Geen verdere bezuiniging begroting vuilstortplaats Uitstekende mode bij Bollen van Zwienen Mode voor hem en haar bij Jakobsen Forse overwinning debutant hoofdklas ONDANKS VERZOEK VLISSINGEN/MIDDELBURG Weinig spanning in de bekerfinale zaalvoetbal DINSDAG 27 SEPTEMBER 1983 PZC/streek HEINKENSZAND De gemeenten Vlissingen en Middelburg vinden dat er flink bezuinigd moet worden op de begroting voor 1984 van de gemeenschappelijke regeling vuilstortplaats Midden-Zeeland. In een vergadering van bestuurders van deze gemeenschappelijke regeling, maandagmorgen in het gemeentehuis te Heinkenszand, lieten de vertegenwoordigers van Middelburg en Vlissingen weten dat er 32.500,- uit die begroting gehaald kan worden. Dat geld zou gevonden moeten worden in de posten beplantingen, onderhoud, grondwerk en het niet aanbrengen van een slagboominstallatie. De vertegenwoordigers van Vlissin- stelde hij dat die nodig is om er een met de stemmen goede controle door het personeel op de stortplaats op na te kunnen hou den. De begroting werd uiteindelijk gen en Middelburg werden echter alleen, schriftelijk, bijgevallen door de gemeente Veere Van de overige deel nemers in de gemeenschappelijke re geling had niemand de behoefte be zuinigingen op de begroting door té voeren L H. de Leeuw van de ge meente Goes merkte zelfs wat de beplantingen betreft op dat die mo menteel dringend verbetering be hoeft Aanleiding voor Vlissingen en Middelburg om op bezuinigingen aan te dringen was een brief van de vereni ging van Zeeuwse gemeenten, waarin eveneens voor een beperking van uit gaven door de gemeenten wordt ge pleit De Leeuw noemde die brief echter niet 'heilig' Hij voegde er aan toe dat. in vergelijking met andere vuilstortplaatsen, midden-Zeeland nog niet eens zo duur is. Ook de voorzitter van de commissie voor de gemeenschappelijke regeling, drs G. C G. van den Heuvel kantte zich tegen de bezuinigingen. Hij wees er op dat er ten aanzien van het onderhoud van de stortplaats en de groenvoorzie ning nu eenmaal normen zijn gesteld die gevolgd moeten worden. Goede controle MIDDELBURG VLISSINGEN De beide nieuwkomers in de Walcherse hoofdklas van de zaalvoetbalcompe titie, Blauw Wit en Torna, doen hel wel haar zin. Dat betrof het verschil tussen de stortingstarieven voor ge meenten en voor particulieren. Gil lissen wees er op dat dat verschil steeds groter wordt en dat achtte hij niet gewenst. Van den Heuvel zegde toe dal bekeken zal worden wat men daar aan kan doen. Bij de mededelingen maakte de voor zitter gewag van een onderzoek dat is W. Wisse (Vlis- uitgevoerd naar aanleiding van bo singen) en H. Gillissen (Middelburgi demverontreiniging op de stortplaats.. tegen aangenomen. Op een ander Van den Heuvel noemde dat rapport, punt kreeg de gemeente Middelburg en verschillende leden van de com- missie waren dat met hem eens, niet zo wetenschappelijk. Ze vonden het vreemd dat alleen metingen op de stortplaats waren gedaan en niet in de omgeving van de stortplaats. Van den Heuvel vond dat er ook wat verder van de stortplaats nog onderzocht moet worden, al hield hij nog een slag om de arm in verband met de finan ciële cinsequenties Als blijkt dat er inderdaad gevaarlijke stoffen van de stortplaats doorsijpe len naar het grondwater dan zullen er maatregelen genomen moeten wor den, aldus de voorzitter van de ge meenschappelijke regeling. tie kwam weer goed uit de startblok ken. Theo Sohier (twee keer) en Rein van Boven bezorgden de Grent-for- matie een riante 3-0 voorsprong bij de lang niet slecht. Beide teams boekten rust. Al meerdere keren hadden de afgelopen week een klinkende over- warme bakkers een dergelijke voor winning Blauw Wit stuurde Bram- sprong opgebouwd in de beginfase om metje Dump met een forse 6-1 neder- die later weer uit handen te geven. De laag naar huis toe en Torna bleef met 3-2 dc baas over VW Audi Poppe. Hooizolder behaalde een 4-0 winst op geschiedenis zou zich herhalen. Nico But verkleinde de voorsprong tot 3-1, Grent kwam op 4-1 door Wil NCVB Zoutelande ZOUTELANDE - De afdeling Zoute lande van de NCVB komt morgen, dinsdag 27 september bijeen in De Eleganle japon met ruime mouwinzet' vleermuis en opvallend voorpand door Wegwijzer in Zoutelande. Mevrouw A. asymmetrisch verwerkte 'revers'. Diefstal radio's uit geparkeerde auto's VLISSINGEN - In de nacht dag op maandag Vlissingen gestolen. De gen merkte zeven dat zijn auto. die stond gep«? keerd aan de Van Dishoekstraat in Vlissingen, was opengebroken. D, auto- radio en de bijbehorende gt luidsboxen bleken verdwenen. A van der H. uit Vlissingen d« korte tijd later eenzelfde ontdekki^ Zijn auto stond geparkeerd aan Gasthuisstraat en was eveneens doet onbevoegden geopend. De daders maakten hier een radio-cassetterecor-, der buit met een waarde van 4« gulden Wijkkomitee Bossenburgh houdt een vergadering VLISSINGEN - Het Wijkkomitee Bos senburgh in Vlissingen vergadert maandag 10 oktober onder meer oier de uitslag van een enquête over de woon- en leefsituatie in de wijk Bos- senburgh. De vergadering wordt g*- houden in de openbare lagere school 'De Houtuyn' in Vlissingen en begiet om 20.00 uur. Het wijkcomité bespreekt verder de verkeersi- tuaties bij de oversteek plaats ter hoogte van Zuilenburg ed op de Lange Leenweg ter hoogte van het dierenasiel. Daarnaast komen tf- dens de vergadering de verslagen aa: de orde van de bespreking van bewo- ners van Sterkenburg/Toutenbuig over blokverwarming en van het ge sprek over wijkaccommodaties. Ten slotte bespreekt het wijkcomité 4 conclusies en aanbevelingen met be trekking tot de kabeltelvisie en word tijdens de vergadering een overzicht v gegeven van de stand van zaken van de fmancieèn over het eerste halfjau van 1983 Roovers Sport en is opgeklommen de Boom. Henme van de Hoever tot de tweede plaats op de ranglijst, Wat de slagboominstallatie betreft achtcr Sport Stijl Sinke, dat echter een wedstrijd meer speelde. In de overgangsklas heeft Amgas de leiding genomen door een 4-0 a f- ïeiuuig genomen aoor een t-u overwin- Alting VOH Ueusau sprak ning op PZEM. dat door deze neder- vnnr ICTd in VlicGnoon laag op een eedeelde tweede plaats 1 OOK IL 1 U UI V USSingen terecht kwam samen met VAW. De VLISSINGEN - De afdeling Vlissin- VAW-ploeg speelde na een 6-2 achter gen/Middelburg van het ICTO (Inter- stand nog gelijk tegen WB Grent kerkelijk Comité Tweezijdige Ontwa- RPM is nog steeds niet tot winst pening) hield een bijeenkomst in het kunnen komen; ditmaal met 4-2 van jeugdgebouw van de Petruskerk in Dauwendaele verloren Vlissingen, waar jhr prof dr F A. M. Roovers Sport-Hooizolder: De Roo- Alting von Geusau sprak over 'Mach- vers-formatie trad aan zonder aan- teloosheid maakt geen vrede'. Hij valsleider John Blok en dat beteken- behandelde onder meer de oorzaken de een gevoelig verlies. In het begin van het moeizame verloop van de van de wedstrijd kon Roovers Sport ontwapeningsonderhandelingen in de schade nog beperken Keeper Han Genève. Niet de aantallen wapens, ter Wiel maakte echter een foutje en maar de verschillende regeringsvor- Guus Duden was er als de kippen bij men in Oost en West vormen volgens om Hooizolder op voorsprong te zet- hem het kernprobleem. Na de inlei- ten. 1-0, dat was tevens de ruststand, ding was er gelegenheid tot het stellen Na de hervatting kreeg Hooizolder een numerieke meerderheid en John Tahapary liet 2-0 aantekenen Twee treffers van Julius Sohilait maakte er 4-0 van en in de laatste minuut bracht Taco van de Velde de eindstand op 5-0 voor Hooizolder. VW Audi Poppe-SV Torna: Beide partijen speelden goed zaalvoetbal en maakten er een aantrekkelijke wed strijd van. Een gelijk opgaande strijd waarin Torna via Dout Wannee de score opende, 0-1. Hans van de Rafe laar kopte de partijen op gelijke hoog- deelnemers, aan de hand van eenvou- te- 11 dat was tevens de ruststand dige routeopdrachten, langs diverse Torna schepte wat meer kansen via Autoclub De Zeeuwen houdt toekomstrit in Middelburg MIDDELBURG De motor- en auto club De Zeeuwen in Middelburg houdt, in samenwerking met garage de Toekomst, de traditionele toekom strit Zaterdag 1 oktober worden de fraaie plekjes op Walcheren gevoerd Met een gemiddelde snelheid van 24 km per uur moeten de rijders het 32 kilometer lange traject afleggen. In schrijving is mogelijk van 13.30 tot 15.00 uur in garage De Toekomst, Seisplein 5 in Middelburg. Shot '68 Vlissingen begint fïlmcursus voor beginners VLISSINGEN De Vlissingse foto/ filmgroep Shot '68 begint vanaf van daag dinsdag een beginnerscursus voor smalfilmamateurs. Bedoeling is om via deze informele manier aan geïnteresseerden de mogelijkheid te bieden vrijblijvend hun kennis m de smalfilmerij te verdiepen. De eerste cursusavond begint om 20.00 uur in de lokaliteiten van Shot '68 in Breehof, aan de Breestraat te Vlissingen. VJV Vlissingen houdt cursus kleding maken VLISSINGEN - Het Vormingswerk Jonge Volwassenen in Vlissingen be gint woensdag 28 september de cur sus creatief kleding maken. De cursus omvat 12 bijeenkomsten en begint woensdagmiddag, van 1^.00 tot 16 00 uur. Vrouwenraad houdt besturendag in Middelburg MIDDELBURG - De Middelburgse vrouwenraad houdt woensdag 28 sep tember een besturendag voor de vrou wenorganisaties en vrouwengroepen in gebouw De Schakel. De bedoeling is met alle betrokkenen van gedach ten te wisselen over de plaats en de functie van een plaatselijke vrouwen raad De besturendag begint om 9 30 uur en eindigt om 11 30 uur. Modern dansen voor ouderen Middelburg MIDDELBURG - Dansschool Janvier houdt in samenwerking met de Stich ting Welzijn Ouderen Middelburg twee cursussen modem dansen voor ouderen. De ene voor beginners en de andere voor gevorderen Beide cur sussen bestaan uit tien lessen en kosten vijftig gulden per persoon. Ze vinden plaats van half oktober tot half december in het centrum van Middelburg. Inlichtingen worden ver strekt bij de stichting welzijn oude- August Telehala en Daniel Ramuratu liepen de Toma-spelers uit naar een 3-1 voorsprong. In een slotoffensief maakte Barend Vader er nog 3-2 van, maar de Audi-ploeg kon niet dichter bij komen en moest de zege aan Toma laten Brammetje Dump-Blauw Wit: In deze wedstnjd sprak de conditie mee. De 'oudjes' van de Dump-ploeg kon den het tot de rust aardig bijbenen,' maar daarna werden de Dumpers overklast door de jeugdige Blauw-Wit spelers. Jack Caljouw opende de score voor Blauw Wit, 1-0, Hans Bergs maakte gelijk, 1-1 en Theo Meijers schoot Blauw Wit naar een 2-1 rust stand. In het tweede gedeelte kwam Blauw Wit pas goed los Een doelpunt van John Matthijs en een hattrick (3) van Theo Meijers zorgden voor een 6-1 eindstand, een verdiende zege voor de kersverse hoofdklasser. Overgangsklas VAW-WB GRENT: De Grent-forma- bracht VAW weer dichter bij, 4-2. maar Kees de Best en Piet de Bulck schoten Grent naar een voortreffelijke 6-2 voorsprong. Toen begon het dra ma voor Grent. Siep Ramstein redu ceerde de voorsprong tot 6-3, Nico But knalde nog tweemaal raak en bracht met zijn hattrick de stand op 6-5, en Peter Boelhouwer tenslotte schoot VAW langszij, 6-6 en dat was tevens de eindstand Dauwendaele-RPM I: RPM keek bij rust alt egen een 3-1 achterstand aan Twee doelpunten van Jack van Wijn gaarden en een treffer van Jos Cairo brchten Dauwpndaele op een 3-0 voor sprong. Kees de Voogd kon daar net voor rust iets af doen. 3-1. Jan Bom bracht RPM nog dichterbij, 3-2, maar in de laatste minuten kreeg Dauwen daele nog een penalty mee en Sjaak van Dalen bepaalde daarmee de eind stand op 4-2 voor Dauwendaele Amgas-PZEM I: Het lukte met al te best bij de PZEM-formatie. Bij Amgas liep het gsmeerd, zodat er flinke druk werd uitgeoefend op het PZEM-doel. Herman van Wijngaarden en Karei Jansen zorgden ervoor dat Agas met een 2-0 voorsprong aan de tweede helft kon beginnen en Jaap van Dalen en Henk Smallegange voerden de score verder op, eindstand 4-0. Het wedstrijdprogramrna is, woensdag 28 september, sporthal Baskensburg, Vlissin gen. hoofdklas. 20 30 uur Astoria-ZOF- Brammetje Dump. 2120 uur SV Toma- Roovers Sport, overgangsklas 22.10 uur VAVJ I-PZEM I Vrijdag 30 oktober, sport hal Kruitmolen. Middelburg, hoofdklas 20 00 uur Maartense Tapijt 1-Brammetje Dump, 20.50 uur Hooizolder-Sport Stijl Sin ke. sporthal Voorborch, overgangsklas 20 30 uur Veldzicht l-SChinkel Ass 2110 uur VPV 1-PVS De stand is hoofdklas ls: Sport Stijl Slnke Hooizolder Hertel Blauw Wit Toma Roovers Sport VW Audi Poppe Astoria/ZOF Brammetje Dump Maartense Tapijt Overgangsklas Amgas PZEM VAW Veldzicht PVS Dauwendaele WB Grent VPV Schinkel Ass. RPM I M. van 't Bosch spreekt over eerste lijns-gezondheidszorg. De bijeen komst begint om kwart over één. Hengelsportvereniging hield wedstrijd MIDDELBURG De hengelsport vereniging 'Middelburg' hield zon dagmorgen een verrassingswed strijd. In groepjes van vijf konden de leden hun hengel uitwerpen waar zij dat zelf wilden. iVan onze moderedactrice) De eerste prijs was me 3 vissen, goed VLISSINGEN Buiten leek de zo- voor 775 punten, voor K. van Hoorn, rner opnieuw haar intrede te hebben - Steutel werd met 700 punten gedaan, binnen werden de bezoekers met hun neus op de waarheid ge drukt. Het gaat wel degelijk winte ren, en hoe! Als het aan Modehuis Bollen van Zwienen uit Vlissingen ligt gaat het er lekker warm aan toe. Maandagmiddag en -avond liet zij tweede, de overige uitslagen zijn 3 C. J Marteijn. 610 punten. 4 G A. Stam- kot. 430 punten. 5 W. Duijndam, 380 punten, 6 J. Cijsouw, 360 pt.. 7 L. Hooftman, 285 pt., 8 J. Ridderhof, 275 pt„ 9 J. Scharloo, 235 vpt10 E. Momberg, 230 pt. Bij de junioren werd Gertjan Steutel eerste met 7 vissen, 375 punten, Ton- nie Hooftman werd met 290 punten tweede en Martin Hoogendoorn werd derde met 75 punten De volgende wedstrijd van de hengel sportvereniging 'Middelburg' is zon dag 2 oktober van 9 00 tot 12.15 uur in vaak onpersoonlijker 's-Heerenhoek. dat zijn klanten het hadden bleek overduidelijk. Met op de achtergrond dc muziek van een swingend strijkje, de Hot Club Hol lander, werd er driftig genoteerd door de dames als hel kledingstuk van hun dromen voorbij kwam. De collectie, bedoeld voor vrouwen vanaf 35 jaar blinkt uit door prima stoffen (scheerwol, zijde en zijde-men- gingen) en om er eens een paar te noemen. De stijl is overwegend klassiek met uit schieters naar zowel de sportieve- de sjieke kant. Schouders haar clientèle kennismaken met de staan dan ook gerenommeerde na- nieuwe collecties voor het komend men achter zoals een Jobis, Teutloff, seizoen en zij koos daarvoor de bo- Miss Antoinette of Lady van Laack venruimte van restaurant Dc Beurs in Vlissingen omdat dc heer Mabclis, eigenaar van dit modehuis, vindt dat SKA Vergadert zijn klanten een intiemere ruimte prefereren boven een grotere zaal die l/l Oost'Soilburg MIDDELBURG In de bekerfinale een numerieke minderheid de score Eén ding valt steeds weer op: i v,,, „..«v schouderaccentuering, de vleermuis-tin perfekte coupe. Daar mouwinzetten en vooral de enorme 01 variatie aan uitgewerkte details Dei laatste is te zien in dubbele (vaal bli afknoopbarei kraagjes, overslag-rok- tg panden, dubbele bovendelen, geplool de mouwen en asymmetrische vor- men. De pantalon geeft bij dit alles ruin A baan aan de rok Onder meer voorhsfi mantelpak dat korte, rechte ji een slanke rok te zien geeft maar ooi i? bloesonvormen en modellen in dep country-stijl. De japonnen hebben altijd taille-ai verkomt. En VLISSINGEN - De algemene be- laar de zin stuursvergadermg van het SKA in Oost-Souburg wordt donderdag 29 september gehouden in buurthuis 'De Zwaan Op de agenda staatl onder düidmgëö'do'órsmalte"of juist ws 1» meer mededelingen van de diverse brede ceintuurs De mouwen ontstaan werkgroepen en het voorstel beleids- ontwikkelingen welzijn in Vlissingen. De vergadering begint om 20,00 uur. PCOB Middelburg vaak vanuit de taille. Ook hier spor tieve modellen (pepita-ruitje) naast heel sjieke (zijde-materialen). De combinatiemode van Bollen van Zwienen bestaat uit prima rokken met bijvoorbeeld nappa heupstuk ge- zaalvoetbal in het rayon Middelburg uit te bouwen tot 4-0 en Taco van de MIDDELBURG - De afdeling Middel- dragen onder bloesês pullovers met. tussen Blauw Wit en Hooizolder, die Velde maakte er 5-0 van. In de slotfase burg van de Protestants Christelijke diagonale vlakverdelingen en/of body- iond (PCOB) opent woens- warmer, eventueel lange hes. De jas maandagavond in sporthal De Voor- kon Jack Caljouw met een fraaie Ouderenbond 3 0 0 6 11- 3 borch in Middelburg werd gespeeld, was Hooizolder duidelijk de betere ploeg. Vooral het duo John Tahapary Taco van de Velde zorgde voor veel gevaarlijke momenten voor het Blauw Wit-doel. kopbal de eer voor Blauw Wit redden. dag 28 september het nieuwe verga- werd nlet vergeten en reikte van je» De eindstand was 5-1 De strijdomd! gSw De™® SSd""STiE5 J"? e"„™K!t pla,atS iUSfen f Se stichting Propaganda Groente en a™ give?rde enchach™' I Fruit presenteert een dia- en filmver- stïji. Toma en Middelburg I eindigde onbe- 2 0 0 4 8- 1 Een ingooi van Blauw Wit-keeper en Daniel Rumaratu zorgden voor een ciags om twee uur. 1 0 3 7- 4 Daan de Wolf kwam bij John Tahapa- 1-1 ruststand De Toma-formatie 1113 7-9 1113 7-10 1 0 2 2 5-7 0 10 1 3-3 10 2 1 6-14 0 0 3 0 4-3 3 1 0 7 14- 4 3 0 1 6 8-5 2 2 0 6 11- 8 1113 7-8 1113 4-2 1 1 2 3 8-9 112 3 14-17 1 0 2 2 3-7 0 111 4-7 0 0 3 0 5-7 ry terecht, die deze foute handeling kwam op 2-1 door Ferry Wattunenaen onmiddellijk afstrafte en Hooizolder toen begon het drama voor Toma. De naar 1-0 schoot. Blauw Wit kwam er regelmatig goed ploeg nam onnodige risico's met het gevolg dat naai- de noodrem werd uit en harde schoten van Theo en gegrepen Met twee spelers op de Iman Meijers schampten paal en lat strafbank ging Toma de laatste minu- net aan de verkeerde kant Met iets ten in Kees 't Zand kon in die fase meer geluk had Blauw Wit gelijk van de wedstnjd zijn ploeg langszij RPF Vlissingen in West-Souburg bijeen pullover die een vlakverdeling heeft, van suède, satijnen en wollen stuk ken Bijpassende hoedjes, baretten mutsen en bontaccessoires zijn even eens van Bollen van Zwienen. Ladyspeaker was Leny Ligtenveld. Thema-ochtenden gemaakt, maar nu scoorde John Ta hapary net voor rust voor de tweede keer brengen, 2-2 Het bleek tevens de eindstand. Bij de strafschoppen die de beslissing moesten brengen, had Mid- Ook na rust bleef Hooizolder aandrin- delburg-doelman Arjaan Mondeel een VLISSINGEN - De afdeling Vlissin gen van de RPF houdt donderdag een bijeenkomst in een zaal van de Mar- mxkerk in West-Souburg. Deze bij eenkomst begint om half acht. Er VOOI* wordt dan een klank-beeld getoond over het bestuur van de provincie. VTOUWCn IFl L/C ZW'StHH gen en na twee minuten in de tweede goede dag. Hij stopte twee van de drie Gastspreker is H. J. Colijn. lid van OOST-SOL'BURG - helft kopte Guus Duden z'n ploeg schoten en het derde ging naast De provinciale staten. Hij houdt een in- ochtenden naar een 3-0 voorsprong. John Taha pary zag vervolgens kans om ondanks Middelburgers hoefden de laatste pe nalty niet meer te nemen. leiding over het onderwerp 'Flitsen Zwaan in Oost-Souburg begint v uit de Staten'. tVan onze moderedactrice) OOST-SOUBURG Een modeshow gebracht vanuit Souburg is een niet vaak voorkomende gebeurtenis. Mis schien juist wel om die reden hadden veel mensen maandagmiddag en -avond (zo'n kleine 2001 de zaak van Jakobsen aan de Souburgse Kanaal straat weten te vinden, want daar speelde zich een en ander af. „Mijn klanten zijn zeer uiteenlopend in leeftijd, er zijn dames van 70 maar ik heb ook jonge vrouwen van begin twintig en daar houd ik met mijn collectie rekening mee". Aldus de heer Jakobsen, eigenaar van de mo dezaak die ooit startte met herenkle ding, maar nu sinds ongeveer een jaar ook een vrij grote range dames mode voert. Die dames die al wat op leeftijd zijn. maar ook die jonge vrouwen zullen bij dit modehuis ongetwijfeld hun garde robe aan kunnen vüllen. Jakobsen Mode brengt kleren die ruwweg ge pakt alle model-items bevatten die dit seizoen worden aangedragen, daar naast durft dit modehuis zich zo nu en lons vaak een enkellengte hebben en deren, bandplooien Heel jeugdig is de combinatiemix van de materialen: tweedbreisels met op donderdag 29 september. Dez« activiteit wordt georganiseerd door het Vormingswerk Jong Volwasse nen en Dc Zwaan en speelt zich aI iedere laatste donderdag van de maand. Dit seizoen wordt geopend met een reeks onderwerpen in de sfeer van de hulpverlening. De eerste ochtend handelt over. zorg, vervolgens komt en de zorg vow volwassenen en de reclassering bod Er zijn deskundigen aanwezigdie over 'hun' werk of vakgebied vertellen en vragen beantwoorden. De ochteiw den zijn tussen 9 15 en 11.15 uur ener lis een opvangmogelijkheid voor kin dan te wagen op het pad van wat bont (onder meer voor pullovers), trendgevoeliger kledij al blijft de ex- JS M jffi| tra-vagantie wel achterwege tweedin combinatie met poplin «voor pakken) en breisels met stuKjes lakleer Een collectie dus met veel modieuze De herenmode van Jakobsen heeft V erkeersmaatregelen in verband met jeugdwielerronde in Vlissingen VLISSINGEN In verband met i' siek in de kleren wil kiest voor het jeugdwielerronde, die zaterdag 1 ok- staand boordje of colletje vertonen driedelige flannel kostuum en is nooit tober in Vlissingen wordt gehoudt* met een asymmetrisch verwerkte slui- 'uit de tijd' Wie al wat gewaagder wil zijn enkele verkeersmaatregelen ff- ting, terwijl de dessinering bijna nooit kiest voor een combinatie met bij- uni maar meer een blokruit of een voorbeeld rood colbert en grijze band- details waarin bijvoorbeeld de asym metrie maar ook een veelheid van ruitvormen te zien zijn Voor bloeses bijvoorbeeld die bijna altijd een op- evenzo voor vele leeftijden wat in de rekken hangen en daarnaast voor verschillende doelgroepen. Wie klas- combinatie van een ruit met streep is. plooipantalons. Eronder kan e Zo wordt het parkoers Boulevard goed Evertsen, Boulevard Bankert tot Bandplooi gesneden overhemd maar ook een doorsteek bij het maritiem instituut ïi pullover of spencer in actuele kleur- Kenau Hasselaarstraat en Boulevarf Si: stelling Voor uitgesproken sportieve- Oversized zijn de meeste kledingstuk- hngen heeft Jakobsen stoere jacks ken, niet alleen rechte jurkjes, de met uitrltsbare mouwen, leren par- stopverboden voor de straten, die d«l uitmaken van het parkoers. De bev.'»- Evertsen) voor alle rijverkeer afgesle ten. Voorts gelden er parkeer- er- modellen met klokkende rokken ka's en. heel jong, een uitgewerkt maar ook de mantelpakken met rech- uiterst soepel nappa leren jack in drie te of iets wijdere rokken, altijd zijn de tinten. Uiterst sjiek is er dan nog e ners van Boulevard Bankert moet» 'V er rekening mee houden dat er ge» Een sportieve combinatie, zij draagt nbcord bandplooibroek mei daarop een gestreepte bloes met wijde ondergeschoven uitvoering. De pan- mouw en een opstaand boordje Hij talon en de rok houden elkaar bij mouwen uitgeritst zijn, en daaronder beide kledingstukken is een redelijk een pullover in streepen blokdcssin. aanbod voorradig, waarbij de panta- bovendelen fors geschouderd en met driedelig donkerblauw kostuum met doorgaand verkeer mogelijk zal zijn een extra accent op de mouwinzet een colbert waarin een glansgaren De parkeer- en stopverboden worden door middel van vleermuismouw oi streepeffcct voorkomt. vrijdag 30 september Ingesteld. Tij dens de wedstrijden is het niet moge lijk met de auto het parkoers K berijden Wel is het op- en afrijden vafl het parkoers ter hoogte van de doof steek mogelijk tussen 14.00 en 14.15 Verdere medewerking aan de show verleenden Tliielen Optiek, Kik draagt een 'stoer'jack waarvan de Jakobsen aardig in evenwicht Van Schoenen en Lords Corner Haarmo de. allen uit Souburg. Presentatie Wil an Son. 4 ■i

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 14