ONROERENDE GOEDEREN uw "laatste" kans op een premie-plus-woning in 's heerenhoek Middelburg Letzer Ventevogel makelaardij Ui FOTOPRESENTATIE Sinke Komejan^ Makelaars o.g. woonwijzer zuidwest k ZATERDAG 6 AUGUSTUS 1983 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VLISSINGEN, Coosje Buskenstraat 38 Te huur: Zeer gunstig gelegen appartement met een fraai zicht op de Boulevard Bankert en de Westerscheldemonding. Dit appartement is volledig gestoffeerd en gemeubileerd. Indeling: Entree, hal, L-vormige woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, douche, toilet Algemeen: aanvaarding direct. Huursom inclusief gas, elektra en water, Huursom is 1100,- per maand. VLISSINGEN, Glacisstraat 172 Bedrijfspand met bovenwoning. Momenteel is de bedrijfsruimte in gebruik als magazijn en is de bovenwoning verhuurd Indeling: Kelder Beg. grond: entree, magazijnruimte, patio 1e Verdieping: woonkamer, keuken, douche, toilet, overloop, balkon. 2e Verdieping: 1 zolderkamer Aanvaarding: i.o.l Gaskachels. Vraagprijs: 50.000,- k k VLISSINGEN, Kempenaerstraat 8 Goed onderhouden eengezinswoning gelegen in een goede woonomgeving Indeling: Beg. grond: hal, kelderkast, toilet, woonkamer (27 m2). royale keuken, vrijstaande berging 1e Verdieping 3 slaapkamers, badkamer met douche, overloop 2e Verdieping: bereikbaar via een vlizotrap. is bevloerd, mogelijkheden voor een 4e slaapkamer. Algemeen: aanvaarding i.o.o. grondopp 146 m2. verwarming d.m.v. gaskachels. Vraagprijs: 90.000, - k.k. VLISSINGEN, v. d. Manderestraat 22 Royale goed gerenoveerde tussenwoning, moderne open keuken met inbouw- apparatuur, gelegen in een netto woonbuurt Indeling: Beg. grond: gang met plavuizen, royale woonkamer (36 m2) met open haard en parket, toilet, zonnige tuin op het zuiden, schuur Verdieping: 4 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel, balkon Zolderverdieping: C V.-ruimte, berging. Algemeen: Beg. grond dubbel glas. Aanvaarding i.o I Grondopp, 114 m2. Vrije achterom. Vraagprijs: 108.000,- k.k. VLISSINGEN, Doornenburg 29 Gelegen aan een groenstrook, prettige moderne halfvrijstaande eengezins woning met een royale garage Goed aangelegde tuin op het zuidwesten Indeling: Beg. grond: Entree, hal, toilet, halfopen moderne keuken, woonkamer, royale bergkast. Verdieping: 2 grote sl.kamers, badkamer met douche en 2e toilet, overloop Zolderverd.: 1 grote sl kamer, berging, C.V.-ruimte, overloop. Algemeen: Hardhouten kozijnen, spouw-+ dakisolatie. Grondoppervlak: 143 m2 Vraagprijs: 109.000,- k.k. VLISSINGEN, Groen van Prinstererlaan 16 Royale woning, type drive-in gelegen op goede stand. Indeling: Beg. grond: vestibule, gang, tuinkamer, berging, garage, toilet. 1e Verdieping: ruime L-vormige living met open haard, overloop keuken, balkon op 't zuidwesten. 2e Verdieping: 4 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel, overloop. Algemeen: Grondopp.: 169 m2 Centraal verwarmd. Aanvaarding in overleg Gedeeltelijk dubbel glas Vraagprijs: 135.000,- k.k VLISSINGEN. St.-Maartenlaan 7 Te koop: Royaal vrijstaand woonhuis met garage en grote tuin, gelegen in een goede woonbuurt Indeling: Beg. grond: ruime hal. garderobe, toilet, kelderkast, living, keuken, bijkeuken Verdieping: 4 slaapkamers, waarvan twee uitkomen op de loggia, badkamer met bad en toilet, grote overloop. Algemeen: Centraal verwarmd, gestoffeerd. Grondopp. 833 m2. Aanvaarding 1 augustus 1983 Vraagprijs: 229.000,- k.k. VLISSINGEN, Bachlaan 22 Royale villa met een magnifiek uitzicht op de Walcherse duinen. Het perceel opp. beslaat 1011 m2. Ind.: Beg. grond: Hal, garderobe, royale living (plm. 45 m2) met open haard, toilet, moderne keuken, bijkeuken, dubbele garage met grote vliering, slaapkamer, badkamer met ligbad, dubbele wastafel en toilet. Verd.: 4 slaapkamers, badkamer met douche en toilet en dubbele wastafel, veel bergruimte, balkon Aanv. in overleg. Vraagprijs: 385.000,- k.k. VLISSINGEN, Walstraat 50 Te huur: Op goede stand gelegen winkelpand met berging, keukentje en toilet. Staat van onderhoud is goed. Pand is geschikt voor boutique. Netto winkeloppervlakte is L 60 m2. Algemeen, aanvaarding i.o.o. Huurprijs: 1.000,- per maand excl, btw VLISSINGEN, Coosje Buskenstraat 162 Op goede stand gelegen bedrijfspand, zowel geschikt voor kantoorpand als voor detailhandel, met bovenwoning. Het pand is te koop of te huur Indeling: Beg. grond: Verkoopruimte netto 60 m2, bergkast, opgang naar verdieping 1e Verdieping: Keuken, 2 kamers, toilet, alkoof 2e Verdieping: Keuken, 2 kamers, toilet 3e Verdieping: Bevloerde zolder met C.V installatie, aanvaar ding leeg per 1 juli 1984 Grondopp. 90 m2. Vraagprijs: 140.000,- kk Huurprijs: 1.500.- per maand. VLISSINGEN, Scheldestraat 52 Woon-winkelpand gelegen op een goede winkelstand, parkeermogelijkheden aanwezig. Indeling: Beg. grond: Winkel, gang, keuken, toilet, bergkast Verdieping: Kamer, suite, zijkamer, balkon, toilet, overloop, keuken Verdie ping: 4 kamers, keuken, balkon, toilet, douche. Enig achterstallig onderhoud Grondopp.. 130 m2. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: f 75.000,- k.k. VLISSINGEN, Industrieweg Grote loods met een oppervlakte van 1200 m2. Thans in gebruik als opslagplaats bij een aannemingsbedrijf. Algemeen: vrij van huur. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs: f 450.000,- k.k. Eventueel te huur ad 50.000,- per jaar, OOST-SOUBURG, Dongestraat 73 Royale geschakelde bungalow met garage, schuurtje, gelegen op goede stand, Grondopp. 397 m2. Indeling: Entree, hal, royale L-vormige living met open haard en plavuizen, open woonkeuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, royale garage, vrijstaande houten berging. Algemeen: Aanvaarding i.o.l. Dak geïsoleerd. Gedeeltelijk dubbel glas Vraagprijs: 189 000,- k.k. RITTHEM, Dorpsstraat 20 Zeer comfortabel en luxe verbouwde woning met grote kavel grond van 405 m2, gelegen in het centrum van het dorpje. Indeling: Beg. grond: hal, royale living met open haard en plavuizen, luxe keuken, toilet, bijkeuken, berging Verdieping: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, overloop, zolderberging. Algemeen: Zeer goed verbouwd Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs: 110,000,- k.k. WEST-SOUBURG, Noorderbaan 85 Moderne, goed gesitueerde eengezinswoning met veel wooncomfort. Inde ling: Beg. grond: hal, royale L-vormige woonkamer met ged. schoonmetsel- werk, toilet, open keuken, berging. 1e Verd.: 2 grote slaapkamers (18.8 en 14), grote badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en wastafel, overloop. 2e Verd.: grote sl kamer, c v.-ruimte, bergkast, overloop Algemeen: goede isolate dak en spouw, ged. dubbel glas, grondopp. 125 m2, plavuizen beg. grond Aanv dir Vraagprijs: f 109.000,- k k. ZOUTELANDE, Koddelaan 27 Fraaie, moderne bungalow, gelegen oj) een flink perceel grond met een goed aangelegde tuin. Indeling: Gang, living met open haard, moderne open keuken met apparatuur, 3 slaapkamers, luxe. badkamer met ligbad en wastafel, toilet. Inpandige garage, vrijstaande berging Algemeen: Goede staat van onderhoud. Grondopp. 575 m. Aanvaarding i o. Centraal verwarmd Vraag prijs: 249.000,- k.k ZOUTELANDE, Zwinstraat 16 Luxe middenstandswoning met garage, fraai gesitueerd in de badplaats Zoutelande, waar het aantrekkelijk wonen is. Indeling: Beg. grond: royale living met open haard, halfopen moderne keuken, entree hal met trap en toilet 1e Verd.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, grote badkamer met bad, toilet en wastafel, overloop. 2e Verd.: 1 grote slaapkamer, overloop, berging. C.V-ruimte Algemeen: Aanvaarding, ioo. Goede isolatie. Vraagprijs: 145.000,- k.k. HEINKENSZAND, Meulweg 2 Modern, functioneel, goed ogend garagepand met een showroom, magazij nen, benzinepompen en wasplaats. Het pand is 4 jaar oud en is rondom bestraat. De toegang tot de werkplaats wordt verkregen d.m.v. een 3-tal Crawford-deuren. De vloer van de werkplaats is betegeld Algemeen: Aanvaarding direct. Grondoppervlakte 1610 tn2. Inhoud 3000 m3. Vraagprijs: 425.000,- k.k. excl. btw. HEINKENSZAND,. Roofvogelstraat 48 Fraaie, moderne woning type 2'1-kap met ruime garage. Indeling: Beg. grond: hal, toilet, royale L-vormige woonkamer met open haard, moderne open keuken (type Pronorm) terras Verdieping: 3 ruime slaapkamers, overloop, badkamer met bad, toilet en wastafel, royaal balkon. 2e Verdie ping: overloop, zolderberging, 1 slaapkamer Algemeen: Dak-spouwisolatie. Gedeeltelijk dubbel glas Grondopp. 259 m2. Aanvaarding i o.l. Goede staat van onderhoud. Goed aangelegde tuin. Vraagprijs: f 159.000,- k.k. HEINKENSZAND, Havikhof 6 Moderne, 2 1-kapwoning met garage en zonnige tuin op het zuiden Indeling: Beg. grond: hal, toilet, L-vormige woonkamer met plavuizen en haard, halfopen moderne keuken. 1e Verdieping: Overloop. 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, aparte" douche en 2e toilet 2e Verdieping: 1 grote slaapkamer, berg- en C V.-ruimte, veel extra's aan zonnecollector, vloerverwar ming. zeer goede isolatie. Grondopp - 274 m2 Vraagprijs: 149.000,- k.k DOMBURG, Mezenhof 2 Royale bungalow op 700 m2 eigen grond. Indeling: hal, toilet met fonteintje, logeerkamer. U-vormige woonkamer met open haard, open keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken met c v.-ketel en gasboiler, aansluiting wasmachine. Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, douche, veel bergruimte. Garage welke is omgebouwd tot vakantieap partement met slaapzolder. Fins houten schdurtje. Prijs: 348.000,- k.k. 'S HEER ARENDSKERKE, Slotstraat 6 Zeer gunstig en fraai gelegen bungalow nagenoeg in het centrum van het dorp. Rond het huis een goed aangelegde tuin. Indeling: Living met open haard en parketvloer, moderne keuken met inbouwapparatuur, 2 slaapkamers, studeer kamer, toilet, badkamer met douche, gang, hal. In de ruimte van het dak een goed beloopbare vliering. Royale garage met bevloerde zolder Algemeen: Grondopp. 400 m2. Aanvaarding i.o.l. Vraagprijs: f 175.000,- k k MIDDELBURG, Arnesteinweg 20 Zeer goed geoutilleerd bedrijfspand met kantoorruimte, welke momenteel in gebruik is door de ANWB als autokeuringsstation Constructie: Betonnen fundering met staalconstructie, waarvan de gevel bekleed is met John Manville Panelen Plat stalen dak met rubberoid gedekt. Indeling: Werkkuil, bedrijfs vloer 377 m2. Directiekamer, receptie, was- en kleedruimte, kantine, berging en C.V.-ruimte, toiletruimten. Algemeen: Aanvaarding i.o.l. Rondom bestraat Diverse technische voorzieningen. Vraagprijs: 475.000,-. k.k. LEWEDORP, Knaphof 4 Rustiek gelegen in landelijke omgeving goed opgeknapte moderne woning met garage. Indeling: Beg. grond: hal. 2 slaapkamers, moderne badkamer toilet. L-vormige royale living, moderne keuken Berging en een royale garage Verdieping: 2 slaapkamers, overloop Algemeen:Aanvaarding in overleg Vraagprijs: 135.000,- k k Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot ons kantoor of tot uw eigen makelaar. Badhuisstraat 71, Postbus 5151 4380 KD Vlissingen. Tel. 01184-19192. Buiten kantooruren:- 01106-2204 Met het UNIEKE uitwisselmgs systeem alléén via de NBM-makelaar MIDDELBURG Fijn monumentenpand met flinke achtertuin aan de Turfkaai 15. Volledig gerestaureerd. Bevat oa.: hal, forse woonkamer, keuken, studeerka mer; Ie verd 2 slaapkamers, badkamer; 2e verd.: fraaie zolder met veel mogelijkheden Eenvoudig doch goed monumentenpand aan de Koepoortstraat 16 te Middelburg. Bevat: gang, woonkamer, keuken, toilet, douche, 4 slaapkamers, kelder en binnenplaats. RIANTE VRIJE SECTORHUIZEN IN PLAN "REYERSHOVE TE MIDDELBURG Een huis met veel ruimte Een gunstige ligging Een zeer goed geïsoleerd huis met dubbel glas ook op verdieping Lage energiekosten Luxe afwerking Volledige waterapparatuur Individuele vc-installatie Fraai tegelwerk Hardhouten kozijnen Centrale antenne-aansluiting Badkamer met ligbad UITNODIGING VOOR MODELWONING Een geheel ingericht huis is na afspraak te bezichtigen. Een sfeervol, fraai verbouwde en vergrote, halfvrijstaande woning met achtergelegen garage aan de Dishoekseweg 7 te Koudekerke. Een pand met meer ruimte dan de gevel toont!I Een woonhuis zeker een bezichtiging waard. Bevat: hal, toilet, L-woonkamer, wijnkelder, keuken, bijkeuken, met c.v.-ketel. Verd 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. Flinke achtertuin met grote garage/berging van 6.50 x 5,85 m2 met zolder Goed onderhouden vakantie-appartement aan de Tramstraat 13a. Indeling: woonkamer, keuken, douche, toilet, 2 slaapkamers en open zolder. Keurig gemeubileerd en gestoffeerd. Nagenoeg nieuwe ruime degelijke eindwoning op goede stand aan Meulpad 5. Bevat" hal, ruime woonkamer met open keuken (45 m2), berging, toilet, trap, 1e verd. 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, cv kast. Op deze woning wordt nog een premie verkregen tot max. 5000, Zeer goed gelegen vakantiebungalow met veel privacy aan het Vebenabos 56. Binnen park erg gunstig gelegen aan doodlopende weg. Bevat: gang. toilet, douche, keuken, woonkamer met terras. 3 slaapkamers, vliering Rondom goed begroeide tuin. Een fijn vakantiehuis op een fijn plaatsje. Prijs 85.000,- k.k. Drive-inwoning met garge aan de Amstelstraat 67. Indeling: hal, gang, toilet, garage, tuin-of hobbykamer, Ie verd grote woonkamer, woonkeuken, 2e -verd badkamer met ligbad, toilet, 3 ruime slaapkamers. Eenvoudige woning aan de Ritthemsestraat 74 met veel mogelijkheden. Indeling, gang, voor- en achterkamer, keuken, bijkeuken, douche, toilet, achtertuin met schuur; 1e verd.: 2 slaapkamers en rommelkamer. Prijs 78.000,-. Ruime, gunstig gelegen hoekwoning met vrijstaande garage aan de De Deckerestraat 22 te Oost-Souburg. Indeling: hal, trap, toilet, woonkamer, keuken, bijkeuken, douche; 1e verd.: overloop, 2 slaapkamers, ingebouwde wastafel met deur op balkon. Vliering met stahoogte bereikbaar via losse trap. GRIJPSKERKE In weids Walchers landschap, op enkele kilometers van Middelburg, een 2 haplan, bestaande uit: landhuis met garages, stallen voor diverse doelein den, schaapskooi, vijver, weiland etc. Landhuis omvat; woonkamer 45 m2, kantoor, 4 slaapkamers, keuken en bijkeuken. Een compleet geheel met veel privacy Vrijstaand landhuis gelegen op plm. 3500 m2 grond aan de Honde- gemseweg 2. Indeling: woonkamer met open haard annex eetkamer, hal, keuken, toilet, douche met wastafel, slaapkamer met wastafel, slaapkamer met dubbele wastafel; 1e verd.: zolder, slaapkamer met wastafel. Gunstig gelegen twee-onder-een-kapwoning van. goede kwaliteit aan de Noordhoutstraat. Bevat ruime woonkamer, keuken met afzuigkap en geiser; 1e verd 3 slaapkamers, douche met wastafel. Vliering bereikbaar via vlizotrap C.v. Garage. in het hart van Veere aan rustige Pieterstraat 1 gelegen verbouwde gerestaureerde boerenschuur. Indeling: hal, toilet, garderobe, slaap- en studeerkamer, badkamer, keuken, bijkeuken, terras, schuur Verd overloop. 2 slaapkamers, badkamer. Gunstig gelegen bungalow met garage op 1650 m2 eigen grond aan de Zwanenlaan 7. Ind royale L-vormige woonkamer, 3 slaapkamers, badkamer met douche, toilet, moderne keuken, vestibule/garderobe/toilet, centrale hal met terrasdeur. Geheel op de zon georienteerd. Prachtige, sfeervolle woning met garage en riante tuin op het zuiden aan de Langstraat 7. Indeling: begane grond: hal, trap, L-woonkamer met open haard, eetkeuken, bijkeuken, douche, overdekt terras, 1 slaapkamer, toilet; Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, doka, badkamertje, veel kastruimte. Damplein 34 - 4331 GD Middelburg - tel. 01180-26455 Alle aanbiedingen worden aangeboden namens onze opdrachtgevers en geschieden vrijblijvend. met garage Maak gebruik van de laatste "kans" om nog een volledige premie-A- te kunnen bouwen met een ZEER HOGE BIJDRAGE Volgens de laatste puhlikaties van het ministerie za! een aanbieding als deze in de toekomst echt niet meer mogelijk zijn Op uitstekende "vrije" situatie aan de Emmastraat te 's Heerenhoek. met achtertuin op het zuiden heeft het Bouwfonds Nederlandse Gemeen ten een plan ontwikkeld voor 3 blok jes dubbele woningen met garages, die worden gebouwd door Bouwbe drijf C. J. Rijk te Goes De bouw is inmiddels gestart. De premicbcschikking is afgegeven op de "oude" regeling, dus nog met een maximale bijdrage van F 10.900.- over het eerste jaar (afhankelijk van belastbaar inkomen m 1982). Hypotheek mogelijk tot 100 met de veilige I met de "ingebouwde" woon waarborg (een verzekering met uitkering bij onvrijwillige werkloosheid) En met de kompletc Bouwfonds zekerheden. Kwaliteitsgarantie Prijsgarantie Afbouwgarnntie Nu komt u in een koopwoning bijna altijd "voordeliger" uit dan in een huurwoning. Voor dokumcntatic en vrijblijvende informatie Bouwfonds Info Centrum Korte Delft 2 4331 AT Middelburg Telefoon 01180-271 58* PI aait Taleloon Bouwfonds Nederlandse Gemeenien Op een tweetal prima lokaties in het plan Reyershove is Bouwbedrijf Flipse en Zn bv voornemens te bouwen. Twee onder een kap woningen met garage en bijkeuken De ligging is uitstekend. Achtertuinen op het Zuid-Westen, volgens velen de beste zonnestand voor een huis. Het zijn gedegen woningen en ambachtelijk gebouwd. Met gebruikmaking van hoogwaardige materialen. Hardhout voor kozijnen en deuren zijn hiervan onderdeel. Door toepassing van ankerloze spouwmuren een maximum aan waarborg tegen geluidsoverlast. Dubbel glas. speciale speciale begane grondvloerisolatie en spouwmuur isolatie van 7,5 cm dik houden uw energie verbruik "binnen de perken". De indeling is ais volgt. Zij-entree. L-vormige woonkamer, keuken, flinke bijkeuken en garage. Op de le verdieping 3 ruime slaapkamers en badkamer. Vaste trap naar ruime zolder waar mogelijkheid is voor ccn royale 4e slaapkamer. Al met al een fijn huis in een prima omgeving. Koopsommen vrij op naam vanaf F 159.800,-- vastgoed verkoopmij bv SCHUTTERSHOF 23 - 4461 DZ GOES - TEL 01100 - 30502 NA KANTOORUREN: H. SONKE TEL 01102 2292 a> bel Den Boer Den Boer Middelbur Drukkers Markt 51, Middelburg, telefoon 01180-27651.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 20