Assepoester van twintigsti eeuw in ernstige crisis PUZZEI televisie 'DE ROMANCE VAN CHARLES EN DIANAOP TV ZATERDAG 30 JULI 1983 PZC/ weekendkrant !A' ZATERDAG NOS 09.30 Nieuws voor slechthorenden 13.00 Nieuws voor slechthorenden RVU 15.30 RVU-Lokaal. „De illegale cam ping in Schardam". Educatief programma. VARA 16.25 Ombudsman voor het laatst. Consumentenrubriek. NOS 16.50 Studio Sport-Extra. Paarde- sport. AVRO 18.55 Minibios. Kinderfilmprogram- 19.05 De Dukes uit Hazzard. Ameri kaanse jeugdserie. NOS 20.00 Journaal AVRO 20.28 Blokletters. Spelprogramma. 21.00 Dallas. Amerikaanse serie. 21.50 Televizier Magazine. Aktuali- teitenrubriek. 22.30 De toestand in de wereld. Commentaar. 22.35 Silvan's Grote Goochelshow. Showprogramma. NOS 23.50 Journaal 23.55 Nieuws voor slechthorenden NOS |13.0P Nieuws voor slechthorenden 18.15 Nieuws voor slechthorenden 18.30 Toeristische tips 18.40 Sesamstraat 19.OP Journaal TROS 19.12 Seeta, de bergleeuwin. Twee delige televisiefilm. 19.55 De Europa Kwis. Spelpro gramma. 20.30 De romance van Charles en Diana. Televisiefilm. NOS 22.30 Journaal 22.4T Nieuws voor slechthorenden TROS 22.TO Tros-Sport >23.30 -00.05 Een brief van een onbe kende vrouw. Film (1948 z-w). 18.00 Appie. Kleuterserie- „Appie speelt handbal". 18.05 Cosmos. Dertiendelige serie van Carl Sagan. Afl. 9: „Het leven der sterren". 19.00 Het verhalenboek. Serie volks verhalen uit verschillende lan den worden in beeld gebracht en naverteld door kinderen. Afl. 1: „De put aan het einde van de wereld". 19.25 Juke Box. Forrest: Rock the Boat en Keith Marshall: Only Crying. 19.35 Lotto, Tiercé, Mededelingen en programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Duizend miljoen. Aflevering van een serie showprogram ma's gepresenteerd door Ra- faëlla Carra. Ditmaal leidt zij ons rond door Rome, waar ze ons de historische monumen ten toont. 21.10 Een persoonlijk gevecht. (A private battle). Amerikaanse tv-fïlm van Robert Lewis met Jack Warden, Anne Jackson, David Stockton en Rachael Kelly. Deze film vertelt het ware verhaal van de laatste vier jaar uit het leven van Cornelius Ryan, wereldbe roemd auteur van „De langste dag" en „De laatste slag", geschiedkundige werken over W.O. II. 22.45 Tiercé en Journaal. Aanslui tend Coda: „Vier Goetheliede- ren" van Luigi Dallapiccola door Lucia Meeuwsen (zang), Jan Guns, Raymond Dils en Hans Vanneste (klarinet). 15.45 De 24 uren van Francor- champs. Rechtstreeks verslag van de start. 16.30 Tenuto. Het nieuwe symfoni sche orkest van de RTBF o.l.v. Edmond Saveniers brengt werk van Chopin, met Yuko Nomura als solist aan de pia no. 17.20 De 24 uren van Francor- champs. Rechtstreekse repor tage. 17.30 Un autre regard. Religieuze uitzending. 18.00 Les meilleurs recettes de Wal lonië. Culinair magazine. 18.15 Pitilipop. Kinderprogramma. 18.30 Generation 80 - été. Rockma- gazine. 19.23 Lotto 19.30 Journaal 20.00 Animaux du soleil. Natuurpro gramma. „Leeuwenkreten on der een gierenhemel". 20.30 De 24 uren van Francor- champs. Rechtstreekse repor tage. 20.40 Tendrement vache. Franse ko medie (1979) van Serge Pe- nard met Jean Lefebvre, Ber nard Menez en Isabelle Gau- thier. 22.20 De 24 uren van Francor- champs. Rechtstreekse repor tage. 22.30 C'est chouette la musique. Muziekprogramma met het beste van het nieuwe symfoni sche orkest van de RTBF. 23.30 Journaal en lotto 10.00 Journaal 10.23 Die gebrochene Lanze. Ameri kaanse speelfilm met Spencer Tracy. 11.55 Umschau 12.10 Auslandsjournal 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal 13.15 Teletekst 13.40 Programma-overzicht 14.10 Journaal 14.15 Sesamstraat 14.45 ARD-Raadgever. „Huis en tuin". Informatief programma. Met bijdragen over tuinbloe- men, paddestoelen en middel tjes tegen hardnekkige vlek ken. 15.30 Nonstop Nonsens. Komische serie van en met Dieter Haller- vorden. 16.15 lm Krug zum grunen Kranze. Amusementsprogramma met volksmuziek. 17.00 Die Taufe. Godsdienstige do cumentaire over het mysterie van het doopsel. WDR 17.30 Hier und Heute unterwegs. Regionale actualiteiten. 18 00 Journaal 18.05 Die Sportschau 19 00 Markt. Consumentenmagazi ne. 19.2T Polizeiinspektion 1. Politiese- NDR 17.30 Lokalseite unten links. „De vuurduivel". Serie. 18.00 Journaal 18.05 Die Sportschau 19.00 Berichte vom Tage 19.15 Dr. med. Erika Werner 19.58 Programma-overzicht 20,00 Journaal 20.15 Lieder - Rhythmen - Melodien. Grote internationale folklore- avond. Met folkloristische zan gers uit o.m. Ierland, Joego slavië, Senegal, Israël, Bolivia, Java en Polen. 21 45 Lotto en Journaal. Aanslui tend: Das Wort zum Sonntag. 22.05 Abilene Town. Amerikaanse film (1946, z-w) van Edwin L. Marin met Randolph Scott, Ann Dvorak en Rhonda Flem- 11.50 Programma-overzicht 12.15 Nachbarn in Europa. Program ma voor buitenlandse werkne mers. 14.30 Journaal 14.32 Pinocchio. Tekenfilmserie. 14.55 Ich will mein Kind behalten, Amerikaanse film (1976) van Jerry Thorpe met Mariel He mingway, Herb Williams en Jamie Newcomb. 16.20 Wayne and Shuster-Show. Amerikaanse komische serie. 16.45 Enorm in Form. Aerobic dan- sen voor het hele gezin. 17.05 Journaal 17.10 Landerspiegel. Informatie en meningen uit de Bondsrepu bliek. 18.00 Die Waltons. 19.00 Journaal 19.30 Nero Wolfe. Amerikaanse de tectiveserie met William Con rad en Lee Horsley. In het huis van Nero Wolfe gebeuren al lerlei eigenaardige dingen. Eerst is de telefoon defect, dan volgt de televisie en nu is ook het fornuis stuk. 20.15 Wunschfilm der Woche. Door middel van briefkaarten kun nen de kijkers kiezen uit onder staande films: „Liebling der Gotter". Duit se film (1960, z-w) van Gott fried Reinhardt met Ruth Leu- werik en Peter van Eyck. —„Du Rififi chez les hom- mes"m Franse film (1954, z-w) van Jules Dassin met Jean Servais en Carl Mohner. „Gunfight at the O.K. Cor ral". Amerikaanse film (1957) van John Sturges met Burt Lancaster en Kirk Douglas. 22.00 Journaal 22.05 Das aktuelle Sport-Studio. Re portages, interviews, lottotrek king. 23.20 Charlie's Angels. Amerikaanse politieserie met Kate Jackson, Jaclyn Smith en Farrah Faw- cett-Majors. „De comeback van Gloria Gibson".De actrice Gloria Gibson heeft last van hallucinaties. Ze beleeft nog eens alle sterfscènes uit haar films. 00.05 Journaal R VU-lokaal Ned. 1, 15.30 uur. De vijfde aflevering van „RVU-lo- kaal" gaat vanmiddag in op de problematiek rond de camping „De Eenhoorn" bjj Schardam. Sinds het aanleggen van de Afsluitdijk zijn er langs de Noordhollandse oevers van het IJsselmeer tal van buitengaatse terreinen ontstaan. Op een van die plekken ligt de camping „De Een hoorn". Het streekplan heeft echter buitengaatse terreinen voor dagjes mensen bestemd. De provincie wil de camping dan ook weg hebben. De campinggasten en de bewoners van Schardam zijn om verschillen de redenen tegen. Wat gaat er ge beuren? Bergleeuwin Ned. 2, 19.12 uur. Onder de titel „Seeta, de bergleeu win" brengt de TROS vanavond de eerste helft van de tweedelige tele visiefilm „Run, Cougar, Run" van Walt Disney op het scherm De andere helft van Seeta wordt op dinsdag 2 augustus getoond. Seeta, een bergleeuwin, die met vader leeuw en drie jonge leeuwtjes in de bergen woont, is de hoofdrol speelster van deze jeugdfilm. Hoe wel bergleeuwen zich meestal ver van de mensen houden, raakt Seeta bevriend met de herder Etio, aan wie zij soms 's avonds een bezoeKje brengt bij het kampvuur. Helaas wordt Seeta bedreigd door een be roepsjager die met zakenlieden in het bergachtige gebied komt jagen. Vader leeuw wordt doodgeschoten en Seeta moet nu helemaal alleen voor haar drie jongen zorgen. Etio pleit bij jager McRae om Seeta niet te doden, want dat zou het einde betekenen van haar kinderen. McRae laat zich echter niet vermur wen en probeert de fraaie bergleeu win in de val te lokken. Etio komt gelukkig te hulp tot grote woede van de jager. Hij gaat de jacht nu echt serieus aanpakken en Seeta wordt opgedreven. Dat zet haar aan tot een onvergetelijke daad... Goochelshow NED 1, 22.35 UUR De Avro brengt vanavond een show op het scherm rond de grote Ita liaans goochelaar Silvan. De magiër ontvangt in zijn show een aantal gasten, die natuurlijk niet op de meest gebruikelijke wijze op het podium komen Silvan tovert achtereenvolgens Rossella Gianelli, Dominico Forcucci. Germano Basi- le en het ballet van Ketty Naval in zijn programma. Brief van een onbekende vrouw NED 2, 23.30 UUR De Tros komt vanavond met de speelfilm 'Letter from an unknown woman' van Max Ophüls naar de roman van Stefan Zweig. In de film wordt het verschil in conclusies behandeld die mensen kunnen trekken uit één en dezelfde gebeurtenis. Een jonge Weense vrouw koestert in haar herinnering een korte liefdes relatie met een concertpianist. Te meer daar uit die relatie een kind is geboren, idealiseert de vrouw de liefdesgeschiedenis, ook al is ze daarna gehuwd met een bankier. Tijdens een concert, haar kind is dan al vijftien, ontmoet de vrouw opnieuw dc pianist. Van haar liefde voor hem is nog niets verdwenen en ze besluit per brief toenadering te zoeken. Voor de pianist komt die brief van een totaal onbekende vrouw. Hij weet zich de korte affaire nauwelijks te herinneren. Voor bei de betekent de ontmoeting een ken tering in de kijk die ze op hun eigen leven hebben. Laatste Ombudsman NED 1, 16.25 UUR Frits Bom gooit het bijltje als om budsman erbij neer. Hij wordt con sumentenman. Vanmiddag legt hij de laatste hand aan een aantal problemen, die al in het programma aan de orde kwamen. Tevens zendt de Vara een aantal hoogtepunten uit. uit de rubriek De Antwoord man. Telivizier magazine Ned. 1, 21.50 uui In avro's Televizier Magazine wordt vanavond onder meer aandacht be steed aan de geruchtmakende rol van de Nederlandse kolonel Valk in de staatsgreep van de Surinaamse legerleider Bouterse. Verder is een reportage te zien over betonrot in 11"-' flatgebouwen naar aanleiding van alarmerende berichten van de na tionale woningraad. Avro's Sport- panorama brengt vanavond (Neder- Herder Etio met een van de jongen janci 23.25 uur) onder meer een portret van de succesvolle Ameri kaanse atleet Carl Lewis. i Seeta de bergleeuwin. (Door Henk Linse) HILVERSUM Prinses Diana, de toekomstige Blitse koningin, verkeert in een ernstige psychische crisis. Na in recordtempo het ideale kind een zoon op de wereld geschopt te hebben, beweren boze tongen dat Charles, haar Prins van Wales, de koninklijke schoonheid hopeloos verwaarloost. Een stalknecht van Buckingham Palace vertelde me gisteren nog tijdens mijn paardrijles dat de geruchten over een tweede zwangerschap noch ontkend noch bevestigd kunnen worden. U begrijpt dus dat het eens zo gelukkige paar de echtelijke problemen nog lang niet te boven is. Aan dergelijke pseudo-informatie ver- lenschoppen rond het lijfje van de fragiele teener Diana dienen hele volksstammen hun ge boterham. Zy „die alles villen weten" trachten in Nederland aan hun trekken te komen door publika- ties. zoals die van Van der Meyden. te spellen. Aan bronnen is geen gebrek over de romance en later het huwelyk van Charles en Diana Daar zorgen de Britse collega's van de daar zelfs dagelijks verschijnende roddelpers feitelijkheden in de film zijn de grote lijnen ize hebben elkaar inderdaad ontmoet, zijn later getrouwd en kre gen een zoon) en het koninklijk cere monieel met veel gouden koetsen, Sjerpen en kantelen als decor. Voor de rollen van de meest bespro- Maar de enigen die er telkens wel voor. Als rechtgeaarde ratten of ken tortelduiven ter wereld heeft werkelijk wijzer van worden, zyn de- muskieten weten ze de mondhoeken genen die deze pulp zonder scrupules van hun lezers vochtig te krijgen en men natuurlijk gezocht naar acteurs „die een goede gelijkenis tonen met verhandelen. Want eigenlijk maakt tegelijkertijd hun eigen beroepsstatus Jje ie(jen van het Britse vorstenhuis" het helemaal niet zoveel uit of de danig door het slijk te halen, informatie op waarheid berust, als er maar een voyeuristische blik in het TWS privé-leven van allerlei sprookjesfigu ren gesuggereerd wordt. En het maakt niet uit of er nou een Britse prinses, een radio- of tv-persoonlijk- heid of een andere vermeende jetset ter uitgekleed wordt. Ook de Hollandse glitter- en glamour- pers heeft de schandaaltjes gewoon „op voorraad" liggen. Zodra zich ge brek aan spetterende schandaaltjes voordoet, wordt de la opengetrokken en een affaire is vlug geforceerd. Zo werd, op basis van een van haar liedjes, het huwelijksleven van Corrie Konings te koop aangeboden in het Ook bij de Tros weet men precies waarmee men gretig kijkers moet voederen en de afdeling inkoop heeft de tv-film „De romance van Charles en Diana" van Peter Levin aangele verd en vanavond, zaterdag, uit te zenden. Deze tv-produktie van de commercië le maatschappij CBS visualiseert de informatie zoals we die gewoonlijk van schrijvende schandaal- en roman- cejagers op ons bord krijgen. Ook in aldus een persbericht van de TROS. Met Catherine Oxenberg in de rol van Lady Diana Spencer is dat ver bluffend goed gelukt, hoewel jc met een goede kapper in dit geval haast niet mis kunt kleunen. Het hoofd van de echte Charles schijnt echter uniek te zijn, want de grimeur heeft van de acteur Christopher Baincs slechts een identieke mate van lelijkheid weten te bereiken. Maar het is een kniesoor die daarmee zit, en om de authentieke tronie van Charles een paar uur lang op tv te vertonen zou ook begunstigers kun de film is het gegeven „Hoe intiem nen kosten. Op het niveau van acte- waren ze" voordat het ja-woord werd ren heeft men beduidend minder ge- r dat is natuurlijk ook volko- r uitgewisseld? veel belangrijker dan blad Story. De lezers die naïef genoeg gecjocumenteerdheid De historische men ondergeschikt aan het smikkelen waren om Story te geloven, werden deze keer middels een kort geding uit de droom geholpen. Met Corrie en haar partner is zogenaamd alles kits dus, en dat had men kunnen weten, want het verhaal verdiende het net zomin serieus genomen te worden als het bericht dat John Lennon in het Harderwijkse Dolfinarium is opge groeid (gebaseerd op de song „I am the walrus"). Normaal gesproken grijpt de roddel pers pas naar buitenlandse onder werpen als er binnenslands echt geen leed of geluk meer te verzinnen valt. Uitzonderingen op die regel zijn na tuurlijk de extreme gevallen: de Bos ton Strangler, Yorkshire Ripper of een exclusief kijkje in het haremle ven van de een of andere sjeik gaan er natuurlijk altijd in als koek, al ont breekt het regionale aspect. Dat geldt ook voor „The royal romance of Charles and Diana" die mits met de juiste pen geschreven klakke loos uit het sprookjesboek lijkt te zijn overgenomen. Identificatie Diana is de Assepoester van de 20e eeuw voor hen die het weten willen." Zeer jong in de betreffende bladen neergezet als een maagd waar Andy Warhol's Dracula wel pap van zou lusten weliswaar van adel, maar toch van een menselijk slag waarmee het voetvolk zich best zou kunnen identificeren. Ze loopt de Britse troon opvolger tegen het lijf op de meest decadente party's en ontwikkelt een „goede vriendschap" met de konink lijke dertiger. Hij heeft het smoelwerk van Roger Moore wel niet, maar de duimzuigjournalistiek heeft wel voor heter vuren gestaan. Het uiterlijk moet in dit geval maar even op de achtergrond blijven; liever geen close- ups als fotomateriaal, liever de prins op enige afstand in vol ornaat. En als het even kan met zijn hoge boerenko- Christopher Baines en Catherine Oxenburg als prins Charles en prinsen Diana in de film 'De romance van Charles en Diana', vanavond, zaterdag, op Nederland II. en smullen van het leven achter hermetisch gesloten deuren van koninklijk paleis in Londen. Onschuld Aan het begin van de film is Dij nog maar een klein en onschuli dametje. Die laatste twee kenmerl behoudt ze overigens tot in de slots ne, als jonge moeder. Ze praat meti soort adelijke bekaktheid die hetk derrijmpje „Ring a ring of roses" een officiële proclamatie kan la: klinken Het arme wicht komt uit een geb ken huwelijk en naarmate haar veii ring met de prins vordert, dringen boodschappers van de pers z steeds meer op met de vraag of kom-af een huwelijk in de weg kunnen staan. Het medelijden i Lady Dl wordt er bij de kijkers ech pas goed uitgezogen als een bon vard-fotograaf haar tegen het In laat poseren, om zodoende een mende prinses met doorkijkrok in krant te krijgen. Natuurlijk is Dia nobel genoeg om de gevolgen zichzelf toe te schrijven „Dan had maar een pettycoat aan moeten hi ben", zo zegt ze. De prins blijkt incident eerder aan haar onervan heid met de nleuwsjagers te wijd Maar ook hij wil tegen elke pi voorkomen dat het koninklijke levi tje het zachte karakter van zijn vrie din zal verharden. Parodie Als parodie op het beeld van koninklijke romance, zoals m graag wil denken dat die eruit ziel de tv-film net iets te zwak. Men kri weliswaar onophoudelijk roman schc beelden, die in geen enkel del van het verwachtingspatroon afv ken, te zien, maar de verpletteren punch-lines" zoals we die uit Britse kamp kennen, ontbreken komen. Monty Python of Not the Ni O'Clok News hadden het anders ai gepakt. Soms lijkt de cineast even bereid zijn om wat relativerende humor te voegen, met name als het gelukk paar in contact komt met „de gewt man", maar dat blijkt na afloop zo'n scène als ontwapenend beda te zijn Of natuurlijk, het gegeven 1 bovennormaal deze uitverkoren sc! pen wel niet ziin. Dat Diana toch bij het mensen: behoort, wordt bijvoorbeeld duidel door haar nu en dan ietwat ondi gend te laten zijn Maar de film helaas weer te beschaafd om haar zin „It is a royal pain in the a volledig te laten uitspreken, hoe de prins o zo graag zou zien dat helemaal zichzelf kon zijn. J Kijkers die vinden dat het hier omi privéleven gaat van twee toeval internationaal bekende mensen, dus niemand ook maar iets mee maken heeft, hebben natuurlijk gelijk. Mits ingenomen met een flln schep zout kan de gedramatiseen romance toch een amusante zit de buis opleveren. Wie besluit om inderdaad naar royal romance of Charles and Diai te gaan kijken, dient echter et gewaarschuwd te worden voor moraal van het verhaal, die door wijze oude man aan het slot wo opgelezen. Om een plotselinge van misselijkheid te voorkom moet het geluid daarom uitgesc keld worden zodra Diana met baby in de laatste minuut in be komt (Vanavond, zaterdag, Ned. 20.30 uur). Horizontaal: 1. tussenhandelaar; 7 binnenplaats; 11. Russisch gebergte; 12. bunzing; 14. ogenblik; 16. projec- tieplaatje. 18. onmeetbaar getal; 20. schoonmaakartikel; 23. bijbels fi guur; 25. voegwoord; 27. verbouwer, 28. ijle stof; 30. stremsel, 32. wenk; 33, gravure; 35. smart-wee: 37. boom; 39 vervoermiddel; 41. muzieknoot; 42. droog; 44. muurholte, 45. biersoort; 47. reeds; 49. eender; 52. levenslucht; 54. kledingstuk; 56. voorbeeld-mo del; 57. boom; 59. eilandje bij Nw. Guinea; 60. open plek in een bos; 62. vertering; 64. niet deelbaar door twee; 66. anders genaamd; 68. man nelijk dier; 69. muzieknoot; 71. onge luksgodin; 73. berg op Kreta; 75. plaats in Spanje; 77. schoonmaakar tikel, 79. water in België; 80. zeesol- Verticaal: 1. snijwerktuig; 2 voer tuig, 3 rubber; 4. oude lengtemaat, 5 ten bedrage van; 6. breed; 7. eenheid van arbeidsvermogen, 8. motorraces; 9. boom: 10. brandstof; 13 diepte, 15 rij. 17 jong dier; 19. met bont ge voerd kledingstuk; 21. schaaklerm, 22. slag; 24. vierhandig zoogdier: 26. bedrog; 29. vogel; 31. verfrissing, 33 vordering; 34. bevel; 36. onbepaald voornaamwoord, 38 vis; 39. bran 40. groente: 43. belemmering; Afrikaanse rivier. 46. plaats in G. derland; 48. loterij briefje: 50. herri rumoer, 51 niets uitgezonderd: ik; 55. deel van Malakka: 57. groni soort; 58. kalm-rustig; 61. biersoo: J 63. verdikt sap; 65. jong-jeugdig; sprakeloos, 70. plaats in Gelderlan 72. vroeger; 74. spil; 75. muzieknoG 76. leraar; 77. Verenigde Naties; persoonlijk voornaamwoord. Oplossing vorige puzzel: One. 20.03 Het Metropole Orkest. NOS: 20.30 Langs de lijn. 22.02 Metro's Music. 23.02 Mededelingen. '23.07 Met het oog op morgen. VPRO: 00 02-07.00 Muziek terwijl u slaapt. ZATERDAG HILVERSUM-1 HILVERSUM-2 FM (r i 17.1 19.8 MHz. kanaal 13 NOS: Nieuws op elk heel uur. 12.03 Eerst de man, dan de bal. 13.06 Wie in 't Nederlands wil zingen. 14.03 Pluche palace. 15.03 VARA's kara vaan. 18.30 Blaastest. 19.02 Van Opus Zaterdag NOS: Nieuws om 12.30. 13.00, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.00, 20.00, 22.30 en 23.55 uur. 12.00 Achter Spaanse tralies (2). 12 26 Land- en tuinbouw (NOS). 12.36 Ak- tua. 12.55 Agraria. 13.10 Martin Schro der praat met... 14.00 Voorzichtig breekbaar. 14.33 De zomers van zes tig. RVU-NOS: 15.10 RVU. AVRO: 15.32 Avrodite. 17.00 Toppers van toen. 17.36 Radiojournaal. 18.10 Ra diojournaal 18.30 Overheids.voorlich- ting. 18 40 Richting. 18 50 North Sea Jazz Festival 1983 EO: 19.45 Muziek. 20.03 3 X M-Wereldwijd. 20.45 Laat ons de rustdag wijden. TELEAC: 21.30 Cursussen. EO. 22.40 Deze week 23.00 Postludium. 23.45 Het lied. 23 55-24 00 Nieuws land. 14.03 Tussenuur. 15.03 Di Express. 16.03 Peter Blom NOS II De Vakantiespits. NCRV 19.02 K loper. 20.03 Elpee-Pop. 22.02 Coui Style. 23.02-24.00 Late Date. HILVERSUM-4 HILVERSUM-3 Zaterdag NQS Nieuws op elk heel uur. 12.03 Los-Vast's Ronde door Neder- Zaterdag NOS: Nieuws om 13.00 uur. 12.00 Kamermuziek uit Franki NOS: 13.05 Diskotabel. 15.00 koord. KRO: 15.30-17.00 Hilversui op z'n breedst 20.00 Fluitweek sterdam. 21.45 Spektakel. 22.15-2! Laudate.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 22