Tienduizenden bezoekers visserijfeesten Breskens Fakkeldrager bij jongerencentrum Meer dan 5000 Kampioenschap fietscrossen in Hoek Wissel Zeeuws-Vlaanderen BURGEMEESTER REIKTE WIMPELS UIT agenda Snorrenkermis PZC/streek Rotterdammer in Axel de beste standwerker Uitwijkmanoeui|j liep verkeerd af"* GROEDE Doordat de bi ,f' van een personenauto. H. Düsseldorf, een aanrijding jJ' andere personenauto vo reer werd zijn eigen voertuig i Bldln schadigd. sak Het gebeurde op de Kruisdi.ll kse de zaterdagmorgen omstre uur. S. kwam uit de richtin dijke en wilde linksaf de Ka Vanaf de Kruisdijk kwam met een Belgisch kenteken der te stoppen de rijksweg! da?- gaf gas om een aanrijding 1 AXEL De Rotterdamse standwer- men. maar reed zelf in e ker J. in 't Veld heeft zaterdag het gelegen tuin en kwam to! teej Axelse standwerkersconcours op zijn tegen een muurtje en een gs eldln naam geschreven. Hij bracht met een auto in stond, eigende krak zoveel overredingskracht zijn spe- van de V. uit Groede. De auK ih* ciaal voor het snijden van ingevroren de V. liep schade op. en he «5. levensmiddelen geschikte messen brak gedeeltelijk af. aan de man. dat dit hem niet alleen De auto met het Belgisch een uitstekende omzet maar ook de wf| doorgereden. Wee, meeste punten van de jury opleverde. «Idir Wethouder P. T. A. M. R. Apers A.|fn hp«fhaHioi overhandigde hem na afloop van het UC.5LlldUlglhs concours een standaard als blijvende herinnering aan deze prestatie. botsing met noiflT De tweede prijs gmg naar Cor de Boer uit Breda, die met veel elan zijn OOSTBURG Bij een aam wonderpoetsmiddel aan de man de Philipsweg tussen OosSca" bracht en derde werd mevrouw B. Waterlandkerkje zaterdag,i 'e.g!' Knol uit Meppel die iedereen ervan Setter, eigendom van A, onKe, trachtte te overtuigen dat de schaar Waterlandkerkje, gewond? eram die zij presenteerde de enige allesk- de personenauto van mevri t-Brii mpper was.De verdere uitslag was S. van C. - D. uit Zuid zandt §8 Veltman uit Veghel met haar messen, schadigd. A Helvert uit Oisterwijk met zeep. W De hond stak plotseling df£ de Boer uit Emmen met koffiefilters, en mevrouw Van C. kon mevrouw M. de Kok uit Axel met meer ontwijken, zemen. A de Kok uit Axel met sjaals xi>k gerookte paling. Twee personen# r \land en A. van Biezen uit Zuidbroek met gerookte paling. Fietscross in beschadigd bij Axel en Zuiddorpe ongeval in Hulsf™ AXEL ZUIDDORPE Axelse fiets- 0 w crossers kunnen morgen, dinsdag, HULST Twee personens ®n hun hart ophalen. Vanaf 13 00 uur zondagmiddag zwaar besc: bm] beginnen wedstrijden op de baan van een aanrijding in Hulst. Of h de eerste Zeeuwse fietscrossvereni- sing van de Koolstraat met( igar ging Axel, om 19.00 uur is de herkan- Maelstedeweg. de ClingeW ge sing op het terrein tegenover het Grote Kreekweg gaf de 65-ji igtei bejaardentehuis in Zuiddorpe Voor uit het Belgische Lier geen beide wedstrijden zijn een aantal ere- aan de 40-jarige Hulster aui n prijzen beschikbaar. Alleen de fiets- E. B. S. reed op de Clinge crossjeugd uit de gemeente Groot- richting van Hulst, Beide au g n Axel kan meedoen. ten worden weggesleept. HOEK liet Zeeuws kampioenschap fietscross zit er bijna op. Zaterdag werd in het recreatiecentrum van 'De Braakman' de achtste wedstrijd in deze competi tie gehouden, alleen in Sluis (zaterdag 13 augustus) en Kloosterzande (37 augustus) wordt nog gefietst voor de totaalklassementen opgemaakt worden. In 'De Braakman' waren er 172 deelnemers. Zij zorgden voor vaak spectaculaire manches voor een grool publiek. De uitslagen 5 jaar: 1 André de Vin. 2 Mark Peter van Doorn. 3 Christoffel Hamelink; 6 jaar 1 Bart van de Bosse. 2 Mike de Ridder, 3 Martijn van Poecke: 7 jaar. 1 Michel Schelkens. 2 Loek de Rijk, 3 Sancho Lernout; 8 jaar 1 Barry de Rijcke, 2 Sven van Kouwenberg, 3 Emiel Kater; 9 jaar. 1 Walter Finze. 2 Mario Couque, 3 Hubert van de Hemel; 10 jaar: 1 Pascal de Ridder. 2 Michel de Ridder, 3 Robert de Smet; 11 jaar: 1 Alexander Meyer. 2 Michel Zaan, 3 Michel van Oosten- brugge: 12 jaar 1 Frank Haerens. 2 Barry Dallinga. 3 Mark van Overdulve. 13 jaar 1 Johnny de Jong, 2 Sandy de Munck, 3 Mark Zaan: 14 jaar: 1 Alex de Koning, 2 John Adriaansens. 3 Peter Amperse; 15 jaar: 1 Danny de Munck, 2 Envin van Dorst, 3 Henk Gijs. MAANDAG 8 AUGUSTUS 1983 BROUWERSHAVEN Tonnenma- gazijn, 20 uur: Country- en western- avond m.m.v. A. G. Kate en Wade Mainer. DOMBURG Openluchttheater Ooststraat. 20 uur: Uitvoering mu ziek- en zangvereniging. GOES Ziekenhuis De Bevelanden. 15.30-16.30 uur: Uitzending Nomen Nescio. MIDDELBURG Molenwater. 9.30- 17 uur: Miniatuur Walcheren. Gasthuis, 20-21.30 uur: Uitzending Rawa. SCHARENDIJKE De Putmeet, 20 uur: Optreden Tsjechische zang- en dansgroep. VLISSINGEN Bethesda-St.-Jo- sephziekenhuis, 20-21.30 uur: Uitzen ding Rawa. FILMVOORSTELLINGEN BERGEN OP ZOOM Roxv I, 14. 18.45 en 21.15 uur: Porky's n, 16 jr.; Roxy II, 14 uur: Als je begrijpt wat ik bedoel, a.l.; 20.30 uur 2001 a space odyssey, 12 jr.: Cinem'Actueel I. 14, 19 en 21 30 uur: Blue thunder. 12 jr.; Cinem'Actueel II. 14. 19 en 21.30 uur: Octopussy. a i.; Cinem'Actueel III, 14, 19 en 21 30 uur: Ar. officer and a gentleman, 12 jr. GOES Grand. 20 uur: 48 hours. 16 jr. HULST De Koning van Engeland, 14.30 en 20 uur Porky's II. 16 jr.; 20 uur: Wurgende tralies, 16 jr., 20 uur: An officer and a gentleman. 12 jr.; 14 30, 16, 19.30 en 21 uur. Super ster ren in 3 d., 18 jr. KAMPERLAND Dorpshuis, 16 uur: E.T., a.l.; 19 uur: Young doctors in love, a.l.; 21.45 uur: First blood, 16 jr. MIDDELBURG Zeeuws Museum, 11 30,14 en 15 uur: 'De ramp van 1953'. OOSTBURG Ledel. 20 uur Sweet sexy slips, 18 jr. RENESSE Dorpshuis, 15 uur An nie. a.l.. 19.15 uur: Class 84. 16 jr.. 22 uur: Drie Tirolers in St-Tropez. 16 jr TERNEUZEN Luxor. 20 uur: Evil dead. 16 jr.20 uur: Deense snoepjes in Tirol. 16 jr. VLISSINGEN Alhambra 1,14.19 en 21.30 uur: Octopussy. al.; Alhambra II. 14. 19 en 21.30 uur: Dark crystal. 16 jr. TENTOONSTELLINGEN AXEL Galerie Bellemans, 10-18 uur: Illustraties van Margriet Hey- mans, beelden en zeefdrukken van Jan van Leeuwen (Urn 13/8). BROUWERSHAVEN St.-Nicolaas- kerk, 13.30-16.30 uur: De geschiedenis van Brouwershaven. BRUINISSE Visserij- en oorlogs museum geopend van 14-16 uur. BURGH-HAAMSTEDE N.H Kerk, 10-12 en 16-18 uur: Werken Waalco Dlngemans (fm 12/8). HULST De jeugdvakantieweck in Hulst heeft meer dan 5000 jeugdige deelnemertjes uit alle kernen van de gemeente kunnen tellen. Dat zijn er bijna zeshon derd méér dan vorig jaar. Reden genoeg voor Iman van Dam, voorzitter van de Stichting Jeugdvakantie- werk, om tevreden terug te blikken op de voorbije speelweek. „We zitten weer in de lift", zei hij zondag. De vijfdui zendste deelnemer aan de kinderactiviteiten was Eve- lien-Jeanette van Dijk uit Sint Jansteen Zaterdagmid dag kreeg ze in de pauze van de Hans Versnel Kinder-Lach-Show in 'Den Dullaert' een gratis abonne ment voor de speelweek van volgend jaar uit handen van stichtingsvoorzitter Van Dam. Vrijdag won de twaalfjarige Aldwin Marcanovic uit Huist de talentenjacht, gehouden in de kiosk van 'Het Jagertje'. Aldwin liet met zijn kostelijke imitatie van André van Duin de overige 121 deelnemertjes achter zich. Tweede werd een dansgroepje in de stijl van de televisieserie 'Fame', samengesteld uit Wille® Barbara Troch, en Sandra en Karin de Ruyll tienjarige Ancica Marcanovic, zusje van de wil sleepte de derde prijs in de wacht met een 'playi show waarin ze als zangeres optrad. Vrijdagavond werd een disco-feestje gehouden vJ ruim 50 medewerkers en vrijwilligers van het K|' kindervakantiewerk. Onder leiding van twintig tingsleden maakten ze deze tiende speelweek tq doorslaand succes. Zaterdag werd er officieel een punt gezet achJ vakantie-activiteiten met een optreden Versnel. In 'Den Dullaert' konden ruim 500 k uit alle kernen genieten van een grappige 'onel show van de kinder-entertainer, die zijn jonge p: Kee voortdurend - luidruchtig - bij de show wist te b con ke" ini In de 'Lach-Show' waren onder meer een kindert jg je, een talentenjacht en een teevee-show opgem ma; BRESKENS De negenentwintigste traditionele visserijfeesten in Breskens zijn ook dit jaar weer een geweldig succes geworden. In twee dagen trok het vissersdorp naar schatting tussen de vijftig- en zestigduizend bezoekers. De visserijfeesten brachten een programma dat voor jong en oud iets te beleven bood. Zaterdagmorgen begon men met rommelmarkt en braderie op het Oranjeplein. De leden van de visserijvereniging te maken Een stevige bries, samen met redelijke golven, bezorgde de opvarenden, vooral die van de kleine re kotters, een nat pak. Voor de 'Ons Belang' uit Breskens zaten on dertussen aan een koffietafel in de vismijn. Daar reikte burgemeester C. T. Spijkerboer van Oostburg de twee achterblijvers op de kade was er een wimpels uit die ieder jaar worden uitgeloofd. De wimpel voor de best verzorgde vis was voor de Breskens 43 van schipper-eigenaar J Albregtse. Deze toekenning komt tot stand via concert van de muziekvereniging Breskens Groede in de vismijn, terwijl een orkest uit Terneuzen door Bres kens 'dweilde'. Het pellen van garnalen, die gratis een puntensysteem Een commissie werden uitgedeeld bij de vismijn, le- geeft elke week punten Wie de meeste verde voor menigeen problemen op punten scoort is winnaar van deze In de Helmondhaven verzorgde de wimpel. De wimpel voor de garnalen- West-Zeeuws-Vlaamse waterskiver- vissers gmg naar de Breskens 45 van schipper-eigenaar G Steyaert. Deze wimpel wordt behaald voor de hoogst gemiddelde prijs in 1982. Deze prijs bedroeg ƒ3,19 per kilo. De deelnemers aan de havenwed strijd waren in de vissershaven ge sprongen voor een zwemwedstrijd. Een grote publiekstrekker was ook dit jaar weer het uitvaren van de kleurig versierde vissersvloot Vele mensen benutten deze mogelijkheid om een gratis tochtje over de Westerschelde Politie Sas van Gent rekende jonge ken. Het was overal erg druk en gezellig. In de vismijn kwam het zelfs zover dat de glazen op waren. Wie Controle op afsluiten personenauto's AXEL - De groep Axel van de rijkspo litie hield zaterdag een controle op het afsluiten van personenauto's. Er werden in totaal 1340 geparkeerde auto's gecontroleerd. Hiervan bleken er 240 met niet afgesloten portieren of open kofferruimten te zijn achter gelaten. Bij deze niet-afgesloten voertuigen trof men er elf aan waar van de contactsleutel in het slot was achtergelaten en waar tevens de au topapieren nog in en. Verder trof de politie in veel voertui gen waardevolle eigendommen aan als autopapieren, radio's, foto-toestel len en geld De politie is niet verbali- De zaterdag werd besloten met een serend opgetreden maar heeft in de groot volksbal in de vismijn, met openstaande wagens waarschuwings- eniging een demonstratie, terwijl de kinderen aangenaam werden bezigge houden op het Oranjeplein, waar de clowns Kwippi en Kwappi optraden, gevolgd door een optreden van de volksdansgroep 'De Grutmoole' uit Sas van Gent Een overweldigende belangstelling was er voor het optreden van Piet Brakman (Wiebe van Walcheren) die in de vismijn met begeleiding van de JLS-showband zijn laatste LP ten gehore bracht. zanger John Leo en zangeres Jessy McJinn. Alle cafe's en bars in Bres kens deden zaterdagavond goede za- folders achtergelaten. Deze gerichte controle-actie zal in de toekomst her haald worden. dorstig was, moest zijn glas meebren gen. Ook op zondag waren er veel activi teiten. Zo organiseerde de trimclub Breskens de visserijtocr van zestig kilometer, waaraan 237 trimmers deelnamen. In de middaguren was er een schieling op de liggende wip, diverse demonstraties skispringen en body-building, verzorgd door een Breskense club op hel Oranjeplein. Voor muziek zorgden de West-Vlaam se Big Band en muziekkorpsen uit Hoofdplaat. Cadzand en Breskens' Groede De mechanische rodeo-stier bleek erg in trek. Velen probeerden in het zadel te blijven, maar dit gelukte niemand. Hongere magen werden gevuld met gratis visjes, gebakken door de 'Heis ter visbakkers'. Het geplande optreden van de 'Sun- streams' ging door ziekte met door. In hun plaats traden Corry Konings en Jacques Herb op op hel Oranjeplein. Tegen het eind van de middag was er een reddingsdemonstratie met de red dingsboot 'Javazee'. Met een taptoe van de muziekvereni ging Heikant met majorettes en drumband startte het avondprogram ma. Voor spektakel zorgde een stunt programma op het haventerrein, waar enkele auto's definitief naar de schroothoop werden geholpen. Een groot vuurwerk en een volksbal in de vismijn met het showorkest Johnny Contra besloten de visserijfeesten 1983 in Breskens. inbrekers in SLUISKIL De rijkspolitie van Sas van Gent heeft zondagavond na een telefonische melding van een passant twee jonge inbrekers in de kraag gevat op de Binnenweg in Sluiskil. Ze werden om omgeveer kwart voor negen gezien bij het gebouwtje van de Stevin-groep op het Kanaaleiland bij Sluiskil. Toen de rijkspolitie na een melding van de alarmcentrale arriveerde troffen ze een gebroken ruitje aan. Door informatie van een automobilist werd de politie op het spoor gezet van een groene Fiat. Die werd op de Binnenweg van Sluiskil gesignaleerd en tot stoppen gedwongen De twee in zittenden werden naar het groepsbu- reau in Sas van Gent overgebracht. Daar. bekende H. V.. zonder vaste woon- of verblijfplaats, dat hij in het gebouwtje had ingebroken De buit - een elektronische telefoongesprek- kenverdeler en een doosje met kope ren gewichten - werd door de twee jongens tijdens de rit van het Kanaal eiland naar de Binnenweg in paniek naar buiten gegooid en later gedeelte lijk door de politie teruggevonden. De 14-jarige metgezel van V. verklaarde tijdens de inbraak in de auto te zijn De bemanning van de Breskens 43 nam uit handen van burgemeester C T. Spijkerboer (linksi de wimpel in ontvangst gebleven. voor de best verzorgde vis. HULST Een fakkeldrager en een pop aan een parachute hebben zaterdagavond het be gin ingeluid van het nieuwe open jongerencentrum 'Kon-' trast' in Hulst. Het centrum is gevestigd in een eigen, ver bouwde ruimte in het Hou tenkwartier. De fakkeldrager begon zijn tocht bij de Graauwse poort. William van Dam me kwam na een korte stop bij het Hulster stadhuis en een rustpauze op een terrasje via de Steenstraat aan bij Auto in brand CADZAND-BAD Zaterdagavond omstreeks tien uur liep de auto van mevrouw R. T. E. uit Wijchen aanzien lijke schade op toen deze in brand vloog. Mevrouw E. zag rijdend over de Ring- dijk-noord in Cadzand plotseling het lampje van de oliedrukmeter oplich ten Zij bracht het voertuig tot stil stand, waarna het direct in lichter laaie stond. De brandweer van Cadzand was snel ter plaatse en bluste de autobrand. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Schade botsing in Retranchement RETRANCHEMENT Bij een aan rijding op de oprit van camping 'De WildhoF in Retranchement zaterdag avond omstreeks tien uur, zijn twee personenauto's aanzienlijk bescha digd. De Duitser H J. R. uit Frechen kwam vanaf de Kanaalweg en wilde de oprit inrijden, toen uit tegengestelde rich ting W. A. A. van S uit Den Bosch kwam en een aanrijding volgde. R. kreeg een rijverbod opgelegd. Inbraak CADZAND-BAD Zondagmiddag tussen twee uur en half vier hebben onbekenden ingebroken in de zomer woning in Cadzand-Bad van de fami lie W. M. P. uil Soest en A. J. J. J. uit Hilversum. Er werd een aanzienlijk geldbedrag en eurocheques met pas jes ontvreemd. Hoe de dader(s), die het hele huis doorzochten, zijn binnengekomen is nog niet bekend. DOMBURG Biologisch Museum. 10-17 uur: 'De natuur in Zeeland' en 'Bloemdijken in Zeeland'. GOES Bierkade 1.13-17 uur "Stads herstel door samenspel' (Vm 2'9); HAAMSTEDE De Bewaerschole. 14-17 uur 'Leven op het land'; N H Kerk: moderne exotische kunst uit Afrika it'm 31 8i. HEILLE Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur Oude landbouwwerktui gen. HOOGELANDE Kapel van St.- Maarten, 14-18 uur: werken Co Dub beldam (tm 20/8). HULST Streekmuseum, 14-17 uur: 'Hulst en omstreken' oude prentbrief kaarten (Um 10/9); Galerie Van Gey t, werken van Herma- nus Berserik en Laetitia de Haas (t/m 21/8). MELISKERKE Raadzaal ge meentehuis, 9-17 uur Wandkleden, krijttekeningen en keramiek MIDDELBURG Zeeuws Museum. 10-17 uur: 'Kunstenaars en de ramp van 1953' (Tm aug Vleeshal, 11-17 uur: 'Videokunst in Nederland' (t/m 28/8); Ambachtencentrum Demerary. 9-17 uur: Diverse ambachten en exposi ties; Wandelkerk, 10-12 en 14-17 uur: Foto- exp over Nagasaki (tm 12'8). OOSTKAPELLE Molenweg 36. 10- 12 uur: Fossielenmuseum. SLUIS De Raadskelder. 12-19 uur werken Anne Delvaux. VEERE Grote Kerk, 10-17 uur: Het landschap in delta (t'm 30/9); Markt 12, 8-18 uur: Schilderijen van Veere en van watersporten door Ange- lique van den Bom (t/m 30/9). VLISSINGEN Hal Stadhuis, 9-12 en 13.30-17 uur- kleuretsen van Guido Eckhardt (tm 9/8); Museum. 10-17 uur: 'Op zoek naar een gezonken schip', voorwerpen uit 't Vliegent Hart (tm 119); Reptielenzoo 'Iguana'. 14-17.30 uur: Expositie levende reptielen, amfi bieën en insekten. Gevangentoren, vanaf 10 uur: Foto's van Albert Verburg (tm 30/8> IJZENDIJKE Museum. 10-12 en 13.30-17 uur 'Kantklossen en bode bussen' (tm 158). ZIERIKZEE De Dikke Toren. 11-17 uur portretten door diverse kunste naars (tm 31/8). KRUISPOLDERHAVEN De eerste 'Snorrenkermis' van 'De Saeftinghse Snorrenclub' trok het weekeinde dui zenden belangstellenden. De 'kermis' werd gehouden in en om het stami nee 'De Buetman' in Kruispolderha ven. Het hoogtepunt was zondagmid dag de verkiezing van de mooiste snor. De jury, onder leiding van Zus Kouse maker uit Hulst, bestond uit zes da mes. De eerste prijs en een weekeind- reis voor twee personen naar Sint- Aignan in Frankrijk ging naar Wies Pouwels uit Kloosterzande. De 'Snorrenkermis' werd zaterdag middag officieel geopend door de 74- jarige Poel van Deyne. de oudste inwoner en 'burgemeester' van het buurtschap Kruispolderhaven, met een rondgang over het haventerrein in aanwezigheid van alle leden van de snorrenclub. Daar stond een groot aantal stands en kraampjes Later op de middag volgden verschillende wie lerwedstrijden voor kinderen en tot slot een volkskoers voor ouderen. Het plan om twee heteluchtballons te la ten opstijgen kon door de sterke wind niet doorgaan. Het buitenprogramma werd besloten met touwtrekwedstrij den. Daaraan namen tien ploegen uit Graauw en omstreken deel. Winnaar werd de ploeg van 'De Vier Jaargetij den' uit Lamswaarde. De ploeg van 'De Buetman' werd tweede. Zondag morgen begonnen de activiteiten met een kaarting. gevolgd door een ballon nenwedstrijd. Na de verkiezing van de mooiste snor volgde éen feestavond. Uitslagen wielerwedstrijden tol 10 jaar: 1 Thomas de Fauw. 2 Sabine Olieslager, 3 Natasja de Block, 4 Charlotte van Brac, 5 Mattieu van Brac. categorie 10 tot 12 iaar 1 Sico Steyaert, 2 Edwin de Koster, 3 Erie van der Paal. 4 Bert van der Paal, categorie 12 tot 15 jaar 1 Jean-Pierre van Himste, 2 Michel Pieters, 3 Dennis Steyaert, 4 Reggy van Troost. 5 Maarten Kouyzer, uitslag volkskoers' 1 André de Rijck, 2 Honorê Pieters. 3 Ko Goerree, 4 Wim Tolté, 5 Jean-Pierre van Himste. uitslag schieling waaraan 28 schutters deelnamen hoge vo gel R Herrewegh uit Heikant, linker zij vo gel w de Bruin uit Kruispolderhaven, rechter zijvogel R. Roels uit Graauw Winnaar Wies Pouwels. geflankeerd door de nummers twee en vier. De derde prijswinnaar wilde met zijn snor niet op de foto. HULPCENTRA Noord- en .Midden-Zeeland Goes, tel. 01100-14444 (ook voor milieuklachtem Zeen wsch-Vlaanderen Alarmnummer 01150-12200 (brandweer en ambulancei Telefonische hulpdienst Zeeland, tel 01180-15551. dag en nacht bereikbaar Chr. hulpdienst Zeeland voor mensen in nood. tel 01180-3G251. van 10.00-24.00 uur weekends van 20.00-24 00 uur Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland, tel 01184-14(345. dag en nacht bereikbaar Nederlandse Hartstichting, tel 070-614614 Te bereiken op kantoordagen van 9-17 uur VEEL PUBLIEK BIJ OPENING KONTRAST het centrum, waar op dat moment een pop aan een zelfgemaakte parachute naar beneden werd gegooid. De pop bleek de sleutel te dragen waarmee het bestuur van de stichting Open Jongerencentrum de deur kon open maken Namens de gemet houder B. de Keijzer acte Daarna gingen allerlei fe van start. In een soort zonder woorden, getiteld Ruimte' gaven bestuurslet willigers een beeld van de ming van het eigen honk. ne, muzikaal begeleid d< Wauters, gaf een indruk vi bereidingen die moesten troffen om 'Kontrast' van helpen. Daarna werd muziekj voor de ruim 150 aanwezige] uit Hulst en omstreken, was erg tevreden met die langstelling. Vrijdag 12 augustus begint] de activiteiten met de vei een speelfilm, gebaseerd op] van de schrijver Erich vonf Zaterdag 13 augustus wordt! avond' gehouden. De aanvi kens 20.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 14