Sluiskil levert halve winst bij Middelburg in Beveren verstevigt leiderspositie door zege op Anderlecht Nieuwe rolbezetting brengt Hoek eerste succes in tweede klas •v I mm Maradona 4 maanden uit de roulatie PZC/ sportkrant WALCHERSE PLOEG TWEE MINUTEN VOOR TIJD OP 2-2 Metgod niet goed genoeg meer voor de reservebank MAANDAG 26 SEPTEMBER 1983 Het publiek genoot bij Sluiskil-Mid- delburg vooral voor rust van aantrek- TTfi keüjk voetbal. Hier strijden tioee op ponenten fel om de bal. ■- SLUISKIL Hoewel Sluiskil voor het eerst thuis een punt ontfutselde aan de zondag tweede klassers van boven de Westerschelde, hadden de spelers van trainer Han van der Hooft erg veel moeite hun teleurstelling te verbijten. Nu is Sluiskil in de tweede klas wel wat gewend: tijdens de vorige competitie en ook bij de start van de nieuwe competitie toonde de Zeeuws-Vlaamse formatie zich (veel) sterker dan de tegenstander, maar ze leverde even vaak de winst in. In de thuiswedstrijd tegen Middelburg was het helemaal bont': na rust zag het ernaar uit. dat de thuisploeg zijn al bij rust verkregen 2-1 voorsprong nog zou uitbouwen, maar uitgerekend twee minuten voor tijd slaagde Middelburg er in te scoren om zodoende toch nog de helft van de punten (2-2) mee naar huis te nemen. De verbijstering in de Sluiskilkleed- i Johan Dijkhuizen deze middag Wurth (nog zonder Wim Dekker: kamer was groot groot Trainer Han nog al wat fouten maakte. Zo keek luj ..over twee weken i van der Hooft: ..We hebben al twee in de 15e minuut van de tweede helft zover genezen, dat ik mee kan doen". keer dit seizoen op deze manier de zeer geboeid, punten ingeleverd, maar dit slaat al- uit te steken i les. We scheppen ons kansen bij de van Kouteren, v iruit de bal via de uiterst kwetsbaar. vleet. Middelburg krijgt er nauwelijks verste paal hel veld weer inketste Trainer Wurth en 'non-playing-cap- één. en toch verhezen we opnieuw een Tegen het einde van de strijd loonde tam' Dekker waren het daar niet mee punt". Sluiskil had niets aan het hij zyn klasse met uitstekende ingre- eens Onze verdedigers hebben hun toeval overgelaten: de avond tevoren pen op acties van Paul van der Hooft, taken uitstekend uitgevoerd, terwijl werd een extra training ingelast, die Sluiskillenaar. die voor zijn ploeg Sluiskil nauwelijks uitgespeeld kan- waarbij Han van der Hooft zijn man- de strijd had kunnen beslissen ais hij sen had", meende Wim Dekker, die nen vooral mentaal aanpakte, en zo- koplbloediger in de afwerking was bovendien oordeelde, dat Middelburg als gebruikelijk trokken de Zeeuws- geweest. Vlamingen zich-reeds 20 minuten voor het begin van de wedstrijd in de kleedkamer terug om zich nog wat extra voor te bereiden. Het hielp niet De Walchersc ploeg het geluk liet hen in de steek Spelhervattingen kwetsbaar bij spelhervattingen: tij de Middelburgse defensie, op vier van delijke strafschopgebied. Daar heeft nog lang niet ingespeeld is. met name uitschakelen een organisator mist en Sluiskil dig wat kansen toestond Daarbij kwam dat de van RCS gekomen doel- vallers om bo- endien de organisatie van het weer op zich tc kunnen nemen. Daar door is de ploeg van trainer Andre opbouwend veel beter tot zfjn recht kwam dan Sluiskil. Voor rust en bij vlagen na de hervat ting was dal zeker het geval, maar de Walcherse formatie mist in de voor ste linie te veel voetbalcapacileiten. Daardoor kon men ook het vaak zwakke optreden van de Sluiskilse verdedigers niet uithuiten. Slechts Johan Ie Conté vormd op de linker flank een voortdurend gevaar voor de Zeeuws-Vlaamse verdedigers. Ta- haparv (op rechts) schittert te zelden en centrumspits De Rijke is wel sterk in de 'lucht', maar niet op de grond. Vooral de eerste helft van het Zeeuw se treffen was bijzonder aantrekkelijk. Uit een afgeslagen aanval zette elk team meteen weer een gevaarlijke aanval op en juist door de aarzelingen in de defensies ontstonden talrijke spectaculaire situaties. Via midden velder Kees van der Sluis (kopbal) kreeg Middelburg de eerste kans, die Sluiskildoelman Patrick Wauters on schadelijk maakte, aar in de 15e pi- nuut benutte Paul van Kouteren^-de laatste van vier corners op rij om via de rug van Gijs Baan en een foutieve ingreep van Dijkhuizen Sluiskil naar 1-0 te loodsen Tien minuten later sprong de 1.99 meter lange Middelburgse spits De Rijke veel hoger dan bewaker Ronald Breepoel na een vrije trap van Hans de Nooijer en dat betekende 1-1 De strijd bleef open. totdat Sluiskil in de 40e minuut opnieuw de leiding nam. Uit een combinatie met broer Paul scoorde Eddy van der Hooft de treffer. In de eerste 25 minuten na rust had Sluiskil de strijd kunnen beslissen. Toen dat niet gebeurde putte Middel burg er moed uit voor enkele gevaar lijke doorbraken, die dan ook in de 43e minuut succes opleverden. Ver diend was het nauwelijks. Ondanks de teleurstelling hield Sluiskiltrainer Van der Ilooft moed: „Vorige week onverdiend verloren, nu onverdiend éen punt kwijtge raakt, het moet toch binnenkort een keer goed gaan", bedacht hij. SINT-ANNALAND Hoek is kenne lijk niet van plan de ezel te zijn, die zich meermalen aan dezelfde steen stoot. De formatie van trainer Jan Doorns telt veel meer aanvallend ingestelde mankrachten dan spelers, die zich prettig voelen in een verde digende rol. „Maar in uitwedstrijden is toch wat meer voorzichtigheid geboden", realiseerde Doorns zich in de afgelopen week. Daarom bedacht hij in de uitwedstrijd legen WHS in Sint-Annaland een spiksplinternieu we rolbezetting voor zijn verdedi ging. En het resultaat mocht er zijn: voor het eerst werden het individue le talent en de collectieve klasse van Hoek in deze tweede klas 'vertaald' in een klinkende en verdiende 0-2- zege. „Met man en macht blindelings aan vallen op dit niveau kom je er niet", had Jan Doorns al snel ontdekt Daar om posteerde hij de sterke Jan Hame link nu als laatste man Ogenschijn lijk ging dat ten koste van de offensie ve kracht, want Hamelink is het pro totype van de vleugelverdediger, die met een lange rush en goed getimed de aanval wil zoeken Maar Hoek heeft al zoveel aanvallend ingestelde middenvelders (met name de talenten Jan de Block en Franz van der Pijl) dat de bevoorrading van de aanvalsli- nie toch niet al te veel problemen geeft Bovendien speelde middenvel der Peter Hamelink nu als rechter vleugelverdediger Door deze omzet tingen had Hoek nu ook een echte verdedigende middenvelder Adrie Koster, die in de voorgaande wedstrij den laatste man speelde Succesformule Jan Doorns bleek daarmee althans in deze uitwedstrijd tegen de Thoolse ploeg een succesformule te hebben bedacht. Het voordeel van deze spe lopvatting was bovendien dat Hoek ook in de counter levensgevaarlijk was. Bij de razendsnelle uitvallen speelde vooral uitblinker Jan de Block een beslissende rol: hij scoorde beide doelpunten en leverde boven dien met zuivere passes enkele schit terende kansen af. die ternauwer nood gemist w erden door Franz van der Pijl en Piet de Koeijer. WHS- trainer Nico de Frel stak zijn bewon dering voor Hoek niet onder stoelen of banken: „Individueel acht ik ze sterker dan Arnemuiden en als ploeg speelden ze nu ook sterk. Jan de Block is weliswaar niet zo sterk in het meeverdedigen, maar hij bewees zijn waarde enorm voor de ploeg". werk" achter De Block dp te knappen, marcheerde het bij Hoek meestentijds uitstekend Nico de Frel „Daarbij is Hoek een heel wat sympatiekere ploeg dan Arnemuiden of AZW. Hoek deelt zelf uit als het nodig is, maar kan ook goed incasseren. Ze mekkeren niet als ze zelf worden aangepakt en dat doen Arnemuiden en AZW wel", zei Nico de Frel, die overigens met spijt terugdacht aan het eerste kwartier na de rust. Want in die periode de stand was inmiddels al 0-2 bracht een ontketend WHS de Zeeuws-Vlamingen aan het wankelen In die fase van de wedstrijd mocht het zelfs een wonder heten, dat de Thool se ploeg niet langszij kwam Zo knal den Johan van de Reepe en Dies de Witte in vrije positie op de lat en miste Rien Fase een droomkans alleen voor doelman Nico Knol. Deze doelman toonde zich een fantastische lijnkee- per door tweemaal van zeer dichtbij een knalharde inzet onschadelijk te maken Maar voor rust en in het laatste halve uur van de wedstrijd domineerde Hoek duidelijk. Al na acht minuten namen de Zeeuws-Vlamingen na veel spektakel een voorsprong. Na een combinatie met Franz van der Pijl schoot Jan de Block eerst op de lat. Via een verdediger sprong de bal over de achterlijn en uit de corner van Franz van der Pijl knalde Wilco Braalliart in de hoek. Maar weer werd de bal geretourneerd. Onmid dellijk kogelde Adrie Koster weer in en Piet Fase kon toen niets anders doen dan de bal met de hand uit het doel slaan. Jan de Block benutte de strafschop beheerst: 0-1. Met een schitterende individuele ac tie leidde Jan de Block in de 25e minuut het tenslotte door hemzelf gescoorde tweede doelpunt in. Op een moeilijke hoogte ving hij de bal in de lucht op, ging onmiddellijk een 1-2- combinatie aan met Franz van der Pijl, sprintte van de vleugel naar het doel, veinsde de bal naar de vrijstaan de Piet de Koeijer te spelen, maar knalde onhoudbaar raak in de korte hoek 0-2. Na het stormachtige offensief van WHS in het eerste kwartier na rust, kreeg Hoek nog een handvol voor treffelijke kansen om de voorsprong uit de bouwen: Van der Pijl schoot in vrije positie tot tweemaal tegen de doelman. Piet de Koeijer kwam vrij na een fraaie solo van De Block, maar aarzelde en schoot via een verdediger naast. Hoek-secretaris Piet de Blaaij tenslotte: „In de thuiswedstrijden moeten we voor het publiek frank en vrij met drie spitsen spelen". Maar ook in deze nieuwe rolbezetting kan Hoek aanvallend voldoende spekta kel veroorzaken. BRUSSEL (BELGA) De achtste speeldag in de Belgische eerste divisie werd niet alleen gekenmerkt door een hoge produktiviteit (31 doelpun ten in 9 wedstrijden), maar ook door de resolute wijze waarop Beveren de leiding behield. In het eigen met 20.000 toeschouwers volgepakte stadion won de koplopers in een soms spectaculair duel met 2-1 van Anderlecht. Door die zege staan alle 'grote' clubs op vier punten. Seraing hangt er tussen in. Door AA Gent vrijdagavond met 3-0 te verslaan, neemt de formatie uit Luik de tweede plaats in. Beveren startte in het duel tegen eis van West Bromwich een overtre- Anderlecht sensationeel. Al in de ding in het strafschopgebied ge- tweede minuut was Anderlecht- maakt. Gary Thomson mocht daar- doelman Munaron kansloos bij een om een strafschop nemen en dat kopbal van Ronny Martens, maar betekende verlies voro Ipswich de lat voorkwam een vroege voor- Town met de laatste trap van de sprong. In de veelbelovende ope- wedstrijd. Helemaal aan de andere ningsfase spartelde Anderlecht nog kant van de ranglijst behaalde Lei- flink tegen. Vooral door Vercaute- cester City zijn eerste punt. door de ren en Amesen. die na prachtige thuiswedstrijd tegen Stoke City ge- solo's de juiste richting op een haar lijk te spelen (2-2) na een achter- misten. Halverwege de eerste helft stand van 0-2. nam Beveren het initiatief. Ander- De uitslagen van de wedstrijden, die zaterdag in de eerste divisie van de Engelse league werden gespeeld, zijn: Arsenal - Norwich City 3-0, Aston Villa - Southampton 1-0; Everton - Birmingham City 1-1; Ipswich Town - West Bromwich twintig meter gleed op het regen en Albion 3-4. Leicester - Stoke City 2-2. lecht werd in de verdediging terug gedrongen en vijf minuten voor de rtrsenai - ivorwicn caiy o-u, nsuin viuu - rust nam de thuisclub de logische Southampton l-0. Everton - Birmingham voorsprong Jaspers schot van - - - - onweer spekgladde veld via de bin nenkant van de paal achter Muna ron: 1-0. Met Czerniatinksy voor De Greef zette Anderlecht in het eerste kwar tier na rust Beveren onder druk. Manchester United - Liverpool 1-0. Not- Buitenlands voetbal tinghm Forest - Luton Town 1-0, Sunder- Vandenbergh maakte gelijk, nadat land - Coventry City 1-0; Watford - Tot- de bal uit een schot van de Deen tenham Hotspur 2-3: West Ham United - Frimann via de lat voor zijn voeten- Notts County 3-0, Wolverhampton Wan- belandde. Beveren wankelde, maar «""J! uWest Ham United 7-18, Manchester Unl- hervond zyn bra voer toen Andci- ted 7.15: Southampton 7-14, Liverpool lecht met de durf bezat voluit op de 7.14; Ipswich Town 7_13; Mton villa 7-13; winst te spelen. De thuisclub trok in Nottingham Forest 7-13; Arsenal 7-12; de laatste fase furieus ten aanval, Queen's Park Rangers 7-11; West Brom- waarin linkerspits Creve een hoofd- wich Albion 7-11; Coventry City 7-11: rol vertolkte. Hij bezorgde Beveren Birmingham City 7-11; Luton Town 7-10; de zege met een afstandsschotdat ^verton 7-9; Watford 7-8. Tottenham houdbaar leek. maar Munaron te machtig was: 2-1. Landskampioen Standard won zon der de geblesseerde Hrubesch met 3-0 van Waterschei. Met dezelfde cijfers verloor een lusteloos Lokeren in Waregem. Club Brugge kwam op eigen veld tegen Kortrijk met ver ted 5-10, Celtic 5-10: Hearts 5-10; Ale deen 5-7, Hibernian 5-4: Glasgow Ra gers 5-3, St Mirren 5-3, MotherwellM FC Dundee 5-1. St. Johnstone. Italië AS Roma, de titelverdediger ine» Italiaanse voetbalcompetitie, gu na drie speeldagen alleen aan kop. Roma won zondag met 3-1 van AC Milan en raakte Udinese als collegi ranglijstaanvoerder kwijt. De Brat- iaan Zico maakte voor de ploeg us Udine weliswaar zijn vijfde compej tiedoelpunt. maar tegenstanöe Avellino scoorde twee keer (2-1 Juventus schoof door een gemakb lijke overwinning op Napoli (2-C- door naar de tweede plaats, metvij wedstrijdpunlen. Op de derde pos tie volgt een groepje van vier club: Udinese, Fiorentina, Verona et Avellino. met vier punten. De uitslagen van de derde speeldag in 4 Italiaanse eerste divisie: AveUino-Udia se 2-1; Catama-Sampdona 1-1. Ftorer. na-Ascoli 2-1. Genua-Lazio Roma M Inter Milan-Torino 0-0; Juventus-Napol 2-0; AS Roma-AC Milan 3-1; Verona-Pla 2-0, De stand aan de kop: 1 AS RomaM (7-2), 2 Juventus 3-5 (9-0), 3 Udinese M (9-3); 4 Fiorentina 3-4 (7-2); 5 AvellinoS( (7-5). 6 Verona 3-4 (8-6) Frankrijk Schotland Toulon-Auxerre 1-0. Laval-Bordeauxü; Monaca-Nancy 1-1: Nantes-Strasbourg) 1; Toulouse-Rouen 2-0, Paris SG-Basiu I-0; Lens-Nimes 0-0; Brest-Lille l-l Saint-Etienne-Sochaux 1-0; Metz-te nes 6-0. De stand is: 1 Bordeaux 11-18; Auxerre 11-16, Monaco 11-16: 4 ParisSG II-14; 5 Nantes 11-14; 6 Rouen 11-12; Laval 11-12, 8 Lens 11-11; 9 Lille 11-11,1 Strasbourg 11-11, 11 Toulouse 11-10, Brest 11-10.13Bastia 11-9; 14 Nancy 1R 15 Nimes 11-9, 16 Sochaux 11-8, 17 M« 11-8; 18 Toulon 11-8; 19 Saint-Etiena 11-8, 20 Rennes 11-6. Spanje der dan 2-2, onder meer door een erediv i de Schotse league. treffer van Spelbos. De uitslagen van de dit weekeinde in de Belgische eerste divisie gespeelde wed strijden zijn RWDM-Cercle Brugge 1-0; Waregem-Lo- keren 3-0, Seraing-AA Gent 3-0, Club Hearts namelijk is met Dundee United en Celtic nog zonder ver- liespunt na vijf ronden. De uitslagen van de wedstrijden van zaterdag zijn Aberdeen - Dundee United -2; FC Dundee - Celtic 2-6; Hibernian Brugge-Kortrijk 2-2; Beveren Anderlecht Motherwell 2-1 Rangers - St, Johnstone 2-1; Beringen-Beerschot 3-2, KV Meche- 6-3, St Mirren - Hearts 0-1. len-Lierse 4-1, Antwerp-FC Luik 4-0, Standard-Waterschei 3-0 Stand na acht speeldagen 1 Beveren 14. 2 Seraing 12. 3 Anderlecht 10; 4 Antwerp 10; 5 Standard 10. 6 Waregem 10, 7 Lokeren 10. 8 KV Mechelen 10. 9 Cercle Brugge 9, 10 Club Brugge 9, 11 Waterschei 7, 12 Beerschot 7, 13 Kortrijk 6, 14 Gent 5. 15 RWDM 5, 16 Lierse 4; 17 Beringen 4: 18 FC Luik 2. West-Duitsland Hamburger SV en Bayern Munchen staan na een kwart van het seizoen in de Bundesliga weer samen aan de kop. Bayern verspeelde, door zijn eerste nederlaag, 1-3 bij het jonge elftal van Bochum, de moge lijkheid de enige topploeg te wor den. HSV had vrijdag al een punt laten liggen in Bremen. Bayern Urdingen, dat het meeste profijt had kunnen trekken van de drie verliespunten van de top-twee, werd geconfronteerd met de sterk te van Arminia in Bielefeld. De nederlaag met 1-3 betekende dal de nieuweling in de Bundesliga derde bleef met een punt achterstand op Bayern en HSV, die niet alleen evenveel punten, maar ook hetzelf de doelsaldo (18-9) bezitten. De uitslagen van de wedstrijden, die in de Westduitse Bundesliga werden ge speeld, zijn Eintracht-Braunschweig ELntracht, Frankfurt 4-3, Bayern Leverkusen-VFB Stuttgart 1-1. VFL Bochum-Bayern Munchen 3-1, Waldhof Mannheim-FC Nurnberg 1-0; Arminia Bielefeld-Bayem Urdingen 3-1Borussia Munchen-Glad- bach-FC Koln 4-2, Kickers Offenbach-FC Kaiserslautern 3-2. Werder Bremen- Hamburger SV 0-0; Fortuna Dusseldorf- Borussia Dortmund 7-0 De stand Is na de wedstrijden van dit weekeinde Hamburger SV 8-12; Bayern Munchen 8-12, Bayern Urdingen 8-11; Borussia M Gladbach 8-10; Stuttgart 8- 10, Werder Bremen 8-9. Fortuna Dusseld 8-8. Bayer Lcverkusen 8-8. Armania Bie lefeld 8-8. FC Koln 8-7. Bochum 8-7, Waldhof Mannheim 8-7. Kaiserslautern 8-0, Nurnberg 8-6. Eintr. Braunschw. 8-6, Kickers Offenbach 8-6, Borussia Dort mund 8-6; Eintr Frankfurt 8-5 De uitslagen op de vierde speeldag het Spaanse voetbal zijn: Valencia-Beü 3-1. Real San Sebastlan-Real Madrid Barcelona-Atletico BUbao 4-0. Sevilii Osasuna 3-0, Salamanca-Murcia 2-1, Mi laga-Espanol 2-1, Cadiz-Valladolid 5-1 Real Zaragoza-Gijon 4-1, Atletico Mi drid-Mallorca 3-0; stand aan de kop Atletico Madrid 4-8, 2 Valencia 4-7, Barcelona 4-6 en Murcia 4-6. MADRID (GPDi FC Barcelona zal het minstens vier maanden zon der Diego Armando Maradona moeten stellen. De Argentijnse ve dette werd zaterdagavond in de tiende minuut van de tweede helft tegen landskampioen Athletic de Bilbao (4-0) bruut van achteren onderuit gehaald door de centrale verdediger van de Baskische equi pe. Goicoechea. De gevolgen voor Maradona waren catastrofaal een gebroken enkel, terwijl de binnenste enkelbanden volledig van het bot afgescheurd werden. Het medische team van Barcelona besloot zaterdagnacht om twee uur nog tot een chirurgi sche ingreep over te gaan. een ope ratie die bijna twee uur duurde. Maradona zal volgens de doktoren een maand met zijn enkel in het gips moeten, waarna het hcrstclpro ces minstens twee maanden zal vergen. Voordat de Argentijnse in ternational zijn rentree bij FC Ba: celona kan maken zullen er min stens vier maanden verstreken Het is niet de eerste keer dat de dader van de overduidelijke slag op de dure benen van Marado na, Goicoechea, van zich doet spre ken. Tweeeneenhalf jaar geiedea schopte de bikkelharde verdedigt! van de Baskische landskampioen Bemd Schuster al uit de wedstnjd Het herstel van Schuster na een gecompliceerde knieoperatie, duur de ruim een jaar. Na afloop van de wedstrijd Barcelo na-Athletic de Bilbao, ontlaadde de verontwaardiging van enkele hon derden Barcelona-supporters (die op dat moment nog onkundig wa ren van de ernst van Maradona» blessure) zich op de spelersbus van Athletic de Bilbao. Talrijke ruiten van de bus werden met stenen aan diggelen gegooid, terwijl de coacö Clemente ternauwernood aan mo lestatie kon ontkomen. Engeland man Kees Goedegebure van WHS te passeren, maar de bal zal naast R De kopgroep in de eerste divisie van de Engelse league heeft zater dag. in de zevende ronde, een ander gezicht gekregen. West Ham l'nited bleef door zijn overwinning op Notts County koploper, maar de verliezers Southampton, Liverpool en Ipswich Town werden gepas seerd door Manchester United. De Mancunians wonnen op Old Trafford met 1-0 van Liverpool de eerste nederlaag van de landskam pioen. die in de laatste acht jaar zes titels veroverde Gordon Stapleton maakte het enige doelpunt, maar de grote man van de wedstrijd was de Schotse oud-international Arthur Graham De vleugelspeler die voor een koopje van 180 000 gulden van Leeds United naar Manchester ging. was zaterdag ongrijpbaar voor Liverpools verdediger Phil Neal. Stapleton gebruikte kort na rust ook een van zijn voorzetten voor de kopbal die de wedstrijd besliste Southampton, dat ook nog niet had verloren, werd verslagen (1-0) bij Aston Villa en raakte bovendien Frank Worthmgton kwijt, die uit het veld werd gestuurd Ipswich Town begon zaterdag als nummer twee van de ranglijst en leek daar te zullen blijven tot de laatste minuten van de thuiswed strijd legen West Bromwich Albion. In de 87e minuut echter maakte invaller Mick Perry gelijk voor West Brom en bij de voorlaatste actie van de wedstrijd werd tegen Cynlle Re- MADRID (GPD) Uli Stielike kan zonder overdrijven als de Verlosser van Real Madrid-coach Alfredo di Stefano aangemerkt worden. Zater dag maakte Stielike tegen Real Sociedad zijn rentree in de Madrileense hoofdmacht na lange afwezigheid wegens een hardnekkige spierblessu re. De Duitse international werd door Di Stefano geposteerd op dc plaats van libero, waar hij ook-m Duitse selectie speelt. En op slag bleek de Real Madrid-defensie, in drie wedstrijden maar liefst tien keer gepasseerd, aanzienlijk zekerder en werd het trieste lot van Di Stelano (de laatste weken werd herhaaldelijk gesproken over een dreigend ontslag) wat opgeklaard, tegen de kampioen van 1981 en 1982 kreeg Rea! Madrid slechts een goal tegen (Uralde). maar daarvoor hadden Santillana (twee maalt cn de weer tot leven gekomen Lozano doelman Arconadaal drie maal het nakijken gegeven Door de verrassende zege van de Madnlenen op Real Sociedad (1-3) is de positie van Johnny Metgod nog verder in het gedrag gekomen. Samen met de andere centrale verdediger Salgueiro was Metgod door Di Stefano uitgeroepen tot zondebok van de desastreuze resultaten van de laatste weken. Zat Metgod vong week tegen Valencia nog op de bank. dit keer had Di Stefano Metgod zelfs buiten de zestien man sterke selectie gelaten, die de lange tnp naar Sebastian moest ondernemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 16