Heisa rond Zeeuws tennis-tijdschrift Geld-Terug Garantie. Olsen inspireert Denemarken voor strijd tegen Engeland Bij Brilmij: Quintus winnaar toernooi van GSC DIS TRIC TS BES TUUR BOOS OP UITGEVER t Voetbalfans blijken misdadigers Walker: veel atleten in Helsinki waren positief SDO meteen aan leiding DE BRUIN: BIJNA 19 M MET KOGEL Affaire binnen Kloetinge kan ommekeer zijn lavik in ploeg ran Moser ieen winnaar 7/ in de lotto BRILMIJ T VOOR 20.000 LANDGENOTEN OP WEMBLEY 13 woensdag 21 september 1983 pORTMUND (DPA) De politie en justitie in Dortmund gaan harde Volgens de politie telt de club 44 leden, onder wie vier vrouwelijke. Hun doel is naatregelen nemen tegen het 'Borussenfront', een gewelddadige fanclub van onder andere, zoals uit het in beslaggenomen drukwerk blijkt, als 'relschop- kbundesligaclub Borussia Dortmund. De autoriteiten hebben onlangs een pers' en eer van de laffe Borussen-fans te herstellen' odercoek ingesteld naar de activiteiten van de leden van de club, die zich joor het dragen van het nationaal-socialistische insigne, het zingen van Wegens een overval op een cale in Dortmund zijn onlangs twee leden van het uxi liederen en het aanvallen van buitenlanders hebben doen kennen als front wegens het opzettelijk toebrengen van lichamelijk letsel tot anderhalf rechts-radicale groepering. jaar gevangenisstraf veroordeeld. I PZC/sp°rt 27 VLISSINGEN/TERNEUZEN HEt district Zeeland van de KNLTB (tennisbond) distantieert rich van de uitgave van het blad 'Tennis in Zeeland', een uitgave van de Internationale Publiciteitsdiensten B.V. (IPD) uit Terneuzen. Het districtsbestuur is vooral ontstemd over iet feit dat op de affiches, die de komst van het periodiek aankondigen, is vermeld dat het blad 'KNLTB goedgekeurd' is. Voorts is men niet gelukkig met de keus van de naam, die dezelfde is als die van het officieel districtsorgaan. Men heeft de leden opgeroepen geen medewerking te verlenen aan de IPD-uitgave. „De manier waarop het blad tot stand is tekomen, is - hoe zeg je dat...? - niet erg beleegd", stelt districtsvoorzitter Chris Wondergem. Het IPD vloet voort uit een experi- een blad waarop men zich moest ant dat vorig jaar startte. De direc- abonneren. De abonnee wordt onder leur van het Temeuzense bureau, meer officiële tennisinformatie be- ;ohan Robesin die lid is van de dis- loofd. Ter ondersteuning van die mtscommissie RJVA (recreatie, werfactie liet Robecsin in de drukkerij jaigd, voorlichting en accommoda- van IPD affiches vervaardigen, waar- stelde toen voor dat hij het op het gerwaakte 'KNLTB goedge- HNTLB-blad 'Tennis in Zeeland' gra- keurd' voorkomt, a zou gaan maken en verspreiden KïhlttwSÏS'rïS Lomp misverstand 'jteukleed. De hoge portokosten zorg- „Ik kan het me wel voorstellen dat ze lig gekozen. „Maar als ze daar een tal er voor dat verdere exploitatie daar boos over zijn," aldus Robesin, probleem van maken noem ik het wel at verantwoord was. Robesin deelde a beslissing om het blad te stoppen nerigens niet schriftelijk mee aan hel bestuur, maar vertelde het aan be- fiiurslid Ko Jurry uit Terneuzen. „maar het is een lomp misverstand van mijn kant. Wij drukken namelijk ook wedstrijdschema's voor toer nooien en zo en daar staat onderop 'KNLTB goedgekeurd'. Ik heb op één van die drukplaten de tekst weg laten etsen en vervolgens voor de affiches gebruikt. Alleen is dat KNLTB goedgekeurd blijven staan." aldus de II'D-directeur. Ook de naam Tennis in Zeeland is, zegt hij, toeval- Tennissport in Zeeland, hoewel hun titel niet is geregistreerd.' Robesin zal overigens een brief schrij ven aan het bestuur om ..het euvel uit de doeken te doen". Verder wil hij op die manier weer in contact komen met het district om zodoende een basis te creëren voor een vruchtbare samenwerking in der toekomst. Voorzitter Chris Wondergem stelt dat het incident rond het nieuwe tijd schrift die mogelijkheid met in de weg hoeft te staan. .,We zijn er alleen even hard tegenin gegaan, maar we zullen de laatste zijn om een tennisblad te verbieden. Alleen willen we - als er een gesprek komt - de zaak goed regelen, dus in elk geval iets op papier zetten." aldus Wondergem. Verbaasd ,ffij zijn er niet van in kennis ge- t'.eld", zegt Wondergem. „Toch was niet verbaasd over. Ik heb dan Sid geen verstand van zaken doen, aaar een blad sturen naarf 8000 idressen in Zeeland..ik heb altijd (ezegd: dat kan niet". Verbaasd was Dj wel toen hij onlangs een affiche tg waarop 'Tennis in Zeeland' werd ungeprezen met de mededeling: I DiLTB goedgekeurd. Ontstemming èc hij in krachtige taal tot uitdruk- ing bracht in het districtsorgaan en brieven aan IPD en Robe- i. In het eerste schrijven vraagt hij ieldering over de gang van zaken, de tweede stelt hij de positie van als lid van de commissie A ter discussie. betoogt dat de eerste opzedt, vervaardigd en verspreiding, laad niet haalbaar was, mede lat er in tegenstelling tot zijn iwachting geen geld kwam van het „Er was gezegd dat men zou bekijken of het bedrag dat werd bespaard, omdat zij zelf hun ramis in Zeeland niet meer hoefden te geven, ons ten goede zou kun- komen. Daar heb ik nooiit meer Ks van gehoord. Toch bleef het idee tn een tennisblad voor Zeeland in En hoofd zitten, maar dan met on- sr de noemer van de KNLTB En ik Bloot om het op eigen kracht voort zetten". WELLINGTON i REUTER) Volgens de Nieuwzeelandse atleet John Walker zijn 30 tot 35 atleten positief bevonden bij de anti-dopingcontro le tijdens de wereldkampioenschappen atletiek in Helsinki. In het Nieuwzeelandse weekblad N Z Truth vraagt de olympische kampioen op de 1500 meter van 1976 zich af, waarom de internationale atletiek federatie de namen van de bertrokkenen niet vrijgeeft en 'belangrijker de schuldigen met levenslang schorst' John Walker is een verklaard tegenstander dan druggebruik ..Wat er In de atletiek gaande is. beangstigt mij Vroeger waren bijna alleen de zwaargewichten van de werpnummers, die zichzelf volpompten met anabole steroïden en efedrine Nu is het gebruik van drugs doodnor maal". De voornaamste oorzaak is volgens hem het geld. „Met de juiste commerciële contacten is een olympisch kampioen in een mum van tijd miljonair", meent Walker. MIDDELBURG SDOis in de twee de klas van het zondagsafdelings- voetbal kennelijk van plan gelijk terug te komen. Uitslagen 2A SDO Noormannen 2 3— 1, Cortgene Kwadendamme 3—1, Lewe- dorpse Boys 2 Dreischor 1—2. Heinkens- zand Middelburg 4 9—1. Ouwerkerk Zeeland Sport 3 9—0 Renesse Vlissingen 4 afg Uitslagen tweede klas B Hontenisse 3 Hansweertse Boys 1—1, Liberty Terhole afg. Sluiskil 3 Walcheren 2—1, Terneu zen 3 Schoondijke 2—0, Zeelandia SDO 2 3—1. Koewacht 2 - Vogelwaarde 3 3-2. 2e klas A izondag afdeling) SDO 3—6, Heinkenszand 1 2—4. Cortgene 3—4. Noor mannen 2 3—4. Ouwerkerk 3—3, Dreischor 3—3. Middelburg 4 2—2. Lewed. Boys 2 3—1 Renesse 2— 1Kwadendamme 2 1 Zee land Sport 3 2 1 Vlissingen 4 2—0. 2e klas B Zeelandia 3—5. Hansw Boys 3—5, Terhole 2—4. Hontenisse 3 3- 4, Koe wacht 2 3—4 Terneuzen 3 3—3, Liberty 1 2—2. Walcheren 3—2. SDO 2 3—2, Sluiskil 3 3—2. Schoondijke 3—1. Vogelwaarde 3 3—0 LISSE (ANP) Erik de Bruin (Sparta) heeft dinsdag bij avond atletiekwedstrijden in Lisse zijn Nederlandse record kogelstoten twee maal verbeterd. In zijn eerste poging kwam De Brum tot 18.58 meter, wat veertien centimeter meer was dan het oude record, dat hij op 11 september bij de heropening van de Nenijtobaan in Rotterdam vestigde. Bij zijn tweede poging in Lisse verbeterde De Bruin zich opnieuw tot 18,95 meter. Sedert hij op 12 juni van het vorig jaar in Athene met 17.60 meter voor de eerste maal Nederlands recordhouder werd, heeft De Bruin zeven maal die prestatie verbeterd Het lijstje recordverbeteringen ziet er als volgt uit: 17.60 m Athene 12-6-82. 17.99 m Hochdorf 12-9-82 18.17 m Breda 17-4-83, 18.26 Lisse 7-5-83. 18.37 m Wülebroek 12-6-83. 18.44 m Rotterdam 11-9-83; 18.58 Lisse 20-9-83; 18.95 m Lisse 20-9-83. HEINKENSZAND De in de eredi- tweede. Het organiserende GSC werd visie uitkomende damesploeg van puntloos laatste. Van der Voort Quintus uit Kwints- De organisatie van GSC toonde zich heul heeft zondag het handbaltoer- gelukkig met de komst van het Rot- nooi van het Goese GSC gewonnen, terdamse Ancora, dat Hercules uit In sporthal De Stenge in Heinkens- Rijswijk verving. Hercules belde deze' zand won Quintus de ploeg van de week af in verband met een groot Zeeuwse speelsters Diana Niemants- aantal blessures, maar gisteren bleek verdriet en Marjan Guinee alle dat de ploeg wel acte de presence gaf duels. EBHV uit Breda eindigde als op een toernooi in Breda. ..En dat terwijl we dit toernooi toch al een jaar I ADVERTENTIE I Robesin maakte een folder waarin hij '.eldde dat de opzet om in samenwer- ngmet de KNLTB zes maal per jaar a gratis blad uit te geven niet kon «rfen gecontinueerd, waardoor men *doeld is IPD) over zou gaan naar 'OTTERDAM (ANP) Martin Ha- wordt volgend wielerseizoen wggenoot van Francesco Moser. Zuidhollander, tiende in Bor- «ux-Parijs en derde in het wercld- uipioenschap stayers, gaat volgen- kweek naar Italië voor het tekenen 1111 het contract bij de formatie GIS. ft stel me veel van deze overstap »r", zei Havik, die na een rrnsluk- ®g in de ploeg Post steeds voor &ne ploegen reed. Frits Pirard «ft het ook schitterend gedaan dit öoen. omdat de verzorging btj Ita- önse wielerploegen formidabel is." hvik legde de eerste contacten tij- ws de zesdaagse van Milaan. SN HAAG (ANP) De hoofdprijs in lotto van het vorige weekeinde, ®mer 37 zal niet uitgekeerd wor- M- Er waren geen deelnemers met knw fe goed'. Er w aren drie winnaars nde tweede prijs, die ieder 100.000 3k 1 dden bruto ontvangen. Bij Brilmij vindt u een ruime collectie monturen in verschillende prijsklassen. Want u wilt niet alleen een bril die bij uw gezicht past, maar ook bij uw portemonnaie. Aandacht, precisie en vakmanschap, en een vol jaar onbeperkte garantie, maken de service van de Brilmij compleet. Compleet tot bij u thuis. Want als u dan alsnog een ander montuur wilt, kunt u het altijd binnen een week komen ruilen of u krijgt uw geld terug. Dat is pas service... alleen bij de Brilmij. BRILMIJ BIEDT U MEER. EN MEER. ^^EAR^VISIONCENTEF^/ Wees zeker, dat u naar één van de 42 echte Brilmijfilialen gaat. Bij u in de buurt is dat: VLISSINGEN: Lange Zelke 20. Tel. 01184-10064 (bij de Hema) van tevoren gepland hadden' Johnny Jansen van GSC. Jansen toonde zich bijzonder teleurgesteld over de handelswijze van Hercules. .Het deed even zeer toen we hoorden dat ze wel in Breda speelden" Van der Voort Quintus toonde zich verreweg de sterkste ploeg tijdens het toernooi in Heinkenszand Zo werd onder meer met 25-4 van GSC gewon nen in een wedstrijd van twee keer twintig minuten. GSC-trainer Johnny Jansen toonde zich echter niet onte vreden met de verrichtingen van zijn team. die door ziektes, vakanties en blessures nogal gehavend aan het toernooi begon „Als de jeugdspeel- sters, die nu meededen, iets geconcen treerder spelen, dan zie ik wel moge lijkheden aldus Johnny Jansen Bij Quintus lie' Marjan Guinee zien nog aitijd razendsnel te kunnen zijn in de break-out De eindstand: 1 Van der VoorVQuintus 8 punten; 2 EBHV Breda 6 punten. 3 Ver- burch 4 punten; 4 Ancora 2 punten; 5 GSC 0 punten De uitslagen GSC-EBHV 7-11 Ancora-Quintus 4-21Verburch-EBHV 8-10 Ancora-GSC 11-9 Qulntus-Verburch 19-6. EBHV-Ancora 11-7. Quimus-GSC 25-4 Ver- burch-Ancora 15-13. EBHV-Quintus 8-20. GSC-Verburch 10-16 jfesultaten van de sportprysvragen v ■weekeinde zijn l«to37 (naars. 6: wi Prijs geen winnaars; tweede prijs 3 JMarc bruto 100 001).- derde prijs 123 ■"s. bruto ƒ2 471,60. vierde prijs winnaars, f 53.70; vijfde prijs 532 x ƒ5,- Jackpot voor lotto 38 zit een bedrag ■mim 94 000 gulden. cyferspel was een winnaar, die de ^ale prijs van 100.000 gulden bruto igt *0 37 Prijs 4 winnaars, bruto 10.565,40, "J* Prijs 286 winnaars, 98,50, derde 3.293 winnaars, 21,30 "■dijk 37 on tweede prijs, geen winnaars, Prijs 19 winnaars, ƒ299,90. vierde 302 winnaars, 15.40 LONDEN (GPDl Jesper Olsen. Jan Molby, Soren Lcrby en Ivan Nielsen hebben uit het duel AjaxFcyenoord de inspiratie geput die nodig is om Denemarken woensdagavond in het Wemhley-stadion in Londen aan een historische overwinning op Enge land te helpen. De Denen, die Enge land nog nooit hebben geklopt, heb ben in kwalificatiegroep III van het Europese kampioenschap voetbal de kans om hun talenten nu ook in een nationaal team in een groot succes te vertalen. De mogelijkheden waren al aanwezig, maar zijn de laatste dagen alleen maar groter geworden Terwijl in het Engelse team aanvoerder Bryan Rob- son met een enkelblessure is wegge vallen. hebben van de Denen Frank Arnesen en Olsen veel sneller dan verwacht afgerekend met blessures Amesen maakt na twee operaties aan de knie en een voetballoze periode van vijftien maanden al weer volop furore bij Anderlecht en Olsen danste zondag langs zijn tegenstanders, alsof het niet pas drie weken is geleden dat hij in het duel tegen PEC Zwolle zijn enkelbanden gedeeltelijk scheurde. Olsen maakte zondag in de klassieker Ajax—Feyenoord dan ook grote in druk Op Lerby bijvoorbeeld, die zaterdag met Bayem Munchen tegen Waldhof Mannheim speelde en zondag de va derlandse topper op doorreis naar Londen bijwoonde. ..Ik wist dat we een paar spelers hebben die de wed strijd tegen Engeland kunnen beslis sen. maar nu weet ik het zeker Olsen heeft me erg verrast Als je net her steld bent van een blessure en je kan zó optimaal spelen, dan ben je een superprofessional"zo bewonderde Lerby de artisticiteit van Olsen. met twee doelpunten en tal van „eindelo ze" solo's de hoofdrolspeler in het Olympisch Stadion Voor Feyenoorder Ivan Nielsen, die de ontmoeting wegens zijn schorsing als toeschouwer moest volgen, maak te het „fantastische spel" van Olsen veel goed van de zware nederlaag die zijn team leed: „Juist dank zij Olsen heb ik nog enigszins genoten. Ik acht hem nu ook in staat om op Wembley zo onnavolgbaar te voetballen". Slalom Olsen Engelsen voor een belangrijk deel op het optreden van zijn teamgenoot, die plotseling weer de klasse demon streert die hij onder meer ook aan wendde in de eerste sessie tegen de Britten. Bij die gelegenheid, op 22 september vorig jaar. slalomde Olsen in de laatste minuut langs drie tegen standers inclusief doelman Shilton en zorgde hij voor 2—2 Mede door die treffer staat Denemar ken er in groep III beter voor dan Engeland De Scandinaviérs hebben weliswaar één punt minder, maar zij hebben ook een wedstrijd minder ge speeld dan Engeland Na het sleutel duel van vanavond moet Denemar ken nog naar Hongarije en Grieken land en krijgt het Luxemburg nog op bezoek Engeland heeft alleen nog de uitwedstrijden tegen Hongarije en Lu xemburg. Olsen Voor Denemarken wordt het woensdag dan ook de be langrijkste wedstrijd die het ooit heeft gespeeld. Wij hebben nu de kans om aan een groot toernooi mee te doen". Olsen zal in Londen worden verzorgd door fysiotherapeut Rob Nolet van Ajax. Hij zal de enkel van de gevleu gelde spits steeds inlapen en hij zal er ook op toezien dat het nog altijd gekwetste lichaamsdeel regelmatig in het ijs wordt gezet. „Zondag is dat na de wedstrijd ook gebeurd. De blessure is nog niet helemaal over, maar het gaat gelukkig steeds beter Tegen Feyenoord durfde ik al weer heel wat. Dat komt mijn zelfvertrou wen voor woensdagavond alleen maar ten goede". In het Wembley-stadion. waar Dene marken zich gesteund weet door 15 a 20 000 landgenoten (Lerby „Zoiets is nog nooit gebeurd" i is Olsen een van de vele Deense spelers die in buiten landse dienst voetballen Weliswaar is in Denemarken enkele jaren geleden het semi-profvoetbal ingevoerd, maar dat betekent nog altijd niet dat er een eind is gekomen aan de exodus van voetballers De 20.000 gulden die ge middeld in Denemarken kan worden verdiend is in de ogen van Olsen met meer dan ..een leuke bijverdienste" m vergelijking met de tonnen die in Nederland. Belgie, Spanje. Italië en West-Duitsland kunnen worden opge streken. De affaire bij de voetbalvereniging Kloetinge bewijst weer eens. dat een clubbestuur moeiteloos een speler bij wijze van straf kan schorsen, maar dat een spelersgroep niet een be stuurslid bij wijze van straf enige tijd op non-actief kan stellen. De man. die geschorst werd. was zoals bekend Leo Slabbekoom. die in de voetbal krant van de PZC het bestuur van Kloetinge uiterst kritisch onder de loep had genomen Het betoog van Slabbekoom kwam er eigenlijk op neer. dat bij deze Bevelandse club het eerste elftal beslist niet gezien wordt als het vlaggeschip van de vereniging „De rest van de club leeft helemaal niet mee", zei de middenvelder bij voorbeeld. ..Ik vind dat vooral het bestuur daarin tekort schiet. De trai ner moet bij ons alles zelf doen Hij moet zorgen dat er een bal komt als we moeten spelen. Hij moet de scheidsrechter ontvangen en nog veel meer van dat soort dingen. Dat zou het werk van het bestuur moeten zijn om dat te regelen. Maar ze staan wèl klaar met kritiek als het eens wat minder gaat" betoogde Leo Slabbe koom. die men zeker niet kan verwij len een blad voor de mond te nemen. Het opmerkelijke is nu, dat deze eer ste elflalspeler niet is geschorst omdat hij iets verkeerds heeft gedaan. Nee hij is geschorst omdat hij ronduit bekend heeft gemaakt wat anderen verkeerd hebben gedaan. Het lijkt een beetje op het klassieke misverstand rond de journalistiek: ook al heeft de brenger van het slechte of rampzalige nieuivs niets te maken met het ont staan van dat nieuws, toch zijn er velen die hem graag zouden stenigen of erger nog De beschuldigingen van Leo Slabbe koom liegen er niet om, maar de middenvelder voelt zich kennelijk zeer sterk in zijn schoenen staan, want afgelopen weekeinde zei hij nog: „Ik sta nog wel achter de uitspraken die ik heb gedaan - Het is wel hard overgekomen, maar er wordt nu ten- Sportcommentaar minste over gepraat. Ik denk dat we m die gesprekken best tot verbetering binnen de club kunnen komen". An derzijds weigert voorzitter Puck Haasdonk, die zich heeft uitgeroepen tot de enige spreekbuis van de vereni ging, antwoord te geven op de voor de hand liggende vraag: heeft Leo Slab bekoom gelijk met zijn opmerkingen? Van zijn kant komt geen feitelijke weerlegging Wel de mededeling dat publicaties over deze affaire „een interne aangelegenheid"zoals hij het noemt gekwalificeerd moeten wor den als vuilspuiterij. Heeft Leo Slabbekoom gelijk met zijn opmerkingenOp zijn minst is hier het gezegde 'waar rook is. is vuur' van toepassing Toevallig spraken we een scheidsrechter, die een van de oefen wedstrijden van Kloetinge leidde len let wel: een thuiswedstrijd van Kloe tinge). Hij wilde wel kwijt niet door het bestuur ontvangen te zijn: „In de kleedkamer voor scheidsrechters vond ik alleen twee consumptiebon nen Ik dacht: gaat dat hier zo Een bestuurslid om mijn reiskosten mee te regelen was er ook niet" En dan te bedenken dat het bestuur van Kloe tinge even veel leden telt als een voetbalploeg spelers: elf. Slabbekoom merkte ook op: ..Maar ze staan wèl klaar met kritiek als het eens wat minder gaatEen andere betrokkene m dit stadium wü niet iedereen meer met naam en toenaam genoemd worden gaf daar nog een aardig voorbeeld van Zo gebeurde het na een verloren wedstrijd dat een bestuurslid de kleedkamer binnen kwam met de opmerking Gecondo leerd hoor" Dat alles maakt ivel duidelijk, dat er soms een bijna ge spannen sfeer was gegroeid tussen enerzijds de spelersgroep en ander zijds het bestuur In die sfeer ivas het niet zo verbazingwekkend, dat het soms favoriete Kloetinge het in de competitie liet afweten Leo Slabbekoom zei het zelf ook. ..Twee jaar terug ging het ineens heel goed met Kloetinge en we hadden het jaar daarop bijna dezelfde ploeg We waren dus een van de kanshebbers en dat is helemaal de mist ingegaan. Dat heeft te maken met de hele mentaliteit bij Kloetinge" Slabbekoom <„ik maak me daar zelf onbewust ook schuldig aan' i weet ook: „Dat beetje extra inzet, zoals Arnemuiden dat bijvoorbeeld kan. dat kan Kloetinge nooit opbrengen" Die extra inzet, die etrtra motivatie kan er inderdaad alleen maar komen als het eerste elftal gedragen wordt door de hele club. Een hoge positie op de ranglijsi en het liefst natuurlijk een kam pioenschap is ivel voornamelijk het werk van spelers en trainer, maar niet uitsluitend Ook een goede orga nisatie, een goede begeleiding door bestuur en ander kader is dan nood zakelijk Kees Blomaard. een vroeger len zeer actiefi bestuurslid van Kloetinge, gaf Leo Slabbekoom geen gelijk: „Hij had eerst naar het bestuur moeten gaan". Het is typerend voor de verhoudingen binnen de club dat uit de spelersgroep de opmerking komt: dat heeft geen zin. icant knltek wordt toch zo van tafel geveegd Zo n opmerking wijst allerminst op een plezierige sfeer van inspraak binnen een club. Vanavond (woensdag i gaan spelersgroep en be stuur van Kloetinge de problemen verder bespreken Leo Slabbekoom heeft in ieder geval al gelijk gekregen er uordt nu tenminste over gepraat Binnen Kloetinge is nu wat op gang gekomen en als de bereidheid tot samenwerking er is, zullen er binnen en buiten de lijnen meer goede resul taten komen dan de twee verrassende overwinningen in de eerste twee wed strijden Als een van de grootste zater dagclubs van Zeeland is voor Kloetin ge het tweede klasserschap zo langza merhand een verplichting. JOOP VAN DEN BERG

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 29