SNEEP Vier ton voor werken in Goes kom nu kennis maken WISSEL SCHOUWEN Een dag zonder krant ie Sneeuwwitje zonder dwergen. OPEN DAG OP ZATERDAG 27 AUGUSTUS wervelende bont-modeshow! Veel muziek tijdens laatst toeristische dag Zierikzev 14 WOENSDAG 24 AUGUSTUS li GEMEENTE WISSENKERKE ONTWERP-BESCHIKKING HINDERWET Burgemeester en wethouders van Wissenkerke maken ingevolge het bepaalde in de wet algeme ne bepalingen milieuhygiëne bekend dat zij voornemens zijn aan camping 'De Roompot' een hinderwetvergunning onder voorschriften te ver lenen voor het uitbreiden van de inrichting met een recreatiecentrum met golfslagbad. panne- koekhuis en bar-resto op het perceel plaatselijk bekend Mariapolderseweg 1 te Kamperland Vanaf heden ligt het ontwerp van de beschikking met de daarop betrekking hebbende stukken ter inzage op de afdeling algemene zaken van de gemeentesekretarie te Wissenkerke op werkda gen van 8.30-12.00 uur tot en met 6 september 1983 en tevens na afspraak (tel. 01107-1655, tst. 23) op de dinsdagen 30 augustus en 6 september 1983 van 18.00-21.00 uur Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kunnen door een ieder schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemees ter en wethouders van 24 augustus tot en met 6 september 1983 door: a de aanvrager: b. degenen die tegen de aanvraag tijdig bezwaar hebben ingediend; c. ieder die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te dienen De persoonlijke gegevèns van degene die een bezwaarschrift heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekendgemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijker tijd met het bezwaarschrift, worden ingediend. Wissenkerke, 24 augustus 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd, de wnd. burgemeester. A. A. de Nooijer. de sekretaris, H. van Strien. Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. GEMEENTE BORSELE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Borsele bren gen ter openbare kennis, dat zij voornemens zyn om met toepassing van artikel 19 der wet op de ruimtelijke ordening en artikel 50, lid 8 van de woningwet bouwvergunning te verlenen aan de heer K. Aarnoutse te 's-Gravenpolder voor het bouwen van een woning op een perceel grond gelegen tussen de woningen Provincialeweg 3 en 7 te 's-Gravenpolder, kadastraal bekend gemeen te Borsele, sectie W. nr. 641 ged. Het betreffende perceel is gelegen in het gelden de bestemmingsplan 'Uitbreidingsplan in hoofd zaak van de gemeente 's-Gravenpolder 1964' met de daarbij behorende overgangsvoorschriften. Het bouwplan is hiermee in strijd. Door de gemeenteraad is op 7 juni 1983 verklaard dat voor het onderhavige perceel een bestem mingsplan wordt voorbereid. Het ingediende bouwplan is hiermee niet in strijd. Door de gemeenteraad is op 7 juni 1983 verklaard dat voor het onderhavige perceel een bestem mingsplan wordt voorbereid Het ingediende bouwplan is hiermee niet in strijd. In het kader van de procédure om vooruitlopen de op het rechtsgeldig worden van dit. bestem mingsplan nu reeds bouwvergunning te verlenen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld in gaand 25 augustus 1983 gedurende 14 dagen eventuele bezwaren tegen de voorgenomen ver gunningverlening schriftelijk in te dienen bij burgemeester en wethouders van Borsele. Post bus 1. 4450 AA Heinkenszand. Gedurende deze termijn liggen de daarop betrek king hebbende stukken voor een ieder ter ge meentesecretarie, bureau ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en milieu, Stenevate 10 te Hein kenszand, ter inzage. Heinkenszand, 24 augustus 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd, JDrs. G C G. van den Heuvel, burgemees- J. L. M. van Put, secretaris eigen m m m m technische dienst co [mA] ■kl Reparaties van: vojffr jl HI I llll - Televisies - HiFi stereo -Wasautomaten Koelkasten - Stofzuigers GOES/KLOETINGE Lewestraat 43 Klein huishoudelijk Tel. 01100-13720 donderdagavond koopavond - Antennes Voor al uw reparatie elektrische apparaten naar TERAKO SERVICE CENTER KTV's 's morgens gebracht, 's avonds gerepareerd Tegen billijke prijzen. Edisonstr. 9, Goes, tel. 01100-30180 iedereen leest de krant altjjd en overal. exclusieve bontmode van internationale allure! Wij organiseren voor u op zaterdag 27 augustus een Waar onze mannequins voor u optreden, en onze nieuwe collectie bont zullen tonen, aanvang shows: 14.00-16.00-19.00 uur. Onze mantels worden gemaakt door één van de beste Griekse bontwerkers van Neder land. Wij staan 100% garant en blijven achter u staan, met vele jaren garantie. Dames, uw adres voor bont van blijvende waarde, welke kant de mode dan ook uitgaat Wat de prijzen betreft zijn wij in staat onze bontcollectie tegen scherpe prijzen aan te bieden, die iedere concurrentie kan weerstaan. Tevens demonstreren wij 27 aug. de bekende Zwitserse breimachine PASSAP. U rijdt vanaf Steenbergen richting veer Zijpe, 1,5 km vanaf Steenbergen bij de eerste lichtmasten, links de Stoofdijk op. Let op de lichtreclame 'Bontmode', Uw bezoek is geheel vrijblijvend. Onze zaak is alle dagen geopend. Dames ontwaakt. Kom 27 aug.! De entree is gratis - koffie met gebak en een drankje wachten op u. Tot ziens op de show 27 aug. bij mij thuis. K. SNEEP Stoofdijk 33 - Steenbergen - Tel. 01670-63071. COLLEGE VAN BEN W: Repetitieruimte muziekvereniging GOES Voor een bedrag van bijna 400.000 gulden wil het dagelijks be stuur van de gemeente Goes uiteenlo pende werkzaamheden uitvoeren in het gebied tussen de Anjelicrstraat en de Albert Joachimikade. Het gaat om de verbetering van de aansluiting Magnoliastraat/Anjelierstraat, de verbetering van de verkeerssituatie op het gedeelte van de Heernisseweg tussen de Oostsingel en de Kievit laan, de aanleg van riolering langs de Oude Singel, de invulling van het braakliggende terrein tussen de Ou de Singel, de Kievitlaan, de Koel- manschool en de Merellaan en verbe tering van de bestrating op de Albert Joachimikade. Jeugdzeskamp OUD VOSSEMEER - De Oud-Vosse- meers jeugdvereniging 'Jong Vos- maer' hield een jeugdzeskamp op de ijsbaan aan de Eendracht. In totaal namen zes ploegen deel, waarvan twee van de organiserende jeugdver eniging, twee van de jeugdvereniging Scarpenisse en twee van de jeugdver eniging Stavcnisse. De zeskamp bestond uit de onderde len water gooien, loper lopen, doel schieten, kussengevecht, skieën en water doorgeven Het B-team van Scarpenisse behaalde de eerste plaats gevolgd door het A-team van Scarpe nisse. De derde en vierde plaats waren respectievelijk voor het A-team van Stavenisse en het B-team van Stave- nisse. Daarna op de vijfde plaats het A-team van Jong Vosmaer en op de zesde plaats het B-team van Jong Vosmaer. Na afloop reikte jeugdcon- sulente voor Tholen, Ina Hilbrink, de prijzen uit. Het voorstel komt aan de orde in de vergadering van de commissie voor ruimtelijke ordening, die vandaag, woensdag, in het stadhuis te Goes wordt gehouden. Aanvang 20 00 uur. Eén en ander houdt verband met het besluit van de Goese gemeenteraad af te zien van de aanleg van een oostelij ke binnenstadsontsluitingsweg die in de jaren 70 door dit gebied was gepro jecteerd. Zelfs een uiterst kale uitvoe ring van dit plan in de vorm van de doortrekking van de Kievitlaan tot aan de Oude Singel, haalde het niet in de raad. De werkzaamheden waar voor het college van burgemeester en wethouders nu geld wil hebben zou den gelijktijdig met de aanleg van de binnenstadsontsluitingsweg worden uitgevoerd. Nu dat plan niet door gaat. moeten de noodzakelijke voor zieningen toch worden getroffen Het braakliggende terrein tussen de Oude Singel, de Kievitlaan, de Koelman- school en de Merellaan zal worden bestemd als parkeerterrein. Er is ruimte voor ongeveer 41 plaatsen OUD-VOSSEMEER - De Oud-Vosse- meerse muziekvereniging heeft de feestzaal van het voormalige café 't Veer in Oud-Vossemeer aangekocht als repetitieruimte. De muziekvereni ging is daarmee de eerste op Tholen die beslag heeft weten te leggen op een eigen onderkomen voor de weke lijkse repetities. De ledenvergadering had dan ook weinig moeite met het bestuursvoorstel om een hypotheek van 25.000 gulden te nemen. De feest zaal zal een grondige opknapbeurt knjgen. De muziekvereniging heeft de laatste jaren gebruik gemaakt van het dorpshuis 'De Vossenkuil' in Oud- Vossemeer. Snelheidscontroles Bezoek Engelsen aan Zierikzee ZIERIKZEE Een delegatie Engel sen brengt vanaf 2 september een bezoek aan Zierikzee. Het gaat om de Hatfield Parish Council uit de Engelse zustergemeente Hatfield van Zierik zee. De gasten komen omstreeks 20.00 uur aan en worden door gastgezinnen opgevangen. Het bezoek duurt tot maandag 5 september, de dag waarop de Engelsen weer huiswaarts keren. Het programma, dat de gasten gaan afwerken, omvat onder meer een be zoek aan de Oosterscheldewerken en de ofïïciéle opening (3 september) van het Hatfieldpark, om 16.00 uur. Het park ligt bij de lagere technische school van Zierikzee. bij Poortvliet THOLEN - De rijkspolitiegroep Tho len heeft dinsdagochtend bij een snelheidscontrole op de Poortvlietse- dijk bij Poortvliet acht automobilis ten bekeurd. De maximum snelheid op de Poort- vhetsedjjk is tachtig kilometer per uur De overtreder met de hoogste snelheid reed 120 kilometer per uur. Ook werd gecontroleerd aan de Oud- Vossemeersedyk, waar ook tachtig kilometer het maximum is. Daar ging een automobilist op de bon. Die reed 116 kilometer per uur. Extra kerkdienst SINT-ANNALAND Zaterdag 27 au gustus wordt voor de gereformeerde gemeente in Sint-Annaland een extra kerkdienst gehouden, die om 19.30 uur begint. Voorganger in de Dienst des Woords Is ds G. Mouw uit Gene- muiden. Thoolse boerendag THOLEN - De tweede Thoolse boe rendag aan de Langeweg tussen Tho len en Oud-Vossemeer wordt zaterdag 27 augustus gehouden. In de PZC van dinsdag was abusievelijk gemeld, dat de boerendag zondag 27 augustus plaats zou vinden. Kruinings zwembad haalt 50.000-ste bezoeker binnen KRU1N1NGEN In het zwembad Den Inkel in Kruiningen is dinsdag middag de 50.000ste bezoekster ver welkomd. Het was de zestienjarige Marianne Zuijdwegd uit Yerseke. die om half- dne nietsvermoedend het zwembad binnenkwam en daar te horen kreeg, dat ze de 50.000ste bezoeker was. Zij werd vervolgens toegesproken door de Reimerswaalse wethouder J A. Nieuwenhuijze en de bedrijfsleider van het zwembad K. Weijland. Marianne ontving een bos bloemen en enkele cadeaus waaronder een badla ken,-een waardebon voor het zwem badwinkeltje, een seizoenkaart en eer tas met daann informatie over het zwembad. Vorigjaar haalde Den Inkel de 50.000ste bezoeker op 17 augustus binnen Daar moet volgens bedrijfslei der Weijland wel bij bedacht worden dat het bad eind mei al een achter stand had van 14.000 bezoekers verge leken met het vorig jaar. Avondvierdaagse in Oud-Vossemeer dinsdag begonnen OUD-VOSSEMEER Begunstigd door fraaie weersomstandigheden is dinsdagavond in Oud-Vossemeer van af het clublokaal van de voetbalver eniging Vosmeer de tweede avond- wandelvierdaagse van start gegaan. Er werden 88 startkaarten uitgereikt. Hiervan kozen 76 deelnemers voor een tocht over vijf kilometer, terwijl twaalf lopers zich aan de tien kilome ter waagden. Morgenavond wordt de vierdaagse voortgezet. Asiel Zierikzee dit najaar klaar ZIERIKZEE Stap voor stap nadert het nieuwe Zierikzeesc asiel zijn vol tooiing. De kozijnen staan reeds ge steld en ook de muren voor de hondc- hokken zijn zo goed als klaar. Het werk is vanaf het begin van de bouw half juni sprongsgewijs opgeschoten. Dit komt omdat er voornamelijk met vrijwilligers gewerkt wordt en er was nogal wat verloop onder deze werkkrachten. De Zierikzeese aannemer Jan Rog- genbank zorgt voor de deskundige begeleiding van het project. Het is de bedoeling dat het asiel zo tegen eind november opgeleverd gaat worden. Tegenvallers niet meegerekend. Een maal klaar biedt het gebouw plaats aan zes honden en twaalf katten, die daar maximaal veertien dagen gast vrijheid kunnen genieten. Als ze dan 1n die tussentijd geen nieuw baasje gevonden hebben gaan ze naar de asiels in Middelburg en Vlissingen. Volgens de werkgroep Schouwen-Dui- veland van de Nederlandse Dierenbe scherming is met de bouw een bedrag van ruim eén ton gemoeid. Het groot ste gedeelte van dat geld is al beschik baar; om aan de rest van het bedrag te komen bestaan plannen om te zijner tijd een obligatie in kleine coupures uit te geven. De kinderpoppenkast 'Duo Gertho' was één van de attracties op de lai toeristische 'dag in Zierikzee 1 [g] 11: ZIERIKZEE In Zierikzee liep dins dag de laatste toeristische dag van dit zomerseizoen ten einde. Deze dag stond grotendeels in het teken van de muziek. Er waren optredens van de folkgroep Sistrum en de band Take Five. In de binnenstad werd hel beeld voornamelijk bepaald door de kleurige kraampjes van de braderie. Hengel wedstrijd SCHERPENISSE - De hengelsport- vereniging 'De Zeebaars' uit Scherpe- nisse houdt zaterdag 27 augustus de vijfde bekerwedstrijd Dit gebeurt vanaf een Oosterscheldedijkvak bij Stavenisse van 14.30 tot 17.30 uur De prijzen worden na afloop uitgereikt in het clubhuis 'De Gouden Leeuw' in Scherpenlsse Ook waren er straatmuzikante» ff een poppenkast voor de jeugd t, Avonds startte een wielerrondee» ij de Nieuwe Haven werd een kreefK m quanum. dat regelmatig verven! n worden met Oosterscheldewatet Cl cieel in gebruik genomen. De m Hawaians traden daar ook oo liefhebbers van popconcerten k<* hun hart ophalen in de JulianasB ie wa!n om 21.30 uur de optredens E: gonnen. Thoolse Dagen THOLEN - De Thoolse Dagen wc.-J niet zoals eerder gemeld zondag houden, maar zaterdag 27 augu< Het evenement wordt gehoudenr de Langeweg tussen Tholen enA Vossemeer. 'ofi

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24