Hulsterse braderie dit jaar voor vijftiende keer Vrijwilligers-vacaturebank in Temeuzen vecht voor erkenning Extra bijdrage Oostburg sociaal-cultureel werk Wissel Zeeuws-Vlaanderen MET OPEN KAMPIOENSCHAP HARDLOPEN Voetbalveld in Clinge onbespeelbaar geworden BEDRAG VAN VIJFTIGDUIZEND GULDEN WOENSDAG 17 AUGUSTUS 1983 HULST De braderie in Hulst, die vrijdag 26 augustus van start gaat. beleeft dit jaar het derde lustrum. Reden voor de organisatoren om een serie extra activiteiten te ontplooien. Hoogtepunten zullen naar verwachting zijn de open Nederlandse kampioenschappen 25 kilometer hardlopen, een optreden van de Belgische steltlopers 'Flamingo's', die zich bewegen op staken van tussen de één en vijf meter, en een serie opvoeringen op straat van het toneelstuk 'Eigen Rechter' door de Camere van Rhetorica 'De Transfiguratie' uit Hulst. van Hulst- Dan begint ook een prij zenfestival. Om half acht begint de steppenrace rond de basiliek en om 20 00 uur geeft De Transfiguratie haar eerste optreden. Tussen zeven en acht uur treden ook de harmonie Terme- nieke VOL en het majorettenpeleton De Vossen op. De winkels zijn open tot 21.00 uur De braderie in Hulst die vier dagen duurt, strekt zich uit over het "territo rium' van de drie winkeliersverenigin gen 'Bivo', "t Trefpunt en 'Het Hart van Hulst' en het Broodmarktcomité. De Hulsterse atletiekvereniging RKHAV heeft de organisatie van het Nederlandse kampioenschap hardlo pen gekregen in verband met haar dertigjarig jubileum Naar verwach ting zal de Nederlandse top aan de start verschijnen en ook goede Belgi sche en Engelse atleten. Er worden drie ronden van ruim acht kilometer gelopen en de start en finish zijn aan het 's Gravenhofplein. De wedstrijd begint zaterdag om 14.00 uur. 'De Transfiguratie' treedt gedurende de braderie vier keer op in de Over- damstraat met het toneelstuk Eigen Rechter. Dat gebeurt vrijdag om 20.00 uur, zaterdag om 16.00 uur en 19.30 uur en zondag om 15 00 uur Een andere attractie is het optreden van de steltloopgroep 'Flamingo's' uit Pei- segem. Deze groep loopt zaterdag vanaf 15.00 uur over het braderieter rein op meterslange stelten. De rest van het programma ziet er als volgt uit. Vrydag om 14.00 uur begint Herstel dijk bij Nummer Een werd aanbesteed OOSTBURG De herstelwerkzaam heden aan de dijk bij het gehucht Nummer Een zullen worden uitge voerd door aannemingsbedrijf Geld of bv uit Breskens. Het karwei werd gisteren (dinsdag) aanbesteed door het waterschap 't Vrije van Sluis. Geldof bleef met 205.000 gulden zo'n 3.500 gulden onder de prijs van de enige andere inschrijver, bouwbe drijf De Ruysscher uit Biervliet. Het karwei bij Nummer Een bestaat uit het herstellen van $e in januari 1980 door een oeverval beschadigde dijk. Het gaat om een strook van 250 meter lang bü 10 meter breed. Het slakken talud, dat drie jaar geleden voorlopig werd gestort, zal op een helling van 1 op 5 worden gebracht, waarna het met gietasfalt zal worden vastgelegd. J, Boekhout, hoofd van de technische dienst van het waterschap 't Vrije van Sluis, verwachte dat de werkzaamhe den over ongeveer vijf weken klaar zullen zijn Volgende week dinsdag wordt het karwei officieel gegund. Boekhout deelde verder mee dat tege lijk met de reparatie ook het wandel fietspad halverwege de dijk hersteld zal worden Bromfietster gewond in Sas van Gent SAS VAN GENT - De bromfietsbe stuurster A. O. uit Sas van Gent is maandagmiddag omstreeks een uur aan het linker been gewond geraakt, toen zij in Sas van Gent op de kruising van de Vier Ambachten straat met de Joost Hamerlïngstraat (waar zij bovendien in de verboden rijrichting reed) geen voorrang ver leende aan een personenauto, be stuurd door R. R. C. uit Sas van Gent. O. werd geschept en kwam ongeluk kig op de straat terecht. Nadat zij in het ziekenhuis m Sluiskil was verbon den, kon zij huiswaarts keren De bromfiets werd vernield, de auto liep lichte scliadé op. de braderie, maar om 19.00 uur is de officiële opening in de Bierkaaistraat door burgemeester P J. G. Molthoff VREDESPLA TFORM: Hulst moet zich uitspreken tegen plaatsing kernwapens in Woensdrecht HULST Het Vredesplatform Zeeuwsch-Vlaanderen heeft de ge meente Hulst gevraagd zich uit te spreken tegen de plaatsing van kern wapens in de gemeente Woensdrecht. Het Vredesplatform wijst erop dat Hulst de buurgemeente van Woens drecht is. „Mocht daadwerkelijk tot plaatsing worden overgegaan dan zal ook Hulst dus extra risico's lopen als het tot oorlogsdreiging komt. Kort om, ook voor Hulst is het belangrijk dat die raketten er niet komen". Ook al uit oogpunt van solidariteit met de gemeenteraadsleden van Woensdrecht zou het Vredesplatform graag zien dat Hulst zich uitspreekt tegen de aanwijzing van deze gemeen te als lokatie voor de kruisraketten. Op de vraag of dit verzoek, dat is gericht aan het college van b en w en de raadsleden, in de prullebak zal verdwijnen zei burgemeester P J. G. Molthoff, dat de brief gewoon naar de raad toegaat. Volgens hem is hier sprake van een hardnekkig misver stand. ,.Ons voorstel enkele maanden geleden luidde alleen dergelijke stuk ken, die toch buiten de huishouding van de gemeente vallen, voortaan voor kennisgeving aan te nemen. Als de raad nu consequent is zal ze dat met deze brief ook doen Dat heeft ze tenslotte indertijd unaniem beslo ten" Zaterdag start om tien uur 's morgens een rommelmarkt op het 's Graven hofplein van de Koninklijke Stedelij ke Harmonie. Vanaf dat tijdstip tot 12.00 uur is er ook een puzzeltocht voor de jeugd, 's Middags om twee uur gaan de atleten van start voor de open Nederlandse kampioenschappen hardlopen. Op het podium op het Kruidemersplein beginnen dan ook optredens van de bigband The Gras shoppers en 'Dorus' Om drie uur begint een optreden van de steltlo pers en een uur later voert de Transfi guratie weer het toneelstuk op in de Overdamstraat. Om 17.00 uur is de prijsuitreiking in Tiffany van de open Nederlandse kampioenschappen hardlopen De Hulster toneelvereni ging treedt weer om half acht 's avonds op en om negen uur begint in Tiffany's de Radio Reinaert disk-joc- key-wedstrijd en een disco-danswed strijd, The Shoestringband is vanaf tien uur te zien en te horen in Old Tuffy's Saloon. De winkels zijn zater dag open tot 20.00 uur. Zondags begint de rommelmarkt van de Koninklijke Stedelijke Harmonie om 12.00 uur en tevens is er een doorlopende oude ambachten- en an tiekmarkt Het straattoneel van De Transfiguratie begint om 15.00 uur en vier uur 's middags is er een optreden van de balletgroep Rozante uit Sint- Jansteen op het 's Gravenhofplein. In de Bierkaaistraat begint om 17.30 uur het mastklimmen voor zowel dames als heren, in Op het Brouwersplem worden zaterdag en zondag schietin gen op twee prangen gehouden, beide dagen aanvang 15.00 uur Op het podium op het Kruideniers- plein treden zaterdagmiddag vanaf 14.00 uur de zangers Freddy Stuart, Ricky Travers en Jan van de Kastelen op. Bovendien is er nog de disfcodans- groep Fancy en weer een optreden van 'Dorus' Onder de kerk aan de marktzijde begint om 14.00 uur een standwerkersconcours Maandag wordt de braderie afgesloten. Er is dan weekmarkt en ook de stands zullen er nog zijn. maar extra activi teiten zijn er niet, behalve dan het slotfeest in Tiffany, dat om 21.00 uur begint. Beeldbepalend voor het hele brade- rlegebeuren zullen zijn de vele stands, oude ambachten, rommelmarkten en de straatbands als De Deurza'kkers. De Bareelen en De Lamsoren, die dagelijks vrijwel overal in de binnen stad te vinden zullen zijn. Paul Barbé il klas staan.". i Ellen de With met enkele bezoekers van de Vrijtoilligersvacalurebank. ..Leuker dan i Kaarting Sluiskil SLUISKIL De kaartclub 'Nooitge- dacht' in Sluiskil hield een kaarting bij 'Dallinga'. De uitslag 1 Mevrouw' Lindenberg, 2 G. Wauters. 3 F Kox.a 4 R. van Opdorp. 5 mevrouw Kox. CLINGE Het oefenveld van de voetbalvereniging Clinge is onbe speelbaar geworden en buiten ge bruik gesteld. Het veld vertoont zeer veel oneffenheden als gevolg van verkeerd uitgevoerde onderhouds werkzaamheden door de plantsoe nendienst van de gemeente Hulst, die dit terrein in eigendom heeft. De voetbalvereniging is hierdoor zwaar gedupeerd, vooral zo vlak aan het begin van het nieuwe seizoen, aldus voorzitter Robert Willaert van de Clingse vereniging. Het gaat om een 'oefenstrook' van ongeveer honderd bij vijftig meter, die in gebruik is bij de junioren en pupil len, voor zowel training als wedstrij den. Door deze situatie ontstaat er een overbezetting van de twee reste rende velden De voetbalveremging vreest nu, dat het hoofdveld; dat nu als trainingsveld in gebruik moet wor den genomen, door deze extra belas ting in kwaliteit achteruit zal gaan, Het voorzitter Willaert weten. Boven dien zijn de trainers beperkt in hun mogelijkheden, omdat er met meer teams tegelijkertijd op een kleiner oppervlak getraind moet worden Mo menteel trainen drie elftallen tegelijk op een veld. waar voorheen met maxi maal twee ploegen werd geoefend. „Voor de competitie gaat dit ook op. Wij kunnen nu op zaterdag met slechts twee pqpillenteams tegelijk spelen, terwijl dat er voorheen drie waren", aldus voorzitter Robert Wil laert. Een bijkomend probleem is dat het volleybaltoernooi van de Clingse Volleybal Combinatie, dat over ander halve week op dit gehavend terrein zou worden gehouden, nu verplaatst moet worden naar een strook langs het tweede terrein. Deze strook is eigenlijk te klein om daar twaalf vol- leybalvelden op uit te zetten Wethouder G. A. van de Voorde, die het onderhoud van de sportvelden in zijn portefeuille heeft, gaf toe. dat de plantsoenendienst 'dingen heeft ge daan, die het spelen op het veld nu beletten". Hij verwees voor verder commentaar naar wethouder W. Kay- ser, omdat hij op het moment, dat deze kwestie speelde, afwezig was. Volgens wethouder Kayser heeft de plantsoenendienst de waterdoorlaat baarheid van het veld proberen te verbeteren door het trekken van 'vo ren' net onder de grasmat. Dat had alleen in de lengterichting van het veld mogen gebeuren, maar dat is ook in de breedte gebeuld. „Mede door de daaropvolgende droge periode is het veld niet gered kunnen worden. Het had twee weken flink door moeten regenen, om dit nog recht te kunnen trekken", zei de wethouder. Een op lossing op korte termijn ziet Kayser niet Het enige wat volgens hem ge daan kan worden is het veld frezen, vlak maken en vervolgens opnieuw inzaaien. „Maar dat kost wel een seizoen". Het college heeft nog geen beslissing genomen over deze kwestie. TERNEUZEN Jeugd en Muziek zoekt een compleet afdelingsbestuur, maar peuterspeelzaal De Dappertjes is al dik tevreden met één of meer assistenten. Al hoort ook het 'ver schonen' van de jongetjes en meisjes tot de werkzaamheden, Een basket balvereniging zit te springen om een trainer/coach, die ook het clubblad wil typen en tenslotte zijn er nog mensen nodig voor de anti-vandal is mecampagne, die de Zeeuws-Vlaam se Schcldestad op stapel heeft staan. Allemaal vrijwilligerswerk 'met be houd van uitkering' uit het vacature- boek van de Vrijwilligersvacature- bank in Temeuzen, een onderdeel van het project 'Mensen zonder werk' en ondergebracht in een door vrijwilli gers opgeknapt pandje aan De Blok ken. Projectbegeleidster Ellen de With - op basis van een werkweek van 40 uur aangesteld in het kader van een werk- verruimende maatregel - is haar on derwijzersopleiding dan wel niet ver geten, ze vindt dit werk leuker dan voor de klas staan. Zij zegt. „Zó zitje in een hele zware vergadering, zó stap je binnen bij een cursusgroep en infor meert hoe het gaat. Je komt met zeer verschillende mensen in aanraking en dat bevalt me uitstekend. Al moet je wél knokken om wat erkenning te vinden. Men is dit soort werk nog niet gewend". Zij en haar collega Paul Barbé. óók onderwijzer en voor tweeénhalve dag per week bij 'Mensen zonder werk' betrokken, schreven begin juni 200 instellingen en verenigingen in Ter- neuzen aan met de vraag of zij vacatu res voor vrijwilligers hadden Er kwa men 38 reacties binnen maar dat aantal groeit met 2 of 3 per week") en daaruit zeefde een toetsingcommissie, die nagaat of het om onbetaald werk in de zin van de wet gaat en niet om activiteiten, die eigenlijk in het gesa larieerde circuit thuishoren. 29 banen. Aan de aanbodkant staan 18 gegadig den, al groeit ook dat aantal met de dag. Barbé (24): „We hebben verschillende mensen bemiddeld Twee knapten een speelterreintje in Zaamslag op, anderen zijn ingezet bij het recreatie werk in De Braakman en een vrijwilli ger begeleidt leerlingen van eer school voor zeer moeilijk lerende kin deren. Ik vernacht dat de belangstel ling voor de vacaturebank de komen de maanden wel zal toenemen Dt vakantieperiode is achter de rug mensen gaan eens kijken wat ze dt komende winter willen en kunner doen Het Is de bedoeling dat we var hieruit ook werkprojecten opzetten Dus een groep vrijwilligers verzame len. die wat wil doeri. Er is wel een aantal ideeën over. maar daar loop ik liever niet op vooruit". cursussen. Deelnemers raken met el kaar in gesprek Dan wordt er van gedachten gewisseld over het opzet ten van bijvoorbeeld een eigen bedrijf je Ik denk dat zulk werk belangrijker is dan het oplossen van het werkgele genheidsprobleem, de economische kant van een vacaturebank als deze. Je merkt ook. dat mensen hier mak kelijk binnenstappen met vragen en problemen Makkelijker dan bij een sociale dienst of een arbeidsbureau. En we krijgen trouwens ook verwijzin gen binnen van instellingen als het GAB en de maatschappelijke dienst verlening. Dat loopt uitstekend" Ze maakt van de gelegenheid gebruik om een misverstand weg te nemen Instellingen of verenigingen zijn niet verplicht om de vrijwilliger of vrijwil ligster te nemen, die zich via 'Mensen zonder werk' meldt. „Ik kan me voor stellen dat het moeilijk is om een echte punker in te schakelen voor werk aan de balie. In zo'n geval kan er altijd met ons worden overlegd" Paul: „Maar dat geldt natuurlijk ook omgekeerd Wanneer instellingen vrij willigers dingen beloven, die later met worden waargemaakt, informeren we óok". Wie werk zoekt zoekt, dat niet voorkomt in de vacaturebank, ver- )lil dwijnt mét wensen en gegevens o ervaring of opleiding in het kaar.' L, teem. Meldt zich een instelling ,it terrein, dan komen de bemiddei tïe in actie Eén ding doen Ellen de With en Barbé niet: particulieren aan Uope arbeidskrachten helpen, ecu genlijdse variant van 'Heitje een karweitje'. Ellen: „Als eriei belt die om een schilder vraag! het opknappen van zijn huis, we nee. Dat is gewone, betaalde beid. Als we daaraan beginnen,i zou de vacaturebank niet lang I staan". ferti Contacten 30STBURG B en w van Oostburg willen het sociaal-cultureel werk met een bijdrage van >0.000 gulden uit de gemeentereserves 'redden' van de bezuinigingsoperatie van minister Brinkman van welzijn, volksgezondheid en cultuur. Dankzij het geld kunnen de meeste subsidies volgend jaar worden gehandhaafd op het niveau van 1983. Toen paste Oostburg overigens al een korting toe van 7,22 procent. Dit blijkt uit het ontwerp-jaarprogramma 1984 voor het sociaal-cultureel werk. Zoals bekend, wil Den Haag volgenu laar 20 procent bezuinigen op de rijksbijdrageregeling. Berekent Oost- burg die korting door, dan voorzien b en w het ontslag van enkele beroeps krachten en een subsidiestop voor een aantal werksoorten. Verenigingen en instellingen zouden gemiddeld 14 pro cent van hun gemeentelijke bijdrage moeten inleveren. Daardoor kunnen allerlei activiteiten niet meer worden uitgevoerd Andere zijn alleen nog toegankelijk tegen sterk verhoogde bijdragen van de deelnemers Oostburg heeft voor het sociaal-cultu reel werk volgend jaar een budget beschikbaar van 627 488.- Om de gestegen personeelskosten van de Stichting Peuterspeelzalen, de Streekcentrale voor Jeugd- en Jonge renwerk en het Zeeuws Instituut voor Kunstzinnige Vorming op te vangen is er daarnaast 8 246,- uitgetrokken. De aankondiging van minister Brink man betekent, dat de West-Zeeuws- Vlaamse gemeente 50 OOO.extra zou moeten bezuinigen Dat botst met het streven van b en w om de subsidies op de nullijn te houden. Het plan om met een injectie uit de batige rekeningssaldi van voorgaan de jaren de Haagse bezuinigingsgolf te keren maakt deel uit van de primi tieve begroting voor volgend jaar, waaraan op dit moment nog wordt gewerkt. Voor 1985 moet worden be keken of er opnieuw een dergelijke extra-bijdrage komt of dat de subsi diering van bepaalde activiteiten moet worden beëindigd. In het nieu we welzijnsprogramma is voor het eerst de ziekenomroep 'Radio Delta' opgenomen. Het stuk ligt tot en met 6 september ter inzage. Verenigingen en instellin gen kunnen tot en met 5 september bezwaren en reacties kwijt Op dins dagavond 6 september om 19 00 uur is er in het gemeentehuis van Oostburg een inspraakavond In aansluiting daarop zal de welzijnscommissie in een openbare bijeenkomst een advies formuleren. 'Mensen zonder werk' in Terneuzen omvat meer dan de vacaturebank. In samenwerking met instellingen als het Zeeuws Instituut voor Kunstzin nige Vorming, de Centrale Stichting, de Dag- en Avondscholengemeen schap en de Terneuzense Muziek-, school worden er cursussen gegeven (van Engels-voor-beginners en Ne derlands tot typen en kunstzinnige vorming), het pand aan De Blokken doet dienst als redactie-adres van de baanlozenkrant 'Ruim Baan', er speelt een baanlozenband en binnen kort begint er een werkgroep 'bemid deling', die mensen met problemen rond hun uitkering helpt. De activi teiten staan open voor alle leeftijden en die kómen ook. Vorig seizoen - het eerste - boekte het project 150 deelne mers. „Daaronder zit een groep die zich echt met veel enthousiasme op de cursus sen stort", weet Ellen (23) „Mensen die door hun werkloosheid in een soort isolement waren geraakt en die er in zijn geslaagd om hier weer een nieuwe kennissenkring op te bouwen. Je merkt dat ook in de pauzes van de Bij beschikking van de Rechtbank te Middelburg dd lü augustus 1983 is het faillissement van H. Smeets en zijn echtgenote E. Smects-Goedblocd, wo nende te Sas van Gent aan de Europalaan 48. opgege ven wegens gebrek aan ba ten. Mr G. E. Vioen, Axelsestraat 11, Postbus 1020, 4530 GA Terneuzen, tel. 01150-17733. jj Op 21 augustus hoopt onze moeder en oma j: iji: MEVR. J. WOLFERT-BUIJZE jij 80 jaar te worden :j Receptie op 20 augustus in het Ned. Herv kerk jj ij centrum te Hoek vanaf 19 30 uur. ij '.i; Kinderen en kleinkinderen, ji Van Wijckhuiseweg 4, 4542 RW Hoek. In plaats van kaarten Slechts 17 dagen mochten wij gelukkig zijn met TIJS Hij was geboren op 29 juli 1983 te Hulst en overleden op 15 augustus 1983 te Rotterdam. Tijs wordt gecremeerd op donderdag 18 augus tus om 14.30 uur in het crematorium Hofwijk te Rotterdam Wij danken allen die oprecht met ons hebben meegeleefd Peter en Tiny Jonkheijm-Kints Petra Poorterslaan 79. 4561 ZM Hulst. Fam, Jonkheijm Fam. Kints T Nog in de bloei van haar leven is toch nog zeer plotseling van ons heengegaan, voorzien van het Sakrament der Zieken, mijn lieve vrouw, onze moeder, dochter, zus, schoonzus en tante CECILE MARIE LOUISE VERVAET echtgenote van Hilaire Gaston vaii Rie Geboren te Bézéril (Frankrijk) op 1 januari 1931 en overleden te Brugge op 16 augustus 1983. Aardenburg: H. van Rie Aardenburg. L. van Rie C. van Rie-Herrebout St,-Kruis: O van Hal-van Rie J van Hal Biervliet: J. Vervaet-Buijsse IJzendijke: G. van Hijfte-Vervaet J. van Hijfte Biervliet: H. Vervaet E. Vervaet-Veraert, Aardenburg' G Vercraeije-van Rie Aardenburg. E. Vercraeije-van Rie A Vercraeije Families Vervaet en Van Rie 4527 EA Aardenburg, 16 augustus 1983. Bogaardstraat 11. De plechtige uitvaartmis, gevolgd door de ter aardebestelling, zal plaatshebben op vrijdag 19 augustus a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van O. L. Vrouw Hemelvaart te Aardenburg, Samenkomst voor de familie 10.15 uur in hotel 'De Roode Leeuw'. Kaai 31te Aardenburg. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 18 augustus a.s. van 19.30 uur tot 20.15 uur. Eucharistieviering tot haar intentie op donder dag 18 augustus a.s. om 19.00 uur in eerder genoemde kerk. Zij, die door de omstandigheden geen rouwbrief mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te willen beschouwen. Cursus bloemschikken Dinsdag 6 september 1983 starten wij met onze nieuwe cursus bloemschikken voor beginners van 8 lesavondèn. Deze worden gehouden in het Herv. Kerkcentrum te Oostburg van 19.30 tot 21.30 uur. Inlichtingen en of opgave bij BLOEMSIERKUNST VAN DEN BRANDEN Raadhuisplein 10, Oostburg, tel. 01170-3312. AVONDSCHOLENGEMEENSCHAP 'ZEEUWSCH-VLAANDEREN' ZUIDLANDSTRAAT 113 TERNEUZEN Gevraagd DOCENTEN voor de volgende vakken: Frans 1e gr 6 u. Engels 1e en 2e gr. 10 u. Spaans 1e en 3e gr 8 u. Natuurkunde 1e en 3e gr. 8 u. Scheikunde 1e en 3e gr. 8 u. Biologie 1e gr. 6 Lf. Handelswet. 1e gr. 6 u. Economie Ie gr. 6 u. Bedrijfsec. 2e gr. 6 u. Bedrijfsadm. 2e gr. 6 u. combinatie is mogelijk Sollicitaties en inlichtingen bij de direkteurK.' Verdonk, Zuidlandstraat 113, Terneuzen. 01150-17882. BERICHT »vi Op 2 augustus 1983 is overleden mejuffrouw Lor van den Bosch, destijds wonende te Hulst. ZandsB 28. ongehuwd en nimmer gehuwd geweest en zor™^ achterlating van een testament. Degenen, die menen familielid van mej. Van Bosch te zijn, worden verzocht op donderdag oorz augustus a s. des middags om 2 uur aanwezig t£ ten huize aan de Zandstraat 28 te Hulsl Notans I. R van Damme, Grote Markt 3, Hulst, i D 01140-12821 I BH _X1 r*ir- gemeente Bij vonnis der Arrondissements-Rechtbank te Middel burg van 10 augustus 1983 is in staal van faillissement verklaard W. A. ROTTIER, voorheen wonende te Kloosterzande, gemeente Hontenisse, Zoutedijk 11, thans te Kloosterzande, gemeente Hontenisse. Brou werijstraat 8. met benoeming van mr. M A. Vermeulen tot Rechter-Commissans en van ondergetekende tot curator. Mr. A. H. Rijkse, curator, Advocatenkantoor mrs. De Rechter, Grote Markt 7. 4561 EA Hulst. sel 7 J Hierbij maken wij bekend, dat van de Algemei* Bank Nederland N V Blaak 28-34 te RottercL- een verzoek is ingekomen om een vergunning tot het oprichten van een bankgebouw op het pc'; ceel Herengracht 11-12 te Temeuzen kaciastrai bekend gemeente Terneuzen, sectie L. numn* J 257 Hot bouwplan is in strijd met het ter plan: Üis< geldende bestemmingsplan 'Binnenstad 1946 |j|iS[ Op 25 juni 1981 heeft de raad van deze gei:.' evenwel een nieuw bestemmingsplan in vooi' 'I reiding verklaard nai Het bouwplan is hiermede wel in overeensUa nh mmg. i B Aangezien wij tegen de uitvoering van het bd °'ir plan geen bezwaren hebben en uitstel ervan 6 u na het onherroepelijk worden van het niet': bestemmingsplan ongewenst wordt geacht, j°Jj wij voornemens reeds nu een bouwvergunning verlenen. I Alvorens daartoe over te gaan stellen wij ,e ieder in de gelegenheid met ingang van end augustus 1983 gedurende veertien dagen gemeentesecretarie 'afdeling algemene zafr- van het bouwplan kennis te nemen en event'-- bezwaren daartegen gedurende de voorm> 1 periode schriftelijk bij ons college kenbaar' m maken. tkui Burgemeester en wethoude Ij de van Temeuzen ike C Ockeloen, burgemeestK wil A. J. van Pagee, secretans er e aoE

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 18