Als particulier wil je een makkelijke bank.Want geldzakei zijn al moeilijkgenoeg. verenigde spaarbank Zo gauw je geld in handen krijgt, al is het zakgeld, sta je voor de vraag 'wat doe ik ermee?' Er zijn zoveel manieren om te sparen, te betalen, te lenen, te verzekeren en dure dingen als vakanties te regelen, dat je een ad viseur zou moeten hebben die het allemaal weer wat makkelijker maakt. Zo'n adviseur wil voor u de Verenigde Spaarbank zijn. Wij houden ons sinds jaar en dag bezig met dienstverlening aan par ticulieren. Op dit moment hebben we 1.2 mil joen spaarders als klant. Er is ons een kapitaal van bijna 8 miljard gulden toever trouwd en we vergeten nooit dat 't uw geld is. Grote bedrijven verwachten op maat gesneden adviezen van hun bank. Wij vinden dat u daar evenveel recht op heeft. Van onze 16 spaarvormen zoeken we net die uit die voor u het gunstigst is. Ook van de vele manieren om een huis te financieren of een auto, boot of cara van, kan ervoor u maar één de beste zijn. En die kan u honderden of zelfs duizenden guldens schelen. Onze hypotheekrente bijvoorbeeld komt in de landelijke overzichten steevast als een van de laagste uit de bus. Ook uw kinderen zijn welkom. We sti muleren ze op allerlei manieren.Zodat ze geld sparen bijna netzo leuk gaan vinden als geld uitgeven aan ijs of patat Kom eens langs in een van onze ge zellige kantoren. Om kennis te maken en, wie weet, meteen al wat geldproblemen op te lossen. Want daar zijn we voor. We zijn ten slotte de makkelijke bank in de buurt. 26 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 5 verenigde spaarbank

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 28