Grote belangstelling voor parkietententoonstelling Ruim 60 belangstellenden op emancipatiedag in Oostburg Sasse heemkundige vierde 15-jarig bestaan Wissel Zeeuws-Vlaanderen IN 'DE WARANDE' IN SINT-JANSTEEN Axelsestraat Terneuzen houdt Herfstfeest 1983 Schrijfavond Vredesplatform in Terneuzen MAANDAG 19 SEPTEMBER 1983 SINT-JANSTEEN Onder grote belangstelling hield de Parkieten Speciaal Club van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers, regio 'Zeeuwsch-Vlaanderen' vrijdag, zaterdag en zondag de jaarlijkse clubtentoonstelling in de grote zaal van het gemeenschapscentrum 'De Warande' in SintJansteen. In totaal waren voor deze tentoonstelling en show, die voor de elfde keer werd gehouden, 450 parkieten, verdeeld over 31 inzendingen ingeschreven. De ingeschreven vogels waren 350 grasparkieten, ongeveer 70 agaporm- den en 30 grote parkieten. Dit aantal is ongeveer gelijk aan dat van de voorgaande jaren Ook de kwaliteit van de ingezonden vogels was dit jaar weer van een hoog gehalte. Voorzitter Rudy van Hauten van de organiseren de vogelvereniging toonde zich daar zaterdagavond bijzonder verheugd over. In zijn openingswoord onder streepte hij dat de regio Zeeuwsch- Vlaanderen de laatste jaren een be hoorlijke ledengroei heeft gehad. Een tegenvaller voor de organisatoren was overigens wel dat eind deze maand in Veenendaal de nationale tentoonstel ling wordt gehouden. ,,Een top-kwe- ker kiest in zo'n geval natuurlijk voor een nationale tentoonstelling. Het is gewoon niet mogelijk om je vogels een aantal weken in topconditie te hou den". aldus Van Hauten. die zich zeer verheugd toonde over de vele honder den belangstellenden uit geheel Zeeuwsch-Vlaanderen. Een onafhankelijk koips van zeven keurmeester, K. Zegelaar uit Papen- drecht, N. Noorlander uit Gouda, W. Beckmann uit Rotterdam, A Buuron uit Steenbergen. H. Bakker uit Roo sendaal. W van Hese uit Ridderkerk en T. van de Heuvel uit Heeswijk- Dinther, had de handen vol om tot een puntenbeoordeling te komen. De gebruikelijke bondsonderschei- ding, het parkietenkruis van de Ne derlandse Bond van Vogelliefhebbers, ging naar P. de Cock uit Vogelwaarde. Zijn inzending, een 'Lutinagraspar- kiet' EK (eigen kweek i. kreeg van de keurmeesters 90 punten. Met dat pun- tenaantal behaalde hij ook de titel van algemeen kampioen EK bij de enkelingen afdeling grasparkieten. Kampioen werd hij verder m de Aca- tegorie bij de enkelingen. Ook deze grasparkiet kreeg 90 punten toege kend. Kampioen EK stammen bij de agapormden werd H. de Poorter yit Vogelwaarde met 358 punten. Bij stammen EK voor grote parkieten eiste R. Boone uit Hulst met 354 Wintercompetitie bridgeclub 'Luctor' TERNEUZEN De bridgeclub 'Luc tor' uit Temeuzen speelde in het kader van een wintercompetitie de derde wedstrijd in hotal 'De Post' in Temeuzen. In de A-groep werd ge speeld met een howell tien met negen paren. De uitslag. 1 de heer Meeuwse-de heer Risseeuw. 2 de heer en mevrouw Lichte- veld; 3 mevrouw Blesbroeck-de heer Van der Hooft, 4 de heer Buyse-de heer Remijn. 5 de heer Sandrim-de heer Visser. In de B-groep werd gespeeld met een howell zes met zes paren. De uitslag' 1 mevrouw Van den Dries- mevrouw Sandrini, 2 mevrouw Reedijk- mevrouw Schiltman. 3 de heer Willemstein- de heer Kint. 4 mevrouw Olieslager-me vrouw Brouwer. 5 de heer Olieslager de heer Vreeswijk In de C-groep werd gespeeld met een howell zes met zes paren De uitslag: 1 de heer en mevrouw Hame- linck, 2 mevrouw Botter-de heer Amoldl, 3 mevrouw Bakker-mevrouw Jacobs, 4 me vrouw Timmerman-mevrouw Van de Wa ter, 5 mevrouw Burger-mevrouw De Ko ning. Inbraak in keet van de gemeente Hulst HULST De groep Hulst van de rijkspolitie is afgelopen weekeinde geconfronteerd met verschillende diefstallen en inbraken. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd inge broken in een houten keet van de gemeente Hulst, aan de rand van een bosje aan de Veldstraat. Men is de keet binnengekomen door eerst een ruit in te slaan en vervolgens een deur open te breken. Ontvreemd werd een grote hoeveelheid gereed schap. Een aantal gereedschappen is terug gevonden in de nabijheid van het woonwagenkamp. F. B. uit Hulst deed aangifte van een diefstal van zijn fiets. Die had hij zaterdag afgesloten neergezet in de Assenboomgaardweg in Hulst. Vrijdag werd ook een fiets gestolen, van E V. uit Sint-Jansteen. V. had zijn fiets niet afgesloten neergezet achter een hoekje aan de Van de Maelstede- weg. punten de eerste plaats voor zich op. Derby-kampioen met 89 punten werd L. de Vos uit Hulst. De poule-prijs en prijs de Vos gingen naar R. Boone uit Hulst. De koppelprys voor twee vo gels ging naar P. de Cock. In het klassement van verdiensten, dat wordt opgemaakt aan de hand van vijf ingezonden vogels EK, eindigde C. Verborgt uit het Belgische Adegem met 450 puntenOp op de eerste plaats. H. de Poorter en P. de Cock eindigden respectievelijk met 449 en 448 punten op de tweede en derde plaats. In een tot de laatste plaats bezette grote zaal van 'De Warande' in Sint- Jansteen, reikte zondagavond voor zitter Van Hauten de prijzen uit. Uitslagen De uitslagen' agapormden EK Stammen: kampioen: H. de Poorter. Vogelwaarde. 358 punten, grote parkieten EK stammen, kampioen R. Boone. Hulst, 354. Graspar kieten EK enkeling kampioen algemeen P. de Cock. Vogelwaarde, 90 punten, kam pioen top. F. Schaddelee. Zelzate (Bi. 89; kampioen A: P de Cock, Vogelwaarde90, Zware schade bij ongevallen Reuzenhoeksedijk in Temeuzen TERNEUZEN Op de Reuzenhoek sedijk bij Terneuzen zijn zaterdag ochtend vroeg en zaterdagavond twee auto's vernield bij twee onge vallen. 's Ochtends vroeg kwam J. de S. uit Hulst met zijn auto in de rechterwegberm terecht. Toen hij de wagen wilde corrigeren, school die door in.de linkerberm. Daar ramde de auto een drietal boompjes. De S. liet z'n auto na het ongeval achter. Zaterdagavond omstreeks acht uur 3liptc de auto. bestuurd door E J. L. van K. uit Terneuzen. in een bocht op de dijk. De auto kwam in de berm terecht en belandde 15 meter lager ondersteboven in een sloot. Met veel moeite zagen Van K. en mede-mzit- tende N. R. J. B. uit Terneuzen kans uit de auto te kruipen Zondagochtend om elf uur slipte de auto. bestuurd door A. J. van der L uit Hoek. op rijksweg 2-52 ter hoogte van het sluizencomplex bij Temeu zen. De auto kwam daarop in botsing met die van P M. van R. uit Vlissin- gen De laatste auto werd zwaar, de auto van Van der L. licht beschadigd. kampioen B: W. van Ackcr. Oostburg, 89; kampioen C J Moerland. Rilland-Bath. 88; kampioen NG. P Dezuttcr. Sas van Gent. 88. kampioen jeugd: E de Bakker. Vogel waarde. 88 Grasparkieten EK poppen: algemeen kampioen F Schaddelee, Zelzate iBi. 88; kampioen A I de Reu, Sas van Gent, 88; kampioen B W van Acker, Oostburg. 88, kampioen C: J. Moerland, Rilland-Bath. 87. kampioen NG D. Feys, Brugge (Bi, 87 Agaporniden EK enkelin gen: algemeen kampioen H. de Poorter. 'De Puit' hield hengelwedstrijd VOGELWAARDE De zeehengel- vereniging 'De Puit' uit Vogelwaarde hield zaterdag de vijfde clubwedstrijd van het seizoen in de Westerschelde bij Baalhoek. Aan de wedstrijd namen 25 hengelaars deel. De vangst was redelijk. In totaal werden er 31 vissen, ongeveer 5.5 kilo gevangen. Na afloop werden in zaal 'De Doosjes' in Vogel waarde de prijzen uitgereikt. De uitslag; 1 Theo de Kort met 1100 punten; 2 G. Mangnus, Vogelwaar- dehi 930; 3 mevrouw De Kort-Van der Veeken, Vogelwaarde. 850: 4 J. de Poorter, Vogelwaarde. 550; 5 F. Roc- tus. Vogelwaarde. 370. 6 M. van Bun deren. Vogelwaarde. 285; 7 K. Visser. Vogelwaarde. 282 Stand clubkam pioenschap: 1 J. de Poorter, 3285; 2 G. Mangnus 3100; 3 A. Gelderland 2630. De zesde en laatste clubwedstrijd van het seizoen wordt gehouden op 22 oktober. Er wordt dan gevist nabij het Oude Gemaal in Ossenisse. De wed strijd begint om 14.30 uur en duurt tot 17.30 uur. De inschrijving staat open vanaf 13.00 uur in zaal 'De Doosjes' in Vogelwaarde. Daar worden na afloop ook de prijzen uitgereikt. Vrouwen voor Vrede en mannen BRESKENS In een interview met leden van de werkgroep Vrouwen voor Vrede in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. in de PZC van vrijdag, is een storende fout geslopen. In het artikel kwam het citaat voor 'Mannen redeneren maar verstandelijk en vrouwen meer vanuit hun gevoel' Dat moest zijn .Mannen redeneren meer verstandelijk en vrou wen meer vanuit hun gevoel'. Corrie van Krumingen van de werk groep ten overvloede ..Mannen zijn bij ons ook van harte welkom Dat misverstand moet maar eens de we reld uit". Vogelwaarde 90plus. kampioen lop. H. de Poorter. Vogelwaarde. 90 plus, Kampioen A F Reums. Clinge. 88, kampioen B L de Vos.Hulst 89. kampioen C A van de Broecke. IJzendijke, 90. kampioen NG M. Janssens. Oost-Souburg. 87. Grote parkie ten EK enkelingen algemeen kampioen R Boone. Hulst. 89, kampioen top J Lous, Westkapelle. 89; kampioen A P de Cock, Vogelwaarde. 89, kampioen NG L. de Vos, Hulst. 89plus; enkeling B F Meert Waeh- tebeeke (B) 89plus Grasparkieten OEK enkelingen, algemeen kampioen C Ver borgt. Adegem (B>. 91. kampioen top F Schaddelee. Zelzate (Bi, 90. kampioen A J de Roeck. Hulst, 89plus. kampioen B C. Verborgt. Adegem (Bi 91, kampioen C. J. Moerland, Rilland-Bath, 89, kampioen NG; D. Feys. Brugge (Bi. 88. Agaporniden OEK enkelingen kampioen algemeen en kam pioen top H. de Poorter. Vogelwaarde. 91. kampioen C. A van de Broecke. IJzendijke. 90. Grote parkieten OEK enkelingen alge meen kampioen P. de Cock, Vogelwaarde, 91plus: kampioen top- J. Lous, Westkapel le, 90. kampioen A P de Cock, Vogelwaar de 91 plus. Grasparkieten B OEK enkelin gen: C Verborgt. Adegem (B). 90 Graspar kieten OK enkelingen kampioen: J de Roeck. Hulst. 89. Agaporniden OK enkelin gen kampioen: F Reums. Clinge. 89 Kam pioen derby L. de Vos, Hulst. 89. Poule- prijs: R. Boone, Hulst. 89. Koppelpms: P de Cock, Vogelwaarde, 91 en 89 Pros de Vos. R Boone. Hulst, 89. 88 en 89. Graspar kieten afdeling topkwekers, gouden me daille: F Schaddelee. Zelzate iBi. 442plus: A-kweke:s gouden medaille L de Vos. Hulst 441. A-kwekers zilveren medaille P. van Gimst, Hulst 440. A-kwekers bronzen medaille: J de Roeck. Hulst 439, B-kwekers gouden medaille: C. Verborgt, Adegem (B) 441, B-kwekers zilveren medaille: W. van Acker, Oostburg. 441: B-kwekers bronzen medaille R. van Hauten. Hulst 440; C- kwekers gouden medaille J Moerland. Rilland-Bath, 436. C-kwekcrs zilveren me daille A van Hurck. Westdorpe 435; NG- kwekers gouden medaille' P Dezutier, Sas van Gent, 436, zilveren medaille: G. Eysac- ker. Hengstdijk, 433. bronzen medaille: J. de Kort, Dordrecht Agaporniden, afdeling topkwekers. gouden medaille: H de Poorter. Vogelwaarde 446. A-kwekers gouden medaille: F Reums. Clinge. 432: B-kwekers gouden medaille: L de Vos. Hulst. 431, C-kwekers gouden me daille, A. van de Broecke, IJzendijke. 445, NG-kwekers gouden medaille: niet toege kend Grote parkieten: A-kwekers gouden me daille P de Cock, Vogelwaarde. 432. NG- kwekers gouden medaille R. Boone, Hulst. 443, Jeugd, gouden medaille; E. de Bakker. Vogelwaarde, 439, jeugd zilveren medaille. D Feys, Brugge (B) 436 Jeugd-klassement drie vogels EK 1 E. de Bakker, Vogelwaar de 264. 2 D Feys. Brugge 1B1. 262. Beker voor vijf vogels EK: H. de Poorter. Vogel waarde met 446 punten Klassement van verdiensten 1 C Verborgt. Adegem iB 450. 2 H de Poorter. Vogelwaarde. 449. 3 P de Cock. Vogelwaarde. 448, 4 F Schadde lee. Zelzate (B). 447; 5 A van de Broecke. IJzendijke, 447; 6 F Meert, Wachtebeke (B). 445. 7 J Lous. Westkapelle, 444, 8 J Moer land. Rilland-Bath, 443: 9 L. de Vos. Hulst 442. 10 E de Bakker. Vogelwaarde. 442 7%:*•- Een kijkje in de zaterdag geopende maquettezaal van de jubilerende Sasse heemkundige kring. MET OPENING 'MAQUETTEZAAL' VAN 1 TOT ES MET 8 OKTOBER TERNEUZEN Burge- van de attracties, een houdt zich overigens meester C. Ockeloen grote prijsvraag, waar- ook alweer geruime tijd van Terneuzen opent za- meevele honderden gul- bezig met de verkeers- terdag 1 oktober het dens aan waardebonnen voorzieningen in het Herfstfeest '83 van de te verdienen zijn. Zowel werkgebied. De onder- Vereniging Onderne- op de openingsdag als nemers staan op het mers Axelsestraat en op de slotdag wandelt standpunt dat eventue- omgeving in Terneuzen. een boerenkapel door de le maatregelen zeker Om half twee 's middags straat. En verder lopen niet gepaard mogen verricht hij een ope- er sandwichmannen gaan met een aantas- mngshandeling bij de rond. die surprises uit- ling van de bereikbaar- gerestaureerde Huizin- delen, en kan er een heid van het winkeige- ga-bank in de straat, rondrit worden gemaakt bied. Ze noemen die goe- Daarna is het een week in een koetsjè de bereikbaarheid - de lang feest in de Axelse- Daarnaast zijn er tal van Axelsestraat is een van straat en omgeving. shows, demonstraties en de belangrijkste ver- De vereniging, waarbij spelletjes voor de jeugd, keersaders in Terneuzen nagenoeg alle wankels Ergens in de straat staat 'een S''oot voordeel', en andere ondernemin- een schandpaal en wie Een enquete. een jaar gen in het Axelsestraat- zlCh even jn de wereld geleden gehouden onder gebied zijn aangesloten, van Laurel en Hardy wal het winkelend Publiek, wil met het Herfstfeest wanen, kan met taarten maakte echter duidelijk '83 de aandacht van het g00ien. Donderdag 6 ok- dat ei' vooral °P liet ge- winkelend publiek vesti- tober is er een extra bied van parkeren nog gen op het gevarieerde koopavond. de nodige wensen leven, assortiment dat de win- Reden voor de vereni- kels te bieden hebben ging om. in nauw over- Tijdens de feestweek Vc/tictr leg met Veilig Verkeer worden de etalages en De Vereniging Onderne- Nederland, een aantal gevels nogeens extra mers Axelsestraat en suggesties te formule- versierd en bovendien omgeving, die nu een ren. En die worden nu kogit iedere deelnemer paar jaar bestaat en in door de verschillende in- voor de dag met een of die periode tal van acti- stanties op hun haal- andere specialiteit. Een viteiten op poten zette, baarheid getoest, Autoruit vernield HOOFDPLAAT Zondagmiddag is de rechterachterruit van de personen auto van de Belg I de W uit Gent vernield. De man was aan het vissen en bij terugkomst ontdekte hij de vernieling. Er werd niets uit de auto ontvreemd De auto stond geparkeerd aan de Inlaag in Hoofdplaat Schade aanrijding in Sint-Jansteen SINT-JANSTEEN Bij een aanrij ding in de Wilhelminastraat in Sint- Jansteen zijn zaterdagmorgen om streeks elf uur twee personenwagens zwaar beschadigd. Het ongeluk ge beurde toen de autobestuurder C. P. uit Hoek linksaf een parkeervak in wilde rijden, vervolgens in een slip raakte en daardoor frontaal in botsing kwam met de auto van I. F. uit Hulst Diefstal portefeuille in Hulst verijdeld HULST Een vrouw uit Hulst heeft vrijdagavond met een uiterste krachtsinspanning kunnen verhinde ren dat een andere vrouw er met haar portefeuille met ruim 200 gulden van door ging. Mevrouw S stond om streeks half zes met de portefeuille in haar hand voor een supermarkt in de Gentsestraat. Toen de andere me vrouw haar de weg vroeg probeerde deze tijdens het gesprek haar porte feuille uit de handen te rukken Toen dat met lukte, maakte ze zich uit de voeten. De groep Hulst van de rijkspo litie heeft de zaak in onderzoek. SAS VAN GENT De Heemkundige Kring in Sas van Gent vierde zater dag het 15-jarig bestaan. Dat werd voornamelijk gevierd in 'De Speye', waar burgemeester drs W. R. V. Du- sarduijn 's middags de zogenaamde 'maquettezaal' opende. In die zaal is niet alleen (permanent! een grote maquette van Sas van Gent te zien, maar er hangen de komende weken ook tal van kunstwerken van de Westdorpse kunstschilder Fer. Slock. TERNEUZEN In het kader van de acties, gericht tegen de plaatsing van kruisraketten, houdt het Vredesplat form Zeeuwsch-Vlaanderen woens dag een schrijfavond in het Jongeren centrum Terneuzen (JCT) in de Ter- ncuzense Nieuwstraat. Het is de be doeling dat er zoveel mogelijk brie ven van Zeeuwsvlamingen tegen de kruisraketten worden verzonden aan kamerleden en bewindslieden. Hoewel er woensdagavond voorbeeld brieven aanwezig zijn, is iedereen vrij te schrijven wat hij of zij wil. Voor papier en enveloppen wordt gezorgd. Een pen en postzegels moeten de briefschrijvers zelf meenemen. Dezelf de avond wordt informatie verstrekt over de bustocht naar de grote Vre desdemonstratie. op 29 oktober in Den Haag. Burgemeester Dusarduijn feliciteerde de jarige Krmg en voorzitter Frank Puylaert stond nog even stil bij de Ledenvergadering van VV Clinge CLINGE De leden van de voetbal- vereniging Clinge zijn ti'vens de laatst gehouden ledenvergadering geconfronteerd met de bezuinigings maatregelen van het bestuur. Een drastische contributieverhoging, va riërend van 20 tot zelfs 40 procent, is vrijdagavond na lang beraad uitein delijk het resultaat geworden. Voor zitter Robert Willaert lichtte het voorstel "met pijn in het harC'toe, maar hij zag geen andere uitweg om het gat in de begroting (ruim zesdui zend gulden) te kunnen dichten. Het bestuursvoorstel werd tijdens de ledenvergadering gewijzigd, omdat een groot aantal leden vond, dat de verhoging voor. met name de jongste leden van de vereniging, te drastisch zou zijn. Een compromis werd gevon den in een fikse verhoging van voor de veteranen en een geringe verlaging voor de jongste jeugdleden. Tijdens de bestuursverkiezing werd R Bracke herkozen en trad A. Ka- gioglon af als bestuurslid. Doordat er geen kandidaten waren voor de va kante bestuursfunktie blijft er een open plaats in het bestuur. Collecte HULST De collecte ten bate van het Koningin Wilhelminafonds voor de kankerbestrijding heeft in Hulst 6.767.05 opgebracht. nnh Klep geschiedenis. Eén van de waps ten. die hij aanstipte: de stnjc- u- Canisvliet. alweer jaren gay-08 "Ach", constateerde Puylaert' "Sas van Gent is een stil piaï Daar mag zo af en toe best eens tbe gebeuren Hij huldigde twee ba pjgü rijke vrijwilligers van de Kring '-jrri Obne en 'drukker' Winne. Na een receptie ging het helt schap genodigden aan de rdfes Niet ver van 'De Speye' wac gemeente een sierhek voor deWÈ^n 0 minaboom aangeboden. En een wan deling, met 'De Vere&f Vrienden' voorop, volgde he! asj^ den van sierkettingen, ter verin van het Oude Klooster. Avonds was er een feestelljte neelavond, verzorgd door de tafcissl groep Terneuzen. De groep bractfl blijspel 'Spookhuis te koop' thriller 'De doos van Pan dom viering richt de Heemkundige zich nu vooral op de aanleg til houten ophaalbruggetje uit 1824< de kanaalarm. Daarmee is angs^m 75 000 gulden gemoeid. Ensali 1.000 gulden binnen Voorspel! iel van de Kring: dat. bruggetje k nog dit jaar. Maar dan moet gemeente meewerken. r.de lp hi Diefstal benzine CADZAND Een nog onbek man heeft vrijdagavond benziK tankt bij het station van De -r" Cadzand en is zonder te be tales éf gereden. De auto, met een NedaS kenteken, bleek ook nog geslok 'Chu: id VAN WESTZEEUWS-VLAAMSE WERKGROEP OOSTBURG „Na 1985 ziet het er voor de vrouwenemancipatie nog minder rooskleurig uit. Dan vervalt de rijksbijdrage en wordt emancipa tie een onderdeel van het sociaal cultureel werk". Dat zei Coby van de Ree, lid van de emancipatiewerk groep Wcst-Zeeuwsch-Vlaandercn, zaterdagmiddag tijdens de emanci patiedag in het hervormd kerkcen trum in Oostburg. Zij betreurde het dat een goed emancipatiebeleid ach terwege blijft en er geen extra geld beschikbaar komt. Ook vindt zij het jammer dat slechts 24 gemeenten in Nederland een emancipatiewerkster in dienst hebben.Dc emancipatiedag werd georganiseerd door de emanci patiewerkgroep West-Zeeuwsch- Vlaanderen. Na de inleiding van Coby van de Ree trad de vrouwentheatergroep 'Zilt' uit Middelburg op met het stuk 'Maand verband en andere blues' De zeven vrouwen van de theatergroep brach ten voor vrouwen zeer herkenbare problemen op de planken Onderwer pen als een sollicitatie, onvruchtbaar heid en zwaarlijvigheid en de proble men die het voor een vrouw met zich mee kan brengen werden op een realistische manier weergegeven. Een wisselend programma, waarin naast ernstige problemen ook plaats was ingeruimd voor humor en muziek. Na de pauze trad de zangeres Coby Schreyer op. Zij wist de aanwezigen te boeien met spreuken, gezegdes en liedjes, waarin de rolbevestiging dui delijk naar voren kwam. Het liedje 'Brood en Rozen' aan het eind van het programma scoorde hoog. Er waren ruim zeventig bezoekers, onderwie vijf mannen. Tijdens de emancipatiedag werd te vens de videoband 'Sien, en hoe zit het nou met Ot?' vertoond De film is een onderdeel van de cursus voor mannen en vrouwen met een onder wijsakte die de emancipatiewerk groep West-Zeeuwsch-Vlaanderen 5 november begint in samenwerking met de docenten van een pedagogi sche academie in Nijmegen. Doel van deze cursus is het beïnvloeden van cultureel bepaalde man/vrouw-rolpa tronen in het onderwijs voorkomen Tijdens de emancipatiedag waren stands aanwezig van de stichting 'Blijf van mijn lijf. de werkgroep Vrouwen orienteren zich op de samen leving (VOSi, de emancipatiewerk groep West-ZeeuwschVlaanderen, het vrouwencontact 'Lotje' en de werk groep Vrouwen voor Vrede, die allen mlormatie gaven over hun activitei ten. Na afloop was in het vrouwencon tact 'Lotje' soep en stokbrood ver krijgbaar. Het geheel werd afgesloten met een vrouwenfeest aldaar. Met droefheid geven wij u kennis dat nog vrij onverwacht van onze zijde werd weggenomen mijn geliefde man. onze zorgzame vader en opa CORNELIS VERPOORTE op de leeftijd van 58 jaar. Axel. W. A, Verpoorte-van de Walle Kinderen en kleinkinderen 4571 BR Axel. 18 september 1983 Joost de Moorstraat 12 De crematie zal plaatsvinden op donderdag 22 september a.s. in het crematorium te Middel burg, Zij die de plechtigheid voorafgaande aan de crematie wensen bij te wonen worden verzocht om 15.00 uur aanwezig te zijn in het cremato- Gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium na de plechtigheid. Op verzoek van de overledene geen toespraken en geen bloemen. Dankbaar omdat we haar zo lang in ons m~_ mochten hebben is ria een liefdevolle verzorgigp St' in Huize 'Ter Walle' van ons heengegaan c zorgzame moeder en oma CYDONIE MARIE VAN DEN HEMEL weduwe van Camiel August Cornells Calx Geboren te Biervliet op 11 april 1893 en alc overleden 17 september 1983. Gullegem (B Marguerite Vandenbulcke- Calo: Thérèse. Jacques en kinderen Cécile. Toni en kinderen Luc. Kateiijne en kinderen Terneuzen: Jan Calon Judith Calon-Buijsse Frits en Rita Marian St.-Jansteen: August Calon Yvonne Calon-Hesters Jean-Paul Biervliet. Alien Buijsse-Calon Harry Buijsse Marion Enno Biervliet. 17 september 1983 Huize 'Ter Walle' Correspondentieadres: Markt 6, Postbus 10, 4520 AA Biervliet De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beledi wordt uitgenodigd, zal plaatsvmden op w® dag 21 september om 14.00 uur in de panx£ kerk te Biervliet, waarna de begrafenis op r R.-K. kerkhof aldaar. Samenkomst voor de familie om 13.45 uur; Huize 'Ter Walle'. De gebedsdienst wordt gehouden op dinsdag* september om 19.00 uur in Huize 'Ter Waiie Zij die door omstandigheden geen rouw» hebben ontvangen, gelieven deze advertentie^ zodanig te beschouwen. ONJUISTE BERICHTGEVING Nevenstaande advertentie stond jl. zaterdag in de PZC en is op geraffi neerde manier door derden ge plaatst. De in de advertentie genoemde bedrijven verklaren nooit enige bespreking of stappen in die richting te hebben onderno- Garage Van Driel Terneuzen Haarmanweg en Garage Van Driel Axel Julianastraat souiterij en alle andere activiteiten worden m.i.v. maandag waargenomen door Garage De lol A«ei Garage Vervaet m Tem»^ n

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 18