Annemarie Verstappen toont in Rome totale ineenstorting Herstel van poloploeg tegen Hongaren: 9-9 Navratilova klopt Evert Wereldrecord 100 m rugslag Voorzitter FC Köln vindt vertrek van Rinus Michels een schande Daphne Jongejans in finale schoonspringen Drie landen zijn al zeker van spelen PZC/sP°rt :ONNY VAN BENTUM NAAR BRONS OP 100 METER tROME (ANP) Het was heel toepasselijk dat bij de eerste de beste ceremonie van het ie wemmen bij de Europese kampioenschappen in Rome de Nederlandse vlag verkeerd jnihoog' ging. Het blauw boven en het rood beneden. Het symboliseerde de omkering van iraarden, waarmee de Nederlandse zwemwereld de komende dagen moet leren leven. De mverwachte, totale ineenstorting van Annemarie Verstappen heeft Conny van Bentum weer jp de voorgrond geplaatst. blozende Barneveldse zwemster -jjnoopte met een derde plaats op de 50 meter vrije slag aan bij het brons twee jaar geleden in Split en akte later als slotzwemster van de 4 [200 meter vrije slag ook op dat ocderdeel het brons mee. Dat had över kunnen zijn. maar zelfs in deze :<rde vorm was Van Bentum niet io?ewassen tegen Ina Beijermann, lisais laatste voor West-Duitsland te sater ging. En dat feit alleen al doet rezen dat Nederland op de 200 meter 11 tnje slag van vandaag (dinsdag) bui- f m de prijzen gaat vallen en de we- 1:1 [ldtitel, die Annemarie Verstappen diaalde als een eenmalige uitschie- geboekt zal worden. Want nauwe- is heeft bondscoach Bert Sitters i hielen gelicht of de Nederlandse Jeisjes blijken de concurrentieslag de Europese lees wereldhege- a ionie met Oost-Duitsland in genen iele m er aan te kunnen. jar de buitenwereld toe heeft de Ooegleiding de naderende terugval -a Verstappen aardig verborgen we- te houden. Maar het was de Oostduitse ploeg niet ontgaan dat de fi irabantse een dag of vier voor de impioenschappen misselijk uit het Ier stapte. Lichamelijke oorzaken *ren er niet, althans de dokter vond i e met. Men kan een keuze doen uit mogelijke andere oorzaken. De druk li ai een gemaakte reputatie te moeten bevestigen, overspannen verwachtin gen van het thuisfront en die van haar eigen trainer Henk Veldman incluis, of gewoon een off-day. Toen Veldman bij de selectiewed strijden in Amersfoort de mogelijk heden van een wereldrecord in het vooruitzicht stelde, kreeg Annemarie prompt buikgriep. Dat euvel herhaal de zich in Spanje en na de 100 meter vrije slag van maandagavond zou ze hoogstwaarschijnlijk ook het liefst in bed zijn gekropen. Na vijftig meter was de energie op en zag ze links van haar de beide Oostduitse zwemsters Birgit Meineke en Kirsten Otto er vandoor gaan, terwijl ook Conny van Bentum nog voor haar finishte. De gelouterde kampioene zou zich bij die tegenslag hebben neergelegd. Niet echter Annemarie Verstappen. Ze verborg het wit weggetrokken gezicht tegen de schouders van train- ster Rianne Smit en was geruime lijd niet meer aanspreekbaar. Intussen drong de tijd, want de start van het slotnummer, de 4 x 200 meter vrije slag estafette, kwam ondanks de tergend trage afwerking van het pro gramma naderbij. Verstappen was als startzwemster opgesteld, Daaraan TORONTO (ANP) Martina Navra tilova heeft de eindstrijd van het 120.000-dollar-tennistoernooi voor dames in Toronto gewonnen. De Amerikaanse van Tsjechische ori gine versloeg in de eindstrijd haar landgenote Chris Evert-Lloyd met 6-4 4*6 6-1. De partij duurde anderhalf uur. Het was de vierde achtereenvol gende zege van Martina Navratilova op Chris Evert. kon niets meer worden veranderd. Ze wilde het liefste starten op het num mer waarop ze nota bene de wereldti tel verdedigt, en zag zich links en rechts voorbijzwemmen „We hadden toch zeker gerekend op een tijd van rond de 2.01.00 seconden", recapitu leerde de op gedempte toon spreken de interimcoach Wim Geurtsen later Het werd een floptfjd van 2 05.13. Het was dat Jolanda van der Meer en Reggie de Jong, die toch als de zwak ke steen in de combinatie werd be schouwd, er een machtige achtervol gingsrace van maakte, anders zou Conny van Bentum in een volstrekt kansloze positie te water zijn gegaan. De Delftse Van der Meer haalde de Russin en de Franpaise in en tikte aan in een tussentijd van 2.02.39. Reggie de Jong pakte een Britse en een Westduitse zwemster Haar tussentijd van 2.03.45 bracht Conny van Bentum in tweede positie aan de start. On danks een fraaie sprint van 2.01.44 waarmee ze het Nederlands record op dit nieuwe nummer op 8.12.44 stelde, kon de Barneveldse niet op tegen de slotzwemster van West-Duitsland. Ina Beijermann. Inmiddels was ver voor de andere landen de uit Kirsten Otto (1.59,63). Astrid Strauss (2.00.74). Cornelia Sirch (2.02.24) en Birgit Meineke (1.59.06) bestaande Oostduitse equipe naar een nieuw wereldrecord gesneld. Dat het Westduitse zwemmen ook een woordje meespreekt viel vooral af te lezen uit de prestaties bij de heren. Na het zilver van de vier maal 200 meter vrije slag damesploeg pakte Michael Gross op de 200 meter vnje slag goud met een nieuw wereldrecord in de tijd van 1.47.81. Daarmee bleef hij vier tiende van een seconde onder zijn tijdens de Westduitse kampioen schappen in Frankfurt gerealiseerde tijd van 1.48.28. Drost CARACAS (ANP) Rick Carey heeft tijdens de zwemwedstrij den van de Panamerikaanse spelen het wereldrecord op de 100 meter rugslag scherper ge steld. De Amerikaan, sedert 6 augustus (Clovis) houder van het record zegevierde in Coracas in 55.19 seconde. Een plaatsje in de troostfinale was het hoogst bereikbare voor de here nafvaardiging op de eerste dag van het Europese zwemtiteltoemooi. De 'prestatie' kwam op naam van Frank Drost, die bleef steken op een tijd van 1.53,36 en Edward Schlingemann. die met zijn tijd van 1.54.37 ook ver verwijderd bleef van zijn tijd bij de nationale kampioenschappen in Amersfoort. ..Ik kan 's morgens met snel zwem men". luidde het excuus van Frank Drost. „Dat is al eerder gebleken, 's avonds ga ik altijd sneller" De troost finale onderstreepte zijn gelijk. Toch werpt het optreden van Drost en Schlingemann op de 200 meter vrije slag in Rome de vraag op, of het toch niet beter was geweest, om de in Amersfoort falende Hans Kroes het voordeel van de twijfel te geven. Kroes, vorig jaar bij de wereldkam pioenschappen nog goed voor een zesde plaats, zal pas vanavond als startzwemmer in de 4 x 200 meter vrije slag estafetteploeg zijn vorm- stijging kunnen bevestigen. Uitslagen Annemarie Verstappen CoJiny van Bentum fflidgeprogramma Mand-Zuid [MIDDDELBURG In de speelkring Zeeland Zuid van de Nederlandse ai bridgebond is het wedstrijdpro- qjpamma seizoen 1983-1984 als volgt umengesteld: i, .Dimesparencompetitie 26 septem- 1983; 10 en 31 oktober 1983; 14 en 3november en 12 december 1983. De ïfcslrijden worden gehouden in ho- 'De Post' te Terneuzen. Vervolg- •tdstrijden tegen Zeeland Midden 7 nart 1984 in Zeeuwsc.h-Vlaanderen. Dislrictspareneompetitie: 6, 14 en 24 Itober 1983; 8 en 23 november 1983; 8 fcember 1983. Plaats wordt nader óendgemaakt. Vervolgwedstrijd te- Zeeland Midden 17 december 683 tn Zeeuwsch-Vlaanderen. "wtallcncompetitie: 5. 13 en 24 touari-1984; 7 en 22 februari 1984; 1 kart 1984. Plaats wordt nader be- mdgemaakt. Vervolgwedstrijd te- 1 in Zeeland Midden 17 maart 1984 in suwsch-Vlaanderen. liicrse drives: Herfstdrive Oost- «f: 20 oktober 1983; St.-Nicolaas- ive Terneuzen 27 november 1983; ilddrive Hulst 18 december 1983; hmavalsdrive Terneuzen 25 februa- 1984; Lentedrive Axel 22 maart 84; Paasdrive Oostburg 19 april Hemelvaartsdrive Lamswaar- i 30mei 1984; VVV drive Oostburg 'juli 1984. nteressant ockeyseizoen pDELBlRG Het seizoen 1983- belooft voor de Zeeuwse stan- i heren- en damesteams zeer kressant te worden, mede gelet op indeling. Wel in de 3e als de 4e klas zijn de ims uit Zeeland bij elkaar inge- ild en staan vele streekontmoetin- nop het programma. Doordat Vlis- ingen en Hoekse Waard zijn gepro- oveerd en Olympia degradeerde be rt 3e klas D i hereni uit: Cadetten, ■kse Waard, Pelikaan. Prinsen- Teteringen en eerdergenoemde -bs. Kanshebbers lijken hier Vlis- &?en en Olympia. Het verdwijnen I1 de 4e klas van Vlissingen en oekse Waard opent perspectieven [Mr Goes en HSD in 4e klas F. In die ilsse spelen tevens Den Dunc itamsdonksveer), HCGO. Gilze Rij- Hercules iDussen). Made. Zeven den en Zundert. de dames spelen Middelburg. Ra- be en Vlissingen te zamen met HHC'65 (Hendrik Ido Ambacht). Et- Meur, Tempo, Voorne en de Waele 'de 3e klas D. Hier zullen de Bra- ®!se clubs wel aan de kop gaan, «el zeker Rapide en Vlissingen verrassingen kunnen zorgen. Het "k verjongde Middelburgteam kan zwaar krijgen. de4e klas F (dames) doet HSD haar tede in de Hoofdbond en krijgt als Knstandsters Forcial (Hellevoet- Goes, Hoekse Waard. Olympia. ®kaan, HCGO en Zevenbergen. fr wordt Goes favoriete voor de "te plaats. KEULEN (GPD) Rinus Michels lachte gistermiddag voor het eerst sinds lange tijd weer in de wandelgangen van de riante trainingsaccom modatie van de FC Ko41n. De wrange smaak van de capitulatie van de 'generaal' was verwerkt en had plaats gemaakt voor opluchting. Weken van spanningen en hetze rond zijn persoon behoorden tot het verleden op het moment dat Rinus Michels zijn ontslag indiende. „Blij ben ik niet en aangenaam was vertrouwen dat Rinus Michels met de voorbije periode zeker ook niet. Onder de gegeven omstandigheden was het echter verstandig te kap pen met mijn werkzaamheden bij Koln. Nu het allemaal voorbij is. ga ik eerst met vakantie", vertelde de 55-jarige Amsterdammer, nadat hij officieel afscheid van de Keulse bundesligaclub had genomen. Een afscheid dat al weken was voorbe reid door diverse spelers, Harald Schumacher voorop, en de West duitse pers. Een vaarwel, dat door het FC Ko41n-bestuur als bijzonder pijnlijk werd ervaren en een schuldgevoel achterliet bij president Peter Weiand. De gouden handdruk van een kwart miljoen Mark kon dat schuldgevoel niet wegnemen. Kinderachtig „Michels' vertrek is een schande", vertelde Weiand gistermiddag aan iedereen die het wilde horen. „Het bestuur heeft altijd achter de trai ner gestaan en doet dat ook nu nog. We respecteerden het verzoek van Rinus Michels, omdat hij onmoge lijk zijn werk nog kon verrichten onder deze omstandigheden. Het is een schande, dat kleine misver standen, kinderachtig van aard, tot zulke proporties zijn opgeklopt. Ik noem het waanzin. Michels heeft tot op vandaag nog steeds mijn vertrouwen". meer kreeg van de spelersgroep Alle meningsverschillen, hoe klein ze ook waren, werden door diverse mensen naar buiten gebriefd, waar het als dankbaar voer voor de Duit se boulevardpers in de kolommen verscheen. Het begin van de hetze heeft Michels zelf niet meegemaakt. „Ik was met vakantie toen Schuma cher met zijn verwijten in de open baarheid kwam. Diverse zaken kwa men mij één dag voor ik met de trainingen begon ter ore Ik wist van mets en als ik op de hoogte was geweest van de dingen die er tijdens mijn afwezigheid waren gebeurd, was ik niet aan nog een seizoen bij Keulen begonnen. Echt met plezier heb ik hier alleen maar in de begin fase gewerkt". Uit verband Aan de hand van een voorbeeld tracht Michels het absurde van de campagne die in de pers tegen hem is gevoerd, duidelijk te maken. „Mij werd bijvoorbeeld verweten dat ik geen jonge spelers in het elftal wilde inpassen. Los van het feit dat dit niet klopte, kijk maar naar spelers als Engels en Littbarski, was het niet aan my om te zorgen voor jonge spelers. FC Koln zou en moest een topper in de bundesliga en op Euro pees niveau worden. Als dat de doelstelling is, moet je spelen met het beste materiaal dat je ter be schikking hebt. Of een speler nu zeventien of zevenendertig jaar oud is. Als je een prestatie moet leveren, is de leeftijd niet belangrijk. Maar kreten als: geen jeugd kunnen in passen, doen het natuurlijk wel goed in de krant. Dit soort zaken wordt erg snel uit het verband ge trokken" Dat Michels geen goed woord meer over heeft voor de Westduitse pers, demonstreerde hij gistermiddag nog eens nadrukkelijk, door zijn antwoorden op de gestelde vragen te beperken tot hooguit: „ja", of „nee", of „het doet nu niet meer ter zake". Daarmee moesten de colle ga's aan gene zijde van de grens het doen. Een houding die de Amster dammer enkele jaren geleden als Barcelona-coach, toen sprong de Spaanse pers toch niet bepaald kinderachtig met hem om, vreemd Michels „Barcelona was anders. Inderdaad heb ik toen ook proble men gehad met de sensatiepers, maai- ik wist me gesteund door mijn spelers. Dat was m Keulen duidelijk anders. Inmiddels wordt er driftig met na men van eventuele gegadigden voor de door het vertrek van Michels ontstane vacature gestrooid. Zo zouden Pal Czemai en Vujadin Bos- kov al een balletje bij het FC Ko41n- bestuur hebben opgegooid. Voorts wordt de naam van Ench Ribbeek veelvuldig genoemd als opvolger. Ribbecks contract met de Duitse voetbalbond, waar hij momenteel als trainer werkzaam is, loopt dit jaar af. De uitslag van de finale 100 meter vrije slag voor dames is 1 Birgit Meineke (ODl> 55 18. 2 Kirsten Otto <ODli 55 52, 3 Conny van Bentum (Ned) 56 61. 4 Annemarie Verstap pen (Ned) 56.75, 5 Karin Selck (WD!) 57 416 Svetlana Kopsjikova (Sow> 57.64; 7 Susan- ne Schuster (WDl) 57.78. 8 Maria Kardum (Zwei 57.97 200 meter vrije slag heren. 1 Michael Gross (WDli 1.47.87 (wereldrecordi. 2 Joerg Woithe (ODli 150 18. 3 Thomas Fahrner (WDl) 1.50 92.4 Thomas Lejdstróm (Zwei 1.51.58. 5 Fabrizio Rampazzo iltai 1.51.62 4 x 200 meter vrije slag dames 1 Oost- Duitsland (Otto, Strauss. Sirch, Meineke) 8.0227 /wereldrecord), 2 West-Duitsland (Kalweit, Kowalczik. Zindler, Beyermann) 8.11 C9; 3 Nederland (Annemarie Verstap pen. Jolande van der Meer, Reggie de Jong, Conny van Bentum) 8 12 41 inationaal re cord i. 4 Groot-Bnttannie 8 15 50. 5 Sowjet- Ume 8.18 23. 6 Zweden 8 18.99; 7 Frankrijk 8 19 36: 8 Italië 8.21.24 Medailleverdelmg goud-zilver-brons 1 Oost-Duitsland 3 3 1 2 Sowjet-Unie 2 2 0 3 West-Duitsland 1 l 3 4 Bulgarije 10 0 5 Groot-Brlttanniè 0 1 0 6 Nederland 0 o 2 3-meterplank dames (schoonspringen) 1 Tatiana Aliabieva 476 85 iSowjet-Uniei. 2 Brita Baldus 475.44- (Oost-Duitslandi. 3 Anjela Stasiulevich 448 68 iSowjet-Umei, 4 Heidemarie Greka 434 79 (Tsjechoslowa- kijei; 5 Alison Childs 43161 (Gr-Bnttan- me). 6 Daphne Jongejans. 430 56 (Neder land) ROME Bij het schoonspringen dames op de 3-meterplank levert Daphne Jongejans rechtsuit Den Haag prima prestaties. Jolanda van Ruyven (links) moet met een minder goede klassering genoegen nemen. ROME (GPD) Het schoonspringen in Nederland zit duidelijk in dc lift. Daar waar in het verleden Nederlandse springers en springsters op grote internationale toernooien letterlijk kopje onder gingen, hebben Daphne en Edwin Jongejans het onechte kind van de zwemwereld. nieuw leven ingeblazen. Na Edwin volgde Daphne gisteren in Rome het voorbeeld van haar twee jaar jongere broer door zich eveneens voor de finale van het drie meter plankspringen te kwalificeren. Daarmee stelde ook zij haar kandidatuur voor deelname aan de Olympische Zomerspelen van volgend jaar in Los Angeles. „Ik ben blij dat het me nu gelukt Nederlandse debutante Jolanda is". stelde de 18-jarige Haagse van Ruyven te veel steekjes vallen, schoonspringster. Sloot zij twee Het leverde haar een 20e en voor jaar geleden in Split bij de Europe- laatste plaats op Daphne Jonge- se kampioenschappen en vorig jaar jans: „Ik weet wat dat is. omdat ik in Guyayaquil bij de wereldtitel- het ook twee keer meegemaakt strijd het kwalificatietoernooi nog heb. Je kunt, omdat je nieuw bent met zestiende plaatsen af, in Rome in het schoonspringwereldje. je haalde zij gisteren achter de toon- geen kleine foutjes en onvolko- aangevende Oostblok-springsters mendheden bij de uitvoering van een zesde plaats. de sprongen veroorloven. Dat is de „Niet alles ging even perfect", gaf belangrijkste les uit het verleden zij na haar serie van tien kwalifica- geweest, die ik geleerd heb" tiesprongen toe. „Maar ik denk dat Trainer Voorbij en springcommis- het dinsdag alleen maar beter kan sie-voorzitter Frits Avis hebben in gaan. omdat nu de spanning weg- september een onderhoud met het gevallen is van het zo nodig moeten NOC om de normen voor deelname presteren. Ik kom nu eenmaal het aan Los Angeles nader te bespre- beste tot mijn recht, als die span- ken. Hoewel Avis nauwelijks op dat ning minder groot in. Daardoor kon gesprek wil vooruitlopen, is trainer de Engelse Alison Childs bij de Voorbij heel wat optimistischer ge- laatste drie sprongen mij ook voor- stemd. „De kwalificatiewedstrijden bij gaan. Maar dat verloren terrein zijn zeker voor de Westeuropese hoop ik vandaag weer goed te landen van meer belang dan de maken", aldus Daphne Jongejans. finales. Zolang wij in potentie niet Daar waar Daphne Jongejans zich in aanmerking kunnen komen voor wat minder goed uitgevoerde medailles, is een finaleplaats het sprongen kon permitteren, liet de uitgangspunt. ROME (ANP) Het Nederlands wa- lerpoloteam heeft zich maandag enigszins hersteld van de slechte start bij het Europees kampioen schap in Rome. Tegen de zesvoudig olympische kampioen Hongarije, het vaderland van bondscoach Denes Pocsik. werd het 9-9. Een paar goede gesprekken tussen aanvoerder Ton Buunk, die zijn 250c wedstrijd voor Oranje speelde en zijn mannen deed de vechtlust terugkeren in het team dat na de dikke nederlagen tegen West-Duitsland en Joegoslavië een aangeslagen indruk maakte. Die durf werd zichtbaar in de persoon van Nico Landeweerd. De kleine stra teeg van het team zwom bij een man-minder brutaal naar voren, kreeg de bal bracht het Oranje-team op een kritiek moment langszij: 2-2, Vanaf dat moment voer een andere geest door het team. Wissels, die noodzakelijk waren omdat Noorde- graaf en Van Es door de incompetente Roemeense scheidsrechter TUnoc al snel waren opgeknapt met twee per soonlijke fouten, werden soepel opge lost. Johan Aantjes hield de Hongaar se topscorer Budavari in bedwang. Doelman Wouly de Bie liet zien waar om collega Ruud Misdsorp de concur rentie niet meer aandurfde en Nico Landeweerd dirigeerde en scoorde dat het een lust was. Via 4-4 en 7-7 werd het 9-9. waarmee de Hongaren hun AMSTELVEEN iGPD) Officieel worden de twaalf hockeyploegen die volgend jaar juli deelnemen aan de Olympische Spelen pas in januari 1984 bekend gemaakt. De internatio nale hockey federatie (F1H) selecteert aan de hand van resultaten, maar het is een publiek geheim dat de beste vier van het Europees kampioen schap te Amstelveen hun kaartjes kunnen bestellen. Aangezien West- Duitsland zich maandag via een 6-0- overwinning op Wales plaatste voor de halve finales, kan de vice-wereld- kampioen zich reeds deelnemer voe len. Spanje, dat Frankrijk met 3-1 ver sloeg, heeft hetzelfde bereikt, maar aangezien de Spanjaarden de finale op het sterk gedevalueerde olympi sche toernooi van 1980 te Moskou behaalden, wisten ze zich al zeker van Los Angeles. Zeker zijn nu gastland de Verenigde Staten, India en Spanje als finalisten van 1980 en West-Duits land. up net EK te Amstelveen viel gister middag overigens zoveel regen dat de wedstrijd Engeland-Oostennjk een half uur moest worden gestaakt. Na achttien minuten was het nog 0-0. Na de onderbreking stelden de Engelsen orde op zaken 8-1. Een resultaat dat bij de FIH niet zal aanspreken Om toch zoveel mogelijk goede resultaten op tafel te kunnen leggen teneinde tickets af te dwingen voor de Olympi sche Spelen hebben de Engelsen, die op het WK slechts negende werden en in Amstelveen opnieuw teleurstellen, onlangs twee winstpartijen op Spanje bij de FIH aangemeld. Dat het ging om een Spaans fantasie-elftal werd er niet bij gezegd, maar is inmiddels op het hoofdkantoor in Brussel wel be kend. De stand In groep A is West-Dultsl. 4 4 0 0 9 21- 4 Spanje 4 4 0 0 8 20- 3 Engeland 4 2 0 2 4 15- 8 Frankrijk 4 1 1 2 3 7-8 Wales 4 0 13 1 1-13 Oostenrijk 4 0 0 4 0 2 30 eerste punt kwijt waren. Eerder had den de Magyaren die bij de wereldcup in Los Angeles voorlaatste werden, gewonnen van Spanje en West-Duits land. De wedstrijd tegen Nederland hadden zij echter verdiend te verliezen. Minu tenlang hield Oranje in de laatste periode een voorsprong van 9-8 vast Zelfs het feit dat Van Belkum door de Roemeen ten onrechte werd uitgeslo ten, bleek zonder gevolgen. Op de doellijn assisteerde Ton Buunk met succes. Met nog 42 seconden te spelen echter pleegde een Hongaar onder de ogen van de Westduitse scheidsrech ter Scheuermann manslag op Nico Landeweerd zonder dat een abitrale correctie volgde. De Robben-speler bleef versuft liggen, waarvan Geren das profiteerde Er kwam nog een tweede kans Met nog negen seconden te spelen versierde Buunk een man- meer-situatie. Ditmaal waren de zenu wen zelfs de aanvoerder de baas. Via de handen van de doelman ging de bal over. Stand na (lrie dagen: Sowjet-Unie 3 3 0 0 6 35-26 Joegoslavië 3 2 1 0 5 24-17 Hongarije 3 2 1 0 5 31-28 Italië 3 1 1 1 3 25-21 West-Duitland 3 1 0 2 2 21-20 Spanje 3 1 0 2 2 28-30 Nederland 3 0 12 1 19-28 Roemenie 3 0 0 3 0 22-35 De wedstrijd tussen Oostenrijk en Engeland moest maandagmiddag na 17 minuten worden onderbroken vanwege de neerstromende regen De 'overvallen' Engelse spelers wringen hun shirts uit. Motorcrossers in Sint-Anthonis VLISSINGEN - Drie rijders van de Vlissingsc motorsportvereniging Dc Uitlaat plaatsten zich in Sint-Antho nis voor de finale in de 250 cc. Kees Zuidhof kon door twee valpartij en geen rol van betekenis spelen. Voor Bennie Poppe was er in dit zeer sterke veld waar de top van Nederland aan de start kwam een dertiende plaats, Pascal van der Keelen finishte als twintigste. Ankie van Beusekom reed in Arkel een damesmotorcross. Begeleid door Marcus van Kempen en op de motor van Van Kempen behaalde zij in een veld van 18 deelneemsters een tweede plaats. INSDAG 23 AUGUSTUS 1983

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 19