Forse boete voor in onverzekerd autowrak rijden Rehabilitatie gereed in Goese 's-Heer Hendrikskinderenstraat L. Evertse stopte met lesgeven aan de Bestuursschool Zeeland WISSEL SCHOUWEN KANTONRECHTER MIDDELBURG •DONDERDAG 29 SEPTEMBER 1983 PZC/streek MIDDELBURG - De Goesenaar J. J. A. T. moet een bedrag van 610 gulden aan boetes betalen, zo bepaalde woensdag kantonrechter in Middelburg. Hij werd in zijn woonplaats aangehou den met een auto die in onvoldoende rijtechnische conditie was. Naast doorgeroeste chassisbalken had het voertuig gladde banden en een lekke uitlaat. Bovendien waagde T. zich zonder rijbewijs en WA-verzekering met dit barrel op de weg. meende dat de algemene ontheffing die hij al had vanwege de breedte van zijn voertuig voldoende was, maar deze heeft, geen betrekking op het Vanwege het hoge oplopen van het met sneller dan zes km per uur. De B totaalbedrag matigde verkeers- had wel met de plaatselijke politie schout J. C. P. M. Boogcrs zich enigs- ontact opgenomen en om begeleiding zins in zijn eis. Voor de gebreken aan gevraagd, maar daar had hij nul op de auto vroeg hij 200 gulden, voor het het rekest gekregen Pas op de zitting rijden op de autoweg. Hoewel er voor ontbreken van het rijbewijs 160 gul- kreeg De B. te horen wat de juiste weg deze overtreding doorgaans honderd den en voor het onverzekerd rijden was die hij had moeten bewandelen 600 gulden waarvan 350 gulden voor- Hij had bij de wegbeheerder. in dit waardelijk. Normaal gesproken geval provinciale waterstaat, om een wordt voor het onverzekerd rijden ontheffing moeten vragen. De B naast de boete een voorwaardelijke rijontzegging opgelegd, maar in T.'s geval was dat niet mogelijk, omdat hij geen rijbewijs heeft. Vandaar dat daar een voorwaardelijke boete voor in de plaats kwam. Het vonnis was overeenkomstig de eis. De in Kats wonende M J de B. reed vorige zomer met een vlasplukmachi- Veel activiteiten kinderboekenweek op eiland Tholen THOLEN 'Spelen met taal' dat is gulden boete wordt gegeven, kreeg De B die in loondienst is. er overeen komstig de eis maar 40 gulden voor J. J. L. uit Breskens stond terecht voor twee snelheidsovertredingen, een op de rijksweg A 58 onder Goes (130 km per uur) en een van 88 km in de bebouwde kom van Kapelle. Hij kreeg hiervoor overeenkomstig de eis het verhoogde tarief van zes gulden per kilometer, daar hij kort tevoren ook al eens gepakt was Zo kwam hij op een totaal van 590 gulden met de waarschuwing erbij dat hij het ko mende jaar 'op eieren zou moeten rijden', omdat een nieuwe bon binnen die termijn onverbiddelijk een voor waardelijke rijontzegging zou gaan opleveren. auto vandoor, waarbij hij nogal vreemde capriolen op de weg maakte. Nadat hij opnieuw was staande ge houden bracht hij zelfs geruime tijd in een arrestantenverblijf op het bureau door Voor zijn verkeersgevaarlijk rij gedrag kreeg L. overeenkomstig de eis 75 gulden boete, voor de gebreken aan 1 de auto 200 gulden. Het transportbedrijf Op 't Hof uit 's-Heer Arendskerkc werd beboet met 250 gulden, omdat een vrachtwa gen van het bedrijf vorig jaar novem ber 3600 kg teveel bieten had gela den. Daardoor was de vracht ruim 40 procent zwaarder dan het toegestane gewicht. De directeur verklaarde dal het gewicht van de bieten erg moei lijk was te schatten, maar kanton rechter mr W. F. Van Solinge meende dat hij met zijn bijna vijftigjarige ervaring er wel aardig kijk op moest hebben. De eis van de verkeersschout Voorzitter W. den Herder irechtsi en secretaus R. Scheepe van de stichting was 300 gulden. Maatschappelijke Belangen bij een van de gerehabiliteerde panden in de 's-Heer Hendrikskinderenslraat. 20 DL Plattelandsvrouwen Sint-Maartensdijk houden kindermidd. SINT-MAARTENSDIJK -DeNee landse bond van plattelandsvrouw afdeling Sint-Maartensdijk, hoi woensdag 5 oktober de jaarlijkse dermiddag in recreatiecentrum 'Ha tlnge' aan de Sportlaan De aanv is 14.00 uur. Jongeren vanaf 4 jaar 2 welkom en ze kunnen zich beziglx den met spelletjes, verkleedpartij en handenarbeid Maandag 10 ok ber is er in 'Haestmge' een lezii Aanvang 19.45 uur Mevrouw Btj velt-v d. Slikke houdt een praa over haar werk als advocaat. Volleybaltoernooi van Veronica Tholen THOLEN De volleybalverenigi 'Veronica' nield voor de tweede kt een toernooi in sporthal Meulvliet Tholen Er werd deelgenomen door j teams, die verdeeld werden in 4 les Van Veronica zelf namen 6 tei deel. Heren 2e en 3e klasse 1 Amigos 2, 2 BI 70 3. 3 Sig Pugno 4. 4 Olympus 69 Veronica 3 Heren le klas en distnctskli 1 Veronica 1. 2 RVVBVBP 1. 3 Amigos Olympus 69 15 Veronica 2 Dames 2e klas 1 Olympus 69 2.2 Amigos 2.3 Tho' Sig Pueno 5. 5 Veronica 3. Dames distr en le klas. 1 Sig Pugno 2. 2 Amigos Veronica 2, 4 Veronica 1, 5 Olympus 69 ne over de brug over de Zandkreek en hel motlo waaronder dit jaar de Kin- nam daarbij de autoweg in plaats van derboekenweek wordt gehouden De de voor het langzame verkeer bestem- Kinderboekenweek begint woensdag de parallelweg. De machine was na- 5 oktober en eindigt 15 oktober. De melijk te breed om daarvan gebruik te Gouden Griffels en de Zilveren Pense- kunnen maken Algezien van omrij- len zijn dan inmiddels uitgereikt aan den over de Veersedam was dat voor de schrijvers en/of schrijfsters van de hem de enige mogelijkheid om van beste kinderboeken en aan de beste Zuid-Beveland naar Noord-Beveland illustrators. De jeugd van het eiland UejenVei'gUIUWlg te komen. Hij was echter in overtre- Tholen kan ook dit jaar weer meege- Ev ding, omdat hy met zijn trekker met njeten van dit feestelijke gebeuren, de machine erachter niet haroer dan want voor hen zijn er in drie openbare 40 km per uur kon ryden Met de bibliotheken diverse programma's sa- onberemde machine mocht hy zelfs niengesteld' Tholen woensdag 5 ok- tober 14.00 uur voorlezen en knutse- VRIJDAG OFFICIËLE AFSLUITING Kapelle ging M. K. uit die plaats niet zijn snelheid behoor lijk over de streep: honderd kilome ter per uur. Bovendien reed hij op r» gen motor «aarvoor hij wel cel, G0ES De Eehab.l.tat.e van do 'Tryfosa' Sint-Annaland houdt een verkoopdag SINT-ANNALAND De hervormde vrouwenvereniging 'Tryfosa' in Sint- len. Naar aanleiding van een diaserie wordt een prentenboek gemaakt, (kinderen 4-7 jaar). Vrijdag 7 oktober: 16.15 uur voorlezen voor kinderen 4-12 jaar. woensdag 12 oktober: 14.00 uur. Meulvliet - spelmiddag 7-12 jaar. Vrij- oostwand in de Gocse 's-Heer Hen- do de daarbij behorende L-plaat op J"^ki„derenStraat is voltooid An ti in voerluie aan to broof,.,, fit lorhalvo week golodon rijn do twee oefenvergunning had, maar Annaland houdt woensdag 5 oktober ^ag 14 oktober 16.15 uur voorlezen i een verkoopdag. De opbrengst is be- slotmanifestatie 4-12 jaar. Sint-Maar- stemd voor de gereformeerde zen- tensdijk: vrijdag 7 oktober: voorlezen dingsbond in de hei-vormde kerk. De 16 00 yur 4"7 JaaV. maandag 10 okto- verkoopdag duurt 's middags van ber: voorlezen 16.00 7-11 jaar, dinsdag 15.00 tot 17 00 uur en 's avonds van 11 oktober 16.00 uur voorlezen 4-7 zijn voertuig aan te brengen. Uit angst zijn oefenvergunning om die reden kwijt te raken maakte hij zich snel uit de voeten. De motor werd in beslag genomen en staat sinds juli bij de politie. Voor de snelheidsovertre ding kreeg K. conform de eis 200 gulden boete, voor het rijden zonder rijbewijs - zo wordt het overtreden van de voorwaarden van de oefenver- jaar, woensdag 12 oktober Haestmge: film 14 00 uur. vrijdag 14 oktober: prijsvraag 'Spelen met taal'. Sint- 'Annaland: woensdag 5 oktober: 14.00 voorlezen 19.00 tot 20.30 uur. De KoggeTholen hield vaartocht THOLEN - De Thoolse watersportarer- ""er voorlezen vanaf 3e klas. ,6.00 laatste wooneenheden in de voorma lige slagerij van Nico Pik op de hoek 's-Heer Hendrikskinderenstraat/Os- senlioofdstraat opgeleverd. In totaal zijn 24 verkrotte panden opgeknapt. Daar zijn 37 wooneenheden van ge maakt. Dat is gebeurd onder verant woordelijkheid van de stichting Maatschappelijke Belangen Goes. gunning beschouwd - 210 gulden. Dc zal de rehabilitatie Lcikeee foiliciccl worden afgesloten met de de „sluitingstocht" van Tholen Goes. Zo'n dertig schepen namen aan 14.00 uur De Wellevaete vanaf 2e klas. Donderdag 13 oktober: voorlezen geschreven worden. Woensdag 5 okto ber en 12 oktober is de bibliotheek van St-Annaland gesloten. College Bruinisse: bibliotheek opnemen in Zeeuwse nota m uu uui i-z fviiis. wuenauaid ukw leveled Stoor ee?teestomd. Spelm.ddae 'Speten met taal' Belgisch jacht zat halve dag vast in Oosterschelde THOLEN - Het Belgische zeiljacht "Cupido' heeft gisteren ruim twaalf uur vast gezeten in de Oosterschelde, voor de kust van Tholen. Het jacht, met twee Belgen aan boord, liep dinsdagavond laat vast bij De Witte Tonnen Vlije en kon op eigen kracht niet loskomen. Afgevuurde vuurpij len en lichtko gels werden niet opge merkt. Woensdagmorgen vroeg werd het scheepje ontdekt en voer de redding- bood Watersnip van de particuliere reddingmaatschappij Snepvangers uit Kerkwerve uit Toen ook deze het jacht niet vlot kon trekken, werd bergingsmaatschappij Muller in Ter- neuzen gewaarschuwd. Deze stuurde de sleper Coby naar de Cupido en trok het jacht omstreeks één uur gister middag los. Of het jacht -afkomstig uit Rijckevorsel- schade heeft opgelo pen. moet nog worden onderzocht. Volksdansavond in Sint-Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK - De actin- kostbare motor krijgt K. terug. W. J. M. L. uit Goes werd inzijn woonplaats aangehouden, omdat hij opviel door een lekke uitlaat. De hele knutselen, kleuters auto bleek naderhand bij keuring niet meer in zo'n beste conditie. Hij kreeg nog 25 gulden sloopwaarde terug voor het wrak Bij zijn aanhouding ver zocht hij eerst zijn vrouw van het werk te mogen ophalen. Dat vonden de politiemannen goed. Zij reden achter hem aan, maar dat beviel L minder goed. omdat hij zich bij het opwach- uur maandag 10 oktober: voorlezen 16.00 uur 1-2 klas. Woensdag 12 okto- onthulling van een gevelsteen in een van de in oude luister herstelde pan den. De stichting Maatschappelijke Belangen biedt dan tevens allen die zich verdienstelijk hebben gemaakt bij en voor de rehabilitatie een boot tochtje op het Goese kanaal en een koud buffet aan. Voorzitter W. den Herder van de stich ting is m zijn nopjes met het resultaat bouw. Wat hem betreft mag rehabili van de werkzaamheden in de 's-Heer Hendrikskinderenstraat. ..Het is een geslaagd project geworden", stelt hij vast. ,,Het is gelukt om een oude Goese straat in zijn oorspronkelijke staat terug te brengen". Naar het oordeel van Den Herder onderstreept dit de juistheid van het besluit van de Goese gemeenteraad om de verpau perde oostwand van de straat bij nader inzien toch maar niet te slopen. ..Je kunt met dergelijke karakteristie ke delen van je binnenstad niet voor zichtig genoeg zijn", is zijn stellige overtuiging ,,Er is echt niet veel voor nodig om een fraaie straatwand zo naar de knoppen te helpen. In dit verhand wijst Den Herder op de Wijn gaardstraat. Over de manier waarop het zogenaamde Agnesganggebied met een winkelcentrum is ingevuld, bestaat allerwege grote tevredenheid. 16.00 uur kleuters. Ook mogen deze ten van zijn vrouw voor gek voelde week in de bibliotheek zelf gedichten staan met de politieauto op zijn hie len. Hij liet dat in niet zo vriendelijke bewoordingen weten aan de wetsdie- naars. Bovendien ging hij er met de BRUIN'ISSE Het college gemeester en wethouders nisse heeft gedeputeerde staten Zeeland verzocht om de plaatselijke door vrijwilligers bemande openb, bur- Zeeuws bibliotheeknetwerk. B en w Brui- van Bruinisse vinden dat de betrok- •an ken bibliotheken daarmee onrecht wordt aangedaan. ..Zij verkeren in een nadelige positie Want bij de komende tarisatie ten behoeve van de ont- werp-discussienota Zeeuws biblio theeknetwerk. In deze nota worden verschillende modellen voor samen werking van de bibliotheken in Zee land opgesomd. De bibliotheek in Bruinisse is geen openbare bibliotheek 111 de zin van de bibliotheekwet en niet opgenomen in het landelijk- en provinciaal biblio theekplan. Maar volgens b en w neemt dit allers niet weg dat de bibliotheek toch als openbare biblio theek moet worden aangemerkt Het uitvoerende bibliotheekwerk is teitencommissie van bejaardenhuis door de gemeente overgedragen aan 'Sint-Maartenshof in Sint-Maartens- de culturele stichting Bruinisse De dijk houdt woensdag 5 oktober een kosten komen ten laste van de ge- volksdansavond. Om 19.30 uur begint meentekas. Ook andere door vrijwilli- een optreden van 'Evanica' in de gers bemande bibliotheken ontbre- recreatiezaal en hier kan een ieder ken overigens in de inventarisatie in komen kijken en luisteren het kader van de discussienota bibliotheek op te nemen in de inven- inspraakronde moet eerst als het ware Maar de keerzijde van de medaille is volgens de voorzitter van de stichting Maatschappelijke Belangen dat de Wijngaardstraat er bepaald niet mee op vooruit is gegaan De 's-Heer Hendrikskinderenstraat is het tweede omvangrijke rehabilitatie- project van de stichting. Enkele jaren geleden is een deel van de Sint- Jacobstraat en de Pijntorenstraat verbeterd. Voor de gerehabiliteerde woningen in de Goese binnenstad blijkt een grote belangstelling te be staan. Secretaris R. Scheepe: ,,We hebben momenteel een wachtlijst met sens wist uiteindelijk te winnen. Het ongeveer vijftig personen. Er zijn nog- klassement zag er als volgt uit: al wat mensen die het aantrekkelijk vinden om in zo'n opgeknapt pand te 1 Kees Jansens 2636 km clubkampioen. 2 wonen". Deze aantrekkelijkheid Adrie v cl. Werf 2631 km, 3 Jos van Spluijter wordt nog bevorderd door de huur- VL.an ?p!lin D1' 5 prijzen. Die lopen uiteen van 250 tot Daan Opree 2611 km, 6 Jos Poot -606 km, aqö „ulden Dat Is vei-cpleken met rlp Piel Jansens 2606 km, 8 Rien Vroecop 2551 gulden. Dat is vergeleken met de Kees Jansens winnaar van clubtitelstrijd toerclub Scherpenisse SCHERPENISSE Een tweede pre- cisietijdnt moest de beslissing bren gen in de clubtitelstrijd van wieler- toerclub 'Zeelands Welvaren' in Scherpenisse. Adrie v d. Werf en Kees Jansens stonden namelijk op een ge deelde eerste plaats. Het duo moest in een onderlinge wedstrijd uitmaken wie winnaar zou worden. Kees Jan dal Den Herder tot de plechtige b tatie trouwens best wat meer kosten, lofte is gekomen nooit meer flauw Het belang een oud stuk binnenstad grappen over ambtenaren te makel te kunnen handhaven is hem dat „Ze hebben van begin af aan geloof waard. in dit project", legt Scheepr ui „Voortdurend hebben ze in de voo nf bercidingsfase de aandacht gevi '-'VJ tjgjj op aue financiële mogelijkhede De voltooiing van een bouwproject is waarmee de rehabilitatie uiteind natuurlijk een mooi moment om per- lijk haalbaar is gebleken", sonen en instanties die zich voor het De werkzaamheden in de 's-Heer Hei welslagen ervan hebben ingespannen drikskinderenstraat zijn nog niet hi enige lof toe te zwaaien. De voorzit- lemaal gereed. Op de plaats van ter en de secretaris van de stichting voormalige winkel van Janse va Maatschappelijke Belangen zijn van Noordwijk komen drie wooneenhede mening dat in het geval van de te staan Maar omdat het hier gaat 's-Heer Hendrikskinderenstraat de nieuwbouw kan de rehabilitatie toe betrokken ambtenaren van de ge- al worden afgesloten. Voor de stiel meente Goes en de directie Zeeland tuig Maatschappelijke Belangen gaa van het ministerie van volkshuisvcs- de activiteiten in deze richting evei ting en ruimtelijke ordening veel wel door Het is de bedoeling dal waardering vèrdienen. Zozeer zelfs november een begin wordt gemaal: met hel opknappen van het pan Bierkade 1 la. waar tien appartemei ten worden in gemaakt. Vergevorde de plannen bestaan ook voor he herstel van het monumentale pand] op de hoek Vlasmarkt'Rijfelstraa Bekeken wordt momenteel verder Nieuwe griffier voor waterschap GOES Het dagelijks beslui het waterschap Noord- en Zuid-Beve- de stichting iets kan beginnen met d land wil mr. drs. J. de Visser (33) voormalige Mr dr Messchool aan d voordragen als nieuwe griffier. Hij Vlasmarkt. volgt J. Glerum (60) op. Tot waarne mend-griffier wil het dagelijks be stuur benoemd zien F. Versprille (50). Hij komt in de plaats van W. Geuze (60). De algemene vergadering van het waterschap stemt in met de voor- Muziekvorining voor volwassenen nog een plaats in de inventarisatie km. 9 Pic-t Goedegebuurc 2447 km; 10 Jan woningen het nabijgelegen nieuw- Oprec 2326 km. Waterschap Tholen nam afscheid van bestuursleden. THOLEN Tijdens een algemene vergadering van het waterschap 'Tho len' werd afscheid genomen van be stuurslid C. J. Moerland en hoofdinge- lande W Loof. Dijkgraaf I. C. Hage van het Thoolse waterschap had een reeks levende woorden voor de scheidende leden, dat alle gemeenten een goede Beide heren ontvingen geschenken in bibliotheekvoorziening krijgen. En de vorm van een boek en de water- gespecialiseerde bibliotheektaken schapstegel. moeten worden gespreid over biblio- De afscheidsbijeenkomst vond plaats theken met streekfuncties. in het 'Holland Huis' te Scherpenisse worden bevochten" Het dagelijks bestuur van de vissers plaats heeft gs met name gevraagd om alsnog alle bibliotheken in de inventarisatie op te nemen 'en pas als dat is gebeurd moet de inspraakronde aangaande de ontwerp-nota Zeeuws bibliotheeknetwerk in gang worden gezet'. Momenteel is het de bedoeling de inspraak te starten met een bijeen komst op 25 oktober in Zierikzee. De discussienota is opgesteld door een stuurgroep en een werkgroep uit de Zeeuwse bibliotheekraad. Doelstel ling van een Zeeuws bibliotheeknet- bouwplan Nivo's niet veel Dit brengt Den Herder tot de stelling dat rehabi litatie in beginsel niet duurder hoeft te zijn dan sloop, gevolgd door nieuw- ZIERIKZEE Bij voldoende belanj stelling gaat 4 oktober in de Zeeuw: De benoemingen van de nieuwe func- Muziekschool te Zierikzee een i tionaiissen zijn noodzakelijk, omdat muzikale vorming voor volwassene de huidige ambtenaren in de loop van van start, een voor Schouwen-Duivi 1984 gebruik maken van de regeling land geheel nieuwe activiteit. Ond< tot vervroegde uittreding. Glerum is meer zal aandacht worden bestee sinds 1 oktober 1959 in dienst van het aan eenvoudige muziektheorie, zoa waterschap en Geuze kwam er op 1 kennis van het notenschrift, gchoo januari 1961 bij. De beoogde griffier vorming en muziek beluisteren. De Visser is thans hoofd algemene Docente zal zijn mevrouw E. I. Jens zaken van het waterschap. Hij trad op regio-directrice van de Zeeuwse Mi 1 augustus 1977 in dienst. Versprille, ziekschool. De cursus muzikale sinds 1 mei 1971 bij het waterschap, ming voor volwassenen omvat dert treedt momenteel op als hoofd finan- lessen van een uur op dinsdagavoi ciêle zaken. den. NA EEN PERIODE VAN 37 JAAR OUDELANDE „Wij leren ambtena ren de bureaucratie tot een minimum te beperken", zegt L. Evertse (65). voormalig gemeentesecretaris en ge pensioneerd leraar aan de Bestuurs school Zeeland in Goes. De starheid van het ambtenarenapparaat is met de jaren afgenomen, vindt hij, De opleidingen zijn er dan ook op ge richt meer openheid te bewerkstelli gen vanuil de ambtenarij naar het publiek. Evertse heeft zijn taak als docent onlangs beëindigd; 37 jaar lesgeven zit erop. Zijn verscheidene andere openbare laken blijft hij nog uitvoeren. Een ambtenaar in hart en nieren, die Evertse uit Oudelande. Tot aan de gemeentelijke herindeling was hy 25 jaar lang gemeentesecretaris van de voormalige gemeente Oudelande- Baarland. Bij de totstandkoming van de gemeente Borsele werd zijn functie overbodig en vervolgens werd hij op wachtgeld gezet ("Daar had ik het toen behoorlijk moeilijk mee"). Evert se besloot niet bij de pakken neer te gaan zitten eq hij begon zijn arbeid aan de Bestuursschool Zeeland uit te breiden. Tijdens zijn functie als secre taris gaf hij al een beperkt aantal uren les en in zijn wachtgeld-periode werd hij part-time docent voor dertien uren per week Droge stof Bij de Bestuursschool (een oplei dingsinstituut voor gemeente- en provinciale ambtenaren) doceerde hij de vakken gemeenterecht en bij zonder bestuursrecht. Zo op het oog behoorlijk droge stof. maar niet voor Evertse: „Voor een leek is het mis schien inderdaad droge kost, maal ais je er inzicht in krijgt gaal het leven. En liet is realiteit; de burger krijgt iedere dag met de overheid te maken. Recht is dus geen dood vak". Tegelijk met zijn lerarenschap ging voor de ex-gemeentesecretans een jongensdroom in vervulling „Toen ik jong was, wilde ik altijd 'meester' worden". Moeilijke leerlingen had hij zelden of nooit, zijn vak beviel hem Hij blikt dan ook tevreden terug. Aan de ande re kant vond hy het toch tijd om met pensioen te gaan, omdat zijn gezond heid de laatste tijd te wensen overliet. De opleidingen aan de Bestuurs school vormen een goede basis voor de praktyk van besturen, plannen en regelen op gemeentelijk of provinciaal niveau. Eenmaal klaar met een be paalde opleiding komt de cursist be slagen ten ijs. vindt Evertse. Dat komt. omdat de Bestuursschool met de tijd is meegegroeid en daardoor in kan spelen op specifieke bestuurlijke problemen van deze tijd. Evertse spendeert ook de nodige tijd aan andere, veelal bestuurlijke zaken Zo is hij actief in het kerkelijk werk: hij is secretaris van de Stichting Kerkelijke Arbeid, voorzitter van de Kerkelijke Recreatie Commissie en actief be stuurslid van het PMD in Goes. Ver der is hij gedurende een periode van 22 jaar ouderling geweest van de Nederlands hervormde kerk. heeft 35 jaar in het jeugdwerk gezeten, is (al dik 20 jaari bestuurslid van de Stich ting Opbouw WestZuid-Beveland en tenslotte zit Evertse ook nog in het plaatselijk comité voor de bejaarden- reis In zijn schaarse vrije uren leest Evert se graag. Zijn boekenkast is gevuld met onder meer historische werken, in het bijzonder over Zeeland. Ter ere van zijn inzet, bij de Bestuursschool en ook gezien zijn gemeentelijke achter grond bij de gemeente Borsele is er vrijdag 7 oktober een receptie in het gemeentehuis in Heinkenszand. Be langstellenden kunnen daar vanaf 16.00 uur Evertse de hand drukken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 36