Middelburgse hockeyclub heeft nieuw onderkomen i Eeh dag zonder krant is oen gebed zonder end Plaats uw familie berichten in de PZC De Provinciale Zeeuwse Courant, uw krant, de naam zeet't 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 29 AUGUSTUS 198 J. VV. HARPE C. J. HARPE-PAAUWE in het huwelijk zijn getreden Dit hopen wij 3 september in het jeugdgebouw te i Gapinge te vierenU bent welkom op de receptie welke gehouden wordt van 19.30 tot 20.30 uur Namen: José en Johan Henk en Jeanet Cosy 4352 SK Gapinge. Schellachseweg 3a :v Zo de Heere wil en wij leven, hopen onze geliefde ouders en grootouders A. HOOGESTKGER F. HOOGESTEGER-WALHOUT op D V. 1 september 1983 de dag te gedenken dat j zij 50 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden Dat de Heere hen bij het klimmen der jaren goed en nabij moge zijn. is de wens van hun liefheb- bende kinderen en kleinkmderen Gelegenheid tot feliciteren op donderdag 1 sep- tember a s van 19 00-21 00 uur in Ons Dorpsle- ven'. Poelvoordestraat 3 te "s-Gravenpolder 4431 AH 's-Gravenpolder Raadhuisstraat 33 Nieviand die weet wat dit afscheid je deed maar allen die jou hebben gekend, weten, hoe wij je missen en nooit zullen vergeten. Op vrijdag 26 augustus 1983 is van ons heenge gaan, mijn vader, onze broer, zwager, schoon zoon en oom JO (JOHNNY) DE GROOT Goes: Silvia en Hans Fam. Harinck Fébe. Mams en kinderen Rotterdam: Cor, Dini en kinderen Middelburg: Geertje. André en kinderen. Enige en algemene kennisgeving Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en tot in eeuwigheid. Heb. 13:8 Diepbedroefd maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het plotseling heengaan van onze innig geliefde en zeer zorgzame vrouw, moeder en oma MARIETJE PATTIKAWA echtgenote van Johannes Mainaké op de leeftijd van 62 jaar. Middelburg: J. Mainaké N. Thenu-Mainaké A. Thenu A. Cohen-Mainaké Ar. Cohen Fred en Iske Bram Lea en Karei Peter Lydia En kleinkinderen 4335 KG Middelburg, 27 augustus 1983. Rijnstraat 31 De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag avond 20.00 uur in de Zuidmolukse Kerk, IJssel- straat 7. De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 31 augustus 1983 om 11.30 uur in de Zuidmolukse Kerk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15 00 uur op de Algemene begraafplaats te Middelburg Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren, Rijnstraat 31 te Middel burg. Na een geduldig gedragen lijden voorzien van het Sacrament der Zieken, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom CORNELIS DE JONGE op de leeftijd van 68 jaar. Heinkenszand: E Bos-de Jonge A. Bos 's-Heerenhoek: P de Jonge Heinkenszand: J. Priem-de Jonge 's-Heerenhoek: C van den Dries-de Jonge J van den Dries 's-Heerenhoek: H van den Dries 's-Heerenhoek: A. de Pundert-de Jonge Lewedorp W. de Jonge M. de Jonge-Polfliet Tilburg: J. de Jonge J. de Jonge-van den Dries Kinderen en kleinkinderen De gezongen uitvaartdienst zal worden gehou den op woensdag 31 augustus 1983 om 10 00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. waarna de begrafenis op het R-K Kerkhof aldaar. Op dinsdagavond zal om 19 00 uur een avondmis voor de overledene worden opgedragen in voornoemde kerk De overledene ligt opgebaard in het mortuarium te 's-Heerenhoek Gelegenheid tot afscheid en condoleren na de avondmis. Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd, maar vervuld van goede herinnerin gen aan hem. geven wij u kennis dat geheel onverwachts uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa LEENDERT STURM echtgenoot van Janna Bimmel op de leeftijd van 69 jaar. Middelburg: J. Sturm-Bimmel J C Sturm C D. Sturm-Vermazen Mirjam en Sylvia 4335 EM Middelburg, 28 augustus 1983. Ter Hoogestraat, 41 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur dagelijks van 17.30 tot 18 30 uur De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 31 augustus 1983 om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Vertrek vanaf de Ter Hoogestraat 41 om 10.35 uur Na afloop van de teraardebestelling is er gele genheid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Heden overleed plotseling onze beste broer, zwager en oom LEENDERT STURM op de leeftijd van 69 jaar. Uit aller naam: J Sturm Middelburg. 28 augustus 1983. Heden overleed geheel onverwacht, zacht en kalm, mijn innig geliefde vrouw en onze zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder en schoondochter KRINA DE NOOIJER echtgenote van Adriaan Siereveld in de ouderdom van 79 jaar. Amemuiden: A. Siereveld Th. de Ridder-Siereveld A de Ridder Hengelo (O.): L. Siereveld H J Siereveld-Smit Amemuiden K. Schroevers-Siereveld W. Schroevers E. v. Schaik-Siereveld J H. v. Schalk Goes: J Goedegebure-Siereveld A. Goedegebure Koudekerke J. Siereveld Klein- en achterkleinkinderen 4341 EC Amemuiden. 28 augustus 1983. Langstraat 39 De begrafenis zal, zo de Heere wil, plaatsvinden op donderdag 1 september 1983, om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Amemuiden. Hieraan voorafgaande vindt voor de familie een rouwdienst plaats in het Verenigingsgebouw van de Ned. herv. kerk, die aanvangt om 13.20 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. A Schaap. Na afloop van de teraardebestelling is er gele- genheid de familie te condoleren in het Vereni gingsgebouw van de Ned. herv. kerk. Geen bloemen Heden overleed geheel onverwacht, onze aller liefste oma en overgrootoma, KRINA SIEREVELD-DE NOOIJER op de leeftijd van 79 jaar. Amemuiden: Kees en Lies en kinderen Emmelsbüll (Duitsland): Ina en André en kinderen Amemuiden: Geert en Blaas en kinderen Annie en Rinus en kinderen Ad en Geert en kinderen Liesbeth en Aart Heinkenszand Maijolein en Jan Hengelo. Ad Amemuiden: Nel en Lieven en kinderen Bergen op Zoom. Krina Amemuiden: Geert en Ad en kinderen Goes Ina en Wim André Aijan Amemuiden, 28 augustus 1983. Heden overleed geheel onverwacht onze schoon zuster en tante KRINA SIEREVELD-DE NOOIJER op de leeftijd van 79 jaar. Amemuiden: Fam. C. Wondergem-Siereveld Fam. B. van de Ketterij van Belzen J. Schroevers Fam. J. Schroevers-de Bodt Fam. T. M. Schroevers- de Koeijer Amemuiden. 28 augustus 1983. Algemene kennisgeving. Bedroefd maar dankbaar voor hetgeen hij in zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij mede dat heden zacht en kalm van ons is heengegaan onze innig geliefde en zorgzame vader en opa JOOST GABRIELSE weduwnaar van Katharina Komelia Huibregtse op de leeftijd van 82 jaar. 'Ik heb den Heere lang verwacht, en Hij heeft Zich lol mij geneigd, en mijn geroep gehoord'. Ps. 40:2 Westkapelle: J Roelse-Gabrièlse H. Roelse W de Buck En kleinkinderen 4361 BJ Westkapelle, 27 augustus 1983. Koestraat 54 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg, bezoek dage lijks tussen il7.30-18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 31 augustus 1983 op de begraafplaats te Westkapel le, vertrek vanaf het Jeiigdgebouw van de Ned. Herv. Kerk om 12.00 uur Gelegenheid de familie te condoleren na de teraardebestelling direct bij terugkomst in bo vengenoemd gebouw 'De Heere is mijn Herder, mij zal niets ontbreken'. Heden overleed tot. onze droefheid onze allerlief ste opa JOOST GABRIELSE op de leeftijd van 82 jaar ,.Wij zullen hem heel erg missen' Ineke en Jan Ad Jolanda Jolanda en Huib Jos Westkapelle. 27 augustus 1983. Hed.en overleed onze beste zwager en oom JOOST GABRIELSE op de leeftijd van 82 jaar. L. Huibregtse A Huibregtse-Lievense J Gabrielse-Huibregtse A Gabriélse J. Huibregtse Joh Huibregtse L Huibregtse-Huibregtse M. Huibregtse P Huihregtse-Brasser Neven en nichten Westkapelle, 27 augustus 1983. ZELF GEBOUWD EN GEFINANCIERD MIDDELBURG - De Middelburgse Mixed Hockey Club (MMHC) heeft zaterdagmiddag zijn nieuwe club huis officieel in gebruik genomen. Voorzitter G. J. Beijen trok daartoe aan het eind van zijn toespraak een clubhanddoek weg, waarachter de namen van de bedrijven die een bijdrage aan het nieuwe clubhuis hadden gegeven, waren vermeld. Het nieuwe clubhuis van de Middelburg se hockeyclub staat op een stuk grond, dal grenst aan het sportpark De Voorborch in Middelburg. Op de velden van De Voorborch spelen de Middelburgse hockeyers hun thuis wedstrijden. Vanaf 1969, toen de hockeyclub ver huisde van het sportcomplex aan de Nadorstweg naar De Voorborch. maakten de leden van de MMHC gebruik van de gemeentelijke kantine bij de sporthal van De Voorborch. Omdat deze ruimte met een aantal andere verenigingen moest worden gedeeld, ontstond al gauw de wens om te komen tot een eigen clubgebouw. De onderhandelingen hierover met de gemeente namen enige tijd in beslag, omdat de gemeente het met wenselijk vond dat een club in eigen beheer een gebouw zou exploiteren dat op een gemeentelijk sportcomplex stond. Uiteindelijk kreeg de club toestem ming om op een aangrenzend perceel een clublokaal te bouwen. De bouw werd uitgevoerd door de leden zelf. Allereerst kocht de club. een oude keet, die in vroeger tijden in gebruik was bij het Gasthuis in Mid delburg. De bouwcommissie, die on der leiding stond van de heer R. M. Th Adriaansens, heeft die keet met behulp van een groot aantal leden vanaf kerstmis verbouwd tot het uit- eindelijke clubhuis De totale kosten ervan bedroegen ongeveer veertigdui zend gulden. Het geld is door de leden zelf, door allerlei acties en dankzij het bedrijfsleven bijeengebracht. Ook is een lening afgesloten. Het bestuur van de MMHC verwacht, dat het bezit van een eigen clubge bouw zal leiden tot een opleving in de club. „Nu hebben we eindelijk een eigen ruimte, waarin we met alleen bij wedstrijden bijeen kunnen komen, maar waarin we ook allerlei bijeen komsten kunnen organiseren We hebben nu ruimte voor vergaderingen van allerlei commissies voor wed- trpn elftalvergaderin- gen enzovoorts", zei de heer Beijen Omdat hockey in de ogen van de MMHC een familiesport is, had de club zaterdag een familiedag op touw gezet. Een groot aantal teams, die uit zowel zeer jonge als uit wat oudere leden waren samengesteld, bestreden elkaar op de onderdelen slalom, pus hen en doelschieten. Ook hield het eerste herenelftal van de MMHC za terdag een oefenwedstrijd. Zondag werd een veterarentoernooi voor he ren- en dameselftallen gehouden. iui Het nieuwe clubgebouw van de Middelburgse Mixed Hockeyclub Cabaretier Wim lbo opent expositie bladmuziekomslage in Middelburg MIDDELBURG - De auteur en catjaai retier Wim lbo opent woensdag arl augustus in besloten kring de l< st< toonstelling 'Lof en Spot; tweeho rti derd vrouwenportretten'. Deze exj t sïtie, die van donderdag 1 tot en e 30 september in de Zeeuwse Centu Muziekbibliotheek (Achter de Ho« tuinen) in Middelburg is te zien, gei KJ een overzicht van de omslagen bladmuziek. In vroeger dagen werd bladmuzif om de verkoop ervan te vergrot geïllustreerd Vooral in de pene tussen de beide wereldoorlogen bladmuziek enorm populair, werken werden in die dagen vooi melijk uitgevoerd op piano. De spreiding van bladmuziek werd as vankelijk enigszins geremd door invoering van de grammofoonpla later iets meer door de introduc van de radio, en uiteindelijk door opkomst van de televisie. De Zeeuwse Muziekbibliotheek Middelburg bezit omslagen van bis E! muziek (ook wel 'sheets' geheten) t de periode van 1880 tot 1950. i worden volgens de organisatoren vi lil de tentoonstelling verzameld, van* 0f ge de eigentijdse indruk van de omsl gen, die soms artistiek, maar meest?0 sentimenteel of karikaturaal zijn. Omdat de omslagen meestal diendf )e, om de verkoop van bladmuziek stimuleren, gebruikten en misbru ten de verkopers hiervoor dikwijls h verschijnsel 'vrouw'. De Zeeuwse M ziekbibliotheek heeft tweehonde ,n omslagen waarop vrouwen prijkt 3 bijeen gebracht. De omslagen dater^ alle uit de periode 1910 tot 1930. tentoonstelling is vanaf 1 septembi vrij toegankelijk tijdens de opening! tijden van de Zeeuwse Centrale Mi ziekbibliotheek in de Kloveniersdot 1 len, Achter de Houttuinen in Middï burg. (Maandag tot en met vriji van 09.00 tot 17.30 uur en zatei van 10.00 tot 13.00 uur. 0.1 Na een langdurig, geduldig gedragen lijden is overleden onze beste broeder, zwager en oom JOOST GABRIELSE in de ouderdom van 82 jaar. L. Gabrielse W. Gabrielse N Huibregtse-Gabrielse A. Huibregtse P. L. van Keulen Neven en nichten Westkapelle. 27 augustus 1983 Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in 'Het Gasthuis' is heden overleden onze schoonzuster en tante DINA ZWEEDIJK in de ouderdom van 87 jaar. Uit aller naam C. G. Zweedijk-Schippers Goes. 28 augustus 1983 'Het Gasthuis' Correspondentieadres: Voorstad 76, 4461 KV Goes. De uitvaartplechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatshebben dinsdag 30 augustus om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3 In de ontvangkamer van het crematorium is na afloop van de uitvaartplechtigheid gelegenheid tot condoleren. Mede namens onze kinderen en kleinkinderen zeggen wij hartelijk dank voor de vele gelukwensen, bloemen en geschenken die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. A. Kluijfhout S. Kluijfhout-Reymerse Zuïdbeekseweg 11. Vlissingen. augustus 1983 Voor de vele blijken van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze beste broer, zwager en oom PIETER FRANCOIS VAN OVERBEEKE betuigen wij allen hierbij onze oprechte dank. In bijzonder danken wij het verplegend personeel van 'Der Boede' voor de langdurige verzorging. Uit aller naam W. G. Mijnsbergen-van Overbeeke Koudekerke. augustus 1983. Heden overleed tot onze diepe droefheid zacht en kalm, onze lieve moeder, groot-, overgroot moeder en zuster CORNELIA JACOMINA SCHIKKER weduwe van Jan Reijnhout op de leeftijd van 91 jaar. Goes: M. Torbijn-Reijnhout Goes: Th. G. Reijnhout H. Ph. Reijnhout-van der Vliet Antwerpen: E. Wyler-Reijnhout R. Wyler Goes: G. M. Meeuwse-Reijnhout A. I. Meeuwse Klein- en achterkleinkinderen Goes: A. C. Vis-Schikker 27 augustus 1983 Serviceflat 'De Schakel', flat 303 's-Gravenpolderseweg 9. 4462 CD Goes. De crematie zal plaatshebben op dinsdag 30 augustus a.s. om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de recreatiezaal van'De Schakel' om 16.30 uur. Geen bloemen, geen bezoek aan huis. Bij beschikking van de ar rondissementsrechtbank te Middelburg d d. 24 au gustus 1983 is het faillisse ment van H Sierveld voorheen wonende te Ar- nemuiden, thans wonende te Vlissingen, Bloemen- laan 139. opgeheven we gens de toestand van de boedel. Mr. K.PT G Flos Houtkaai nr. 7 4331 JR Middelburg. Op 26 augustus 1983 heb ik, deurwaarder der direc te belastingen te Middel burg. ten verzoeke van de ontvanger der directe be lastingen te Middelburg. Lange Noordstraat 29, in gevolge art. 4 sub. 7 van het wetboek van burgerlij ke rechtsvordering een af schrift aangeplakt aan de hoofddeur van de.gehoor zaal van de arrondisse mentsrechtbank te Mid delburg, Hofplein 8 van een exploot van beslag op onroerende goederen ten laste van A W L. de Vis ser, laatstelijk wonende te IJzendijke, Landpoort- straat 10, thans zonder be kende woon- of verblijf plaats. inzake verschul digde belasting en premie, terwijl een tweede af schrift is overgegeven aan de e. a. heer officier van justitie bij voornoemde rechtbank mode - boetieks - speelgoed - shops - levensmiddelen - kantoren - kantines horeca - doe het zelf - textiel - schoenen - bloemen - bakkerijen - autoshops opleidingen handelswetenschappen Willem ll-s(raat 45, 5038 8C Tilburg nieuw in Roosendaal M.B.A. (in samenwerking mei opleiding Van der Grift) S.P.D.-la en S.P.D.-1b. In lanuari start mei repetitie S.P.D.-I en nieuwe S.P.O.-II. Prospectus en inschrijving drs F van der Grill, Onyxdijk 14. 4706 LM Roosendaal, lel 01650-37569 Secretariaat 013-365275 katholieke leergangen Te koop: Kawasaki 630 1979 3.400,- A. de Muynck Paul Krugerstraat 237 Vlissingen Tel. 01184-19010. Te koop: aanhangwagen tandemasser lengte 4 m, 2.500,- A. de Muynck Paul Krugerstraal 237 Vlissingen Tel. 01184-19010 Met grote verslagen heid namen wij ken nis van het overlijden van onze beste buur vrouw KRINA SIEREVELD- DE NOOIJER Dat zij ruste in vrede. P. Ventevogel- de Kam A. H. de Kam Koolaard Amemuiden, 28 augustus 1983. 3 b [Hl Heb ik een postrekening nodig om een spaar- deposito bij postgiro/ rijkspostspaarbank te openen? Nee, dat is niet ncxiig. Ook via uw bankrekening, of zelfs ook door contante stoning op het postkantoor, kunt u een spaardeposito openen. De huidige rentepercentages bij de diverse looptijden zijn; ljaar 5 4jaar 2 jaar 6 5 jaar g 3 jaar 6 jaar ,s Voor meer informatie over spaardeposito's kunt u onder staande coupon invullen en opsturen. 11 Stuur mij de folder spaaidepoMlo s 1 IIr. mevr" 1 1 Adres j l'osieode Plaats: In bezit van posi- bankrekening' J. Stuurdezgbrin in een envelop zonder posizegel 1 naar postgiro rijkspostspaarbank postbus 4190(1 J 1 UI) AMSTERDAM j 'dribrlvalen wat mei an toepassing is iw/i postgiro rijkspostspaarbank Op elke spaarvraag een antwexird

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 4