Welzijn Ouderen: bezwaar tegen intrekken van subsidie 1 Meer groen en speeltui] in Molenwater Breskei 'Oostburgse dorpskernen meer bij de recreatie betrekken' Zuiddorpe viert weer het Boekweitfeest Feest voor 300 kinderen op versierde markt Hulst Vijftigduizendste ::ïa m DONDERDAG 4 AUGUSTUS 1983 -«■> ^pzey ii IN WEST-ZEEUWSCH- VLAANDEREN BRESKENS Het bestuur van de stichting Welzijn voor Ouderen in West-Zeeuwsch- Vlaanderen is voornemens een bezwaarschrift in te dienen bij de gemeente Oostburg, vanwege het feit dat de stichting geen extra subsidie meer krijgt voor vervanging of vernieuwing van maaltijdboxen die gebruikt worden om warme maaltijden bij ouderen aan huis te bezorgen. De gemeente Oostburg vindt dat de stichting hier zelf geld voor moet reserveren. Dit gaat het. bestuur van de stichting veel te ver. Het is van mening dat de gemeente hieraan mee moet betalen. Lieve Maenhout, func tionaris van de stichting, gaf aan dat de gemeente door een subsidie voor de maaltijdboxen juist bezuinigt. „Hierdoor kunnen ouderen langer zelfstandig blijven wonen", aldus de functionaris, die stelde dat het verblijf in een bejaardentehuis veel duurder is voor de gemeente. Ook vindt hij dat de prijs van de maaltijden niet meer omhoog mag. „Er wordt vanuit ge gaan dat een warme maaltijd door de mensen zelf bereid ongeveer hetzelfde moet kosten als éen warme maaltijd via de stichting", zo deelde mevrouw Maenhout mee. Verder vond zij het jammer dat de gemeenteraad het besluit heeft geno men zonder dat er overleg is geweest met de stichting. enkele maanden nodig zijn. De stich- gehouden in het dienstencentrum ting heeft het voornemen om de in 'Goedertijt' te Breskens konden geen januari afgetreden voorzitter, wet- besluiten worden genomen, doordat houder J. Vergouwe, opnieuw te ver- het daarvoor vereiste aantal bestuurs- zoeken zitting te nemen in het be- leden niet aanwezig was. Van de 14 stuur, ditmaal op persoonlijke titel, bestuursleden waren er slechts 6. Het Op de vergadering die woensdag werd besluit om het bezwaarschrift aan gaande subsidie voor de maaltijdbo xen in te dienen, zal worden genomen in een extra vergadering op 17 augus tus. In de week van 19 tot 23 september zullen in de diverse bejaardentehui zen in West-Zeeuwsch-Vlaanderen drie informatiedagen worden gehou den voor ouderen, maar ook voor belangstellende jongeren. De donder dag in die week zullen de bejaardenso- ciéteiten een open dag houden. De week wordt afgesloten op vrijdag met een activiteitendag in de sporthal te Oostburg. VVD EN DENT IN COMMISSIEVERGADERING: Voorzitter Een tweede tegenvaller voor het be stuur was de bekendmaking van het aftreden van de voorzitter, de heer J. Boekhout. Boekhout had in januari, in de functie van secretaris, al aange kondigd te willen opstappen, maar bleef toen aan omdat destijds de voorzitter en de penningmeester af traden. De waarnemend voorzitter, mevrouw M. Niermans, vond het een vervelende zaak op een ongelukkig tijdstip. Ook de nieuwe secretaris, A. Wagenaar, was zeer teleurgesteld. Een nieuwe voorzitter zal binnen Auto gestolen in Hulst HULST Maandagnacht is de auto van T. K. uit Hulst gestolen.De wa gen, een blauwe BMW 520 met het kenteken GD-33-GZ, stond (afgeslo ten) aan de Van Waesberghestraat. De rijkspolitie stelt een onderzoek in. Voetbalwedstrijd vv Sluis tegen gemeente-team SLUIS Een gemeentelijk elftal, samengesteld uit leden van het colle ge van b en w, de gemeenteraad en de secretarie, voetbalt vrijdag tegen het derde elftal van de sv Sluis. De wed strijd wordt gespeeld ter gelegenheid van de opening van de nieuwe kleed lokalen van de vereniging. Wethouder H. Lokerse treedt op als coach van het gemeentelijk elftal. De aftrap is vrij dagavond om 19.00 uur op het sport terrein. Ouderendag in 'Ter Schorre' TERNEUZEN Het jubilerende ver pleeghuis 'Ter Schorre' (10 jaar) en de Stichting Welzijn voor Ouderen in Terneuzen houden donderdag 11 au gustus een ouderendag voor Terneu- zenaren in de derde leeftijd. Dat gebeurt op het terrein van het verpleeghuis, waar een feesttent komt te staan. Ouderen kunnen deelnemen aan 18 behendigheidsspelen, variërend van het traditionele sjoelen en figuurgooi en tot jeu de boules, gaaibollen, gardi- rol en kegelen. Er staan voorts kraampjes met voed sel en drank, er speelt een dansorgel en een 'vrolijke keuken' biedt de mogelijkheid om naar hartelust ser viezen aan diggelen te smijten. Een fotograaf is present om de deelnemers te vereeuwigen voor kinderen, klein en achterkleinkinderen of andere dierbaren. Tussen 17 en 18 uur worden er in de feesttent broodjes geserveerd onder de vrolijke tonen'van een orkestje en daarnaast is er een tombola. Om 19 uur treedt er een aantal arties ten op. 'Ter Schorre' en de Stichting Welzijn voor Ouderen verwachten I.000 tot 1.500 bezoekers. Deelnemers kaarten zijn verkrijgbaar via het ver pleeghuis en het dienstencentrum 'De Veste'. Tentoonstelling in galerie in Breskens BRESKENS - De Duitse kunstschil der Michael Franke uit Bonn expo seert van zaterdag 6 augustus tot en met zondag 21 augustus in galerie 'Raiffeisen' aan de Dorpsstraat in Breskens. De tentoonstelling wordt vrijdag 5 augustus om 20.00 uur ge opend door Hilde Barbier, lerares tekenen aan de Academie voor Scho ne Kunsten in het Belgische Eeklo. De werken van Michael Franke zijn olieverfschilderijen van polder- en zeegezichten in Zeeuwsch-Vlaanderen en Belgisch Vlaanderen. De Duitse kunstenaar, die zeer vaak in West Zeeuwsch-Vlaanderen verblijft, laat zich met name inspireren door de voortdurend bewegende wolkenluch ten boven het Vlaamse land. Hij schil dert zijn werken altijd op locatie. Franke is 25 jaar en studeerde in Brussel en Bonn. Zijn exposities wa ren eerder te zienJn Berlijn, Brussel, Londen en Sluis. In 1984 houdt hij een tentoonstelling in Rome. De tentoon stelling in de Breskense galerie is geopend op woensdag-, zaterdag- en zondagmiddagen van 14.00 tot 17.00 uur. Komende weekeinde is de ten toonstelling tijdens de dan in Bres kens te houden visserij dagen te be zichtigen van 19.00 tot 21.00 uur. OOSTBURG Dë dorpskernen van Groede, Nieuwvliet en Cadzand moe ten méér betrokken worden bij de recreatieve ontwikkelingen langs de kust. Dat vinden de VVD- en D en T-leden in de Oostburgse commissie voor planologie. Woensdagmorgen pleitte D en T'er I. de Hullu voor een betere koppeling tussen Nieuwvliet- Bad en Dorp op het recreatieve vlak. Dat gebeurde naar aanleiding van de bespreking van het voorontwerp-be stemmingsplan Nieuwvliet-Kom. De Hullu constateerde dat er in het plan nauwelijks is gelet op de groeien de recreatieve behoeften in het dorp. „Er is te weinig rekening gehouden met de veranderde functie van de kern Nieuwvliet door de jaren heen. Het is uitgegroeid van een landbouw- dorp naar een recreatiedorp. In het plan is daarvan niets terug te vinden". Hij verweet het college een gebrek aan visie op de toekomst. WD'er A. Legrand was het daar mee eens. .,In het ontwerp-plan wordt de recreatie ve ontwikkeling geconcentreerd in Nleuwvliet-Bad. Er zou een koppeling gelegd moeten worden met de oude dorpskern". Zijn fractiegenoot D. Buysse vond dat het college een rol kon spelen door het scheppen van gunstige 'randvoorwaarden' voor re creatieve ondernemers. „De koppe ling tussen Bad en Dorp moet worden gestimuleerd, bijvoorbeeld met het projecteren van enkele campings langs de St. Bavodijk". Legrand wilde weten hoe het college denkt over die recreatieve koppeling tussen kustplaats en dorpskern. Com missievoorzitter C. T. Spijkerboer kon daar zo direct geen antwoord op ge ven. „Alles was je doet is erg specula tief', zei hij. „Wie zijn wij om .ergens aan te geven wat er precies moet komen. De recreatieve functie van Nieuwvliet wordt in het ontwerp-plan niet veronachtzaamd maar de eerste prioriteit ligt natuurlijk bij Nieuw- vliet-Bad". OP 13 EN 14 AUGUSTUS ZUIDDORPE In Zuiddorpe wordt zaterdag 13 en zondag 14 augustus het traditionele Boekweitfeest ge vierd, een knus dorpsgebeuren met sportevenementen, oude ambachten, een rommelmarkt, het kampioen schap eiereneten en een demonstra tie aerobic-dancing. De organisatie is ook ditmaal in handen van het Boek weitcomité. De Zuiddorpenaren staan - tussen de bedrijven door - bovendien stil bij het feit dat 400 jaar geleden, op 15 sep tember 1583, Joos van Ghistels uit "Zuiddorpe - met in zijn gevolg onder anderen kapelaan Jan Quisthout. - vertrok voor een reis naar het Oosten en Noord-Afrika. Volgens de overleve ring zou hij de boekweit of het 'sara- cijns koren' hebben geïntroduceerd, dat hij ook verbouwde in de tuinen van het kasteel Moere (het huidige Monnikenhof). Het Boekweitfeest van Zuiddorpe is ontstaan uit de traditie om met 'half- oest' (half-oogst) een fancy-fair te hou den. Twee 'import-inwoners', Jaap en Riet Berkhey, besloten in 1978 om het gebeuren te koppelen aan een dorps feest. Sinds '79 bestaat er een officieel Boekweitcomité, dat de organisatie voor zijn rekening neemt. Omdat de familie Berkhey inmiddels naar Bres kens is verhuisd, worden de drijvende krachten nu gevormd door Bennie en Annie Verhoeven. Mevrouw Verhoe ven werkt al enige tijd aan een boek, waarin alle bijzonderheden over het bciuainüd saracijnse koren' staan vermeld. Het Boekweitfeest begint zaterdag 13 augustus om 14 uur met een wandel tocht over 5, 10 of 15 kilometer en een schieting bij café 't Gemeentehuis. Om 15 uur is er een touwtrekwedstrijd en om 17 uur gaat het vuur aan voor een barbecue bij F. Plasschaert. Bur gemeester A. Hack van Axel zal de nieuwe editie van het Boekweitgebeu- ren om 19.uur officieel openen, muzi kaal begeleid door de drumband 'El Dorado' uit Koewacht. Om 21 uur begint er een bal in café 'In den Herbergh' met medewerking van 'The Mandica's'. Zondag om 14 uur is er opnieuw een schieting in café 't Gemeentehuis. Om 15 uur begint er een poppenkastvoor stelling in 'In den Herbergh' en om 17 uur wordt wie lenig is verwacht voor een demonstratie aerobic-dancing door Simone van Eyck en haar groep. Om 19 uur is er een seriekaarting in café 't Gemeentehuisen op hetzelfde moment kunnen hollebolle-gijzen zich aanmelden voor het kampioenschap eiereneten, De dag wordt om 21 uur besloten met Radio Tijgers-platen- show in 'In den Herbergh'. Het Zuid- dorpse Boekweitfeest wordt omlijst door een antiek- en rommelmarkt en demonstraties van oude ambachten, zoals potten bakken, vlasbewerking, glasblazen en -graveren, kalligrafie, textielverven en houtsnijden. Kinde ren brengen in het traditionele 'kin derstraatje' hun spulletjes aan de man. Hij speelde de bal terug door erop te wijzen dat zowel de dorpsraad als D en T tot op heden niet met concrete ideeën zijn gekomen voor recreatieve voorzieningen in de kern. „Kom met concrete voorstellen, dan kunnen we erover praten", raadde hij De Hullu aan. Spijkerboer maakte duidelijk dat een ontwerp-bestemmingsplan niet het beste middel is om dergelijke ontwikkelingen te stimuleren. Een bestemmingsplan is 'te grof: er kun nen wel recreatieve bestemmingen worden gelegd op bepaalde stukken grond of gebouwen, maar dat geeft geen greep op de concrete invulling. Spijkerboer: „Een bestemmingsplan als middel om dit te sturen biedt niet de mogelijkheid alleen goede dingen aan te trekken". PvdA'er C. van de Ree vroeg zich af wat D en T en WD met die koppeling willen. „Er zijn nog geen suggesties gedaan. Bovendien moet de recreatie nota dan worden aangepast want die koppeling wórdt in de nota niet ge legd". Buysse: „Het college moet zich vrijer kunnen opstellen ten aanzien van initiatieven van ondernemers". De Hullu: „Nu wordt elke mogelijkheid bij voorbaat de kop ingedrukt". De planologische commissie is tégen het wijzigen van het inrichtingsplan voor de resterende braakliggende elf hecta ren in het plan 'Schoneveld' in Bres kens. Volgens plan moeten daar 220 zomerhuizen verrijzen, die gezamen lijk 1100 slaapplaateen bergen. 'Scho neveld' wil in plaats daarvan een kampeerterrein inrichten op dat stuk grond voor ongeveer 2250 slaapplaat sen. Iedereen was daar tegen, indach tig de problemen die de gemeente heeft gehad met 'Vossekaai' in Hoofd plaat. Spijkerboer memoreerde bo vendien dat in de recreatienota de nadruk wordt gelegd op uitbreiding van kleine campings. Voorbereiding feest Zaamslag bijna rond ZAAMSLAG - De middenstandsver eniging ZAVO en de Zaamslagse Oranjevereniging zijn ver rond met het programma van het jaarlijkse dorpsfeest in Zaamslag, dat dit jaar gehouden wordt op vrijdag 9 en za terdag 10 september. Het dorpsfeest wordt vrijdag 9 sep tember geopend met de onthulling van de Stropielekkerspop, een levens groot symbool van de bijnaam van de Zaamslagenaars. Rondom deze mas cotte worden tijdens het dorpsfeest verschillende volksspelen gehouden. Het dorpsfeest in Zaamslag omvat naast vaste onderdelen als een trim- toertocht, een ballonnenwedstrijd, een rommelmarkt en een kunstmarkt attracties als parachute-springen en optredens van de Havenzangers, de muziekvereniging Lokeren en Frank en Mirella. De Zaamslagse midden stand en plaatselijke verenigingen ne men tijdens het dorpsfeest deel aan een maximarkt. HULST Op de markt in Hulst die voor het verkeer was afgesloten en feestelijk versierd - hebben woens dagmiddag 300 jongens en meisjes meegedaan aan een sport- en op- drachtenspel. Het evenement, be doeld voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar, was georganiseerd door de Stichting Jeugdvakantiewerk Hulst, die tien jaar bestaat. De deelnemers moesten 38 posten passeren en een groot aantal opdrach ten uitvoeren. In de meeste Zeeuws- Vlaamse gemeenten zijn er nog tot eind van deze week kinderspelen en •voorstellingen. De Streekjeugdcen- trale West-Zeeuwsch-Vlaanderen, die dit jaar de 'speelmart' verving door activiteiten in Schoondijke. Hoofd plaat en IJzendijke/Waterlandkerkje in samenwerking met de diverse dorpsraden, besloot woensdag zijn programma. Omringd door jeugdige zioemmertjes overhandigde burgemeester A. Hack (links) een boekje en een jaarabonnement aan de 50.000ste bezoekster van het Axelse zloempad 't Plaatje, mevrouw W. van Drongelen-Dieleman uit Axel. AXEL - De Axelse mevrouw W. van Drongelen-Dieleman was woensdag de 50.000ste bezoeker die dit jaar de kassa passeerde van het zwembad 't Plaatje in haar woonplaats. Deze mijlpaal werd dit seizoen twee weken later (in 1982 was het op 18 juli) bereikt dan vorig jaar. Burgemeester A. Hack van Axel, in gezelschap van wet houder P. T. A. M. R. Apers van sportzaken, sprak de 50.000ste be zoekster toe en overhandigde haar een boekje met oude ansichten van Axel en een jaarabonnement voor het seizoen 1984. De burgemeester zag het slechte voorseizoen als oorzaak dat de 50.000ste nu pas verwelkomd kon worden, maar als de weersomstan digheden zo zouden aanhouden als de laatste tijd, dan verwachtte hij ook nog wel de 75.000ste bezoeker te kunnen huldigen. Dat is overi gens nog geen record, want dat werd gevestigd in de hete zomer van 1976, toen 112.301 zwemlusti- gen een duik in 't PLaatje kwamen nemen. Burgemeester Hack was van mening dat uit de cijfers afge leid mag worden dat het zwembad voor de inwoners van Axel in een behoefte voorziet. oor beveiliging kruising Zaamslaj ZAAMSLAG c,r lijkt een opio.s^. in zicht voor de beveiliging vai kruising tussen het Plein en de straat in Zaamslag. Wethouderf openbare werken drs A. Doors van Terneuzen vergaderde woigg dagavond urenlang met het com.. orgaan Zaamslag en het aetiecoijijO dat al maanden aandringt op| verbetering van de verkcerssituj^H in de dorpskom. Als het aan de comitéleden ligt, er onder de kruising een tur aangelegd. Na afloop van het o wilde niemand mededelingen c Wel zei" een vertegenwoordigster^ het actiecomité, dat de voorst van de gemeente niet afdoende Het plan van Terneuzen komt w schijnlijk volgende week al orde in de raadscommissie voor oj bare werken. Opening nieuw item bun jongerencentrum riJ 'Kontrast9 Hulst [S HULST Aan het Moutenkw: in Hulst wordt zaterdagavond oi uur het Open Jongerencentrum trast' geopend. Dat gebeurt door bestuur, dat de sleutel krijgt fakkeldrager, die eerst een ro| door Hulst zal lopen. Het jongerencentrum van Hul: gon drie jaar geleden onder de O. J C. Nu. Zaterdag wordt er] mijlpaal bereikt met de ingebruil me van een eigen ruimte. Vrijdag 12 augustus draait in 'M trast' een film over buitenaardse^ schijningen, gebaseerd op het li van Erik von Daniken. Zaterdaf augustus treedt de Engelse band] oist' op. Het O. J. C. is ook geopen vrijdagavonden. 'Kontrast' wil in samenwerkingizo de winkeliersvereniging 't Harlu k Hulst een volksmarktje houden, w bij het accent komt te ligger]®1" informatie. Ook mensen die oudeftjji bachten beoefenen kunnen I plaatsje krijgen. Er zijn er nog 8 tlr 1 beschikbaar. De jaarlijkse romjhai markt van het O. J. C. 't 's-Gravej is verplaatst naar de volksmarkijatie de basiliek. (dat Toppop discoshow jvim Casino in Breskens^" BRESKENS - De Toppop Disco#11' van de AVRO doet zaterdag 27 aufp tus vanaf 20.30 uur het CasinpFa Breskens aan. De dise-jockey is tl? Ronder. Per( io r~ COMMISSIE PLANOLOGIE OOSTBURG: OOSTBURG De Havenstraat en het Molenwater in Breskens krijgen een 'groen', verjongd aanzien. De commissie planologie van Oostburg ging woensdagmorgen volmondig akkoord met hei-bestrating en groe- naanplant in de Havenstraat. Bij het Molenwater komt een speelterrein- tje. De extra aanplant kost de ge meente 22 mille extra, boven de 66.000 gulden die al uitgetrokken waren voor de herbestrating. Bij de Tien mille schade door brand bij Recytec Heikant HEIKANT De brandweer van Hulst is woensdagmiddag urenlang bezig geweest met het blussen van een brand in het stofhok van het recyclingsbedrijf Recytec in Heikant. Bij de firma wordt jute verwerkt tot materiaal voor dekens en poetska toen. Een ijzerdeeltje tussen de afval stoffen veroorzaakte een vonk, waar na brand ontstond. Volgens de Hulster brandweercom mandant Der Weduwen bedraagt de schade circa tienduizend gulden Een deel van de dakbedekking en het machinepark werden vernield. De Hulster brandweer was tot 22.30 uur bezig met het blussen van het vuur met behulp van een hoge- en lage- drukspuit. Recytec is tegen brand verzekerd. parkeerhavens en langs de blinde zijmuren van de Havenstraat komt nieuwe aanplant. In de dwarsstraten zullen enkele parkeerplaatsen wor den opgeofferd voor openbaar groen. Het plan is opgesteld in samenspraak met de bewoners. Die zien groenaan- plant 'op beperkte schaal' wel zitten, vertelde commissievoorzitter A. de Feijter woensdagmorgen. „De buurt verjongt. Er is behoefte aan wat groen en speelgelegenlieid". De aanleg van het speelterreintje kost de gemeente 8.000 gulden extra. Met de aanleg wordt al begonnen als de raad het krediet beschikbaar heeft gesteld. Op een vraag van een commissielid wist De Feijter bovendien te melden dat de visgroothandel 'Elro bv' wil afzien van haar plannen tot vestiging in de Eerste Zandstraat in plan Oes terputten, midden in de woonkern Breskens. Het bedrijfje wil graag van start gaan aan de Breskense haven. Of dat doorgaat hangt af van de mogelijkheid om het aangekochte Soos alleenstaanden in Schoondijke SCHOONDIJKE De soos voor al leenstaanden in Oostburg en omge ving houdt zaterdag 6 augustus weel een gezellige avond in zaal Wijffels in Schoondijke Het programma ver meldt bingo en een verloting. 'De Apollo's' verzorgen de muziek. De bijeenkomst, die ook toegankelijk is voor bezoekers van andere sozen in Zeeuwsch-Vlaanderen. begint om 20.00 uur. pand in de Zandstraat weer aaF man te brengen. b De omwonenden kwamen ens^ maanden geleden massaal in heC, weer toen de plannen van 'Elroj voor de vestiging van een grooiL del in de Zandstraat bekend wen'j^ De buurt was bang dat het bef p. voor overlast zou zorgen. iiste: Üjtei W-Zeeuws- VlaamE, kindervakantieweCi. werd besloten (em; IJZENDIJKE De kindervakaljjte: weck, georganiseerd door de Stja Jeugd Centrale (SJC) in %tag Zeeuwsch-Vlaanderen, werd wijt 0 dag besloten. In Hoofdplaat nai jn 15 kinderen, in de leeftijd van vid p, twaalf jaar deel aan de activitei0g( De kleinsten konden zich verntyteli met onder meer een waterhakii een verkleedpartij en zaklopen.l* de oudere jeugd stond onder an(r een speurtocht op het progranl Tevens werd er in Hoofdplaat g«F becued. In IJzendijke speelden 60 kint een levend ganzenbord in het zi bad. Marjon Wolbers van de SJCiUW zeer tevreden over het verloop vs iila kindervakantieweek. Zij hoorde iillir zendijke veel positieve reacties, safgc een grote kans bestaat dat ook gend jaar in IJzendijke dergelijk tiviteiten plaats vinden. Marjon bers hoopt tevens dat het kernen waar een kmdervakantief. n: wordt gehouden, volgend jaar breid wordt. tilo weg Jezelf beschilderen is altijd leuker Ingespannen probeert eén van de 300 deelnemende kinderen op de Hulster dan op papier verf aanbrengen Markt een feestneus in de goede richting te blazen. SAS V. GENT Bestemmingsplan 'Philippine' De burgemeester van Sas van Gent maakt - ter voldoening aan het bepaalde in-art.. 26, van de Wet op Ruimtelijke Ordening - bekend, dat de gemeenteraad bij besluit van 28 april 1983, nr. 9, aangevuld bij besluit van 30 juni 1983, nr. 5, het bestemmingsplan 'Philippine' heeft vastgesteld, zulks in afwijking van het ontwerp, zoals dit ter inzage heeft gelegen. Genoemde raadsbesluiten liggen met het be stemmingsplan vanaf 8 augustus 1983, geduren de één maand, voor één ieder ter inzage, op de afdeling algemene en juridische zaken der ge meentesecretarie. Zij die zich tijdig met bezwa ren tot de gemeenteraad hebben gewend, kunnen gedurende bovengenoemde termijn van één maand bij Gedeputeerde Staten van Zeeland bezwaren tegen de vaststelling van dit bestem mingsplan indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht. De burgemeester voornoemd, W. Dusarduijn. Sas van Gent, 4 augustus 1983. SAS V. GENT Bestemmingsplan 'Poelpolder' De burgemeester van Sas van Gent maakt voldoening aan het bepaalde in art, 26, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening - bekend, dat de gemeenteraad bij besluit van 23 juni 1983, nr. 1, het bestemmingsplan 'Poelpolder' heeft vastge steld, zulks in afwijking van het onderwerp, zoals dit ter inzage heeft gelegen. Genoemd raadsbesluit ligt met het bestem mingsplan vanaf 8 augustus 1983, gedurende één maand, voor één ieder ter inzage, op de afdeling algemene en juridische zaken der gemeentesecre tarie. Zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, kunnen geduren de bovengenoemde termijn van één maand bij Gedeputeerde Staten van Zeeland bezwaren tegen de vaststelling van 'dit bestemmingsplan indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht. De burgemeester voornoemd, W. Dusarduijn. Sas van Gent. 4 augustus 1983. At

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24