Vlissingen tegen Boeimeer opnieuw naar nederlaag Zierikzee scoort al acht keer in twee wedstrijden Breskens verspeelt de winst in blessuretijd Terneuzen slaat na rust toe: 2-0 zege Toppers delen winst in de derde klas THUISPLOEG KAN NIET IMPONEREN: 3-2 VERLIES Vanavond Zeeuws Elftal - Nederlands Elftal Vlissingen onderaan Verlies BV Souburg DRIE GOALS VAN VAN CRAENENBROECK Vosmeer gelijk Aanvalsdrift van Sluiskil niet beloond MAANDAG 19 SEPTEMBER 1983 itene O 4 «4 PZC/ sportkrant 11 I ADVERTENTIE, VUSSINGEN Schrijnender kan de positie van Vlissingen na twee competitiedagen niet lijn. Van de met veel bombarie aangekondigde wederopstanding van de ploeg, die vorig seizoen de degradatie maar ternauwernood ontliep, is in drie uur voetbal nog niets gebleken. Tot nu toe valt Vlissingen, ondanks ambitieuze plannen en ondanks versterkingen, in de categorie 'kommer en kwel'. Vorige week werd het team van trainer Bert Pentury jgevaagd door Breskens en gistermiddag keken zo'n achthonderd toeschouwers geboeid bij de tweede teloorgang van Vlissingen in dit seizoen. Tegenstander Boeimeer toonde i, dat het Vlissingse verlies vorige week in Breskens geen toeval was: 2-3. Breskens. Beide ploegen promoveer den het afgelopen jaar voor de tweede Zelfs de glimlach van de meest notoi- heeft de formatie van trainer Bert re optimisten is in twee competitieda- Pentury daarin nog geen bres gesla gen al veranderd in hoongelach. En op gen. Tier behoeft Vlissingen voorlopig Dat is ook niet verwonderlijk, want niet te rekenen. Een ploeg, die zich met uitzondering van Jaap Meerman naar buiten toe zó kwetsbaar opstelt blijken de aanwinsten van Vlissin- jioet ook het karakter bezitten om gen tot nu toe niet meer dan 'papie ren versterkingen'. In de oefencam pagne was de Walcherse tweede klas- ser de gevierde ploeg, maar nu de uitdeling der prijzen is begonnen speelt Vlissingen verstoppertje. Gis teren liet Vlissingen, zich de les liet lezen door een opvallend sterk Boei meer, de hoogst spelende Bredase amateurclub. Boeimeer ontpopte zich in Vlissingen als de Brabantse tegenhanger van al geopend met een kopbal, ndat nadat hij al eerder in de wedstrijd tegen de onderkant van de lat had gekopt. De gelijkmaker van Johnny Livramento (het eerste competitie- doelpunt van Vlissingen) een minuut of acht voor rust werkte echter niet bevrijdend bevrijdend voor Vlissin gen. In de tweede helft verviel Vlissingen weer in een fantasieloos spelletje met veel foutieve passes en veel verloren man-tegen-man-duels. Mogelijk dat de terugkeer van Rob de Nooijer (hij I uc IC1 UKIVCCl vail null ut nuuiiti mij keer in drie seizoenen Vorige week herstc|1 yan ccn dubbele b„nbrcuk, won Boeimeer al probleemloos met broodnodige creativi- 3-1 van Berkdijk en omdat Vlissingen werkvoetbal dat moor froalin vort vim mnffP lllfhp- op de Nadorst te Middelburg de voetbaltopper (aanvang 18.30 uur) Dit grandioze voetbalevenement wordt mogelijk gemaakt dank zij o.m. de geweldige medewer king van: De Hooizolder, de grootste discotheek van Zeeland Assurantiekantoor Globe, Middelburg Drukkerij Meulenberg, Middelburg Watersportcamping De Witte Raaf, Arnemuiden en Surf- en catamarancentrum 't Veerse Meer, Arnemuiden MIDDELBURG Er zijn nog drie ploegen met de maximale winst uit twee wedstrijden in de tweede klas B. Als gevolg van het slechtste doel saldo staat Vlissingen voorlopig nog helemaal onderaan: overigens in ge zelschap van nog drie ploegen zonder punten. Uitslagen' Virtus-Sluiskll 3-2, WVO- RKTV'V 2-1. Dosko-Intemos 0-3. NOAD- Breskens 2-2. Vltóingen-Boelmeer 2-3. Berkdijk-Middelburg 0-0 geslaakt (wegens overlijden van een Berkdijk-speler). Internos 2 2 0 0 4 5-0 Boeimeer 2 2 0 0 4 6-3 WVO 2 2 0 0 4 5-3 Breskens 2 1 1 0 3 6-2 Virtus 2 1 1 0 3 5-4 RKTVV 2 10 12 2-2 Middelburg 10 10 12-2 NOAD 2 0 i 1 1 2-4 Berkdijk Sluiskil DOSKO Vlissingen 2 0 0 2 0 0-4 2 0 0 2 0 0-4 2 0 0 2 0 2-7 klappen op te vangen. En daar lijkt het voorlopig nog niet op. Vlissingen moest in het duel met Boeimeer voor de tweede keer opboksen tegen een van vooroordelen en voorlopig maar een fractie van zijn mogelijkhe den liet zien kwam de tweede over winning van de Brabanders met als een verrassing. «SC-BV SOUBURG— BV Souburg, onder leiding van coach Cees Rijn berg speelde op de eerste competitie- dag in tegen Waalwijk tegen WSC. De Souburgers, verdedigend in een 3-2- namen halverwege de eerste helft een voorsprong van 5 punten. dc rust waren daar nog 4 punten van over: 26-30. Xa de rust liepen de Waalwijkers uit taar 40-37. BV Souburg kon echter via Wim Eive goed bijblijven (8 punten op nji Maar doordat de Souburgers zeer reinig aanvalsrebounds hadden, kon WSC via de fastbreak scoren. Ander halve minuut voor tijd kwam BV Souburg door goed verdedigen op 2 punten: 57-55. Vier keer balbezit kon Khter niet omgezet worden in doel punten. De Waalwijkers zetten uitein- jfbjk de eindstand 59-55 op het score- Mrd door in de laatste tien seconden nog eenmaal te scoren. Fraaie start RIA tegen Aardenburg: 3-0 MIDDELBURG Dat kan weer spannend worden in de vierde klas H. Gten van de ploegen bereikte de maximale winst uit twee wedstrij den, maar cr is ook al geen enkele ploeg meer met nul punten, l'ilslagen: Vogelwaarde - Axel 1-1; Biervliet - Lewedorpse Boys 1-1; Ria - Aardenburg 3-0; Terneuzen - IJzendij- 5 opd ke 2-0; HVV - Hontenisse 2-0; Hoofd plaat - Philippine 1-1. edCül Terneuzen Vlissingen nu speelt werpt in ieder geval een vruchten af. Dat bleek wel toen de ploeg na rust schuchter de overwinning binnen probeerde te ha len. Verder dan een aantal spectaku- laire momenten voor het doel van •el de Boeimeer kwam het niet. Via Hans schijn ophouden bezig te zijn aan een Claessen en Robbie Theunis maakte herstel. In de laatste fase van de Boeimeer gchruik van de ruimte op eerste helft ging er zelfs enige drei- de Vlissingse helft: 1-3. Frans Schaap ging uit van de ploeg. Dat was nodig zorgde in buitcnspelpositie uitcinde- ook, want aanvoerder Rico Veenstra lijk nog voor 2-3. maar dat verdiende van Boeimeer had de score inmiddels Vlissingen eigenlijk al niet meer. Dreiging Voor rust kon Vlissingen nog Philippine Ris W HYV24 Atci Biervliet fendiike Hontenisse Lwcd. Boys 2 X 3 2-1 1 1 0 0 2 3-0 2 10 12 3-2 2 0 2 0 2 1-1 2 0 2 0 2 1-1 2 0 2 0 1 1 1 1 VOGELWAARDE-AXEL Een. goe de wedstrijd, waarin Axel duidelijk sterker was in de eerste helft Een kwartier voor de rust kwamen de .stall bezoekers na een reeks van gemiste kansen verdiend op voorsprong door Dick de Pooter 0-1. Vogelwaarde werd na rust sterker. Axel had kenne- Hk te veel gegeven in de eerste helft «moest nu soms ver terug. In de 33e minuut kwam de verdiende gelijkma ker. Edward Janssen zette voor en Jos Lambert stonmd klaar om er 1-1 van te maken. .j HOOFDPLAAT-PHILIPPINE De M.Pf thuisclub had het de eerste helft moe ten maken, in een half uur durend offensief. Het bleef beperkt tot een spetter op de lat van Henk Ottens. Rust 0-0. Philippine opende de tweede helft sterk. Johan Wieme bracht zijn Ploeg toen op 0-1. maar daarna moest Hoofdplaat weer komen. Alles werd op de aanval gezet en in een spannen- da slotfase werd het acht minuten 'oor tijd verdiend 1-1 door Ruud Comelis. RIA-AARDENBURG Een beter spelend Ria heeft na de rust korte netten gemaakt met Aardenburg De bezoekers hielden voor de rust de khade beperkt tot 0-0. ook al omdat De Temeuzense spits Jan Huisman, die de twee doelpunten voor zijn club scoorde. TERNEUZEN' Terneuzen heeft gisteren in een sterke wedstrijd JJzendijke van zich afgeschud. Na ccn 0-0 ruststand liepen de rood-zwarten in de eerste 25 minuten van de tweede helft naar een 2-0 voor sprong. die niet meer uit handen werd gegeven. IJzendijke toonde gedurende de openingsfase het beste van het spel. Met goed gegroepeerd voetbal werd de thuisclub op eigen helft teruggedrongen en onder druk gezet. Veel gevaar leverde dat overwicht niet op Al te vaak stokten de aanvallen in de buurt van het strafschopgebied en de bezoekers creeerden zich dan ook slechts één werkelijke kans. die echter met werd benut. Halverwege de eerste helft ontworstelde Terneuzen zich aan de greep van IJzendijke en dat herstel werd na de rust voortgezet In een van Terneuzen-zijde prima gespeelde tweede helft opende Jan Huisman in de 11e minuut de score Na goed aangeven van Boudewijn Corijn omspeelde Huisman twee verdedigers, waarna hij alleen voor de IJzendijke-doelman geen fout maak te Terneuzen ging door en voerde in de 24e minuut de voorsprong op door weer een doelpunt van Huisman, die na een voorzet van Frik de Reus met faalde: 2-0. Nadien ging Terneuzen op zoek naar een derde treffer. Die kwam er echter niet. IJzendijke was zelfs nog dicht bij een tegentreffer, maar Luc van Poucke trof uit een counter de lat. NOAD KOMT TERUG TOT 2-2 TILBURG Het was eigenlijk al ruim over tijd toen Breskens in de wedstrijd bij NOAD nog met 2-1 leidde. De Zeeuwen stonden met de rug tegen de muur in die slotfase, maar ieder moment kon het laatste fluitsignaal klinken. Zeven minuten over tijd viel echter de gelijkmaker achter Rob Gruben. NOAD mocht in die allerlaatste seconden een hoekschop nemen. Het stuurde dc doelman zelfs mee in het strafschopgebied van Breskens en in die opeenhoping van spelers scoorde Jan Haenen met een kopbal: 2-2. Die eindstand was voor Breskens eiygszins teleurstellend. Trainer Piet de Winde „Ik vond dat we de wed strijd tot de laatste tien minuten goed in handen hadden Het was een beetje ongelukkig dat de s scheidsrechter zo lang liet doorspelen. Die tweede helft had in totaal maar een minuut of vier stilgelegen. We verspelen daardoor de Winst en dat was niet nodig geweest". Het thuis spelende NOAD was niette min sterker dan vooraf werd veron dersteld. De Tilburgers hebben in dende werk van Milco van der Hooft. grijpen toen hij zich had verkeken op een dieptepass. De doelman herstelde zich met een overtreding op Theo Jansen, maar gelukkig voor Gruben was dat net buiten het strafschopge bied. Tot twee keer toe voorkwa de gelijkmaker, maar hij n Gruben as ver in De druk die de Brabanders m de blessuretijd toch ook kansloos. De slotfase van de wedstrijd ontwikkel- kopbal van Jan Haenen. die boven den werd steeds heviger. Rob Gruben alles uitsprong, bracht de Tilburgers moest bijvoorbeeld al eens stevig in- op dezelfde hoogte: 2-2. vergelijking met vorig jaar nogal wat MiDDELBURGDe toppers hcbben verjongd en zijn er vooral fysiek op verbeterd. NOAD begon overigens vo rige week wel met een kansloze 2-0 nederlaag tegen Internos Betere ploeg Vooral in de eerste helft was Bres- hel ook al zwakke Hulsterloo het zorgde junior Antoine van Duiven kens duidelijk de betere ploeg. F.r eerste punt binnen. Robur werkte toch weer voor een 2-1 voorsprong allemaal gelijkgespeeld in de eerste klas van het zondagafdelingsvoetbal Noormannen thuis tegen Koewacht 0-0. Domburg in Oostburg 4-4 en Zeeland Sport bij Com Boys 1-1 Patrijzen behaalde via een 1-1 tegen ROBUR - GRAAUW Een voor rust gezapige wedstrijd, waarin Robur ze ven minuten voor rust de leiding nam door Umberto Girones 1-0. Op slag van rust kopte Van Calmthout een voorzet van Eric de Block in eigen doel (1-1). maar kort na de hervatting van de z'cb °P ten kost6 van Graauw 4-1 en een Volharding deed het knap i Sluis. Noormannen Domburg Koewacht Zeeland Sport Robur Volharding Corn Boys Oostburg Hulsterloo Sluis Graauw varen kansen voor Bram Broecke en Jan de Lobe! voorzet van Rudie Snauwaert viel verrassend op de lat. Het opvallende was dat Bram van de Broecke dit keer weinig kans had om gevaarlijk te worden. Hij werd bijna volledig uit de wedstrijd gehouden door de lange Jan Haenen. De Zeeuwse formatie had een betere spelopvatting en meer techniek in het elftal, maar kwam onverwacht op een 1-0 achterstand. In de tiende minuut Patrij"zën na rust schoot Frank Smetsers (die OOSTBURG - DOMBURG De voor Willy de Ruysscher een lastige Oostburgers hebben na rust een 3-1 tegenstander was) hard en onhoud- achterstand omgebogen in een 4-3 baar raak. Eén minuut later kwam voorsprong, maar achteraf gezien is Breskens goed weg' weer kreeg Frank de 4.4 eindstand zeker verdiend. Het Smetsers te veel ruimte, maar zijn werd wel snel j_0 door jurgen de schot stuitte op de paal. Bakker, maar via doelpunten van De inzinking van Breskens was even- Maljaars. Van Iersel (van dertig me- wel van korte duur Het volgende lerl en Donald Waasdorp werd de kwartier was weer voor de ploeg van ruststand 1-3. Oostburg profiteerde Plet de Winde, waarin Robbie de na rust van de wind en Willy de Wever Muynck een belangrijke rol speelde. en gronnenberg zorgden voor een 3-3 De kleine middenvelder maakte na sland Een kwartier voor tijd ver- twintig minuten gelijk met een fantas- dween een vrije trap van Monteau tisch schot in de bovenhoek. Bram over het gladde veld in het Domburg van de Broecke schoot de 2-1 voor- doej 14.3maar vijf minuten voor tijd sprong op het bord uit het voorberei- k0pte Ton van Iersel de emdstand naar de verdiende 4-4. NOORMANNEN - KOEWACHT Ondanks het gemis aan doelpunten was het toch een aantrekkelijk duel. De wedstrijd bleef tot de laatste mi nuut erg spannend Koewacht was voor rust wat beter, maar doelman Wim Huiszoon kende weinig proble men Noormannen kwam alleen tot wat afstandsschoten. Na de rust speelden de Westkapelaars sterker. Jacco Oostdijk maakte er 3-1 van en won met een machteloos en zonder overtuiging spelkend Graauw werd een minuut 15 4-1 voor tijd zelfs nog op 4-1 gezet door )49-6 invaller Rob Krekelberg. 14 3-1 PATRIJZEN' - HULSTERLOO De j?beide onderaan staande ploegen be- u o" 4 gonnen voorzichtig en nerveus. Patrij- 3 2 2-2 zen had voor rust wat betere kansen 12 5-5 Rinus Moison zag zijn schot via een 12 2-3 verdediger bij toeval in de handen van 2 3- 4 de Hulsterloo-doelman De Rijcke 2 2 5-9 ploffen, rust 0-0. Een verwaaide voorzet betekende na de rust een toevalstreffer van Van de Akker: 0-1. Patrijzen werd toen feller. Hulsterloo verdedigde goed, maar uit een voorzet van Andreé Pieters maak te Hans Wesdorp er terecht 1-1 van. VOLHARDING - SLUIS De eerste helft ging het goed gelijk op. Beide ploegen kregen weinig kansen in die periode Rust 0-0. De thuisclub was iets sterker in de tweede helft. Leo Romijn schoot toen van afstand raak (1-0) en in de 20e minuut werd h£t 2-0 door Willy Ver beek. Vijf minuten voor tijd werd het nog 2-1 door Henk Potappel Herstel van HVV HULST HVV heeft dc streekderb.v tegen Hontenisse aangegrepen om de eerste seizoenwinst te hoeken. In een vrij harde wedstrijd, die op het scherpst van de snede werd uitge vochten, werden de bezoekers met 2-0 verslagen. HVV leidde bij de rust met 1-0. In de 20e minuut verscheen Francis Een vrije trap van Evert Wisse ging Steyaart alleen voor het Hontenisse- net voorlangs en Piet van de Welle z: zijn kopbal ging naast zijn inzet via een verdediger naast Tien minuten later was het wel raak ketsen. Een Koewacht-uitval via De Uit een hoekschop kopte Huub Bun Gronckel maakte Huiszoon nog on- binnen: 1-0 schadelijk. Terecht 0-0 dus. CORN' BOYS - ZEELAND SPORT Na rust probeerde Hontenisse terug te slaan en gesteund door de wind werd MIDDELBURG Met een fors doel- saldo van 8-2 heeft Zierikzee de lei- tgbert Audenaerd een strafschop zag ding van de derde klas D. Samen "•topt. Twee minuten na de rust was overigens met een sterk Steen en met spanning gebroken Frank Lam- de Brabanders Gastel en Steenber- oijrrJinieiis bracht zijn ploeg op 1-0 en twee gen. K0 «•- doelpunten van Frank Bauwens te- Opvallend is wel. dat dit seizoen o«f» kenden het overwicht van de tweede wordt gestart met vier Brabantse Wft: 3-0 clubs met nul punten op de laatste B1ERVLIET-LEWEDORPSE BOYS plaats. Uitslagen: Steen - Divo 3-1. -De debutanten speelden een sterke Zierikzee - Zundert 5-1; Steenbergen - «rete helft en kwamen toen ook Goes 2-1: BSC - Schutters 1-3; Jong «rdiend aan de leiding door Alex Ambon - Clinge 1-4; Sportclub Gastel Iémw 'Verdonk (0-1). Opvallend was de te- - Roosendaal 3-2. i0tL« "nj?vai van de nieuwelingen. Biervliet Zierikzee 2 2 0 0 4 8-2 d/T?5P«elde de tweede helft constant op steen 220045-2 jie Lebo-helft en het wachten was op SC Gastel 2 2 0 0 4 5-3 .Jdoelpunten Eerst echto werden e, s t i o 3 m treffers door scheidsrechter cllnge 210125-3 «vetnoven afgekeurd en daarom Goes 2 10 12 3-2 2 «i «eef het tot de laatste minuut span jongAmbon 2 0 1112-5 *nd- Pas twee minuten voor tijd Roosendaal 200202-6 kopte Romain Deveneijns de verdien- Divo 2 0 0 2 0 2-6 fc gelijkmaker in: 1-1. Zundert 2 0 0 2 0 3-8 Ie 50 BSC 2 0 0 2 0 1-5 JONG AMBON - Clinge De Zeeuws-Vlamingen zijn geen mo ment in gevaar geweest tegen het ronduit slecht spelende Jong Ambon. De bezoekers wonnen dikverdiend en hadden al een 0-1 voorsprong met de rust door Boudewijn van Craenen- braeck. Dezelfde speler maakte er na rust ook 0-2 van en in korte tijd werd het toen ook 0-3 door Danny van Puijvelde en 0-4. weer door Van Crae- nenbroeck. Clinge kon het toen rusti ger aan gaan doen. Jong Ambon profi teerde niet, kreeg ook zelden kansen en twee minuten voor tijd redde dan Pieter Telussa nog de eer: 1-4. gevaarlijke ploeg. De lichtgewichten Steenbergen - Goes Stoutjesdijk bepalen momenteel het Frans Schouw was de pechvogel van gezicht van Zierikzee en spelen ieder de dag Goes speelde veel beter voet- rv5 twee eigen doelpunten van Schouw brachten Steenbergen een volledig onverdiende 2-1 overwinning Voor de rust ging het nog enigszins gelijk op. Frans Schouw kopte toen na 25 minuten voor het eerst over zijn eigen doelman (1-0). maar negen mi- VOSSEMEER - Vosmeer zorg zondag voor een uitstekende pres '•bedoor koploper Sprudel op een 2-2 Wijkspel te houden '«meer opende na een kwartier spe *1 de score door een doelpunt van Vaders, maar door een straf *hoP werd het twee minuten, voor gelijk door een doelpunt van a&>' j®v°erder Ton de Rooy. In een ener- H?l 'erende tweede helft nam Vosmeer minuten voor tijd een 2-1 voor- """rvi ?rong door Timmermans. Vlak voor iuc. .cumo uU(S ul. eincte werd de Vosmeer-defensie ZIERIKZEE - ZUNDERT jjt&as door een afstandschot van Ton Nog zonder de geblesseerde Theo Wil- «Rooy. tenberg blijft Zierikzee een uiterst ruim en verdiend 3-1 verdediging dol. Dat bleek na 33 1 nuten. Op aangeven van Kees Ver- kaart scoorde Rini Stoutjesdijk 1-0. Vlak voor rust werd het nog 2-0 dank zij goed doorzetten van Jan Leen Boot, Zierikzee speelde veel beter en verzorgder en rip druk bleef ook na rust. Rini Stoutjesdijk ging twee te genstanders voorbij na 26 minuten en scoorde met een boogbal 3-0. Een knappe actie enkele minuten later van Kees Stoutjesdijk stelde Martin Quist in staat 4-0 te scoren. Een vrije trap van John Meeuwissen bracht de stand wel op 4-1 maar Kees Stoutjes dijk schitterde twee minuten voor tijd nog eens en Jan Leen Boot bracht de eindstand op 5-1 De tweede debutant was resoluut teruggewezen STEEN - DIVO De Brabanders speelden een sterke eerste helft, maar zagen geen kans doelpunten te maken Daarin zat het verschil Steen kon zodoende al met 1-0 gaan rusten, omdat een hoekschop door De Rechter werd leruggekopt en Albert Mortier attent was: 1-0. De Zeeuws-Vlamingen speelden na rust wel beter. Paul Dobbelaar werd na tien minuten gevloerd en Peter van Dorsselaer benutte de strafschop: 2-0 Vijf minuten voor tijd had jubilaris Adne de Bot i550e wedstrijd. Jo van Remortel speelde zijn 500e wedstrijd) pech, toen hij de bal verkeerd op zijn schoen kreeg (2-11. maar bij een uitval en ccn solo van Paul Dobbelaar werd het door Ene Nagelkerke toch nog Een van de spaarzame kansen voor Jong Ambon in de wedstrijd tegen Clinge Witn Sabander probeert met een omhaal te scoren. Een goede wedstrijd van beide ploe- HVV op eigen helft teruggedrongen, nuten voor de rust bekroonde Gé gen. Corn Boys had na rust de winst Met name Frans van Meele was enke- Wolters een knappe actie met een kunnen pakken, maar er werd te le keren gevaarlijk met harde en goed knal van 20 meter 1-1 Goes beheerste onnauwkeurig met de kansen omge- geplaatste afstandsschoten, maar de tweede helft. Er waren ook volop sprongen Zeeland Sport had voor doelman Jos van der Kinderen rea- kansen. maar die bleven soms miracu- rust het beste van het spel. maar geerde steeds attent leus onbenut 1 ballen van de lijn ge- kwam al evenmin tot scoren Rust 0-0. haald). Vijf minuten voor tijd werd het Na de rust kwamen de Zeeuws-Vla- Aan de andere kant bleef HW met snelle uitvallen niet geheel ongevar- debacle dan compleet. Weer een har- mingen door Hans Roegiers op een 1-0 lijk. Tien minuten voor het verstrijken oorzet en wcér kopte Schouw voorsprong. Die was toen ook ver- verkeerd en kwam Steenbergen aan diend Zeeland Sport probeerde in de verrassende 2-1 winst van de tyd kon HW zich veilig wa toen Jos van der Walle op aange- slotfase de zaken nog te forseren en in ven van de ingevallen A-junior Theo de blessuretijd kwam alsnog de gelijk- Warrens de voorsprong opvoerde naar maker van Ruud van de Weele: 1-1 2-0. r ZEVENBERGEN' Het zit Sluiskil niet mee. Veertig van de vijfenveer tig minuten in de eerste helft tegen Virtus viel de Zeeuws-Vlaamsc formatie aan. maar de drie counters van de Brabanders betekenden ook drie treffers. Het geeft niet alleen aan dat Virtus voor eigen publiek werd teruggedrongen, maar tevens dat de achterhoede van Sluiskil lek is als een mandje Na een kwartier scoorde Jan Brand voor Virtus de openingstreffer toen de ploeg uit Zevenbergen voor het eerst over de middenlijn kwam. Tien minuten later schoot Peter Zwart uit een vrije trap in één keer raak, waarna in de 30e minuut Van Dongen een verkeerde terugspeelbal van Leo Koch in een treffer omzette 2-1 Vijf minuten later kwam een vrije schop vanaf de middenlijn in het centrum van de Sluiskildefensie waar twee Virtusspelers omrings door tien Zeeuws-Vlamingen de zwakte van de achterhoede nog maar eens aantoonde Van Tetenngen liet 3-1 aantekenen. Op slag van rust zorgde Peter Zwart voor 3-2 Na de hervatting deed Sluiskil er alles aan om het betere spel in treffers om te zetten, maar dat lukte niet. ,,Het is om moedeloos van te worden", verzuchtte Han van der Hooft na afloop

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 11