r HERCULES BV 0 Wij zoeken jonge MAVO'ers voor interne opleiding tot OPERATOR Florailn. Belasting-assistent (m/v) met diploma VWO Jonge ondernemer eraar of lerares Italiaans een gediplomeerd beiaardenhelpster (m/v) BOOT Hdei- en Afbouwwerken B.V. vakbekwame schilders full-time a-verpleegkundige praktijkbegeleider/ -docent (m/v) administratief mede werker districtsopzichter ONDERWIJS GEVENDE VESTIGINGSLEIDER AANKOMEND VERTEGENWOORDIGER buro Njoor persoonlijkheidsonderzoek J.F.K.\Jalk PERSONEEL Medewerk(st)er inkoop m/ v medewerkster office services ÊATERDAG 10 SEPTEMBER 1983 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 15 Arbeidsvoorwaarden: Volgens CAO-AKZO Coatings Nederland B V. Premievrije deelname in het AKZO- pensioenfonds. Diverse gunstige personeelsregelingen. Sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht schriftelijk te reageren voor 16 september a.s. bij Kunstharsfabriek Synthese B.V., t.a.v. de heer J. Bosnouwers, Postbus 79, 4600 AB Bergen op Zoom. Funktie^typering: De operator is belast met het zelfstandig bedienen, regelen en kontroleren van de produktie-apparatuur en het proces. Deze werkzaamheden geschieden in 3- ploegendienst. Funktie-elsen: Als vooropleiding is noodzakelijk MAVO met minimaal 2 exacte vakken waaronder scheikunde of vergelijkbare opleiding. Daarnaast moet men bereid zijn om een opleiding Procesoperator te volgen Leeftijd minimaal 18 jaar. KUNSTHARSFABRIEK SYNTHESE BERGEN OP ZOOM deel uitmakend van de Coatings divisie van Akzo. is producent van kunstharsen hoogwaardige grondstoffen met de funktie van bindmiddel die over de gehele wereld hun weg vinden naar verf-, drukinkt-, lijm- en kunststofverwerkende industrie. Synthese heeft ongeveer 375 mensen in dienst Florado heeft plaats voor een assistent filiaalhouder (m/v) Leeftijd: 19-21 jaar. Verkoopervaring, alsmede inzet en commercieel inzicht, strekken tot aanbeveling. Sollicitaties, alleen schriftelijk, te richten aan: Florado, Havenweg 35,4905 AA Oosterhout. Zoekt ter overname een bedrijf in de regio Walcheren, Zuid-Beveland, Zeeuwsch-Vlaanderen. Bij voorkeur in dienstverlenende, evt. handelssector. Aanbiedingen worden strikt vertrouwe lijk behandeld, kapitaal is beschikbaar. Br. o. nr. 543, bur. PZC, Middelburg. Voor avondlessen in Middelburg en/of Goes wordt gezocht een Belangstellenden (b.v. docent of Italiaan(se) die goed Nederlands spreekt) kunnen contact opnemen met onze vertegenwoordiging voor Zeeland: Florad, Zusterstraat 17a, 4467 JA t Goes, telefoon 01100-13959. -talen De Stichting Protestantse Bejaardenzorg In de gemeente Wissenkerke vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttre ding Salarisregeling en andere arbeidsvoorwaar den overeenkomstig CAO-bejaardentehuizen. Huisvesting: intern in het tehuis. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de directie van het tehuis, uitsluitend 's morgens, tele foon 01107-1440. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan het dagelijks bestuur van de stichting, p/a Julianastraat 13, 4491 GA Wissenkerke. Verrijn Stuartweg 41, Goes vraagt voor onderhoud- en nieuw- bouwwerken Aanmelden bij onze hoofduitvoer der: J. van de Ketterij, tel.: 01182- 1616 of kantoor tel.: 01100-30145. Binnen onze verpleegkundige dienst is een vakature ontstaan voor een Deze dienst bestaat uit 4 medewerkers en draagt 24 uur per dag zorg voor de verpleeg kundige ondersteuning van de groepen. Van de kandidate wordt verwacht dat zip kan funktioneren in teamverband goede kontaktuele eigenschappen bezit kan handelen in acute situaties verantwoordelijkheid kan dragen flexibel zijn ervaring heeft op een kinderafdeling (b.v. 1 jaar) E°"icitatiebrieven vóór 20 september richten aan: R !«:nI'?ociaal"Pedagogisch direkteur, Duinvlietweg 1, NC Oostkapelle. Stichting Instituut Gezondheidszorg Opleidingen IGO Hercules Segherslaan 1 4383 VG Vlissingen. Op korte termijn ontstaat een vacature Tot de werkzaamheden behoren; bege leiden van de leerling-verpleegkundi gen die in het Bethesta-St -Josephzie- kenhuis te Vlissingen en het Gasthuis te Middelburg worden opgeleid. Voor deze functie is vereist: diploma ziekenverpleging A minimaal 1 jaar ervaring zo mogelijk opleiding voor praktijk- begeleiding c.q. docentenopleiding bereidheid tot samenwerking in hecht teamverband Sollicitaties te richten aan dhr. B. Schats, directeur, vóór 17-9-'83. Inlichtingen worden verstrekt door mevr. P. van Kamer, adj.-directeur. Tei. 01184-67880. MARITIEM INSTITUUT 'DE RUYTER' •ÏTfil'liinil zoekt een (mannelijkvrouwelijk) in deelti|d. Functie-eisen: HAVO-diploma. type- en stenodiplo ma Sollicitaties: schriftelijk voor 23 september 1983, te richten aan de directeur van het Instituut, Boulevard Bankert 156 4382 AC Vlissingen. N.V. WATERIYIAATSCHAPPIJ ZUID-WEST-NEDERLAND (WMZ) - GOES De N.V Watermaatschappij Zuid-West- Nederland (WMZ) heeft ten doel de verzorging van de (drink-) watervoor ziening m de provincie Zeeland, op Goeree-Overflakkee en in het westelijk deel van de provincie Noord-Brabant. Voor de afdeling distributie, district Walcheren, vragen wij een Functie-inhoud: het technisch en administratief voorbereiden van werkzaamheden aan het leidingnet; de uitvoering van werkzaamheden voor uitbreiding, instandhouding of verbetering van het distributienet; het maken van kostenbegrotingen t.b.v. aanleg en onderhoud van distributie- en dienstleidingen met toebehoren; toezicht en controle op de juiste uitvoering van hoofd- en dienstlei- dingwerken, een nauwkeurige rapportering van de uitgevoerde werken d.m.v. werk rapporten. Functie- diploma MTS - Middelbare Water- leidingtechniek of gelijkwaardige opleiding; ervaring als districtsopzichter ver eist; goede contactuele eigenschappen; leeftijd tot 40 jaar. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3375,- bruto per maand. Verdere uitloop is mogelijk De arbeidsvoorwaarden komen in belang rijke mate overeen met die bij de overheid Standplaats: Vlissingen. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bi| de heer D. Hillebrand, districtshoofd, tel. (011841 13956 (kan- toorl of (01185) 1418 (privé). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan de directeur van de N V Watermaatschappij Zuid- West-Nederland (WMZ), postbus 121, 4460 AC Goes. Op de enveloppe brief vermelden: vacaturenummer 132. Visnestaunant STATION VLISSINGEN Telefoon 01184-65909 vraagt voor spoedige indiensttre ding jonge CHEF-KOK met goed inzicht en hard werkend. Schriftelijke sollicitatie Visrestau rant Station Vlissingen, t.a.v. dhr. Hamers, Prins Hendrikweg 13, 4382 NR Vlissingen. Ten behoeve van de onderbouw van de gemeentelijke basisschool 'De Oosterburch', Hooge Meestraat 2-4, Middelburg wordt voor het geven van onderwijs aan anderstalige kleuters van die school gevraagd een De te benoemen leerkracht dient te voldoen aan de in de Kleuteronderwijswet vermelde eisen voor benoembaarheid tot kleuterleid- Indiensttreding 1 oktober 1983 of zo spoedig mogelijk daarna. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de schoolleiding, telefoon 01180-27624 of 27620. Sollicitaties binnen zeven dagen na het ver schijnen van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Onze relatie, een groothandel in technische produkten, vraagt voor haar nieuw te openen vestiging in West-Vlaanderen (Brugge) een (leeftijd 35 - 45 jaar) Men ziet uit naar een expansieve zakenman, die zos's uit zijn opleiding en ervaring blijkt, vertrouwd is met de verkoop van een uitgebreide range technische artikelen. Voor de kommerciële man, die over goede organisatorische, leidinggevende en kontaktuele eigenschappen beschikt ligt hier de uitdaging, om met een klein team deze nieuwe vestiging op- en uit te bouwen. Tevens wordt gevraagd een (leeftijd 22 - 25 jaar) voor het bezoeken van garages, technische diensten en industrieën. Voor deze funktie is een technische opleiding gewenst. Hoewel direkte ervaring geen vereiste is, dient hij wél over een uitgesproken kommerciële feeling te beschikken. Geboden wordt vast loon en een wagen van het bedrijf. Voor beide funkties is het noodzakelijk in Brugge of direkte omgeving te wonen. Ook gegadigden uit Zeeuwsch-Vlaanderen worden verzocht te reflekteren. Handgeschreven sollicitaties met alle terzake dienende informatie kunt u richten tot ons buro te Eindhoven (Nederland), dat voor een snelle behandeling zorgdraagt. Leeuweriklaan 12 NL 5613 AG Eindhoven Tel.: 040-443441 Postbus 2201 NL 5600 CE Eindhoven De Oosterscheldeziekenhuizen vormen een combinatie van algemene ziekenhuizen voor Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland. De ziekenhuizen zijn gevestigd in Zierikzee (80 bedden) en op twee lokaties in Goes (330 bedden). Er bestaan vergevorderde plannen voor de bouw van een nieuw streekziekenhuis van 325 bedden, waarin de beide lokaties in Goes zullen worden samengevoegd. Bij de Maieriaaldienst van de Oosterscheldeziekenhuizen ontstaat per 1-11-1983 een vakature voor een: voor 40 uur/week. De afdeling De Materiaaldienst, gevestigd in Goes, verzorgt voor alle vestigingen van de Oosterscheldeziekenhuizen de inkoop, dokumentatie en opslag van goederen. De nieuwe medewerk(st)er komt te werken in een klein team. bestaande uit het hoofd materiaaldienst en een part-time medewerkster. De funktie Na een ruime inwerkperiode krijgt de nieuwe medewerk(st)er als takenpakket: het verzorgen van een deel van de inkoop en het bewaken van levertijden het verzorgen van een deel van de administratie van de afdeling, waaronder ook typewerk valt het up-to-date houden van dokumentatie en in overleg met de gebruikers het maken van prijs en kwaliteitsvergelijkingen het onderhouden van kontakten met zowel de leveranciers als met de gebruikers in het ziekenhuis. Vereisten opleiding op M.E.A.O.-nivo, administratief/economische richting een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ervaring op een afdeling inkoop en/of in de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling leeftijd van ong. 24 tot 32 jaar. Geboden Een aanstelling en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van 2.137,78 tot 2.788,29 bruto per maand. Voor zeer ervaren krachten bestaat de mogelijkheid om boven genoemd maximum aangesteld te worden. Inlichtingen Bij de heer W. Boele, hoofd materiaaldienst. Telefoon: 01100-22000. Sollicitaties Schriftelijk aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 106, 4460 BB Goes. Gelieve linksboven op de brief en envelop te vermelden P.Z. nr. 204. Sluitingsdatum: 20 september. stichting oosterscheldeziekenhuizen Moret Gudde Brinkman is een van de grote advies- liureaus voor belastingzaken in iNederland. Het diensten pakket omvat de gehele fiscale aangifte- en adviespraktijk ten behoeve van ondernemingen, zelfstandige beroeps- uitoefenaren en particuliere personen. Mede door de aansluiting bij Arthur Young International, een wereldwijd samenwerkingsverband van accountants en belastingadviseurs, strekt het werkterrein van de maatschap Moret Gudde Brinkman zich ook internationaal uit. Op de vestiging Temeuzen is plaats voor een beginnend belasting-assistent. Het is de bedoeling dat hij/zij zal worden ingewerkt op het veelzijdige gebied van de belastingpraktijk. Vereist zijn het VWO-dipIoma met economie 2 in het examenpakket en de bereidheid om in de avonduren de opleiding van de Nederlandse Federatie van Belasting- consulenten te volgen. Voor nadere informatie en/of schriftelijke sollicitatie kunt u zich richten tot de heer Th.J.M. den Haan, Moret J Gudde Brinkman, Zuidlandstraat 34. IVIORET 4532 CL Temeuzen, GUDDE telefoon 0II50-97ISI BRINKMAN PROVINCIE ZEELAND Op het bureau provinciale financiën c.a. van de eerste afdeling van de provinciale griffie van Zeeland kunnen worden geplaatst: a EEN MEDEWERKER (M/V) vacaturenummer 24/83 werkzaamheden in verband met huisvestingszaken (verbouwing, uitbreiding, aankoop etc.); werkzaamheden in verband met huur/verhuur van gebouwen (o.a. huur vaststellen); werkzaamheden in verband met de rechtspositie van de leden van gedeputeerde staten en provin ciale staten (regeling jaarwedde. reis- en verblijfkostenregeling, voorbereiden van provinciale verordeningen m.b t. de pen sioenverordening, etc.), werkzaamheden met betrekking tot het provinciaal reisbesluit (verordeningen actueel houden); als contactambtenaar voor de 2e en 6e afdeling adviseren over fïnancieel-economische zaken (wegenfinancienng, milieu-finan- ciering, aanschaf van tekstver- werkende apparaten, etc.). EEN MEDEWERKER (M/V) vacaturenummer 25'83 De functionaris zal belast worden met; adviseren over fïnancieel-econo mische zaken op het gebied van de provinciale financiën; als contactambtenaar voor de 3e afdeling adviseren over finan- cieei-economische zaken (onder meer subsidieregelingen op het culturele vlakt; werkzaamheden op financieel- technisch gebied (assisteren bij het samenstellen van de begro ting c.a.). Voor beide functies geldt: Functie-eisen opleiding op het niveau van een hogere beroepsopleiding in de fïnancieel-economische sector (bijv. FHBA, HEAO met bedrijfs economische richting); ruime gerichte werkervaring (mi nimaal 5 6 jaar); goede contactuele eigenschap pen. Salaris Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maxi maal 4.409,- bruto per maand (ma ximum hoofd-commies, norm 01-07- 1982). Een vertegenwoordiging van het personeel wordt bij de selectie be trokken. Nadere informatie over de functies wordt gaarne verstrekt door het hoofd van het bureau provinciale financiën c.a., de heer A. de Feijter, tel. 01180-31546. Sollicitaties dienen vóór 18 septem ber a.s. in het bezit te zijn van de chef van de afdeling personeelszaken van de provinciale griffie van Zee land. Sint-Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburgonder vermelding van vacaturenummer 24183 of 25183. De Nederlandse vestiging van Hercules Incorporated USA is een chemische industrie waarvan het hoofd kantoor is gevestigd in Rijswijk (Z.H.) en de produktiebedrijven en laboratoria in Zwijndrecht en Middelburg. In ons bedrijf te Middelburg hebben wij plaats voor een die, voorlopig rapporterend aan de personnel officer, zal worden belast met een aantal taken van uiteen lopende aard, zoals o.a.: beheren personeelsarchief en personaliasysteem, bijhouden werktijden volgens een geautomatiseerd registratiesysteem, vervangen van de directiesecretaresse bij haar afwezigheid, assisteren van de salarisadministrateur, beheren kantoorapparatuur en vergaderruimte, controleren van schoonmaakwerkzaamheden e.d. Een leuke veelzijdige baan voor een enthousiaste mede werkster. Een HAVO- en tvpe-diploma, enige jaren ervaring, goede contactuele eigenschappen en kennis van de Engelse taal achten wij voor een goede functie vervulling noodzakelijk. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer A.W.A. Kolen, afdeling Personeelszaken van Hercules BV, Herculesweg 35, 4338 PL Middelburg. Hercules BV is een chemische industrie. Het hoofdkantoor van Hercules B V, de Nederlandse vestiging van Hercules HERCULES Incorporated, U.S.A. is in Rijswijk (Z-H) gevestigd. Produktiebedrijven berinden zich in Zwijndrecht en Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 15