Sterk spel van de veldkorfballers Basketbalarbiters laten verstek gaan ifVeinig spanning in bekerfinale Clubkampioenschap van Schelde Sport Pr- 3KC BLIJFT ONGESLA GEN m IINSDAG 27 SEPTEMBER 1983 PZC/streek fERNEUZEN De Zeeuws-Vlaamse ploegen hebben zater- het veldkorfbal voor een uitstekend weekeinde ezorgd. In de tweede klas ging het Terneuzense Luctor naar id M ijn derde zege in successie (12-6) en pakte Zaamslag bij Tjoba zijn eerste winstpunt (8-8). In de derde klas houdt BKC Je] Ireskens zijn ongeslagen «-ecord. Na twee gelijke spelen werd gerei iu de eerste zege behaald: 8-4 op Zuidwesters 2. idg let lijkt Luctor ernst met het streven helft tegen Volharding overigens m na één jaar terug te keren m de maar matig tevreden met. de verrich- erste klas afdeling Trainer Leums tingen van zijn ploeg. Die leed in dat beve suibreglsen toonde zich na de eerste wedstrijdgedeelte vaak onnodig bal verlies en kon zich niet helemaal losmaken van de tegenstander 5-4. De tweede helft was aanmerkelijk beter. Vrij vlot sloeg Luctor toen een gat van drie doelpunten, bouwde de voorsprong regelmatig uit en finishte tenslotte vrij gemakkelijk met 12-6. Franny Oostdijk. Hanny Geene, Pleun Roggeveen. Marijke Schat. Ro nald Kraayeveld, Ronny Wisse, Erd van der Staal, Leendert van Waart en Afke Dijckhuizen leverden een aan deel in die zege. In het duel tegen Tjoba 4 was Zaam slag ook nu weer de betere ploeg. Maar hoewel de doelpunten nu wat gemakkelijker tot stand kwamen bleef de produktie achter bij het aan tal fraaie kansen dat de Zaamslag- ploeg kreeg. Daardoor 'slechts' een 5-3 voorsprong bij rust en. ondanks een groeiend overwicht, toch een zware klus voor de gasten toen die verzuim den die marge in de tweede helft uit te MIDDELBURG n de bekerfinale ulvoetbal in het rayon Middelburg .jj lassen Blauw Wit en Hooizolder, die wandagavond in sporthal De Voor- n korch in Middelburg werd gespeeld, ui bt "as H°0'z0lrïer duidelijk de betere oude l'öe£' Vooral het duo John Tahapary/ [aco van de Velde zorgde voor veel ^ivaarlijke momenten voor het lauw Wit-doel. in ingooi van Blauw Wit-keeper aan de Wolf kwam bij John Tahapa- terecht, die deze foute handeling bouwen Een paar foutjes in de verde- Kruddellijk afstrafte en Hooizolder diging van Zaamslag dwongen zelfs lar 1-0 schoot tot een sterke finale toen Tjoba de lauw Wit kwam er regelmatig goed weinige kansen die het kreeg benutte it en harde schoten van Theo en om in slotfase met 8-7 voor te wed man Meijers schampten paal en lat komen. De gelijkmaker was. uiteraard ülfs zt aan de ^keerde kant. Met. iets verdiend, er had echter aanmerkelijk istie 'm &cluk had Blauw Wit gelijk meer ingezeten voor Zaamslag De ^•■naakt. maar nu scoorde John Ta- Zeeuws-Vlamingen scoorden via Ma- iary net voor rust voor de tweede nanne Fraan]e t2>, Jolanda de Zeeuw, lok na rust bleef Hooizolder aandrin- en na twee minuten in de tweede Viswedstrijd BresketlS dit kopte Guus Dutten z'n ploeg BRESKENS De hengelsportverem- ter een 3-0 voorsprong John Taha- D(, Zeekrab in gre&ens hleid wedstrijd waaraan 52 hengelaars li mi' deelnamen Er werden in totaal 104 vissen gevangen, waarvan 35 onder de maat De uitslag is 1 P. Ocké 996 punten. 2 T van Muiken 944; 3. A Vonhout 678 4 E van Muiken 642; 5 R Robijn 617 Jeugd 1 M, de Maillie 824; 2 J. Haeck 689. 3 J. Versprille 246. tn numerieke minderheid de score te bouwen tot 4-0 en Taco van de felde maakte er 5-0 van. In de Slotfase on Jack Caljouw met een fraaie opbal de eer voor Blauw Wit redden. Ie eindstand was 5-1. De strijd om de fcrde en vierde plaats tussen SV lorna en Middelburg I eindigde onbe- list. Rob Pouwelse van Middelburg nDaniel Rumaratu zorgden voor een •1 ruststand. De Toma-formatie faun op 2-1 door Ferry Wattimena en begon het drama voor Torna. De doeg nam onnodige risico's met het evolg dat naar de noodrem werd egrepen Met twee spelers op de ïafbank ging Torna de laatste minu- Kees 't Zand kon in die fase an de wedstrijd zijn ploeg langszij rengen. 2-2 Het bleek tevens de indstand. Bij de strafschoppen die de eslissing moesten brengen, had Mid- elburg-doelman Arjaan Mondeel een pede dag. Hij stopte twee van de drie choten en het derde ging naast. De Üddelburgers hoefden de laatste pe- lty niet meer te nemen. Anja van Drongelen. Wouter Kaste lein. Pieter Hamellnk. Petro van Doorn en Kees Fraanje Op basis van een goede inzet en conditie w as het beste van het spel in de wedstrijd BKC-Zuidwesters 2 voor de thuisclub. Die startte met een volledige ploeg, maar kreeg de bezoe kers vooralsnog niet plat. Veel ster ker ging BKC naar 3-0, maar aarzelde toen even en werd verrast: 3-2 bij rust. Bij die stand lag het cruciale moment van de wedstrijd. BKC be sliste dat in zijn voordeel, na 4-2 was het verweer van de gasten gebroken en ging BKC gemakkelijk naar de 8-4 overwinning. Met doelpunten van Ria de Zeeuw Jenny van Haneghem, Jacco van de Sande, Karin Hubregt- sen. Vera van de Broecke, Jaap Oos terling, Huib van de Lijke en Leo de Koster. Topbiljart in Sint-Jansteen SINT-JANSTEEN - Het topbiljart- seizoen in Sint-Jansteen werd ge opend in bar Bigodes met een wed strijd tussen 'De Steene Toep en Zondagsvermaak. De Steense Toep behaalde een kleine overwinning 111- 9). Zege De Muynck in wielercross POLLARE (BELGIE) Terwijl de wegwedstrijden nog in volle gang zijn, wordt er in Belgie ook al een voorzichtig begin gemaakt met het veldrijden. Freddy de Muynck uit IJzendijke. die vorig jaar nog kam pioen van België bij de nieuwelingen w as in deze tak van de wielersport, begon het cross-seizoen uitstekend. In Pollare behaalde hij zijn eerste overwinning binnen. Door de 17,5 ki lometer had de Zeeuws-Vlaming exact 45 minuten nodig Ook amateur Bennie Tielman uil Kloosterzande kwam een eerste maal aan het vertrek bij een cyclocross. In Zomergem- Oostwinkel bewees Tieleman, dat hij in het veld zijn mannetje best nog wel staat. Hij eindigde er als tiende. In deze wedstrijd was de zege voor de Belg Christian Foucquet. Volleybalteam uit Westdorpe verscheen niet SAS VAN GENT In de tweede speelweek van de recreatieve volleybalcompetitie te Sas van Gent lieten de heren van KPJ Westdorpe zich van een slechte kant zien. Zonder afmelding bleef men weg, waardoor tegen stander NSM 2 met de reglemen taire 3-0 winst ging strijken. Ondanks die puntenwinst voel den de NSM-heren zich zwaar te kort gedaan. „Je probeert een team op de been te brengen om een lekker partijtje te volleyen. Als dan bij aankomst in Sas van Gent blijkt dat de tegenstander niet op komt dagen, dan ben je toch teleurgesteld", reageerde men van NSM-zijde. Het eerste team van de Sluiskil- se ploeg kwam wel in actie. Tegen het naar de eerste klas gepromoveerde Zaamslag 2 boekte NSM een 2-1 overwin ning, die tot stand kwam via 15-6, 15-2 en 9-15. Bij de gemeng de teams besliste Assurantie kantoor De Block het trefTen tegen Ons Genoegen in het voor deel, Vorig seizoen bleken beide teams vrijwel gelijkwaardig (De Block werd uiteindelijk kam pioen i en ook nu ontliepen deze gemengde teams elkaar niet veel, De Block zette daarbij de eerste twee sets om in winst (15-7 en 15-51. alvorens Ons Genoegen tegen kon scoren door met 15-8 te winnen Opvallend in deze klas was de winst van Philippine 2 op de eerste keus van Philippine. Met setoverwinningen van 15-5, 15-9 en 15-12 werd een overtuigende 3-0 zege behaald. In de eerste klas dames won NSM met 3-0 van Savok. Nadat in de eerste twee sets met 15-13 en 15-12 werd gewonnen, eindig de de laatste set in winst met 10-2 VV Kielman en Savok I vochten hier een interessant duel uit. dat steeds grote setoverwinningen te zien gaf. Savok trok daarbij aan het langste eind. Met 15-3, 6-15 en 15-6 kwam een 2-1 zege tot stand In de tweede klas bij de dames boekten de beide formaties van De Vliet winst. Het eerste team versloeg W Kielman 3 met 3-0 (15-12.15-12 en 15-1) en het derde team won met 2-1 van Savok 3 (15-13, 16-14 en 5-9). TERNEUZEN Zon der nou direct tot een aantal aansprekende uitschieters te komen boden de clubkam pioenschappen van de atletiekvereniging Scheldesporl, zaterdag in het Terneuzense Zuidersportpark gehou den, op een aantal on derdelen goede sport. Daarbij werd duidelijk dat Luc van Laere bij de heren senioren nog al tijd op eenzame hoogte staat. Hij had dan ook weinig moeite om zijn clubtitel te prolonge ren. Interessant was in de meerkamp het num mer hoogspringen waarin Luc van Laere broer Roel (Jongens A) meetrok naar een hoog te van 1.95 meter, Bij de meisjes B werd Ilse Murre kampioene van de regelmaat. Haar meerkampsene leverde tenslotte de titel op. Bij de meisjes C is Esther Schrier zeker een belof te. En ook Petra Minne- boo (meisjes D) zette een aantal resultaten neer die aan gaf dat vooral bij de meisjes in de Terneu zense vereniging de doorstroming naar de top een kwestie van tijd is. Uitslagen: Herensenio ren: 1 Luc van Laere. 2 Henk Peter de Jonge. 3 Bob van Laere. Jongens A: 1 Roel van Laere. 2 Sjouke van de Veen. Jongens B: 1 Edwin van Doeselaar. 2 Bernard Hollaars. 3 Martin de Feyter Jongens C: 1 Jacco Sloover. 2 Jeroen Poppe 3 William Hel mendag. Jongens D: 1 Danny de Waal. 2 Erwin de Vos. 3 Mamix Bo- chardt Jongens Pupil len A: 1 Martin van Es. 2 Kars Naeye. 3 Thomas Nijgaard. Jongens Pu pillen B: 1 Dennis Cop- pieters. 2 Han de Jager. 3 Rens Naeye. Dames senioren: 1 Maja de Jonge. Meisjes A: 1 Nicolien de Waal Meis jes B: 1 Ilse Murre, 2 Nanette Koers. 3 Renate Bakker Meisjes C: 1 Esther Schrier. 2 Chris tian den Toom. 3 Bianca de Klerk Meisjes D: 1 Petra Minneboo. 2 Wen dy Molenwijk 3 Marielle Amersbeek. Meisjes Pu pillen A: 1 Lydia Schrier. 2 Anouk Laza- roms Meisjes Pupillen B: 1 Saskia Molenwijk, 2 llona Wodage. ~«LW li' m*- (iSSBll Een moment uit de wedstrijd tussen de dames van De Sterre en Dynamo TERNEUZEN De start van de volleybalcompetitie is voor de meeste Zeeuws-Vlaamse teams in de eerste klas gunstig verlopen. Bij de heren was de winst maximaal. Savok startte met een 1-3 overwinning bij het debuterende Sgravo, CVC versloeg EWC 3 met overtuigende cijfers (3-0) en nieuwkomer Attack versloeg in Koewacht het bezoekende Ardito met 3-1. De Sterre 2 - BOK werd uitgesteld en De Polder versloeg Mytilus 3 met 3-1. De dames van De Sterre kwamen goed uit de startblokken. In Zuid- dorpe werd Dynamo '70 2 met 3-1 verslagen. Savok 2 zegevierde met 3-2 over het eveneens debuterende De Klomp en Sluvoc - Marathon 3 werd uitgesteld Enigszins teleur stellend was het optreden van Atha- natos 2, dat door Marathon 4 naar een kansloze 3-0 nederlaag werd gespeeld Ardito versloeg BOK met 3-0. De karakteristieken van de heren wedstrijden: Sgravo - Savok 1-3: Een slechte wedstrijd van Savok. die uiteinde lijk toch de volle winst opleverde Sgravo speelde met een enorme inzet en was erop gebrand om Sa vok in ieder geval een punt af te snoepen. De Sassenaars onderken den dat gevaar echter bijtijds en toen Savok in de derde en vierde set een grotere inzet toonde, bleek Sgravo toch tekort te komen Aan vallend en technisch was Savok de betere ploeg, maar vooral in de eerste twee sets bleek Sgravo in staat om keihard knokkend bij te kunnen blijven 13-15 en 15-5. Door onderling te wisselen en meer vechtlust te tonen pakte Savok vervolgens de winst met achtereen volgens 13-15 en 10-15 CVC - EWC 3 3-0: Hoewel de uitslag anders doet vermoeden, ontliepen beide teams elkaar met veel Bij CVC "bleek een als vanouds funge rende verdediging aan de basis te liggen van de overwinning Toch was de eerste set snel beslist. In korte tijd liepen de Clingenaren naar 15-4 In de tweede set herstelde EWC zich en verschillende keren kwam men op voorsprong Twee piuegen uie tot op de bodem van hun kunnen gingen zorgden in die fase voor een aantrekkelijke en spannende wedstrijd, waarin CV te rugkwam van 9-11 naar 15-12 In de laatste set kwam EWC 3 beter uit de startblokken, maar een opstel- lingsfout en een goede opslag brachten de wedstrijd in een stroomversnelling. CVC haalde op tot 13-13 en pakte de eerste over winning door ook de derde set met 15-13 winnend af te sluiten Attack - Ardito 3-1: De zenuwen speelden een hoofdrol in dit duel. datdoor het debuterende Attack na verlies in de eerste set toch werd gewonnen. Zeer nerveus gestart kwam Attack gaandeweg beter in de wedstrijd, waarbij vooral de pass en een sterke opslag aan de basis van de zege stonden. Nadat Ardito in de eerste set had gewon nen met 15-11, gaf Attack in de tweede set bijna nog een riante voorsprong (13-2) uit handen. Net op tijd bleef men de zenuwen de baas en dat leverde de zo belangrij ke gelijkmakende set winst op (15- 12). Nadien ging het steeds beter en werd Ardito naar een regelmatige nederlaag gespeeld (15-11 en 15-6). Dames De Sterre - Dynamo '70 2 3-1: De Sterre heeft in een fel duel de eerste puntenwinst binnengehaald. Toch wel gespannen begon men aan de wedstrijd, waarin bij de Sterre enke le nieuwe spelpatronen werden uit geprobeerd Dat pakte in de eerste set verkeerd uit en al snel keek de thuisclub tegen een 7-1 achterstand aan Dank zij overschakeling op het oude systeem pakten de Zuiddorpe- dames toch de winst met 15-8 Ook in de tweede set werd vooral dank zij een goede opslag een ruime zege behaald (15-7), maar in de derde set trok Dynamo aan het langste eind (15-10) De Sterre zette ln de vierde set het duel opnieuw naar de hand en won met 15-12. Savok 2 - De Klomp 3-2: Een span nende wedstrijd die goed op niveau stond. Savok vond een erg fanatiek De Klomp tegenover zich. dat uit eindelijk dank zij een goede opslag en wellicht een iets betere conditie door de thuisclub werd verslagen Na winst met 15-7 in de openingsset. verspeelde Savok in de tweede set een 11-9 voorsprong. De Klomp kwam op gelijke hoogte door met 16-14 te winnen, maar moest in ve derde set opnieuw een setnederlaag incasseren. Savok draaide aanval lend op hoge toeren en stelde een goed blok tegenover de offensieve daden van De Klomp Dat resul teerde in winst met 15-5 De Klomp kwam opnieuw langszij il5-6i. maar moest tenslotte buigen in de vijfde set met 15-12 Marathon 4 - Athanatos 2 3-0: Atha- natos 2 moest een toch wel erg grote nederlaag incasseren bij het pas gepromoveerde Marathon 4 „Een geroutineerd team, dat zich met zo maar uit het veld laat slaan", vond Athanatos-coach Peter Jonck- heijm maar deze nederlaag was helemaal niet nodig geweest... In de openingsset kwam Athanatos op een 7-0 voorsprong, die knullig werd verspeeld (15-11 winst voor Mara thon) Met veel tactische ballen en een redelijk goede verdediging hiel den de Vlissingse dames en de be zoekers vervolgens van zich af. Dat resulteerde in setwinsten van 15-12 en 15-13. „Grootste manco bij ons was dat we geen initiatief toonden Bovendien kon ik geen wisselspeel ster inbrengen, want we waren maar met zijn zessenzei een te leurgestelde Jonckheijm. SCHIFTINGEN TERNEUZEN Voor een basketbalwedstrijd zijn naast twee ploegen ook scheidsrechters nodig. Maar vooral Zeeuws- Vlaamse teams zien de daartoe aangewezen mensen nogal eens niet verschijnen. Tijdens het afgelopen weekeinde was dat het geval bij Smokkelhoek-Voorwaarts. terwijl BC Sas een paar eigen mensen moest leveren om het duel tegen Operatie Oostburg reglementair doorgang té laten vinden. Operatie was er niet bepaald gelukkig mee na afloop. De BC Sas-dames trokken het clubtenue voor niets aan: Jumping Crabs uit Bergen op Zoom kwam niet opdagen. Ook in Brabant dus ploegen die de competitie als een louter recreatieve tijdsbesteding zien. Een spektakulair 'luchtgevecht' in de bas/cetbaluiedstrjjd tussen Voonoaarts en Mevo. Uitslagen van wel gespeelde wedstrij den Dames: Smokkelhoek-Voor waarts 47-30. BV Hulst-Marathon 2 44-14, BV Souburg 2-Operatie 45-23 Heren: Voorwaarts-Mevo '80 42-32. BC Sas-Operatle 36-25 Smokkelhoek-Voorwaarts werd een leuke en goede wedstrijd waarin het accent in de eerste helft vooral op verdedigen lag Door een korte zone- dekking konden de gasten de lengte van hun tegenstander ver van de bucket weg houden, maar het stugge verdedigen ging wel ten koste van de aanvalskracht. Bij rust 13-8. in de tweede helft een vooral langs de kan ten opkornpnd Smokkelhoek dat toen wel regelmatig onder het Voorwaarts- bord kon verschijnen en de meerdere lengte daar goed benutte. Een norma le 47-30 winst voor de thuisclub Een fanatiek BV Hulst was duidelijk de meerdere van de Marathon-reser ves Met goed combinatiespel sloegen de Hulsterse dames telkens bressen in de verdediging van de tegenstander. In hoog tempo werd in de eerste helft al ruim afstand genomen van de Wal- cherse ploeg Die kon ook daarna het spel van BV Hulst niet ontregelen 44-14 voor Hulst Operatie-dames was duidelijk de min dere van gastvrouw BV Souburg Die ging in de eerste helft al zo te keer dat de gasten elke hoop op een goed resultaat konden vergeten In de tweede helft eenzelfde beeld Operatie verzette zich krachtig, kwam echter kwaliteit tekort en verloor tenslotte met 23-45 Na een week eerder in de fout gegaan te zijn verscheen het Axelse Voor waarts nu wel voltallig in de hal. Gemotiveerd schoot men uit de start blokken, zat de tegenstander fel op de huid en dat was teveel voor een Mevo-ploeg die zelden vat kreeg op de in hoog tempo uitgevoerde acties van de Axelse heren. Mevo zag bo vendien zijn meerlengte door een fanatieke opponent genivelleerd, verscheen daardoor zelden onder het bord en keek bij rust tegen een 14-24 achterstand aan. Op basis van con centratie en nog steeds optimaal ge motiveerd maakte Voorwaarts in de tweede helft het karwei knap af: 42-32. De eerste competitiewedstrijd van BC Sas-heren heeft al meteen een over winning opgeleverd. De mixture van jeugd en routine (Dehulsters. Kay en Vaali joeg met enthousiasme op bal bezit en toen Koen Dehulsters het in de slotfase van de eerste helft op zijn heupen kreeg was Operatie op slag een verliezende ploeg. Vijf treffers op rij van Dehulsters bogen een 9-8 voor sprong in luttele minuten mee naar een 21-8 ruststand voor de Sassena- ren. Die hadden voldoende routine in het team om daarna de wedstrijd in de tweede helft onder controle te houden. Met Ruud van de Runstraat als spelbepaler en De Jager in de aanval kwam Operatie nog wel een heel eind terug, de voor de pauze geslagen kloof bleek tenslotte te groot 36-25 voor BC Sas. HOOFDPLAAT In café de Vriend schap in Hoofdplaat werd een schie ting gehouden, waaraan 65 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel A. Maenhout Bassevel- de, eerste zij vogel A de Coninck Maldegem, tweede zij vogel en het grootste aantal kleine vogels <4) A Engels Bentille HULST De schutterssociéteit de Batevieren in Hulst hield een schie- ting op beide staande wippen, waar aan 44 schutters deelnamen. Uitslag wip 1 eerste hoge vogel J. Weemaes Hulst, tweede hoge vogel F Herwegh Hulst, eerste zij vogel A. de Clerck Hulst, tweede z« vogel T. Freijser Hulst, derde zij vogel A Asseiman Graauw. vierde zijvogel W Brand Hulst Uitslag wip 2 eerste hoge vogel L Vermeulen Nieuw-Namen. tweede hoge vogel J Vereecken Kloosterzande. eerste zijvogel J v Waterschoot Klooster zande. tweede zij vogel N. Goosen Klooster zande, derde zijvogel S Pauwels Klooster zande. vierde zijvogel V. Colsen Hulst. HULST De schutterssociéteit De Stadsherberg hield een schieting op de OZO-velden in Hulst waaraan 20 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel P. Verstiggel Hulst, eerste zijvogel A v Dijk Boschkapelie, tweede zijvogel P Boeter Boschkapelie. grootste aantal kleine vogels i71 P. Schelf hout Lamswaarde en A. Leeraert Graauw. KOEWACHT In café G. v Rumste in Koewacht werd een schieting ge houden, waaraan 32 schutters deelna men. Uitslag hoge vogel F Visser Koewacht, eerste zij vogel en tweede zij vogel R de Smet Koewacht, grootste aantal kleine vogels (4) R. Roels Moerbeke KOEWACHT In café- J. de Kind in Koewacht werd een schieting gehouden, waaraan 20 schutters deelnamen Uitslag hoge vogel A v Kerkhoven Hei- kand. eerste zijvogel M de Block Koe wacht. tweede zij vogel K. v Damme Koe wacht. grootste aantal kleine vogels (7) A. v Kerkhoven Heikant. TERNEUZEN De schutterssocié teit de Westerschelde in Temeuzen hield een schieting op beide staande wippen, waaraan 27 schutters deelna- Uitslag eerste hoge vogel G. v Waes West dorpe tweede hoge vogel en tweede zij vo gel R Begijn Terenuzen. eerste zijvogel R de Wlspelalre Aardenburg. derde zijvogel G. Savoye Sint-Jansteen, vierde zij vogel A Hoogstrate Temeuzen. blokvogel D. Donze Terneuzen. HULST In café W. Blommaert in Hulst werd een schietmg gheouden. waaraan 25 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel P de Kerf Hulst, eerste zijvogel H de Vos Heikant, tweede zijvogel E. de Bakker Sint-Jansteen, grootste aan tal kleine vogels i5i A. de Bliek Hulst KLOOSTERZANDE In café De Reizende Man te Kloosterzande werd een bejaardenschietlng gehouden, waaraan 36 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel P D'Hondt Klooster zande Eerste zijvogel F Kouijzer. Kloos terzande Tweede zij vogel; J. Pardon. Kloosterzande Grootste aantal kleine vo gel (vier). J. Burm, Kloosterzande. WESTDORPE In gebouw Concor dia in Westdorpe werd een bejaarden- schieting gehouden, waaraan 45 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel A de Koning. Koe wacht Eerste zijvogel E. van Hoecke. West dorpe Tweede zijvogel L van Damme. Moerbeke Grootste aantal kleine vogels (vijf) O de Jaeger. Westdorpe. NIEUW-NAMEN In café Picavet te Nieuw-Namen werd een bejaarden- schieting gehouden, waaraan 22 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel, eerste zijvogel en twee de zijvogel J van Kerkhoven. Sint-Jan steen. Grootste aantal kleine vogel (zes) L. Verstiggel. Nieuw-Namen en J van Kerkho ven. Sint-Jansteen STOPPELDIJK In café Het Karre- wiel te Stoppeldijk werd een bejaar- denschieting gehouden, waaraan twintig schutters deelnamen Uitslag' hoge vogel P. d Hondt, Klooster zande Eerste zijvogel A van Dijk. Vogel waarde Tweede zijvogel D de Guljtenaere, Kloosterzande Grootste aantal kleine vo gels i vijf) J van Dijk. Boschkapelie en A de Guljtenaere. Kloosterzande LAMSWAARDESchutterssocié teit De Vrede in Lamswaarde hield een kermisschieting op twee liggende wippen in café Sport, waaraan 65 schutters deelnamen. Uitslag wip 1 M Heyens. Sint Jansteen, hoge vogel. Eerste zijvogel J van Dam. Moerbeke Tweede zij vogel J Trappenlers. Moerbeke Grootste aantal kleine vogels idriei A. Ingens. Lamswaarde Uitslag wip 2 hoge vogel J Trappeniers Moerbeke Eerste zij vogel P van Driessche. Lams waarde Tw eede zij vogel J van Dam Moer beke, grootste aantal kleine vogels (drie) J Buskot. Lamswaarde STOPPELDIJK In café Het Karre- wiel te Stoppeldijk werd een konings- schieting gehouden, waaraan zeven tien schutters deelnamen Uitslag koning J de Bot, Nieuwegeln. Prins A Scheerders. Vogelwaarde Erfprins P Scheerders, Hulst. Bridge Terneuzen TERNEUZEN De bridgeclub 'Luc tor uit Terneuzen speelde in het kader van een wintercompetitie de vierde wedstnjd in hotel 'De Post' in Temeuzen. De uitslag A-groep, een howell acht. acht paren 1 de heren Buyse-Remljn, 2 echtpaar Lichte veld, 3 mevrouw Biesbroeck-de heer van der Hooft. 4 mevrouw van de Zande- de heer Dees. 5 mevrouw Bruyns-de heer Bies- brocck 8 groep, howell zes zes paren 1 de dames De Jong-WiUemsteyn. 2 de heren Olieslager-Vreeswijk. 3 de heren Kint-Wll- lemsteyn. 4 de dames Sandrini-Van den Dries. 5 de dames Olieslager-Brouwer C- groep. howell tien tien paren 1 echtpaar Hamellnck. 2 de heren Dourleyn-De Jong. 3 echtpaar Burger. 4 de dames Timmerman- Van de Water 5 de dames De Jong-Mat- •tens TERNEUZEN De bridgeclub Emergo' uit Temeuzen speelde de derde wedstrijd in hotel-restaurant 'De Milliano' in Temeuzen. In de A-groep werd gespeeld met een howell acht met acht paren De uitslag 1 Bies- broeck-Van Dijk, 2 Sandnnl-Van den Dries. 3 echtpaar IJsebaert. 4 Bruyns-Romsom. 5 Hofman-Burm In de B-groep werd ge speeld met een howell twaalf met twaalf paren De uitslag 1 De KockVan de Cas- teel. 2 Van der Peyl-Verdam, 3 IJsebaert- Kramer. 4 echtpaar Enthoven, echtpaar Juffermans en echtpaar Van Alsen Bridge drive LAMSWAARDE De bridgeclub Lamswaarde speelde de vijfde wed strijd in zaal De Vier Jaargetijden' in( Lamswaarde Er werd gespeeld met een draaiende mitchel met veertien paren De uitslag l Biesbroeck-Rademakers. 2 Goossen-Kint. 3 Joossen-De Booy, 4 echt paar Borm en Pouwels-Van Kruyssen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 27