I Marcel Thielemans een kwart eeuw bij Ramblers PZC/ weekendkrant EEN BR USSELAAR IN HET GOOI radio ITERDAG 20 AUGUSTUS 1983 NOS 09 30 Nieuws voor slechthorenden KRO .OOOmroepparochie. Eucharistie viering vanuit Amersfoort. NOS 13 oo Nieuws voor slechthorenden 16,00 Journaal AVRO 16.05De minibios. Tekenfilm „De graaf van Monte Christo" (slot). 30 North Sea Jazz Festival. Met: de Spyro Gura set. 17.00 Ontdek je plekje. „Jaarsveld Ameide". 17,10 Honderd beroemde schilderij en. „Prins Balthasar Carlos" door Velasquez. NOS 1615 Muziek voor ons plezier. Op treden van amateur-muzikan ten. 18,45 Sesamstraat 19 00 Studio Sport 19.50 Trekking van de lottogetallen 00 Journaal HV 10 Vijf minuten bedenktijd NCRV .15 Ja, natuurlijk Extra. Repor tage over spinnen. 21.15 Ander Nieuwe. Impressies Fle- vohof-festival. 21.55 Hoogtepunten uit „U zij de glorie" NOS .25 Journaal !,30 Nieuws voor slechthorenden I" NOS 1300 Nieuws voor slechthorenden 16.00 Studio Sport Extra. EK- hockey, paardesport, EK- I zwemmen. 18.25 Nieuws voor slechthorenden TELEAC 18.45 Introductieprogramma onder wijskunde NOS 19.00 Journaal VOO .nL 19 05 Happy Days. Jeugdserie. 'dU '930 Nederland Muziekland. Mu ziekprogramma vanuit Alk maar. 20.10 Magnum. Detectiveserie 2100 F.I.S.T. Amerikaanse speelfilm (1971). 23.20 Agenda NOS 23 25 Journaal 23 30 Nieuws voor slechthorenden op het dagelijks openbaar ver voer in België (herh.). 19.40 Mededelingen en Vanavond 19.45 Journaal 20.05 Sportweekend 20.35 Jemeljan Poegatsjov. „Yeme- lyan Pugachev" Russische tweedelige tv-film onder regie van Alexei Saltykov over de opstand van de Kozakken on der leiding van Poegatsjov. Rusland 1770. Na een paleisre volutie werd tsaar Peter III in 1762 vermoord en werd de troon bestegen door zijn vrouw, die zou regeren als Catharina II de Grote. Het ge rucht begint de ronde te doen dat Peter III, die de titel „verde diger van de boeren" toebe- dicht krijgt, nog in leven is. De weggelopen lijfeigene Poe gatsjov krijgt dit te horen. Ge troffen door het lot van de boeren besluit hij zich aan het hoofd te stellen van een mas sale opstand. Hij geeft zich uit voor tsaar Peter III en kan al snel op een enorme aanhang rekenen. 21.50 Vier van hier. „Als het weer lente is". Laatste in een serie portretten van vier Vlaamse componisten gepresenteerd door Luc Appermont. Van avond: Jef van den Berg. Met: Connie Neefs, Eva Maria, Yvette Ravell, Gene Summer, Jef Burm, Nikki Langley, Ben Rottiers, Lia Linda, De Stran gers, Jef van den Berg en Johannes Thuy. 22.45 Journaal. Aansluitend: Coda. 13.50 Speedbootraces. Wereldkam pioenschap: Grote Prijs van België te LuikLoncin, 13.45 L'Agence Labricole. „Het dos sier Lapin". Jeugdfeuilleton. 15.00 Un Homme, une Ville. Docu mentaire over Michel Legrand en New York 15.40 Speedbootraces. Vervolg 17.10 The Muppet Show 17.35 Concertissimo. Herhaling van de finale van de Koningin Eli- sabethwedstrijd. 18 30 Pitilipop. Jeugdprogramma met tekenfilm. 19.10 Le Weekend Sportif. Sportma- gazine. 19.30 Journaal 20.00 Contacts. Verkeerstips. 20.05 Si tu étais le bon Dieu. Liede ren van Jacques Brei. 21.05 Silencio. TV-film van Jean- Pierre Galla met Suzanne Flon, Henri Marteau, Jacques Ris- pal. Een ietwat zonderlinge man, die de kost verdient met klusjes en alleen bevriend is met de vrouwelijke postbode, krijgt een erfenis die hem in de ogen van het dorp had kunnen rehabiliteren. Het loopt echter anders... 22.40 Journaal 11.00 Eucharistieviering. Vanuit het centrum „Eigentijd se jeugd" te Groot-Bijgaarden.. .J:.: -25 Nieuwsoverzicht voor slech- thorenden 14.55 Atletiek. Rechtstreekse repor tage Europese Beker Atletiek te Londen, jgj 1755 Appie. „Appie gaat naar een I ijssalon". Kleuterserie, "pr '800 Sesamstraat ll '815 Het land van de bergolifant. Documentaire van Robert D. Clark over de olifanten die in Thailand als lastdieren wor den gebruikt. 19.10 Actie openbaar vervoer. Pro gramma in het kader van een BRT-campagne met een kijk 10.00 Programma-overzicht 10 30 ZDF-Matinee. Twintig jaar cul tuur op het tweede Duitse net. 12.00 Das Sonntagskonzert. Coun try- and Westernmuziek uit Wyoming met o.m. Hoayt Ax- ton. Blue Moon of Kentucky, Blue Grass Unlimited. 12.45 Freizeit. Vrijetijdsmagazine. 13.15 Chronik der Woche. Weekjour- naal met Fragen zur Zeit 13.40 Unsere Nachbarn, die Italie- ner. Documentaire. 14.10 Neues aus Uhlenbusch. Kleu terprogramma. 14.40 Journaal 14.45 De Actie Zorgenkind 14.55 Tatsachen. Met o.a. een bij drage over de inpoldering in Nederland. 15.25 Sport Aktuell. Atletiek: de Eu ropa-Cupfinale in Londen. 17.15 Journaal 17.17 Die Sport-Reportage. O.a EC- atletiek in Londen. 18.15 Tagebuch. Religieus magazi- 18.30 Tiere unter heisser Sonne. Na- tuurdocumentaire. 18.58 Programma-overzicht 19 00 Journaal 19 10 Bonner perspektiven 19.30 Der Walzer der Toreros. Ko medie van Jean Anouilh met Ernst Anders en Emmy Wer ner. 21.10 Journaal en Sport 21.25 Mit dem Stempel des Zensors. Documentaire over de situatie van de Palestijnse kunstenaars in Israël. 22.15 Das Spiel der Liebe und der Einsamkeit. Zweeds-Noorse speelfilm (1977) van Anja Breien met Stefan Ekman en Lil Terselius. 23.50 Journaal 09.20 Sunday Morning 09.50 Die Musik des Menschen. Ye- hudi Menuhin (7). 10.45 Die-Perle des Drachen. Pop penspel naar een Chinees sprookje. 11.15Tempo 83. Chicago-Melodie (2). De geschiedenis van de Chicago blues. 12.00 Der Internationale Fruhschop- pen. Internationaal persdebat onder leiding van Werner Ho- fer. 12.45 Journaal. Met Weekspiegel. 13.15 Shlomo Mintz spielt. Maurice Ravel: Sonate voor viool en klavier in 'g-klein. 13.35 Magazin der Woche. Regio naal nieuwsoverzicht. 14.15 Sommer mit Katka. Tsjechi sche jeugdserie. 14.45 Die Frau in Weiss (2). TV-spel van Wilkie Collins met Heide- linde Weis en Christoph Bant- zer. 16.15 Europaische Architektur. Do cumentaire over nieuwe archi tectonische projecten in Euro pa. 17.00 Tagebuch eines Hirtenhundes (7). „Dagboek van een her dershond". Dertiendelige Ne derlandse serie met Jo de Meyere, Ko van Dijk e.a 17 45 Unter deutschen Dachern. Re portage over het „Wirtschafts- wunder" van boer Ewalds. 18.30 Journaal 18.33 Die Sportschau. Met o.m. Eu ropese kampioenschappen military in Zwitserland. 19.15 Wir uber uns 19.20 Weltspiegel. Buitenlandse ac tualiteiten. 20.00 Journaal 20.15 Aus einem fernen Land. Bio grafisch tv-spel over Paus Jo hannes Paulus met Sam Neill en Christopher Cazenove. 22.35 Die Kriminalpolizei rat. Tips van de politie. 22.40 Journaal 22.45 Eine Sache, die moglicherwei- se fantastisch ist. Documen ts ire. 23.30 Video contra Fernsehen. De strijd om de kijker tussen vi deo- en tv-producenten. 00 15 Journaal -pj. k Nederlandse popgroep 'Powerplay' brengt vanavond in 'Nederland Muziekland' de nieuwste single 'I am Falling' ten gehore. ij ons plezier ij Md. I, 18.15 uur. >e tweede uitzending van het NOS- J»rj fogramma „Muziek voor ons ple- V? Ier", waarin amateur-muzikanten m opwachting maken, werd opge ien in de Hortus Botanicus in 2?: 99.»" Yc ia< I' gever Hans Briani en Nederland Rusland (verslaggever Frans Hen- tichs). Verder paardesport Rotter dam; atletiek iEC heren te Londen), waterpolo Nederland Joegosla vië en schoonspringen. Nederland muziekland NED. 2, 19.30 uur. Vanaf de Kaasmarkt in Alkmaar presenteert Leo van der Goot het muziekprogramma „Nederland Mu ziekland'' Optredende artiesten Corrie Konings, The Shorti. Druk werk, Powerplay. Arie Ribbens, Vulcano, Lisa Boray, Kandanz, Fu ture World Orchestra, Hans de Boo ij en Ben Steneker F.I.S.T. Muziek voor Studio Sport-extra NED. 2. 16.00 uur. Morgen, zondag, wordt via Neder land 2 van 16 00 tot 18.15 in Studio Sport-extra een hockeysamenvat- ting uitgezonden van de wedstrij den Ierland Schotland (verslag- NED. 2, 21.00 uur. Bij Veronica is vanavond de Ameri kaanse speelfilm F.I.S.T. (1978) van regisseur Norman Jewison te zien De film vertelt het verhaal van de stormachtige carrière van Johnny Kovak (Sylvester Stallone), een chauffeur die met de hulp van de maffia op de hoogste stoel by de vakbond F.I.S.T belandt. Mans. Optredende groepen het Nederlands Madrigaal Koor, popgroep The Line en de 'Oostelijke Muziek Vereniging n Kunst en G> winst en Genoegen. Ander nieuws [JED. 1. 21.15 uur. ,atf! De NCRV verzorgt een veertig mi- tuten durende reportage van het Eevofesüval, dat de afgelopen vier jagen op de Flevohof plaatsvond Aan dit festival, georganiseerd door jouth for Christ, werken onder an- «ie mee- Chi Coltrane (Amerika), Theo Lens Band (Nederland). Mighty Clouds of Joy (Ameri- 0. The Rick Cua Band (Amerika), ivfflfT^y Stonehill (Amerika). The late! i 30 Sne^ Bancl (Engeland). The Jamie Owens Band (Amerika) en Sheila Walsh (England). Silvester Stallone speelt de hoofdrol geraden worden wie daar zong. Wij thuis zeiden: 'Dat is Charles Trenet'. Mijn dochter zei 'Ik geloof dat het Maurice Chevalier is'. Ik wist het niet. maar het eind van het lied was: Mar cel Thielemans". Door Hans van Straten HILVERSUM Eind augustus is het een halve eeuw geleden dat een Brusselse jongeman, die nog maar koud het militaire uniform had uitgetrokken, met zijn trombone onder de arm naar Nederland reisde om zich te melden bij een Nederlands jazz-orkest dat letterlijk om hem zat te springen. Die jongeman was beslist niet van plan langer dan drie maanden te blijven. Zo had hij het tegen zijn moeder gezegd: in december ben ik weer terug. Hij ging maar eens kijken hoe het was, daar in 'Olland'. Maar vandaag zit hij er nog steeds en zijn naam is al sinds onheuglijke tijden een begrip in de Nederlandse show-wereld: Marcel Thielemans. Hij is groot geworden met de Ramblers en de Ramblers zijn groot geworden met hem. Hoe is hij bij het orkest terechtgeko men? Thielemans. nu 71. wil dat best vertellen. Hij heeft er geen moeite mee de feiten uit zijn geheugen op te roe pen. „Ik ben een geboren Brusselaar uit Schaerbeek. dezelfde voorstad waar Jacques Brei vandaan kwam. Neder landers. die met vakantie naar Blan- kenberge waren gekomen, hadden mij horen spelen in het orkest van Chas Remue. Die hebben waarschijnlijk aan Theo Uden Masman verteld: er zit een jonge schuiverd in België" „In de zomer van 1933 raakten de Ramblers hun trombonist Gerard Spruit kwijt, die stapte over naar het Concertgebouworkest Dus toen za ten ze omhoog. Ik was in militaire dienst in Belgie en kreeg een telegram uit Nederland. Dat was een paar we ken voor ik afcwaaide. Ik heb een tele- p-am teruggestuurd, en daarop kreeg ik een brief van André van der Oude- raa. een landgenoot die saxofonist was bij de Ramblers" Brief Marcel Thielemans haalt een ver geeld bloknootvelletje te voorschijn, dat op de vouwen bijna geheel is doorgesleten. De brief is gesteld in het Frans en gedateerd 13 augustus 1933. Hij leest hem voor en vertaalt de tekst meteen in het Nederlands: Beste vriend Ik heb je telegram giste ren in goede orde ontvangen en zoals je ziet wil ik je direct antwoorden. Ik heb de kapelmeester de heer Masman gesproken en zie hier wat hij voor stelt De eerste vijftien dagen van sep tember spelen we als attractie in een bioscoop idat was de Rembrandt-bio- scoop in Utrecht). Die kan met veel betalen, maar het werk is heel eenvou dig. een uur per dag Dat betaalt 70 gulden per week. Vanaf 16 september spelen we zoals gewoonlijk in een dan cing en dan kun je 80 gulden per week verdienen iCarlton in Amsterdam) Vanaf 1 december zul je je als officieel lid van het orkest kunnen beschou wen, met de anderen mee stemmen en blijven zolang het je belieft... Het orkest, dat hier zeer populair is. bestaat al zeven jaar. Zoals je weet. ben ik er al twee jaren lid van Als je deze aanbieding aanneemt, zul je in Laren aanwezig moeten zijn op 28 au gustus (dat is 29 augsstus geworden, want de 28e kwam ik uit militaire dienst), zodat wij kunnen repeteren. Mijn beste Thielemans, ik hoop datje mij goed begrepen hebt en datje deze gelegenheid met voorbij zult laten gaan. vooral in deze tijden (hij bedoel de deze slechte tijden, het was toen crisis met veel werklozen). Als je dit aanbod accepteert, schrijf mij dan gauw een woordje terug om je ak koord te bevestigen. Deze brief is be doeld als contract, want de kahel- meester tekent onder aan de bladzij de Wachtende op je omgaande ant woord. ontvang mijn beste groeten Je collega Andre van der Ouderaa. PS We verwachten je antwoord per kerende post. Gelezen en goedgekeurd. Theo Uden Masman. liedjes en die snobben vonden dat prachtig. Ik had een daverend succes Zo is het begonnen". „Tegen mijn moeder had ik dus ge zegd dat ik na drie maanden weer te rug zou komen. Ik was nogal een moe derskindje. En ik wou ook terug, want toen ik pas in Amsterdam was. vond ik dat niet zo n leuke stad. Maar Mas man was een echte advocaat, die wist mij altijd weer te besmoezen en dan bleef ik maar weer". Mocht niet „Anderhalf of twee jaar later kreeg ik een aanbieding van het beroemdste orkest in heel Europa, het orkest van Ray Ventura. Daar wou ik heen! Maar ik kon niet, ik mocht niet van Masman. Ik was ermee akkoord ge gaan dat we de volgende zomer weer in Hamdorff zouden spelen en daar kon ik niet van af'. „Met Masman kon ik niet goed op schieten, zeker niet in de begintijd. We hebben vaak ruzie gehad. Ik was nogal een driftkikker, ik kon niets hebben. De eerste keer dat ik voor de radio zong, was in 1931. bij de NIR in Brussel. Ik weet nog goed wat ik toen heb gezongen. Sweet and lovely'. De eerste uitzending voor de Nederland se radio was in Hilversum, in het ach terzaaltje van Het Hof van Holland, waar later Decca en Phonogram geze ten hebben. „De meeste orkestleden uit die vroege tijd zijn nu dood Andrê van der Oude raa is een jaar of tien geleden in een operatie gebleven. Op de begrafenis van Wim Poppink hoorde ik dat Mas man was overleden. De zondag daar voor was ik nog bij hem geweest in het ziekenhuis, hij had gevraagd of ik wil de komen met Kees Kranenburg, de drummer. Maar Kees zijn vrouw was ook net aangenomen en ik kwam dus r\u ryjnrrjn zonder hem. met mijn vrouw" le kiezen de man naast je heeft. Dat gaat irriteren. Maar Masman was ie mand die zijn ruzies na een dag weer vergeten was. Ik niet! Dan draaide hij net zolang om je heen tot het weer goed was. Hij was niet rancuneus. Ach, we waren allemaal niet van de makkelijksten. Maar ik moet achter af zeggen: het waren allemaal fijne collega's". „De meeste vrouwen van de musici uit het orkest leven nog. En aangezien ik hier in de omgeving de enige ben die is overgebleven, ga ik de dames wel eens opzoeken Vorige week ben ik nog op de verjaardag geweest van de vrouw van Kees Kranenburg Het vreemde is dat die haar hele leven zie kenhuis in, ziekenhuis uit is gegaan. Nou is ze 81 en ze behangt het huis, ze is opgewekt, het is onvoorstelbaar. Haar hele leven is ze niet goed ge weest en nou is ze opgebloeid". „De grote man achter de schermen was natuurlijk Jack Buiterman. Die is begonnen niet alleen voor de Ram blers, maar voor de hele muziekwe reld in dit land met Nederlandstali ge nummers te maken Duizenden Het gebeurt tegenwoordig nog wel dat ik een nummer op de radio hoor dat me bekend voorkomt, en dat ik dan de afkondiging hoor: 'Gezongen door Marcel Thielemans'. En dat weet ik dan niet meer! Ik heb duizen den van die nummers gezongen. Niet lang geleden hebben ze nog een al bum uitgebracht, '32 radiosuccessen van de Ramblers', die heeft tot mijn verrassing een Edison gekregen". „ik zat een keer met mijn vrouw en kinderen naar een quiz op de televisie te kijken, zè lieten een zanger zien met een hoed voor zijn gezicht. Het moest „Dus ik ben de laatste geweest die hem heeft gesproken. Hij had het toen. dat frappeerde mij toch. over de sociale positie van de free-lance musi ci Na afloop heb ik nog geïnformeerd bij de hoofdverpleegster Die zei het wel niet met zoveel woorden, maar ik begreep dat het niet goed zat' „Van die oudere Ramblers leven nu alleen nog de trompettist Ferry Ba- rendse en de violist Sem Nijveen. En de saxofonist Fred van Lingen, maar die is nooit zo bekend geworden". „In de jaren zestig ging het duidelijk minder goed met het orkest. Het was de tijd dat de Beatles in opkomst wa ren. Wij hadden tientallen jaren voor de VARA gespeeld, maar daar raak ten ze een beetje op ons uitgekeken Masman had zijn eerste hersenbloe ding gehad Dat was altijd een zeer adremme ®ian gewest, hij kon die gro te bazen aan. wat wij met konden. Hij kon ze afblaffen' „Na die hersenbloeding kon hij dat niet meer. Toen zijn. zoals dat altijd gaat, zijn vijanden bovenop hem ge sprongen. Niet de vijanden uit het, or kest. hou me ten goede, maar wat er allemaal omheen zat" Opvolging „Er is ook een interne strijd ontstaan over de opvolging. Het werd heel moeilijk. Je kent elkaar te goed. Op het laatst weet je precies hoeveel hol- Zingen „Ik zerd dus geengageed als trombo nist, maar al heel gauw ben ik ook gaan zingen. Toen ik bij de Ramblers kwam, hadden ze pas hun eerste ge luidsinstallatie. Dal was toen nog iets nieuws. Ze hadden opnamen ge maakt in Londen en ze hadden gezien dat het orkest van Lew Stone over een geluidsinstallatie beschikte Mas man was nogal vooruitstrevend, die had doorgezet dat het orkest zich ook zoiets aanschafte". „Ik herinner het mij nog precies. Ho tel Hamdorff in Laren zat propvol, het was zaterdagavond Ik zei Ik wil ook wel wat zingen Ik zong een paar be kende liedjes uit die dagen, van Lu- cienne Boyer 'Parlez-moi d'amour' en 'Si petite' Nou kwamen daar in Ham dorff alleen maar snobben. De hele Brink zag op zaterdagavond zwart van de auto's. Ik zong dus die Franse Marcel Thielemans kwam halve eeuw geleden bij de Ramblers en hij zit er nog. „Hij is toen gekomen, dat herinner ik mij nog als de dag van gisteren, met een nummer van Rudy Vallee, een he le bekende Amerikaanse zanger, ik geloof dat hij nog leeft, maar dan moet hij wel tachtig of negetig jaar zijn. Die had in 1938 een nummer 'Oh Mama' en dat heeft Buiterman ver taald. 'O Mamaatje in ons straatje staat een jongen voor het venster...' Dat zijn we toen gaan spelen en dat is een verschrikkelijk succes gewor den". „Buiterman had door wat wij nog niet zagen: het belang van de BUMA. Het auteursrechtenbureau Dat stond toen nog in zijn kinderschoenen, maar hij zag dat dit van eminent belang was voor componisten en arrangeurs Hij is de eerste geweest, die bij ons is gaan arrangeren Muziek op het lijf ge schreven Dat deed hij allemaal voor niks in het begin. Maar hij begreep donders goed dat dat anders zou wor den". „Hij heeft tientallen liedjes geschre ven die successen zijn geworden en die nu nog gespeeld worden. Waar zijn weduwe nu de vruchten nog van plukt Gouvemer c'est prévoir: hij heeft het allemaal voorzien". A Is een trein „En nu? Wij spelen nog steeds met de Ramblers, dat wil zeggen de TROS heeft het weer opgepikt. Er werd weer een nieuwe plaat gemaakt, het liep als een trein. We hebben ook een paar keer Muzikaal Onthaal gedaan bij de AVRO en 23 oktober doen we er weer een". „Pas nog heb ik voor het zestigjarig jubileum van de AVRO gezongen, In Utrecht, in het Congresgebouw. Daar zat ik met Eddy Christian! en Bob Scholte. Leuke dingen opgehaald". „Trombone-spelen doe ik bijna niet meer Je embouchure wordt minder, je tanden worden minder, je ademha ling gaat achteruit- Kijk. trombone- spelen, of welk instrument ook, dat moet Je dagelijks doen. Niet een keer in de zoveel tijd. Ach. ik red me wel, als we met de Ramblers spelen doe ik mee Maar als we een schnabbel heb ben. een uitzending op televisie of wat ook. dan zit er een andere trombonist, dan sta ik te dirigeren. Ramblers „En dan is er dc Ramblers Fan Club. Dat zijn me een stelletje gekken hoor! Dat zijn zulke leuke mensen Nico Bakker heeft mij pas nog naar het muziekcentrum gebracht, een hele zoekerij voor je binnen was". „Er zit een dokter bij en een ingenieur en een majoor en het hoofd van een school Ze hebben 140 leden, Eén keer in de maand komen ze bij elkaar voor allerlei activiteiten. Ze hebben zelfs een eigen orkestje, waarmee ze Ram- blersmuziek spelen. En dan heb je Harry Coster, die al die ouwe Decca- opnamen weer op de plaat zet en uit brengt. Granny Records. Vakwerk" „Ik moet wel eens bij een dokter ko men of een specialist, niet zo vaak gelukkig (hij klopt af op een onge verfde stoelrand) en dan rollen ze zo wat om van verbazing. De Ramblers, daar hebben ze als studentjes naar geluisterd, daar hebben ze voor in de rij gestaan. En opeens loopt er dan zo'n vent uit dat legendarische orkest bij ze binnen". ZONDAG wacht. 04.02-07.00 Krieken met Adje Maandag NOS: NieUws op elk heel uur. TROS 7 02 Een goede morgen met 9.03 Continu muziek 1103 Heeft u nog iets aan te geven? HILVERSUM-1 HILVERSUM-2 9 8 MHz. kanaal 43 NOS: Nieuws op elk heel uur. VARA: 7 02 Oeroude toververhalen 7 30 Vroege Vogels 9 30 Als er liefde bestaat (li IKON: 10.02 Net zoals wij 21 10 12 Kerkdienst 10 55 Wilde Gan zen. 11 02 De andere wereld van zon dagmorgen NOS:,Nieuws op elk heel uur. KRO' 12.02 De Huts, AVRO 13.05 AVRO-Magazine. 13 40 Een decen nium uit 60 jaar AVRO NOS: 14.02 Langs de Lijn. 17.55 Mededelingen TROS 18 05 Inkijk met Inbar NCRV 19 02 NCRV-Zondagavondmuziek VPRO 20 03 Onafhankelykheid hoe zo0 22 02 Welingelichte kringen. NOS' 23.02 Mededelingen 23.07 Met het oog op morgen. TROS: 00.02 De Nacht- NOS: Nieuws om 8.00 en 10.00 uur. KNMI: 5 45 en 6 45 Weerbericht NCRV: 8.10 NCRV-zondagmorgen. KRO 9.30 Kroost RKK: 10.02 Eucha ristieviering. 11.00 n Zondags pak. voor alledag. NOS: Nieuws om 13.00, 18.00. 20.00. 22.30 en 23.55 uur. NOS: 12.00 Tambu. 12 30 Suara Malu ku. 13 10 Zorg en hoop 13 55 Voor buitenlandse werknemers. ZVK 17.00 Kerkdienst IKON. 17.58 Wilde Gan zen 18.10 Brood en spelen. 18 30 Men sen. 18 45 Liturgie en kerkmuziek NOS 19.10 Hobbyscoop. AVRO 19 45 Klassiek kwartiertje '20.03 AVRO Ma gazine Buitenland 20.25 Donker Afri ka tegen het licht gehouden. 20 45 Weg van Wenen. 21.12 Lichte muziek. NOS 21.40 NOS-service 22.10 RVU. AVRO 22.40 Lichte muziek 23.00 Klassiek met Caroline 23.55-24.00 Nieuws. Maandag NOS: Nieuws om 7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 9.30, 10.30, 11.30. KNMI 5.45 Het weer etc. NCRV 7 10 Gymnastiek. 7.20 Het levende woord 7 35 Hier en nu 8.33 Te deum lauda- mus. 8 59 Moment NOS: 9 05 Gymnastiek. 9 15 Werkbank. 9.24 Wa terstanden. NCRV: 9.33 Plein publiek. 10 33 Het oude refrèin. 11.00 De wereld zingt Gods lof 14 02 Spleen 16.02 Onafhankelykheid hoezo?. NOS 17 30 Jazz 18 02 De Nationale Hitparade 20.03 Radio Thuisland. 21.02 NOS-Jazz KRO: 22.02-24.00 Walhalla. Maandag NOS: Nieuws op elk heel uur. AVRO 7.02 Vol gas. 9.03 Arbeidsvita minen 11.03 Cees van Zijtveld. HILVERSUM-4 HILVERSUM-3 NOS: Nieuws op elk heel uur. AVRO 8 02 Ko de Boswachtershow. 8 30 AVRO's Sportpanorama Junior 9 02 Juist op zondag. VARA 10 02 Het zondagse gezicht van de VARA op dne 1102 Dubbellisjes NOS: Nieuws op elk heel uur. TROS" 12 02 De Europarade VPRO NOS: Nieuws om 8.00 uur. TROS 8 05 Er staat een orgel in 8.40 Concert bij het ontbijt. 9 30 Cascade. NOS 1030 Musica Religiosa 1100 Salzburger Festspiele 1983 NOS: Nieuws om 13.00 uur. 13 05 Opera-Matmee 14.10 Concert. TROS: 20.00 Specialiteiten a la Carte. 22.30-23.00 Guitariteiten. Maandag NOS: Nieuws om 7.00 en 8.00 uur. KRO 7 02 Aubade. 9 00 Musiceren als Brugman (12) 10 15 Fodor-kwintet. 11 30 Ou vertuis 11.50 Schwetzinger Festspiele 1983

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 25