'ranje put zelfvertrouwen lit gelijkspel tegen Belgen Denemarken schakelt Britten uit Thijs: dit Oranje heeft een toekomst Verlies Tsjechen en Oostenrijk PZC/sp°rt iRESTA TIE HEEFT INTERNA TIONALE BETEKENIS HOUTMAN NAAR TWEEDE KEUS JONDERDAG 22 SEPTEMBER 1983 23 idoor Koen Mijnheeri BRUSSEL België ligt plat en ook het nationale voetbalelftal deelde woensdagavond in de nalaise. Voor de oefeninterland tegen het Nederlands elftal verzamelde bondscoach Guy rhijs de vertrouwde gezichten om zich heen en die groep toonde zich in Brussel pas in de slotfase van de wedstrijd werkwillig. Oranje profiteerde in het kille en uiterst dun bevolkte Heizel-stadion gretig van de Belgische prikacties. Dat resulteerde in een verdienstelijk 1-1 [elijkspel. (herland maakte gisteravond een üde aan een reeks van achttien (dstrljden (waaronder vijftien inter- ijids) die op 14 oktober 1979 begon en uarin België op eigen terrein alle wis won. Bovendien staat de forma- t van Kees Rijvers, die nota bene de dagen in Zeeland in trainings- i-np ging, aan de vooravond van uiterst belangrijke EK-kwalifica- eduels en in dat kader was de ont- aeting niet alleen nuttig, maar ook oopgevend Oerdegelijk EUI (ADVERTENTIE I grote maten komen ook aan bod Een grandioze sortering mantelpakken t/m maat 52 Lodenmantels debutant Bud Broeken zelfs part noch deel had. Maar ook het Belgische aanvalsspel oogde niet briljant. De formatie van Guy Thijs speelde in de eerste fase bovendien niet op het scherpst van de snede. Schrijvers moest slechts enke le malen serieus redding brengen, maar verder misten de schoten van Ceulemans. Coeck en Vercauteren kracht of richting. Pas na rust kwamen de mogelijkhe den van dit Nederlands elftal aan het licht. Met Van Basten en Vanenburg voor Houtman en Broeken en de uit Engeland gehaalde Hans van Breuke- len voor Piet Schrijvers speelde Oranje brutaler en inventiever. Met iflglè speelde zoals verwacht. Oerde- tlljk. behoudend voetbal, zoals Guy hijs dat al zo'n jaar of zeven op de jeizel-school predikt. Het soort voet- il. waaraan de Belgen hun positie op Mrnationaal niveau te danken heb- ïr. En Oranje had het er in eerste siantie knap moeilijk mee. Thijs aarde een formatie in het veld met •n overdosis aan routine: 309 inter gas in het totaal. Het Nederlands Llal moest het met bijna de helft «n (159 interlands). Dat verschil on haast niet ongestraft blijven, jaar Oranje zorgde voor een levens- iote verrassing. Daarbij komt boven in het feit. dat Kees Rijvers het in el belang van de jeugd achtte om de itopvorm verkerende Gerald Vanen- ;rg en Marco van Basten uit de basis laten. Zonder dat tweetal miste Oranje toorrusl de klasse en de creativiteit, die nodig waren om dit Belgie op de knieën te krijgen. Dankzij de Zwit- Krse scheidsrechter N'ijffenegger en dankzij de falende Peter Houtman Mcht zowel Oranje als België zich lilfindelijk gelukkig prijzen met de ilance ruststand. Vfderland had mazzel omdat de I Zwitserse fluitist al in de achtste sinuut een doelpunt van Eddy Voor- kekers afkeurde. De inleidende loorzet van Frankie Vercauteren zou achter de achterlijn gelanceerd En de Belgen kropen op hun yurl door het oog van de naald ticiitu lankzij een fabuleuze redding van •Marie Pfaff op een inzet van >rk kajfcler Houtman, die luttele seconden tr opnieuw de bal voor een open :l niet onder controle kreeg, d dss Dit waren in feite ook de enige opwin- ide momenten in een erg sobere ian fi etste helft. Oranje had veel man- beha kracht nodig om de Belgen, die toch meEf praktisch risicoloos speelden, af te uitvtt reppen. Rijkaard moest nogal eens titer de opkomende Ceulemans aan ook Valke (Gerets) en Van de bd# kerkhof (Van der Smissen» moesten lestn ich noodgedwongen erg defensief op- iten J Rellen. Daardoor schortte het aan de nrsie tcoouw, die vaan haperde en te voor van ^Eetbaar was. Het Nederlandse gevaar &ef dan ook beperkt tot spelden- aar aan de tegenvallende REYKJAVIK (RTR) Het nationale voetbalelftal van Ierland heeft woensdag de kwalificatiewedstrijd tegen IJsland met 3-0 gewonnen. Het betrof een duel in groep 7 van liet toernooi om het Europees voetbalkampioenschap. In deze poule is ook Nederland ingedeeld. Bij rust stonden de Ieren al met 2-0 voor. De doelpunten kwamen op naam van Waddock, Robinson en Walsh. De wedstrijd in Reykjavik werd bijgewoond door 12.000 belangstellenden. De stand in groep 7 is Spanje 6 5 1 0 11 11- 5 Nederland 5 3 11 7 12- 3 Ierland 6 3 1 2 7 10- 7 IJsland 8 1 1 6 3 3-13 Malta 5 1 0 4 2 4-12 Volgende wedstrijd: 12 oktober Ierland - Nederland. Zweden won Zweden heeft woensdagavond in Stockholm in een kwalificatiewed strijd in groep 5 voor het toernooi om het Europees voetbalkam pioenschap met 1-0 gewonnen van Tsjechoslowakije. De stand was reeds bij de rust bereikt door een doelpunt van Corneliusson in de veertiende minuut. Door dit resul taat zijn de Tsjechoslowaken. in 1976 nog Europees kampioen, zo goed als uitgeschakeld voor een plaats in de eindronden. In groep 4 speelden Noorwegen en Wales in Oslo gelijk met 0-0. Er waren 17.000 toeschouwers. Wales blijft in groep 4 aan de leiding met zes punten uit vier duels. De ploeg is nog ongeslagen. Noorwegen staat tweede met vier punten uit vijf wedstrijden en is zo als uitge schakeld. De stand in groep 5 is: Roemenie 6 4 1 1 9 7-2 Zweden 7 4 1 2 9 11- 5 Tsjechoslow. 6 2 3 1 7 12- 6 Italië 5 0 3 2 3 3-6 Cyprus 6 0 2 4 2 3-17 Volgende wedstrijd' 15 oktober Italië - Zweden. De stand in groep 4 is. Wales 4 2 2 0 6 6-4 Noorwegen a 1 2 2 4 6-6 Joegoslavië 3 1113 6-7 Bulgarije 4 1 1 2 3 4-5 Volgende wedstrijd 12 oktober Joego slavië - Noorwegen Verlies Oostenrijk Noord-Ierland bracht woensdag in Belfast in een kwalificatiewedstrijd in groep 6 Oostenrijk de eerste nederlaag toe: 3-1. Bij de rust leid den de Noordieren met 1-0. Daar mee ging de wens van Jupp Der- wall, de trainer van het Westduitse elftal, in vervulling Bij een zege was Oostenrijk onbereikbaar ge worden voor de concurrenten in groep 6. Nu heeft zelfs West-Duits- land. dat derde staat met vijf pun ten uit vier duels nog een kans op de eindronde Armstrong en White side zorgden voor 2-0, waarna Felix Gasselich, onder contract bij Ajax, Oostenrijk weer hoop gaf McClel land bracht de Noordieren twee minuten voor het laatste fluitsig naal definitief in veiligheid. De stand in groep 6 is: 1 Oostenrijk G 4 1 1 9 14- 4 2 Noord-Ierland 6 4 1 1 9 7-4 3 West-Duitland 4 2 1 1 5 5-2 4 Turkije 5 1 1 3 3 3-10 5 Albanië 7 0 2 5 2 3-12 Volgende duel 5 oktober: West- Duitsland-Oostennjk. minder ontzag ook voor de Belgen, die een kleine twee jaar geleden in Rotterdam nog met 3-0 van de mat werden geveegd. Van de huidige se lectie maakte alleen Hans van Breu- kelen die wedstrijd mee. Daarin ligt eveneens een verschil met dc Rode Duivels, die al sinds jaar en dag in praktisch dezelfde formatie spelen. Achlervolgd door hevige kritiek heeft Kees Rijvers de afgelopen jaren gezocht naar een nieuw en represen tatief Nederlands elftal. Zijn jaloerse blikken gingen daarbij regelmatig in de richting van collega- coach Guy Thijs, die te pas en te onpas over zijn complete selectie kon beschikken. Tegen IJsland koos Rij vers voor een équipe zonder 'buiten landers'. Voor het duel tegen de Bel gen koos nagenoeg voor dezelfde groep, De ontmoeting in het Heizel- stadion betekende de echte eerste graadmeter voor de selectie, waarmee de bondscoach alsnog de kwalificatie voor het EK in Frankrijk volgend jaar wil afdwingen. Een geslaagde test. want het 1-1 resul taat tegen dit België heeft ook enige internationale betekenis. Het gelijke spel is daarnaast een terechte afspie geling van de veldverhouding, Belgie kreeg weliswaar de beste kansen maar Orapje speelde uitgekiender. Het doelpunt van Marco van Basten in de 65ste minuut kwam desondanks als een verrassing, want aanvallend vait er aan het Nederlands elftal nog wel het nodige te schaven. Van Bas ten bevestigde (in tegenstelling tot Peter Houtman) zijn reputatie als scherpschutter. Ben Wijnstekers een uitblinker aan Nederlandse kant besloot een sterke rush met een schot, dat een doelpunt opleverde, aaar niet gezien werd door de Zwit serse arbiter. Van Basten faalde ech ter niet en uit de rebound produceer de hij al koppend zijn eerste inter land-doelpunt: 1-0. Stormlopen Dat betekende voor België het sein om uit de schulp te kruipen. Tien minuten stormlopen was voldoende voor de gelijkmaker Ceulemans kon. terwijl zijn directe tegenstander Frank Rijkaard geblesseerd ter aarde lag, de bal in de buurt van het Neder landse strafschopgebied aannemen en breed leggen op Eddy Voordeckers, die Van Breukelen met een loeihard schot passeerde: 1-1 De 'Britse' doelman van Oranje moest in een roerig slotkwartier nog redding brengen op inzetten van Ceulemans en Van der Smissen De geblesseerde Rijkaard moest aan Nederlandse kant ruimte maken voor invaller Adrie van Tiggelen en de tegenvallende Coeck moest bij de Belgen het veld verlaten voor René Verheijen Na een effectvol schot van Vanenburg, dat maar net voorlangs ging. werd Nederland nog bijna op een nederlaag getracteerd. toen Ophof idie samen met Boeve sterk speelde in de dekking op Voor deckers en Vandenbergh) hands maakte. Arbiter Nijffenegger consta teerde echter geen overtreding en zo bleef het bij 1-1. Iet de Bruin «•voorzitter BERLIJN (ANP) Het congres van It Europese volleybalbond heeft NE- "BO-voorzitter Piet de Bruin geko-, als één van de vier vice-presiden- De Bnnn (52), sinds 1972 voorzitter m de Nederlandse bond, was van 1575 tot 1979 al lid van het Europese I ecM nileybalbestuur. Hij zal zich binnen lefrü lat bestuur vooral met Europacup- len Exen gaan bezighouden. Nieuwe pre- adta Went van de Europese volleybalbond e Kit rerd de Tsjech Prielozny, die de zit- )ver Sr,de Fransman Boudry versloeg. S Zeilwedstrijden *»*0theense Kreek ond'5 ^SINGEN De Dowzeilclub nudt zondag 25 september zeilwed- m Jder. op de Otheense Kreek voor térd Partner- Handicap. Optimist U 3Windsurf. De starttijden zijn 11.00, jyliOOen 15.00 uur, terwijl de briefing •A "0-3O uur staat. Voor deze wedstnj- wi kan vanaf een uur voor de eerste 4 Bt Ingeschreven worden bij de ha- Ruud Gullit (links) ontwijkt een sliding van Guy van der Smissen. Op de achtergrond Enoin Vandenbergh. (Door Frits Bakker BRUSSEL Twee weken na zijn debuut in het Neder lands elftal mag Peter Houtman zich voorlopig weer tot de tweede keus rekenen. Voor de lange spits van Feyenoord werd het gisteravond in de interland tegen de Belgen een dramatische afgang. Vijf minuten voor de rust brak Nederland plotseling gevaarlijk uit: Ronald Koeman speelde zich vrij op de rechterflank en bediende Houtman op maat. Het was de kans om de Belgen op een verrassen de 1-0 achterstand te zetten, maar Houtman miste tot twee keer toe in een ideale positie. Kees Rijvers had in de week vooraf al aangekondigd dat hij in de rust twee spelers zou vervangen door Marco van Basten en Gerald Van enburg. Het kostte de bondscoach weinig moeite om de uitvallers aan te wijzen. Voor Peter Houtman en voor de eveneens falende Bud Broe ken duurde het optreden maar één helft. De 110e ontmoeting tussen Neder land en Belgié kreeg daarna de glans van een echte wedstrijd. Voor al toen Marco van Basten twintig minuten na de rust zijn eerste doel punt voor Oranje liet aantekenen De 0-1 voorsprong op de Heizel. voor 11.746 toeschouwers, moet voor Kees Rijvers een ongekende weelde geweest zijn. „De manier waarop dit elftal op de been bleef vond ik zeer moedig", stelde de bondscoach „Ik heb be wondering voor de achterhoede. Voor Ruud Gullit vooral, die in de positie van libero moet groeien. Dat er nog wensen overblijven voor het aanvallende deel van de ploeg lijkt me vanzelfsprekend" De visie van Rijvers bleef onge twijfeld na de interland in Brussel overeind. „Een eenvoudige ploeg is dit niet", bekende hij. „Ik heb het al vaker gezegd: deze kern van Ajax is een vast concept gewend. De aanpassing verloopt sneller dan ik verwacht had. Ik had op dit resultaat tegen de Belgen beslist niet gerekend". Natuurlijk Kees Riivers waar schuwde voor een al te groot opti misme Hij zag ook de tekortkomin gen van dit elftal. „Voor de rust werden er bijvoorbeeld tè veel risi co's genomen. Ik heb aan Gullit gevraagd om niet meer bij elke aanval op te schuiven naar het middenveld. En ik vond ook van Koeman dat hij af en toe te weinig vat had op het opkomen van Coeck". „We gaan verder met deze ploeg", was Rijvers overtuigd. ,,Ik ben te gen de Ieren niet bang dat we te wemig lengte achterin zullen heb ben Boeve en Ophof krijgen van mij het volste vertrouwen" Het Nederlands elftal speelde één helft met Piet Schrijvers en na de rust met Hans van Breukelen ln het doel. Rijvers lijkt voor het komende optreden de voorkeur te geven aan Piet Schrijvers hoewel hij die zeker heid met gaf „Ik ben er voor mezelf uit wie dc eerste man wordt" Meer duidelijkheid Voor wat Marco van Basten en Gerald Vanenburg betreft heeft de bondscoach deze week tijdens het trainingskamp in Zeeland meer dui delijkheid gegeven. De twee spitsen van Nederland na de rust waren weliswaar bij vlagen onzichtbaar „Maar die Belgen begonnen te ja gen met de hele ploeg We kregen voren bijna geen bal meer aange speeld", maakte Van Basten duide lijk. De frêle spits van Ajax twijfelde er overigens geen moment aan dat hij zelf had gescoord „Ik stond er vrij dichtbij", vertelde hij na afloop „Ik dacht niet dat die bal van Wijnstekers al over de lijn was, maar dat doet er verder ook wemig toe". Bennie Wijnstekers, aan de basis van dat doelpunt: „Ik had al een paar keer de kans gehad om van ver aan te leggen. We kregen in die tweede helft meer vrijheid, meer kans om de ruimte te benutten. Die kansen krijg je maar zelden tegen deze Belgische ploeg. Meestal laten ze zich terugzetten om van daaruit te counteren. Nu moesten ze wel komen na die tegengoal". Maar uit dat offensief van de Belgen kwam tenslotte de gelijkmaker van Voordeckers. De blonde aanvaller scoorde via de binnenkant van de paal in de slotfase. „Hij was heel hard en heel scherp bedacht Van Breukelen later ..Ik heb hem wel zien komen, maar tegen zo'n kanjer ben je kansloos' Rijvers nog: „Het is bewezen, vind ik, dat een trainingskamp zijn waar de heeft Die drie dagen in Zeeland hebben deze selectie ongetwijfeld goed gedaan' Lof van Thijs De Belgische bondscoach Guy Thijs was na de 1-1 vol lof over het in hel blauw geklede Oranje. „Dit Nederlands elftal", zei de Belgische bondscoach, „is veel sterker dan het Nederland dat wij twee jaar geleden hebben geelimineerd in de voorronden van het wereldkam pioenschap. Deze ploeg heeft toe komst. dat heeft iedereen kunnen zien. De opstelling en de kwalitei ten van de Nederlanders waren geen verrassing voor mij, want ik heb al die jonge spelers vaak ge noeg gezien om te weten hoe ik Belgie er tegenover moest zetten". Over zijn eigen nationale ploeg was Thijs minder le spreken. „Deze oefenwedstrijd kwam voor ons zeer op tijd. Het is gebleken dat wij oefening nodig hadden. Sommige spelers waren onvoldoende in con ditie al wil ik ze niet bij naam noemen. Eric Gerets (r> vloert Bud. Broeken. Hoofdldas A Yerseke Al-Goes Al 2-1, Middelburg Al-HVV Al AF. Serooskerke Al-Kloetinge Ai 1-2, Zierikzee Al-RCS Al 1-2. Groep A2 Kloeünge A2-Duiveland Al 1-3 SKNWK Al-Robur Al 0-2. Drelschor Al-Mevo Al 4-2. Groep A3 Volharding Al-Kruiningen Al 1-0 Patrijzen Al-RiLlan- diaA16-i Groep A6 Breskens Al-Sluis Al 2-0. Tem Boys A2-Aardenburg Al 1-2. Temeuzen A2-Öostburg Al 1-1. Hoofdplaat Al-Corn Boyx Al 4-3. Hoek Al-SluiskU Al 1-1 Groep A7. HVV A2-Vogelwaarde 1-4, Axel Al-Steen Al I 4. CUnge Al-Tern Boys Al 2-0. Rla Al-AZVV Al 0-9 B-Junioren: RCS Bl-'s-H Arendskerke BI AF. Zierikzee Bl-Vlisslngen BI 1-2 Regio B2. Tern Boys Bl-Aardenburg BI 0-1. Temeuzen BI-Zee landia BI 13-0. Hoek Bl-Clinge BI 1-3. HVV Bl-VCK BI 2-1 Groep B3 WIK BI-Brou wershaven BI 6-3. Colpl Boys Bl-Renesse BI 6-2. Zierikzee B2-DFS BI 1-1 Groep B4. Hansw Boys Bl-Apollo BI 4-1, Kruiningen Bl-Rillandia BI 4-1. Wemeldinge Bl-Yerse- ke BI 4-3 Groep B5 Lewed Boys Bl- Hoedekenskerke BI 0-3. Volharding Bi- Patrijzen BI 1-0. Groep B7 Wemeldinge B2-SSV B2 3-3 Waarde Bl-Kloetinge B2 0-8. Cortgene Bl-Kapelle B2 Kapelle n.o.g. Groep B9 Bevelanders Bl-Veere BI 15 0. Groep B10. Groede Bl-Hoofdplaat BI 3-2, Gortstraat 32-34 - Middelburg Telefoon 01180-13508 DONDERDAG KOOPAVOND LONDEN (GI'Di Het Deense voet balelftal heeft met een creronde, waarhij het door 15.000 landgenoten in het YVemblcystadion werd toege juicht. zijn eerste overwinning ge vierd op Engeland, dat in een slecht duel met 1-0 werd verslagen. De Denen, die viermaal achtereen als laatste zijn geëindigd in de voorron depoule voor het F.K, hebben daar door met een punt meer en een wed strijd minder gespeeld nu in groep III de beste kansen om deel tc nemen aan dc eindronden in Frankrijk vol gend jaar. De nauwelijks voor mogelijk gehou den zege van de Scandinaviers bete kende pas de tweede nederlaag van Engeland op eigen veld in het Euro pees kampioenschap. De eerste maal was dat het geval in 1972. toen West- Duitsland in de kwartfinale won. De nemarken kopieerde die prestatie met een omstreden goal. die achteraf werd aangevochten door de Engelsen. De Belgische scheidsrechter Ponnet gaf de Denen m de 36e minuut namelijk een penalty omdat Phil Neal de bal na een voorzet van Michael Laudrup met de hand zou hebben gespeeld. De Britten waren daarentegen van me ning dat Neal zijn hand niet zou hebben bewogen en dat slechts spra ke zou zijn geweest van een samen loop van omstandigheden Ponnet oordeelde evenwel andere en offreerde de Denen een strafschop die door Alan Simonsen simpel werd be nut. Engeland demonstreerde daarna vooral zijn onmacht zoals het dat eerder op Wembley deed door tegen Griekenland met 0-0 gelijk te spelen. Vooral libero Morten Olsen en de voor hem staande Ivan Nielsen voor kwamen tot de 90c minuut dat Enge land kansen kreeg. Olsen groeide daarbij met zijn spelinzicht en zijn passes uit tot de absolute uitblinker, waarbij zijn zelfvertrouwen zozeer groeide, dat hij op een gegeven mo ment de Engelsen zelfs kleineerde door de bal in het eigen strafschopge bied tussen twee tegenstanders door naar een medespeler te tikken. Nielsen nam met veel overtuiging en succes de controle over Trevor Fran cis op zich. De Feyenoorder verloor in deze tweekamp slechts een duel. maar omdat dat op de vleugel gebeurde had dat geen consequenties Voor het ove rige kwam Francis er niet aan te pas De in Italiaanse dienst voetballende Francis kon ditmaal dan ook niet aantonen dat hij sinds het moment dat hij bij Sampdoria op de loonlijst is gekomen, beter en vooral ook gevaar lijker is geworden. Een jaar geleden was Francis naar de punt van de aanval verhuisd en hij nog degene die er met twee goals in Kopenhagen voor zorgde dat Engeland met een 2-2 gelijkspel wist weg te komen Ditmaal was hij even improduktief als zyn collega's in de voorhoede. Mariner en Barnes, van wie de laatste wel aardig maar niet effectief solowerk liet zien Mede door Soren Lerby. die in het ilnkerverdedigingsblok goed functioneerde, duurde het tot de 90e minuut voordat Engeland eindelijk uitzicht kreeg op een treffer Invaller Blissett schoot de bal toen keihard in, waarop doelman Kjaer uitstekend reageerde Robson Wellicht zou de aanwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bryan Rob son iets aan die situatie hebben ver anderd Zijn vervanger, de internatio naal onvervaren John Gregory, die ondanks zijn 28 jaar pas in juni dit jaar zijn debuut maakte in het Engel se team tijdens een toernee door Australië, wierp zich echter niet op als de kiassespeler die het team zo nodig had Het kleurloze Engelse team had wel vaak een overwicht, maar wist er niets mee te doen. Die onmacht inspi reerde de Denen steeds meer, zij het niet zozeer de aanvallers. Jesper Olsen, die vaak pendelde tus sen middenveld en voorhoede, kon niet de kracht opbrengen om drie dagen na zijn show tijdens Ajax- Feyenoord opnieuw voor stuntwerk te zorgen. Hij werkte wel hard, maar zijn acties waren niet flitsend. Ook de bijdrage van Klaus Berggreen aan het succes was nihil. Van Michael Laudrup mocht als 19-jarige weinig worden verwacht, ook al tekende hij nog voor twee van de drie treffers van Denemarken in het door de Scan dinaviers onlangs met 3-1 gewonnen oefenduel tegen Frankrijk. Engeland-Dencmarken 01 <0-1 36 Simon sen o-i strafschop}, toeschouwers 82.000 De stand ln groep 3 is. 1 Denemarken 5 4 1 0 9 9-4 2 Engeland 6 3 2 1 8 16- 3 3 Griekenland 5 2 1 2 5 5-6 4 Hongarije 5 2 0 3 4 15-12 5 Luxemburg 5 0 0 5 0 5-25 Ria Bl-Terneuzen B2 0-11. Sluiskil Bl- Tern Boys B2 4-4. Oostburg Bi-Biervliet BI 2-3. Groep Bil Terneuzen B4-Temeu zen B3 2-5 Aardenburg B2-HW b2 3-3. AZW B2-CIlnge B2 13-2 Tem Boys B3- Oostburg B2 7 0 Groep B12 Huisterloo Bl-Graauw BI 0-1, Hontenisse Bl-Vogel- waarde BI 1-3, Axel Bl-Philippine BI 1-1. Koewacht BI-Steen BI 4-4 C-Junioren.i Brouwershaven Cl-Dreischor Cl 7-2. DFS C2-SKNWK C2 3-1 Groep C2 Bruse Boys Cl-Cortgene Cl 7-3 Groep C3 Hoedekens- kerke Cl-Heinkenszand 2-5. Apollo Cl-SSV Cl 0-14 Groep C4 Kloetlnge C4-Colpl. Boys C2 1-3. Groep C5: Lewed. Boys Cl- VolhardineCl 8-0. Patrijzen Cl-SVDCl 0-6 Groep C7: Kloetlnge Cl-Wemeldinge Cl 18-0. Heinkenszand Cl-Zierikzee Cl 0-5 Groep Cll Biervliet Ci-Temeuren C2 0-5, Aardenburg Cl-Schoondijke Cl 8-1. Oost burg Cl-Cadzand Cl 2-1, Breskens Cl- Groede Cl 20-0, Sluis Cl-IJzendijke Cl 2-1 Groep C12 Clinge Cl-Sluiskil Cl 4-2, Rla Cl-Graauw Cl 14-0. Koewacht Cl-Hulster- loo Cl 0-3. HVV C2-Zaamslag Cl 8-1. Vogel waarde Cl-SDO Cl 4-0. Groep C13 Hoek Cl-Hontenisse Cl 0-3. Axel Ci-SteenCl 8-0. Temeuzen Cl-AZW Cl 2-0. Philippine Cl- Tern, Boys Cl 0-6. Corn. Boys Cl-HW Cl 0-6 Groep C14: Hontenisse C3-Com. Boys C2 5-2. Terhole Cl-HVV C3 5-1. AZW C2-Axel C3 5-1 Groep C15: Tem Boys C2-Oostburg C2 4-2. Temeuzen C3-Aarden- burg C2 3-3 Temeuzen C4 Hoek C2 3-2. IJzendijke C2-Tem Boys C3 3-4. Tijdrit Tandje Bij Sint-Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK De toer club 'Tandje Bij uit Sint-Maartens dijk hield een tijdrit over een afstand van 8400 meier Dc uitslagen is als volgt Giel v d Est Smt-Philipsland. Andre Verburgh Sint- Maartensdyk, Kees v d Berge Sint-Maar- tensdljk, Henk Kwaak Sint-Maartensdijk, Witte Andnesse Scherpenisse, Leo Potap pel Stavemsse. Jan-Peter Verburgh Sint- Maartensdijk. Ron v d Graaf Smt-Maar- tensdijk. Ar) aan den Braber Sint-Philips- land, Theo v. d Male Scherpenisse

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 25