'Geen reden boetekleed voor raadsbezoek Interjute' C Wissel Zeeuws-Vlaanderen E/V W HULST ANTWOORDEN B. MARTENS: weekenddiensten GEKEURDE OCCASIONS Dansschool Elegance VRIJDAG 19 AUGUSTUS 1983 msbft •Wr» A' r - PZC/streek HULST B en w van Hulst voelen er niets voor om het boetekleed aan te trekken („hoewel het de man siert") voor een raadsexcursie naar het bedrijf Interjute in Kapellebrug. „Er is onzes inziens geen enkele reden voor", schrijven ze het PvdA-raadslid B. Martens. Hij maakte in een brief aan het college zich zelfs af of de plaatselijke overheid rende situatie te brengen, slaat dan in zo'n geval de arbeidsinspectie moet ook nergens op", voegt het Hulster inlichten) en sprak directeur Wessels college Martens toe. op 'uiterst demagogische en beledi- over (hij vroeg gende wijzè' over de arbeidsmoraal •an Nederlanders en Randstedelin- bezwaar tegen de keus van het jaar lijkse reisdoel. Volgens Martens laten de arbeidsomstandigheden bij Inter jute ernstig te Toespraak Bingo en gaaiboiling camping in Hengstdijk HENGSTDIJK In de kantine op camping 'De Vogel' in Hengstdijk werden twee bingo's en een gaaibol- ling gehouden. Aan de eerste bingo wedstrijd namen 175 personen deel. De uitslag: mevrouw M. Fassaert uit Ter- rouw Hemelsoet uit Terneu- n Baert uit Loon op Zand; 4 •an Poelje uit Soest. 5 J Nachtegaal uit Berkel en Roderijs Aan de tweede bingo namen 200 personen deel. De uitslag 1 I Ubbink uit Soesterberg; 2 mevrouw Roosens uit Merksem „Aan de toespraak van de directeur gen in het bijzonder „Een ernstige hebt u zich kennelijk gestoord. Ge- taxatiefout van b en w", meende het lukkig vindt u dat ons college 'nooit raadslid, dat het college verweet 'op de verantwoor ding kan en mag dra bestuurlijke en ethische gronden jam- gen voor de speech van de gastheer'. merlijk te hebben gefaald'. maar waar wij de 'competentie om „Van de vroeger gemaakte raadsex- zoiets te vermijden' moeten halen, i cursies zijn nimmer reisverslagen ge- onbegrijpelijk. De vrijheid om te maakt; daaraan bestond kennelijk zeggen wat men vindt en denkt be- geen behoefte", aldus het dagelijks staat nog steeds en die geldt voor u bestuur van Hulst in zijn antwoord, en voor anderen. Onze zorg voor „Na het lezen van het door u geprodu- welzijn, onze bezorgdheid en bctrok- ceerde verslag (en dat met stijgende kcuheid bij de gruwelijke wcrkloos- verbazing) mag worden vastgesteld heid hebben uw beschouwingen als opgenomen in de laatste pagina i- 'verslag' echt niet van De brief besluit. „Ons inzicht is na het lezen van uw verslag gerijpt. De ex cursie mag geslaagd worden ge noemd, vooral omdat een ieder nu de confrontatie met het leven 'buiten de raad' heeft gezien en gehoord. Dat die ieder er zijn voordelen mee opdoet". Overigens delen b en w het PvdA- raadslid ter geruststelling mee; „Omdat w(j niet minder vergevingsge zind willen zijn dan u. vergeven wij u het schrijven van uw reisverslag" Het antwoord zit bij de ingekomen stukken van de raadsvergadering van volgende week donderdag. dat de vroegere werkwijze juist was Uit de weinig of niet relevante tekst van uw verslag proeven we slechts dat node' Vort, uil Son: Kto- ac het bezochte bedrijf - om u 38 petsoE deel De uitlag hog! regarderende redenen - achteraf be- - -- zien weinig of met kon thuis-voelen Daaruit wenst u dan af te leiden dat vogel: J. Neus uit Merksem iB.i. linker zi)vogel: mevrouw Freyser uit Hulst, rech- •r zijvogel: F. Freyser uit Hulst. Grootste wij terzake hebben gefaald op be- Vis wedstrijd Hengstdijk HENGSTDIJK De hengelvereni- ging 'De Vogel' uit Hengstdijk hield de vierde clubwedstrijd van het sei zoen '83 in het viswater 'De Vogel' in stuurlijke en ethische gronden of an ders gezegd: als u zich aan zaken en/of personen ergert of moet ergeren, om dat u sociaal geëngageerd bent, ligt de schuld bij anderen. Wij passen voor zulk een voorstelling van zaken". Volgens b en w maakte de raad excur sies naar tal van bedrijven en instel- Hengstdijk. Aan de wedstrijd werd hngen. waaronder Interjute. dat zijn door 32 hengelaars deelgenomen. Na afloop reikte voorzitter R. Boogaert in zaal De Waal in Hengstdijk de prijzen uit. De uitslag. 1 R. Burggrave uit Vogelwaar de; 2 R Kint uit Koewacht; 3 F. Lippens uit Axel; 5 H. d'Haeze uit Gent. Schietingen SINT-JANSTEEN Schuttersocië- tiet Groot Hulst hield een schieting in café 'De Kroon' in Sint-Jansteen, waaraan 34 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel F. Reunis Sinl-Jan- steen. eerste zijvogel F. de Brouwer Hei kant; tweede zijvogel A. van Hooge Hei kant. Grootste aantal kleine vogels i4i R Smet Koewacht. HEIKANT De roomskatholieke bond van ouderen hield een bejaarden schieting in het verenigingscentrum 'Het Heike' in Heikant, waaraan 43 schutters deelnamen* Uitslag hoge vogel J. v. Kerkhoven Sint- Jansteen; eerste zijvogel R de Rijk Hulst: tweede zijvogel M. Martens Hellestraat. Grootste aantal kleine vogels (4) J. Sutj Koewacht. KLOOSTERzande In café 'de Rei zende Man' in Kloosterzande. werd een schieting gehouden op twee lig gende wippen, waaraan 60 schutters deelnamen. Uitslag wip I hoge en eerste zij vogel J Leeraert Sint-Jansteen; tweede zljvogel B Visser vogelwaarde Grootste aantal kleine vogels (7) J. Baert Kloosterzande. Uitslag wip II: hoge vogel A Asselman Klooster zande; eerste en tweede zij vogel J Leeraert SlntrJansteen. Grootste aantal kleine vo gels (7) R. Verminnen Kloosterzande. HULST In café 'W. Blommaert' in Hulst, werd een schieting gehouden waaraan 28 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel H. de Vos Heikant, eerste zijvogel J Boons Amsterdam, twee de zijvogel J Cockheyt Absdale Grootste aantal kleine vogels i6i A. Hageman Hulst en A. de Bliek Hulst HOOFDPLAAT In café 'De Vriend schap' in Hoofdplaat werd een schie ting gehouden, waaraan 78 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel L. Erpelink Gent; eerste zijvogel A. de Koning Maldegem, tweede zij vogel W Santos Maldegem. grootste aan tal kleine vogels (4) L. Slikkens Hoofdplaat ZUIDDORPE In café 'M. de Koek' in Zuiddorpe hield schutterssociëtiet Willem Teil een liggende wip schie- ting. waaraan 35 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel M. Suij Zuiddorpe; tweede hoge vogel J van Damme Zuiddor pe. eerste zljvogel R Herwegh Heikant, tweede zijvogel W de Boeije Westdorpe Grootste aantal kleine vogels (5i M. de Ridder Zuiddorpe en A. Puijlaert Zuiddor pe KLOOSTERZANDE In café 'de Kastanje' in Kloosterzande werd een kermisschieting op twee liggende wip pen gehouden, waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag wip I: hoge vogel A. de Waal Kloosterzande. eerste zij vogel A Crombeen Kloosterzande, tweede zijvogel en grootste aantal kleine vogels (8) J Verschoten Kloosterzande Uitslag wip hoge vogel A. Rottier Ossenisse; eerste zij vogel E de Kort Ossenisse. tweede zij vogel H van Rijt Kloosterzande. Grootste aantal kleine vo gels (5) H de Gucht Kloosterzande KLOOSTERZANDE In café 'de Reizende Man' in Kloosterzande werd een kermisschieting gehouden, wa- raan 41 schutters deelnamen op twee liggende wippen Uitslag wip I hoge vogel J. Hoop Klooster zande. eerste zij vogel B Visser Vogelwaar de; tweede zijvogel A. Verhoeven Klooster zande Grootste aantal kleine vogels i6> P Dierikx Walsoorden. Uitslag wip II hoge vogel B. Visser Vogelwaarde, eerste zij vogel Mw. Dobbelaar Boschkapelle, tweede zij vo gel C. Visser Vogelwaarde. Grootste aantal kleine vogels (5) J der Weduwe Klooster zande^ STOPPELDIJK In café 'Het Karre- wiel' in Stoppeldijk werd een schie ting gehouden, waaraan 25 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel J Dobbelaar Vogelwaarde, tweede hoge vogel T Boog aert Wijchen. eerste zij vogel C. Visser Vo gelwaarde. tweede zijvogel en grootste aan tal klein vogels 161 P. Boogaert Wychen HULST In café 'Palermo' in Hulst werd een kermisschieting gehouden, waaraan 53 schutters deelnamen op twee liggende wippen. Uitslag wip I: hoge vogel R. van Engelen Elverzele, eerste zijvogel R Roels Graauw; tweede zijvogel L. v. Damme Moerbeke. Grootste aantal kleine vogels (6) Mw de Koster SinUJansteen. Uitslag wip II hoge vogel R, Roels Graauw. eerste en tweede zijvogel G. Herwegh Hulst. Grootste aantal kleine vogels (4) Mw. de Koster Slnt-Jan- steen. hoofdvestiging vanuit de Randstad naar Hulst overbracht en door raads leden als doel van het jaarlijkse uit stapje werd 'voorgedragen'. De indrukken, die bij een dergelijk bezoek worden opgedaan, zijn voor ieder verschillend, evenals de gevolg trekkingen. „Uw met zoveel woorden gelardeer de benadering van een zondermeer veronderstelde en bewust gezochte weg om de 'raad' in een compromitte- Activiteiten van 'De Zonnebloem' in Groot-Terneuzen TERNEUZEN Zaterdag 10 en zon dag 11 september zet 'De Zonne bloem' in Groot-Terneuzen tal van activiteiten op touw. Dat gebeurt in het kader van de Nationale Zieken dag. 's Zaterdags krijgen alle gasten van 'De Zonnebloem' (zieken, bejaar den en eenzamen) een attentie, 's Zondags is er een oecumenische dienst in de Opstandingskerk, waar aan wordt meegewerkt door de predi kanten Hoogendoorn en De Best én missiepater Elskamp, die een en an der over zijn werk zal vertellen. De dienst begint om drie uur 's middags. Er wordt ook aan meegewerkt door het rooms-katholiek zangkoor uit Sluiskil De heer De Visser bespeelt het orgel. Na afloop van de dienst, omstreeks vijf uur. wordt in het kerk gebouw een kopje koffie geschonken Deze week begint in het hele land de jaarlijkse 'Zonnebloem'-loterij. In Ter- neuzen gaan de verkopers vandaag (vrijdag) op pad. Met een deel van de opbrengst van de loterij kunnen ver schillende evenementen worden gefi nancierd. Zo houdt 'De Zonnebloem' op 27 oktober een grote busdagtocht naar Brugge. AXEL De Axelse Boercnkamer bestaat vijftig jaar. Die mijlpaal wordt, aldus voorzitter D. J. Oggel, in september op een eenvoudige manier herdacht. Zaterdag 3 sep tember recepieert het bestuur in het cultureel centrum 'De Halle', terwijl in het streekmuseum Het Land van Axel een open dag wordt gehouden met een demonstratie door de vereniging D'Ouwe Wao- gen. Het bestuur van de Axelse Boeren- kamer heeft- voorts de fotograaf en cineast Jos Bleijenbergh opdracht gegeven een film over het Axel anno 1983 te maken. Bleijenbergh ver vaardigt daarnaast ook een diaserie over de Axelse klederdrachten. Ook in het teken van het 50-jarig be staan staat de vervaardiging van 2500 buttons met het opschrift 'De Axelse Boerenkamer'. Die worden uitgedeeld onder de schooljeugd. Het museum in de Noordstraat is op zaterdag 3 september geopend tus sen 13.30 en 17.00 uur De vereniging D'Ouwe Waogen verzorgt dan tal van demonstraties, waaronder het beslaan van paarden, dorsen en het karnen van melk. De receptie in 'De Haile' vindt plaats tussen 13.30 en 15.00 uur. De Axelse Boerenkamer begon in 1933. Van de toenmalige initiatief nemers is alleen de huidige voorzit ter Oggel nog in leven. In de eerste jaren van het bestaan beschikte de boerenkamer niet over een eigen onderkomen. In 1938 werd de collec tie (vooral gericht op het boerenbe drijf) ondergebracht in de kelder van het stadhuis. De tweede wereld oorlog gooide evenwel roet in het eten, maar na de bevrijding keerde de boerenkamer weer in het stad huis terug. Die bepaald niet rooskleurige situa tie duurde voort tot 1963 toen de voormalige kleuterschool in de Nieuwstraat (nu: Bastionstraat) in gebruik kon worden genomen. In 1980 volgde de verhuizing naar het voormalige postkantoor in de Noordstraat. Daarmee was de ge boorte van het streekmuseum 'Het Land van Axel' een feit. In het museum werd tevens een ruimte ingericht voor wisseltentoonstellin gen. Sinds 1980 hebben ruim 12.500 belangstellenden het streekmu seum bezocht. De.geschiedenis van de Axelse Boe renkamer (die samen met D'Ouwe Waogen en de gemeente het beheer over het museum voert) heeft Oggel inmiddels op schrift gesteld. Op 3 september zullen 250 exemplaren van de geschiedenis op de receptie worden uitgedeeld. Grootste wens van het bestuur op dit moment is de bouw van een wagenschuur in de tuin achter het museum. Die wens leeft overigens al jaren. De bouw is aangemeld voor het werklozenproject, is daarvoor ook geaccepteerd, maar tot nu ont breekt de mankracht om de schuur ook daadwerkelijk te realiseren. Rommelmarkt HULST Het OJC (Open Jongeren Centrum) 'Kontrast' uit Hulst houdt tijdens de braderie in Hulst op zater dag 27 en zondag 28 augustus een rommelmarkt. In het kader daarvan worden zaterdag 20 augustus oude spulletjes in Hulst en omgeving opge haald. Alleenstaanden bijeen in Hulst HULST De soos voor alleenstaan den Kontakt' uit Hulst houdt mor gen, zaterdag voor haar leden een bijeenkomst in het gemeenschapscen trum 'Den Dullaert' in Hulst. De bij eenkomst is ook toegankelijk voor leden van andere sozen voor alleen staanden uit Zeeuwsch-Vlaanderen. Op het programma staan een bingo en een verloting. Daarnaast kan er gedanst worden op muziek van het orkest 'The Williams'. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Bescheiden 'veld' op toernooi Breskens BRESKENS De voetbalclub Bres kens schaart zich zaterdag in de rij van clubs met een eigen toernooi. Het bestuur van de nieuwe Zeeuws- Vlaamse tweede klasser heeft geko zen voor een bescheiden deelnemers veld. Breskens beperkte zich tot de bekende clubs uit de omgeving, maar zal het toernooi eventueel in de ko mende jaren uitbreiden. „Het hangt er van af hoe de eerste editie slaagt", stelt secretaris Gerrit van Heek voor af. Niettemin is er bij die eerste uitgave al onmiddellijk een interessante ont moeting. Breskens en Sluiskil, die binnenkort in de competitie ook te genstander zijn, treffen elkaar in de laatste wedstrijd van het toernooi. Voor Breskens, dat deze week Hoek met 4-0 versloeg, wordt dat ongetwij feld opnieuw een prestigegevecht Het toernooi van Breskens bestaat uit een poule van vijf ploegen. Die vijf (Breskens, Zaamslag. Temeuzen, Axel en Sluiskil) spelen een halve competitie. Het toernooi begint om 11.00 uur en Breskens besluit de wed strijden tegen Sluiskil om 16.15 uur. EHBO IJzendijke houdt een grote buitenoefening IJZENDIJKE De afdeling IJzendij ke van de EHBO houdt dinsdag 6 september een grote buitenoefening. Aan de oefening, die om 19.00 uur begint, wordt meegewerkt door de rijkspolitie, reddingsbrigade West- Zeeuwsch-Vlaanderen, brandweer, lotusgroep West-Zeeuwsch-Vlaande- ren en dokter H. van de Pas uit IJzendijke. De EHBO-oefening wordt gecoördineerd vanuit café Hofzicht, dat tijdens de oefening tevens dienst doet als noodhospitaal. Tussen 19.00 en 21.00 uur gebeuren in IJzendijke diverse 'ongevallen', waar bij EHBO-ers te hulp worden geroe pen. Na afloop van de oefening volgt er een gezamenlijke nabespreking in café Hofzicht. Ook in '82 en '81 werden er dergelijke buitenoefeningen gehouden. De oefeningen zijn van groot belang, meent de heer A Poppe, die de bui tenoefening coördineert. „Men leert onder moeilijke omstandigheden, het publiek staat tenslotte op hun vingers te kijken, het hoofd koel te houden". De ervaring van voorgaande jaren heeft geleerd dat de IJzendijkse EH BO-ers over het algemeen weten wat hen te doen staat. De buitenoefenmg is niet de enige activiteit van de EHBO IJzendijke. Deze week start op de rooms katholieke lagere school 'Molenbolwerk' een jeugd-EHBO-cur- sus Ook staat een 'gewone' EHBO- cursus op het programma. Deze start eind september. De jaarlijkse toneelavonden zijn ge pland op zaterdag 19 en zondag 20 november. Artsen Temeuzen, zat. 8.00 - ma. 8.00 uur: H. E. F A Nijsten Jr en H. D. D. Zuiderbaan, Anna Bijnstraat 25, tel. 12324. Spreekuren alleen voor drin gende gevallen zat. en zon. 11.30 en 17.00 uur. Oostburg en Aardenburg, vrij. 19 - ma. 8 uur: II. D. Bruggeman, Nieuw straat 53, Oostburg, tel. 01170-2121. Cadzand, Retranchemcnt, Sluis en Zuidzandc: G. de Meijer. Sluis, tel. 01178-1366. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke: H. van der Pas. IJzendijke. tel. 01176- 1366. Breskens en Groede: M. P E Davits, Walenstraat 16. Groede, tel. 01171- 1825. Axel, vrij. 17.30 - ma. 8.00 uur: E Klop, Bastionstraat 36. tel. 01155- 1777 Spreekuren zat. van 10-10.30 en 16-16.30 uur. Sas van Gent en omstreken, vrij. 18.00 - ma. 08.00 uur: F. Puylaert, Oostkade 19. Sas van Gent, tel. 1366. Spreekuur zat 10.30 uur op Bolwerk - Oranje 2 Hulst. vrij. 18.00 - zon. 24.00 uur: W. Eysmk. Glacisweg 50, Hulst, tel 01140-12060, spoedgevallenspreekuur zat. en zon. 11.00 en 17.00 uur. De praktijk van dr. Niesten en dr. Lips. Grote Bagijnestraat 18, Hulst, tel. 01140-13373 wordt door eigen art sen verzorgd. Spoedgevallenspree kuur zat. 9.30-10 en 17.30-18.00 uur en zon. 12.30-13.00 uur Hoek, Sluiskil en Philippine: J. Nee- teson, J Hobeinstraat 8. Philippine, tel. 01159-769. Spreekuur voor spoed gevallen zat. en zon. om 11.30 uur. kloosterzande en Hontenisse. vrij. 18.00 - ma. 08.00 uur: W. J. ter Burg. Cloosterstraat 29, tel. 01148-1377. Zaamslag: C. Verboom, Axelsestraat 2. tel. 01153-1377. Clinge, St.-Jansteen en Koewacht, vrij. 18.00 - ma. 08.00 uur: R. van Berkel, Nieuwstraat 122, Koewacht, tel. 01146-327. Apotheken Terneuzen: zat. 8.30 - 17.30 en zon. 11.30-12.30 en 17.00-18.00 uur: A. J. Klaassen, winkelcentrum Zuidpolder, tel 12090. Axel, zat. 10-11 en 16-17 uur: Apo theek Axel. Oranjestraat 6. tel. 01155- 2888. Hulst. zat. 11-12 en 15-17 en zon. 15.30-16.30 uur: Apotheek Hulst, Steenstraat 35. tel. 01140-14255. (spoe- dreceptën telefonisch). Oostburg, zat. 11-12.30 en 15-16.30 en zon. 11.30-12.30 en 17.30-18.30 uur: Apotheek Oostburg, Burchtstraat 16, tel. 01170-2170 tspoedrecepten telefo nisch). Dierenartsen Zaamslag en Hulst: E F de Nijs, Wilhelminalaan 11. Hulst. tel. 01140- 13004. Terneuzen en Axel: M. P. Schaub. spreekuren zat. Temeuzen, w. de Zwij gerlaan 2b. van 13.30-14.00 uur, tel. 01150-95017, Axel dierenkliniek van 11.00-12.00 uur, tel. 01155-1488, zon dags volgens afspraak, tel. 01150- 95017. IJzendijke: IL H. F. M. v. d. Vijver, tel. 01176-1388, weekendspreekuur zat. 13.00, zon 12.00 uur in de dierenkliniek te IJzendijke. Terneuzen: J P. en P, de Vos. kliniek voor kleine huisdieren en bijzondere dieren. Van Diemenstraat 83. Temeu zen. tel 01150-19628. Spreekuur zat. van 12.30-14.00 uur en verder volgens telefonische afspraak. Sluis, Oostburg en Aardenburg: A L. J van Bruinessen. Romanlaan 28, Aardenburg, tel. 01177-2398, weekend spreekuren zat. en zon. 13.00 uur. Tandartsen WEST-ZEEUWSCH-VLAANDEB zat. 10-10.30 en 18-18.30 en va 12.30 uur: J. Willemsen. Ena straat 5. IJzendijke, tel. 01176-11 Sluis en Oostburg: Luc. Buysst derstraat 21, Oostburg. tel. k 5092. Spreekuren zat. 10-11 en uur, zon. 10-11 uur. OOST-ZEEUWSCH-VI.A ANDER! zat. 10-10.30 en 18-18.30 en zon 12.30 uur: G. J. A. Fassaert. Ma^ straat 9, Kloosterzande. tel. Cl 1905. Wijkverpleegkundigen: WEST-ZEEUWSCH-VLAANDEB telefoon no. 01173 1367. u krijgta het telefoonnummer van de doende verpleegkundige. Terneuzen: telefoon no. 13360, hierop het telefoonnummer ve dienstdoende verpleegkundige Hoek, Sluiskil, Philippine, Wcslj pe en Sas van Gent: telefw 01159-306, u krijgt hierop het telfi nummer van de dienstdoende' pleegkundige. Groot Axel, Zaamslag. Koem Overslag en Zuiddorpe: telefo 01155-1885. u krijgt hierop hei foonnummer van de dienstdj verpleegkundige. Rommelmarkt in Westdorpe WESTDORPE Op zaterdag 2i gustus is er in Westdorpe een j rommelmarkt. Het plaatselijkedt plein zal omgetoverd worden it groots marktfeestterrein. de gingen zullen hier hun spullen i man proberen te brengen. Naas gezamenlijke rommelkraam dere vereniging haar eigen kraam. Tevens zijn er nevenattre door de verenigingen op touwg een ervan is het rad van avm waarop vele prijzen te winnen zij: Westdorpse volksdansgroep 'Om noegen' zal tijdens de rommelm een optreden verzorgen. De Rodï markt begint om 10.00 uur ei duren tot 's middags 15.00 uur. Bejaardenreis SINT-JANSTEEN De leden afdeling Sint-Jans teen van de; katholieke bond van ouderen m dinsdag 6 september een i Deze keer wordt een bezoek aan de Ardennen, de Eifel e Mergelland. Het vertrek is om 7.15 bij garage Maas in Heikant, wi de leden In Sint-Jansteen en Kaft brug worden opgehaald. Ventó gaat men naar Maastricht et Wittem en de grens bij WolQiaafi Gemmeniek en Moresnet. Di volgt er een tocht door het Ri wald. Na een gezamenlijke lunda men richting Barrage de feu waarna een tocht door het Hsit wald volgt. Tenslotte worde:£1 Dolhain en Aubel aangedaafian i diner in Euverem keert tszu| naar huis. ANWB T983 Dodge Aries K. zilvermeiallfc 1981 FSO Polönez brons/geel jan Heden is tot onze diepe droefheid onverwacht van ons heengegaan, onze zorgzame echtgenoot, vader, opa en vriend GERHARDUS L. VAN REIJEN echtgenoot van Adriana E. van Leeuwen op de leeftijd van 66 jaar. Temeuzen: A. E. van R.eijen-van Leeuwen Philippine' J. Sprangers-van Reijen W. Sprangers Erik Jan - Liesbeth Temeuzen: C. van Reijen IJsselstein: M. van Reijen Temeuzen Agnes en Sonja. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 20 augustus a.s„ om 11.00 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Terneuzen. Samenkomst om 10.45 uur in de aula van de begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Prijzen loterij t.b.v. Statiekermis 1983 lepr. 442 12e pr. 2271 2e pr. 3092 13e pr. 2902 3e pr. 2170 14e pr. 2374 4e pr. 3058 15e pr. 6441 5e pr. 2279 16e pr. 800 6e pr. 6491 17e pr. 3049 7e pr. 1706 18e pr. 1486 8e pr. 802 19e pr. 3076 9e pr. 3577 20e pr. 824 10e pr. 2238 21e pr. 3069 11e pr. 5926 Prijzen kunt u afhalen bij: Optiek Bergmans, Stationsweg 13, Hulst. iedereen leest de krant altijd en overal. Adrie van Wijck MODE - COIFFURES TERNEUZEN ZUEDLANDSTRAAT 30 TELEFOON 12533 gemeente BEKENDMAKING HINDERWET Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 24 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygië ne, ter openbare kennis dat zij voornemens zijn positief te beschikken op de dd 20 en 30 mei 1983 ingekomen aanvragen van: a Hoomaert's Machinefabriek Scheepswerf De Schroef B V.. Verlengde van Steenbergen- laan 12 te Terneuzen. om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning, als bedoeld in artikel 6a der Hinderwet ten behoeve van een draaierij, op het perceel plaatselijk bekend Tramstraat 61 te Temeu zen; b. T. A. Swets en Zn., Schependijk 37 te Temeu zen, voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de opslag van bouw materialen, gascilinders en weg- en water- bouwmachines op het perceel plaatselijk be kend Schependjjk 2. Temeuzen. Aan bovenvermelde vergunningen worden voor waarden verbonden ter voorkoming van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikkingen. de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken en wel tot 2 september 1983 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13 30 tot 16.30 uur en elke donderdagavond van 19 00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken wensen in te zien op donderdagavond worden verzocht daarvan voor al' mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aan vraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelij ke bezwaren inbrengen met betrekking tot de ontwerp-beschikkingen. Degene, die een be zwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Temeuzen, 19 augustus 1983 Burgemeester en wethouders voor noemd, C. Ockeloen, burgemeester w A. J van Pagee. secretaris .Vi.' iv1.» ar*! mw uiuimwy STEENHOUWERIJ Ferket, Reyns en de Maat BV Steensedijk 100, Hulst-Tel. 01140-12906 Een modern bedrijf al meer dan 25 jaar. Gespeculeerd in GRAFMONUMENTEN klassiek en modern in vele steensoorten modellen prijzen Handel in: MARMER en NATUURSTEEN voor GéillustreBrile kleurencatalogus vloeren in diverse steensoorten VNjÜlijVGIld Idf ÏI1Z306 Agentschappen: BERGEN OP ZOOM Kamillelaan 4 Telefoon 01640-34873 THOLEN Toonkamer, Postweg 3 Telefoon 01660-2650 Wij starten het nieuwe seizoen op de volgende plaatsen: zaterdag 10 september beginners in de 'Warande' te St.-Jansteen. zondag 11 september vervolgcursus dirlsdag 13 september zaal 't Oude Raedhuis' te Westdorpe woensdag 14 september zaal 'De Reizende Man' te Kloosterzande vrijdag 16 september zaal 'De Uitkomst' te Breskens Al onze cursussen beginnen om 20.00 uur. Stijl - sfeer en gezelligheid kenmerken onze cursussenr Telefonische opgave: Westdorpe, 't Oude Raedhuis' 01158-1785 Kloosterzande, 'De Reizende Man' 01148- 1577 Breskens zaal 'De Uitkomst' 01172-1366 En voor alle informatie en/of opgave bij uw dansleraar. Gustaaf v. d. Branden, Wilhelminastraat 41, St.- Jansteen, tel. 01140-12290, b.g.g. 01140-12201. Toyota Carina zilvet Datsun Cherry stationcar brons Renault 14 GTLroW Vauxhall Carlton stationcar 2000 Datsun Sunny 140). m. gasinst rood Innocenti Mini 90FUJ zilver 1979 Talbot Simca 1309S) automaat brons FSO Polonez blauw Ford Taunus 16001 4-deurs, zilver Citroen 2CV6 oranje Lada 1300 rood Peugeot 104, brons Citroén 2CV6oran|t 1978 Datsun Violet zilvermetallic m g£ 1977 Austin Maxi geel 1976 Peugeot 304 S groenmetallic Fiat 127 Speciaal 1974 Datsun 120Y turkoois Peugeot 504 zilvermetallic Auto's bovi 5000,- ANWB- gekeurd JÊSÊ /tUTOSUttRM"® |i /AinovfW! SLUISKl') 01157-1621^ TERNEUZEN J 01150-»

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24