9 maanden GRATIS krediet én k PER MAAND a Overleg hard nodig voor behoud Thools onderwijs CD 12.895 Tweede lokaal voor kleuterschool in SintPhilipsland WISSEL SCHOUWEN PZC/streek Boete 140 gulden voor opvoeren van bromfiets Philips-top moet nog beslissen over plannen Vitrite 1 en 2 Kinderboerderij voor Zienkzee HYUNDAI, MOOI EN NIETSTUKTE KRIJGEN (TIJDELIJK TOT 1 OKTOBER) 909- 1044,- 3 JAAR GARANTIE OP TECHNIEK- 6 JAAR CARROSSERIEGARANTIE VRACHTAUTORIJBEWIJS DONDERDAG 22 SEPTEMBER 1983 ONDERWIJSPROJECT MOGELIJK OPLOSSING SINT-MAARTENSDIJK Wil het voortgezet onderwijs op Tholen in de komende jaren geen al te grote klappen krijgen dan zullen de schoolbestuur ders de koppen hij elkaar moeten steken. Want zoals het er nu uitziet, komt in ieder geval de gemeentelijke mavo in de problemen. En doordat het ministerie de opheffingsnormen steeds scherper stelt kan ook de LHNO op de wip komen te zitten. Maar Tholen beschikt over een mogelijkheid om wat aan die dreigingen te doen in de vorm van het experiment Voortgezet Basis Onderwijs (VBaO). De vijl' Thoolse scholen die voor dat experiment in aanmerking komen, de gemeentelijke en christelijke mavo te Tholen, de LHNO te Tholen en de LTS te Sint-Maartensdijk en eventueel de voortgezet speciaal afdeling van 'De Veste' te Tholen, moeten echter wel zien op één lijn te komen. KOSTEN RUIM KWART MILJOEN KANTONGERECHT MIDDELBURG MIDDELBURG - De bromfiets van G. A. S. uil Wemeldinge kon een vermo gen ontwikkelen van maar fierst 1.7 kilowatt, vier keer zoveel dam toege staan is. Ook produceerde het voer tuig veel te veel lawaai. S. verklaar de op het moment van zijn aanhou ding maar 30 km per uur gereden te hebben. Op een vraag van de ver keersschout hoe snel de brommer kon rijden antwoordde hij na langdu rig aarzelen 85 kin. Hel opvoeren van de brommer gaat S. overeenkomstig de eis 140 gulden kosten. Omdat het niet zijn eerste overtreding op dit gebied is. waarschuwde verkeers schout J. C. P. M. Boogers hem dat hii Start jeugdclubs gereformeerde kerk THOLEN - De jeugdclubs van de gereformeerde kerk in Tholen hiel den hun eerste bijeenkomsten. De Aanloop en de Sprong de lagere school-leerlingent hielden een spel- middag in het verenigingsgebouw 'Het Visnet'. De Doordouwers, de middelbare scho lieren, zouden een stratego-spel spe len in de Thoolse bosjes, maar vanwe ge de regen werd een filmavond ge houden in het Visnet. Zondag was er een speciale dienst in de gereformeer de kerk onder het thema: 'Wat ver wacht je van de toekomst?' onder leiding van ds P. Wulffraat uit Hooger- heide. met medewerking van het oe cumenisch jongerenkoor Hatikva uit Halsteren en het eigen combo onder leiding van Henk van Straaten. De organist was W. van Kempen. Esther Vroon sprak de teksten van de litur gie. Leden vergadering sportclub Stavenisse STAVENISSE - De sportclub Stave nisse hield een algemene ledenverga dering. Tijdens deze bijeenkomst ko zen de 31 aanwezigen een jeugdbe- stuur. De club wil daarmee de senio ren- en jeugdzaken gescheiden hou den. Het nieuwe jeugdbestuur be staat uit Adrie van Haaften, Rien van Bloppoel en Joke v. d. Pol. Voor het algemeen bestuur bestaat nog een vacature. De plaats van de onlangs afgetreden voorzitter E. J. Joppe is nog niet opgevuld. Vice- voorzitter wordt A. Elenbaas. Tijdens de vergadering kwam naar voren dan de financiële situatie van de sportclub niet geweldig is. De begroting ver toont een tekort van 2400 gulden. Jeugdappl Tholen THOLEN - In de hervormde kerk in Tholen wordt vrijdagavond het jaar lijkse jeugdappl gehouden. Het thema van deze avond, die om 19.30 uur begint, is 'Dit is mijn gebod'. Sprekers zijn ds M. A Janssens. ds H. Verheul en ds Th. W H. van der Heijden. Muzikale medewerking verlenen kin derkoren uit Oud-Vossemeer. Sint- Annaland en Tholen. Precisietijdrit SCHERPENISSE - De toerclub 'Zee- lands Welvaren' in Scherpenisse sluit zondag het seizoen af met een preci sietijdrit. De eerste deelnemer ver trekt 's morgens om negen uur bij het clubhuis aan de Langeweg. Zes leden van de toerclub komen nog in aan merking voor de clubtitel van dit jaar. De tijdrit wordt uitgezet door de juryleden Dirk Uyl en Wim Bazen. Openbare verkoop 'gemeente-peren' in Burgh op tv BURGH Zaterdag vindt in Burgh de jaarlijkse openbare vprkoop van 'gemeente-peren' plaats. De verkoop van de aan de Ring groeiende 'rood- kokertjes' begint, om 9.30 uur. Het betreft een oud gebruik dat zich elk najaar onder grote belangstelling vol trekt en in aanwezigheid van burge meester en wethouders. Als afslager treedt op Herman Slager. Volgens een woordvoerder van de gemeente is de NOS voornemens het gebeuren te filmen voor de rubriek 'Van Gewest tot Gewest' De beelden uit Burgh komen op 5 oktober op de televisie. een volgende keer de brommer kwlj zou zijn. G A J. van de G uit Driewegen kiw 35 gulden boete, omdat hij op GoeseStraatweg in Borssele inhaalc-, op een linksafstrook. Van de G daar zijn kans schoon om een trag fruitwagen in te halen Mr Boog^n vond het een kwalijke gewoonte ca op kruisingen de voorsorteerstroks te gebruiken om in te halen en eistest gulden. Kantonrechter mr B. J R.p Verhoeven liet het bij het schikkmc tarief De jeugdige Goesenaar J A T. kiaj 30 gulden boete, omdat hij m es grote groep scholieren per fiets deur het rode licht op de kruising Kite- tingseweg/Splegelstraat reed Z(js verweer dat hij niet kon stoppet omdat anders zijn achterliggers b.. ven op hem zouden rijden gingery in op het kantongerecht. Mr Verhoe ven stelde vast dat het volstrekt onmogelijk zou zijn om met de fitu tot stilstand te komen als de schote uitgaan, wanneer T.'s redeneng klopte. Viswedstrijd Colijnspiaat COLIJNSPLAAT De Noordber? landse hengelsportverenigmg hieic een hengelwedstrijd in de Ooste schelde bij Colijnspiaat.. De demi deelnemers vingen 22 onder- en fi? bovenmaatse vissen. Voorzitter Bic: da reikte na afloop de prijzen café 'Juliana' in Colijnspiaat. D® wedstrijd telde niet mee voor kampioenschap '83. De vijfde comp-> titiewedstrijd in dat. kampioensctej wordt 8 oktober gehouden van I4g tot 17.00 uur eveneens in de Ooste schelde by Colijnspiaat. De uitslag is als volgt. 1 S. Collé. Middelhir nis; 2 A Versluis, Colijnspiaat, 3 C Aup stein. Kamperland. 4 J Kastelein, Ge» dpk, 5 G. Keizer. Wemeldinge. 6 J 7» laar. Goes. 7 B Biondlna. Kamperland Th de Looff, Kortgene. 9 A. Schoe, Oostt pelle en 10 W. Zwemer uil Kamperland Tafeltennis Sint Annaland SINT ANNALAND - De tafeltenn» vereniging 'Smash '76' uit Sint-Anw- land speelde enkele wedstrijdtt. Smash 1 versloeg Markiezaat 1 nn 7-3. Smash 2 speelde tegen de tilé tennisclub Steenbergen. Deze ont moeting eindigde in een 5-5 gelijt spel. Het derde team van Smah loor met 4-6 van Vice-Versa 8. De thuiswedstrijd van het juniore- team van Smash leverde een veria op van 3-7. Het team werd verslag^ door Deso 2. De pupillen behaalds echter een 7-3 overwinning in Hess op DIO 3. Zaterdag spelen vier van Smash in de sportzaal va Wellevaete' in Sint-Annaland. Smai 1 speelt dan tegen Roosendaal l Smash 2 tegen Deso 4, Smash 3 tegr. Roosendaal 5 en Smash pupillen w- gen Hotak 9. H engel wedstrijd SINT-PHILIPSLAND - Aan de mi; kampioenswedstrijd van de hen?* vereniging 'De Makreel' uit Sint-Ph lipsland namen 24 vissers deel. In d! Van Haaftenpolder was de opbrenga matig. De volgende wedstrijd, op de zelfde plaats, is zaterdag 8 oktobs van 13.00 tot 16.00 uur. In clubhuis Tt Druiventros' werd de uitslag bekert gemaakt. Senioren- 1. K van de Bet? 2. M. Bakker. 3. J. P. Kaashoek, 4, Breeman. 5. A. M. den Braber. Jeutó 1 Lon de Jonge. 2. Wouter Hoek i Gerrit-Jan Glasbergen, 4. TonnyVe- wys, 5. Cees Reyngoudt Czn Hengelwedstrijd BURGH - De hengelsportverenigirj 'De Krabbe' uit Burgh-Haamstecf hield de eerste wedstrijd na de val tie. die. wegens gebrek aan water.) aan de Schelphoek. maar bij de Bro: wersdam werd gehouden. De 26 hef gel aars vingen 7 bovenmaatse (waar onder vier herders) en 54 once maatse. De uitslag was als volgt 1B van der Bijl. 2. J. Kruithof, 3. M rc de Velde. 4 J. Hart, 5. Chr de Graaf.: M. A. van de Wielen. 7. A. van de Bts 8. G. Kruithof, 9. J Stoutjesdijk, 10.J van de Bos.Bij de junioren ging» overwinning naar M. de Graaf ft volgende wedstrijd is 2 oktober acht uur 's morgens bij de Plompen Uit woorden van de Thoolse onder wijswethouder J. Versluys blijkt even wel dat daar nog geen sprake van is Weliswaar zyn er al geruime tijd be sprekingen gaande, onder andere tus sen de gemeente, de schoolleiders en de schoolbesturen, maar er Is nog geen overeenstemming over het VBaO. Versluys: „Je moet toch wel heel grondige redenen hebben om 'nee' te zeggen tegen het experiment, want het komt gewoon een keer. Zoals het er nu uitziet in 1995. De grote vraag voor Tholen is; hoe kunnen we er voor zorgen dat we geen vervroegd verlies moeten nemen" In zyn uitleg geeft de wethouder aan dat hij daar mee doelt op de vrees dat er voor Tholen ofwel door het aanscherpen van de opheffingsnormen of bijvoor beeld door het invoeren van het expe riment klassen wegvallen. „En dat is natuurlijk niet de bedoeling", voegt hij er aan toe. Eén van de belangry'kste zaken bij het VBaO-project is dat de keuze van een Bijstandscommissie Zierikzee vergadert ZIERIKZEE De advies- en bij standscommissie voor welzijn ge meente Zierikzee houdt maandag 26 september een openbare vergadering in het stadhuis. De commissie behan delt subsidieverzoeken van het vrou wenontmoetingscentrum en de werk groep 'Laat leven' Schouwen-Duive- land. Het vrouwenontmoetingscen trum is een samenwerkingsverband waarin opgenomen de VOS-werk- groep en het vrouwencafé Zierikzee. De werkgroep 'Laat leven' stelt zich ten doel het leven van het ongeboren kind te beschermeh vanaf de bevruch ting. Ook het ontwerp-jaarprogram ma sociaal-cultureel werk 1984 komt aan de orde. De vergadering begint om 19.30 uur. Sluitingstocht van watersportvereniging THOLEN - De Thoolse watersport vereniging De Kogge houdt zaterdag 24 september de zogenaamde Slui tingstocht aan het eind van het sei zoen. Om acht uur 's morgens kan men inschrijven voor de tocht die om 9 uur begint, naar zustervereni ging De Ton in GoesDaar is gelegen heid voor familiespelen als touw trekken, hardlopen, verspringen, voetballen en zandkastelen bouwen. Om 15.00 uur gaat men door het Goese Sas en om 16.00 uur zijn er kinderspelen in de haven. Na een borreluurtje in het Goese clubgebouw begint om 19.00 uur het diner in 'De Landbouw' Om 20.30 uur begint in het clubgebouw een feestavond met de Fralé's De volgende dag vaart men terug naar Tholen. leerling voor een bepaalde onderwijs- richtmg wordt uitgesteld van de twaalfjarige leeftijd naar de vijftienja rige Verder neemt het continu bege leiden van de leerlingen een centrale plaats in. Vooral met dat laatste heb ben de scholen op Tholen ervaring, omdat daar het project Finderend onderwijs regio Tholen is afgewerkt. Dat aspect was juist één van de meest geslaagde zaken van het ForT-expen- ment, aldus Versluijs. Toch wordt niet zo snel overgeschakeld op het nieuwe experiment En dat, zo blijkt uit de woorden van Versluijs. betreurt hij een beetje Soepel „Het is gewoon duidelijk dat er een aantal ontwikkelingen op het gebied van het onderwijs aankomt. En je moet zien dat je daar soepel op in kunt spelen". Hij voegt er echter onmiddellijk aan toe dat ook het ministerie er schuld aan heeft dat op Tholen nog geen beslissing is geno men over het nieuwe onderwijspro ject Er blijken nog erg veel onduide lijkheden aan het project verbonden te zijn, bijvoorbeeld ten aanzien van de bekostiging. Ook wordt er op Volleybaltoernooi Veronica in Tholen THOLEN - De volleybalvereniging 'Veronica' uit Tholen houdt zaterdag een volleybaltoernooi in sporthal 'Meulvliet' in Tholen. De wedstrijden beginnen om 9.00 uur. Er wordt ge speeld in de eerste klasse dames en heren, districtsklasse heren cn twee de en derde klasse dames en heren. De wedstrijden zijn rond 17.00 uur afgerond. Aan dit toernooi wordt ondermeer deelgenomen door zowel de dames als herenteams van 'Sic Pugno' uit Bergen op Zoom, 'Diomedon' uit Steenbergen. 'Amigos' uit Tholen en 'Veronica' uit Tholen. Tholen aan gehecht, dat leerlingen van scholen die aan het project deel nemen, toch over kunnen stappen naar bijvoorbeeld havo of atheneum als ze dat willen en kunnen. Versluijs: „Als we niets doen dan is het ook duidelijk dat er een teruggang zal plaatsvinden. Bijvoorbeeld van een vierjarige voortgezet onderwijs situatie naar een driejarige Maar aan de andere kant zou dat ook een gevolg kunnen zijn van de invoering van het experiment. En als dat zo is kunnen we net zo goed de algemene invoering van het VBaO afwachten". Hij maakt duidelijk dat ook een zogenaamd twee-sporen-beleid op Tholen niet haalbaar is. Dat zou betekenen dat een deel van de leerlingen deel neemt aan het experiment en een ander deel gewoon op de traditionele wijze on derwijs volgt. Daarvoor zyn er te weinig leerlingen op Tholen. licht Ver sluys toe. De stand van zaken ten aanzien van een Thoolse deelname aan het VBaO project is op het moment zo dat naar aanleiding van vergaderingen tussen de gemeente, schoolleiders en directie een notitie is opgesteld. Die notitie moet besproken worden door de schoolbesturen en daarna moeten er beslissingen genomen worden De Thoolse wethouder heeft echter ook een persoonlijke mening over hoe het verder zou moeten. Hij pleit voor een geleidelijk invoeren van het VBaO- project. Eerst in de brugklassen en het jaar daarna de tweede klassen erbij en zo geleidelijk verder gaan. „Ik hoop dat het project van de grond komt. al zyn de moeilijkheden niet klein", vertelt hy. Versluijs weet ook wel waar de proble men zitten; „Het idee van het eigen schooltje staat hier nog veel te cen traal. We moeten kijken naar de be langen van het kind en dan konden de belangen van het voortbestaan van het eigen schooltje wel eens onderge schikt zijn. Ik hoop niet dat er teveel gekeken wordt naar het behoud van de eigen school of het behoud van een bestuursfunctie. Dat is niet in het belang van het kind". Volgens de wethouder zullen de schoolbesturen op een zeker moment toch keuzes moeten maken Als alleen strikt de statuten worden nageleefd dan kan dat ten koste van samenwerking gaan, legt hij uit. Maar dat hoeft volgens hem niet te betekenen dat er alleen maar gemeentescholen over moeten blyven. V. Burgemeester T Vogel SINT-PHILIPSLAND De gemeen teraad van Sint-Philipsland heeft woensdagavond een kwart miljoen gulden beschikbaar gesteld voor de uitbreiding van de openbare kleuter school 'De Luijster' met een tweede speel/werklokaal. De vorig jaar ge bouwde school is al bijzonder snel aan het tweede lokaal toe. Dit voor jaar gaf het ministerie van onderwijs en wetenschappen er reeds toestem ming voor. Tot de weinige punten die op de raadsagenda prijkten (de vergadering was in twintig minuten afgelopen) behoorde de vaststelling van het be stemmingsplan Steintjeskreek in An na Jacobapolder. Naast de inmiddels aan gebouwde lagere school is er plaats voor achttien rijtjeswoningen (waarvan er inmiddels vijf staan), vijf geschakelde woningen, vier vrijstaan de woningen, elf autoboxen, een speelterrein en groenvoorzieningen. Collecte WEMELDINGE - De collecte ten bate van het Koningin Wilhelminafonds heeft in Wemeldinge een bedrag van ƒ2 184.65 opgebracht. Leden vergadering tafeltennisclub Tholen THOLEN - De Tafeltennisvereniging Tholen (TVT) begint het nieuwe sei zoen vrijdagavond 30 deptember met een ledenvergadering in 'Hof van Hol land'. De dertig leden worden om 20.00 uur verwacht, maar ook belang- stelllenden zyn welkom. Het gehele voorlopige bestuur treedt af. van wie voorzitter Alex van der Harst zich herkiesbaar stelt. Dat geldt niet voor secretaresse mevrouw Van Meer en penningmeester P. Theumsse, Kandi daten voor deze functies zijn mevrouw K. Smits en de heer A. Nagel. De trainingen worden 7 oktober hervat in de oude gymzaal aan de Zoekweg, waar vier tafels beschikbaar zijn Bejaarde n reis SINT-MAARTENSDIJK - Aan de na- jaarsreis van de afdeling Sint-Maar tensdijk van de bond van ouderen namen 54 personen deel. De bustocht voerde door Zuid-Holland en langs plaatsen als Schoonhoven. Loos- drecht en Soestdijk. Burgemeester T. Vogel vertelde dat deze week een begin wordt gemaakt met de bouw van zes bejaardenwonin gen in en bij de voormalige school van Anna Jacobapolder De werkzaamhe den nemen in alle stilte een aanvang. Wanneer de bouw eenmaal enigszins op gang is volgt als officieel moment een eerste steenlegging. Vijfentwintighonderd gulden trok de raad uit voor de vervanging van de doelen en een ballenvanger op het voetbalveld in Sint-Philipsland. Wet houder L. Walpot isgp), die doorgaans niet staat te juichen wanneer geld moet worden uitgegeven voor de beoefening van sport, stemde deze keer - samen met zijn twee partijgeno ten overigens - in met het voorstel. Hij kon ook moeilijk anders, want vol gens de gebruiksovereenkomst voor het veld komt het onderhoud van het terrein, de doelen en de afscheidingen voor rekening van de gemeente. Toch liet Walpot blijken dat hy maar wei nig geestdrift kon opbrengen voor deze uitgave Hij gaf toe dat de ver vanging wel nodig kan zijn. Maar. zo betoogde hij, er zijn wel meer dingen in de gemeente die nodig zyn en die misschien wel meer voorrang zouden moeten krijgen. Hij wees in dit ver band op het stratenonderhoud. Bo vendien zat ook het feit hem niet lekker dat er een stok achter de deur staat in de vorm van een mogelijke afkeuring van het veld door de KNVB wanneer de doelen niet worden ver vangen. Bejaardenreisje OUD-VOSSEMEER - Ongeveer dertig bejaarden namen deel aan een door dames van de Vrijwillige Vrouwelijke Hulpverlening in Oud-Vossemeer uit gestippelde reis. Deze voerde in de eerste plaats naar Haamstede, waar een koffietafel werd gebruikt Na een bezoek aan het werkeiland Neeltje Jans ging men naar Middelburg, waar het ambachtencentrum werd bezich tigd. Via Vlissingen reed het gezel schap tenslotte richting Hoogerheide. waar in 'Familieland' het diner werd gebruikt ter afsluiting van deze dag. MIDDELBURG EINDHOVEN De hoofddirectie van de Nederlandse ge nomen over dc plannen die in Mid delburg bestaan tot concentratie van de activiteiten van de Vitrite-lamp- voetenfabriek op het industrieter rein Arnestein. De heer J. Reemers, persvoorlichter van Philips, deelde woensdag desgevraagd mee dat een beslissing van de top van hel bedrijf naar alle waarschijnlijkheid deze maand ook niet meer te verwachten is. Zoals gemeld wil de directie van Vitri te dat de oude fabriek Vitrite 1 aan de Maisbaai. in de binnenstad, wordt afgebroken Vervangende nieuwbouw zal dan gepleegd moeten worden na bij de vrij nieuwe fabriek Vitrite 2 op het industriegebied Arnestein in Mid delburg. De gemeenteraad van de Zeeuwse hoofdstad ging maandag al akkoord met een voorstel om de grond van de Vitrite 1 aan te kopa Bedoeling is (voorlopige plannen)a daar in de toekomst op uitgebreid! schaal woningbouw te gaan pief® Ook de aanleg van een brugveriö ding over de Maisbaai. ter ontlaste van de verkeersdruk op de Kas# behoort tot de mogelijkheden 9 overwogen worden. De heer Reemers deelde woensdl nog mee dat in opdracht van hoofddirectie eerst nog wat detaiLc- dies worden uitgevoerd Het gaat a een project waarmee vele mfljoöj guldens gemoeid zyn en de top Philips wil dan ook niet over M nacht ijs gaan. Na eventuele goedW ring door de hoofddirectie moet de Raaa van Bestuur van Philips al een besluit nemen Nadat dit gebeurd is zal er volMj duidelijk zijn of de plannen in® delburg doorgang vinden of niet ZIERIKZEE In Zierikzee is onlangs een vereniging opgericht met als doelstelling het stichten en in stand houden van een kinderboerderij. De plannen daarvoor zijn inmiddels vergevorderd want het is de bedoeling om nog dit najaar een begin te maken met de daadwerkelijke uitvoering, in de eerste plaats het draineren van het terrein en daaromheen plaatsen van een afrastering. Dat terrein van ongeveer 2400 vierkante meter is gunstig gelegen tussen de Scheldestraat en Miereweg, nabij het dagverblijf Brugzicht, het bejaardencentrum Borren- damme en de scholen in de wijk Poortambacht. Het gemeentebestuur heeft het terrein reeds zoals dat heet om niet aan de vereniging ter beschikking gesteld en beslist vermoedelijk nog deze week over de schetsteke- ning. De vereniging Kinderboerderij heeft in vrij korte tijd al 89 leden en 212 donateurs geboekt. Voorzitter is mevrouw J Verheijen-van Bloois. Zij verwacht dat de levende have komend voorjaar op het terrein geistalleerd zal kunnen worden maar natuurlijk niet voordat daarvoor de nodige voorzieningeh zijn gemaakt zoals een winterver blijf, schuilhut en andere onderkomens voor pluimvee, geitjes, bokken en schapen. Op de tekening staat ook een fietsenstalling en een gebouwtje voor de beheerder De totale kosten zijn begroot op ongeveer 50.000 gulden. Om daarin te voorzien zyn diverse activiteiten gehouden en verder is een aanvraag ingediend voor een geldelijke bijdrage van het Nationaal Jeugdfonds Jantje Beton. De meeste leden van de vereniging Kinderboederij wonen in de wijk Poortambacht Maar komende tijd zullen ook leden worden aangetrokken uit andere stadsdelen. Want ook daar is de belangstelling groot, aldus mevrouw Verheyen. f%[ maandbedrag o, UW le m 9e 10et. iu 36e //~\/~\n r\m maand maand VOORDEEL 1200 LE f150- f 251- 1200 GL f181- f297- Nu heeft u de unieke kans voor slechts f 150.- per maand in een gloed nieuwe fraaigelijnde Hyundai Pony te rijden. Een ruime, moderne 5-deurs gezinswagen met een komfortabel interieur en een sterke, zuinige motor. Met een betrouwbare konstruktie, lage onderhoudskosten (grote beurt om de 20.000 km) en optimale anti-roest behandeling. Maar óók met maximale zekerheid van 3 jaar garantie Op techniek en 6 jaar carrosseriegarantie tegen doorroesten van binnenuit. 'Akiiei sni Unignr. Algcbeeld Por En doordat Hyundai voor u de eerste 9 maanden rente betaalt, rijdt u voor slechts f 150,- per maand in zo n fraaie Hyundai Pony rond. Neem bijvoorbeeld het model van f 12.895 - dat u bij Hyundai* financiert tegen speciale kondities. U betaalt 30°oaan (f 3895,-) of u ruilt uw huidige auto in als gehele of gedeeltelijke aanbetaling. Is uw auto meer waard dan die aanbetaling, dan kunt u het verschil zelfs uitbetaald krijgen. Blijft te financieren f 9000 - dat wordt afgelost tot een bedrag van f 3600,-. 1 In de praktijk zal na 3 jaar de inruilprijs van uw auto altijd ruim boven deze f 3600,- liggen, zodat u weer een flinke aanbetaling heeft voor een eventuele nieuwe auto. U lost dus in 36 maanden f 5400- af, dat is f 150,- per maand. De rente van de eerste 9 maanden neemt Hyundai voor zijn rekening, zodat uw maandlast slechts f150,- is. Na 9 maanden gaat u de normale rente betalen en wordt iw maandlast f 251,-. Uw voor deel over de eerste 9 maanden is dus f 909,-! Al met ai een bijzonder aan bod dat, zoals u in het voor beeld kunt zien, ook voor de iverige typen bijzonder mteres- ant is. Maar u moet er wel snel bij zijn! 136 gelijke i HYUnDRI BERGEN OP ZOOM: Garage M. L. van Dijke. Moerstraatsebaan 20-22, telefoon 01640-4 01 95. MIDDELBURG: Autobedrijf M de Dreu Co 7usterstr 34, tel 01180-1 29 72/14261. OVEZANDE: Garage H J. Rijk, Hoofdstraat 93-95, telefoon 01195-236 7 51 HYUNDAI 4 5-DEURS 1 ALV.A. 1 r 1 r - tfr 1 halen met een Mercedes 1213 SCHIPPER-PAARDEKOOPER ANWB-erkend v Westsingel 18-20, Goes. Tel. 01100-16808. J

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 34