Marktkooplieden Axel willen niet verhuizen Hoofdrol voor teams uit Hulst Raad Terneuzen praat over kabeltelevisienet NCRV-radio maakt programma met lokale omroep Hulst Winkelactie middenstand Biervliet en Hoofdplaat PZC/streek MIDDENSTAND ZIET VERPLAATSING WEL ZITTEN Bejaardenbonden ruziën over hoogte contributie Opknapbeurt Graauwse Poort ZEEUWS-VLAAMS HOOFDKLAS ZAALVOETBAL DONDERDAG 22 SEPTEMBER 1983 AXEL De ambulante handel voelt er totaal niets voor de weekmarkt in Axel te verplaatsen van het Szydlowskiplein naar de Gentsevaartstraat en de Markt. De marktkooplieden vinden dat een markt in een slechte economische tijd nooit mag worden veranderd. Dat standpunt staat lijnrecht tegenover dat van de Axelse commissie voor het midden- en kleinbedrijf. Die reageerde woensdagavond positief op de verplaatsing, mits dat technisch uitvoerbaar is. Het plan om de weekmarkt in Axel te gisteravond vast. ..niet te verwezenlij- verplaatsen naar Gentsevaartstraat ken omdat in de nieuwe situering met en Markt is afkomstig van vijf onder- alle kramen en verkoopwagens zijn nemers op de Markt B. en w peilden, onder te brengen. Zeker voor de wa- vooraleer een definitief standpunt in gens is ruimte nodig om te manoeu- te nemen, eerst de meningen van vreren". ambulante handel en midden- en /-t kleinbedrijf. C OltlpClCteV Hoewel het college volgende week in Daarnaast zijn de marktkooplieden de marktcommissie officieel nog op de bevreesd dat bij verplaatsing de hoogte moet worden gebracht, is nu al markt- en stroomgelden fiks zullen duidelijk dat de marktkoopman niets stijgen. Opmerkelijk is overigens dat voelt voor verplaatsing Een enquête is marktkooplieden op het vragen- onder de marktkooplieden in Axel afgelopen zaterdag spreekt wat dat betreft duidelijke taal: van de 73 ondervraagden zeiden er 72 nee. Toch is de verplaatsing volgens voor zitter Roger Goossens van de ambu lante handel Zeeuwsch-Vlaanderen een goed plan. „Maar", stelde hij Schieman, vond dat er geen sprake kon zijn van de zogenaamde witte vlek in het plan het deel van de Gentsevaartstraat ter hoogte van het stadhuis te vrijwaren van kramen om vrije doorgang te behouden voor een arts en een grootwinkelbedrijf, formulier opmerkten naar een andc- Schieman plaatste overigens de nodi- re gemeente te zullen gaan al, de ge kanttekeningen bij de enquete van weekmarkt wordt verplaatst. Zes de ambulante handel. Hij noemde die pleitten er voor de huidige situering op het Szydlowskiplein compacter te maken. De commissie voor het midden- en het plan al onuitvoerbaar werd ge noemd. „De kooplieden werden op die manier al een richting ingeduwd", aldus Schieman. kleinbedrijf evenwel ziet toekomst in Maaf de Axelse winkeliersvereniging de Gentsevaartstraat en de Markt slicht streekcentrum voelt alles Alle commissieleden onderschreven 6- principe, al werden er restricties gemaakt. Met name Succes voor m uziek veren igi ng Heikant in België HEIKANT De muziekvereniging Heikant met drumband en het majo- rettenpeloton heeft een druk weekein de achter de rug. Zondagmiddag werd opgetreden tijdens de jaarlijkse ker mis in het naburige Stekene <B) ter wijl 's avonds de jaarlijkse feestelijk heden in het Belgische Eksaarde mu zikaal werden opgeluisterd. De Hei- kantse muzikanten en vooral de show van het majorettenpeloton had daar veel succes. Veel publiek open dag 'Die Pierbol' KLOOSTERZANDE Vele honder den belangstellenden hebben woens dag van de 'open dag' gebruik ge maakt om een bezoek te brengen aan de spelhal 'De Pierbol' in Klooster- zande. Die hal is ondergebracht in een ruimte van hotel 'De Linde' in Kloosterzande, waarin 21 unieke en oude Vlaamse spelen zijn samenge bracht. Van dat aantal zijn er acht tien ondergebracht in een spelencir- cuit. Deze verzameling is mede tot stand gekomen dankzij de medewerking van het instituut voor Vlaamse volks sporten van de universiteit van Leu ven. Samensteller van het circuit en tevens eigenaar van de spelhal Toine Raes uit Kloosterzande was bijzonder tevreden over de grote belangstelling tijdens de open dag Activiteiten van KVO-kring Hulst HULST De KVO kring-Hulst heeft voor haar leden weer enkele activitei ten op het programma staan. Donder dag 6 oktober start een cursus alge mene vorming voor 'Agrarische Vrou wen' in het gemeenschapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst. De cursus bestaat uit 22 bijeenkomsten. Die beginnen allemaal om 9.00 uur en duren tot 11.30 uur. Dinsdag 11 okto ber staat er een kringreis naar Brussel op het programma Reisje katholiek vrouwengilde Hulst HULST Een groot aantal leden van het Katholiek Vrouwengilde Hulst maakte met twee bussen een uitstap je naar Bergen op Zoom en omstre ken. Bij aankomst in Bergen op Zoom werd onder leiding van een gids een bezoek gebracht aan het fraaie zes- tiende-eeuwse stadhuis en een geres taureerde synagoge met ntuele ba den. Daarna ging men naar de Wouw- sche Plantage waar een bezoek aan het zijdemuseum 'Terzijde' werd ge bracht. Na een gezamenlijke koffie maaltijd ging men terug naar Hulst. Woningbouw in Axelse woonkern AXEL In de Axelse woonkern worden weer woningen gebouwd. De Regionale Zeeuws-Vlaamse woning bouwvereniging gaat er drie bejaar denwoningen en twaalf woningwet woningen bouwen. De Axelse raad wordt verzocht daaraan financiële medewerking te verlenen. De bejaardenwoningen verrijzen aan de Sint-Kathanjnestraat, de woning wetwoningen eveneens B en w. stel len de gemeenteraad voor aan de woningbouw mee te werken De Axel se raad vergadert dinsdag 27 septem ber om 19 00 uur in het gemeentehuis. De raad krijgt dan een korte agenda af te werken: slechts negen punten Centrale Stichting Temeuzen praat over ontmanteling ïbKNEUZËN De plannen van de gemeente Temeuzen om de Centrale Stichting voor Sociaal en Culureel Werk te ontmantelen slaan maandag avond centraal tijdens de jaarverga dering van de stichting. Die wordt gehouden in buurthuis 'De Soete In val' in Terneuzen-Zuid en begint 's avonds om acht uur. Niet alleen het jaarverslag wordt be sproken. ook het nieuwe werkseizoen. Daarnaast wordt ruime aandacht be steed aan de gemeentelijke deelnota over het club- en buurthuiswerk. Na de jaarvergadering staat nog een ge wone openbare vergadering van het hoofdbestuur op het programma VOORSTEL VERLAGING VERWORPEN I Van onze verslaggever) als de huidige afdracht niet HOEVEN Na heftige discussies verlaagd. Het laatste jaar was er al hebben de vertegenwoordigers van een lichte achteruitgang. Anderen de honderdnegen bejaardenbonden stelden daartegenover dat de contri- in West-Brabant en Zeeland woens- butie op een vooroorlogs niveau dag besloten de contributie-afdracht staat. Kritiek werd verder geleverd niet met 2,- te verlagen tot 6.-. op de kosten van de diocesane bond, Vorig jaar is deze van 6,- tot 8,- de Unie. De landelijke organisatie, verhoogd. Nu stelde de afdeling Ber- Namens de Unie hield de heer D. van gen op Zoom met steun van veertig Engelen uit Amersfoort een toe- Westbrabantse afdelingen voor dit in spraak, waarbij hij voornamelijk 1982 genomen besluit terug te draai- over zichzelf sprak, en. Dit voorstel werd met honderdne- Verschillende sprekers leverden daar gen tegen éénennegentig stemmen later kritiek op en waren van mening verworpen. dat de kosten van de overkoepelende De voorstanders van verlaging, onder organisatie te hoog zijn Ook daar meer P. van Staay uit Etten-Leur en dient drastisch te worden bezuinigd. G. Weijenberg uit Bergen op Zoom, Het bestuur handhaafde het voorstel wezen op de florissante financiële po- maar kwam de afdelingen toch enigs- sitie van de diocesane bond. „In deze Zin tegemoet. In 1984 krijgen alle tijd van bezuinigingen kunnen we afdelingen per lid twee kwartjes terug geen hogere contributie van onze le- van de vorig jaar ingevoerde contribu- den vragen. Velen lijden stille armoe tieverhoging. Het hoofdbestuur vroeg en kunnen dat met betalen", aldus toen twee kwartjes per lid extra in vertegenwoordigers van beide afdelin- verband met verhoging van de kosten gen voor de administratie. Die krijgen de Van verschillende kanten werd ge- afdelingen nu - overigens eenmalig - waarschuwd voor verlies van leden terug ir verplaatsing, zo maakte de verte- iwoordiger P. Peeters duidelijk. Hij betreurde slechts dat nog niet duide lijk is of het plan ook uitvoerbaar is. ..Straks blijkt dat we hier voor niets zitten te praten". Op die eventuele onuitvoerbaarheid wees ook wethouder P. Apers. Hij herinnerde aan een rapport van de plaatselijke politie van jaren her, waarin het gebruik van de Gentse vaartstraat voor de weekmarkt al werd afgewezen om vrije doorgang te houden voor brandweer en ambulan ce. Apers voorvoelde gisteravond trouwens ook de mening van de am- als de huidige afdracht niet wordt bulante handel. Met het orgaan 'De Koopman' in de hand zei hij dat verplaatsing van een markt de schrik van elke koopman is. Activiteiten bibliotheken rond boekenweek De Dubbele Poort HULST De dienst gemeentewer ken van Hulst is dinsdagmorgen begonnen met een zogenaamde 'deck-up' van de Graauwse Poort of 'Bagijnepoort' in Hulst. De werk zaamheden bestaan uit het schoon maken van de voegen tussen de stenen die dan weer met nieuwe cement worden opgevoegd. Het karwei, dat per poort ongeveer twee weken gaat duren Hulst telt vijf poorten kost vele dui zenden guldens. Volgens de heer R. van Damme. opzichter gemeentewerken in Hulst. Is het hard nodig dat alle poorten een opknapbeurt krijgen. „De poorten krijgen vooral in de wintermaanden veel van het vocht te lijden Het water is voor de poorten de grootste vijand. Vooal in de wintermaanden wanneer het re gent en dan weer vriest. Door die vorst springt eerst de cement in de voegen waarna de stenen gaan af brokkelen. Als je dat niet bijhoudt wordt dat een gevaar voor het ver keer en hou jc na enkele jaren geen verleden wel kon, niet meer in de stenen kan dringen. Het folie wordt op zo'n wijze gelegd dat het water dat door de grond dringt naar een bepaalde plaats wordt afgevoerd. Op die manier hoopt de gemeente Hulst veel reparatiekosten aan zijn poorten te voorkomen. Buiten de Graauwse Poort is maandagmor gen ook begonnen aan de Dubbele Poort. Aan die poort zal alleen op de poort meer over", aldus de heer Van maandagen worden gewerkt. Dat li Damme Bovendien wordt bij de Graauwse Poort als eerste boven op de poort waterbouwfolie gelegd. Dat dient ervoor om te voorkomen dat het water, zoals dat in het verband met de drukte tijdens de wekelijkse maandagmarkt. Na de Graauwse en de Dubbele Poort, zullen ook de andere poorten in Hulst een beurt krijgen. CASEMA MAAKT KANS TERNEUZEN De openbare biblio theek in Temeuzen heeft een pro gramma samengesteld rond de kin derboekenweek, van 5 tot 15 oktober. Op 5 oktober wordt de hoofdbiblio theek in Temeuzen versierd. Daaraan kunnen kinderen van alle leeftijden deelnemen, van half twee tot half drie. Om half drie begint een puzzelmiddag voor kinderen van 8 tot 12 jaar. Op 12 oktober wordt er 's middags voorgele zen voor kinderen tot 8 jaar. Ouk op 5 oktober kunnen kinderen tot 8 jaar terecht in het filiaal Diepen- brockstraat. Daar wordt vanaf half twee voorgelezen terwijl er bovendien TERNEUZEN De gemeenteraad christelijk basisonderwijs in Zaam- hun situering met geschikt te mais kan worden getekend. Op 12 oktober van Terneuzen praat donderdag 29 slag. Die school moet worden ge- voor basisonderwijs. Op de nieuw is er, vanafhalf twee, in het filiaal een september over de aanleg van een bouwd in het plan Torenberg en be- school zouden straks ruim 180 kin& kabeltelevisienet. Dat gebeurt aan de hand van een uitgebreide nota, waar- puzzelmiddag voor kinderen van 8 tot 12 jaar. In het filiaal Biervliet is er op 12 oktober voor kinderen van 7 tot 12 jaar een puzzelmiddag en voor kinde ren van 4 tot 6 jaar een tekenmiddag. In de filialen Sluiskil en Zaamslag worden, in samenwerking met de ba- staande scholen in de Polderstraat, de ren onderwhjs gaan volgen. Koepoortstraat, de Molenstraat gaan B en w voelen niets voor het verstiek- in b en w voorkeur uitspreken voor vervangen Die gebouwen zijn. gezien ken van een aanvullende subsidies exploitatie van een dergelijk net door een zelfstandige onderneming. De keuze is gering: de gemeente heeft tot nu toe slechts twee offertes bin nen, van Cascma en van de PZEM. het JAC-Terneuzen. Het JAC wilee terugkerende subsidie van den per jaar. B en w zijn niet ore HULST De NCRV-radio wil met de commissie lokale omroep van het Hulster gemeenschapswerk een pro gramma maken. Hel gaat om de uitzending 'Van stad en land', dat donderdag '27 oktober uitgezonden zou moeten worden. Volgens directeur C. van Leuven van het Gemeenschapswerk leek het de NCRV eens een aardig idee een pro- raar In verband met dit verzoek van de radio-omroep zal de Commissie Lokale Omroep van het Gemeen schapswerk een spoedeisende verga dering houden. Die vergadering is dinsdag 27 september in het bureau van het gemeenschapswerk. aanvang 19.30 uur. Dan zal programmamaker Dik Bikker een toelichting geven en wordt de werkwijze en eventuele taak- Bazaar Spui SPUI - De ouderensoos in Spui tuigd van de financiële zorgen bij tó -v- - --- houdt op zaterdag tussen tien en vier adviescentrum. sisscholen. boekjes rond het thema Casema lijkt de belangrijkste kandi- Uur een bazaar Die wordt gehouden Dc raad praat donderdagavond 1» van de boekenweek ('Spelen met daat. in het buurthuis'De Drie Gehugten'. slotte ook over de wijziging vane» Een ding staat vast: b en w voelen Op het programma staat naast de aantal straatnamen. Daartegen niets voor enige financiële betrokken- gebruikelijke spelen als rad van avon- nnr ppn "rno aan a p heid bij het kabelgebeuren, maar ze tuur ook een verloting, vinden wel dat het kabelnet er uiter lijk volgend jaar moet liggen. De Afasievereiligillg ill SAS VAN GENT - Zaterdag houdt meerderheid van de raad. zo bleek uit de soos voor alleenstaanden een ge- de discussie in de raadscommissie l emeiizen Dljeetl zcllige avond in 'De Speije' in Sas van voor openbare werken, is het hele- TERNEUZEN De afasievereniging Gent. De bijeenkomst begint om acht maal met b en w eens. Alleen PvdA en Zeeuwsch-Vlaanderen houdt maan- uur. Er wordt bingo gespeeld en er is D'66 sputteren tegen. dag 26 september in het Terneuzense een verloting De muziek wordt ver- Qe raad buigt zich ook over een verpleeghuis Ter Schorre een gezelli- zorgd door de 'Mercators'. een band voorstel om mee te werken aan een ge middag. De bijeenkomst begint om KLOOSTERZANDE De Hontm Woorden'i gemaakt Alleenstaanden bijeen in 'Speije' door een groot aantal betrokken l» woners bezwaar aangetekend. De raadsvergadering begint oi acht. Raad vergadert in Kloosterzande gramma te maken met een lokale verdeling besproken. met zangeres. nieuwe school voor protestants- 14.00 uur omroep, die nog niet bezig is maar in een voorbereidend stadium verkeert. Ook de keuze van de onderwerpen komt aan de orde. De techniek van Het ligt in de bedoeling een drietal het programma wordt door de NCRV onderwerpen uit Hulst en omgeving verzorgd. De nadruk zal dan ook te kiezen, die van belang of interes sant zijn voor de Nederlandse luiste iADVERTENTIE de commissie liggen op de redactione le kant van de zaak Niettemin zijn voor de vergadering tevens techni sche mensen uitgenodigd, want in het model dat besproken wordt, wordt bij deze produktieteams een nauwe sa menwerking tussen technische en re dactionele medewerkers noodzakelijk gevonden. Er is haast geboden, want het programma moet al voor 24 okto ber zijn opgenomen. Dik Bakker zal overigens zo heeft hij toegezegd eens kritisch kijken naar het basisidee voor een lokale omroep in Hulst. Hij heeft mogelijk voor de commissie nog wat nuttige tips. Bakker heeft in verband met de aard van zijn programma zeer regel matig te maken met lokale omroepen Het programma 'Van stad en land' wordt donderdag 27 oktober uitge zonden via Hilversum I, van 16.40 uur tot 17.00 uur. HOOFDPLAAT De middenstand van Biervliet en Hoofdplaat gaan in de toekomst mogelijk nauw samenwerken. Alles zal afhangen van het succes van de eerste gezamenlijke actie, die voor november is gepland. Het idee voor de samenwerking komt van de Biervlietse ondernemer Jo de Blok. Op zijn initiatief benaderde de middenstandsvereniging Willem Beu- kelsz de Hoofdplaatse middenstand, met als eerste resultaat een gezamenlijke Sint Nicolaasactie. De heer J. van Ham. bestuurslid van Willem Beukelsz: „De middenstand van Biervliet en Hoofdplaat hebben in wezen dezelfde belangen. Beide moeten opknokken tegen grote plaatsen in de omgeving. Samen sta je TERNEUZEN In de Zeeuws- Vlaamse hoofdklas zaalvoetbal blij ven de Hulsterse teams voorlopig de toon aangeven. Zowel De Kreeft - dc verrassende debutant - als De Ster en De Smickel voegden twee punten aan hun totaal toe en staan nu op zes punten uit drie wedstrijden. Alleen Pierrot liep deze week met een 3-3 gelijspel tegen het onderstaande Tem Boys niet in de pas, maar neemt met vijf punten nog altijd de vierde plaats in. De uitslagen: Pierrot - Tem Boys 3-3; De Ster - NMB' Vermeire 2-0; Oude Raedhuis - De Kreeft 2-6; De Tol - De Smickel 1-3; Racing White - Fabricom 0-1 en De Pooler - Verpoor- te 0-1. Pierrot-Tem Boys 3-3 In tegenstelling tot de eerste twee wedstrijden speelde Pierrot ronduit matig en moest het zich nog reppen om een 3-3 gelijkspel uit het vuur te slepen Via twee doelpunten van paul Vermue ide tweede via de paal en de rug van aoelman Roger Bogaert) nam termate kwetsbaar en had het in feite Tem Boys in de eerste helft een 0-2 niets in te brengen tegen een soepel voorsprong En kort na de hervatting draaiend De Kreeft. Al in de openings- resultaat- doelpuntte diezelfde Paul Vermue fase liep de Hulsterse ploeg naar een zelfs 0-3. Eerst toen werd Pierrot wak- beslissende voorsprong door doelpun- ker geschud en door Nol van de Acker ten van Bennie Cocquite (tweemaal) en Johan van Westen werd het 1-3 en en Paul Taelman Via Bert van Küler 2-3 In de slotminuut bepaalde Kees werd het 1-3. waarna een eigen goal van Jaap Heule en een treffer van Paul Taelman 1-4 en 1-5 betekenden, gemeenteraad vergadert woes dag 28 september in het gemeente huis in Kloosterzande. De vergade ring begint om 19.00 vermeldt onder meer de opheffing ra de gemeenschappelijke regeling» tingen luchtverontreiniging in Ze land. de verkoop van grond aans particulier, de aanschaf van eer. kier en kopieermachine voor de lag» school in Hengstdijk en een bernr schrift tegen een voorbereiding^ sluit tot herziening van een gedee* van het bestemmingsplan Kloosie zande. Die raadsvergadering wonf. ook de gemeentebegroting '84 aan? boden. De behandeling en vaststó- ling van de begroting gebeurt ia 4 vergadering van 26 oktober Kledingbeurs Hulster peuterspeelzaal HULST Voor de tweede kcerhif* een werkgroep van de Hulster p» terspeelzaal 'De Robbedoes' een' derkledingbeurs in het Houtenkwaf tier in Hulst. Woordvoerster Inekt van de Wetering van de werkgrW noemde de beurs na afloop geslMS* Op deze beurs werd alleen wintt® ding verkocht vanaf de maat 98, w® de leeftijd van ongeveer twee Nieuw tijdens deze beurs was verói ook dat de kleding nogal kntisd bekeken werd. De leden van de groep beoordeelden de kleding op£ huidige modebeeld, de staat wad de kleding zich bevond en daarna» diende de kleding vooral schoon® niet kapot te zijn. In totaal werk De Tol alsnog aan een offen- de onderkant van de lat raak In de ongeveer duizend stuks binr.eP sief begon. Dat bleef echter zonder slotminuut kreeg Jaap de Regt daar- praCht en weer verkocht. De tosl na nog de kans De Pooter op 1-1 te opbrengst bedroeg ruim vierhonc brengen, maar De Regt miste vanaf gulden; daarvan komt ruim honc sterker, vinden we". Aan de gezamenlijke Sint Ni colaasactie, met als hoofdprijs een superreis naar keuze, nemen in totaal twintig winkels en horecabe drijven deel, dertien uit Biervliet en zeven uit Hoofd plaat. De actie, die start op 7 november, duurt in totaal vier weken, Bij aankoop van een bepaald bedrag ontvangt de klant een stempel op een deelnemerskaart. Iedere week worden tien prijswinnaars getrokken. Voor de jeugd wordt een kleurwedstrijd gehouden. De uitslag daarvan wordt bekend gemaakt op woensdag 7 decem ber in café 'De Landbouw' in Biervliet. Die avond wordt ook de hoofdprijs getrokken. de penaltystip. De stand is door deze resultaten: de Putter de eindstand alsnog op 3-3 De Ster-NMB/Vermeire 2-0 De titelhouder had alle moeite met eerste helft tenslotte 2-d In de minde- het zich knap verwerende NMB Ver meire en kon eerste in de slotfase afstand nemen NMB kreeg in de re tweede helft trof alleen Marcel Cocquit nog doel 2-6. eerste helft zelfs de beste kans om de £)e Tol-De Smickel 1-3 score te openen, maar doelman Anton T D SmlcM was een ïra liJk_ Po let stopte een strafschop Vier mi- de wedstrljd, „et sur- miten voor tijd pas kon PeWr Picavet aan ,echn,ek van de Hulsterse het overwicht van De Ster m een „„eindelijk de doorslag gaf treffer uitdrukken Dne minuten later B 6 scoorde Arnold Seghers 0-2. Door een doelpunt van Ko Mookhoek nam De Tol weliswaar een 1-0 Racing Whitc-Fabricom 0-1 Racing White bleek gelijkwaardig aan het Sasse Fabricom. maar sprong te Kreeft royaal met zijn kansen om. Al na een De smickel drietal minuten had Robbie de Smet De ster Fabricom een 1-0 voorsprong bezorgd. Pierrot maar nadien kregen beide teams kan- Verpoorte sen teover om de score verder uit te Fabricom bouwen. In een uitermate spannend 5?eT°L duel bleet de 1-0 echter onwrikbaar SS,™?®"" vaststaan. De Pooter-Verpoorte 0-1 Spannend was ook de Axelse 'derby' tussen De Pooter en nieuwkomer Ver- Het programma: poorte Verpoorte bleek technisch meer in zijn mars te hebbf n. maar het geroutineerde De Pooter stond nau welijks doelkansen toe. Met de kee- 3 0 0 6 15- 5 3 3 0 0 6 12- 2 6 10- 4 10- 3 9- 6 gulden in de kas van de peutersp^ zaal in Hulst. Westdorpe oefent voor dorpsspel WESTDORPE Vrijwel alle ver»! j.j2 gingen in Westdorpe leggen 5_15 week de laatste hand aan de vO-j 1- 7 reidingen voor het tweede dorps^J 2-12 met het Belgische plaatsje Riemt® het verenigingsgebouw 'Concorij» werd dinsdagavond hard geoefe» maandag 26 september Racing White voor het dorpsspel. dat vrijdafc - Pierrot 120.00 uur Sas van Gent); De terdag cn zondag plaastsvindl- Pooier - De Ster (20.00 uur Axeli. De Vorig jaar werd het dorpsspel voïj vrooft Fohripntn (90 an uur Huist i eerste keer gehouden en het®* Tem Boys Racing White De Pooter NMB Vermeire 3 Oude Raedhuis-De Kreeft 2-6 sprong, maar nog voor de rust bracht pers Herman Snoeck cn Piet Verpoor- Zonder doelman Rob Gruben en ook Jan van Nierop De Smickel langszij te in een hoofdrol bleef de stand niusu. uuuc nacuwuio - ±cul dujc - zonder reservekeeper Ben Thomas Diezelfde Jan van Nierop zorgde in de dubbelblank tot acht minuten voor (20.00 uur Oostburg). De Tol - NMB wordt het spel in Rieme gen was Oude Raedhuis verdedigend ui- tweede helft ook voor 1-2 en 1-3. het eind Toen schoot Piet Gans via Vermeire (20 45 uur Oostburg] Kreeft - Fabricom (20.30 uur Hulst); eerste keer gehouden en het - De Smickel - Verpoorte (21.15 uur bedoeling dat het een jaarlijks WJ Hulst). Oude Raedhuis - Tem Boys kerend evenement wordt Dit wordt het spel in Rieme gehoc Aan het spel nemen vrijwel alle enigingen uit Westdorpe deel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 38