Hoofdplaat met 2-1 langs Steen in damesvoetbal Supportersclub voor het eerste 'De purperen hei' elftal van Hoek Veel scherpschutters in zaalvoetbal Terneuzen Jo de Bakker wint tijdrit Koploper zaalvoetbal Oostburg wint met 11-2 Veel doelpunten in RVO-voetbal DINSDAG 27 SEPTEMBER 1983 PZC/streek laa HULST Met nog een minuut te spelen en een stand van 9-1 in het voordeel van Klaus Napoleon werd het zaalvoetbalduel tussen Klaus Na poleon en De Reizende Man in de eerste klas van de Hulster zaalvoel- balcompetitie gestaakt. Oorzaak van al die trammelant was het wegzen den van de doelman van De Reizende Man. Niemand van de overige spelers bleek vervolgens bereid op zijn plaats in te nemen, zodat de scheids rechter niets anders restte dan de wedstrijd te staken. Enigszins onbegrijpelijk kwam die halsstarrige weigering van de spelers van De Reizende Man over op de publieke tribune Klaus Napoleon had immers met knap zaalvoetbal andermaal aangetoond een seneuze titelkandidaat te zijn en liep onver droten naar een onoverbrugbare kloof Het ligt dan ook m de lijn der verwachting dat het team van De Reizende Man naast de nederlaag een boete te wachten staat Niet alleen Klaus Napoleon kwam tot een ruime overwinning. Spitters Bleij- ko haalde flink uil een trakteerde BLZ Bilderbeek op een 11-2 neder laag. Daarmee blijft Spitters Bleijko alleen aan de leiding. Overigens lijkt het erop dat Klaus Napoleon en Spit ters Bleijko in de eerste klas de dienst uit zullen maken. Later in de week herstelde De Reizende Man zich en werd dankzij een 2-1 overwinning op Disco Love het geschade imago opge poetst. Goossens nestelde zich op een voorlopige derde plaats door met 3-1 van Bar Sjalst te In de tweede klas lijkt de strijd zich toe te spitsén tussen Cappendijk en Biesbroeck. Belde formaties kwamen afgelopen week tot een ruime winst, waarbij Biesbroeck opnieuw voor de grootste zege tekende. Tegen GTI werd het 6-1 Cappendijk voegde eveneens drie punten aan het totaal toe door Neckermann met 4-1 te ver slaan. Van Putte en Raats won van Klaus Napoleon 2 met 4-2 en Meer paal versloeg met dezelfde cijfers rode lantaarndrager 't Witte Huis. Schelde- lm zette Solmar Aloy met 2-1 opzij De dames speelden de eerste wedstrij den in de nieuwe competitie. AZWZ (6-1 tegen Neckermann), De Smickel «4-1 tegen Disco Love) en Van Jole Anthonis (3-0 tegen Kledingbokseri pakten daarbij drie punten Napoleon Klaus kwam 1-1 overeen met Repro- druk en Stadsherberg deelde de pun ten met De Vliegere middels een 3-3 gelijkspel. De sland in de eerste klas Spitters Bleijko 5-10. Klaus Napoleon 5-9. Goossens 5-6 Vervaet 5-6. Tempeliers 5-5. Hollandse Zaadhandel 4-5. De Reizende Man 5-4: Bar Sjalet 6-4 The Movies 4-3 Disco Love 5-1. BLZ Bilderbeek 5-1 Tweede klas: Cappendijk 6-14, Biesbroeck 6-12. Seheldelin 6-7, Van Putte en Raats 6-7. Meerpaal 6-7 Solmar Aloy 5-7. Necker mann 5-6 Klaus Napoleon 2 6-4. GTI 6-3. Witte Huist 6-2 Dames: AZWZ 1-3 De Smickel 1-3: Van JoleAnlhoms 1-3, Stadsherberg 1-1. De Vliegere 1-1Napoleon Klaus 1-1. Repro- druk 1-1; Kledingbokser 1-0, Disco Love 1-0: Neckermann 1-0. BRESKENS De topper in het Zeeuws-Vlaamse damesvoet bal was ongetwijfeld de wedstrijd tussen Steen en Hoofd plaat, die door de bezoeksters met 2-1 werd gewonnen. Hoofdplaat is door deze overwinning de enige ploeg zonder puntverlies geworden, omdat ook Hoek tegen RIA een steekje liet vallen. Uitslagen: AZVV-Biervliet 1-0, Hoek-RIA 3-3, Steen-Hoofdplaat 1-2, Breskens-Spui 0-5, AZVV-Philippine 8-0, Hoek-Biervliet 4-1, RIA-Terneuzen 3-0. Stand a. Hoek 5 9. AZVV 5 8, Hoofdplaat 3 moeite mee. Door een voortdurend 6, Steen 4 6, RIA 4 5, Spui 3 4, Biervliet 6 2. switchende aanval, werden de Bres- Terneuzen 1 0, Breskens 4 0. Philippine 5 0 AZW-Biervliet: Een onvolledig kensverdedigsters af en toe zoek ge speeld Een 3-0 ruststand werd aan AZW moest alle zeilen bijzetten om het einde volkomen verdiend naar 5-0 Biervliet tegenspel te bieden Opval lend was in deze wedstrijd dat de aanvalsters machteloos waren tegen de goed spelende verdedigingen Een scherpe voorzet in de twaalfde minuut van Nora Tromp verdween tot ieders verbazing via een Biervlietver- dedigster in het Biervlietdoel 1-0. Dit was tevens de ruststand. De tweede helft gaf hetzelfde spelbeeld twee kansloze aanvallen Een gelijkspel zou de verhoudingen beter weergege ven hebben, maar het bleef bij een 1-0 overwinning voor AZW, Steen-Hoofdplaat: Na een minuut stonden de bezoeksters al op 0-1 door Sandra Steijaart. die enkele minuten later ook 2-0 scoorde. Steen kon ech ter vrij snel wat terug doen en het was Diana Broeckaert die tegenscoorde De thuisclub heeft er gedurende de rest van de wedstrijd van alles aan gdaan om de score een beter aanzien te geven maar de Hoofdplaatverdedi ging onder aanvoering van libero Lin da Temmerman liet zich niet meer verrassen AZVV-PHILIPPINE: Een eenzijdige partij in Axel. Hekkesluiter Philippi ne probeerde wel een beter resultaat te behalen, maar mist toch nog de kwaliteit. De eerste helft hield het echter knap stand en wist de schade tot 2-0 te beperken. Na rust ging het voor AZW echter veel gemakkelijker en de Axelaars wisten het totaal tot acht doelpunten op te voeren. Doel- puntenmaaksters waren. Hanneke Bleijenberg (2). Marlie van Harren (2) en Marleen de Jonge 41 Hoek-RIA: Een erg slecht spelende thuisclub liet in deze wedstrijd een puntje liggen tegen een zich stug verwerend RIA. Hoek mocht zelfs blij zijn dat het nog gelijkspeelde, want Thea Hamelinck bracht pas enkele minuten voor tijd de gelijke stand op het scorebord Bij rust stond Hoek op een comfortabel lijkende 2-0 voor sprong door doelpunten van Joan Hofland. RIA bood echter na rust goed tegenspel zelfs op 2-3 voorsprong, wat dus net voor tijd een 3-3 eindstand werd Breskens-Spui: Breskens trad aan zonder enkele vaste basisspeelsters, terwijl er bovendien een paar meisjes meededen die niet uitgeziekt waren De thuisploeg kon de enkele kleine kansjes voor rust niet afmaken. Te- uitgebouwd. Hock-Biervliet: De thuisploeg speel de duidelijk beter dan eerder deze week tegen RIA. In een pittige wed strijd koos Hoek de aanval en stond bij rust door doelpunten van Thea Hamelinck (2); Willy Haak en Yvonne Costanjewet al op een riante 4-0 voor sprong. In de tweede helft kwam Biervliet goed terug, maar wist een maal tegen te scoren, zodat de eind stand 4-1 werd. RIA-Terneuzen: De eerste westnjd voor de Temeuzense dames Het was niet zo'n geweldige partij voetbal in Westdorpe. Alles verliep vry rustig en de tweeentwintig speelsters vatten deze wedstrijd erg gemakkelijk op. RIA dat iets meer in de aanval was leidde bij rust met 2-0 door doelpun ten van Winande Oudenaerd. die ook na rust nog eenmaal doel zou treffen. Start bedrijfs- tenniseompetitie HULST De eerste wedstrijden voor de bedrijfstenniscompetitie 1983/'84 in Den Dullaert te Hulst zijn ge speeld. In de A-poule stond de wed strijd tussen Neckermann 1 en NSM 1 2-6) op een behoorlijk niveau. Lies Mast van NSM won met 7-3 van Jannie Huisman en teamgenoot Alain Versluys met 9-6 van Frank Schellekens. In het herendubbel won NSM nipt met 7-6. In de wedstrijd Rabobank Nieuw Na men Elma (0-8) was de herenenkelpar- tij tussen Ton Veraart lElmai en Frans Witte erg spannend. Eerstge noemde won met 6-5. In het damesen kel had Elmaspeelster Sarie Hame linck het ook moeilijk tegen An van der Berg Ze wist ternauwernood met 7-5 te winnen. Jeunesse speelde 4-4 tegen Jansenius. Een spannende wed strijd, waar toch grote uitslagen te noteren vielen Jeunessespeelster De jeugdbiljarters. die deelnamen aan de titelstrijd. SINT-JANSTEEN Het biljartkampioenschap zesde klas libre voor jeugdspelers, zaterdag en zondag door JBH in Den Ouden Arend georganiseerd, heeft een titel opgeleverd voor Jacko van der Hooft van de jeugdbiljartvereniging Terneuzen. Het betekende, na de oprichting, van genoemde Tcrneuzense club vorig jaar, het eerste kampioenschap voor JBT. In de slotpartij van een spannend toernooi ontmoetten Van der Hooft en Eddy van den Brugge van JBH elkaar Tot 23 caramboles ging die finale gelijk op, toen zette Van der Hooft een eindsprint in waarop zijn tegenstander het antwoord schuldig moest blijven. 30-23 voor Van der Hooft De districtskampioen krijgt daarmee het recht deel te nemen aan de gewestelijke finale die eind oktober in het district Roosendaal gehouden wordt. Wedstrijdleider Frank de Rijk gaf in Smt-Jansteen de volgende eindstand Jacko van der Hooft. JBT 10-0.76-6. Eddy van den Brugge. JBH 8-0.96-7, Ronald Verschueren. JBH 8 0,81-6 Giovanni de Letter. JBH 6-0.74-6 Edwin Picavet. JBH: 4-0.62-5. Johnny Verhage. JBT 4-0.50-6: Niek Verheye. BCD 4-0,43-5 TERNEUZEN Voor de tweedelij rit van de MTS/MEAO, een revant voor de verregende eerste uitgave de wedstrijd voor scholieren v Terneuzensc middelbare scholi kwamen zaterdag ruim twintig dt nemers aan de start in de omgevi van De Griete. De rit voerde u Perkpolder en terug. Bij de trimnn 26 liet Jo de Bakker zien een aard ^q( stukje tegen het horloge te kunm fietsen. Hij realiseerde over de J kilometer een tijd van 50.59 minute Een gemiddelde snelheid die over veertig kilometer per uur lag. Bakker werd er ruim winnaar m Hessel Hamelink versloeg alle ov« ge deelnemers in de categorie Sck lieren. Hij liet Henk Dees met nu verschil achter zich. De uitslagen Scholieren i Hessel Hamehnk. 54.57min, Henk Dees. 56.43. 3 Robin van Hecke,51 4 Mark Dees. 57 53, 5 Guido van IW ov 10138 Trimmers: 1 Jo de Bakker, 50 59 mlt Frank van Hulle. 53 45. 3 Ben de K« fm 55 04. 4 Camiel de Rooy. 55 53. 5 li Willems, 56.08. Zondag 2 oktober wordt om kwa 'eer voor tien gestart voor een koppelt)) or° rit over 34.5 kilometer en een aansla) tende loop over zeven kilometer mi omgeving van De Griete. Vanaf In tien kan hiervoor bij het Schelpe hoekje ingeschreven worden fiets oop combinatie staat in het. kadervJjV de voorbereiding op de komend triathlons. Schaken in Hulst HULST Afgelopen vrijdagavond werd een schaakwedstrijd gespeeld tussen Hulst en een combinatie van' Witte Paard uit Sas van Gent. Huls zegevierde. De uitslagen waren W van Dender»l|™ Meloen 1-0; J Bareman-J Faas 0-1; Liem-M van Kampen 1-0: C van Gasso L de Vleeschauwer 1-0; E Francken-K VeUeman: 0-1. A van Opstal-J van Dl laar 0-1. W Kentie-M Kindt 1-0. N hoff-J. Lauret 0.5-0,5. De totaalstand was SV Hulst-'t V Paard- 4,5-3.5 In de interne competitie van Hulst wem de volgende wedstrijden gespeeld D. Burger-G Bos 0-1M Vergouwen-P. vi Ginneken' 0-1 -• W 1 I L fed ijn iaii ins nai i w Vergadering over competitie-indeling HOEK Woensdagavond is er ii kantine van de voetbalverenij Hoek een vergadering tussen t' gevaardigden van de Zeeuws-Vim se damesvoetbalclubs en de dam»1* voetbalcommissie Zeeland, die ond« j?1 meer door competitieleider Wimvu®® Broekhoven en administrateur Wiupor( Jagt vertegenwoordigd zal zijn. Op de agenda staat de competitli m indeling. Er zijn namelijk verschille a_ de bezwaren tegen deze aangevoeld ïlt Het is voor de elftallen erg lastig oi Ben tweemaal per week te voetballen, om-rar dat er vooral door de week problems zijn wegens studie en werkzaamhi [Jj den. Ook kunnen blessures met snel genezen doordat men binn enkele dagen weer present moet zin Verder valt het spelen op de zaterdag avond bij sommige ploegen erg slech Men hoopt daarom dat morgenavon een oplossing zal brengen. I Jaarvergadering scheidsrechters HOEK Het eerste elftal van de voetbalvereniging Hoek heeft sinds kort een supportersclub die vooral bij uitwedstrijden aanwezig wil zijn. De club heet 'De purperen hei', af komstig uit het lijflied van Hoek. 9ML ,wmvo^kvv»,u „Het idee leefde al langs de lijn", zegt purperen"hei'officieus kwam daardoor Loes Asselman won bijvoorbeeld met Sjaak van de Lijke, een van de initia tiefnemers. ..Een paar jaar terug gin gen er al stemmen op om een dergelij- den kunnen bezoeken. De contributie ke club op te richten, maai- het bleef bedraagt namelijk maar vijftien gul bij vage ideeén. Bij de promotie naar den per jaar. terwijl voor een busreis de tweede klas hebben we spijkers slechts een rijksdaalder betaald moet die voor een spotprijsje de uitwedstnj- zijn geweldig enthousiast met het in leven roepen van een supportersclub en vinden het een prachtig initiatief. „Vooral voor de spelers was het een grote verrassing dat we er direct zo met koppen geslagen en werd 'De worden. ..Dat is zo goedkoop, omdat flink bovenop zaten In Amemuiden 13-1 van Bernice van de Voorde, ter wijl Janseniusspeler Steven Erpelinck op zijn beurt met 9-4 van Arie Blaak won. In de B-poule behaalde L. en S. in het herendubbel de enige overwinning te gen Champs Disques 2. En is het duel tussen Luctor en Neckermann 2 was genstander Spui had daar minder de partij Monique van Rattingen Luctor >-B Boddaert een spannende wedstrijd, die de Luctorspeelster met 6-3 wist te winnen. Uitslagen A-poule Neckermann 1 - NSM 1 2-6, Rabobank NN - Elma 0-8, Jeunesse - Jansenius 4-4, B-poule L. en S - Champs Disques 2 2-6, PVH 1 - NSM 2 8-0. Necker- - Luctoer 6-2. C-poule Electra OOSTBURG In de eerste klas van het zaalvoetbal Oostburg is Vooruit door een 11-2 overwinning op Casino alleen aan de kop gekomen. De Bressiaanders hebben ver uit het beste doelgemiddelde in deze klas. In punten staat Hotel De Zwaan op gelijke hoogte. Cafe Ko Paepe. vorig seizoen toch een van de toppers, on dervond afgelopen week aan den lijve hoe sterk Hotel De Zwaan is en ver loor voor de tweede achtereenvolgen de maal: ditmaal met 2-0 In de tweede klas baarde het team van Cebeco Zuidwest opzien door met maar liefst 12-2 van Harry Bonte te winnen. Sluis 2 en Buitenlust voeren hier de ranglijst aan. Uitslagen: Cok-SIuis2 2-8. Bakkerq Zagers- Sikkels 8-1, De Ploeg-Buitenlust 0-3. Cebe- co-Harry Bonte 12-2. De Zwaan-Ko Paepe 2-0. Syltan-Honda 3 3. Casino-Vooruit 2-11 Standen eersteklas: Vooruit 2-4; De Zwaan 2-4. Bron 1-2. Breskens 82 1-2. Honda 2-i Sultan 2-1. Sluis 11-0. Casino 1-0. Ko Paepe 2-0; Hoekert Verzekeringen 0-0 Tweede klas: Sluis 2 2-4, Buitenlust 2-4, Du Com merce 1-2, Cebeco 2-2. Zagers 1-2. Oude Raedthuvs 2 1-2, Sikkels 1-2De Ploeg 2-1, Harry Bonte 2-1. Cok 2 0 Wieb's Tap 2-0 Programma woensdag: Sikkels-De Ploeg Bultenlust-Cebeco. Harry Bonte-Oude Raedthuys 2. Breskens '82-Hotel De Zwaan, Ko Paepe-Suitan Maandag. Za gers-Du Commerce Cok-Wieb's Tap, Hon da-Casino; Vooruit-Sluis 1 Tennisclub sluit het seizoen af BRESKENS De tennisvereniging 'De Boskreek' uit Breskens lieeft het oude seizoen uitgeluid. Aan dit jaar lijkse mixcd-dubbeltoernooi namen alleen eigen leden deel. Het evenement werd gewonnen dooi de koppels Yolanda Wisse/Hans Cats- man en Charlotte Adam/Harry van Wanrooy, gevolgd door Ditty Boeck- hout Jaap de Back en Marianne de Be\V'Kousêmakê7>'iêrkam"eÜnck Rechter Mano Nelisse. Dezè koppels Leo Fremont en Sjaak van de Lijke. feit". wij een goeie financiële bron hebben De supportersclub streeft er vooral We halen namelijk oud papier op in naar om het eerste elftal tijdens de Hoek en daarmee kunnen we heel wat het ook", besluit S.iaak zware uitwedstrijden te begeleiden bekostigen' ..Wanneer het een Zeeuwse tegenstan- Het bestuur en de spelers van Hoek der betreft, gaan we met een eigen bus Komen we buiten de provincie, dan gaan we met de spelersbus mee" Daarnaast wil men ook de jeugd op de een of andere manier steunen Ge dacht wordt bijvoorbeeld aan het schenken van bekers bij toernooien. Volgende week (6 oktoberi vindt de eerste algemene ledenvergadering plaats, waar 'De purperen hei' officieel zal worden opgericht. De initiatiefne mers, Izaak de Meijer. Piet Dieleman. en bij WHS kon je toch goed merken dat wij aanwezig waren en zo hoort de Lijke. Tennisclub Groede hield finale clubkampioenschap OOSTBL'RG In de A-poule van het GROEDE Zaterdag zijn in Groede Oostburgs recreaticvoetbal hebben de finales van de clubkampiocn- R. de Vreeze en restaurant Oud Sluis schappen van tennisvereniging 'Con ook hun derde wedstrijd in winst Forza' gespeeld. Leen Deij en Marie omgezet en beide ploegen staan nog Baas werden winnaar bij de enkel- Recreatievoetbal in Oostburg AXEL Donderdag houdt i scheidsrechtersverenïging Zeeuwsch-VIaanderen de jaarlijk algemene ledenvergadering. Deagt» da voor deze vergadering vermeil naast de gebruikelijke jaarverslagtl van de secretaris en de penningmees ter onder meer een bestuursverkle n/ zing, waarbij voorzitter L. de Grow 'l en de bestuursleden I. Huitemaen? Vink aftredend en herkiesbaar zijn Verder heeft het bestuur gemeend contributie voor het komende Jj«i niet te moeten verhogen en zal ooi110 het jaarprogramma worden vaslp"t! steld Deze bijeenkomst wordt gehouden i clublokaal 'Het Wapen van Axel' as Jel de Kanaalkade in Axel en begint oa p 20.00 uur. ongeslagen aan kop. Ze wonnen elk met 5-2, Oud Sluis van Rabo 1 en R. de Vreeze van FC '83, de nieuwkomer Walie - v Tienen 8-0. Saman - Neckermann vielen echter niet in de prijzen, maar willen tot die vergadering afwachten die sinds lange tijd 'I R.l Pl.'H 'I MQAI Q 'IPr^nmm, ,1.*,....,1,1..., aanstaande zaterdag; Poule A Champs Disques 1 - GoosserV, Ass. v d. Walle - Kindt B 1: Elektra Weemaes - de Iris. B-poule. Kindt en Biesbroeck 2 - AGO. de Boy - d'Aubioul. Schelde - lin 1 - Rademakers. het lot bepalen welke vier andere koppels met de prijzen gingen strij ken. Dat waren 1 Petra van Oosten- brugge Jan Oosterlee. 2 Miriam Puij- vormd gaat worden. ,,IIet is niet onze Musson won tegen Van Looy'Groos- bedoeling om een echte vereniging op man voor de derde achtereenvolgende spelen. Gijs Kamerman en Leen Deij wonnen het herendubbel door in de finale Luc Geert en Arthur IJsebaert met 6-4 en 6-3 te verslaan Margriet Buize en Onnie den Hollander wonnen met tweemaal 6-1 de damesdubbelfinale te richten, al willen we wel onafhanke- maal en staat nu. samen met Tele- van Willy Vergouwe en Marie Baas. C-poule. Rabobank Terholc - Schelde Lin Pe Hans Pieters. 3 Karin de Krijger Sjef Minnaert, 4 Rianne vai Heinz Zosel. Wanrooy lijk blijven vervolgt Sjaak van de post. fier aan kop van de B-poule. Lijke. De eerste dagen meldden zich al ruim vijftig trouwe Hoeksupporters aan, Uitslagen OBV - Aers 1-4. R de Vreeze - FC '83 5-2, GLShop - Leliaert 2-5 Musson - Van Looy Groosman 2-1. Rabo I - Oud Sluis 2-5 Stand A-poule R. de Vreeze 3-6, Oud Sluis Uitslagen, herenenkelfinale Leen Dey - Leen Deij em Onnie den Hollander wonnen de mixed-dubbelfinale van Marie Baas en Peter Deij 5-7. 6-0 en GOA Axel won viswedstrijd van visclub Clinge CLINGE - De Clingse HengelaaJC vereniging hield afgelopen zaterdi een onderlinge clubwedstrijd ten K})| Geduld Overwint Alles (GOA' - ;.j. Axel op de Zestigvoetkreek te Clingt lan Van iedere vereniging waren er I jag deelnemers. De wedstrijd eindigdeB jg{ een overwinning voor de Axelse vis sers. Dg uitslag 1 Van Bambost. AxeL 2J Axel 3 W Claus. Clmge. 4 F Lippens, AV- 'te 5 R Ferket. Clinge TERNEUZEN In de tweede klas van de Temeuzense zaalvoetbal- competitie schoten de hoogst ge klasseerde teams de afgelopen week met scherp. Gedrieën waren Kravo, Voltreffers en Witte Bous- sen goed voor 29 doelpunten, bijna de helft van het totale aantal tref fers in twaalf wedstrijden. Van het leidende trio (Kravo. Vol treffers en Witte Boussen brachten hun totaal uit dne wedstrijden op zes punten) was Voltreffers het schotvaardigst. In het duel met Scheidsrechters scoorde de debu tant in de tweede klas twaalfmaal 12-0 Kravo, vorig seizoen kampioen in de derde klas. bleef nauwelijks achter door Philips 2 met 10-0 terug te wijzen, En Witte Boussen was met 7-3 te sterk voor RWS. De andere uitslagen in de tweede klas: Ovct-Belastingen 2-6; Ge meente 2-Instuif 2-i. PZEM-Van Strien 1-4. In de derde klas handhaafde Spor ting Van den Hemel zich op de eerste plaats door Excelsior met 7-1 te verslaan. Maar voorlopig kan de koploper concurrentie verwachten van Terneuzen 2 en TAS 1 die eveneens nog geen puntenverlies hebben geleden. De uitslagen in de derde klas: TAS 1-TAS 2 3-2. PSV-Goalgetiers 2 11-2. RlO DTS-Terneuzen 3 3-1: Dow 2-Dow 4 6-6. Excelsior-Sporting Van den Hemel 1-7. StofTels-Dow 3 1-5 De standen zijn door deze resultaten als volg-. Tweede klas: 1 Kravo 3-6, 2 Voltreffers 3-6, 3 Witte Boussen 3-6; 4 PZEM 3-4; 5 Van Strien 3-4 6 Belastingen 3-4, 7 Philips 2 3-2. 8 Ovet 3-2. 9 Gemeente 2 3-2.10RWS3-0; 11 Instuif3-0; ^Scheids rechters 3-0. Derde klas 1 Sporting Van den Hemel 3-6. 2 Terneuzen 2 2-4:3 TAS 1 2-4. 4 Dow 3 3-4. 5 RIO DTS 2-3: 6 PSV 2-3, 7 Dow 2 3-3.8 Goalgetters 2 2-2.9 Excelsior .3-2,10 Atoom Boys 2-1:11 Stoffels 3-1:12 Dow 4 3-1 13 Terneuzen 3 2-0. 14 TAS 2 2-0 Het programma. Maandag 26 september. Van der Poel- HKC 18 30 uuri. Philips 1-Eksakt «15.15 uuri; FSV-OA7, >20 00 uuri. NSM-Dow 1 i20 45 uuri. Goalgetters 1-ANB (2130 uuri; Gemeente i-Temeuzen 1 (22.15 Woensdag 28 september: Atoom Boys- Goalgetters 2 -19 00 uuri. Terneuzen 2- RIO DTS H9 45 uur,. TAS 1-PSV 20 30 uur). TAS 2-Terneuzen 3 (21 15 uuri; Dow 4-Excelslor (22 00 uur). 3-6; Leliaert 3-4. Veteranen 2-3; Aers 2-3, FC '83 3-3; OBV 4-2. Alheo 1-1. Rabo 1 3-0: GL Shop 2-0. Adm. Pers. 2-0 B-poule Musson 3-6. Telepost 3-6. Mljnders 2-4: OLS Bres kens 2-2. Roode Leeuw 2-2: Gem Oostburg 2-2. Rabo 2 3 2. LTS 2-2. Van Looy Groos man 3-2. Riemens 2-i). Chez Rene 2-0. Kombuis 2-0 Programma dinsdag: Oostburg - Musson, Rabo 2 - Van Looy/Groosman; Roode Leeuw - Chez Rene: OLS Breskens - Mljn ders vrijdag Telepost - Riemens; maan dag OBV - Alheo Piet Klaaysen 6-2, 6-4. 3/4 Gijs Kamerman. Henk Klaaysen Damesenkelfinale: Marie Baas Jan Goethals en Henk en Piel Klaay sen Damesdubbelfinale Margriet Buize Onnie den Hollander - Willy Vergouwe Marle Baas 6-1, 6-1. 3 4 Karin Moens Vero- nique Geerts en Bernie Risseeuw Liesbeth Frans Gemengd dubbelfinale Onnie den Hollander Leen Deij Marie Baas/Peter Del,| 5-7, 6-0 en 6-1; 3 4 Bernie Risseeuw.Cor Baas en Willy Vergouwe Jan Maat. Verlie zersronde 1 Hans Seen: 2 Cor Baas, 3 4 Piet Baas en Wim Risseeuw Freddy en Tonny Bos. co Love niet gemakke- Erik de Jonge en Frank lijk. kwam met 0-1 ach Lafort Gentse Poort ter, maar herstelde zich ging na een 2-0 voor- knap in de tweede helft sprong bU rust daarna in door doelpunten van hetzelfde tempo door. Paul Mentzij en Ludo OZO Stadsherberg, de van de Lavoir (2) Voor tegenstander die nogal Disco Love scoorden wat mensen naar HVV Martin Joos en Paul de '24 heeft zien vertrek- Kort. ken, moest doelpunten De stand: GC Bosland van Mark Geensen. 2-4. VV Stoffels 2-4; John Annee. Leo Par- Gentse Poort 1 3-4. Dis don (2) en Ferdi Tael- co Love 1 2-2: OZG man incasseren. 5-0 Stadsherberg 3-2. Disco FC Bosland had het in Love 2 2-0; Gentse Poort de eerste helft tegen Dis- 2 2-0. HULST Met veertien doelpunten uit drie wedstrijden heeft het RVO-voetbal zondag nog eens aangetoond louter aanvallend voet bal te propageren. Na de tweede volle wed strijdronden delen FC Bosland en VV Stoffels de toppositie, beide ploegen kwamen tot winst. Stoffels had geen moeite me! Gentse Poort 2. de 4-o eindstand werd be reikt door treffers van Zeilwedstrijd op Otheense Kreek TERNEUZEN - Voor de laatste wedstrijden op de Otheensi Kreek krgeg de DOW-zeilclub JS boten aan de start Onder ideale omstandigheden ging dat veld vaak naar een aantal schitte rende gevechten om de ereplaat sen. In de Partnerklasse finishte Edroard de Ruiter voor Marina Bil. de Handicap-klasse brachl Sjoukje van de Veen voor B Border en Joachim Hogendoorn over de streep De Windsurf Die 1 werd gewonnen door Pim Doh- man die Willem Schede en Je roen de Visser in die volgorde achter zich liet en m de Windsurf Div II was Guido Stompff onge naakbaar Jan Willem Kramer kon Stompff niet van de zege afhouden De 'jeugdige' Optimisten lever den goede strijd. Kees Ramse- laar won die tenslotte voor Hugo Ventos die op zijn beurt Martij* van Rijsbergcn achter zich liet- Een uitstekende sluiting van het seizoen van de DOW-zeilculb. Hij) ÜIUI

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 28