KD PERSONEEL jmmes? de rijksoverheid vraagt tijdelijke medewerkster ziekenverzorger(ster) 'ÜReisburo De Provinciale Zeeuwse Courant, uw krant, de naam zes ELEKTRO INSTRUMENTATIE MONTEUR (in dagdienst) m/v 1 AANNEMINGSBEDRIJF STEGINK B.V. IVLISSINGEN I uitvoerder b u I A. waarnemend hoofd (m/v) B. bevoegde leiders (m/v) liSte i Di 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 SEPTEMBER 1) 2 De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. hoofd (mnl./vrl.) afdeling personele en algemene zaken evt deeltijdarbeid, ten minste 32 uur per week vac. nr. 3-1079/0111 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer directoraat-generaal van de Volkshuisvesting, directie van de Volkshuisvesting in de provincie Zeeland Functie-informatie: leiding geven aan de Afdeling (11 medewerkers), w o ressorteren de bureau's: Bibliotheek, Post- en Archiefzaken; Directiesecretariaat en Tekstverwerking, Personele en Interne Zaken Voorts voeren van de financiële administratie van de Directie, verrichten van werkzaamheden m.b.t. personeelszaken (werving, selectie, functiewaardering, personeelsbeoordeling, enz.); zorg dragen voor huisvesting en materiele middelen, fungeren als hoofd bedrijfszelfbescherming, opstellen van maand- en jaarverslagen, voeren van het secretariaat van diverse overlegvormen. Vereist: ten minste MAVO; MEAO administratieve richting. Standplaats: Middelburg. Salaris: max. f3375,- per maand (bij volledige werkweek). Sollicitaties inzenden voor 15 oktober 1983. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/j% vakantie- uitkering, met een maximum van f5600,-. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Stichting voor huisvesting en verzorging van bejaarden. Julianastraat 10, Kortgene. Voor terstond gevraagd wegens ziekte, een Liefst gediplomeerd bejaardenhelp ster of huishoudelijke kracht (full time). Tevens per 1 november gevraagd: voor minimaal 10 nachten per maand. Eventueel in de toekomst meerdere nachten. Sollicitaties te richten aan de secre taris, de heer G. Blankcnstijn, hoofd straat 23, Kortgene. Inl. bij de directrice 'Pensiontehuis Noord-Beveland', tel. 01108-1352. MARITIEM INSTITUUT 'ÜE RUYTER' Het bestuur van het Maritiem Instituut 'De Ruyter' zoekt: i.v.m. de ziekte van de huidige functionaris een conciërge Benoeming geschiedt in tijdelijke dienst en geldt alleen gedurende de ziekte van de conciërge. I.v.m. de uitbreiding van het aantal stu denten bestaat de mogelijkheid dat er per 01-08-'84 een vacature voor een conciërge ontstaat. Sollicitanten met ervaring in een soort gelijke functie genieten de voorkeur. Een bibliothecares (m/v) voor halve dagen. Deze vacature ontstaat op 01-01-'84. Solli citanten dienen in het bezit te zijn van het diploma B.D.A. (3-jarig). Sollicitaties te richten aan de directeur van het instituut, Boulevard Bankert 156, 4382 AC Vlissin- gen, voor 1 oktober 1983. Het Bejaardentehuis Gasthuis Goes vraagt voor spoedige indiensttreding in tijdelijk dienstverband VERPLEEGKUNDIGE A part-time GEDIPLOMEERD ZIEKEN- OP BEJAARDENVERZORGENDE part-time Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw E van Driel-Blomaard, directrice, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen na verschij ning van deze advertentie kunt richten Het adres is: Kievitlaan 64, 4461 RB Goes, tel. 01100-14210. Vroom en Dreesmann' vraagt een ervaren ADVISEUSE VAKANTIEREIZEN op part-time basis ter ondersteuning van haar reisbureau in de vestiging Middelburg. Een adviseuse geeft reë le voorlichting over reis mogelijkheden Zij geeft een kwa- liteitsadvies op basis van kennis van rcisbestem- ming, welke kennis actu eel blijft door deelne ming aan studiereizen Verder verzorgt zij de ne venactiviteiten, die de verkoop van een reis met zich brengen. Deze hebben veelal een servicekarakter en zij be palen daarom mede de tevredenheid over de Kandidaten lot de leeftijd van 23 jaar kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: Een juiste vervulling van de taak vraagt o.a.: soepele omgangsvor men, servicebereidheid en een efficiënte benade ring van de klant Daarom is verkooperva ring naast een middelba re schoolopleiding zeer wenselijk. Het in het bezit hebben van een vakdiploma is een vereiste. Vroom en Dreesmann B.V. t.a.v. A. W. M. Hoes postbus 85, 5000 AB Tilburg General Electric Plastics B.V., gevestigd te Bergen op Zoom, is een dochter onderneming van General Electric Company uit de il.S.A. en houdt zich in Nederland voornamelijk bezig met de fabrikage van zogenaamde "Engineering Plastics", kunststoffen voor technische toepassingen. Voor een van onze produktiebedrijven, van waaruit ook de energievoorziening voor het gehele bedrijf plaatsvindt, is op korte termijn plaats voor een De werkzaamheden bestaan uit het opheffen van storingen en het uitvoeren van planmatig onderhoud op het elektro- en instrumentatie gebied; het installeren van nieuwe meet- en regelapparatuur; het renoveren en modificeren van bestaande plant-equipment. Voor deze afwisselende baan zoeken wij een elektro/instrumentatie monteur die binnen een klein team. zelfstandig en op een breed terrein van zijn/haar vakgebied wil bezig zijn. Funktie-eisen: MTS-elektronica, aangevuld met Bemetel instrumentatie kursussen of gelijkwaardig. Minimaal 3 tot 5 jaar bedrijfservaring. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatiebrief te richten aan de heer G.J.G. Dejonghe, Manager Employee Relations Manufacturing. Postbus 117, 4600 AC te Bergen op Zoom (tel. 01640-32203). GENERAL El r P T n I p' GENERAL ELECTRIC PLASTICS BV L t U I n I L Postbus 117 4600 AC Bergen op Zoom. Holland Tel (01640)32911 TECHNISCHE UITGEVERIJ DE VEY MESTDAGH BV geeft behalve technische boeken ook een drietal technische tijdschriften uit Eén ervan is het veertiendaags verschijnend akblad voor produktietechnick en produk- lie-organisatic METAALBEWERKING Zoals de naam reeds aanduidt, cireuleert dit vakblad voornameliik in de metaalindustrie. Het is in de eerste plaats bestemd voor het technisch kader van. gemiddeld. l-ITS-niveau Voor dit tijdschrift zoeken wij een REDACTEUR die op genoemd niveau kan voorlichten Hij wordt daarbij bijgestaan dooreen redactie commissie. bestaande uit vertegenwoordigers van industrie en onderwijs Binnen het profiel van een dergeli|ke medewerker vallen: - journalistieke kwaliteiten en dus ook beheersing van de Nederlandse taal. - technische opleiding, liefst richting produktietechniek; - organisatorische kwaliteiten, nodig voor kopijvergaring, -verwerking en produktiebe- geleiding; - gevoel voor secretariaatswerk ten behoeve van genoemde redactiecommissie: - vermogen zelfstandig te werken; - bereidheid vaak op pad te zijn voor het leggen en onderhouden van contacten met produktieleiders. handelshuizen, toeleverende auteurs en leden van de redactiecom missie: passieve beheersing van Duits en Engels Wat leeftijd betreft denken wij aan iemand niet ouder dan 30 jaar. Voor de juiste en gemotiveerde man een boeiende, goed gehonoreerde, zelfstandige werkkring binnen een klein enthousiast team. Indien U geïnteresseerd bent en aantoonbaar aan de functie-eisen voldoet, zien wij Uw schriftelijke sollicitatie met nodige en terzake doende persoonlijke gegevens met belang stelling tegemoet Sollicitaties te richten min de directie van Technische Uitgeverij De Vey Mestdugh B V. Markt 51. 4531 LK Middeburg. PROVINCIE ZEELAND Op het subbureau tekstverwerking van de 6e afdeling van de provinciale griffie van Zeeland is. voorlopig tijdelijk, plaats voor EEN MEDEWERKER (M/V) in een 80 -deeltijdfunctie. De functionaris zal, na een interne opleiding, hoofdzakelijk belast worden met het bedienen van een magneetkaart composer Functie-eisen: Gezien de aard van de te verrich ten werkzaamheden en de te ver wachten ontwikkelingen op het subbureau tekstverwerking gaan de gedachten uit naar een kandi daat die: in het bezit is van een diploma in de grafische sector (met na me fotozetten), beschikt over een grondige ken nis van de Nederlandse taal; in het bezit is van een type diploma. Ook zij die met beschikken over werkervaring, doch menen aan de gestelde eisen te kunnen voldoen, worden uitgenodigd te solliciteren Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1496.- bruto per maand (minimum provinciaal ambtenaar B i en maximaal 2103.20 bruto per maand (maximum provinciaal ambtenaar C) (norm 01-07-1982). Beneden de 21 jaar vindt jeugdaf- trek plaats. Een vertegenwoordiging van het personeel wordt bij de selectie be trokken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van het subbureau tekstverwerking, de heer B. D. Uitterhoeve. tel. 01180- 31410. Sollicitaties dienen vóór 1 oktober a s in het bezit te zijn van de chef van de afdeling personeelszaken van de provinciale griffie van Zee land, Sint-Pieterstraat 42,4331,EW Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 27'83. mifllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllflllllllillllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll s Paul Krugerstraat 263 - tel. 01184-15080 E Ter versterking van ons team kunnen wij plaatsen: j Opleiding MTS of gelijkwaardig. Enkele jaren ervaring als zelfstandig uitvoerder is zonder meer j E noodzakelijk. Leeftijd van 30 tot 40 jaar. 1 Bereidheid tot meewerken in voorkomende gevallen. i E Schriftelijke sollicitatie met uitvoerige informatie voor E 1 oktober 1983 te zenden aan: Stegink B.V., Postbus! E 190, 4380 AD Vlissingen. i' huihuilimnIT Als gevolg van uitbreiding van het takenpakket is binnen het bureau maatschappelijk welzijn en volksgezondheid van de provinciale griffie van Zeeland de vacature ontstaan van MEDEWERKER VOLKSGEZONDHEID (M/V) uitvoering van de wet zieken huisvoorzieningen (m.n. voor de sector algemene ziekenhui zen); behandeling van beroepszaken in het kader van de drank- en horecaweti ondersteunende werkzaamhe den in het kader van de wet voorzieningen gezondheidszorg (treedt vanaf 01-01-1984 gefa seerd in werking). Functie-eisen: het bezit van het diploma Be stuursambtenaar Gemeen te-administratie l; (ver) gevorderde studie voor het diploma Hoger Bestuursambte- goed kunnen functioneren in teamverband: goede mondelinge en schriftelij ke uitdrukkingsvaardigheid; ervaring in de volksgezondheid strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal ƒ2922,- (minimum com mies) en maximaal 3841,- (maxi mum commies Al bruto per maand (norm 01-07-1982) Een vertegenwoordiging van hei personeel wordt bij de selectie be trokken. Nadere informatie kunt u verkrij gen bij het hoofd van het bureau maatschappelijk welzijn en volks gezondheid. dhr. L. J L. Hendrikse (tel. 01180-31442). Sollicitaties dienen vóór 2 oktober a.s. in het bezit te zijn van de chef van de afdeling personeelszaken. Sint-Pieterstraat 42, 4331 EW Mid delburg. onder vermelding van va caturenummer 19/83. I Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland Het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Kloetinge bij Goes is een in 1982 gereed gekomen algemeen psychiatrisch zieken huis waarin ruimte is om te werken volgens eigentijdse inzichten in de psychiatrische hulpverlening Het ziekenhuis beschikt over 200 klinische behandelplaatsen, een polikliniek en 24 plaatsen voor dagbehandeling Het aantal klinische behandelplaatsen zal in de nabije toekomst worden uitgebreid tot 260, terwijl tevens de oprichting van één of meerdere hostels in Zeeland wordt voorbereid. In het ziekenhuis zijn ongeveer 220 personeelsleden werkzaam. Op korte termijn zoeken wij kandidaten voor de funktie van MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST M/V (vak.nr.: 8 827.83 17) die in hoofdzaak belast zal worden met werkzaamheden op het gebied van de elektrotechniek De taak zal in grote lijnen bestaan uit het verrichten van onder houdswerk en het verhelpen van storingen aan de aanwezige apparatuur. Tevens zal de bereidheid aanwezig moeten zijn om te assisteren bij technische- en terremwerkzaamheden. die met direkt tot het eigen werkveld behoren De medewerker zal deel gaan nemen aan de bereikbaarheidsdienst Van de kandidaten verwachten wij dat zij: - in het bezit zijn van een middelbaar diploma elektrotechniek. - zelfstandig kunnen werken en goede kontaktuele eigen schappen bezitten. Het salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, be draagt minimum f 1,394,96 bruto per maand en maximum 2 542,86 bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunt U inwinnen bij de heer H. F B Plasschaert, hoofd technische-, tuin- en terreindienst, van maandag t/m vrijdag tussen 13.00 en 14 00 uur. tel. 01100- 30000. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vakature- nummer linksboven op de enveloppe, kunt U binnen 14 dagen richten aan het hoofd van de dienst personeelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes. ,IE! -Ti: ia >so san ■S jorl STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN WALCHEREN -v i:w Voor het begin 1984 te Vlissingen te openen gezinsver vangend tehuis, dat plaats zal bieden aan 18 verstan delijk gehandicapte bewoners, die over het algemeen; een dagverblijf bezoeken, vragen wij: Funktie-inhoud: sub A. - vervangen van het hoofd - begeleiden van de medewerkers - het verrichten van speciale door het hoofd aan hem/haar gedelegeerde taken - en de taken genoemd onder sub. B. sub B. - begeleiden en eventueel verzorgen van de bewoners - huishoudelijke en organisatorische taken - deelnemen aan interne besprekingen. Wij verwachten voor deze funkties een protestants-christelijke levensovertuiging hetgeen o.m. blijkt uit kerkelijk meeleven. Salariëring en benoembaarheidseisen: CAO voor dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen voor gehandicapten. Pensioenfonds: P.G.G M. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verkrijgen van dit blad te richten aan de secretaris van het bestuur, de heer N. v. d. Broeke, Walcherseweg 205, 4334 NA Middelburg. Voor inlichtingen: Hoofd G.y.T., Singelzicht, de heer W. Zomer, tel. 01180-12674,. In het centrum van Goes doen de ondernemers met een modern^ winkelconcept met succes zaken. Een ijzersterke formule die o.a inhoud; vakspecialisme, gezamen lijke reklame en herkenbare huisstijl. Kollegialiteit en goede samenwerking zijn naast de vakbekwaamheid de peilers voor succes. DE VERS VIJF ONDERNEMERS ZOEKEN 'N KOLLEGA Vers Vijf biedt een unieke kans voor een voedings specialist uit de volgende branche Delicatessen Toko artikelen Reform Zuivelprodukten Kruiden Specerijen Diepvriesprodukten Wijnen Traiteursgerechten IETS VOOR U? in ÏP£ 'jO m a 15 us (0 US! Nadere informatie DHR. DE HEK - tel. 01100-11668 'savonds 01658-2362

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 14