Duizenden mensen op de been voor mosselfeest in Philippine Veel belangstelling voor Seaftinghefeesten Paal Vernieuwde peuterspeelzaal in Hulst officieel geopend Wissel Zeeuws-Vlaanderen PZC/streek GOUDEN MOSSEL VOOR J. J. W. WISSE Braderie Hulst trok duizenden bezoekers Wethouder Oostburg opende bolclubgebouw i Vi Familieberichten MAANDAG 29 AUGUSTUS 1983 PHILIPPINE Duizenden dagjesmensen hebben zaterdag en zondag mosselen geproefd in Philippine. Ze werden voor een appel en een ei verkocht in een groot 'mosselkraam' op de markt. Een paar duizend kilo werd door de bezoekers van de zevende Mosselfeesten in Philippine verorberd, duizenden kilo's mosselen, gekookt op meer dan tien gasstellen. Ze werden op de verschillende terrassen met liters bier weggespoeld. De jaarlijkse mosselfeesten in Philip- het startsein voor de feestelijkheden satie van de mosselfeesten in Philippt- Samen met een groep genodigden bad ne. "De feesten zijn voor de hele hij plaatsgenomen op de muziekkiosk gemeente Sas van Gent een jaarlijks op de markt Daar plaatste Dusar- hoogtepunt. Op die maniet leren de duijn een enkele vragteken bij de mensen van Philippine trouwend pas 'concurrentie'die Philippine als mos- écht kenne Want met moet goed seldorp binnenkort krijgt van Sluis, beseffen dat deze kern meer te bieden Daar worden eind van de week ook heerft dan allenn maar mosselen", mosselfeesten gehouden. Sas van Gent's burgemeester keek er van op. Clnurlptl Afnwpl Hij zei "Het is een beetje raar als men DUMUtrt LV1USSCI in een stad. die in het verleden alleen De burgervader van Sas reikte - maar kans zag lekkere suikerspinnen traditiegetrouw - de Gouden Mossel te maken, nu plotseling met mosselen uit. een onderscheiding voor iemand afkomt die zich bijzonder heeft ingesapan- Drs. Dusardijn toonde zich verder nen voor de Mosselfccstkn en andere alleen m.aar gelukkig met de organi- activiteiten in Philippine. De zesde pine werden nog drukker bezocht dan andere jaren Aan schattingen van het aantal bezoekers waagden de organi satoren zich niet. maar ze waren dik tevereden. Zaterdagmiddag om streeks vier uur gaf burgemeester drs. W. R. V. Dusarduijn van Sas van Gent Vandaag begin van zwemvierdaagse in Middelburg MIDDELBURG - Loco-burgemeester H. Gillissen, wethouder van onder meer sportzaken in Middelburg, geeft vanmiddag (maandag) om vier uur het officiële startschot voor de natio nale zwemvierdaagse, die tot en met vrijdag wordt gehouden in het bui tenbad van het zwembad Poelendae- le in Middelburg. Als eersten gaan vier leden van de bestuurscommissie welzijnsaccommodalies te water. Het zijn de heren G. Koole (CDA), J. J. Korstanje (PvdA), drs VV'. Ovaa (D'66) en mr D. F. Vos (VVD). Aanluitend kunnen de deelnemers aan de zwemvierdaagse tot zeven uur 's avonds hun afstand voor die dag afleggen. Tot en met vrijdag (men mag dus een dag naar keuze over slaan) kunnen de vierdaagse-zwem- mers elke dag tussen zeven uur 's morgens en zeven uur 's avonds m Poelendaele terecht om een halve kilometer te zwemmen. Voor degenen die dat iets teveel van het goede vinden bestaat de mogelijkheid om dagelijks een baantje van 250 meter te trekken. De heer P. Bosdijk, voorma lig chef-badmeester, reikt op de laat ste dag (vrijdag) de medailles uit. Ook het binnenbad van Poelendaele is met ingang van vandaag (maandag) na een grootscheepse renovatie weer volledig in bedrijf. Gouden mossel werd secretaris in Philippine. J. W. Wisse van de organi serende stichting omgehangen. Na de officiële opening - onder ande ren bijgewoond door visserij - gedepu teerde drs R C. E. Barbé - wandelen de genodigden lang de tientallen kra men en stands. Daarna dronken ze een glas in een van de mosxselrestau- rante. Op straat was er, zoswel zater dag als zondag, volop muziek Boven dien waren er demonstranties Zo vertoonde Doortje Meire uit Boekhou- te z'n kunsten als mandenvlechter, terwijl twee oude mosselschippers een nummertje 'rauwe-mosselen-eten' weggaven. Nieuw: een speciaal kraam, waarin de restauranthouders de belangstellenden toonden wat een menï al niet met mossels kan doen Begin activiteiten ZonnebloemAxel HULST Het Nederlands kampioen schap hardlopen over een afstand van 25-kilometer was zaterdagmid- AXEL Na de zomervakantie begint de 'Zonnebloem' afdeling Axel weer met activiteiten. Vrijdag 2 september wordt een bezoek gebracht aan de braderie. De gasten wordt een kopje koffie aangeboden door het streekcen- ma bestond uit een optreden van ruim trum. Er is ook een stand van de twintig steltloppers uit Peisegem met 'Zonnebloem' op de braderie op 31 muzikale omlijsting van de 'Lamso- augustus, 1 en 2 september. Iedereen dag ongetwijfeld het hoogtepunt van ren' uit Lamswaarde. Bijzonder veel kan een kansje wagen bij het envelop- belangstelling kregen zowel zaterdag pen trekken, de opbrengst komt ten als zondag de zes acteurs en actrices goede aan de gasten, van de Hulster toneelvereniging 'De de 'Braderie Hulst '83', die zowel zaterdag als zondag weer vele dui zenden bezoekers trok. Ondanks het wegvallen van 'Hulst Promotion', een overkoepelend orgaan voor de vijf Hulster middenstandsverenigin gen, brachten die verenigingen op zichzelf toch nog een gevarieerd Bra derie-programma. Actief waren daar bij vooral 'Het Hart van Hulst, de 'Bivo-Trefpunt' en de 'Broodmarkt'. Transfiguratie' met hun opvoeringen van het stuk 'Eigen Rechter'. Veel belangstelling en deelnemers waren er zaterdagavond ook in zalencen trum Tifany' voor een disc-jockey- en danswedstrijd. Op het gehele brade rie-terrein zorgden met tussenpozen boerenkapellen 'De Barelen' en 'De De winkeliersvereniging de Gentse- Deurzakkers' voor muzikale omlij- straat ontplooide geen activitieten, dit tot ergernis van andere winkeliers verenigingen. Na de officiële opening vrijdagavond door burgemeester P J. Molthoff, gevolgd door een steppenra- ce rond de basiliek, begon het jaarlijk se gebeuren pas echt goed zaterdag morgen. Dat bestond uit een rommel markt van de Koninklijke Harmonie sting. Rond het middaguur werd op nieuw begonnen met oude ambachten en antiekmarkten. De Broodmarkt zorgde voor optredens van Fancy. Freddy Stuart. Jan van de Kasteele, Ricky Travers en radio '77' Tijdens het mastklimmen voor dames en he ren in de Bierkaaistraat wwerd er veel gelachen De balletgroep 'Rozante' 'MuziekHoofdplaat maakt een rondgang HOOFDPLAAT Vandaag, maan dag 29 augustus, maakt de muziek vereniging 'Oefening Baart Kunst' uit Hoofdplaat een rondgang door Num mer Een en Slijkplaat De rondgang in Slijkplaat begint om 19.30 uur, waar na aansluitend Nummer Een bezocht zal worden. Gestolen vrachtauto in Hulst Voetbalvereniging Zaamslag houdt leden vergadering ZAAMSLAG Vandaag (maandag) houdt de voetbalvereniging Zaamslag de jaarlijkse algemene ledenvergade ring. Naast de gebruikelijke agendapunten als de verslagen van de verschillende commissies zal het punt bestuursver kiezing waarschijnlijk de meeste tijd gaan vergen. Aftredend en herkies baar zijn penningmeester G. van Overdulve en bestuurslid M. Diele- man, terwijl vice-voorzitter C. Dekker en bestuurslid N Bakker hun functie ter beschikking stellen. De vergade ring wordt gehouden in de kantine van de vereniging aan de Sportlaan in Zaamslag, terwijl deze om 19.30 uur zal aanvangen. W atersportweekeinde Ellewoutsdijk naar tevredenheid verlopen ELLEWOUTSDIJK Het jaarlijkse watersportweekeinde van de water sportvereniging Ellewoutsdijk is naar tevredenheid van de organisatie verlopen. Het gebeuren kon dit jaar rekenen op een zeer ruime belang stelling. Secretaris Wim Paulusse schatte het aantal bezoekers zater dagmiddag op ruim 1000 en zondag op circa 2500. "Er zit de afgelopen jaren een stijgende lijn in de bezoe kersaantallen", aldus de secretaris. Daarnaast spreekt hij van goede reacties van het publiek. Na de opening zaterdag en de traditio nele rondvaart, werd een zeskamp gehouden. Onderdelen hiervan waren een roeiwedstrijd, het rodedraadspel, trouwtrekken, Neptunus-opvissen en tobbevaren. De uitslag is: 1 dorp Ellewoutsdijk 1, 2 watersportvereni ging Ellewoutsdijk, 3 watersportver eniging Neuzen uit Terneuzen. 4 wa tersportvereniging de Val uit Hoede- kenskerke, 5 watersportvereniging El lewoutsdijk 2. 6 dorp Ellewoutsdijk 2. Ook het watersportbal in de avondu ren trok veel bezoekers. Het program ma zondag werd geopend met k inder- spelen Daarna waagden bezoekers een schot op de liggende wip. De muzikale omlijsting was in handen van Sjaak de Draaier. Het publiek deed zich verder tegoed aan mossel maaltijden. Met stokvisknuppelen be sloten de aanwezigen het watersport- weekeinde Open avond documentatie provinciaal kerkcentrum MIDDELBURG - Het documentatie centrum van de kerken, gevestigd in het provinciaal kerkcentrum aan de Singelstraat 19"in Middelburg, houdt dinsdag 30 augustus zijn jaarlijkse open avond. Het documentatiecentrum toont tus sen zeven en negen uur allerlei nieuw materiaal dat kan worden gebruikt bij katechese, gespreksgroepen, zending en werelddiaconaat, vredeswerk, jeugdwerk, liturgie en actie- en bezin- ningsgroepen Leden van het docu mentatiecentrum zijn aanwezig om informatie te geven Voorts ligt mate riaal ter inzage van de katholieke bijbelstichting, het Nederlands Bij belgenootschap, Amnesty Internatio nal en de NOVIB. Ook voor vormings- en toetsingswerk van gemeentegroe- pen en kerkeraden zijn uitgaven voor handen Hulst op het 's-Gravenhofplein, waar uit Sint-Jansteen gaf een optreden op HULST Op de. Liniedijk in Hulst is 's middags ook nog vele tientallen het 's-Gravenhofplein. jongeren neerstreken om hun spul letjes aan de man te brengen. Voor de Vandaag, maandag, brengt de Hul- jeugd stond in samenwerking met de ster toneelvereniging om 18.00 uur scouting Hulst ook een puzzeltocht op nog een opvoering van 'Eigen Rcch- het programma. Het middagprogram- ter'. zaterdagmorgen een Belgische vrachtauto aangetroffen, die de nacht tevoren gestolen bleek te zijn bij een firma in Sint-Niklaas. De vrachtauto bleek leeg en werd, na onderzoek van de technische recherche Van de rijks politie. terugbezorgd bij de eigenaar De vlootshow was een van de hoogtepunten tijdens de Saeftinghefeesten i PAAL Het admiraalzeilen door vijfentwintig platbodems, de grote feest- en dansavond in de feesttent met medewerking van Johnny Con tra, het optreden van ht jeugdcir- cus 'Trantella' uit Kloosterzande en een indrukwekkende vloot show, waaraan 150 zeil- en motor boten deelnamen, waren zaterdag en zondag enkele van de vele hoog tepunten tijdens de 'Saeftinghe feesten '83' in Paal. Dit jaar werden de feesten voor de zestiende keer gehouden en zeker niet zonder suc ces. „We weten elk jaar een pro gramma te brengen met voor elk- wat-wils", zoals voorzitter Wim Blommaert dat zondagmiddag noemde. Dat was niet alleen zaterdag, maar vooral zondagmiddag overduide lijk, De publieke belangstelling was toen zo overweldigend groot dat de rijkspolitie de handen vol had toen om de automobilisten door het feestvierende Paal te loodsen waar geen enkele parkeerplaats meer te vinden was. ..De 'Saeftinghefeesten' zijn in alle opzichten geslaagd en ze zullen volgend jaar opnieuw een vervolg krijgen", aldus voorzitter Willy Verbeek van het feestcomité. Vrijdagavond werden de feesten ge opend met een dnve-in-show van radio 'Tiger' in de feesttent Hoogte punt van die avond was het optre den van de popgroep 'Draften BLues'. waarvoor zo'n vijfhonderd jeugdigen kwamen opdragen. Met name de jeugd kwam zaterdagmid dag aan zijn trekken in de grote feesttent met een optreden van het 70-leden tellende kindercirucs 'Trantella' Later op de middag volgde dan het admiraalzeilen waaraan door platbodems, heng sten, lemster-aken en schouwen werd deelgenomen. Bij het voorbij varen van de haven werd de fok gestreken en werd het zogenaamde 'weven' gedemonstreerd, waarbij de schepen kris-kras door elkaar va ren Feestavond Na een muzikale rondgang over het haventerrein en door het kleine havendorpje, gaf de muziekvereni ging 'Nooit Gedacht uit Graauw een concert op de kiosk op het haventerrein De festiviteiten wem- den zaterdagavond besloten met een grote feest- en dansavond van Johnny Contra Zondagmoregen werden de festiviteiten geopend met een openlucht-eucharistievie ring op de kade Die werd opgedra gen door pastoor A Ruyhloft uit Graauw ...uunmc medewer king van het gemengd koor 'Sint- Cecilia' uit Nieuw-Namen onder lei ding van dirigent R Pollet. Daarna volgde de gebruikelijke wijding van de schepen en de haven 's Middags werd in de spuikom een demonstra tie gegeven met radiografisch be stuurbare modelschepen. Op de ka de ena rond de haven werden de monstraties gegeven van oude am bachten, waaronder stoelenmatten. kantklossen, spinnen, weven en mandenvlechten Het geheel werd muzikaal opgeluisterd door de har monie 'Sint-Bavo' uit het Belgische Wilrijk Verder ontbraken daar ook de Zeeuwse mosselen en andere lekkere hapjes niet. In de feesttent zorgde het showorkest 'Regyline' voor passende muzikale klanken Net zoals zaterdagavond was het ook zondagmiddag en -avond daar bijzonder druk. De feesten werden verder omlijst mei een foto-tentoonstelling in het clublokaal van de watersportver eniging 'De Saeftinghe' en verschil lende schietingen in zaal 'Het Zicht der Schelde' bij P. Verras. De festi viteiten werden zondagavond be sloten met een dans- en feestavond in de grote feesttent. Daarbij werd als laatste nummer gespeeld: Tot volgend jaar. IJZEND1JKE Het nieuwe onderkomen van de bolclub 'Molenzicht' in IJzendijke is zaterdag officieel geopend. Wethouder J. Vergouwe van Oostburg onthulde een naambord in de vorm van een schilderij (van de hand van E. de Smit) aan de buitenzijde van het gebouw, waarna wethouder J. Thomaes de deur ontsloot. Het openingsgebeuren werd muzikaal begeleid door muziekvereniging 'Geduld Overwint' uit IJzendijke. Bolclubvoorzitter Theo Vermeulen, die kort voor de opening nog was gehuldigd als bolkeizer van Nederland, vroeg de wethouder in zijn openingstoespraak de huurprijs, het gebouw is eigendom van de gemeente, redelijk te houden De vereniging heeft aan het betalen van de vaste kosten een zware dobber, zo liet Vermeulen weten. Na de officiële opening volgde een grote openingsbolling. Het peloton, bestaande uit A. de Paepe. R. van de Voorde en A. Eecke legde beslag op de eerste plaats. Tweede werd het trio A. van Pamelen, B. Martens en L. de Betue. De derde plaats werd gedeeld door F. Verbeke, J. Mussche, J. Baart en E Rijckaert, P. Jansen, L. Rijbroek. In totaal namen honderdvijftig boilers aan de openingswedstrijd deel. Bromfietser licht gewond bij ongeluk in Oostburg .UI OOSTBURG De 19-jarige J. J. Schoondijke is vrijdagavond i streeks kwart voor tien gewond raakt bij een ongeluk op de Bre irk straat te Oostburg. Hij werd met verwondingen aanfcti linkerschouder en hand overgebrai naar het Sint-Antomusziekenhuis' Oostburg en kon na behandeling wi huiswaarts keren. Het ongeluk gebeurde, toen de stuurster van een personenauto G. K. uit Nederweerd vanaf de Brei straat achteruit naar een bezines tion wilde rijden. Zij moest di een fietspad oversteken en zag bromfietser J. niet. De voertuij liepen lichte schade op. Oogstdankfeest in Koewacht gevierd KOEWACHT In een tot de laat plaats bezette rooms-katholieke pa chiekerk in Koewacht hield een coi té, bestaande uit leden van de afdel gen Axel. Heikant. Koewacht Hulst van de NCB. KVO en Kf el zondagmorgen het jaarlijkse 'oog iir dankfeest'. De bijeenkomst werd geopend de de voorzitter van het comité, de he 101 Van Waes. Na het zingen van 1 q openingslied was er een eucharisl viering die werd voorgegaan door p toor J van der Heyden van de pai~° chie Clinge. De eucharistievieri werd muzikaal opgeluisterd door 1 1 parochiaal koor van Koewacht en muziekvereniging 'Heikant'. Als l£„ toren fungeerden leden van de vi schillende afdelingen van de KL NCB en KVO. De kerk in Koewat BS' was voor die gelegenheid versierd ra bloemen, terwijl er ook oude lan bouwwerktuigen tentoon werden steld. Twaalf kinderen van de ledt brachten tijdens de eucharistievieri de offergaven in natura naar het taar. De kinderen hadden vooraf! altaar in gereedheid gebracht. 1 H offergaven bestonden uit soort oo graan, broden en eieren. Tot si thi sprak voorzitter Van Waes een dat t woord, waarna in het gemeenscha] tn centrum 'De Vlaschaard' in Koewacht een gezellig samenzijn volgde. 11 hn 12 loc Diefstal uit auto in Retranchement RETRANCHEMENT - Uit een au*j,c die geparkeerd stond aan de Zwinho ja ve in Retranchement zijn zondagma gen een leren jas, een geldbedrag va af vijftig gulden en een reservewiel g an stolen. Van de auto, eigendom vanlflU P. uit Nijmegen, bleek het kofferde!^, sel te zijn opengebroken. POPPENKAST VOOR DE KLEUTERS HULST Burgemeester P. J. Molt hoff van de gemeente Hulst heeft zaterdagmorgen de geheel vernieuw de ruimten van de peuterspeelzaal 'De Robbedoes' in het Houtenkwar tier in Hulst officieel geopend. Hij deed dat door als eerste door een nieuw gebouwde zogenaamde 'kruip- door cn sluip-door' te kruipen. Hier na volgden zo'n 50 peuters. Dat alles tot groot vermaak van de wethou ders G. van de Voorde en W. Kayser, het voltallige bestuur van de Hulster peuterspeelzaal, een groot aantal ge nodigden en veel ouders van de aan wezige peuters. In haar openingswoord gaf voorzitter mevrouw H. van Deyl van 'De Robbe does' een uiteenzetting over de reno vatie van het Houtenkwartier en in het bijzonder over de ruimten waarin de Hulster peuterspeelzaal is onderge bracht. ..Twee ruimten waar we trots op zijn Dat u als burger-peutervader de peuterspeelzaal een warm hart toedraagt is ons allemaal bekend Dertien jaar geleden was u eén van de 'mensen die in het aanbevelingscomi té zitting hadden. In de jaren die daarna volgden hebben we steeds op de steun en medewerking van u ge meentebestuur kunnen rekenen. Van daag kunnen wij, en vooral de peu ters, daarvan genieten", aldus me vrouw Van Deyl Tijdens de uitvoerige renovatie van het Houtenkwartier vond de peuterspeelzaal onderdak in een ruimte van het internaat 'Het Boudeloo' In die periode werd met succes een fancy-fair en een speelgoe druilbeurs gehouden De opbrengst daarvan kwam geheel ten goede voor de inrichting van de nieuwe ruimten. Toen de renovatie zijn einde naderde, riep de Hulster peuterspeelzaal ver schillende commissies in het leven. ,,De reacties waren enorm, aldus de voorzitster, die alle medewerkers hier voor beldankte. Tot slot mocht burge meester Molthoff als 'burger-peuter vader' het eerste T-shirt van de Hul ster peuterspeelzal in ontvangst ne men De Hulster peuterzaal beschikt nu over twee ruimten, een kamer voor Zwemdiploma voor 144 deelnemers in Kloosterzande KLOOSTERZANDE Zaterdag vond in het gemeentelijk zwembad 'De Iionte' in Kloosterzande het di- plomazwemmen van het seizoen 1983 plaats. Om 10.30 uur meldden zich 145 deelnemers, verdeeld over diver se categorieën. De examencommissie, bestaande uit hoofd-badmeester B. van Goeije en mejuffrouw L van Assche uit Terneu zen. kon aan het eind van de middag aan 144 deelnemers meedelen dat zij geslaagd waren voor het diploma A (40 deelnemers), diploma B (51diplo ma C (?0). diploma D 18), diploma E (8) en diploma F (7). Een bijzondere vermelding was er voor de twee oud ste deelnemers, de dames M. Assel- man-Morcus en M. Verschooten-de Cleibbelaaer, die respectievelijk op 62- en 56-jarige leeftijd alsnog het B-diploma behaalden. Deze dag had tevens een feestelijk tintje omdat sedert het bestaan van het zwembad de 2500ste geslaagde voor het diploma-zwemmen gehul digd kon worden. De gelukkige was de 10-jarige Sascha Sikkelerus uit Vogel waarde Zij kreeg van wethouder H. Bruggeman van openbare werken van Hontenlsse in het bijzijn van het hoofd van de technische dienst. W. van Broekhoven en het voltallig zwembadpersoneel, een gratis abon nement voor het seizoen 1984 de leiding, toiletten, doüche e speelplaats achter het Houtenkva tier. waar men ook een eigen ingaip heeft. In het nieuwe interieur stai een nieuw bouwwerk, een zar een watertafel ejn aanrechtje e schillende leeshoeken. Burgemeesti (ie Molthoff zij in zijn toespraak dl gemeenschapszin veel kan betekenei ia; „De medewerking van de opuders b er de inrichting van uw ruimten hee dat overduidelijk bewezen", mijn kleinkind wel eens ophalen a een peuterzaal m Tilburg. Dan komi tot de conclusie dat ze van Hulst ro veel kunnen leren", aldus Molthoff Na afloop van het officiële gedeell volgde een poppenkastvoorstellii i voor de peuters door een moedfl groep. Ri V. i vi Ie Za Buurt- en clubhuisvverk op braderie Axel AXEL Het buurt- en clubhuiswl in Axel is actief tijdens de bradti j Axel op woensdag, 31 augustus, dl derdag 1 en vrijdag 2 september. Gedurende de braderie is het buil en clubhuiswerk op het braderieL rein aanwezig met een informal n stand met een grabbelton en stiel verkoop Verder op woensdag 31 gustus van 14.00 tot 16.00 uur met< knutseltafel voor de jeugd, klei knippen, plakken, emailleren en gelijke, van 19.30 tot 21.00 uur demi stratie cursus 'zelf kleding mak! met daarbij modeshow van modell welke tijdens deze cursus van afgelopen seizoen gemaakt zijn. dl derdag 1 september van 14.00 tot 15 uur demonstratie van cursus text! werkvormen; van 20 00 tot 21.00 demonstratie volksdansen. Heden is tot onze diepe droefheid, na een langdurige ziekte, zacht en kalm van ons heen gegaan. mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma MARIÈTTE MAGDALENA VEREECKEN echtgenote v&nKrijn Cornelis Hamclink op de leeftijd van 54 jaar. K C. Hamelink E Hamelink Marcella en Jan Veronique '26 augustus 1983 Kerkhoflaan 27, 4537 PM Terneuzen De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 30 augustus a s. om 14 00 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Terneuzen. na voorafgaande samen komst in de aula van de begraafplaats, aanvan gende om 13 30 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden werd na een langdurige ziekte van onze zijde weggenomen, onze lieve, zorgzame moeder en behuwdmoeder CORNELIA DANE weduwe van Abraham van der Hooft in de ouderdom van 90 jaar. E. P van Es-van der Hooft F. J. van Es I. J. van der Hooft J. van Hellemont-van der Hooft L van Hellemont 28 augustus 1983 Oostelijk Bolwerk 522 4531 GV Terneuzen. De crematie zal plaatshebben op woensdag 31 augustus a s om 14 00 uur in het crematorium te Middelburg. Zij die de plechtigheid willen b'ijwonen, gelieven om 13.45 uur aanwezig te zijn. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 16