va meerse hengelsportvereniging Scharretje' houdt zaterdag het tiet 0 hengelconcours voor de clubcompi tie. De wedstrijd wordt gehouden 15 de brug over het Schelde Rijnkante en begint om 14.00 uur. SOUBURG Het biljartkampioen schap tweede klas driebanden van het district Walcheren/De Bevelan- den krijgt een spannend slot. De eerste vier ronden van deze eind strijd, in Kanaalzicht in Souburg, heeft namelijk nog weinig afschei ding gebracht in het achtkoppige deelnemersveld. Jan Gast en Simon Zuppelli hebben de leiding in han den, maar ook dat duo is al tegen een verliespartij opgelopen. Gast van Delta Colijnsplaat maakt overigens een sterke indruk, zijn moyenne steekt ver boven dat van de rest uit. De Delta-speler dankt dat aan een fraaie partij die in 24 beurten de 20 caramboles bijeenbracht; die 0,833 werkt nog wel even door. Verras send is de lage klassering van Jan Huïge van LBV. Hij realiseert na vier ronden een gemiddelde van 0,526, had echter de pech na een goede opening telkens tegen tegenstanders op te lopen, die tegen hem hun beste partij op de tafel legden. Maar als Huige in de voortzetting een paar keer wint zit hij zo in de middenmoot of hoger. Zaterdag wordt gestart voor de vijfde ronde (13.00 uur), zondag gaat men vanaf 14.00 uur op de finale af. Die wordt omstreeks half vijf verwacht. De tussenstand na vier ronden: J. Gast, Delta Col: 6-0,576-5; S. Zup pelli, VEG/ABV: 6-0.490-3; W. de Schrijver. Dampoort: 4-0,474-4; P. Scheffer, BVW: 4-0,456-4; C. Gouka, VEG/ABV: 4-0,402-3; M. Hoondert, DOS Ov: 4-0,343-2; J. Huige, LBV: 2-0,526-5; S. de Kok, ONDA: 2-0,452-4. GEMEENTE REIMERSWAAL De burgemeester van de gemeente Reimerswaal maakt bekend dat met ingang van 6 oktober 1983 gedurende een maand ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken te Kruiningen voor iedereen ter inzage ligt het ontwerp-bestem- mingsplan 'Krabbendijke, Meiboom I'. Het plan omvat een gebied aan de Oostelijke Parallelweg, ten oosten van de Doelstraat, en strekt tot opvang van de dorpsuitbreiding. Gedurende bovengenoemde termijn van een maand kan iedereen die bezwaren heeft tegen het ontwerp, deze schriftelijk indienen bij de ge meenteraad. Kruiningen, 5 oktober 1983. De burgemeester voornoemd, H. Boer GEMEENTE REIMERSWAAL De burgemeester van de gemeente Reimerswaal maakt bekend, dat voor iedereen ter gemeentese cretarie, afdeling algemene zaken, Oude Plein 1 te Kruiningen ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad van 27 september 1983, nummer 4, waarbij verklaard wordt dat voor het perceel Kerkweg 33 te Waarde een wijziging van het bestemmingsplan wordt voorbereid. Het te wijzigen gedeelte is aangegeven op de bij het besluit behorende tekening. Kruiningen, 5 oktober 1983. GOES: Korte Kerkstraat 9. Openingstijden: di. t/m vr. van 8.30-18 uur Zaterdag van 8.30-16 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 34