Kattendijke heeft weer kleuterschool MAGDALENAKERK GOES BESTAA T 75 JAAR nu 15.300,- □utn adria WISSEL BEVELANDEN a weekenddiensten Deze week 5 stuks nieuwe Fords Fiësta ORIENTAL CARPETS VRIJDAG 12 AUGUSTUS 1983 PZC/streek GOES Het 75-jarig bestaan van de Maria Magdalenakerk in Goes was voor het kerkbestuur aanleiding om een aangepast feestprogramma te ontwerpen. De jubileumfestiviteiten worden gehouden in de week van 20 tot en met 28 augustus. De fcestweek begint zaterdag 20 augustus met een jubileumconcert door de Zeeuwse Koorschool en het Parochiële Heren- koor om 15.30 uur in het kerkgebouw. Direct na het concert volgt er een receptie in de Magdalenazaal naast de kerk. Belangstellenden kunnen kennis nemen van het heden en verle den van het gebouw bij de tentoon stelling, die ingericht is in de kerk zelf. Aartsbisschop Bruno Wüstenberg gaat zondag 21 augustus voor in een pontificale hoogmis die om tien uur 's ochtends begint. De dag daarop wordt de tentoonstelling door pastoor C. Holtkamp geopend. De plechtig heid is om twee uur 's middags, maai de zaal blijft open tot 17.00 uur. en vendelzwaaien op het plein voor de kerk Geschiedenis Het augustusnummer van het Goese parochieblad Kontakt is bijna geheel gewijd aan het 75-jarig bestaan van de kerk. Een stukje geschiedenis wordt belicht in een artikel van J. Bitter over Hoe in 1815 de Goese katholieken hun kerk bouwden. De schrijver verhaalt van de afbraak van de oude schuilkerk en de bouw van de toentertijd nieuwe Water- staatskerk. Het verhaal is doorspekt met moeilijkheden, administratieve en praktische, die optraden tijdens de voorbereiding en de bouw van de Waterstaatskerk. Een ander artikel gaat over de tot standkoming van de Maria Magdale nakerk op de plaats waar de Water- staatskerk van 1815 stond. Een nieuw gebouw was nodig, volgens het arti kel, omdat de oude kerk. na bijna honderd jaar van trouwe dienst te Dinsdag 23 augustus staat ook m het klein geworden was De aanbesle- teken van de tentoonstelling. De kin deren komen woensdag aan de beurt, dingsdag voor het karwei was 2 maart 1905 Het werk werd gegund aan een by een feestelijke kindermis in de zekere N. van Groenendaal uit Hilver- jubilerende kerk. De aanvang is 8.45 sum, die de laagste inschrijver was uur. Na de godsdienstoefening krijgen met een bedrag van nog geen hon dejeugdigen een filmvoorstelling met derdduizend gulden tractaties in het Grand Theater. Deze dag is de tentoonstelling ook geopend Na de aanbesteding gingen al gauw de handen uit de mouwen. In twee weken tijds was de oude pastorie afgebroken en op 10 april 1905 kon men beginnen met de fundering voor de nieuwe kerk. Het gebied rond het oude Slot Osten- de was erg moerassig Het heette niet voor niets het 'Laeg Hof. Er waren vermoedelijk ook waterlo pen of slotgrachten geweest, want bij het uitgraven van de funderingssleu ven stuitte men op oude beschoeiin gen en brugresten. De bodem was zo slap, dal men voor de kerkmuren en pilaren maar liefst 619 heipalen ge- van 10.00 tot 17.00 uur. De expositie, die gedurende de rest van de week te bezichtigen is. is tevens op donder dagavond voor het publiek toeganke lijk Vooral voor de oudere parochianen is er vrijdag 14 30 uur een plechtig dank- lof met aansluitend een feestelijk pro gramma voor alle 60-plussers uit de parochie. Dit is te doen ln Slot Osten- de De Zeeuwse minstreel, Engel Reinhoudt. zal proberen de ouderen met zijn ballades te vermaken Zater- Bejaardenschieting 'S-HEERENHOEK - In 'De Koren beurs' te 's-Heerenhoek hield men een schieting voor bejaarden en gepensio neerden Er waren 22 schutters. De uitslag is: eerste hoofdvogel, A. v. d, Bulck. Eensgezindheid. 's-IIeeren- hoek. tweede hoofd vogel M Koens. Spes Nostra. Ovezande. eerste zijvo- gel M Nijsten. Vrije Schutters, 's- Heerenhoek. tweede zij vogel, B de Jonge. Concordia. 's-Heerenhoek. der de zijvogel J. Rijk, Vrije Schutters, vierde zijvogel L. de Jonge, Concor dia, eerste kal B de Jonge, Concordia, tweede kal C v d Dries. Soranus, Heinkenszand. derde kal C Remijn. Spes Nostra, vierde kal A. Rentmees ter, Willem Teil. Ovezande, de vliegende vogelprijs was voor J. Goe- theer, Juliana, Oudelande. meeste kleine vogels, H. v d Dries, Concordia en J Goetheer. Juliana, elk zeven vogels. De volgende schieting is dins dag 23 augustus dag 27 augustus begint om 19.00 uur slagen heeft. J. Baede, deken van De katholieke kerk van de Maria Magdalenaparochie in Goes een eucharistie met jongeren-liturgie, mede verzorgd door het jongerenkoor van Ovezande Later op de dag be staat de gelegenheid te gaan disco- Het gebouw dansen in Slot Ostende De laatste dag van de feestweek begint om 10 00 uur met een hoogmis, waarbij de kerk voorzitter van de Nederlandse Raad geeft Middelburg en pastoor van Goes, legde op 21 juli 1905 de eerste steen. as klaar op 10 april 1908. toen mgr J. Gallier, de bisschop Haarlem, de nieuwe Magdalena- ijdde. Het parochieblad erder nog een schematisch voor Liturgie, mgr P. ar. als hoofdcele- overzicht van de bouwmaterialen die brant zal voorgaan. Deze viering zal nodig waren om het gebouw te do mede worden opgeluisterd door het Sint-Jorisgilde uit Reusel. dat zich na men de dienst zal presenteren met dansen bouwden. errijzen. Ook is er een lijst opgeno- aklieden die de kerk DE BEVELANDEN 13-14 augustus 1983 Alarmnummer 01100-14444 Artsen: Goes: v a. vrijdag 19.00 uur tot zondag 23 00 uur: F. van Peer. Oostsingel 132, tel. 15306, spreekuur voor spoedgeval len 10.00-10.30 en 17.00-17.30 uur Heinkenszand. 's-H. Arendskcrke, Nieuwdorp, Wolphaartsdijk: de prak tijk van J J. Harten, G. A C Aarnout- se en A P v. d. Vlugt wordt waargeno men door D. P. van Driel, Vermetstr. 23. 's-H. Arendskerke. tel. 01106-1202; boodschappen zo mogelijk tussen 9 00-10.00 uur Heinkenszand e.o.: v.a. vrijdag 18.00 uur tot ma. 8.30 uur C T. Miermans, Heinkenszand, tel. 01106-3074; b.g.g. 01103-1434. Hansweert. Kruiningen, Yerseke: v a vrijdag 19.00 uur tot zo. 22.00 uur P Polderman. Yerseke. tel. 01131-1300. spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.15 en 17.00-17.15 uur; boodschap pen zo mogelijk voor 10 uur. Krabbendijke, Waarde, Rilland- Bath: v.a. vrijdag 19.00 uur tot zo. 22.00 uur; J. d. Barendregt. Krabben dijke. tel. 01134-1544; spreekuur voor spoedgevallen 1100-11.15 en 17.00- 17.15 uur; boodschappen zo mogelijk Perland- tel 0110/-1920. voor 10 00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekcnsker- ke, 's-Gravenpolder, Ovezande. 's- Heerenlioek: de praktijk van J Geld of. E Th. Klapwijk. J. M A Kole, A. Korstanje en H H. M Zwartelé wordt waargenomen door S F. J Wöst- mann, Nieuwstr. 18a, Ovezande, tel, 01195-450. Kloetinge, Kapelle, Wemeldinge: v a zat. 8.00 uur wordt de praktijk van H J. Entink. J. K. J. Eckhardt en D. Vreeswijk waargenomen door M B Rlemeijer, Kapelle. tel. 01102-1264; spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.15 en 17 00-17.15 uur Noord-Beveland: de praktijk van B. Hasken wordt waargenomen Gemeentepolitie Goes controleert verkeersgedrag GOES De gemeentepolitie van Goes heeft donderdag met een groot aantal (extra) manschappen en voer tuigen een controleactie gehouden naar het weggedrag van de verkeers deelnemers. De actie, die 's middags en 's avonds plaatsgreep, richtte zich in het bijzonder op de winkelgebie den in de Goese Polder en de binnen stad. De politiemensen moesten in totaal tachtig processen-verbaal uit delen wegens overtredingen. Een groot deel van de 'bonnen' had be trekking op onbetaald parkeren (35) en op het onjuist gebruiken van de parkeerschijf (30). Een woordvoerder van de uniform dienst van de gemeentepolitie maak te duidelijk dat de meeste verbalen land: dr M P C Karelse. s-Heer parkeerfouten betroffen (waaronder Hendrikskinderendijk 118. Goes, tel het op de stoep plaatsen van een 01100-20656. visites zo mogelijk aan- automobiel). vragen voor 9.00 uur. Tegelijkertijd met de speciale aan- Yerseke en omg. (kleine huisdieren); dacht voor het verkeersgedrag van de ^praktijk meyrH,. Huiskes- weggebruikers, besteedde de politie HHjH veel werk aan het controleren Comelisse. Molenlaan 24, Yerseke. tel. 01131-2756. Walcheren: dierenartsenpraktijk Oostkapelle. tel. 01188-1443. spreek uur 13.00 en 19.00 uur Oude Domburg- seweg 33a. consult na telef. afspraak, visites aanvragen 8-9 uur. Wijkverpleging Goes, Wilhelminadorp, Kloetinge, Kattendijke: zr. J Muller, tel. 01100- 13243. Borssele, Nieuwdorp, Lewedorp, 's- Ileerenhock. Heinkenszand. Nisse, Ellewoutsdijk, Driewegen, Baarland, Oudelande, Kwadendamme. Hoede- kenskerke, Ovezande, 's-H. Arends kerke. 's-H. H. Kinderen, 's-Graven polder. 's-H. Abtskerke: zr. K Niessen 's-Gravenpolder, tel. 1103-1837. Zuid-Beveland-Oost: zr. L. Lambregt- geparkeerde voertuigen. Dat gebeur de onder het motto 'buit eruit' Er werden in totaal honderd auto's ge controleerd. Slechts enkele voertui gen werden open aangetroffen en de bestuurders daarvan kregen een infor- Diefstal uit geparkeerde auto WISSENKERKE Donderdag kwam de Duitser A. S. R. tot de ontdekking dat uit zijn geparkeerde auto aan de kust te Wissenkerke een aantal goederen was ontvreemd waar onder een armbandhorloge en een fotokoffer met inhoud ter waarde van 5500.- Biezelingsestraat in Kapelle krijgt een opknapbeurt KAPELLE Het dagelijks bestuur van Kapelle wil de Biezelingsestraat grondig gaan opknappen. Tegelijker tijd moet dan ook het kruispunt Biezelingsestraat Stationsstraat Sta tionssingel onder handen worden ge nomen. Er is een bedrag mee gemoeid van bijna 1 miljoen gulden. Voordat de gemeente aan de straat begint, krijgen eerst de openbare nutsbedrij ven - zoals de watermaatschappij Zuid-West-Nederiand en de Provin ciale Zeeuwse Energie Maatschappij - gelegenheid tot het vernieuwen aanpassen van transportleidingen. Ook zal de gemeente op enkele onder delen de hoofdriolering moeten ver in herstellen. dat, in vergelijking met acties in de afgelopen weken, er minder auto's zorgeloos open werden aangetroffen. Kennelijk helpt het een beetje", al dus de woordvoerder. De controleactie van de politie werd dagse koopavond, al gehouden. Ook toen ging de aandacht vooral uit naar verkeersgedrag (waaronder ook het ten onrechte rijden,in (winkeltstraten) en het afsluiten van voertuigen. Er 52. Rilland, tel. werden d(J dle gelegenlidtl zestig pro- 01135-1605. Noord-Beveland en Wolphaartsdijk: zr. J. v d Kreeke. Nieuwstr. 26. Kam- cessen-verbaal uitgeschreven. De ge meentepolitie is van plan op wisselen de tijdstippen dergelijke acties voort te zetten BURGEMEESTER VERRICHTTE OPENING door J A van Arkel, Wissenkerke. tel 01107-1318; spreekuur voor spoedge vallen 11.00-11 30 uur De praktijk van W. J. Klein Wassink wordt waargeno men door J A Kersseboom. Kortge- ne. tel 01108-1319, spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11 30 uur Chirurgendienst Dr. J. A Kopp, tel. 01100-14396. Tandartsdiensten Spreekuren zat- en zondagmorgen 10.00-11.00 uur: P. S. M. Frantzen. Kastapjestr. 307, Goes, tel. 01100- 16374. Apotheek De Zeeuwsche Apotheek. Gr Markt 10, tel. 15255, geopend voor spoedge vallen zat, 830-17.30 uur, zondag 10.00-11.30 uur en 16.00-18.00 uur. Ziekenauto's Centr. Post Ambulance Vervoer, tel. 01100-14444. Dierenartsen Goes, Ovezande, Kruiningen: J L. J Gaakeer. Ovezande, tel 01195-283. vi sites zo mogelijk aanvragen voor 9.00 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Beve- KATTENDIJKE De Goese dorps kern Kattendijke krijgt na een afwe zigheid van 25 jaar weer een kleutcr- sehool. Vanaf volgende week be schikt de openbare lagere school over een kleutcrafdeling en daarmee wordt de tweemansschool 'omge doopt' in een basisschool, met drie leerkrachten. Reden tot vreugde in het dorp. De bewoners toonden dat donderdagavond tijdens de officiële opening van in één maand tijd uit de grond gestampte kleuterafde ling. Ze waren, mét kleuters, massaal aanwezig en zagen geestdriftig toe op welke wijze burgemeester W. Blan ken (met ambtsketen, 'want dat is zo leuk voor de kinderen') de formele openingshandeling verrichtte. Op het plein voor het dorpshuis werd de burgemeester toegezongen door een aantal kleuters. Vervolgens ont hulde hij in het 'Blokhuis een naam bord. met als simpele tekst 'Kleuter afdeling Basisschool Kattendijke'. In een toespraak wenstt Blanken de in- woers van 'het mooiste dorp van de gemeente Goes' geluk met de terug keer van de kleuterschool. „Het is een erg belangrijk feit. Niet alleen voor het voortbestaan van de lagere school, maar zeker ook voor de totale leefbaarheid van het dorp betoogde de burgemeester Mr Blanken wees erop dat de oprich ting van de kleuterafdeling met voorshands negen leerlingen moge lijk was door de zogeheten 'verruï- mingsregeling' Hij stelde dat de aan wezigheid van geschikte ruimte in het 'Blokhuis' ivoor 1958 ook in gebruik door de kleuters) van doorslaggeven de betekenis was voor de toestem ming van het ministerie van onder wijs en wetenschappen. „Het was een gevecht tegen de tijd. Daarom is het leuk dat we als gemeente daadwerke lijk kunnen laten zien dat Goes ook voor de dorpen in snelle vaart iets tot stand kan brengen", aldus de burge meester Wethouder G. Eshuis (onderwijs) ves tigde er de aandacht op dat het openen van nieuwe scholen vandaag- de-dag niet meer zoveel voorkomt, „er verdwijnen er eerder dan dat er bijko men". Hij was blij dat het ln korte tijd lukte de kleuterafdeling voor Katten dijke tot werkelijkheid te maken In dit verband bedankte de wethouder onderwijsinspecteur W Bouwman en de (binnenkort naar de gemeente Zie- rikzee vertrekkendei chef onderwijs J de Back Kleuters Hoofd der school C. Dingemanse merkte op dat vorig jaar de toekomst van de school nog somber werd inge zien. ..De verruimingsregeling bracht gelukkig uitkomsl". Hij stipte aan dat halverwege juli 1983 de toestem ming van het ministerie afkwam, zodat er nauwelijks één maand restte om de kleuterafdeling, onder leiding van juf K. Grimminck, op orde te brengen. De eerste kleuterschool in Kattendij ke verdween in 1957. De kleuters gingen aanvankelijk in Wilhelmina dorp op school, maar nadat daar ruimteproblemen ontstonden, volg den de kinderen het eerste onderwijs in de Goese kleuterschool 'Het Mezen- nestDe kleuterafdeling zetelt in een ruimte in het 'Blokhuis', waar onder meer brandweer, zondagsschool en de pas begonnen crèche gebruik van maakten. Voor deze activiteiten is elders in het dorpshuis een oplossing gevonden Jeugd Krabbendijke bezoekt bedrijven in vakantieweek KRABBENDIJKE Van de zes- en zevenjarige kinderen die deelnemen aan dc jeugdvakantieweek in Krab bendijke bracht donderdag de ene helft een bezoek aan dc plaatselijke bakker, de andere helft was daar dinsdag reeds gew"eest en bracht nu de morgen door in de speeltuin waar na de hele groep 's middags naar het strandje aan de Oosterscheldc trok. De middelste leeftijdsgroep was daar's morgens geweest en deed 's middags spelletjes op het veldje ach ter de Hinkelinge. De oudste groep ging naar Den Inkel in Kruiningen en bracht een bezoek aan de kaasboer in Kruiningen en de aan sluizen te Hans- weert Voor vandaag, vrijdag, is er voor alle groepen een filmvoorstelling. 11 Speciale dienst op camping Scheldeoord in Baarland BAARLAND - De interkerkelijk! creatiecommissie Baarland-Oud* de houdt zondag 14 augustus! speciale dienst op camping Sa deoord in Baarland. M Lorieruiu Souburg leidt de dienst. De fe Prinses Juliana uit Baarland vy; muzikale medewerking onderla van J. Kruijs Voorberge. De dj begint om 19.00 uur en is ook to kelijk voor mensen van buita' camping. Disco-show Kloetinj KLOETINGE - Vandaag, vrije; If] in Amicitia te Kloetinge een dm 1 show radio Benelux. De avond om 20.00 uur. De opbrengst var disco-happening is bestemd vee restauratie van de hervormde 0 teskerk in Kloetinge. matiefolder aangeboden De woord- De nieuwe straat zal vanaf het Kerk- voerder van de politie constateerde plein tot aan de Mauritsstraat van een klinkerbestrating worden voorzien en voor het resterende gedeelte komt er een asfaltbedekking Daardoor zal er sprake zijn van een beter en geruislo zer wegdek, hetgeen tegemoet komt aan klachten over trillïngsverschijn- ook vorige week, tijdens de donder- selen Het plan van het college van burgemeester en wethouders wordt maandag 15 augustus besproken in een vergadering van de commissie voor gemeentewerken en ruimtelijke ordening, aanvang 20.30 uur in het gemeentehuis De bijeenkomst, is openbaar. Verder komen aan de orde: bestemmingsplan bedrijfsterrein Smokkelhoek en een fietsverbindmg tussen Kapelle en Goes. bieden wij u aan; met een Adria Special-pakket, ge heel rijklaar, normale prijs 16.400,-. Adria Speciaal-pakket bestaat uit: metaallak open dak speciale grille met halogeen verstralers radio console body striping di|k 150 4463 AE goes 01100 20440 m a m Beestenmarkt Goes tel.: 01100- 20818 ilötisücric „HCCkmuc" ...het restaurant waar u echt UIT bent. Geopend: di. t'm za. v.a 12.00 u. Zo v.a. 16 00 u. Maandag gesloten. VEILINGEN de krant helpt u op weg .V.y GEMEENTE KAPELLE (Z.) De burgemeester van Kapelle maakt ingevolge, artikel 23 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van 15 augustus 1983 gedurende een maand ter gemeentesecretarie afdeling algemene zaken voor een ieder 'ter inzage ligt het ontwerp-bestemmingsplan Kom Kapelle Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder tegen dit ontwerp-bestemmingsplan be zwaren indienen bij de gemeenteraad. Kapelle. 12 augustus 1983 De burgemeester voor noemd. C- M. Dagevos, wnd. Heden, vrijdag 12 augus tus, 's ochtends om 10.00 uur, starten wij- onze OPHEFFINGS UITVERKOOP PERZISCHE TAPIJTEN Meer dan 1000 stuks tegen prijzen ver beneden inkoopsprijs Onze exclusieve tapijten tegen elk aannemelijk bod. Geopend alleen vri|dag en zaterdag van 10.00-17 00 uur VOORSTRAAT 1 OUDE TONGE TEL. 01874-2254 GEMEENTE WISSENKERKE ONTWERP BESCHIKKING HINDERWI Burgemeester en wethouders van Wlssei maken ingevolge het bepaalde in de wet ne bepalingen milieuhygiëne bekend dsi voornemens zijn aan de Fa. Gebr. Remi».* nieuwe, de gehele inrichting omvattende vej ning ingevolge de hinderwet te verlenen i twee opslagloodsen voor landbouwproduki kunstmest op het perceel, plaatselijk Provincialeweg 15 te Geersdijk. Aan deze ning zullen voorschriften worden verl Vanaf heden ligt het ontwerp van de bescl met de daarop betrekking hebbende stukto inzage op de afdeling algemene zaken va gemeentesecretarie te Wissenkerke op werüfecio gen van 08.30-12.00 uur en tevens na afspraak# 01107-1655. tst 23) buiten de werkuren opi dinsdagen 16 en 23 augustus van 18.00-21.""" Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen i de vergunning kunnen schriftelijk worden diend bij het college van burgemeester en houders van 12 tot en met 25 augustus 1983i' a. de aanvrager; b. degenen die tegen de aanvraag tijdig bezij e u ren hebben ingediend; c. ieder die aantoont dat hij redelijkerwijze: in staat is geweest eerder bezwaren dienen. De persoonlijke gegevens van degene die bezwaarschrift heeft ingediend worden, daarom wordt verzocht, met bekendgei Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegel tijd met het bezwaarschrift worden ingediecl Wissenkerke. 12 augustus 1983 Burgemeester en wethoii ei voornoemd de burgemeester, P. Wiss 211 tien de secretaris, H. van Stris s of Mc GEMEENTE WISSENKERKE Burgemeester en wethouders van Wissenke maken ingevolge het bepaalde in de wet alge 10 ne bepalingen milieuhygiëne bekend dat dos heer L. Koster een vergunningaanvraag ingf- ge de hinderwet is ingediend voor het opricï en in werking hebben van een slagerij opj perceel plaatselijk bekend Westhavendijk 5 Kamperland. Zij zijn voornemens de vergunning te ver onder voorschriften. Vanaf heden ligt deze vraag met de daarop betrekking hebbendes ken. alsmede de ontwerp-beschikking term op de afdeling algemene zaken van de gemes s secretarie te Wissenkerke en wel op werkÈ onti van 8.30-12.00 uur tot en met 12 september!! Genoemde aanvraag en de daarop betrekt itq, hebbende stukken en de ontwerp-bescnjB AM liggen eveneens, na afspraak (tel. 01107-1 5t0{ toestel 231 buiten de werkuren ter inzage c? dinsdagén 16. 23 en 30 augustus en 6 septe: 1983 van 18 00-21 00 uur. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen1 de vergunningen kunnen door een ieder sctó lijk worden ingediend bij het college vanbï meester en wethouders van 12 augustus ttf met 12 september 1983. De ingekomen bez* schriften worden mede ter inzage gelegd persoonlijke gegevens van degenen die e£ zwaarschrift hebben ingediend worden, l* daarom wordt verzocht, niet bekendgernr ven 1-Iet verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelt l; tild met het bezwaarschrift worden ingedz OUW Indien daarom wordt verzocht kan tot 4 sejfl ber 1983 een openbare zitting worden geh? I waarop mondelinge bezwaren naar voren k-'- Jxj worden gebracht en waarbij tevens geleg» is tot een gedachtenwisseling Zij vestigen er de aandacht op dat degens gebruik hebben gemaakt van één of mee noemde mogelijkheden tot het indienen bezwaren en degenen die aantonen daartoe: lijkerwijze met In staat te zijn geweest- beroep in kunnen stellen bij de Kroon te# a genomen beschikking. Wissenkerke. 12 augustus 1983. Zuic Burgemeester en wethoc kadi voornoemd, P. Wisse, burgemeester H. van Strien, secretar.' y &9); 13, IGH san

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24