RDK i Stichting Regionaal c' Dienstverleningscentrum Jr1 Kleinbedrijf Zeeland. rr W MEDEWERKER/RAPPORTEUR (M/V) typiste (m/v) tekstverwerking Beginnende assistenten- accountant Accountantskantoor EE PZEM een beheerder afdelingshoofd carrière-gerichte jonge mensen (20-25 jaar) als vertegenwoordig(st)er. Ml 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 AUGUSTUS li Met kantoren té Goes en Terneuzen. Het R.D.K. geeft voorlichting en begeleiding aan ondernemers in het kleinbedrijf in de provincie Zeeland op sociaal en economisch terrein; verricht onderzoeken en rapportages in het kader van overheidsregelingen ten behoeve van het kleinbedrijf, zoals de rijksgroepsregelingen voor zelfstandigen, oudere zelfstandigen en bedrijfsbeëindigingshulp. Het bestuur van bovengenoemde stichting roept gegadigden op voor de functie van: De functie: De te benoemen functionaris zal bij de uitvoering van eerdergenoemde taken naast de individuele voorlichting aan ondernemers bedrijfsecono mische adviesrapporten samenstellen en onderhoudt daarbij regelmatig contacten met ondernemers en met bij het midden- en kleinbedrijf betrokken instanties en organisaties. Hij/zij zal met een zekere mate van zelfstandigheid de werkzaamheden verrichten vanuit de vestiging Terneuzen. Vereisten voor de functie: - middelbare beroepsopleiding, zoals mba, meao of een vergelijkbare opleiding - bij voorkeur studerend voor een hogere opleiding bijvoorbeeld spd - bedrijfseconomisch inzicht en praktijkervaring - gevoel voor maatschappelijke problemen in het kleinbedrijf - goede contactuele eigenschappen - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - woonachtig in de omgeving van Terneuzen of bereid daarheen te verhuizen - bezit van rijbewijs BE plus auto. Geboden wordt: - een salaris van 2.995,- tot maximaal 3.841,- per maand, exclusief vakantietoeslag. Premie aow/aww voor rekening van de stichting - overige arbeidsvoorwaarden nagenoeg gelijk aan die van het rijk, waaronder opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds - vergoeding autokosten voor dienstreizen. Een psychologisch, alsmede een medisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd, de heer H. A. Verbeemen, tel. 01100-30999. Degene die ambities heeft om in een klein team te werken gelieve binnen 10 dagen een schriftelijke sollicitatie te richten aan: Het bestuur van de Stichting Regionaal Dienstverleningscentrum Kleinbedrijf Zeeland, Klokstraat 3, 4461 JK Goes. Voor de afdeling Tekstverwerking op het hoofdkantoor te Middelburg zoeken wij een De taak omvat o.a.: vervaardigen en corrigeren van teksten met behulp van tekstverwerkings- apparatuur, beheren van de daarbij benodigde programma's; bedienen van de telexapparatuur. collationeren van typewerk Het werk wordt in teamverband verricht. Gevraagd wordt: Middelbare opleiding en de diploma's Nederlandse bedrijfscorrespondentie en typen. Kandidaten die ervaring hebben opge daan met het werken met tekstverwer- kingsapparatuur hebben de voorkeur. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan N V. PZEM. afdeling P en O, antwoordnummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd), 4330 VB Middelburg. n.v. provinciale zeeuwse energie-maatschappij Het Accountantskantoor \an de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatiebureau ge noemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten ge meenten. In totaal controleert ons Bureau ca. 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopen de gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor it gevestigd in Den Haag. De uitvoering van de werk zaamheden geschiedt bij de cliënten in de 32 over het land verspreide districten. In ons district midden- en zuid-Zeeland wensen wij binnenkort onze gelederen met enkele jonge, enthou siaste mensen in de functie van beginnend assistent- accountant te versterken. Leeftijd: tot 23 jaar. Woongebied; Zeeuws-Vlaanderen. Basisopleiding: VWO of HEAO-BE. Verzoeke afschriften van cijferlijsten bij te voegen. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de NIVRA studie (gaan) volgen. Geboden wordt een afwisselende, leerzame werkkring, een goed salaris, moderne secundaire arbeidsvoor waarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Alge mene Burgerlijke Pensioenwet), een gunstige studie kosten regeling en goede doorgroeimogelijkheden. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrief te richten aan onze districtsaccountant de heer M.P.M. Schalken, R.A., Brederolaan 5,4382 CD Vlissingen. van de ereniging van Nederlandse Gemeenten Centraal Bureau \<>or Verificatie en Financiële Ad' Nassau laan 12. 2514 JS s-Gravenliage 1)1l KllANT l)lï DELTA BEDRIJVEN De krant De Delta Bedrijven zoekt voor de volgende nummers een redakteur/journalist* (freelance) Een econoom, marketing- of p.r.-man danwel een accountant met schrijversbloed of mogelijk juist een journalist met interesse in onze onderwerpen. Bel even Ben Flore van Florad reklame; 01100-13959. Part time Werktijden zelf te bepalen dus ook heel geschikt voor een huisvrouw met kinderen of als kombinatie met ander werk. i uitwerken van vergade- LWJ Provinciale VVV Zeeland KB Middelburg Als gevolg van intensivering van de werkzaamheden komt de functie beschikbaar van medewerker(ster) directiesecretariaat De werkzaamheden omvatten o.m. voorbereiding en begeleiding van het werk van directie en staf voorbereiden, notuleren ringen en besprekingen kantooradministratie en archivering Vereisten zijn: Meao. secretariële richting of daarmee gelijk te stellen opleiding werkervaring goede kennis Frans, Duits en Engels, zowel monde ling als schriftelijk accutaresse redactionele uitdrukkingsvaardigheid goede contactuele eigenschappen Aanstelling kan plaatsvinden, afhankelijk van opleiding, ervaring en leefti|d. in de rang van ambtenaar C D bij de Provincie Zeeland (bruto min 1 954.- max. f 2.554.- per maand). Op korte termijn kan geplaatst worden een medewerker(ster) informatie/bemiddeling De werkzaamheden omvatten o.m.. het verstrekken van informaties (telefonisch en schriftelijk), het verkopen van toeristische arrange menten en het bemiddelen bij huur/verhuur van vakantieaccommodatie, alsmede algemene kantoor werkzaamheden. Vereisten zijn: opleiding minimaal havo goede kennis Frans, Duits en Engels in woord en geschrift goede geografische kennis van de provincie Zeeland typevaardigheid en werkervaring Aanstelling kan plaatsvinden, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, in de rang van ambtenaar B C bij de Provincie Zeeland (bruto min. 1.870.- max. 2.406.-per maand). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van de I Provinciale WV Zeeland, Postbus 123, 4330 AC Middel burg. De Landbouwpraktijkschool te Schoondijke (Zeeuwsch-Vlaanderen) zoekt: De Landbouwpraktijkschool ontvangt iedere week andere groepenleerlingen, meest in de leeftijd van 16-20 jaar, zowel jongens als meisjes, die in het logeergebouw verblijven. Gezocht wordt iemand met tenminste een opleiding op m.b.o.-niveau en relevante leidinggevende erva ring. Goede contactuele eigenschappen, zowel t.o.v. de bezoekende leerlingen als t.o.v. het huishoudelijk- en keukenpersoneel, zijn vereist. Leeftijd vanaf 30 jaar. Onregelmatige werktijden. Weekeinden vrij. Salaris 2,256,- tot 3.375,-, behoudens korting op overheidssalarissen. Onregelmatigheidstoeslag. Aanstelling boven het minimum is mogelijk. Vakantietoeslag 7% Datum indiensttreding: 1 december (nader overleg mogelijk). Eigenhandig geschreven sollicitaties zo spoedig mo gelijk, doch uiterlijk 7 oktober aanstaande, te richten aan. het bestuur van de Landbouwpraktijkschool, Prinses Beatrixstraat 66. 4507 AL Schoondijke. Inlichtingen bij de directeur van de school: telefoon 01173-1551, huis: telefoon 01173-1342. Voor het Centraal Bedrijfsbureau te Borssele zoeken wij een afdelingsassistent (m/v) Het Centraal Bedrijfsbureau heeft o.a. tot taak: voorbereiden elektriciteitsproduktie; coördinatie van de elektriciteits produktie; verwerken van gegevens m.b.t. de elektriciteitsproduktie en transport. Tot de taak van de afdelings- assistent(e) CBB zal o.a. behoren: administreren van gebruikte brand stoffen; administratie bijhouden van opge wekte en uitgewisselde elektrische energie; opstellen van maand- en jaarrappor ten voor de hoofdafdeling Produktie; verrichten van controles en werk zaamheden van financiële aard; verrichten van secretariaatswerk zaamheden. Een deel van bovengenoemde werk zaamheden wordt met behulp van een computer verricht. De werkzaamheden vinden plaats onder toezicht en in opdracht van het hoofd Centraal Bedrijfsbureau. Gevraagd wordt: MEAO (of gelijkwaardig); enige jaren administratieve ervaring. Bekendheid met geautomatiseerde administratie strekt tot aanbeveling Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N V PZEM, afdeling P en O. antwoordnummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd). 4330 VB Middelburg. n.v. provinciale zeeuwse D7E|M| energie-maatschappij "TER VALCKE" is een gekombineerd verpleeghuis te Goes van 210 patiënten. Op een afdeling waar 12 somatisch zieke en 19 psycho geriatrische bewoners wor den verzorgd, hebben wij op korte termijn plaats voor een Het nieuwe afdelingshoofd maakt deel uit van een multidisciplinair behandelteam. Funktie-inhoud: organiseren en coördineren van zorg- aspekten binnen de afdeling; leidinggeven aan afdelingspersoneel; verrichten van een uitvoerende taak in de verpleging, verzorging en begelei ding van patiënten; eenmaal per maand verrichten van weekenddienst als verantwoordelijk verpleegkundige voor de gehele instel ling. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten, die in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A en/of B en de Kader opleiding. Ervaring in het omgaan met langdurig zieken strekt tot aanbeveling. De aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige A. Informatie over deze vakature wordt gaarne verstrekt door mevrouw C.E. Coenradie, verpleegkundig direkteur, telefonisch bereikbaar onder nummer (01100)27140. Burgemeester en wethouders van de gemeente Kapelle roepen sollicitanten op voor de betrek king van LEIDSTER aan de openbare kleuterschool 't Stationnetje' te Wemeldinge. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van de akte A, terwijl bezit van de akte B tot aanbeve ling strekt. De datum van indiensttreding zal nader worden overeengekomen Nadere informatie wordt verstrekt door de hoofd leidster, mej. C. W A. Kole, telefonisch bereik baar onder no. 01192-1511 (school) of 01192-1386 (privé). Sollicitaties binnen één week na verschijning van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders, Kerkplein 1, 4421 AA Kapelle. Mars B V in Veghel (N. Br is een werkmaat schappij van Mais Incorporated, een internationale organisatie op het gebied van produktie en verkoop van chocolade- en biscuitprodukten Mars Veghel produceert artikelen die door gelieerde verkoopmaatschappijen in verschillende landen in Europa worden verkocht. Op de Neder landse markt is Maïs vertegenwoordigd met de produkten Mars. Milky Way, Bounty, Snickers, Treets, Bonitos en Raider De organisatie is vooruitstrevend op het gebied van o.a. automatisering, kwaliteit, hygiëne en sociaal beleid. Het bedrgf biedt werk aan meer dan duizend mensen en wordt gekenmerkt door een sukses- volle groei. n onzer vertegenwoordigers zoeken wij vi :e verkoopmaatschappij Rayon: Provincie Zeeland en West Brabant. (woonachtig in bovenvermeld rayon of direkte omgeving) De vrouw/man die wij zoeken, - is beslist tussen de 20 en 25 jaar. - heefteen voltooide middelbare schoolopleiding; - is representatief en kan van nature goed kon takten leggen/onderhouden; is in het bezit van het rijbewijs BE; - hoeft -gezien de uitstekende interne opleiding geen kommerciële ervaring te hebben; - is zeer ambitieus en betrokken bij haar/zijn taak; - wil hard werken en is in staat zich te houden aan een streng schema-plan. Wat wordt je taak? Primair 'verkoopt' zij/hij bij de detailhandel de uitstekende distributie en de prima presen tatie, alsmede de stringente kontrole op vers heid van de Mars-produkten. Zij/hij verzorgt ook de display-presentatie. Daarnaast bezoekt zij/hij ook potentiële relaties en is verantwoordelijk voor de juiste bezoekfrequentie in de zaken binnen het rayon. Kortom zij/hij vertegenwoordigt een bedrijf dat een uitstekende reputatie bevestigd wil zien. Wat bieden wij? - een goed salaris - een bonus v.an 10% v. male taakvervulling - 25 vrije dagen per jaar - uitstekende sociale voorzieningen, zoals het premievrije pensioenfonds voor mensen vanaf 25 jaar - een luxe auto, zonder reklame, welke ook be schikbaar is voor privé-gebruik - de onkostenvergoeding - de telefoonregeling - de studieregeling - een gedegen opleiding in verkooptechniek, qua duur afhankelijk van opleiding en ervaring. Hoe solliciteer je? Alleen zij die voldoen aan de gestelde eisen worden verzocht te reflekteren! Stuur uw brief binnen 1 week met volledige gegevens en een recente pasfoto aan: Mars B.V., t.a.v. mej. R. Ramaekers, Taylorweg 5, 5466 AE Veghel. Eventueel kunt u vooraf inlichtingen inwin nen bij mej. J. Kuipers, telefoon (04130) 83435. Zij is alleen bereikbaar tijdens de kantooruren. het jaarsalaris bij n STICHTING VERPLEEG- EN RUSTHUIZEN ZEELAND VIJVERVREUGD is een tehuis voor 359 bewoners met een geestelijke handicap en is gelegen aan de rand van Middelburg. Het telt 12 paviljoenen, een aantal fasehuizen en een dependance. Het geheel maakt deel uit van de Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland". Voor het paviljoen "PAASLELIE", waar 30 dubbel gehandicapte bewoners verblijven van diep zwakzinnig mvo, in de leeftijd van 11 tot 44 jaar en voor het paviljoen "ANJER", een gesloten afdeling waar 25 volwassen bewoners van diep zwakzinnig nivo verblijven, waarvan sommigen met gedragsstoornissen, zoekep wij: a) unithoofden (m/vj Werkzaamheden zullen bestaan uit: begeleiding van bewoners en personeel: onderhouden van kontakten met ouders; verrichten van diverse ondersteunende werkzaamheden m.b.t. de (in)direkte zorg. Funktie-eisen: ANJER: Z- en/of B-diploma; PAASLELIE: Z- en/of A-diploma. Voor beide paviljoenen geldt dat een ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg gewenst is. b) (aspirant-)leerling Z-verpleegkundigen (m/v) welke tot 3 april 1984 werkzaam zullen zijn op de diverse afdelingen. De werkzaamhe den zullen bestaan uit de (in)direkte zorg aan de bewoners Het ligt in de bedoeling dat zij, die worden aangetrokken, de oplei ding tot Z-verpleegkundige gaan volgen met ingang van 4 april 1984. Gezien de huidige samenstelling van ons personeels bestand adviseren wij mannen nadrukkelijk te solliciteren. Funktie-eisen: afgerond voortgezet onderwijs, minimaal MAVO of KV/JV; minimaal de leeftijd van 17 jaar en 7 maanden. c) reservistes (m/v) die bij afwezigheid van de vaste krachten bij oproep beschikbaar zijn. om na een inwerkperiode zelfstandig de verzorging en/ of begeleiding van bewoners ter hand te nemen. Funktie-eis: ervaring in het werken met zwakzinnige medemensen, eventueel aangevuld met een verpleegkundige opleiding Informaties over bovengenoemde funkties worden tijdens werkdagen verstrekt tussen 09.00 uur en 10 00 uur door de heer J. Flamman, adjunkt-direkteur Verzorgings- dienst, bereikbaar onder telefoonnummer (01180) 2 57 51. Tevens hebben wij op een psychogeria trische afdeling plaatsingsmogelijkheden voor twee vleugeloudsten (m/v) waarvan één in tijdelijk dienstverband, voor de duur van de ziekte van de huidige kracht. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die in het bezit zijn van het diploma zieken verzorging en die tevens enige jaren ver pleeghuiservaring hebben. Het bezit van de de Voortgezette Opleiding strekt tot aanbe veling. Inlichtingen omtrent genoemde vakatures worden gaarne verstrekt door mevrouw C.E. Coenradie. verpleegkundig direkteur, bereikbaar onder telefoonnummer (01100) 2 71 40. DER BOEDE TER VALCKE een gekombineerd verpleeghuis met 210 bedden te Goes, waar somatisch zieke en psychogeriatrische bewoners verblijven, heeft op korte termijn plaats voor een praktijkbegeleid(st)er - ziekenverzorgende Kandidaten dienen te beschikken over enige jaren verpleeghuiservaring. Zij die in het bezit zijn van een aanvullende opleiding genieten de voorkeur een verpleeghuis te Koudekerke, waar somatisch zieke en psychogeriatrische bewoners verpleegd worden, heeft plaats voor een d i rektie-sekretaresse in tijdelijk dienstverband voor 20 uur per week. Tot het takenpakket behoort o.a.: notuleren van vergaderingen; bijhouden van de agenda; verzorgen van de korrespondentie; archiefbeheer. Bij het uitvoeren van deze taken wordt een grote mate van zelfstandigheid verwacht. Onze gedachten gaan uit naar een enthou siaste kandidaat met een representatief voorkomen en goede kontaktuele eigen schappen Tevens dient de aan te stellen kracht in het bezit te zijn van het Schoevers- diploma direktie-sekretaresse en over de nodige ervaring te beschikken. Aanstelling zal voor één jaar geschieden Salariëring konform de CAO-Ziekenhuis- wezen. Inlichtingen omtrent deze vakature worden gaarne verstrekt door de heer C.J. Smolders, adjunkt-direkteur Algemene en Civiele Zaken, bereikbaar onder telefoonnummer (01185) 1216, 's ochtends tussen 09.00 en 11.30 uur. Tevens is er plaatsmgsmogelijkheid voor een maatschappelijk werk(st)er die als reserve-kracht oproepbaar is. Tot het takenpakket behoort: screening, opname en opnamebegelei ding van de nieuwe bewoners. Onze gedachten gaan uit naar een kollega met een afgeronde opleiding Sociale Aka- demie, richting HBO-Maatschappelijk Werk, liefst met enige jaren ervaring Het Maatschappelijk Werk is een van de werkgroepen naast Inrichtingswerk. Aktivi- teitenbegeleiding en Geestelijke Verzorging binnen de Dienst Welzijn. Om zicht te verkrijgen in de werkzaam heden is het de bedoeling de reserve kracht, over een periode van 2 maanden, voor 20 uur per week ervaring op te laten doen binnen Der Boede. Nadere informatie kan men verkrijgen bij mevrouw C. de Doelder, Maatschappelijk Werkster en de heer O.E.C. Jongewaard, hoofd Dienst Welzijn, beiden bereikbaar onder telefoonnummer (01185) 12 16. Schriftelijke sollicitaties kunt u. onder vermelding van respektievelijk de letters VVR, TV-01, TV-02 of DB. richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland" Postbus 100, 4330 AC Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 20