6 J V M A vraagt: *1 N PERSONEEL WATERSCHAP NOORD- EN ZUID-BEVELAND jurist(e) medewerk(st)er direkteur buitendienstmedewerker ST.-PAULUSSCHOOL VOOR MAVO vormingsleider (m/v) Rijksscholengemeenschap 'Professor Zeeman' DOCENT(E) WISKUNDE VERPLEEGKUNDIGE MET KINDERAANTEKENING M/V BESTUUR VAN 7 LEDE DIREKTIESEKRETARESSE M/V TEKENAAR m/v 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 1 OKTOBER Het waterschap Noord- en Zuid-Beveland heeft een oppervlakte van 45.000 hectare. Het heeft tol taak de zorg voor de waterkering, de waterhuishouding, omvattende het kwantiteits- beheer en het kwaliteitsbeheer van het oppervlaktewater en de zorg voor de (polder)wegen. Bij de administratieve dienst van het waterschap kunnen worden geplaatst A. op de afdeling Algemene Zaken een FUNCTIE-INFORMATIE Het in samenwerking met andere medewerkers voorbereiden van de bestuurs vergaderingen en de bestuursbesluiten; het redigeren van verordeningen en vergunningen, het redigeren van overeenkomsten; de vestiging van zakelijke rechten, aan- en verkoop van onroerend goed en verzekeringsaangelegenhe den; het voorbereiden en begeleiden van inspraak- en beroepsprocedures in het kader van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne in samenhang met de wet verontreiniging oppervlaktewateren; het behandelen van beroep- en bezwaarschriften; het bijhouden en bestuderen van wetgeving, jurisprudentie en literatuur, alsmede het rapporteren daarover. FUNCTIE-EISEN pas afgestudeerd jurist(e); doctoraal examen Nederlands recht, bij voorkeur staats- en administratiefrechtelijke studierichting: goede contactuele eigenschappen en redactionele kwaliteiten; kennis van milieurecht en waterstaatsrecht strekt tot aanbeveling. B. op de afdeling Financiën een FUNCTIE-INFORMATIE Het in samenwerking met andere medewerkers opstellen van de waterschaps begroting,'begrotingswijzigingen en rekening. Daarnaast zal hij/zij worden belast met het uitvoeren van algemene financiële werkzaamheden. FUNCTIE-EISEN het bezit van het diploma financieel bestuursambtenaar (FBA), dan wel een daarmee gelijk te stellen opleiding; praktische ervaring met begrotings- en rekeningswerkzaamheden (bij voorkeur in een waterschap); redactionele kwaliteiten. RECHTSPOSITIE Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden voor de functie genoemd onder A. in de rang van commies (max. 3375,- bruto per maand) en voor de functie genoemd onder B. in de rang van commies of commies A (max 3375,- resp. 3841,- bruto per maand). Verdere vooruitzichten zijn met uitgesloten. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen en secundaire arbeids voorwaarden (ondermeer deelneming in de Interprovinciale Ziektekosten Rege ling) zijn van toepassing. Inlichtingen omtrent de functie onder A. worden verstrekt door de chef Algemene Zaken mr. J A. de Visser en omtrent de functie onder B. door de chef Financiën F. P. Versprille (tel. 01100-20020). Sollicitaties in te zenden binnen twee weken na het verschijnen van dit blad aan de dijkgraaf van het waterschap Noord- en Zuid-Beveland, Postbus 114, 4460 AC Goes. Onderlinge Verzekering Maatschappij van de Zuidelijke Landbouw Maatschappij, gevestigd te Goes, is een middelgrote assuradeur met een balanstotaal van ca. 50 miljoen. Het personeelsbestand telt 27 medewerkers en men bestrijkt de provincies Zeeland en Noord-Brabant via zelfstandi ge tussenpersonen. Na de oprichting in 1951, ten behoeve van de leden van de landbouwstandsorganisatie is, mede dooreen selektief akseptatiebeleid en een sterk kostenbesef, een gelei delijke groei gerealiseerd naar een verzekeringsmaatschappij die op het gehele verzekeringsvakgebied werkzaam is. Met het oog op de aanstaande pensionering van de huidige funktionaris zoekt het bestuur gegadigden voor de funktie van die het tot nu toe gevoerde beleid - met een afgewogen bezet ting beheerst groeiend - kan konti,nueren. Naeen inwerkperiode is hij verantwoordelijk voor de algehele leiding van het bedrijf, daarbij geassisteerd door de ona'erdirekteur en vier afdelings hoofden. Voorts behoren tot de taken: het in samenwerking met het bestuur uitstippelen van het beleid, overleg voeren met kol- lega maatschappijen en onderhandelen met financiële instel lingen. Daarnaast verzorgt hij de voorlichting naarde aangeslo ten leden. De gedachten gaan uit naar een kandidaat die voldoet aan de volgende kriteria: f - akademisch of vergelijkbaarniveau op financieel-ekonomisch of juridisch vlak; - leidinggevende ervaring; - kennis van verzekeringen; - aantoonbare affiniteit tot de agrarische sektor; - leeftijd 35-45 jaar. Schriftelijke sollicitaties voor22 oktobera.s. te richten aan drs. A F. Bal van het GITP, Wilhelminapark 25, 5041 EB Tilburg. Geïnteresseerden kunnen zich voor nadere informatie richten tot hetzelfde adres, telefoon 013-424040. adviseurs voor organisatie- en personeelbeleid Specialisten op het gebied van bevestigingsmaterialen Ter versterking van ons verkoopteam vragen wij voor onze afdeling industrie/handwerk een enthousiaste commerciële met gevoel voor techniek Rayon: PROVINCIE ZEELAND De man, die wij zoeken, dient aan de volgende voorwaarden te voldoen: opleiding min. mavo, commercieel inzicht, doorzettingsvermo gen, goede contactuele eigenschappen, woonachtig in het gebied. Leeftijd 23-35 jaar, zonder ervaring onnodig te reflecteren. Wij bieden: vast salaris, goede begeleiding, enthousiast binnendienstteam. Sollicitatiebrieven richten aan: Würth Nederland b.v. Directie, Postbus 344, 5201 AH 's-Hertogenbosch Uitzendbureau met spoed TEKENAARS en TEK./KONSTRUKTEURS PIPING HTS-ers CT afstudeerrichting Processtechniek. Wij hebben regelmatig plaats voor Ervaren TEKENAARS en TEK./KONSTR. elektrotechniek Ervaren HEAO-ers informatica Ervaren HIQ-ers Terneuzen, Noordstraat 81 telefoon 01150 - 18600. Vlissingen, Bellamypark 51 telefoon 01184 - 12620. Middelburg, Lange Noordstraat 24, telefoon 01180 - 23855. Goes, v.d. Spiegelstraat 35, telefoon 01100 - 23220. Roosendaal, Hoogstraat 4, telefoon 01650 - 45955. Breda, Haven 5, telefoon 076 - 22 58 22. Bergen opZoom, Achterde Koevoetl \telefoon 01640 - 43750. Adr. Coortelaan 1, 4383 SR Vlissingen. De Stichting Katholiek Voortgezet Onder wijs op Walcheren zoekt voor bovenge noemde school LEERKRACHTEN (m/v) voor Maatschappijleer 4 lesuren wegens benoeming huidige docent elders Tekenen 8 lesuren wegens zwangerschaps- en buiten gewoon verlof tot 31-12-1983 Tevens zoekt zij een leerkracht (m/v) Machineschrijven om ca. 65 II. op te leiden voor een typediplo ma Van de te benoemen leerkrachten wordt verwacht, dat zij positief staan t.o.v. de r.-k. identeit van de school. Sollicitaties binnen 10 dagen aan boven staand adres. Nadere inlichtingen bij de directeur, de heer L. J. Th. van der Meer (tel. 01184- 60205 of 63053) Interlevensbeschouwelijke Vormingsinstituten voor Werkende Jongeren Postbus 279, 4330 AG Middelburg. In verband met zwangerschapsverlof van één van onze medewerkers roepen wij sollicitanten op voor de funktie van De vervanging behelst een periode van 3 maanden (vanaf 28 okt. '83) en kan daarna eventueel omgezet worden in een norma le half-time-funktie tot 1 nov. '84. Het werk bestaat vnl. uit het meebegelei- den van een groep (voortijdige) schoolver laters in een eksperimenteel projekt. Voor nadere inlichtingen tel.: 01180-11135 (b.g.g. 27087) of 's avonds 01189-2121. Sollicitaties binnen 7 week aan de Beleids- werkgroep 'Personeel'. STREEKSCHOOL ZEELAIVi— Vraagt met ingang van zo spoedig mogelijk een leraar METAALTECHNIEK voor een (nagenoeg) volledige weektaak voor vervanging wegens ziekte. Ervaring in het bedrijfsleven strekt tot aanbe veling. Inlichtingen bij de heer A. A. van de Velde, adj.direk teur, tel (011801-16457 (school) of (01180)-36241 (thuis). Sollicitaties vóór vrijdag 7 oktober a.s. richten aan de direkteur van de school. Aan de 'Stedelijke Scholengemeenschap Middel burg' (vwo-havo-mavo) is met ingang van 9 januari 1984 de volgende vacature te vervullen: NEDERLANDS 3C graad 22 uur eventueel aan te vullen met GESCHIEDENIS 3C graad 4 uur Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning advertentie te richten aan b en w. van Middel burg. maar te zenden aan de rector. Sir Winston Churchill-laan 8, 4333 BC Middelburg. Inl. bij de rector, tel. 01180-15851. De stichting is belast met het beheer van ee aantal voorzieningen op het gebied van het verpleeghuiswezen, de zwakzinnigenzorg en de bejaardenzorg in de regio Zeeland. Zij biedt werk aan ca. 1.800 werknemers en huisvest ca. 1 450 bewoners/patienien. Daarnaast heeft de stichting ca. 500 bejaardenwoningen in beheer. Op het centraal bureau van de stichting te Middelburg is de vakature ontstaan van publiciteits- medewerkCstler Funktieinhoud. De aan te trekken funktionaris, die rechtstreeks werkt onder de verantwoorde lijkheid van de algemeen direkteur, zal belast worden met het opzetten en ontwikkelen van het p.r.-gebeuren. Primair zal het accent komen te liggen op de interne communicatie, waarbii te denken valt aan het verzorgen (na inventarisatie binnen de organisatie) van een periodiek intern mededelingenorgaan, verslaglegging in de vorm van jaar-, sociale en financiële verslagen, de vormgeving van de communicatie.etc. Funktie-eisen: een beroepsgerichte opleiding, zo mogelijk op HBO-niveau of gelijkwaardig niveau door praktijkervaring; brede ervaring op het gebied van voor lichting, publiciteit of journalistiek, bij voorkeur in de gezondheidszorg; leeftijd bij voorkeur vanaf 35 jaar. Inlichtingen omtrent deze funktie worden verstrekt door de heer M.L, Almekinders, algemeen direkteur, telefoonnummer (01180) 1 46 58. Schriftelijke sollicitaties, binnen 7 dagen na verschijnen van dit blad, te richten aan de adjunkt-direkteur sociale zaken van bovengenoemde stichting. Postbus 100, 4330 AC Middelburg. AW2. (Atheneum-Havo-Mavo) Hatfieldpark 2 - Zierikzee vraag m.i.v. 1 november 1983 21 uur - 2e en 3e graad (vervanging wegens ziekte) Brieven aan de inspecteur, dr. J. M. C. Crousen, Lyceumlaan 1, 4702 XG Roosendaal. Inl. bij de rector, drs. P. Vis, tel. 01110-5751. Humanistisch Verbond Humanistisch Geestelijk raadsman/vrouw Het betreft een gecombineerde functie van in totaal 16 uur per week in: het ziekenhuis 'Het Gasthuis' het verzorgingstehuis 'Buitenrust', dat beheerd wordt door de Humanistische Stichting 'Jacob Roggeveen'. Werkzaamheden: het leveren van bijdragen aan de geestelijke verzorging ten dienste van patiënten en bewo- het werken aan de integratie van de geestelijke verzorging in beide instellingen; de bereidheid tot samenwerking met de in het ziekenhuis werkzame pastores en met de huma nistisch geestelijk raadsvrouw werkzaam in een ander, eveneens door de 'Jacob Roggeveen' Stichting beheerd verzorgingshuis te Middelburg. Gevraagd: Een afgeronde studie aan het Humanistisch Oplei- dings Instituut of het binnen afzienbare tijd afronden daarvan. Salariëring overeenkomstig de gebruikelij ke inschalingen. Sollicitaties binnen 14 dagen te zenden aan het bestuur van de Humanistische Stichting Geestelijke Verzorging, Postbus 114, 3500 AC Utrecht. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevrouw M. van der Schaaf, tel.: 02945-1661 (huis), of 030 - 318145 (werk). VOSIMEX IIMT. b.v. reinigingstechniek naar maat Vosimex is een jong, dynamisch bedrijf met afzet naar bedrijven, fabrieken, industrie, rijks- en- gemeente-instellingen. Wij brengen een aantal specialistische onder- houdsprodukten, hogedruk reinigingsappara- tuur, waterstofzuigers e.d. Wij zoeken v.oor een paar rayons van het land actieve vertegenwoordigers met goede contactuele eigenschappen en een wil om te slagen. Minimaal 2 jaar ervaring. Als u bereid bent de groei van ons bedrijf verder mee te ontwikkelen, zijn er perspectie ven. Leeftijd 25-35 jaar. Wij bieden: ruime provisieregelingen met garantie-inkomen en onkostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties richten aan: VOSIMEX Int. b.v. Graafschap Hornelaan 182, 6004 HT Weert, tel. 04950-38257. ue uosterscneideziekenhuizen vormen een combinatie van algem ziekenhuizen voor Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duivela De ziekenhuizen zijn gevestigd op twee lokaties in Goes (330 bedden in Zierikzee (80 bedden). Bij de kinderafdeling in Bergzicht (Goes) kan op zeer ko termijn worden geplaatst een: in een volle werkweek. Voorlopig tijdelijk tot 1-4-1984. De kinderafdeling is gevestigd in Bergzicht (Goes) erH opgebouwd uit een drietal units. Naast de boxen (10 bedden) en de kinderzalen l, bedden) is er een couveuse/zuigelingenafdeling. F Gevraagd: Diploma A-ziekenverpleging en een voltooide opleidn voor de kinderaantekening. Geboden: H Een tijdelijke aanstelling in de rang van verpleegkundj^ A tot 1-4-1984. Aanstellingsvoorwaarden en salaris c*r form de CAO Ziekenhuiswezen. L Inlichtingen: Bij mevrouw M. de Nood, hoofd verpleegkundige van de kinder afdeling, tel. 01100-22000, of bij de heer L. Wiegmans, hoofdver pleegkundige in algemene dienst, tel. 01100-22000. Sollicitaties: Schriftelijk aan de afdeling Per soneel en Organisatie, postbus 106,4460 BB Goes. Gelieve links boven op de brief en de envelop te vermelden p.z. nr. 199. t_ stichting oosterscheideziekenhuizer^ iedereen leest de krant altijd en overal. Het bestuur van de Stichting Oosterscheldeziel huizen te Goes en Zierikzee wordt thans waargt men door een ad-interim bestuur. Zo spoedig m< lijk dient een nieuw te worden benoemd. Nieuwe bestuursleden worden benoemd door Raad voor Maatschappelijke Rekening en Ver. woording, na voorbereiding door en in overleg een selectiecommissie, waarin de raad, de diret de ondernemingsraad en de specialistenstaf par peren. Belangstellenden die woonachtig zijn op Schouw Duiveland of op de Bevelanden, worden verzc zich binnen een week na het verschijnen van ó-^, advertentie te melden bij de voorzitter van de raac_, C. Hekman, Dokter de Kockstr, 32,4311 EM Bruiniiro tel. 01113-1235. en Indien u de aandacht wilt vestigen op personen - naar uw mening in aanmerking komen voor dH functies, wordt dat op prijs gesteld. q Statuten van de Stichting en nadere informi^ worden na aanmelding toegezonden. STICHTING OOSTERSCHELDE ZIEKENHUIZEN O In het direktiesekretariaat, gevestigd in Bergzicht (Goes) werken tv sekretaresses ten behoeve van de direktieleden van de Oosterscheldei kenhuizen. Het is mogelijk dat de funktie t.z.t. deel gaat uitmaken van I sekretariaat t.b.v. het management. Van de nieuw aan te stellen sekretaresse wordt verwacht dat zij,—J samenwerking met de collega, de volgende taken verricht; cn het ontvangen van bezoekers voor Bestuur en Direktie O bijhouden van de agenda en het regelen van afspraken bijhouden van het archief verzorgen van de correspondentie voorbereiden en notuleren van vergaderingen het stenografisch opnemen van brieven -u verrichten van het bij de funktie behorende typewerk Gevraagd: een algemene opleiding op minimaal HAVO-niveau, aangevuld een direktiesekretaresse-opleiding ervaring als direktiesekretaresse vereist leeftijd vanaf 25 jaar Geboden: Aanstelling en arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor het ziekenhuis! zen. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring van 2313,71 3031,56 bruto per maand. Inlichtingen: Bij mevrouw J. van Fraassen, direktie sekretaresse, tel. 01100-22000, tst. 466 of bij de heer C. F. van der Vaart, afdeling Personeel en Organisatie, tst. 351. m Sollicitaties: BI Schriftelijk aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 106, 4460 BB Goes. Gelieve linksboven op de brief en envelop te vermelden P.Z. nr. 208. stichting oosterscheideziekenhuizer Provinciale Waterstaat in Zeeland PROVINCIE ZEELAND Bij de afdeling N, onderafdeling bijzondere taken en nieuwe werk ontstaan een vacature voor een De functionaris zal onder meer worden belast met: 1. situatietekeningen aanpassen; 2. gegevens intekenen op situatie tekeningen; 3. tekenwerk voor rapporten en verslagen: 4. tekeningen archiveren: 5. overige voorkomende werk zaamheden. De opleiding stedebouwkundig- of kartografisch tekenaar strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal plaatsvinden naar gelang leeftijd en ervaring in één der tekenaarsrangen. Salarisgrenzen: minimum 1 -82{~ tot maximum 3.066,- bruto maand (norm l-7-'82). 1 De provincie Zeeland heeft de terprovinciale ziektekostenreg ling (IZR), een keuzewerktijdreg ling en een studiefaciliteitenreB ling. p Inlichtingen: de heer ir. A. de Bef hoofd onderafdeling bijzondere z ken en nieuwe werken, telefoi 01180-35920, toestel 135. Schriftelijke sollicitaties vóór oktober 1983 aan de hoofd-in nieur-directeur van de provincis waterstaat in Zeeland, postbi 165, 4330 AD Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 14